סקירת VeePN – מהירות טובה, אבטחה גרועה – עדכון 2020

סקירה של VeePN

VeePN הוא חידוש לשוק ה- VPN, ומוטר לעצמו להשתלט עליו, כך נראה. הוא מציע מהירות רבה ותכונות, אך כמה בעיות אבטחה חמורות ושירות לקוחות לקוי מונע זאת מהצמרת. קרא את סקירת VeePN המלאה שלנו למידע נוסף.


ביקורות VPN הטובות ביותר

בשוק רווי כמו זה של רשתות פרטיות וירטואליות, לכל חדש שיש לו הרבה מה להוכיח. VeePN הוא ספק כזה, ולמרבה הפלא יש לו הרבה מה להציע.

הוא מציע מהירויות חזקות ותמחור מוצק, במיוחד למי שנרשם למספר שנים. הלקוח נקי וקל לשימוש. בנוסף, VeePN הוא זן גוסס שמקבל ביטקוין ומציע ללקוחות מדיניות פרטיות טובה.

עם זאת, חולשות עיקריות, כולל דליפות IP ונציגי שירות לקוחות שאינם מגיבים, מעכילות אותה מלהפוך אותה לרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו. למרות של- VeePN יש בסיס חזק, דברים רבים צריכים לתקן לפני שהוא הופך לאופציה תחרותית.

חוזק & חולשות

תכונות

התכונות שמציע VeePN דלילות אך מכסות את הבסיסים החשובים ביותר. יש מתג להרוג, כמו גם הגדרות להפעלת הלקוח בהתחברות ולהתחברות ברגע שהלקוח מופעל. שלוש התכונות הבסיסיות הן לביטחון טוב והן חייבות לכל VPN. 

זה מכסה גם את מערכות ההפעלה החשובות ביותר, כולל macOS, Windows, iOS ואנדרואיד. יש גם תוסף של גוגל כרום, וממראה האתר, יש תוכניות להרחיב את רשימת הפלטפורמות הנתמכות עם סיומות למוזילה פיירפוקס, אופרה, לינוקס ואפילו Apple TV..

VeePNOS

לא ניתן להתקין VeePN על נתבים, אך שוב נראה כאילו יש תוכניות להוסיף את התכונה הזו. למרות שהלקוח מכסה את התכונות החיוניות ביותר, רבים מהפעמונים והשריקות שמציעים ספקי VPN אחרים נותרים בחוץ.

מתג הרג VeePN ומנהור מפוצל

אינך יכול לגרום ל- VPN להתחבר מעצמו אם מתג ההשמדה יופעל והחיבור שלך יאבד. אין גם דרך להקים רשתות מהימנות שיאפשרו לך להשתמש ב- WiFi הביתי שלך באופן רגיל אלא WiFi ציבורי עם ה- VPN. 

זה חסר גם חוסם תוכנות זדוניות, אך אנו מציעים למעוניינים לבדוק את רשימת התוכנות האנטי-וירוס הטובות ביותר שלנו במקום שהם יהיו יעילים יותר מאשר פיתרון משולב VPN..

לבסוף, ב- VeePN חסר מנהור מפוצל, וזו תכונה שימושית שלא ל- VPN רבים יש. זה מאפשר לך לבחור אילו תוכנות שמשתמשות בחיבור VPN המוגן ואילו מהן משתמשות בחיבור האינטרנט המהיר והלא מוגן. אם זו תכונה שמעניינת אותך, אנו ממליצים לפנות לבדיקת Astrill שלנו בכדי לקרוא על שילוב המנהרות המפוצל של Astrill. 

VeePN הוא חדש בשוק, ונראה שיש תוכניות להרחיב את יכולותיו, אך כרגע הוא מכסה רק את התכונות החיוניות ביותר.

סקירת תכונות VeePN

תמחור

VeePN מציעה תוכנית אחת בלבד בשלוש מסגרות זמן: חודשי, שנים או חמש שנים. התמחור החודשי סטנדרטי בהשוואה לרוב הספקים בעוד שהתוכניות לשנה וחמש מציעות חיסכון משמעותי.

