סקירת PureVPN – עודכנה 2020

סקירה של PureVPN

PureVPN השתפר רבות מאז שבדקנו לאחרונה, אך עדיין נותר חסר בכמה תחומי מפתח. למרות שיש לנו עדיין תקוות מסוימות לשירות, כרגע איננו יכולים להמליץ ​​עליו באמת. קרא את הסקירה המלאה שלנו כדי לגלות מדוע וגם ראה כמה חלופות PureVPN שאנו ממליצים עליה.


purevpn-slider1

purevpn-slider2

purevpn-slider3

purevpn-slider4

purevpn-slider5

קודם

הבא

PureVPN התחמקה מרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו, למרות היותו אחד משירותי הרשת הווירטואלית הפרטית הגדולה ביותר הקיימת. למרות שמהירותם המהירה ומחירו הנמוך מספיקים בכדי לרתק אפילו את הקשות בתחרויות, PureVPN נופל באזורים אחרים (קרא את ההתאמה PureVPN לעומת ExpressVPN בכדי לראות זאת בפעולה). 

בסקירת PureVPN זו, אנו הולכים להפעיל את השירות דרך הנגרר, לבדוק את המהירות שלו, התכונות שלו ועוד. במהלך הדרך ניגע גם באבטחה ובפרטיות שלה, כמו גם במיקומי השרת ובמחיר שלה, הכל לפני שנתן את פסק הדין שלנו. 

למחיר, PureVPN הוא שירות טוב. המהירות היא מצוינת כל עוד אתם מחפשים אחר השרת המתאים, והמחיר המבוקש זול יותר מרוב המתחרות שלה. עם זאת, זה נשקל כנגד הממשק המפורק, התמיכה חסרת הביצועים וביצועי הזרמת הספוטים. אף על פי כן, עם ערבות להחזר כספי של 31 יום, אין שום סיכון לנסות זאת.

חוזק & חולשות

חלופות עבור PureVPN

מאפיינים

ל- PureVPN גישה שונה לשימוש ב- VPN. במקום פשוט להציג בפניך רשימת שרתים, ישנם מספר מצבים שתוכל לבחור ביניהם, על סמך מה שאתה רוצה לעשות באופן מקוון. 

ברוב המקרים, מצבים אלה פשוט משנים את המיקומים שהוצגת, אך חלקם פותחים תכונות נוספות (לדוגמה, מצב הזרמה מאפשר לך להתחבר על בסיס אתר אינטרנט). 

אחרת, התכונות הן סטנדרטיות. PureVPN כולל מתג להרוג שיחסום את חיבור האינטרנט שלך אם ה- VPN יתנתק אי פעם, כמו גם בדיקת מהירות שתעריך את זמן ההשהיה של מיקומי PureVPN. למרות שמבחן המהירות עובד, אנחנו אוהבים את המראה והתחושה של ExpressVPN של יותר (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו).

מבחן מהירות בדיקת מהירות

ל- PureVPN תכונות אחרות, אך רק אם אתה משלם תוספת. ניתן לרכוש העברת יציאות, הגנת DDoS ו / או כתובת IP ייעודית, שכל אחת מהן עולה 0.99 דולר לחודש. למרות שאנו מבינים שלא לכלול כתובת IP ייעודית, PureVPN צריך לכלול הגנת DDoS בחינם.  

מאפיין הבולט הוא מנהור מפוצל, הכלול בחינם. זוהי תכונת בטא, כלומר תצטרך לסמן את מתג תכונת הביטא ביישום כדי לגשת אליו. זה עובד על בסיס אפליקציה ומאפשר לך לשלוח כמה אפליקציות דרך מנהרת ה- VPN בזמן שאפליקציות אחרות נשארות בחיבור הרגיל שלך.

