סקירת ProtonVPN – עודכן בשנת 2020

סקירה של

ProtonVPN מצטיין בתכונות ושימושיות, אך נופל מאחורי התחרות מבחינת המהירות. למרות שתוכלו להשיג יותר עבור כספכם במקום אחר, התוכנית החינמית הנדיבה עשויה להספיק בכדי לשנות את דעתכם.


protonvpn- לוח המחוונים-המחוון -1

protonVPN-interface-slider-2

protonvpn- פרופילים-מחוון -3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunnel-slider-5

קודם

הבא

ProtonVPN לא הכין את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו בעבר, אם כי יש לו את כל המרכיבים הדרושים לראש. הרשימה הארוכה של התכונות לוקחת מושב אחורי לממשק המעוצב במומחיות, המגובה במדיניות פרטיות איתנה ושפע של תכונות אבטחה. המהירות, לעומת זאת, היא בעיה. 

בסקירת ProtonVPN זו, אנו הולכים לצלול עמוק אל ה- VPN הפופולרי, החינמי הזה, ומראה היכן הוא מצטיין ואיפה הוא נופל. לאורך הדרך ניגע בתכונות, תמחור, מהירות, שימושיות, אבטחה, פרטיות ועוד, הכל לפני שנתן את פסק הדין שלנו. 

במחיר הנמוך של חינם, קשה לדפוק את ProtonVPN. עם זאת, ברגע שתתחיל לשלם, זה לא מרשים כמו חלק מהכלבים המובילים במרחב ה- VPN. המהירות חסרת מילה, וזה חבל, בהתחשב בעובדה שהפרוטון-וי-פי-אן-פי אחר צודק. עם זאת, עם תוכנית נדיבה בחינם מוכנה, זה עדיין שווה צילום.

חוזק & חולשות

חלופות עבור ProtonVPN

תכונות

ProtonVPN, כפי שנראה בסעיף “קלות השימוש” להלן, מדגיש נגישות. למרות זאת, הוא מלא בתכונות. זה מתחיל במתג kill, שיחסום את חיבור האינטרנט שלך אם תיפסק אי פעם מהשרת המרוחק. אין מצבי מתגים להרוג רבים, כמו שיש, למשל, PIA, אבל זה עושה את העבודה. 

לצד מתג ההריגה נמצאת דליפת DNS והגנת דליפות IPv6, כמו גם מנהור מפוצל, המאפשר לך לשלוח יישומים או כתובות IPv4 דרך מנהרת VPN, בעוד שאחרים אינם נכללים בה. לדוגמה, אם ברצונך להסתובב על חיבור מאובטח בזמן הפעלת גיבוי מקוון דרך החיבור הרגיל שלך, מנהור מפוצל הוא קריטי.

protonvpn-review-split-tunneling

מנהור מפוצל הוא נדיר למדי, אך כל התכונות האחרות הן מלאי. ProtonVPN מבדיל את עצמו עם פרופילים. למרות שאינם חיוניים לחוויית ה- VPN, פרופילים הופכים את ProtonVPN להרבה יותר קל לשימוש. פרופילים מאפשרים לך להגדיר במהירות תצורות שונות של השירות מבלי לעיין בהגדרות. 

לדוגמה, אם אתה רוצה פרופיל סוחף, אתה יכול להגדיר את הפרוטוקול שאתה רוצה להשתמש בו – נניח TCP לצורך אישור מנות – המדינה שאליה אתה רוצה להתחבר ואפילו לשרת הספציפי. אז אתה יכול להגדיר צבע פרופיל ושם כך שיהיה קל למצוא אותו. 

למרות תוספת קטנה לכאורה, פרופילים מאפשרים לך לעבור במהירות דרך תצורות VPN שונות ללא כל טרחה.

protonvpn- סקירת פרופילים

ProtonVPN Core Secure

בעת יצירת פרופיל, באפשרותך גם להגדיר שרת Secure Core כברירת מחדל. שרתי התמחות אלה זמינים רק במנויים “פלוס” ו”חזון “, והם מוסיפים שכבת הגנה לחיבור הסטנדרטי שלך. זה בעצם חיבור כפול-הופ, אבל יותר מזה הוא קשר ממוקד. 