בהשוואה לאופציית ערך קלאסית כמו Windscribe, עליה תוכלו לקרוא עוד על סקירת Windscribe שלנו, האופציות החודשיות והשנתיות אינן מרשימות מדי. תוכנית החומש היא אופציה חזקה למי שרוצה להירשם למשהו לטווח ארוך.

מנוי VeePN תומך בעשרה חיבורים בו זמנית ומציע רוחב פס בלתי מוגבל. יש ערבות של 30 יום הכסף בחזרה, אך למרבה הצער אין ניסיון ללא תשלום. אם אתה מעוניין לנסות VPN בחינם, קרא את האוסף המוצלח ביותר שלנו לשירותי VPN.

VeePN מכסה את אמצעי התשלום החשובים ביותר, כולל כרטיסי אשראי, PayPal, Paymentwall, bitcoin ועוד cryptocurrencies. ספקים המקבלים cryptocurrency הופכים לנדירים, אך אין זה משנה כשמדובר בתשלום אנונימי, אלא אם כן אתה משלם במזומן, שמספקים מעטים מציעים, כולל Mullvad (קרא את סקירת Mullvad שלנו).

קלות שימוש

כשמדובר בתכנון ממשק ידידותי למשתמש, נראה כי יותר ויותר ספקי VPN מוציאים דף מתוך הספר של ExpressVPN, עליו תוכלו לקרוא בסקירת ExpressVPN שלנו. ל- VeePN יש פריסה דומה ל- ExpressVPN בכך שהיא מציגה רק את המידע הבסיסי ביותר בעמוד הראשון של הלקוח..

VeePNClient

באמצע החלון נמצא כפתור הפעלה שיחבר אותך ל- VPN. מתחת לזה שורת טקסט כדי לציין אם אתה מחובר. מתחת למחוון החיבור הוא מראה לך לאן אתה מתחבר ולחיצה שם פותחת רשימת שרתים מסודרת וקלה לחיפוש.

VeePNSettings

על ידי לחיצה על שלוש השורות בפינה השמאלית העליונה, תוכלו לפתוח את תפריט ההגדרות, שכפי שציינו בסעיף “תכונות” הוא עקרה. עם זאת, זה מסודר בצורה טובה ומקלה למצוא את מה שאתה צריך. עם זאת, חלק מהתיאורים של הפרוטוקולים מוזרים.

לדוגמה, תחת VeePN Smart TCP הוא אומר “סביר להניח שתפקוד המהירות והביטחון”, שאינו נותן רמזים למה שהוא עושה. אנו נבחן מקרוב את אפשרויות הפרוטוקול בקטע “אבטחה”, אך בסך הכל זו התלונה היחידה שניתן להגיש נגד לקוח VeePN. 

פרוטוקולי VeePN
האתר גם מסודר היטב ונוח לשימוש. זה עושה עבודה טובה להביא אותך לאן שאתה צריך להיות, בין אם אתה מוריד את הלקוח, מנהל את חשבונך או מגדיר מנוי חדש.

מהירות

כדי להבטיח שהבדיקות שלנו יהיו עקביות כשיש אפשרויות פרוטוקול מרובות, אנו משתמשים תמיד ב- OpenVPN. תוך כדי בדיקת VeePN באמצעות פרוטוקול OpenVPN התרשמנו מהמהירות שהוא הצליח להשיג.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (וירג’יניה)1572.065.75
ארצות הברית1970.965.61
בריטניה9369.145.61
יפן17769.454.36
שוויץ10471.085.63
דרום אפריקה28143.873.14

בין אם התחברות לשרת קרוב או רחוק, הביצועים היו עקביים, ושמרנו על רוב מהירות ההורדה המתמשכת שלנו. השרת היחיד שלא ביצע בשורה אחת עם האחרים היה דרום אפריקה, שרק עם 60 אחוז מהמהירות השיגו השרתים האחרים.

גם זמני הפינג היו טובים וכצפוי, גדלו בהתאם למרחק בינינו לבין השרת. 

