ביקורת Surfshark – עודכנה 2020

ביקורת Surfshark

Surfshark היא ספקית מעניינת בכך שהיא מגלה הבטחה רבה עם כמה תכונות אקזוטיות, ובכל זאת סובלת בכמה חזיתות חשובות. עם זאת, יש הרבה מה לאהוב ב- VPN הזה, שלפני נעילת, מנהור מפוצל וחסימת תוכנה זדונית של נטפליקס, כפי שתוכל לקרוא בסקירת Surfshark שלנו..


Slider-slider-image-1

Slider-slider-image-2

Slider-slider-image-3

Slider-slider-image-4

Slider-slider-image-5

קודם

הבא

Surfshark, חדש יחסית בסצנת ה- VPN, לא בזבז זמן לעשות שם לעצמו. תוך פחות משנתיים, Surfshark בנתה רשת של יותר מאלף שרתים ביותר מ -60 מדינות. לסקירת Surfshark זו בדקנו את הרשת הפרטית הווירטואלית מכל זווית, ודירגנו אותה על תכונותיה, ממשק המשתמש, המהירות, האבטחה, הפרטיות ועוד.

שירות ה- VPN הוקם לאחרונה יחסית באיי הבתולה הבריטיים בשנת 2018. BVI, עם חוקי הפרטיות המתקדמים שלו על נתונים, הוא נקודה פופולרית עבור VPNs להקים חנות; הבחירה הטובה ביותר שלנו ב- VPN ExpressVPN מבוססת גם שם (עיין בסקירת ExpressVPN שלנו לפרטים נוספים).

Surfshark הוא VPN מאובטח היטב, ובמחיר סביר בקלות. אנו אוהבים במיוחד שלכל מנוי יש חיבורים בו זמנית ללא הגבלה וכי מנהור מפוצל מוצג באופן שקל לכל משתמש להבין. בנוסף, ה- VPN עובד על נטפליקס וכל שירותי הסטרימינג הגדולים. עם זאת, יש מקום לשיפור במספר תחומים.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות ל Surfshark

תכונות

מערך הפיצ’רים של Surfshark בודק הרבה תיבות שאנו מחפשים ב- VPN. יש מתג להרוג שמנתק את האינטרנט שלך אם חיבור ה- VPN נופל מסיבה כלשהי. אתה יכול גם להגדיר את ה- VPN להתחיל בעת האתחול, שם רשת רשתות מהימנות ושמירה על החיבור הפרטי שלך באמצעות מתגי משתמשים.

Surfshark מאפשר גם מנהור מפוצל, אם כי זה מתואר על ידי ה- VPN כ”רשימה לבנה “. עם זאת, זהו אותו עיקרון, מהירות הגלישה על ידי חיבור לאתרים מהימנים מחוץ ל- VPN. רשימת ההיתרים זמינה רק בחלונות ובאנדרואיד, אך משתמשים אחרים יכולים לגשת אליו באמצעות תוספי דפדפן (קרא את סקירת StrongVPN שלנו כדי ללמוד על שירות אחר עם מנהור מפוצל)..

ל- Surfshark כמה תכונות שמונעות ממנה להיות מוחלפות על ידי מתחרותיה הוותיקות יותר. ראשית בין אלה הוא חוסם המודעות שלה, CleanWeb, החוסם תוכנות זדוניות, מודעות קופצות, עוקבים ואתרי פישינג החשודים. זוהי תועלת לוואי נהדרת של ה- VPN, גם אם שיעור התפיסה שלה אינו 100 אחוז.

Surfshark-multihop

Surfshark ממש מבדיל את עצמו עם MultiHop, תכונת ה- VPN הכפולה שלה. זה מאפשר לך לנתב את החיבור שלך דרך יותר משרת אחד, לשים שכבות מגן נוספות בין כתובת ה- IP שלך ועיניים סקרניות. עד כה, ישנם רק 13 מהקשרים האלה – לרוב מוגבלים למדינות שמוגשות היטב – אבל זה עדיין תכונה מסקרנת שנרצה לראות שהיא מורחבת.