הרעיון הוא שכשאתה משתמש ב- VPN במדינה מסוכנת – נניח, ארה”ב – ייתכן שהשרת שאליו אתה מתחבר נפגע. כדי להקל על הבעיה, שרת ה- Secure Core יעביר תחילה את החיבור שלך דרך שרת ש- ProtonVPN יודע שהוא נקי, בדרך כלל באיסלנד או בשוויץ, לפני שישלח אותך לשרת VPN הרגיל.. 

אם אינך מודע, מרבית ספקי ה- VPN אינם מתחזקים באופן פעיל את השרתים ברשת שלהם. בדרך כלל, חלקים ממרכז נתונים מושכרים לשימוש עם ה- VPN. עם זאת, שרתי Core מאובטחים נמצאים בבעלות ישירה, מופעלים ומתוחזקים על ידי ProtonVPN, כלומר הם אפשרות בטוחה. 

סקירה כללית של תכונות ProtonVPN

ProtonVPN לוגוprotonvpn.com

מתחיל החל מ- 400 $ לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי, מזומן

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
10

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
30 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
600+

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN, IKEv2

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים
Subreddit

בסיס ידע

תמחור

מודל התמחור של ProtonVPN הוא ייחודי. במקום להציע תכנית יחידה בתקופות שונות, ל- ProtonVPN יש מספר רב של שירות, בדומה ל- VyprVPN (קרא את סקירת VyprVPN שלנו). למרות שישנן ארבע אפשרויות, רק שתיים יהיו רלוונטיות לרוב המשתמשים. 

בכל הנוגע לתוכניות המשולמות, ישנם שלושה שכבות, אם כי שכבת “פלוס” היא המקום בו רוב האנשים צריכים לנחות. כל השכבות מגיעות עם גישה מלאה לרשת של ProtonVPN, אך “בסיסי” מגביל את מספר החיבורים לשניים וחסר להם שרתי ה- Core Secure, Streaming ו- Tor של תוכנית “פלוס”.. 

בראש הטווח, “בעל חזון” כולל את כל התכונות של “פלוס” ומגיע עם פעמיים את החיבורים, לאתחל, אך זה יקר מדי. נקודת המכירה של תוכנית עליונה זו היא ProtonMail, שהוא שירות דוא”ל מוצפן שאליו נתנו הנהון במדריך האבטחה שלנו לדוא”ל.. 

עם זאת, רוב המשתמשים ינחתו על “פלוס” כאופציה הטובה ביותר. אם אתה מחפש VPN תקציב, Windscribe יביא אותך רחוק יותר מהתוכנית “הבסיסית” של ProtonVPN (קרא את סקירת Windscribe שלנו). בנוסף, הכללת ProtonMail אינה מספיקה כדי להצדיק העלאת מחיר כה מסיבית בתוכנית “חזון”..

באשר למחיר בפועל, ProtonVPN פשוט בסדר. שירות שירות של שנה הוא בסדר גודל של 100 דולר, אם כי יש המון אפשרויות זולות יותר (קרא את סקירת הגישה הפרטית שלנו וביקורת PureVPN לשתי דוגמאות). התוכניות מגיעות מדי חודש או שנתיות, ותחסוך 20 אחוז על ידי רכישת שנה מראש. כל המחירים בטבלה לעיל מיועדים לתוכניות השנתיות.

ProtonVPN חינם

ProtonVPN בולטת לא בתוכניות בתשלום שלה, אלא בתוכניות החינמיות שלה. זה זכה במקום במדריך ה- VPN החינמי הטוב ביותר שלנו, והציע שלושה שרתים למכשיר אחד ללא עלות. 

בניגוד לרוב ה- VPN החינמי, ProtonVPN אינו מגביל את רוחב הפס שלך, כלומר אתה יכול להשתמש בו כמה שתרצה, כל עוד אתה נשאר בשרתים החינמיים (קרא את סקירת TunnelBear שלנו לקבלת שירות שמגביל את רוחב הפס). 

גם התוכנית החינמית אינה מחליפה את הערבות להחזר הכסף. למרות העובדה שאתה יכול לנסות את ProtonVPN בחינם, אתה עדיין יכול לבקש החזר עבור 30 הימים הראשונים אם אתה משלם. ProtonVPN מזכה אותך אך ורק עבור הימים הנותרים במנוי שלך, עם זאת, זכור זאת. 