מנהור-פירוש-סקירה-פיצול

אנו שמחים עם מתג ההריגה, מבחן המהירות ומנהור מפוצל, אם כי אנו לוקחים בעיה כלשהי במצבים (עוד על זה בקטע “קלות השימוש” בהמשך). התכונה היחידה שחסרה היא kill apps (קרא את סקירת Astrill שלנו לקבלת שירות שמציע אותה). עם זאת, הריגת אפליקציות היא תכונה די נדירה, ולכן איננו גורמים ל- PureVPN יותר מדי קשה להשמיט אותה. 

תוסף Chrome PureVPN

PureVPN מציע תוסף לדפדפן עבור כרום ופיירפוקס, עובדה שדופקת לך בראש בזמן השימוש באפליקציה. כמו רוב תוספי ה- VPN, זה משמש כדרך מורחקת לשליטה בחיבור שלך. אתה יכול לבחור את המיקום שלך, להגדיר רשימת מעקפים וכמובן להתחבר. 

purevpn-review-chrome-סיומת

למרות שליישום שולחן העבודה יש ​​הגדרות רבות יותר, אנו ממליצים להשתמש בתוסף לשימוש יומיומי (זה נדיר עבור VPN). תהליך החיבור המייעל עובד הרבה יותר טוב מיישום שולחן העבודה, ומאפשר לכם לבחור את המיקום שלכם ולהתחבר בלי לדאוג באיזה מצב אתם נמצאים.

סקירה כללית של תכונות PureVPN

לוגו PureVPNwww.purevpn.com

החל מ- $ 165 לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
5

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
31 יום

כמות שרת ברחבי העולם
2000+

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן
Chrome, Firefox

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב
אנחנו בלבד

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, IKEv2

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

PureVPN הוא אחד מאותם שירותים שתמיד מבצעים עסקה. אתה עשוי לראות משך זמן שונה ומחירים נמוכים יותר בהתאם למקום שאתה מסתכל. לצורך סקירה זו, אנו מסתפקים בתקופות ובמחירים הזמינים באתר PureVPN. בהתבסס על ניסיון העבר שלנו עם השירות, אלה הם המדויקים ביותר.

כשירות חודשי או שנתי, PureVPN לא נופל. אף על פי שלא מחיר מופרז כמו Hide.me (קרא את סקירת Hide.me שלנו כדי ללמוד עוד על כך), PureVPN תואם את שאר השוק. אם אתה מחפש מנוי למשך זמן קצר, אנו ממליצים על PIA המציעה שנת שירות בפחות מ- $ 40 (קרא את סקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט). 

עם זאת, למי שמסתכל לעתיד אין שירות ממש כמו PureVPN. זהו אחד הספקים היחידים המאפשרים לך לרכוש חמש שנים לפני כן, ובמחיר מוזל ביותר. על פי פירוט המתמטיקה, העלות החודשית שלך היא בסביבות 1.60 $ כשאתה מתכנן את תכנית החמש שנים, שהיא גניבה.

קבענו כי אנו מציגים את CyberGhost באופן קבוע כאפשרות תקציבית בכורה, מכיוון שתוכנית השלוש שנים שלה היא רק 99 $ (קרא את סקירת CyberGhost שלנו). עם זאת, על סמך תמחור בלבד PureVPN מנצח בקרב. למרות שזה קצר בחלק מהאזורים – נגיע לאלה לאורך כל הסקירה – התמחור הוא אמין.

משפט PureVPN

אם תנסו את PureVPN ותחליטו שזה לא בשבילכם, תוכלו לנצל את הערבות החזר הכסף שלו למשך 31 יום.. 

אם אתה נוטה כל כך, תוכל גם לרכוש חשבון ניסיון ל -3 ימים במחיר של $ 2.50. עם זאת, שים לב כי סכום של $ 2.50 אינו ניתן להחזר כספי, לכן כנראה שעדיף להשתמש בערבות ההחזר הכספי. אתה יכול גם לגשת לתקופת ניסיון חינם של שבעה ימים על ידי התקנת התוסף Chrome או Firefox. 

