TotalVPN Review 2020 • האם זה באמת ה- VPN הטוב ביותר?

סקירה TotalVPN

נוהלי חיוב רעים והמון תלונות משתמשים. הימנע משירות זה.


סקירה כללית של TotalVPN

בדוק את www.expressvpn.com

תכונות TotalVPN

תפריט הגדרות TotalVPN

TotalVPN הלקוח

התקנים נתמכים של TotalVPn

קודם

הבא

TotalVPN הוא ספק שירותי ה- VPN החדש שנמצא על החסימה, והם צומחים בקצב מהיר.

למעשה יש להם שירות יותר ממספיק מבחינות רבות – והם צריכים, מכיוון שהם מתחרים בענקיות התעשייה.

אבל אל תתנו לגיל הצעיר שלהם להטעות אתכם. הייתי סקפטי בהתחלה, אך הופתע לטובה כשבדקתי את השירות שלהם.

כמו שירותים אחרים, הם עוזרים למשתמשים להסוות את כתובת ה- IP שלהם ולהצפין שידורי נתונים כך שסוכנויות ממשלתיות והאקרים לא יוכלו לגנוב את הנתונים שלך. הם יכולים לעזור בביטול החסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי, אך יתכן שהם לא יתאימו למשתמשים בינלאומיים, אזרחי מדינות קטנות ומטיילים מכיוון שהרשת שלהם קטנה יחסית בהשוואה לשירותים בוגרים אחרים..

עם זאת, לגבי כמה שהם חדשים זה מפתיע עד כמה השירות שלהם מלוטש. הממשק נקי, כמו גם האתר, והם הקימו שירות סולידי שיספק את צרכי רוב המשתמשים.

כדי להבין טוב יותר את השירות החדש הזה, הבה נבחן מקרוב את התכונות שלהם.

דף הבית של סקירה של TotalVPN

תמחור & מאפיינים

נראה שכל מה שקשור ל- TotalVPN נעשה פשוט באלגנטיות. במקום מערכת תמחור ואריזה מורכבת, המשתמשים רק צריכים לבחור מבין אחת משתי אפשרויות: חינם או בתשלום. הגרסה החינמית היא למעשה רק דרך לבדוק את השירות שלהם, מכיוון שיש בה כמה מגבלות קשות. המגבלות כוללות את היכולת להתחבר רק לשלושה מיקומים, רוחב פס ומגבלות העברת נתונים, ורק 1 התקן פעיל.

עם זאת, ישנם ספקים רבים שאינם מציעים אפילו ניסיון חינם. משתמשים שרוצים לרכוש את השירות שלהם רק צריכים לשלם 4.99 דולר לחודש. התוכנית בתשלום מאפשרת למשתמשים להתחבר לכל המיקומים (30+ מיקומים גלובליים כרגע), ללא רוחב פס או הגבלות נתונים, 3 חיבורים בו זמנית ושירות פרוקסי..

וזה הכל. אין מנויים ארוכי טווח עם פעמונים ושריקות נוספות – רק התוכנית החינמית או התוכנית החודשית. ולמרות שהם עסק צעיר, יש להם שרתים בכל האזורים הגיאוגרפיים הפופולריים ביותר, כולל:

 • ארצות הברית
 • אירופה
 • דרום מזרח אסיה
 • הונג קונג  
 • בואנוס איירס
 • אפריקה

הם גם עושים עבודה טובה על ידי הכללת כל התכונות שהמשתמשים הגיעו להם כסטנדרט מספק ספק VPN מוסמך.

הם זמינים בכל מערכות ההפעלה הגדולות כולל Windwos, Mac OS X, iPhone, iPad, Android Tablet, Android, והם אפילו עובדים על אפליקציה עבור Chromebook. בנוסף, יש להם תמיכה ללקוחות 24/7 (בה נדון בהמשך). וכמו ספקים אחרים, יש להם אחריות לזמן פעולה של 99.99% – כלומר השרתים שלהם יהיו כל הזמן חסכון לקושי טכני פה ושם.