באשר לתשלום, ProtonVPN מקבלת אופציות סטנדרטיות, כולל PayPal, כרטיסי אשראי ו- bitcoin. עם זאת, זה גם מאפשר לך לשלם במזומן, אם אתה נוטה לכך.

ידידותיות למשתמש

ProtonVPN אינו פשוט כמו VPNs אחרים כשמגיע הזמן להירשם. התהליך אינו פורץ דרך, אך בחירה בין שכבות איננה דבר המוצג בדרך כלל בקופה. למי שלא יודע איתו ללכת, ל- ProtonVPN יש את התוכנית “פלוס” שתויגה כ”ההצעה הטובה ביותר “, ואנחנו נסכים. 

לאחר שתבחר את התוכנית שלך, תצטרך ליצור חשבון. ProtonVPN מבקש שם משתמש, כתובת דוא”ל וסיסמא. אם כבר יש לך חשבון – בין ממנוי ProtonVPN קודם או דרך ProtonMail – אתה יכול להתחבר ולרכוש. 

זה אם תהליך הקופה עובד. לאחר הכניסה לתעודות שלנו, האתר של ProtonVPN סירב לטעון. ניסינו שוב את תהליך יצירת החשבון מספר פעמים, רכבנו על כתובות דוא”ל, שמות משתמש וסיסמאות, אך לאחר כעשרים ניסיונות, פגשנו עדיין מסך ריק. 

למעשה, הדרך היחידה בה הצלחנו לגשת ל- ProtonVPN הייתה על ידי כניסה לחשבון שיצרנו לבדיקה קודמת. הגענו אל ProtonVPN כדי לבדוק מה גורם לבאג. 

הורדת ProtonVPN

לאחר ההרשמה – אם אתה יכול להירשם, כלומר – תנחת במרכז השליטה בחשבונך. לוח המחוונים עקר למדי ומציג את פרטי המנוי שלך ואת פרטי החיוב שלך. 

עם זאת, תצטרך לגשת ללוח המחוונים לפחות פעם אחת כדי להוריד את ProtonVPN. אם ברצונך להגדיר ידנית ProtonVPN, אתה יכול גם להוריד קבצי תצורות עבור OpenVPN מדף ההורדות.. 

protonvpn-סקירת לוח המחוונים

כשאתה פותח את היישום, ProtonVPN יבקש את שם המשתמש והסיסמה שלך, ואז המשך לתת לך סיור בממשק המשגע. ממשק המשתמש של ProtonVPN, המתחרה כמוהו NordVPN, הוא מראה שכדאי להתאים לו, משתלב עם מפה הניתנת לשנות גודל, ניווט פשוט בשרתים ותרשים לניטור מהירות (קרא את סקירת NordVPN שלנו). 

protonvpn-review-ממשק

ישנן מספר דרכים להתחבר. אתה יכול למצוא את המיקום הרצוי לך על ידי גלילה ברשימה משמאל או על ידי לחיצה על המשולש במדינה שאליה תרצה להתחבר. ביצוע פעולה זו תחבר אותך אוטומטית לשרת באזור זה. אתה יכול גם לבחור את השרת הבודד, אם אתה נוטה לכך. 

בסך הכל, הממשק של ProtonVPN מאזן בין שימושיות וכושר. זה מרגיש כאילו אתה מצווה על איזושהי תוכנית מתקדמת בלי שום טכנו-טבל שמגיע עם זה. גם אם אתה לא חובב האסתטיקה הטכנונית המושחרת, ProtonVPN קל לשימוש, דרך ומעבר. 

הגדרות ProtonVPN

ProtonVPN קל על ההגדרות, מכיוון שרוב הממשק מוקדש למפת השרתים ולתרשים המהירות הגדולים. אתה יכול להפעיל את מתג ההרג, להגדיר כיצד ProtonVPN מתנהג בעת ההפעלה ולשנות את הפרוטוקול שלך, אבל זה קשור לזה. אין שום דבר מטורף כמו הגדרת סקריפטים מותאמים אישית (קרא את סקירת TorGuard שלנו לשם כך). 

protonvpn- סקירת הגדרות

אבל זה לא דבר רע. ProtonVPN נותן לך את השליטה הדרושה לך בלי להכניס יותר מדי עשבים שוטים. כמעט כל הגדרה מצטמצמת למתג מיתוג יחיד, אשר עבור מרבית המשתמשים הוא שפע.