חיי PureVPN

בעת עריכת המחקר, אנו נתקלים לעתים קרובות במונח “מנוי לכל החיים PureVPN.” לפני מספר שנים הציעה PureVPN מנוי לכל החיים לשירותיה בסביבות 70 $. 

עם זאת, כאשר אתה נוחת כעת בדף “מנוי לכל החיים”, PureVPN מבהיר כי זו התוכנית לחמש שנים. בקיצור, בזמן הכתיבה, אין אפשרות לכל החיים. עם זאת, PureVPN הציעה זאת בעבר.

ידידותיות למשתמש

הרשמה ל- PureVPN זה כמו להצטרף לכל VPN אחר. באתר ישנם מספר כפתורים המובילים לדף הקופה, המבקש ממך את משך הזמן, כתובת הדוא”ל שלך ואופן התשלום. למרות שאתה מאשר את התשלום בדף זה, עדיין יש לבצע תהליך להתקנה. 

purevpn-review-checkout

לאחר מכן תובא לתהליך הגדרה של חמישה חלקים. ראשית, PureVPN שואל בשביל מה ברצונך להשתמש ב- VPN, מה שנראה אולי לא רלוונטי, אך לא. בהתבסס על תשובתך, PureVPN ימליץ על איזה יישום עליך להוריד. 

לדוגמה, למי שמחפש להזרים מומלץ את סיומת הדפדפן, בעוד שמי שמחפש להוריד מוצע ליישום Windows. 

purevpn-review-setup

לאחר שקיבלת את ההחלטה שלך, תוכל להוריד את היישום שבחרת. בזמן שהאפליקציה מורידה, PureVPN יציג בפניכם את שם המשתמש והסיסמה שנוצרו. 

שתיהן מחרוזות של אותיות ומספרים אקראיות, לכן אנו ממליצים להשתמש באחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו בכדי לאחסן אותם. גם בדף זה תוכלו להציג מדריך התקנה לפלטפורמה שלכם, במידה ותזדקקו לכך.  

הורד PureVPN

לאחר סיום ההורדה תצטרך לעבור את ההתקנה. PureVPN מבקש מכם במסך הראשי להסכים לתנאים שלו ונותן לכם אפשרות להתקין את סיומת הדפדפן עבור Chrome או Firefox. יש גם אפשרות להריץ PureVPN כשאתה נכנס ל- Windows. 

purevpn-view-installer

לאחר סיום זה, תוכלו להתחבר באמצעות האישורים המצורפים. בחזרה לאתר, PureVPN שואל אם אתה מחובר. אם אתה נתקל בבעיות, בחר שאתה לא מחובר ו- PureVPN יפנה אותך לעבר צ’אט חי. למרות שמי שמכיר את ה- VPN יכול לסגור את תהליך ההרשמה הזה, יש עוד מה לראות בסוף. 

לאחר שתאשר שאתה מחובר, תקבלו תעודות “אזור החבר” שלך, השונים מתעודות החשבון שלך (מעצבנים, אך טובים לפרטיות). תצטרך להגדיר סיסמא משלך, המחייבת אותך לעבור תהליך “שכחתי סיסמה”, כאשר קישור איפוס נשלח אליך בדוא”ל..  

אזור החברים של PureVPN

אזור החבר נראה מרשים, אבל לא קורה בו הרבה. זה לא אומר שזה לא מועיל. אתה יכול לשדרג את התוכנית שלך, לדפדף במתקנים אחרים, לגשת לאזור התמיכה ולרכוש תוספות, כגון IP ייעודי והעברת יציאות. 

purevpn-review-members-area

אתה יכול להירשם למנוי של PureVPN ולעולם לא לגעת באזור החבר. עם זאת, עדיין כדאי שיהיה מרכז מרכזי למצוא את פרטי החשבון והתמיכה שלך, גם אם תוכל לחבר את המידע בעצמך. 

