סקירת StrongVPN – עודכן 2020

ביקורת StrongVPN

StrongVPN הוא שירות רב עוצמה עם כמה תכונות חריגות, אך מאזן את זה בכך שהוא לא מציע תכונות הנפוצות עם ספקים אחרים. הרושם הכללי הוא שירות שיכול להיות טוב, אך הוא פשוט תפל מדי. קרא את הסקירה המלאה שלנו לפרטים.


ביקורות VPN הטובות ביותר

StrongVPN לא יגיע במרחק של קילומטר ממיטב ספקי ה- VPN שלנו. זה לא בגלל שזה עושה משהו לא בסדר. זה מוכיח ששירות יכול להיות כל כך מלאי שהוא כואב ולא עוזר. למרות שקנייה זו אינה הבחירה הגרועה ביותר שאתה יכול לעשות, יש הרבה רשתות וירטואליות פרטיות שעושות את מה שהיא עושה טוב יותר.

בסקירה זו של StrongVPN, נדבר על האיזון המוזר בין טוב לרע בשירות וכיצד הוא מוביל לספק שמרגיש פשוט בסדר. נדבר על תכונות, תמחור, ידידותיות למשתמש, מהירות, אבטחה, פרטיות, ביצועי סטרימינג, מיקומי שרת ושירות לקוחות לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

אתה יכול לעשות הרבה יותר טוב בשביל הכסף, אבל ל- StrongVPN אין את הנוהגים המפוקפקים של שירותים אחרים, כגון VPN.Express (קרא את סקירת VPN.Express שלנו). עם זאת, זה לא שירות גרוע, כך שאם אתה מגלה שאתה אוהד, אתה לא מוותר על הרבה.

strongvpn-סקירה-ממשק

strongvpn-review-killswitch

בסיס חזקה-ידע-ידע

מדריכי strongvpn-review-setup

strongvpn-review-server-navigation

קודם

הבא

אלטרנטיבות עבור StrongVPN

חוזקות וחולשות

תכונות

ל- StrongVPN אין תכונות מעבר למה שנחשיב “חייבים להיות” עבור VPN. הנקודה החזקה היחידה היא מכשול הורג, אשר מנתק את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN נכשל. עם זאת, זה אוניברסלי, כלומר אינך יכול להגדיר אותו לחסום רק אפליקציות מסוימות כמוך עם אסטריל (קרא את סקירת Astrill שלנו).

strongvpn-review-killswitch

יש גם תכונות שונות אחרות, כולל חיבור בהפעלה, התחברות אוטומטית מחדש אם ה- VPN נופל והפעלת היישום עם Windows, אך בסך הכל הממשק עקר..

למרות שבדרך כלל מדובר במהופך לצורך קלות השימוש, היעדר תכונות פשוט נראה עצלן כאן. כפי שנראה בסעיף “ידידותיות למשתמש”, StrongVPN אינו חזק כשמדובר בהדרכת משתמשים דרך הממשק. אם היישום יהיה קשה לשימוש, אנו לפחות אוהבים את התכונות כדי שהקושי יהיה שווה את זה.

באשר למה שחסר, הרשימה ארוכה. עם זאת, המחדלים הנוראיים ביותר הם מנהור מפוצל, בדיקת מהירות ושילוח נמל.

המאפיין היחיד יוצא דופן הוא היכולת לטרוף חבילות בעת שימוש ב- OpenVPN. נדבר על כך יותר בקטע “אבטחה”, אך למעשה זה מאפשר לך להיות בטוח יותר אפילו כשאתה משתמש ב- VPN. זה לא נפוץ, אך ראינו ספקים מרובים מיישמים תכונה כזו.