מהירות

ProtonVPN זכה להנהנה מוזכרת בכבוד במדריך ה- VPN המהיר ביותר שלנו. עם זאת, הדבר נבע בעיקר מכוח התוכנית החינמית שלה. בהשוואה לאופציות אחרות בתשלום, ProtonVPN לא איטי, אך גם זה לא מהיר. שירותים כמו AirVPN מפעילים זאת במהירות במחלקת המהירות, גם אם ProtonVPN היא אפשרות טובה יותר בסך הכל (קרא את סקירת AirVPN שלנו).

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (סנט לואיס)983.1420.49
אילינוי, ארה”ב # 16 (שרת מומלץ)1551.1320.51
ארה”ב אילינוי מס ‘1 (Core Secure)2793.23.56
בריטניה # 1410216.3410.99
יפן מספר 2126417.917.45
אוסטרליה מספר 2125684.2810.87

הבדיקה שלנו נעשתה באמצעות שרתי מומלצים של ProtonVPN לכל אזור בו בדקנו. לדוגמא, בבדיקת בריטניה, בחרנו את המדינה והשתמשנו בכל שרת שהגיש לנו ProtonVPN. כדי לשמור על הוגנות, בדקנו עם OpenVPN / UDP ו- AES-256. 

כפי שניתן לראות לעיל, ProtonVPN צנח לא מעט כשקפץ מעל גוף מים כלשהו. היוצא מן הכלל היחיד היה באוסטרליה, לאחר שביצענו שוב ושוב את הבדיקה, קיבלנו בעקביות שיעורי הורדות בקצב הגבוה או לא מוגן שלנו. אפילו ביצענו את הבדיקות עם שרתים שנבחרו בנפרד וקיבלנו תוצאות דומות. 

כל הבדיקות שלנו נעשו ברשת השרת הרגילה של ProtonVPN, כלומר תוכלו למצוא כל שרת בחבילה “הבסיסית”. ניסינו לבדוק שני שרתים חינמיים, אך השיעור האט כל כך עד שאפליקציית בדיקת המהירות שלנו לא תתחבר לאחר מספר ניסיונות. באופן דומה, בדקנו שרת Secure Core אחד, וכפי שתוכלו לראות לעיל, הוא האט את המהירות שלנו בהרבה. 

ProtonVPN זה דברים רבים, אך עקביים אינו אחד מהם. המהירות משתנה הרבה בין שרתים בודדים, ולתת ל- ProtonVPN להחליט באיזה שרת אתה משתמש בדרך כלל לא משתלם. חזרה ברשימה ובחירת השרתים שלנו הניבה תוצאות טובות בהרבה. זה שירות שיכול להיות מהיר. תצטרך פשוט לעבוד בשביל זה.

אבטחה

ProtonVPN לא מאפשר לך להגדיר תצורה רבה בכל הנוגע לאבטחה. עם זאת, ככל שמדובר באבטחת VPN, זה בראש ובראשונה. יש לך גישה רק ל- OpenVPN, המשודך ל- AES-256 (קרא את התיאור שלנו לגבי פירוט של הצפנה ופרוטוקול VPN כדי ללמוד על אלה). החלפת מפתחות מטופלת באמצעות הצפנת RSA-4096. 

בקיצור, הנתונים שלך מאובטחים בעת השימוש ב- ProtonVPN, אך אם אתה עדיין מודאג, שרתי ה- Secure Core זמינים תמיד. למרות שהמהירות שלך תביא מכה משמעותית, השימוש בשרת Secure Core מבטיח ששום דבר לא ידלף עליך. ההצפנה היא צלולה, ועם שרתי Secure Core במוכנה, מכוסה גם חטטנות מקומיות.  

פרוטון

בנוסף לשרתי ה- Secure Core, ל- ProtonVPN יש גם שרתים המדורגים עבור חיבורי Tor ו- peer-to-peer. יש להשתמש בשרתי ה- Tor אם אתה מתחבר לרשת Tor דרך VPN. אם כי, כפי שאתה יכול לראות במדריך VPN לעומת פרוקסי לעומת טור, המהירות שלך תביא מכה. 