לבסוף, יש NoBorders, תכונה חדשה הטוענת שמאפשרת לך להתחבר לאינטרנט במדינות מגבילות שלרוב חוסמות VPN. לא הצלחנו לנסוע למדינה טוטליטרית כדי לבדוק אם היא עובדת, אך אנו מניחים שזה מקשה על צדדים שלישיים לדעת אם אתה מעביר תנועה דרך VPN, ככל הנראה באמצעות פרוטוקול Shadowsocks..

תכונות פרימיום

Surfshark הוסיף לאחרונה כמה מאפייני פרטיות מובחרים, אותם הוא מוכר בצרור במחיר של $ 0.99 לחודש על גבי התוכנית הרגילה שלך. אחת מהתכונות הללו היא BlindSearch, מנוע החיפוש נטול המודעות ללא כניסה של Surfshark מבוסס על ממשק ה- Bing של Bing.

התכונה האחרת המצורפת היא HackLock, שירות הגנה מפני גניבות זהיר ובולט שמטרתו להתמודד ביום מן הימים עם נורטון לייף לוק. 

Surfshark-Hacklock

אנו די מתרשמים ממערך התכונות של Surfshark. זה משלב חבילה מלאה של פונקציונליות VPN בסיסית עם כמה תוספות מסקרנות. 

למרות שזה כמעט לא ה- VPN היחיד שיש לו חוסם מודעות (עיין בסקירת CyberGhost שלנו) או שמתחבר דרך שרתים מרובים (עיין בסקירת NordVPN שלנו), הוא עושה עבודה נהדרת לצרף את כל התכונות הללו יחד בצורה נגישה ובמחיר סביר..

סקירת תכונות Surfshark

לוגו הגלישהsurfshark.com

החל מ- 199 דולר לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי, Google Pay, Amazon Pay

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
ללא הגבלה

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין
7 ימים

תקופת ההחזר
30 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
1,040 שרתים ב- 63 מדינות

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן
Chrome, Firefox

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN, IKEv2, Shadowsocks

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

ל- Surfshark יש תוכנית אחת בלבד, הכוללת את כל התכונות שלה, אין מגבלות רוחב פס וחיבורים בו זמנית ללא הגבלה עבור המכשירים הרשומים שלכם. תוכנית אחת משתנה במחיר תלוי כמה זמן היא נמשכת, כאשר מנויים ארוכים יותר חוסכים כסף. אין תוכנית חינמית, כך שאם אתה מחפש VPN ללא עלות, עבור לרשימה שלנו עם שירותי VPN החינמיים הטובים ביותר במקום.

למרות שהמחירים מתקדמים ברמה החודשית והשנתית, התוכנית לשנתיים של Surfshark היא המחיר הנמוך ביותר בשוק. אם אתה מחפש לחסוך יותר במנוי לחודש, עיין בסקירת Ivacy שלנו.

Surfshark מציע תקופת ניסיון בחינם למשך שבעה ימים של האפליקציה שלה בכל פלטפורמה סלולרית, אליה תוכלו לגשת על ידי הורדת האפליקציה. אין ניסויים בחינם לתכונות אחרות, אם כי לכל רמת מנוי מובטחת 30 יום הכסף בחזרה. צרור תכונות “חבילת האבטחה” של Surfshark, HackLock ו- BlindSearch, מוסיף 0.99 דולר לחודש לכל סוג הרמה בו אתה משתמש.

Surfshark מציעה מגוון טוב של אמצעי תשלום. אתה יכול להשתמש בכרטיסי אשראי או חיוב, PayPal, Google Pay או Amazon Pay. אם אתה מעדיף להשתמש בקריפטו שלא ניתן לעקוב אחריו, Surfshark מקבל ביטקוין, אתרנטים ואדווה..