סקירה כללית של תכונות StrongVPN

לוגו StrongVPNstrongvpn.com

החל מ- 583 $ לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי, AliPay

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
12

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
30 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
650 בעשרים מדינות

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
IPSec, OpenVPN, L2TP, SSTP, IKEv2

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

StrongVPN הוא תפל בכל הקשור לתמחור. בערך 10 דולר לחודש זה מה שאנו מצפים מ- VPNs, כאשר אפשרויות אמצע הדרך, כמו ProtonVPN נופלות בתור (קרא את סקירת ProtonVPN שלנו). כמו השירות הזה, StrongVPN אינה האפשרות היקרה ביותר שקיימת שם – קרא את סקירת Hide.me שלנו לשם כך – אבל אתה יכול להשיג יותר עבור כספך אצל ספק אחר..

עם זאת, אפילו בהשוואה לספקים טובים יותר, התמחור של StongVPN אינו מרשים. 70 דולר לשנה אינם רעים בהשוואה ל- NordVPN (קרא את סקירת NordVPN שלנו), אך אתה יכול לקבל פעמיים משך הזמן באותו מחיר מגישה לאינטרנט פרטי (קרא את סקירת PIA שלנו). שתי הספקים הללו מציעים גם מנויים רב-שנתיים, שלצערי, StrongVPN לא עושה זאת.

אם כי לא הדבר הנפוץ ביותר בתמחור VPN, תוכניות רב שנתיות הן תמיד משהו שאנחנו מחפשים. על ידי מתן אפשרות למשתמש להירשם לשנתיים או יותר – ולהתמודד עם הנחה קשה – VPNs יכולים לעודד חסות על שירותיהם. זה מצב win-win, כך שהמחדל של StrongVPN לא נראה נהדר.

אין גם ניסיון או תוכנית בחינם. בעוד ש- VPN בחינם יכולים להיות גרועים – קרא דוגמאות VPN החינמיות הגרועות ביותר שלנו – ישנם שירותי VPN חינמיים המאפשרים למשתמש לראות כיצד הם עובדים מבלי להכניס כרטיס אשראי לרשומה. Windscribe הוא דוגמה מושלמת לאופן שבו VPNs בחינם צריכים לעבוד (קרא את סקירת Windscribe שלנו).

היעדר ניסוי בחינם מוסמך במקצת בערבות 30 יום הכספים להחזרים כספיים של StrongVPN, שמבוססת על הבדיקה שלנו. ישנם כמה תנאים שקשורים לרכוש מחנות האפליקציות של אפל, למשל, אך המדיניות היא אחרת.

למרות תקן כמעט בכל בחינה אחרת, מספר החיבורים בו זמנית הוא הכל מלבד. StrongVPN מציע 12 חיבורים עם כל מנוי, שהוא הגבוה ביותר שראינו. ניתן להתקין אותו גם בנתבים, כך שתוכלו להגדיל את המגבלה הזו.

באשר לשיטות תשלום, StrongVPN חוזר להיות תפל. זה מקבל PayPal, כרטיסי אשראי ו- AliPay. נרקומנים של cryptocurrency יצטרכו לשלוח את הביטקוין שלהם למקום אחר.

קלות שימוש

אם ראיתם קופת VPN אחת, ראיתם את כולם, למעט AirVPN, שיש לו תהליך צ’ק מרגיז (קרא את סקירת AirVPN שלנו). לאחר לחיצה על “התחל”, כל שעליך לעשות הוא לבחור תוכנית, להזין את הדוא”ל שלך ולבחור אמצעי תשלום.

strongvpn-review-signup

למרות שתישלח אליך אישור בדוא”ל, אינך צריך לאמת את כתובת הדוא”ל שלך, כך שחשבון צורב הוא משחק הוגן. הדוא”ל שלך יהיה הכניסה שלך וסיסמה תיווצר עבורך באופן אקראי. שים לב שמדובר בצרור אקראי של אותיות, מספרים וסמלים, כך שתרצה להשתמש במנהל הסיסמאות הטוב ביותר כדי לאחסן אותו..