PureVPN כניסה

בחזרה לשולחן העבודה, PureVPN יבקש ממך להיכנס לאחר שתאתחל את היישום. לאחר הזנת האישורים שלך, תוצג בפניך רשימת מצבים ותתבקש לבחור אחד מהם. 

המצבים אינם משנים דבר בקשר לחיבור שלך. במקום זאת, הם משנים את המיקומים שאתה רואה תחילה. אם תבחר במצב שיתוף קבצים, לדוגמה, תראה את השרתים המדורגים לפי עמיתים לעבר.. 

מצבי סקירה של purevpn

לא אכפת לנו מהמצבים, אבל זה מקשה על ניווט ברשימת השרתים. בעיקרו הן אפשרויות סינון מבלבלות יותר, מה שהופך את ההסתגלות לקשה יותר ממה שהיא צריכה להיות. אנו מעדיפים הרבה יותר רשימת אלפביתיות של מיקומים, כמו גם את האפשרות לסנן שרתים על סמך מה הם מדורגים, את המיקום הכללי ואת זמן ההשהיה.  

purevpn-review-application

האפליקציה כולה משקפת את השיכרות הזו. לאחר שבחרת מיקום, הרשימה תעלם, וזה מבלבל בהתחשב ביישום שנפתח כש רשימת השרת פתוחה. באופן דומה, מצב הזרמה כולל תכונה בה תוכלו לומר ל- PureVPN לאיזה אתר אתם רוצים להתחבר, והוא ימצא שרת באופן אוטומטי ויפעיל את אותו אתר. עם זאת, אינך יכול למצוא אפשרות זו באף אחד מהמצבים האחרים. 

במערכת Windows, PureVPN מרגיש כמו הצטברות של הרבה רעיונות טובים בתיאוריה, אך אינם משחקים טוב כאשר הם מורכבים. אנו יכולים לראות בבירור את המאמץ ש- PureVPN עושה כדי להוסיף דרכים חדשות לשלוט ב- VPN, אך הרעיונות אינם ממומשים במלואם. ממשק משתמש יעיל יעבוד טוב יותר, גם אם זה אומר להוריד חלק מהתכונות שהופכות את PureVPN למיוחדת.

מהירות

אם PureVPN היה עקבי, זה היה בקלות להיות אחד ה- VPN המהירים ביותר בסביבה. זה לא סתמי בפראות – קרא את סקירת NordVPN שלנו לשם כך – אבל יש שונות מסוימת כשאתה מקפיץ ברחבי העולם. עם זאת, כל עוד אתה משתמש ב- PureVPN במהירות לא מוגנת באופן הגון, אתה אמור להיות בסדר.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (סנט לואיס)ז81.2321.06
ניו יורק, ארה”ב.3561.5817.1
ונקובר, קנדה7659.0717.88
סאו פאולו ברזיל15458.1915.61
הונג קונג22557.8312.12
בריסביין, אוסטרליה22525.6211.4

כדי לשמור על הכל הוגן, בדקנו את PureVPN באמצעות OpenVPN / UDP עם AES-256. UDP דורג לאט יותר מהפרוטוקול המומלץ של PureVPN – הוא לא מציין מה הפרוטוקול המומלץ – אך מחדש את הבדיקות בשתיהן, התוצאות שלנו היו ברובן זהות. בדקנו רק שרתי מתכת חשופה.

PureVPN הרשים אותנו, שמר על מרבית המהירות שלנו בצפון אמריקה ושמט רק מעט כשקפץ מעל כל גוף מים עיקרי. עם זאת, כפי שראינו בבדיקת ה- VPN המהיר ביותר, ישנם מיקומים שמניבים ביצועים טובים יותר. במערך הנתונים שלמעלה, בריסביין בולטת. 