קלות שימוש

לוח הבקרה הראשי של Surfshark מופעל כאשר רשימת מיקומי השרת שלו פתוחה. אתה יכול לבחור להסתיר את התפריט הזה, אך הכפתור הזה קטן למדי והרשימה עשויה להיות מעט התמצאות עבור משתמש VPN בפעם הראשונה..

לוח מחוונים לגלשני-לא מחובר

אתה יכול לבחור להתעלם מהתפריט ולהשתמש בלחצן “התחברות מהירה” שמגלה אוטומטית את החיבור המהיר ביותר. שים לב שזה לא תמיד השרת הכי קרוב אליך פיזית. אצלנו, Surfshark מצאה מהירה יותר רחוקה יותר. נחמד לדעת שה- VPN מאתר את הרשת שלו, וזה מוכיח שרשימת השרתים הגדולה של Surfshark היא יותר מגימיק..

לוח מחוונים לגלשני-לא מחובר

השימוש ברשימת השרתים אינו מסובך מדי. ישנן שלוש כרטיסיות שעוזרות לך לבחור סוגים שונים של שרתים: “מיקומים” עבור IP משתנים, “סטטי” עבור כתובות IP סטטיות ו “MultiHop” לחיבורים מאובטחים במיוחד באמצעות שרתים מרובים..

מכשירי IP של Surfshark-static

אתה יכול להפוך כל שרת ל”מועדף “כדי לחזור אליו בקלות. אתה יכול גם להשתמש בסרגל החיפוש מהיר לברק כדי לחפש מיקום ספציפי. תכונה זו הייתה מבורכת במיוחד לאחר שגררנו את עצמנו בכל רחבי מפת עולם לבדיקת TunnelBear שלנו.

העדפות

כל שאר התכונות ממוקמות בחלונית “העדפות”, מקובצות לשש כרטיסיות. הלשונית “הכללית” מנהלת את מתג ההרג והיא מאפשרת לך לשלוט מתי ה- VPN יפעל או יכבה אוטומטית.

כללי שולט-כלכלי

הכרטיסייה “רשתות” מאפשרת שם ולחץ על רשתות WiFi מהימנות. הכרטיסייה “תכונות” מאפשרת לך להפעיל ולכבות את תוכנות זדוניות וחסימת המודעות של CleanWeb. אם שילמת תוספת עבור HackLock ו- BlindSearch, תוכל לשלוט גם בתכונות האלה מכאן.

בקרות רשת Surfshark

הכרטיסייה “חשבון” מאפשרת לך לנהל היבטים בסיסיים בחשבונך מבלי לפתוח חלון דפדפן. “העדכונים” מעניקים לך כמה אפשרויות כיצד לקבל עדכוני Surfshark, כולל האם ברצונך רק להפיץ יציבות, מתי לבדוק אם יש עדכונים ובאיזו תדירות להוריד עדכונים..

בקרות Surfshark-advanced

לבסוף, הכרטיסייה “מתקדם” מאפשרת לך לבחור אם לשלוח דוחות קריסה והאם להשתמש ב- NoBorders, התכונה שנועדה לעזור לך לעקוף חומות אש המגבילות את הגלישה. יש גם אפשרות לשנות את הפרוטוקול שלך – אם כי למרבה הפלא זה עדיין קיים גם אם אתה נמצא בפלטפורמה שתומכת בפרוטוקול אחד בלבד.

שים לב כי צילומי מסך אלה הם מגירסת ה- macOS של Surfshark. גרסת Windows מארגנת אפשרויות בצורה יותר נראית, בפאנלים גדולים בצד שמאל של ממשק המשתמש. כאן תוכל למצוא את רשימת ההיתר אם יש לך את זה.

ממשק המשתמש של Surfshark הוא בסך הכל ידידותי, ברגע שמתרגלים אליו. משתמשי VPN מתקדמים יותר עשויים להתאכזב מכמות השליטה, אך מה שיש, מסודר היטב. בגרסאות מאוחרות יותר, אנו רוצים לראות את הכרטיסיות מאורגנות בצורה ברורה יותר, מכיוון שלא תמיד ברור לאיזו קטגוריה תכונה מסוימת נופלת, מה שמקשה על כמה מהן למצוא.