באותו דף תמצאו את מתקני ההתקנה עבור Windows, macOS, iOS ו- Android. ל- StrongVPN נלווים מדריכי התקנה לכל פלטפורמה, אך ההתקנה היא פשוטה. היוצא מן הכלל היחיד הוא אם תרצה, נניח, להשתמש ב- L2TP באנדרואיד. במקרה כזה המדריכים יהיו שימושיים.

מדריכי strongvpn-review-setup

המתקין בסדר, אם הוא מתוארך. לאחר סיום ההתקנה, תוכל לפתוח את הממשק ולהיכנס באמצעות האישורים שהעניק לך StrongVPN. אנו מעדיפים לאמת באמצעות אסימוני מכשירים מכיוון שזה קל יותר למשתמש ומספק אותה רמת אבטחה, אך הכניסה לא שוברת שוב. אם אתה חובב הגישה מבוססת האסימון, קרא את סקירת ExpressVPN שלנו.

לאחר שתסיים, תתחל לממשק, מה שמותיר הרבה רצוי. StrongVPN מציג את כתובת ה- IP שלך, את השעה שבה התחברת ומפה קטנה של איפה התחברת. היא בחרה להשתמש ברקע כהה עם צבעים בהירים, שיכולים להתאמץ בעיניים בחדרים בהירים. למרות שאנחנו לא נגד המראה “מצב לילה”, זה לא אמור להיות ברירת המחדל.

strongvpn-סקירה-ממשק

עם זאת, החיבור אינו קשה. כפתור ה”חיבור “הגדול והירוק יאפשר לך להיות מאובטח, כאשר StrongVPN בוחר את השרת הטוב ביותר עבור המיקום שלך. מטרד אחד הוא שאתה לא יכול לראות היכן ממוקם השרת הטוב ביותר עד שתתחבר אליו.

זה מרגיש גם מהיר באופן מזעזע. החיבור הראשון שלנו ארך פחות משלוש שניות. כשחפרנו בהגדרות מצאנו כי StrongVPN כברירת מחדל ל- IKEv2, שאמור להיות מהיר יותר מ- OpenVPN. נדבר יותר על האופן בו זה משנה את האבטחה שלך בחלק מאוחר יותר.

אם אתה רוצה לבחור את המיקום שלך, לחץ על כפתור “המיקום הטוב ביותר הזמין”. אתה יכול לבחור מיקומים, אך לא שרתים ספציפיים, וזה לא דבר רע. לא צריך להיות קשה לגלול את הרשימה המרוכזת של StrongVPN, אך פיגור משונה שקורה בעת סיבוב גלגל העכבר גורם לו להרגיש קשה יותר ממה שהוא צריך.

strongvpn-review-server-navigation

עם זאת, אתה יכול לחפש מיקום או למיין לפי מדינה או עיר. לאחר שבחרת מיקום, לחץ על “שמור”. המיקום החדש יהיה אפשרות ברירת המחדל שמופיעה, גם אם סוגרים את האפליקציה ופותחים אותה מחדש.

תוכל לשנות את ההגדרות של StrongVPN על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה. לא ניכנס לכל הגדרה – אסור להתעסק איתם אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה – אבל ישנו מטרד אחד שברצוננו לציין.

אחת מהכרטיסיות מכונה “אבחון”, ובוודאי שהיא תציג יומן של החיבור שלך לפתרון בעיות. למרות שאנחנו אוהבים לראות תכונה כזאת בסביבה, אין דרך לייצא את היומן. יהיה עליכם לבחור הכל, להעתיק אותו ולהדביק אותו במסמך נפרד.

