סקירת OverPlay – עדכון 2020

סקירת OverPlay

OverPlay עושה כמה דברים נכון, והרבה מהם לא בסדר. בעוד שלקוח מסוג מסוים מאוד עשוי ליהנות להשתמש בו, אנו מהססים להמליץ ​​עליו לציבור הרחב. קרא את הסיבה בסקירת ה- OverPlay המלאה שלנו.


ביקורות VPN הטובות ביותר

אנשים רבים מחפשים אחר רשת פרטית וירטואלית קלה לשימוש שמוכנה לצאת מהקופסה. במובנים רבים, OverPlay מתקרב לספק חווית משתמש כזו. למרות זאת, יש כמה חסרונות מתישים.

OverPlay נפגע מחולשותיו ובקושי מוחזק על ידי חוזקותיו. בכל הכנות, העבודה עם זה לכתיבת ביקורת ה- OverPlay הזו הפכה במהרה למטלה.

כמובן שלכל חברה יש נקודות חוזק וחולשה. אם אתם מחפשים פשטות ושירות לקוחות מגיב, יתכן כי OverPlay יהיה כדאי לבדוק. לפני שתקבל החלטה זו, בואו ונבדוק מה אובר-פליי עושה נכון ומה מעכב אותה מלהיות אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר..

אלטרנטיבות ל- OverPlay

חוזק & חולשות

תכונות

כשמדובר בתכונות, OverPlay הוא עצמות חשופות. נראה שהוא מתמקד בכמה דברים שהוא רואה כמפתח, תוך השארת אחרים לצד הדרך.

האתר של OverPlay שם דגש רב על שירות SmartDNS שלה. זה יכול להגדיר באופן אוטומטי את שרת ה- DNS של המכשיר שלך לכזה שמובטח שיש לו את המידע הדרוש לך כדי להתחבר למגוון רחב יותר של אתרים והוא נמכר כשירות עצמאי..

זה קל לעשות ידנית ואנשים רבים במדינות עם שרתי DNS מגבילים (* שיעול * סין * שיעול *) כבר טיפלו בנושא זה.

באשר ל- VPN, הוא מציע אפשרויות הצפנה ופרוטוקול מוגבלות. אלה שהיא מציעה הם בראש ובראשונה, עליהם ניכנס בהרחבה יותר בהמשך, אך אנשים רבים אוהבים לקבל אפשרויות.

מערכת הפעלה-יתר

יש מכשיר הורג, וזה טוב לביטחון נוסף, אך אין דרך להגדיר את התצורה שלו להפעלה בהפעלה. אין תמיכה במנהור מפוצל, וזה לא עובד עם כל שירותי הזרמה. בדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג לקבלת אפשרויות טובות יותר.

נראה שאוברפליי נכנס למלא קומץ של פיצ’רים והתעלם מכל השאר כדי להיות נגיש לאלה שלא אכפת להם מהפעמונים והשריקות. אם גישה זו פונה אליך, שקול לבדוק את סקירת NordVPN שלנו. זה קל לשימוש, אך עדיין מציע גמישות רבה יותר, בין יתרונות אחרים, מאשר OverPlay.

סקירה כללית של תכונות OverPlay

לוגו של OverPlaywww.overplay.net

החל מ- 416 $ לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
3

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר

כמות שרת ברחבי העולם
650+

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
128-AES, 256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי

תמיכת דוא”ל
שעות העבודה

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

כאמור, Overplay מציעה את שירות מיתוג ה- DNS שלה כמוצר עצמאי תמורת כחמישה דולר לחודש, או מעט פחות כשאתה נרשם לשנה. אנחנו לא קוראים לך ללכת על זה כי קל לעשות זאת בעצמך.