מהירות

השתמשנו ב- speedtest.net כדי לבדוק את ההשפעות של Surfshark על מהירות הגלישה, החל משרת Surfshark קרוב ככל האפשר לשרת הלא מוגן שלנו. הטבלה מסכמת את תוצאותינו.

מיקום שרת: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
ארצות הברית (לא מוגנת)1915.332.35
ארצות הברית (מוגנת)6811.312.20
איסלנד2395.831.99
ספרד1825.152.32
הודו3195.861.90
דרום אפריקה3325.882.39

בדקנו גם שלושה משרתי ה- MultiHop של Surfshark. תוצאות אלה מופיעות בטבלה הבאה, כאשר החיבור האמריקני הלא מוגן הוסיף לשם השוואה.

מיקום שרת: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
ארצות הברית (לא מוגנת)1915.332.35
קנדה לארצות הברית10210.602.21
ארצות הברית להולנד1687.772.21
סינגפור להונג קונג2518.362.16

Surfshark שמרה על 75 אחוז ממהירות ההורדה הבלתי מוגנת בעת גלישה במיקומים דומים. זו ביצועים נהדרים, ולמרות שהיא פחתה עם המרחק, ה- VPN מעולם לא צנח מתחת לכ- 33 אחוז מהמהירות האופטימלית. זה מציב אותו באמצע חבילת ה- VPN לצורך השפעה מהירה.

חיבורי MultiHop התבררו טוב מאוד במהלך בדיקת המהירות. זמן ההמתנה היה ארוך יותר, כצפוי, אך מהירויות ההורדה לא הושפעו – ואף השתפרו, בחלק מהמקרים. זה ככל הנראה נובע מהעובדה של Surfshark יש רק חיבורי MultiHop דרך שרתים במיקומים אמינים יותר. בלי קשר, הבדיקה שלנו מראה שהוספת אבטחה נוספת לסטרימינג שלך לא תעלה הרבה מהירות.

אם אתה מתחבר קרוב לבית, זמן ההשהיה של Surfshark נמוך יחסית למשחקים. מה שמרוויח יותר נקודות, עם זאת, הוא שכל חיבור שבדקנו גובר על סף 5Mbps המומלץ לסטרימינג. באופן כללי, עדיף לווידיאו מאשר למשחקים. לשם השוואה, ראו את הרשימות שלנו עם VPNs הטובים ביותר למשחקים ו- VPNs הטובים ביותר לסטרימינג.

אבטחה

Surfshark תומך בשלושה פרוטוקולים: OpenVPN, IKEv2 ו- Shadowsocks. ראה פירוט של פרוטוקול VPN שלנו למידע נוסף על האופן בו הפרוטוקולים משפיעים על אבטחת ה- VPN. OpenVPN הוא פרוטוקול קוד פתוח אמין המהווה בחירה פופולרית עבור VPNs רבים. IKEv2 הוא הפרוטוקול המהיר ביותר והוא נהדר בשחזור חיבורים שנשמטו, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור מכשירים ניידים.

גרבי צללים הם פרוקסי שתוכנן במיוחד כדי לעקוף חומות אש מגבילות, במיוחד סין. זה באמת כל מה שטוב לו, לכן אנו לא ממליצים להשתמש בזה אחרת. לצורך ההצפנה, Surfshark מסתמך על AES-256, וזה הימור די בטוח. מאז שבדקנו לאחרונה את Surfshark בנובמבר 2019, הוא הוסיף את ChaCha, צופן חלופי שלעתים קרובות מציג ביצועים טובים יותר במכשירים ניידים.

Surfshark מאובטח די בקלות לצורך סיקור, והוא יכול אפילו לעמוד בפני חומת האש הגדולה של סין בעזרת השימוש בנעלי צללים. עיין ברשימת ה- VPN הטובים ביותר לביצוע סיקור כדי ללמוד כיצד היא מתארסת.