מהירות

כשאתה נשאר קרוב לבית, StrongVPN הוא אחד מספקי ה- VPN המהירים ביותר בסביבה. עם זאת, הביצועים הבינוניים בינלאומיים פירושם כי הקילומטראז ‘שלך ישתנה. ברור שחלק מהמיקומים מותאמים טוב יותר מאחרים, וזה אף פעם לא דבר טוב כשיש כל כך הרבה אפשרויות למנהור.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (סנט לואיס)8175.4910.66
אטלנטה (מומלץ)45149.979.03
לונדון105144.037.75
וורשה, פולין16084.383.7
תל אביב, ישראל17524.412.31
הונג קונג222137.353.13

באופן מפתיע, השרת המומלץ של StrongVPN היה הביצוע הטוב ביותר מבין המיקומים שדגמנו. ברוב המקרים, השרת המומלץ מתקרב, אך יש אפשרויות מהירות יותר. למרות שהקפיצות הראשוניות בהמתנה גבוהה, מהירות ההורדה נשארה קרוב לציון הלא מוגן שלנו.

האיש המוזר בחוץ הוא השרת בתל אביב, ישראל שהשמיד את המהירות שלנו. במהלך הבדיקה ציפינו שהשרת בהונג קונג יבצע בצורה דומה – לעיתים קרובות יש שיפוע במהירות – כך שהופתענו כשהוא לא עשה זאת. הביצועים החזקים של הונג קונג הם עדות למיקום זה, אך לא לרשת של StrongVPN.

חוסר עקביות הוא המפתח כאן. ערבוב של ביצועים טובים ורעים הוא אף פעם לא דבר טוב. זה מתורגם לרגעים מתסכלים כשמנסים למסמר שרת.

אחת הפוכות היא ההשהיה שנשארה נמוכה במהלך הבדיקה. למרות שזו עדיין השמטה מה- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך למשחקים בגלל הקפיצה הראשונית בפינג, התוצאות של StrongVPN אינן רעות.

אבטחה

ל- StrongVPN מספר מפתיע של אפשרויות אבטחה. כברירת מחדל, החיבור שלך מאובטח באמצעות IPSec באמצעות פרוטוקול IKEv2 VPN. מבחינת אבטחת VPN זו בחירה מוזרה, בהתחשב ב- OpenVPN עם קידוד AES 256 סיביות כמעט תמיד טוב יותר.

עם זאת, הבחירה מאירה. IKEv2 יכול לעבור בקלות בין WiFi לרשתות סלולריות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת למכשירים ניידים (ראה את ה- VPN הטוב ביותר עבור iPhone ו- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי אנדרואיד). עם זאת, זו לא בחירה מצוינת עבור שולחן העבודה, לכן אנו ממליצים לשנות שם את הפרוטוקול שלך בהקדם האפשרי.

אתה יכול לבחור בין IKEv2, OpenVPN, SSTP ו- L2TP. OpenVPN צריכה להיות הבחירה הראשונה שלך מכיוון שהיא מספקת AES 256 סיביות כדי לאבטח את החיבור שלך (קרא את תיאור ההצפנה שלנו). ב- OpenVPN, StrongVPN מאפשר לך לשנות את פרוטוקול התובלה שלך – ל- UDP או TCP – ולבחור את היציאה הספציפית בה אתה מנהור..

אם כי אינו מיועד להרבה משתמשים, שינוי פרוטוקול התחבורה והיציאה שלך יכול לעזור לעקוף חומות אש. StrongVPN מציין באתר שלה כי L2TP ו- IKEv2 נחסמים בקלות, והיא מציעה TCP 443 או UDP 53 ב- OpenVPN כחלופות..

יש גם אפשרות לטרוף את המנות שלך ב- OpenVPN. תכונה זו נראית לעתים קרובות בפרוטוקולים קנייניים, כמו פרוטוקול הזיקית של VyprVPN (קרא את סקירת VyprVPN שלנו). רעש המנות שלך הוא רעיון טוב אם אתה מנהר מחוץ למדינה עם צנזורה קפדנית, ועוקף ביעילות בדיקת מנות עמוקה.