ואם אכן יש להם קושי טכני, זה יתבודד למיקום או לקבוצת שרתים קטנה. פשוט לא יתכן שכל השרתים שהם מתחזקים יירדו. אחריות זו די סטנדרטית, אך תתפלאו כמה שירותים אינם מתכננים כראוי לקיבולת. יתר על כן, הם משתמשים בכל אלגוריתמי ההצפנה העדכניים והגדולים ביותר בכדי להבטיח כי נתוני המשתמשים אינם ניתנים לנגישה בזמן שהם עוברים ממחשב המשתמש לשרת VPN..

אפשרויות החיבור כוללות PPTP, OpenVPN, L2TP / IPSec ו- IkeV2. למרות שזה נשמע פנטסטי, זה ממש הופך לנורמה, וכל ספק מוסמך יציע אפשרויות חיבור אלה. עם זאת, למרות שהם מציעים PPTP כאפשרות חיבור, אנו ממליצים למשתמשים להימנע משימוש בפרוטוקול זה. הוא מציע הצפנה חלשה בלבד, ותאמינו או לא, אפשר לפצח אותו.

תכונות TotalVPN

קודם

הבא

פרטיות & אבטחה

האם TotalVPN בטוח?

למרות שהם מאבטחים את נתוני המשתמשים על ידי הצפנתם באופן שאינו מאפשר לצדדים שלישיים לקרוא נתונים, ישנו חלק מאוד הנוגע למסמך תנאי השימוש שלהם. באופן אישי, אני חושב שהם רק מנסים לשמור על נקיון ידיים באופן חוקי על ידי שמירת הזכות לחשוף מידע, אבל זה מפחיד בכל זאת.

להלן המדיניות שלהם בנושא אכיפת החוק:

“סה”כ VPN רשאי לחשוף מידע על משתמשים לרשויות אכיפת החוק ללא הסכמה או הודעה נוספת למשתמש על פי בקשה כדין מסוכנויות כאלה. אנו משתפים פעולה באופן מלא עם גורמי אכיפת החוק. “

בנוסף, הם כן רושמים כמה סוגים ספציפיים של מידע שהוא די טיפוסי בקרב ספקי שירותי VPN.

הם עוקבים אחר כמויות קטנות של מידע אישי (כגון פרטי חשבון ודוא”ל), קובצי Cookie להתחברות כך שתוכל לשמור את פרטי המשתמש שלך ואת הסוגים הבאים של קבצי יומן:

 • כשאתם נכנסים לשירות שלהם
 • כתובת ה- IP נהגה בכניסה לשירות שלהם
 • שם משתמש

יומנים אלה נפוצים למדי, מכיוון שהוא מסייע לתכנית השירות לדרישות קיבולת והרחבת רשת. הם מציינים במפורש את הדברים הבאים במדיניות הפרטיות שלהם:

“אנו משתמשים בכתובות IP כדי לנתח מגמות, לנהל את האתר והשרתים שלנו, לעקוב אחר הגישה ולאסוף מידע דמוגרפי רחב לשימוש מצטבר.”

עם זאת, הם בהחלט לא מחזיקים ביומני שימוש בפעילות המשתמשים או בנתונים אישיים. ברגע שתעבורת האינטרנט שלך תהיה מכוסה בתוך מנהרת VPN, אין מה לדאוג – אף אחד לא יכול לראות את המידע שלך. כמו כן, הם דואגים להגן על המידע על המשתמשים. זה יהיה די מביך עבור חברת אבטחה לאבד מידע להאקרים או לעובדים.