לאחר שביצענו בדיקות Surfshark כדי לבדוק אם קיימות דליפות כתובת IP, DNS ו- WebRTC, לא מצאנו בעיות. עם זאת, אין זה מפתיע. כאן בחרו Surfshark בחירות סולידיות וזה נהדר שהיא הוסיפה אפשרות הצפנה חדשה. יכול להיות נחמד לראות עוד פרוטוקולים בהמשך הדרך, אבל זה החיסרון היחיד שאנחנו יכולים לראות.

פרטיות

Surfshark כולל מועיל סיכומים מודגשים בתחילת כל קטע במדיניות הפרטיות שלה. זה מקל על קבלת התמציות בהבטחות הפרטיות שלו: ה- VPN לא יומן לאף אחד מנתוני הגלישה שלך.

Surfshark - מדיניות ללא כניסה

זה אכן שומר את חשבונך ופרטי החיוב, והוא משתמש גם ב- Google Analytics למטרות שיווק, אם כי מדיניות הפרטיות כוללת מידע כיצד לבטל את הסכמתך. Surfshark חולק נתונים עם צדדים שלישיים המסייעים בהפעלתו, כולל מנהלי מודעות, מעבדי תשלום וקבלני תמיכה.

Surfshark - גוגל-אנליטיקס

נקודת המכירה הגדולה של החברה בחזית הפרטיות היא שהיא ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים, טריטוריה שיש בה כיום כמה מחוקי הפרטיות המקוונים הטובים בעולם. תמיד יש סכנה שיוכלו לחוק מאוחר יותר מאוחר, אך לעת עתה זהו מקום נהדר לסורשארק לשבת.

בדקנו אם Surfshark נתפס אי פעם וקוצר נתוני משתמשים ולמדנו כי החברה ביצעה ביקורת עצמאית על הרחבות הדפדפן שלה על ידי המשרד הגרמני Cure53. הביקורת מצאה רק שתי חולשות קלות וללא מקרים של רישום נתונים. הביקורת לא נראתה מחוץ לתוספים, אך היא עדיין הופכת אותנו לאופטימיים בזהירות.

אנו אוהבים שגם ל- Surfshark אין חברת אם שעשויה לבקש ממנה להתפשר על האידיאלים שלה. הספירה האמיתית היחידה נגדה היא שהיא חוסכת זהויות עצמאיות כדי לפרסם את עצמה. אחרת, זהו VPN שיבטיח לך פרטיות.

ביצועי סטרימינג

כרגע, Surfshark מסוגלת לגשת באופן מלא לכל שירות סטרימינג, כולל Netflix, Hulu, Amazon Prime Video ו- BBC iPlayer. עם זאת, יתכן שתצטרך לעבור בין כמה שרתים במדינה שלך לפני שעוברים אחד מהם. שני הניסיונות הראשונים שלנו בנטפליקס עם שרת ארה”ב נחסמו, אך השלישי עבד ללא תקלה.

כשתהיה, הביצועים תואמים את תוצאות מבחני המהירות החזקים יחסית של Surfshark. אם זה לא מספיק מהיר עבורך, נסה את אחד ה- VPN הטובים האחרים שלנו עבור Netflix.

מיקומי שרת

מספר השרתים שאליהם הגישה Surfshark יכול לגשת השתנה פה ושם, אך נכון לכתיבת שורות אלה יש לו 1,040 שרתים ב -63 מדינות. זה מרשים עבור VPN עם פחות משנתיים תחת חגורתו, אך אנו מעוניינים יותר בגיוון גיאוגרפי מאשר בכמות.

מיקומי Surfshark-server

למרבה המזל, Surfshark נראה מבטיח גם בעניין זה. למרות שיותר ממחצית השרתים שלה (36 מתוך 63) נמצאים באירופה, היא משרתת גם ארבע מדינות בדרום אמריקה, אחת במרכז אמריקה, שלוש באפריקה, שלוש במזרח התיכון, שתיים במרכז אסיה וארבע בדרום מזרח אסיה.