השונות אינה שוברת שוב ושוב, במיוחד אם אתה נכנס לחיבור הגון, אך הוא עדיין קיים. אולם דבר אחד היה עקבי היה ההשהיה. PureVPN נשאר מתחת ל -250 מ ‘לרוחב, מה שהפך אותו ראוי ל- VPN הטוב ביותר עבור מדריך המשחקים. 

אבטחה

PureVPN משתמש בהצפנה AES-256 כברירת מחדל, שכפי שתוכל לקרוא בתיאור ההצפנה שלנו, היא החומר הטוב ביותר שיש. הפרוטוקול שאליו הוא מזווג אינו ברור כל כך. 

PureVPN מחליפה פרוטוקול “אוטומטי”, שלטענתו יש את האיזון הטוב ביותר בין מהירות ואבטחה. על פי PureVPN, ההגדרה האוטומטית תנסה הכל מ- PPTP ל- OpenVPN כדי לראות מה הכי מתאים לחיבור שלך..

הבעיה היא ש- PureVPN לעולם לא מראה באיזה פרוטוקול אתה משתמש, אם אתה מוגדר כ- “אוטומטי”. זו בעיה, כפי שאתה יכול לראות בפירוט פרוטוקול VPN שלנו. 

עם זאת, לא קשה לשנות את הפרוטוקול שלך, למרות של- PureVPN יש כמה מהאפשרויות שלא הוסברו באופן שגוי. IKEv2, למשל, מסומן כ- “IKEV” ביישום, אף כי ראשי התיבות מייצגים “החלפת מפתחות אינטרנט.” 

פרוטוקולי purevpn-review

בהפעלת האבטחה, הפעלנו את PureVPN דרך סדרת בדיקות בחיפוש אחר דליפות DNS, כמו גם דליפות WebRTC ו- IP. בשרתים הפיזיים הכל היה בסדר, מה שלא הפתיע. עם זאת, בשרתים הווירטואליים היה קל מאוד לאתר את המיקום הפיזי של השרת.

פרטיות

PureVPN מבהיר בראש מדיניות הפרטיות שהיא אינה מחזיקה יומנים. למרות שתביעה זו נותרה על כנה לאורך כל אורך חיי החברה, יתכן, אם לא סביר, ש PureVPN שמרה יומני חיבור בעבר. 

באוקטובר 2017, PureVPN סייעה ל- FBI לעצור מתכנן סייבר שמשתמש בשירותיו. האירוע, בצדק, העלה כמה שאלות על מדיניות הפרטיות ואיזה מידע PureVPN אסף. 

על מנת להזיז את דעת הקהל לכיוון הנכון, PureVPN חיפש את Altius IT לביקורת עצמאית. מבקרי הביקורת לא נמצאו עדויות לאיסוף נתונים, עובדה שחבטה על ידי ראש צוות PureVPN, שאיים על פעולה משפטית נגדנו בגלל התארנו בעבר את האירוע הזה. 

למרות שאנו לא מתרשמים מהאיומים, אנו מוכנים, כמו תמיד, לתת לעוברים להיות חלשים. הביקורת הראתה כי לא הוחזקו יומנים משמעותיים ולכן PureVPN מקבל סיבוב זה. 

עם זאת, זה לא חתוך ויבש כמו לומר ש PureVPN לא שומר על יומנים. בעת השימוש בשירות, PureVPN רושם את היום שהתחברת ואת ספק שירותי האינטרנט שבו השתמשת. לא ניתן להשתמש בכל זה כדי לזהות אותך ישירות, אם כי כפי שניתן להראות טביעות אצבע בדפדפן, ניתן להשתמש בכמויות קטנות של מידע כדי לצמצם את השדה.

החריג היחיד הוא אם אתה משתמש בכתובת IP ייעודית (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עם מדריך IPs ייעודי). מכיוון שהכתובת קשורה לחשבונך, ל- PureVPN זה רשום. אין דרך לעקוף זאת, ולכן אין שום סיבה להאשים את PureVPN. 