כשהגיע הזמן להשתמש ב- VPN, הוא ביצע כמו גם המספרים שקיבלנו על הנייר הצביעו על כך. הדברים נטענו במהירות ואתרי האינטרנט הרגישו תגובה.

עם ביצועים מהסוג הזה, VeePN יכול היה לראות את עצמו נוחת ברשימת ה- VPN המהירה ביותר שלנו, אך הזמן יגיד אם למצטרך החדש יש את מה שנדרש כדי לשמור על המהירויות הללו ככל שבסיס המשתמש שלה מתרחב. 

אבטחה

אבטחת VPN היא ההיבט החשוב ביותר של שירות כלשהו, ​​ויש חור בעניין VeePN. תוך כדי בדיקת דליפות DNS גילינו כי בקשות ה- DNS מנותבות משרתי ISP מקומיים ולשרתי Cloudflare במקום בו התחברו כנדרש, אך כתובת ה- IP שלנו עדיין הייתה גלויה. 

בדקנו אם מדובר בדליפות המשתמשות ב- OpenVPN במספר שרתים וגילינו שאנחנו מופיעים במיקום האמריקני שלנו בפועל למרות ה- VPN שמשתמש בשרתי DNS שהיו במיקום שאליו התחברנו.. 

הנושא נמשך גם בפרוטוקולים האחרים. למרות ש OpenVPN הוא פרוטוקול מצוין ו- VeePN אומר באתר האינטרנט שלה שהיא משתמשת בהצפנת AES-256, שמציעה אבטחה מהשורה הראשונה, נושא הדליפות של ה- IP הוא פגיעות גדולה. זה מקטין את האבטחה של VeePN מכיוון שאתרים עדיין יוכלו לראות את המיקום האמיתי שלך ולעקוב אחריך באינטרנט באמצעות כתובת ה- IP שלך.

פרטיות

מדיניות הפרטיות של VeePN תמציתית ומאפשרת למשתמשים דרך קלה להבנה לראות איזה מידע לא נרשם ואיזה מידע נשמר. 

ל- VeePN מדיניות ללא כניסה. פירוש הדבר שהוא אינו רושם או עוקב אחר היסטוריית הגלישה, כתובת ה- IP, שאילתות ה- DNS, מטא נתונים של המכשיר או מטא נתונים אחרים. עם זאת, הוא אוסף קצת מידע.

כדי ליצור חשבון, עליך להזין את כתובת הדוא”ל ואת שמך. עם זאת, אתה יכול להשתמש בכתובת דוא”ל שנזרקת ולהרכיב שם. בשילוב עם תשלומי cryptocurrency, הדבר יעיל אותך באופן אנונימי ל- VeePN.

בנוסף, יהיה צורך באמצעי קשר כלשהם אם תפתח כרטיס שירות וניתן לשלוח מידע כלשהו ל- VeePN אם התוכנה קורסת. עם זאת, מידע זה אינו מקושר לחשבונך ואינו מזהה. 

לבסוף, מידע כלשהו נאסף באמצעות קובצי cookie כשאתה מבקר באתר VeePN. מעקב אחר דברים כמו מספר הדפים שנצפו וכמה זמן אתה נמצא באתר, ומידע זה משמש לשיפור האתר. למרבה הצער, ניתן לתרגל את התרגול באופן מקוון כמעט.

ביצועי סטרימינג

בגלל מה שראינו עם דליפות ה- IP בסעיף “אבטחה”, ציפינו להתנהגות מוזרה של VeePN כשניסינו שירותי סטרימינג, וזה היה המקרה. 

ניסינו לראשונה את ה- BBC iPlayer, שעבד מצוין והרגשנו מהירים ומגיבים. לאחר מכן, ניסינו את נטפליקס, שגם עבדה. זה המשיך לעבוד כשהשתמשנו בשרתים בבריטניה ודרום אפריקה, עם זאת, מה שגרם לנו להיות לא בטוחים אם זה יעבוד במדינות אחרות או שזה רק עובד בשבילנו כי היינו בארה”ב ונטפליקס יכלה לראות את זה בגלל ה- IP דליפות. 

