סקירה של PrivateVPN – עדכון 2020

ביקורת פרטית

PrivateVPN הוא שירות טוב המציע חווית VPN ללא סלסולים במחירים נוחים. עם זאת, זה לא עושה עבודה טובה בכניסה לרוב שירותי הסטרימינג ומערכת תמיכת הלקוחות שלה נראית שבורה בצורה קשה. קרא את סקירת ה- PrivateVPN המלאה שלנו עבור כל הפרטים.


ביקורות VPN הטובות ביותר

PrivateVPN הוא ספק רשת שוודית וירטואלית פרטית שווידית בת 10. עם תחרות רבה ככל שיש בשוק ה- VPN, היא מחזיקה את הבאר שלה במובנים רבים. מאפייני האבטחה שלו הם מהשורה הראשונה והביצועים שלה חזקים.

עם זאת, ישנם עדיין דברים ש- PrivateVPN צריך לשפר. ראשית, מערכת שירות הלקוחות נראית שבורה בזמן הכתיבה. כמו כן, למרות שללקוח ה- PrivateVPN יש תכונות עיצוב מעניינות, יכולתו של ה- VPN לעקוף חסימת גיאוגרפיה, כמו שתמצא עם ה- BBC iPlayer, היא חלשה. קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לכתיבת סטרימינג לקבלת בחירות טובות יותר.

אם הגעת לאתר שלנו ומחפש את הטובים ביותר, אנו ממליצים לך לפנות אל מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו עכשיו כדי לחסוך זמן. אם אתה מעוניין לשמוע על מה שאהבנו ולא אהבנו ב- PrivateVPN, המשך לקרוא.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור PrivateVPN

תכונות

PrivateVPN מכסה את מה שרוב האנשים ישקלו בתכונות החיוניות והביקוש. יש לו לקוחות עבור חלונות, macOS, iOS ואנדרואיד המוצבים היטב ונוחים לשימוש. ניתן להגדיר אותה להפעלה גם על נתבים, כדי להבטיח שכל המכשירים במשק הבית שלכם מוגנים.

PrivateVPN-OS

קל לקבוע את התצורה של הלקוחות ומתהדר בדברים כמו מכשיר הורג. ניתן אפילו להגדיר אותם להפעלה ולהתחבר אוטומטית בעת ההפעלה. זה מאפשר לך לוודא שלא נשלחים ולא מתקבלים נתונים מבלי שה- VPN פועל.

עם זאת, חסרה מנהור מפוצל. מנהור מפוצל הוא תכונה שימושית שקשה למצוא בקרב VPNs. אם אתה מחפש דרך לבחור אילו תוכניות צריכות לעבור דרך ה- VPN שלך, עיין בסקירת ExpressVPN שלנו. ExpressVPN הוא עשיר בתכונות ותומך במנהור מפוצל.

PrivateVPN גם חסר יכולות תוכנה זדונית וחסימת מודעות. עם זאת, מרבית ה- VPN מעלימים זאת מכיוון שצפוי לרוב שלא להשתמש בתוכנה נפרדת למענה. אם אתה מחפש הגנה מפני תוכנות זדוניות, עיין במאמר הטוב ביותר על תוכנת האנטי-וירוס לאחר שתסיים לקרוא את זה.

תמחור

תמחור תחרותי של PrivateVPN ספורט. הוא מציע שלוש מסגרות זמן לתשלום: חודשי, רבעוני או שנתי. כל התוכניות כוללות עד שישה חיבורים בו זמנית וכמויות בלתי מוגבלות של נתונים.

למרבה הצער, הוא אינו מציע תוכניות ארוכות יותר משנה. אף שהתמחור שלה תחרותי, אם אתה מחפש את ה- VPN הזול ביותר שיש, אתה צריך לקרוא את סקירת הגישה הפרטית שלנו.

PrivateVPN מאפשר ללקוחות לשלם באמצעות כרטיס אשראי, PayPal או bitcoin. יש לו גם ערבות כספית להחזר כספי של 30 יום. אם אינך מרוצה, כל שעליך לעשות הוא ליידע אותו בחלון זה ותוכל לקבל החזר כספי.

זה גם מציע ניסיון חינם. אף על פי שזה לא מובהר מההתחלה, תגלה בחלק השאלות הנפוצות באתר עליך ליצור קשר עם התמיכה ולבקש משפט. זה ייתן לך שבעה ימים לבדוק דברים ולראות אם זה בשבילך. אם אתם מחפשים VPN בחינם, יש לנו מדריך לשירותי VPN בחינם שמחכים שתקראו אותו.