הם נוקטים באמצעים מחמירים לשמירה על מידע על החשבון, כאמור במדיניות הפרטיות שלהם:

“Total VPN משתמש באמצעי אבטחה טכניים כדי למנוע אובדן, שימוש לרעה, שינוי או חשיפה בלתי מורשית של מידע שבשליטתנו. אמצעי אבטחה כאלה כוללים אך אינם מוגבלים ל: נהלים פיזיים, אלקטרוניים וניהוליים לשמירה ואבטחת המידע שאנו אוספים ברשת. “

אחרון חביב, המשתמשים צריכים להיות מודעים למדיניות השימוש המקובלת שלהם. זה די נפוץ וברור, אבל כדאי להזכיר כי הדברים הבאים אינם נסבלים:

 • פגיעה בזכויות קניין רוחני
 • פעילויות לא חוקיות
 • שימוש לא אישי
 • ניצול מיני של קטינים

על קצה המזלג, מדיניות השימוש המקובלת שלהם ומדיניות הפרטיות הן די טיפוסיות. הדבר היחיד שלא מצא חן בעיניי היה ההסתייגות לציית לאכיפת החוק – וזה מובן שאפשר להבין.

ובכל זאת, זה נראה כאילו הם מעדיפים לוותר על מידע במקום לעמוד בפני המשתמשים שלהם. אך כפי שכולנו יודעים משערוריית האזנות הסתר של NSA PRISM, כשמדובר בממשלה ואכיפת החוק, ידיהם של חברות טק קשורות.

חוזק & חולשות

למרות שירות לא מושלם, הם בהחלט אפשרות ברת קיימא עבור אנשים שרוצים לאבטח את חיבור האינטרנט שלהם. הנה מה שאהבתי ומה לא אהבתי:

בסך הכל שמחתי בינונית מהשירות שלהם. עם זאת, חסרים להם חלק מהתכונות המתקדמות שכוללות ספקיות אחרות כגון חומת אש NAT, מתג הרג VPN, הגנת דליפות DNS ותכונות מיוחדות אחרות. כרגע השירות שלהם הוא יעיל, קל, נקי ופשוט. הייתי מצפה מהם לחזק את התכונות שלהם ואת הרשת הגלובלית שלהם ככל שהם יגדלו כחברה, ואולי אפילו ישנו את מודל התמחור שלהם כשהם יתבגרו – אבל זו רק ספקולציות.

נכון שהם לא השירות הזול ביותר בשוק, אבל הם לא מבוססים בארצות הברית, וזה יתרון עצום. אני רואה בהם ספק נהדר למשתמשים ברחבי העולם, אבל אני חושב שמשתמשים אירופיים היו רוצים אותם בצורה הטובה ביותר מכיוון שכאן נמצאים הריכוז הגבוה ביותר של השרתים שלהם. אם אתה סקרן, הייתי ממליץ לך לפחות לנסות את הניסיון החינמי שלהם.

אבל למה כל זה מרתק? האם כדאי לקנות את השירות שלהם? זו החלטה שאעביר לך, אבל אני חושב שהם במחיר סביר לאיכות השירות שהם מספקים. הם ללא ספק קריאה רחוקה מלהיות שירות נורא ומתסכל. ואני סקרן לראות איך הדברים מסתדרים בעתיד. אם זה השירות שלהם טוב כעת כחברה צעירה, אני מתאר לעצמי שהשירות שלהם רק ישתפר בחודשים הקרובים.

ביצועים

בסך הכל הייתי מרוצה למדי ממבחן המהירות. לפני שנתחבר לתוצאות, אני רוצה להגדיר כמה פרמטרים. ראשית, הבנתי שביצתי את מבחן המהירות בחיבור לאינטרנט ADSL עם מהירות הורדה של 5 מגה-ביט לשנייה ולפי תיאורטית העלאת 1 מגה-ביט לשנייה.

יתרה מזאת, התחברתי לשרת בהונג קונג וערכתי בדיקת מהירות סטנדרטית כמו גם פינג לשרתי ה- DNS של גוגל כדי לעקוב אחר השהיה. התוצאות הן כדלקמן:

 • הורדה: 4.64 מגהביט לשנייה
 • העלאה: 0.93
 • שרת בדיקת מהירות Ping: 62ms
 • פינג DNS של גוגל: 88ms בערך

בינתיים הכל טוב. הם בהחלט לא ה- VPN המהיר ביותר שבדקתי, אבל הם גם רחוקים מהגרועים ביותר. כדי לבדוק עוד יותר את החיבור, ניסיתי להזרים קצת תוכן ביוטיוב וזה עבד בסדר גמור.