עבור מה שהיא מציעה, המחירים של OverPlay אינם תחרותיים. אם אתה מחפש משהו זול על בסיס חודש לחודש, משהו כמו גישה לאינטרנט פרטי הוא הימור טוב יותר. PIA מציעה את שירות ה- VPN שלה, עם נתונים ללא הגבלה ועד חמישה חיבורים, תמורת 6.95 דולר בלבד לחודש. למידע נוסף על PIA, עיין בסקירת PIA שלנו.

כל התוכניות המוצעות על ידי OverPlay מגיעות עם עד שלושה קשרים ללא הגבלה ברוחב הפס. התוכנית השנתית מוזלת מעט, אך לא מספיקה בכדי להפוך אותה לתחרותית. אם אתה מתכוון להירשם לשנה בכל פעם, אנו ממליצים לקרוא את סקירת ExpressVPN שלנו. זה עולה באותו חודש כמו OverPlay אבל מציע תכונות מעולות.

אם אתה מעוניין להירשם לתקופות ארוכות אף יותר, ספקים מסוימים, כמו NordVPN, מציעים חוזים ארוכים יותר עם שיעורים טובים יותר. NordVPN מתגאה בנתונים ללא גבולות ועד שישה חיבורים תמורת 107.55 דולר בלבד לשלוש שנים.

הדבר האחרון שאנחנו רוצים לגעת בו זה שזה לא ה- VPN בשבילך אם אתה רוצה לשלם בביטקוין. אובר-פליי אינה מקבלת את cryptocurrency, אלא כרטיסי אשראי ו- PayPal.

קלות שימוש

קלות שימוש היא תיק מעורב עם OverPlay. לאחר התקנת הלקוח והפעלתו, גילינו שהוא לא יקבל את פרטי הכניסה שלנו. רגעים קודמים השתמשנו באותו פרטי כניסה כדי להגיע לאתר האינטרנט כדי להוריד את הלקוח, אך זה לא נדרש.

בסופו של דבר הסברנו את הבעיה על ידי יצירת קשר עם התמיכה וקבלת אותה לאיפוס הסיסמה שלנו, שנעבור לה בהרחבה יותר בפירוש, אך זו לא הייתה התחלה טובה לחוויית המשתמש.

ברגע שהתחברנו ללקוח, זה נראה טוב, אם עצמות יחפות. אייקון באמצע הממשק מראה אם ​​אתה מחובר. מתחת לזה, תפריט נפתח מאפשר לך לבחור בין שתי רמות הצפנה או ללא הצפנה.

מסך-יתר

הסמל המרכזי משמש גם כמדד חזותי לרמת ההצפנה בה אתה משתמש. מגן מייצג AES 256 סיביות, מנעול מסמל AES 128 סיביות ובורג ברק מאפשר לך לדעת שאתה לא מוצפן.

Overplay-ScreenLock

בחירה ב”שינוי מיקום “מציגה רשימה של שרתים, מיקומיהם ומידע חיוני אחר. היכולת לראות את זמן הפינג ועומס השרת במבט אחד זה נחמד וזה עוזר כשאתה מנסה לבחור את האפשרות הטובה ביותר, שיכולה להיות מהממת עם כל כך הרבה אפשרויות.

שרת-יתר-שרתים

ניתן לגשת לתפריט ההגדרות על ידי לחיצה על השן בצד שמאל למעלה. ברגע שתהיה שם תבינו עד כמה זה OverPlay עם עצמות חשופות. כשאתה משווה את התכונה הדלה המוגדרת ל- NordVPN או ExpressVPN, היא לא מתרחשת.

תפריט משחק יתר

אפשר היה לראות זאת בשני אופנים. מצד אחד אנשים שאינם בקיאים ב- VPN עשויים לראות משהו עשיר יותר בתכונות כמסורבל. תפריט מלא בעגה טכנית עשוי להיות מרתיע מדי ולהפוך במהרה למשהו שאנשים מתעלמים ממנו.

עם זאת, אנשים רבים מחפשים משהו שיש לו את האפשרויות להיות רב תכליתי, גם אם הם לעולם לא מתכננים לעשות בו שימוש.