קלות שימוש

האתר PrivateVPN מפורסם לרוב. אם אתה מתכנן לקנות את השירות או רוצה לקרוא על התכונות שלו, קל למצוא את מה שאתה צריך. עם זאת, זו הייתה טרחה לגלות שהיא מציעה ניסיון חינם. מרבית ה- VPN שאומרים כך מראש.

במקום זאת, PrivateVPN מסתיר עובדה זו בשאלות הנפוצות וגורם לך ליצור קשר עם התמיכה כדי לקבל את קוד הפעלת הניסיון.

פרט לכך, הגדרת החשבון הייתה קלה, כמו גם התקנת הלקוח. לאחר שתתחיל את התוכנית ותתחבר, תקבל בברכה ממשק פשוט עם רקע כחול נעים. בפינה השמאלית העליונה יש קישור לתמיכה בשידור חי, עליו נדון בפירוט רב יותר בקרוב, ואילו בצד ימין למעלה אומר לך כמה זמן נותר במנוי שלך.

PrivateVPN-ClientHome

במרכז החלון נמצא תפריט נפתח לגלוש ובחירת השרת שאליו ברצונך להתחבר. מתחת זה כפתור שפשוט אומר “התחבר”. רשימת השרתים הינה בעלת אלף-בית ומכילה דגלים קטנים ליד כל אפשרות, מה שמקל על איתור שרת שנמצא במקום הרצוי. חלק מהשרתים מסומנים גם עם השירותים שהם ביטלו את החסימה, כמו Netflix.

PrivateVPN-ClientServers

בפינה השמאלית התחתונה, כפתור שכותרתו “מתקדם” מאפשר לך להעמיק בהגדרות. אתה יכול לבחור מקומץ של פרוטוקולי VPN והצפנות, בהם נתייחס ביתר פירוט בקטע “אבטחה”. אתה יכול גם להגדיר את הלקוח לפעול בהפעלה או מכשיר הורג.

הגדרות PrivateVPN-Client

יש שומר יישומים שמאפשר לך להכין רשימת תוכניות להפסקת אם החיבור שלך יאבד. יש גם כרטיסייה בשם “התגנבות VPN” שעוזרת ל- VPN לעקוף חוסמי VPN ולהכות באמצעות חומות אש.

בהתחשב באפשרויות שהלקוח נותן לך, PrivateVPN עושה עבודה טובה להציג אותן באופן שקל לפרש ולהשתמש בהן. התיאורים של כל פיצ’ר מספיק ברורים בכדי להעביר את מה שהם עושים, ובקרות מתג ההחלפה מקלות על הבחירה האם התכונות מופעלות או מושבתות.

מהירות

PrivateVPN הצליח היטב בבדיקות מהירות לרוב. השתמשנו בפרוטוקול OpenVPN UDP עם קידוד AES 128 סיביות לבדיקה שלנו. באמצעות השרת הסמוך בעיר ניו יורק, שנמצא במרחק של כ -400 מיילים משם, כמעט ולא ראינו עלייה בפינג, וזה מרשים. המהירויות היו טובות גם באותו מרחק.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (וירג’יניה, ארה”ב)1472.255.96
ניו יורק, ארה”ב.1969.435.72
טוקיו17569.154.26
מנצ’סטר, בריטניה11069.445.03
ציריך10968.855.10
יוהנסבורג27726.083.10

ככל שהמרחק מאיתנו לשרת גדל, כך גם הפינג, כצפוי. שרת טוקיו נמצא במרחק של כ 6,800 מיילים משם והיה לו פינג של 175 אלפיות השנייה. המרחק לא השפיע רבות על מהירויות ההורדה, כאשר מרבית השרתים המרוחקים ביצעו באופן דומה לאופציה של העיר ניו יורק..

למרות הפינג הגבוה על הנייר של השרתים שהיו רחוקים יותר, חווית הגלישה הייתה עדיין נעימה ולא היו זמני טעינה מעיקים באתרי אינטרנט. בעודנו מחוברים לשרת של טוקיו, הצלחנו אפילו לשחק משחקי אסטרטגיה בלבד ביפן ללא בעיה. אם אתה מתכנן לשחק במשחקים מהירים יותר, עיין במאמר ה- VPN הטוב ביותר שלנו למשחקים.

שרת יוהנסבורג היה היחיד שראינו כמתווך. זה נמצא בערך 8,200 מיילים מאיתנו והיה לו פינג גבוה בהרבה מרוב האחרים, כמו גם מהירויות מופחתות משמעותית. נראה כי זהו סימפטום לכך ששרת זה נמצא בעומס ניכר באותה עת.