בפועל אמצעי האבטחה הללו משתלמים. בדקנו דליפות DNS באמצעות ipleak.org ו- StrongVPN יצאו נקיים עם הפניות מינימליות. זה גם לא הדליף את כתובת ה- IP שלנו או את מידע ה- WebRTC.

פרטיות

StrongVPN הוא ספק VPN ללא יומנים. אף על פי שהיא אינה ממוקדת בפרטיות כמו Mullvad (קרא את סקירת Mullvad שלנו), מדיניות הפרטיות הברורה של StrongVPN ורקיעת המעקב העקבית נותנים לנו תקווה. עם זאת, היא פועלת מחוץ לארה”ב. לכן, ככל הנראה, העוסקים במעקב ממשלתי צריכים להימנע.

במדיניות הפרטיות אין עצמות הנוגעות לכך: “StrongVPN לא אוספת או רושמת תנועה משירותיה.”

כשאתה נרשם, אתה נדרש להכניס כתובת דוא”ל ואמצעי תשלום, ש- StrongVPN יומן מסיבות ברורות. חוץ מזה זה לא יודע עליך כלום.

החריג היחיד הוא אם אתה משלם עם כרטיס אשראי. במקרה כזה, StrongVPN זקוק גם לשמך המלא וכתובת החיוב שלך, ואינך יכול להשתמש במידע צורב כמוך באמצעות הדוא”ל שלך. לא ברור אם פרטי החיוב שלך קשורים לשימוש ב- VPN שלך כמו עם VPN Buffered
(קרא את סקירת ה- VPN החוצץ שלנו), אך ברור כי העוסקים בפרטיות לא צריכים להשתמש בכרטיס אשראי.

על StrongVPN לספק, לשנות או למחוק מידע זה אם יתבקש על ידי לקוחות האיחוד האירופי להישאר בהתאם לתקנה הכללית להגנת נתונים..

עם זאת, יש לקחת את כל זה עם גרגר מלח. StrongVPN מבוסס בארה”ב, שהוכיחה שהיא לא נמצאת מעל איסוף נתונים. אם אתה צריך להישאר מחוץ לרדאר, אנו ממליצים להשתמש בשירות שממוקם במדינה עם חוקי פרטיות טובים. שירותי VPN הטובים ביותר שלנו עבור מדריך בסין הם מקום נחמד להתחיל בו.

מצאנו משהו מעניין במהלך הבדיקה. חלק מהשרתים ברשת StrongVPN נרשמו ל- StackPath, רשת אספקת תוכן שיש לה חלק קטן ב- IPVanish (קרא את הסקירה שלנו ב- IPVanish).

אף על פי שלא נוכל לחבר יותר מדי נקודות, IPVanish נתפסה כשרשמת פרטי משתמש בעבר.

עם זאת, StackPath הוא CDN, אז הגיוני שחלק מהשרתים היו רשומים אליו. אנחנו לא טוענים ששני הספקים מחוברים – סביר להניח שהם לא – אבל יש לציין.

ביצועי סטרימינג

StrongVPN מתפקד היטב עם פלטפורמות סטרימינג. זה שבר את המחסומים של נטפליקס, ה- BBC iPlayer והולו, אך הוא עדיין נחסם על ידי אמזון פריים וידיאו. למרות שאינו מתמודד עם ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג בגלל בעיות אחרות, הגישה אינה ניתנת להכחשה.

מה שיפה הוא ש- StrongVPN לא רק ניגש לפלטפורמות הללו, אלא עשה זאת על פני שרתים מרובים. הדגימה שלנו מציעה שתוכל תמיד להזרים, גם אם אתה משתמש בשרת אחר.

עם זאת, StrongVPN אינו מושלם, וזו הסיבה שהוא לא עשה את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix או ה- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי iPlayer של BBC. אם זה היה מבוסס על ביצועי סטרימינג בלבד, StrongVPN לא היה רק ​​מתמודד, סביר להניח שזה יהיה מקדם חזית.