פילוסופיית העיצוב לכאורה של OverPlay של “שמור על מינימום חשוף וגרוט את השאר” מבהירה לאיזו קבוצה היא רוצה למשוך.

מהירות

כדי להתחיל בבדיקת הביצועים שלנו, החלטנו לעשות משהו קפדני. עברנו על מבחר השרתים ובחרנו את בריסל. ערכנו את הבדיקה הראשונית הזו עם הגדרות ברירת המחדל של הצפנת AES 256 סיביות ופרוטוקול OpenVPN UDP. בריסל נמצאת לא רק כמעט 4,000 מיילים (6,400 ק”מ), אלא שהיא גם הייתה בעומס של 70 אחוז באותה תקופה.

עם דרישות כה עזות, אוברפליי נפל שטוח על פניו. זמן הפינג של 122 אלפיות השנייה שנראה בטבלה שלנו לא תופס את חווית הגלישה. הכל היה איטי, עד כדי כך שמבחני מהירות מסוימים התרסקו וסירבו לרוץ. למותר לציין כי OverPlay לא תצטרף בקרוב ל- VPN הטוב ביותר שלנו למשחקי משחק.

הדברים התנהגו באופן מוזר גם כן. בדיקת מהירות אחת חיברה אותנו לשרת בטקסס כשהיינו אמורים לעבור בשרת בבלגיה. למבחן היו פינג ומהירויות פנומנליות, כאילו התחברנו אליו ללא הגנה.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (וירג’יניה, ארצות הברית)1372.125.98
בריסל12214.54.2
לונדון9566.804.83
העיר ניו יורק1967.525.52
בריסל (ללא הצפנה)1418.234.47
אטלנטה (AES-128)4666.985.49
אמסטרדם9966.944.7

עם זאת, בדיקות נוספות עם ה- VPN המחובר לבריסל החזירו תוצאות דומות לאלו הקודמות: מהירויות איטיות ופינג גבוה. המוזרות המשיכה כשניתקנו את ה- VPN, שינינו את מיקום החיבור שלנו ללונדון וחיבורנו מחדש.

זה התחיל לשלוח אותנו דרך שרתים בבלגיה והמהירויות נעו בין קילוביט לשנייה בלבד ל -60 מגה-ביט לשנייה. זה היה למרות שהתוכנה הוגדרה כך שתחבר אותנו לשרת בלונדון.

אף טבלה לא יכולה להעביר את ההתנהגות המוזרה של ה- VPN בזמן הגלישה ובמהלך הבדיקה. כפי שאתה יכול לראות, ניסינו להתחבר שוב לבריסל ללא הצפנה כדי לראות אם זו הבעיה, וזה החמיר.

כל הבעיות שראינו היו קשורות לשרת בבלגיה. שרתים רחוקים אחרים, כמו לונדון ואמסטרדם, נראו בסדר. שרתים קרובים ביצעו גם הם כמו שאתה יכול לצפות.

זה משאיר אותנו מגרדים את הראש ותוהים לגבי האמינות של השרתים של OverPlay. לא היה ברור מה לא בסדר עם שרת בלגיה, אך הוא הראה חוסר יציבות מרכזי ברשת הספקית, תוך מניעה ממבחר ה- VPN המהיר ביותר שלנו.

אבטחה

אף על פי שחסר לה הכושר והבחירות של חלק ממתחרותיה, האפשרויות שמציע OverPlay הן סולידיות בכל הנוגע לאבטחת VPN. ישנן שתי אפשרויות לפרוטוקול: OpenVPN UDP ו- OpenVPN TCP. שניהם נחשבים מאובטחים.

אלה אפשרויות מכובדות שמתהדרות בקודי קוד פתוח, ומאפשרות לך לבחור את הפרוטוקולים ולבדוק אם יש שורות קוד חשודות או להתאים אותה לצרכים שלך. כמובן שרק אנשים עם המומחיות לעשות זאת צריכים לנסות זאת, אבל נחמד.