אם אתה מחפש את ה- VPN המהיר ביותר הזמין, קדימה אל מערך שירותי ה- VPN המהיר ביותר שלנו. PrivateVPN מציע מהירויות טובות וזמני פינג סבירים, אך יש אפשרויות טובות יותר, במיוחד כאשר השרת שאתה רוצה כבר נמצא בעומס.

אבטחה

כשמדובר באבטחה, ל- PrivateVPN יש את הבסיסים החשובים ביותר המכוסים. זה תומך במספר פרוטוקולים, כולל PPTP, L2TP ו- OpenVPN. אם אתה רוצה ללמוד עליהם יותר, בדוק את התפלגות פרוטוקול ה- VPN שלנו, אך בקיצור, OpenVPN הוא אידיאלי עבור רוב האנשים. זה מציע אבטחה מעולה, יחד עם אמינות ומהירות איתנה.

לקוח PrivateVPN מאפשר לך לבחור בין קידוד AES 128 וסיביות AES 256 סיביות לחיבור שלך. הצפנה היא היבט חשוב של אבטחה, ונתונים המוצפנים באחת משיטות אלה כמעט בלתי אפשריות לפענוח. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על הצפנה, קרא את תיאור ההצפנה שלנו לקבלת תובנה נוספת כיצד הוא עובד.

פרוטוקולי PrivateVPN-Client

אם אתה עובר להגדרות, ישנן אפשרויות רבות נוספות לשיפור נוסף של האבטחה. מכשיר הרוצח, יחד עם רוצח יישומים, מאפשר לך להפסיק תוכניות וחיבורים באופן מיידי אם ה- VPN מתנתק, כך ששום מידע לא דולף בחיבור לא מוגן. אתה יכול גם להגדיר את ה- VPN לפעול בהפעלה כדי להיות מאובטח ברגע שאתה מאתחל את המחשב.

בדקנו את ה- VPN גם לגבי דליפות DNS וזה עבר. דליפות DNS הן דרך נוספת שמידע הגלישה שלך יכול לדלוף לרווחה, אפילו בעת מנהור. שוב, אם אתה מעוניין ללמוד עוד, יש לנו את התשובות בקטע מהם דליפות DNS.

פרטיות

ל- PrivateVPN מדיניות פרטיות חזקה. החברה ממוקמת בשבדיה, שיש לה חוקים גדולים להגנת הצרכן בנושא רישום מידע, כמו גם איזה סוג מידע הממשלה יכולה לאלץ חברה למסור..

PrivateVPN עוקב אחר מדיניות ללא כניסה ואינה אוספת או רושמת מידע על תנועה או צורות אחרות של מידע על השימוש בשירות ה- VPN שלה. כל מה שצריך כדי להגדיר את חשבונך הוא כתובת דוא”ל, סיסמא ומידע על תשלומים, אותם הוא מאחסן בבסיס נתונים מאובטח ומוצפן..

באתר נאסף מידע שאינו מזהה באמצעות קובצי Cookie. העוגיות קיימות רק למשך ביקורך באתר ועוקבות אחר מידע שאינו מזהה אודות אופן השימוש באתר. זה מאפשר ל- PrivateVPN לבצע שיפורים באתר ולהבטיח שהכל עובד.

למרבה הצער, השימוש בעוגיות הנו נוהג רגיל באתרי אינטרנט. החלק הנוגע ביותר למדיניות הפרטיות הוא שלדברי צדדים שלישיים עשויים לנתח את הנתונים. זה מתייחס, ככל הנראה, לחברת עיצוב אתרים במיקור חוץ, אך הניסוח הוא דו משמעי. זה מצהיר במפורש שהמידע אינו מזדהה, אך התרגול עדיין יכול להיות מעיק עבור אנשים מסוימים.

ביצועי סטרימינג

הזרמת הייתה האזור בו התקשתנו הכי הרבה עם PrivateVPN. הצלחנו לגרום לארה”ב נטפליקס לעבוד, כמו גם שירותי ארה”ב אחרים, כגון Hulu ו- Amazon Prime Video. כשאתה פותח את רשימת השרתים בלקוח, חלקם מסומנים בשירותים שהם נועדו להכנס אליהם. לדוגמה, שרת ניו יורקי מתויג עם “Netflix / Hulu / ABC.”

כשניסינו להתחבר לשרת הלונדוני שכותרתו “Netflix”, הוא לא היה מתחבר. לאחר מכן ניסינו עוד אחד משבע הזמינים שם ועדיין לא הצלחנו להתחבר. אחרי שניסינו ארבעה מהשרתים מבלי שיכולנו ליצור חיבור, המשכנו הלאה.