מיקומי שרת

באשר למיקומי שרת, אל תצפה להרבה מ- StrongVPN. כמו רבים מספקי אמצע הדרך, הרשת שלה מוגבלת לרוב לארצות הברית ולאירופה, עם כמה מיקומים הפזורים באזורים החופשיים יותר של אסיה. בסך הכל ישנם כ- 650 שרתים, אך הם מכסים רק 20 מדינות.

אפריקה היא נקודה עיוורת, כמו גם רוב המזרח התיכון ואסיה. במזרח התיכון יש ישראל וזהו. אסיה טובה יותר, עם מיקומים בסינגפור, יפן, דרום קוריאה, הפיליפינים והונג קונג. עם זאת, מדובר בקבוצה הדוקה, ושאר אסיה לא נגעו בה.

שום דבר מזה לא מפתיע – StrongVPN פשוט עולה בקנה אחד עם הציפיות שלנו – אבל הפיזור לא נראה נהדר לעומת שירות מוביל בתעשייה במיקומי שרתים כגון HideMyAss (קרא את סקירת HideMyAss שלנו).

שירות לקוחות

התמיכה של StrongVPN מכסה את היסודות, אך הנציגים שדיברנו איתם הרגישו כל דבר מלבד להזמין.

לעזרה עצמית יש בסיס ידע שמתחלק לשלושה חלקים: “מדריכי התקנה”, “פתרון בעיות” ו- “שאלות נפוצות”. כאמור, מדריכי ההתקנה הם בסיסיים, אך תרצה לבדוק את הקטע אם אתה מתכוון להגדיר את ה- VPN באופן ידני.

המאמרים האחרים בבסיס הידע מפוזרים. זה מרגיש כאילו בסיס הידע חי, מטפל בבעיות בזמן שהם עולים, ולא להסביר את הבעיות שיש למשתמשים בעתיד. למרות שבקטע פתרון בעיות יש כמה מאמרים לפתרון בעיות, הרוב מרגישים מתאים יותר לשאלות הנפוצות.

בסיס חזקה-ידע-ידע

קטע השאלות הנפוצות הוא לרוב תשובות וחיובים חוזרים מאזורים אחרים. שם תוכלו למצוא תשובות לשאלות כמו “כיצד להשתמש ב- StrongVPN למחשבי Windows?” ו”איך אני מחליף שרתים? “

תמיכה ישירה מורכבת מצ’אט חי ומייל. כאשר הגענו לביצוע, לקח StrongVPN כמה ימים לחזור, וזה לא רע, אבל יכול להיות טוב יותר. הנציג ענה על שאלתנו בכך שהפנה אותנו לאזור אחר באתר. זה אף פעם לא דבר טוב.

צ’אט חי עשה את אותו הדבר. למרות שזה זמין מסביב לשעון, לוקח יותר מכמה דקות להתחבר לסוכן. בנוסף, הסוכנים אינם בקיאים במוצר והם נופלים לאותה מלכודת של מתן כמה שפחות מידע.

פסק הדין

אין שום דבר מרשים ב- StrongVPN. למרות שזה לא עושה שום דבר לא נורא, העובדה שהיא לא יכולה להתבלט היא חבות מסיבית. המחירים עומדים בשווי של כל ספק אחר, כמו גם שירות הלקוחות הבינוני ותכונות הפונקציות הבהירות. האיכות היחידה הגואלת היא המהירות הגבוהה בעת מנהור קרוב לבית.

עם זאת, יש לו מערכת נחמדה של תכונות אבטחה ומדיניות ללא יומנים, כך שאם אתה מעוניין ב- StrongVPN, אתה יכול להחמיר הרבה יותר. עם זאת, עבור מרבית המשתמשים אנו ממליצים לקרוא את ביקורות ה- VPN האחרות שלנו.

מה אתם חושבים על StrongVPN? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map