UDP מועדפת בדרך כלל ובדרך כלל תציע מהירויות טובות יותר וביצועים מגיבים. TCP נחשב לאמין יותר וסובל מאובדן מנות פחות מאשר UDP. זה נהדר גם לעבוד סביב חומות אש, כמו זו בסין (קרא את המאמר הטוב ביותר ל- VPN שלנו לסין).

ניתנת לך גם בחירה של שתי יציאות, אחת מהן היא 443 הנפוצה, מה שמחזק את המקרה לשימוש באוברפליי למשא ומתן על חומות אש מציקות..

זה גם מאפשר לך לבחור מבין שתי רמות הצפנה – AES 256 סיביות או AES 128 סיביות – או ללא הצפנה. AES 256-bit נחשב כמעט בלתי ניתן לשבירה על ידי, מה שהופך אותו לאופציה נהדרת להבטיח אבטחה.

אובר-פליי מתגאה במכשפה הורגית וקומץ תכונות אבטחה נחמדות, כמו למשל הגנת דליפות DNS.

פרטיות

ל- OverPlay מדיניות פרטיות טובה בסך הכל, עם כמה נקודות תורפה. הוא משתמש במידע מינימלי כדי להגדיר את חשבונך, הדורש רק דוא”ל ואמצעי תשלום.

ההיבט החשוב ביותר בפרטיות עם VPN כלשהו הוא שהוא לא רושם מידע לגבי השימוש בשירות ה- VPN או SmartDNS שלו. OverPlay גם נוהגת במדיניות הפרטיות שלה לעולם לא למכור את המידע שלך.

עם זאת, היא אוספת מידע באתר האינטרנט שלה. מדיניות הפרטיות שלה מזכירה במפורש דברים ארציים, כמו מערכת הפעלה, סוג דפדפן, בקשות עמודים וזמן שהוקדש לאתר. עם זאת, החשוד הוא הסעיף שאומר שהמידע שנאסף אינו “מוגבל” לדברים האלה.

אם אתה מודאג מפרטיות, מילים אלו עלולות להטריד מכיוון שהן הופכות את אתר OverPlay למקור פוטנציאלי לאיסוף מידע. הוא משתמש גם בעוגיות באתר של גוגל ובינג, אך ניתן להשבית אותן.

ביצועי סטרימינג

סטרימינג היה עוד תיק מעורב עם OverPlay. זה ביצע טוב עם נטפליקס. לחצנו על סרט וזה התחיל כהרף עין. התמונה הייתה באיכות גבוהה ולא היה גמגום, שהוא בשווה ל- VPN הטוב ביותר עבור נטפליקס.

Amazon Prime Video ו- Hulu הופיעו באופן דומה. לא היו לנו בעיות כשחוברנו לשרת ארה”ב.

עם זאת, היו בעיות כשהתחברנו לשרתים זרים. לא יכולנו להשתמש ב- BBC iPlayer אפילו כאשר אנו מחוברים לשרת בלונדון. האתר היה מהיר ומגיב, אך ברגע שלחצנו על משהו לצפייה הוא הודיע ​​לנו שהוא זמין רק לאנשים בבריטניה. אם שירות הזרמת עדיפות עבורך, בדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור ה- BBC iPlayer.

אם הביצועים המצוינים של פלטפורמות הסטרימינג בארה”ב היו בגלל שהיינו בארה”ב קשה לדעת. יכול להיות שמישהו במדינה אחרת יכול להתחבר לשרת אמריקאי ולקבל ביצועים גרועים, אך הבדיקה שלנו הייתה מבטיחה.

כל עוד עומסי השרת מתונים, צריך להיות אפשרי להשיג ביצועים טובים, מכיוון שאפילו שרתים מרוחקים בבדיקת המהירות שלנו הראו תוצאות מבטיחות כשלא היו תחת עומס אינטנסיבי..