הווידיאו של אמזון פריים היה אותו סיפור. זה עבד בין אם היינו מחוברים לשרת האמריקאי, לשרת הבריטי או לשרת אחר. זה גורם לנו לחשוב שנטפליקס ואמזון פריים וידיאו רק נתנו לנו לצפות בתוכן מכיוון שהם ידעו שאנחנו בארה”ב, בלי קשר לאן ה- VPN מתחבר.

לעומת זאת, הולו לא עבדה, גם כשהתחברנו לשרתים בארה”ב. בדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו להולו אם זה בסדר העדיפויות.

למרות שביצועי הזרימה של VeePN היו טובים ודברים נטענו ללא פיגור רב בולט, יש לנו הסתייגות שה- VPN הוא אפשרות טובה למי שמעוניין להזרים תוכן חסום גיאוגרפי בגלל התנהגותו המוזרה.

אם אתה מחפש VPN שיחדור לגילוי VPN של כל שירותי סטרימינג, עיין במדריך שלנו כיצד לנצח את האיסור של VPN ב- Netflix.

מיקומי שרת

VeePN מתגאה בכמויות של 2,500 שרתים ב -50 מיקומים. זו ספירת שרתים מרשימה, במיוחד עבור חדש. למעשה, זה אפילו מתמודד עם ספקים מתקדמים, מה שגורם לנו לחשוב שחלק מהשרתים הם וירטואליים. פירוש הדבר שאולי אין רוחב פס רב כמו שמספר השרתים מציע, אך זהו רק חשד. 

הבחירה במיקומים היא גם איתנה. כל האזורים הגדולים חסומים גיאוגרפיים מכוסים, כולל ארה”ב, בריטניה, יפן וגרמניה. ישנם שרתים באפריקה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, אסיה ואוקיאניה, כך שהמיקומים מופצים היטב ברחבי העולם.

עם 2,500 שרתים, VeePN מוכן להרחבה רצינית, כלומר המהירויות שראינו לא אמורות להתדלדל בקרוב.

שירות לקוחות

בדף הבית של אתר האינטרנט שלה, VeePN טוענת כי יש תמיכה רב-לשונית 24/7. בפינה השמאלית התחתונה של האתר, יש בועת טקסט המעניקה רושם שהיא מובילה לצ’אט חי. במהלך מספר הימים שעוקבנו אחר האתר, בועה זו תמיד פתחה חלון שאמר כי סוכנים לא היו זמינים ונצטרך להשאיר הודעה.

הדבר מביא בספק את תוקף תביעת התמיכה 24/7. מה שכן, שלחנו הודעות לצוות התמיכה, ונכון לכתיבת מאמר זה, לא קיבלנו תגובה לאחר 48 שעות. 

תמיכה ב- VeePNS

יש גם בסיס ידע העונה על הרבה מהשאלות הקריטיות והשכיחות ביותר שנשאלות, אבל זה אנמי בהשוואה לנושאים הרחבים יותר בהם מתמודדים מתחרים רבים. באופן אידיאלי, ניתן למלא את התמיכה האיטית ואת בסיס הידע חסר הערכים לאורך זמן ככל שהשירות מתבגר, אך תמיכת הלקוחות חסרה במצבה הנוכחי.

פסק הדין

למרות של- VeePN יש בסיס חזק ומציע מהירויות טובות ומדיניות פרטיות איתנה, הוא חסר בתחומי מפתח. ההדלפות של ה- IP קשורות, ביצועי הסטרימינג טלאים ותמיכת הלקוחות משאירה הרבה מה להיות נחשק. 

למרות שזה יכול לגדול להיות תחנת כוח בתעשיית ה- VPN, יש לה דרך ארוכה. אם אתה מעוניין לקרוא ביקורות נוספות בכדי לראות איך נראית VPN של מעצמות כוח, בדוק את הביקורות האחרות שלנו, מקום טוב להתחיל בו עשוי להיות ביקורת NordVPN שלנו.

אם ניסית את VeePN, נשמח לשמוע על כך מנקודת המבט שלך בתגובות. כמו תמיד, תודה שקראתם. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map