אפילו לא הספקתי להקדיש זמן לחיכוך שהסרטון יתחבר. אבל מה המשמעות של נתונים סטטיסטיים מהירים אלה עבור סוגים שונים של תנועה וביצועים כוללים? ובכן, בתור התחלה, הפסדתי חלק קטן מסך רוחב הפס ההעלאה וההורדה שלי.

עם זאת, יש לצפות לכך. העובדה היא שכל שירות VPN עומד להציג תקורה לחיבור האינטרנט שלך. עם זאת, כמות תקורה קטנה זו אינה בלתי סבירה.

למעשה, הופתעתי לטובה כי זמני הפינג היו כה נמוכים. חיבור מהיר זה יתאים בקלות לרוב המוחלט של צרכי המשתמשים. אחסון מקוון, הזרמת אודיו ווידיאו וגלישה נפוצה באינטרנט אינם מהווים בעיה. יתר על כן, אפילו שיחות VoIP יהיו באיכות גבוהה בחיבור זה, וזה מעניין מכיוון שמע שמע רגיש מאוד לחביון.

שיחת ה- VoIP הממוצעת צריכה פחות מ -300 מ ‘חביון, וחיבור זה עונה בקלות על דרישה זו. עם זאת, אני לא בטוח שזו האופציה הטובה ביותר למשתמשים שיש להם צרכים תובעניים במיוחד. סוג יישום אחד שעולה על הדעת הוא משחק בזמן אמת, שהוא רגיש ביותר לחביון. בסופו של דבר, הכל תלוי היכן שרת המשחק נמצא ואיפה מסתיים חיבור ה- VPN שלכם.

עבור גיימרים, הייתי אומר שיש בהחלט קשרים מהירים יותר עם ספקים אחרים שמתאימים יותר למשחקים.

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות היא עניין גדול למשתמשים שאינם טכניים. למרות ש- TotalVPN עבד מצוין כשבדקתי אותם, קחי בחשבון שכל שירות הפעלה או פיתוח המתעוררים הולך לחוות כאבי גדילה. מכיוון שכך, סביר להניח שתמיכת לקוחות היא גורם חשוב יותר ב- TotalVPN מאשר אצל ספקים אחרים. באופן מפתיע, למעשה יש להם תמיכה נהדרת בלקוחות.

כמו רוב הספקים האחרים, יש להם תכונת צ’אט חי באתר האינטרנט שלהם, שהיא למעשה דרך להציב לצוות התמיכה הודעה מיידית. אני מעדיף למעשה את האפשרויות האלה על פני תורי תמיכה טלפוניים נוראיים שבהם צריך לבלות שעות בהאזנה למוזיקת ​​מעליות לפני שמועברים לסוכן. בנוסף, משתמשים יכולים ליזום בקשת שירות באמצעות דואר אלקטרוני.

לא רק שיש להם נציגי תמיכת לקוחות שעומדים לצד, אלא שיש להם גם בסיס ידע נוח באתר שלהם. לאלו מכם שלא מרגישים בנוח להתקין תוכנת VPN, בבסיס הידע יש מדריכי הגדרה עבור Windows, Mac OS X, iPhone, iPad ו- Android. מדור העזרה הכללי מעט רזה, אך הוא מכסה את כל היסודות.

אחרון חביב, בדף מרכז העזרה יש אפילו מדריכים לפתרון בעיות. שוב, אני חושב שהם עושים עבודה טובה בכיסוי בסיסיהם, אני פשוט לא יכול לומר שזה מקיף. אבל שוב, לשם כך נועדו סוכני התמיכה בלקוחות.

ובאשר לאתר – הוא מאוד נקי, מושך וקל לניווט. אבל היה דבר אחד שלא אהבתי בזה. תחילה על המשתמשים להיכנס וליצור חשבון לפני שהם יכולים לגשת לדף התמיכה בלקוחות. זה קצת טרחה, וזה מרגיש שיש רק עוד חישוק אחד שצריך לעבור אליו כדי לקבל גישה לתמיכה.

TotalVPN סקירה אודיו

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map