מיקומי שרת

OverPlay מציעה מעל 650 שרתים המפוזרים ברחבי מדינות ואזורי מפתח. זה אולי נשמע כמו הרבה, אבל זה לא. לדוגמה, ל- CyberGhost יש יותר מ -3,100 שרתים וכמעט אותו מספר שרתים בסך הכל מ- OverPlay בארה”ב בלבד (קרא את סקירת CyberGhost שלנו).

Overplay- FullServer

OverPlay אמנם מכסה כיסוי טוב, עם שרתים הפרוסים ביותר מ 50 מדינות. זה כולל 12 ערים ושרתי 301 בארה”ב. למרות זאת, נראה שהשרתים שם תמיד עומסים על 50 אחוז ומעלה. כפי שראינו, השרתים והתשתיות של OverPlay עשויים להיות לא הטובים ביותר כאשר הם עומסים בעומס רב, כך שעלולים לאיית חדשות רעות.

ישנם גם 39 שרתים בבריטניה בשלוש ערים, כמו גם התפשטות טובה בין מדינות אחרות באירופה.

נראה כי מרבית השרתים באפריקה, אירופה, דרום אמריקה ואסיה עומסים בעומס קל, מה שהופך אותם לבחירות טובות עבור אלה המחפשים אנונימיות כללית ולא גישה לשירות ספציפי למדינה. השרתים היחידים שעוברים עליהם באופן קבוע נמצאים בארה”ב ובבריטניה.

שירות לקוחות

לעתים קרובות, כאשר אנו בודקים את השירות של ספק VPN, אנו משליכים שאלות על סופטבול או מביימים נושא. במקרה זה הייתה לנו ההזדמנות הנדירה ללכת לתמוך בבעיה לגיטימית. באופן מרשים, צוות השיב תוך דקות.

תעודות ההתחברות שלנו עבדו באתר של OverPlay, אך לא בלקוח שלה. צוות התמיכה ביקש מידע נוסף, כולל צילום מסך של הודעת השגיאה. האדם שאיתו יצרנו קשר אפילו כלל קישור המראה כיצד לקחת צילום מסך בקלות, שהיה נגיעה נחמדה, ומרחק מהניסיון שלנו בביקורת VyprVPN שלנו.

ברגע שענינו עם השגיאה הספציפית, הצוות איתחש במהירות את הסיסמה והתחלנו לפעול. למרות שאין בו תמיכה בשידור חי, קו טלפון ופורום, התמיכה בדוא”ל היא מהשורה הראשונה. עדיף שלא היה מדובר בנושא מלכתחילה, אבל זה סיפור אחר.

לרוע המזל המדריכים נופלים. רבים באתר האינטרנט שלהם מתרצים ואומרים לך להוריד ולהתקין את האפליקציה ולהשאיר אותה בזה. במדריך ההתקנה של הלקוח אין הוראות או צילום מסך יחיד לגביו. כל מה שהוא עושה זה להדריך אתכם בהתקנה.

פסק הדין

אם אתה מחפש שירות VPN שעושה את הכל, זה לא זה. ישנן טונות של אפשרויות בשוק ה- VPN התחרותי, כפי שתוכלו לראות בביקורות ה- VPN שלנו.

OverPlay עם ביצועי הלקוח המגיבים ונראה כי הוא מותאם לשוק ספציפי: אנשים שרוצים להיות מסוגלים להרים VPN בפעם הראשונה ולהפעיל אותו מבלי לדאוג לדאוג.

עם זאת, OverPlay עדיין נותר מתחרים כמעט בכל קטגוריה. אם אתה תוהה לאן ללכת מכאן, אנו ממליצים לבדוק את מערך ה- VPN המקיף שלנו ואת הסקירה שלנו על ExpressVPN. זה הספק הכי טוב שיש ואנחנו מציעים לך לבזבז את הדולרים הרווחים שלך במקום במקום OverPlay.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map