ראוי לציין כי Surfshark הוסיפה מספר שרתים במיקומים לא מועטים (כולל לוב, ניגריה, אזרבייג’ן, קזחסטן, אינדונזיה ותאילנד) מאז שבדקנו אותה לאחרונה בנובמבר 2019. המהירות של תוספות חדשות גורמת לנו לקוות שיתווספו עוד כתובות IP בקרוב.

לעת עתה אנו מעריכים את אפשרויות מיקום השרת של Surfshark כמבטיחות, אך עדיין אינן שם. אם אתה רוצה את הטווח הגיאוגרפי הרחב ביותר האפשרי, HideMyAss הוא המוביל בתעשייה. אתה יכול לקפוץ לסקירת HideMyAss שלנו כדי לגלות מדוע זה גם דבר טוב וגם רע.

שירות לקוחות

אנו מצטערים לראות שאין דרך להגיע ישירות לדף העזרה של Surfshark מתוך VPN השולחני. זה דבר קטן, אבל זה עושה דרך ארוכה להפוך את התהליך לידידותי יותר.

קבלת עזרה עם Surfshark מתחיל בבסיס הידע שלה. בפעם האחרונה שערכנו את ה- Surfshark VPN שלנו, היא עדיין הייתה חדשה מאוד, ואנחנו העלינו אותה על כך שיש לה רק תשעה מאמרים בכל חלק התמיכה העצמית שלה. ברור כי זה לקח את הביקורת היטב, מכיוון שמידע הידע נעשה נרחב בהרבה תוך חודשים ספורים.

Surfshark - בסיס ידע

מיד לאחר לחיצה על “עזרה”, תוכלו למצוא שמונה לחצנים המובילים היישר אל מדריכי ההתקנה הבסיסיים. להלן השאלות הנפוצות, ואז לחצנים לשלוש קטגוריות של מאמרים: הדרכות, כללי וחיוב. כל קטע כולל מגוון טוב של מאמרים. למרבה הצער, עדיין אין פורום.

הסיוע הצ’אט החי של Surfshark מנוהל על ידי Zendesk. שאלנו שאלה וקיבלנו תשובה אדיבה ומועילה כמעט מייד. היות הראשון בתור בשעות הפעילות של ארה”ב בחוף המערבי בחוף המערבי זו הייתה תחושה נהדרת, ולמרות ש- Surfshark משיג אותה דרך צד שלישי, לא נתלונן.

Surfshark - צ'אט חי

בשלב הבא בדקנו את מערכת הגשת הכרטיסים בשאלה אחרת. קיבלנו הודעת דוא”ל אוטומטית תוך דקה. התשובה בפועל ארכה כעשר שעות והייתה מלאה בעצות מפורטות וניתנות לפעולה. בסך הכל, שירות הלקוחות עם Surfshark הוא חוויה נהדרת, אם כי היעדר הפורום עדיין נעקץ.

פסק הדין

המשימה של Surfshark בשנתיים הראשונות לחייה היא להפוך את המקרה לכך שהתחום הצפוף של VPNs זקוק לעוד צניחה אחת לתשומת ליבך. עדיין מוקדם לומר אם זה הצליח, אך הוא נוקט בכל הצעדים הדרושים לו: לצמוח מהר, להתמודד עם שירותים זמינים על פיצ’רים ומחירים, ולהציג תכונות שמציעות מספר VPN אחרים שמציעים מספר VPN אחר..

ל- VPNs אחרים חיבורים מרובי שרתים, מנהור מפוצל וחוסמי מודעות, אך Surfshark מגלגל את כולם בחבילה מסקרנת וקומפקטית. זה גם פרטי, מאובטח ומשתלם להפליא, במיוחד עם ערבות המכשירים הבלתי מוגבלת שלו לכל המנויים. במקום בו Surfshark אכן נופל, הוא מראה את היכולת להשתפר במהירות.

תן לנו לדעת מה אתה חושב בתגובות. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map