שרתי P2P בנויים לסיבוב, ולמרבה המזל, הם לא אמורים להשפיע על המהירות שלך הרבה. למרות ש- ProtonVPN הוא ידידותי לסיקור לאורך כל הלוח, שרתי ה- P2P הייעודיים ידועים ל- ProtonVPN כבטוחים. כשמשתמשים בשרת שאינו P2P, יתכן, אם כי לא סביר, שמישהו עלול לחטט בחיבור זה. 

כדי להבטיח שהכל עם האבטחה של ProtonVPN היה תקין, העברנו את זה דרך סדרת בדיקות דליפת DNS, כמו גם בדיקות דליפת WebRTC ו- IP, ו- ProtonVPN יצאו נקיים.

פרטיות

ProtonVPN מציית למדיניות קפדנית ללא יומני, או לפחות למדיניות ללא יומני קפדנית בכל הקשור למידע שניתן לזהות. כשאתה נרשם לחשבון, יהיה עליך לספק כתובת דוא”ל, שם משתמש ואמצעי תשלום. מכיוון שאתה יכול לשלם באמצעות bitcoin ולהשתמש בדוא”ל צורב, אין שום דבר ש- ProtonVPN יכול להחזיק בך. 

מידע זה נאסף כמובן בכדי לספק חוויה חזקה יותר. ישנם תהליכי יצירת חשבונות ממוקדים יותר בפרטיות – קרא את סקירת Mullvad כדוגמה אחת – אך הם חסרים את התכונות של ProtonVPN. זה רע הכרחי.

בעת השימוש באפליקציה, ל- ProtonVPN יש כמה כלי ריסוק וניתוח המעקב אחר המתרחש. עם זאת, אפליקציות אלה אוספות רק מידע קולקטיבי. לדוגמה, ProtonVPN היה יודע אם יש התרסקות, אך הוא לא ידע מי חווה את ההתרסקות. באופן דומה, ProtonVPN יודע את המספר הכולל של התקנות, אך לא מידע על התקנות בודדות אלה.

התנועה, כתובת ה- IP שלך, בקשות ה- DNS וכל דבר אחר הקשור לחיבור האישי שלך אינו מנוטר או נרשם. למען השקיפות, ProtonVPN מקיימת דוח בו היא מציינת כל בקשה משפטית משמעותית שהיא מקבלת. מכיוון ש- ProtonVPN פועלת על פי החוק השוויצרי, היא משתפת פעולה רק עם בקשות שאושרו על ידי מערכת בתי המשפט בשוויץ. 

הבקשה האחרונה שאושרה על ידי מערכת בתי המשפט בשוויץ עשתה את דרכה ל- ProtonVPN, אך היא לא הצליחה להיענות, מכיוון שלא היו ברשותה המידע המבוקש. בשוויץ יש כמה מחוקי הפרטיות הטובים בעולם, כך שהנתונים שלך בידיים טובות עם ProtonVPN.

ביצועי סטרימינג

ProtonVPN לא הגיע לרשת ה- VPN הטובה ביותר שלנו לסטרימינג בגלל המהירות שלו. עם זאת, היא הצליחה לגשת לכל פלטפורמת סטרימינג גדולה. בארה”ב, פרצנו בקלות את Hulu ו- Amazon Prime Video, שהן שתיים מפלטפורמות הזרימה הקשות ביותר לפיצוח (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Hulu וה- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי Amazon Prime Video כדי ללמוד על כך).

המהירות היא הבעיה כאן. לזרמים לקח זמן לטעון באמצעות מיקומי ההמלצה של ProtonVPN. בחיפוש אחר שרת בכוחות עצמנו הצלחנו לטעון סרטונים במהירות יחסית, אם כי לא מהר כמו ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix.   

ProtonVPN Netflix

אם כבר מדברים על נטפליקס, הצלחנו לפרוץ את זה ללא בעיות. שוב המהירות הייתה הנושא הגדול ביותר. באופן דומה, הצלחנו לגשת ל- BBC iPlayer, אך האתר לקח לנצח לטעון. 