ניסינו את השרת של מנצ’סטר כדי להגיע ל- BBC iPlayer. ה- iPlayer של ה- BBC הכחיש את שירותנו, אך השרת של מנצ’סטר לא מציין שיש לו את היכולת לעבור חסימות גיאוגרפיים בעבר. הפעלת הגדרת ה- VPN התגנבות, שאמורה לעזור בכך, לא הביאה את העבודה.

בהמשך הצלחנו לעלות על השרת הלונדוני שאמור להיות מסוגל לגשת לנטפליקס הבריטית, אך הוא עדיין לא הצליח לגרום ל- BBC iPlayer לעבוד. עם זאת, אף אחד מהשרתים לא מפרט ספציפית את ה- BBC iPlayer כאחד האתרים הבלתי חסומים. אם לשם מה אתה מתכנן להשתמש ב- VPN שלך, עיין ב- VPN הטוב ביותר שלנו עבור ה- BBC iPlayer.

כשהשתמשנו בנטפליקס, הביצועים היו הגונים אך לא גדולים. בהתחלה, ברירת המחדל היא ברזולוציה נמוכה והזרם היה קטוע, אך מיון עצמו לאחר כדקה. זה לא כמו ה- VPN הטוב ביותר שלנו לבחירות נטפליקס, אבל זה בסדר.

מיקומי שרת

ל- PrivateVPN מספר שרתים מכובד שמגיע לכ- 80. זה רחוק מהנמוך ביותר שראינו, אך עדיין לא נותר מרשים. אם אתה רוצה לראות ספק VPN עם מספר שרתים מרשים, עיין בסקירת NordVPN שלנו. זה מתגאה ביותר מ -5,000.

עם זאת, 80 השרתים ש- PrivateVPN פועלת ממוקמים היטב ב 59 מדינות. בחלק מהמדינות, כולל ארה”ב ובריטניה, יש שרתים הפזורים בערים מרובות ושרתים מרובים לעיר. לדוגמא, בלונדון יש שבעה שרתים ויש אחד נוסף לבריטניה במנצ’סטר.

כמעט כל יבשת מכוסה, כולל שרתים באפריקה, דרום אמריקה, אסיה, צפון אמריקה ואירופה. למרות שזה אולי לא כולל את מספר השרתים המרשים ביותר במספרים גדולים, אנו מתרשמים מהכיסוי ש- PrivateVPN משיג עם השרתים שיש לו.

שירות לקוחות

פנינו לתמיכה של PrivateVPN באמצעות דוא”ל כדי להגדיר חשבון ניסיון. קיבלנו מייד דוא”ל לאישור שההודעה שלנו עברה, והיה נחמד. נאמר שנשמע מהתמיכה תוך 24 שעות.

קצת יותר משש שעות אחר כך קיבלנו את קוד הניסיון שלנו והיינו אמורים להתחיל. שש שעות הוא זמן תגובה ארוך יותר מכפי שאנשים רבים מוכנים לסבול, אך למרבה המזל, PrivateVPN מציעה תכונה של צ’אט חי שניתן לגשת אליו מהלקוח. לפחות, בתיאוריה זה כן.

מסיבה כלשהי, בכל פעם שלחצנו על כפתור הצ’אט החי בלקוח, הועברנו לדף לבן ריק שלא יטען שום דבר. בנוסף, טופס יצירת הקשר באתר לא היה קיים. לא הייתה שום דרך ליצור קשר עם PrivateVPN בטלפון.

PrivateVPN-SupportForm

בצד הבהיר, מדריכי ההתקנה באתר כתובים היטב ומלווים בהרבה תמונות ברורות. עם זאת, השאלות הנפוצות לא מיותרות ובעיקר מכסה שאלות בסיסיות וכלליות הקשורות ל- VPN.

פסק הדין

PrivateVPN נמצא בשוק זמן מה טוב ונראה שהוא עושה מאמץ אמיתי להיות הכי טוב שהוא יכול. הלקוח פונקציונלי ומספר השרתים מתרחב. עם זאת, זה עדיין רחוק מלהיות בראש הרשימה שלנו בגלל בעיות עם הצ’אט החי וחוסר יכולתו לעקוף כמה חסימות גאוגרפיה.

אם אתה תוהה לאן ללכת מכאן, אנו מזמינים אותך לבדוק את הקטלוג שלנו של ביקורות VPN. זה ממוין מהטוב ביותר לגרוע לנוחיותך. אתה יכול, כמובן, לתת לצילום PrivateVPN ולעשות שימוש בחלון ההחזר שלו.

אם יש לך ניסיון עם PrivateVPN, או סתם אתה רוצה לתת לנו את שני הסנטים שלך, אל תהסס להשאיר תגובה למטה. אנו אוהבים לשמוע ממך וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map