אפילו עם הקולקציה, הסבירות שמשהו יזהה אותך קלוש. PureVPN דורש כתובת דוא”ל רק כשאתה נרשם ומציע מספר אמצעי תשלום אנונימיים. טענת אי-היומנים נכונה, והפרטיות שלך בטוחה באמצעות PureVPN.

ביצועי סטרימינג

PureVPN נאבק לפרוץ לפלטפורמות סטרימינג, למרות שיש לו סטרימינג ייעודי. באמצעות מצב זה התחברנו לאתרים באמצעות התכונה “חיפוש באתר”, שאמור, תיאורטית, לחבר אותנו לשרת שעובד עבור הפלטפורמה שאליה אנו מנסים לגשת ולהפעיל אוטומטית את האתר.. 

purevpn-review-website-search

האתרים הושקו, אך לא הצלחנו להזרים. Amazon Prime Video ו- Netflix חסמו במהירות את הקשר שלנו, למרות שהצלחנו לטעון את Hulu ו- BBC iPlayer. שוב, בדיקה זו נעשתה באמצעות המיקום המומלץ של PureVPN במצב הסטרימינג. חיבור בכוחות עצמנו הניב תוצאות שונות. 

PureVPN Netflix

באופן מצחיק, כאשר משתמשים במצב “חופש אינטרנט” ומתחברים לשרת ארה”ב, נטפליקס נטען בסדר גמור. Amazon Prime Video עדיין זיהה שאנו משתמשים ב- VPN, אז הקפד לקרוא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור מדריך Amazon Prime Video אם אתה רוצה גישה לפלטפורמה זו.. 

סוגיה זו חוזרת למצבים. אלמלא היו נוכחים, היינו לא חכמים יותר בזרם, כמו השימוש במצב “חופש אינטרנט”, הכללי ביותר במגרש, עבד פעם אחר פעם כשניסה לטעון את נטפליקס.. 

עם זאת, ניסיון הנוחות מקשה למעשה על החיבור. מצב הסטרימינג הוא ייחודי, אך הוא לא עובד, מה שהופך את כל תהליך החיבור לבלבל יותר.

מיקומי שרת

ל- PureVPN יש הרבה מיקומי שרתים, שכפי שראינו בסקירת HideMyAss שלנו, פירושם שחלקם הם וירטואליים. המספרים תמיד משתנים, אך בזמן הכתיבה ישנם יותר מ -2,000 שרתי VPN הפרוסים על פני 180 מיקומים בלמעלה מ- 140 מדינות. אולם רובם אינם פיזיים. 

שרתי VPN וירטואליים מאפשרים לך להשיג כתובת IP ממיקום מסוים תוך התחברות לשרת באזור אחר. לדוגמה, אם אתה זקוק, נניח, כתובת IP בנגלדש, שרת בארה”ב או בבריטניה יכול להופיע כאילו הוא בבנגלדש. הבעיה היא שרתים וירטואליים קלים למדי לאיתור. 

ישנם גם חששות ביטחוניים כשמדובר בשימוש בשרתים וירטואליים, כך שזה נחמד לראות את PureVPN מבחין אילו שרתים הם פיזיים ואילו וירטואליים. עם זאת, יש המון מיקומים וירטואליים. דרום אמריקה, למשל, כוללת 81 שרתים, אך רק 18 מהם הם פיזיים, וכולם 18 נמצאים בסאו פאולו, ברזיל.. 

רשימת שרתים של PureVPN

התפשטות המיקומים הפיזיים היא הגונה, אם כי לא מרשימה. באירופה יש את המספר הגדול ביותר של מיקומים פיזיים, ואחריה צפון אמריקה (אם כי מרבית השרתים ממוקדים בארצות הברית ובקנדה). כמעט לכל מיקום אקזוטי יש שרת וירטואלי, כולל האי מאן, לאוס וסרי לנקה. 