הנושא מוגזם מהעובדה שבדקנו בארצות הברית, כך שקפיצה לבריטניה קיבלה הרבה מרחב ראש. אם אתה מעוניין להזרים תוכן בבריטניה, הקפד לקרוא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך ה- iPlayer של BBC.

מיקומי שרת

בזמן הכתיבה, ל- ProtonVPN 632 שרתי ב -44 מדינות. למרות ששום דבר לעומת הרשת המסיבית שיש ל- HideMyAss (קרא את סקירת HideMyAss שלנו), ProtonVPN אינו משתמש בשרתים וירטואליים. כל המיקומים שיש להם הם פיזיים, ולמרות שזה אומר פחות מגוון, זה טוב לביטחון. 

השרתים מחולקים לשלושה שכבות: Core, בחינם, סטנדרטי ומאובטח. שרתי ה- Secure Core זמינים רק במנויים “פלוס” ו- “חזון”, ואילו השרתים הסטנדרטיים זמינים לכל מי שמשלם. 

ישנם שרתים המדורגים גם עבור משימות ספציפיות. לדוגמה, המיקום של הולנד דורג עבור חיבורים בין עמיתים לעמית והמיקום של הונג קונג דורג עבור טור. 

ProtonVPN מדינות חינם

אם אתה תואם תוכנית חופשית, אתה מוגבל לשלושה מיקומים: ארצות הברית, יפן והולנד. למקומות אלה יש מהירות “בינונית”, על פי ProtonVPN, שהוא מעורפל, בלשון המעטה. אף על פי כן, שלושת המיקומים מספקים תפוצה מכובדת, במיוחד עבור תוכנית חופשית.

שירות לקוחות

ProtonVPN הופך את מציאת התמיכה לקלה. לחיצה על הכרטיסייה “תמיכה” בעמוד הראשי של האתר תביא אותך לבסיס הידע, המציג קומץ קטגוריות וכפתור לדף אנשי הקשר.. 

protonvpn-review-ידע בסיס

החל מאפשרויות ליצירת קשר – או במקרה זה אפשרות ליצירת קשר – ProtonVPN מספק טופס תמיכה פשוט. יש גם כתובות דוא”ל בודדות שאתה יכול למצוא בכותרת התחתונה של האתר. אין צ’אט חי או מספר טלפון, וכאשר הגענו לתמיכה בדוא”ל, לקח קצת יותר מיממה לקבל תגובה. 

עם זאת, ProtonVPN מנהל חשבונות subreddit, טוויטר ופייסבוק, שכולם פעילים למדי. אם יש לך שאלות, תוכל לצייץ ב- ProtonVPN או להתחיל פתיל ב- subreddit. 

עם זאת, לא תצטרך לשאול שאלות. בסיס הידע, אף שהוא לא חזק מדי, מכסה את מרבית השאלות הנפוצות. יש בו מדריכי התקנה, מאמרים כלליים בנושא פתרון בעיות, הבהרות על תהליכי חשבון ועוד. יתר על כן, המאמרים הם יסודיים, לרוב תואמים הוראות שלב אחר שלב ושפע של צילומי מסך.

פסק הדין

ProtonVPN היה מדורג בקלות בראש הדירוג של VPN שלנו אלמלא המהירות. התכונות והשימושיות הם מצוינים, וגם המחיר לא נורא. עם זאת, המהירות איננה מסתיימת בשאר שוק ה- VPN. עם זאת, אין שום נזק בהורדת הגרסה החינמית לנסות זאת בעצמכם. 

מה אתם חושבים על ProtonVPN? האם אתה הולך לקחת את הגרסה החינמית לסיבוב? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

שאלות נפוצות בנושא ProtonVPN

 • מה זה ProtonVPN?

  ProtonVPN הוא שרת רשת וירטואלי וירטואלי שמקורו בשוויץ. הוא מציע גם שירות דוא”ל מוצפן בשם ProtonMail.

 • כיצד להשתמש ב – ProtonVPN

  ProtonVPN קל לשימוש בשולחן העבודה. באמצעות מפת השרת כל שעליך לעשות הוא לבחור את המיקום שאליו ברצונך להתחבר ולחץ על “התחבר”.

 • היכן מבוסס ProtonVPN?

  ProtonVPN מבוסס בשוויץ, שיש בה כמה מחוקי הפרטיות הטובים בעולם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map