למרות שחלקם עשויים להתמודד עם שרתים וירטואליים, PureVPN לא מאלץ אותך להשתמש בהם. זה יהיה דבר אחד אם מיקומים מרכזיים היו וירטואליים, אבל הם לא. אם יש לך מיקום ספציפי שאחריו, PureVPN יכול להתאים אותו לשרתים וירטואליים. ככל הנראה, רוב המשתמשים יהיו על שרתי מתכת חשופה.

שירות לקוחות

ברחבי האתר של PureVPN תוכלו לראות בועה קטנה לצ’אט חי בפינה השמאלית התחתונה. למרות שהוא מופיע בעמוד הראשי של האתר, בין אם אתה מחובר או לא, לא יכולנו לטעון צ’אט חי אלא אם כן היינו מחוברים. אזור החבר, שמציג סמל צ’אט חי אחר, לא נתן לנו בעיות. 

הגענו לשאלה בסיסית מהו הפרוטוקול האוטומטי, ולמרות שהנציג התייחס לשאלה, קשה היה לחטט תשובה ברורה מתוך גוש הטקסט. מה שהיה חסר בתגובה בפיסוק, זה המציא באנגלית שבורה. אפילו השאלה הבסיסית ביותר הייתה מכדי לטפל בצ’אט חי, כפי שאתה יכול לראות בחילופי הדברים למטה. 

purevpn-review-live-chat

כדאי להתמיד במשאבי העזרה העצמית, שהם הרבה יותר טובים. ל- PureVPN מדריכי התקנה מפורטות כמעט לכל פלטפורמה, כמו גם מקרי שימוש ב- VPN ומדריכי פתרון בעיות. יתר על כן, משאבים אלה ערוכים בבסיס ידע נגיש, המאפשר לך למצוא במהירות את התמיכה הדרושה לך. 

בסיס של purevpn-review-knowled

כפי שראינו בתחומים אחרים בשירות, PureVPN פרצה מהתמיכה. בסיס הידע מועיל ונוח לשימוש, אך קשר ישיר מעלה יותר שאלות מאשר תשובות. התמיכה טובה אם אתה מוכן לפתור בעיות בעצמך. מי שזקוק לעזרה בדרך לא ימצא אותה עם PureVPN.

פסק הדין

PureVPN הוא שירות קשה לשפוט. יש כמה היבטים של זה שאנחנו מאוד אוהבים, כולל המחיר הנמוך, המהירות המהירה ואתר קל לשימוש. עם זאת, ישנם כמה פערים גדולים מכדי להתעלם מהם. התמיכה אינה טובה ככל שהיא יכולה להיות, והיישום, בניסיון להיות ייחודי, בסופו של דבר קשה לשימוש. 

האם אתה מתכנן לנסות את PureVPN? האם אתה מוכן להתעלם מחסרונותיו? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

שאלות נפוצות בנושא PureVPN

 • כיצד לבטל PureVPN

  אתה יכול לבטל את המינוי שלך ל- PureVPN מאזור החבר. פעולה זו תשהה את המנוי שלך עם האפשרות להפעיל אותו מחדש בכל נקודה. אם ברצונך למחוק את חשבונך, עליך ליצור קשר עם PureVPN באמצעות דוא”ל.

 • כיצד להשתמש ב- PureVPN

  PureVPN מנחה אותך כיצד להוריד ולהתקין את היישום שלה לאחר רכישת מנוי. לאחר ההורדה, כל שעליך לעשות הוא לבחור מצב, לבחור שרת ולחץ על “התחבר”.

 • כיצד להתקין PureVPN ב- Kodi

  אתה יכול להתקין PureVPN ברוב הפלטפורמות בהן תומכת קודי. אם אתה משתמש ב- Windows, למשל, תתקין את PureVPN במחשב שלך, מה שיגן על קודי. ל- PureVPN יש רשימת מדריכי התקנה המוקדשים במיוחד לקודי, לכן הקפד לבדוק שם מה הפלטפורמה שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map