סקירת NordVPN – עודכן 2020

סקירה של NordVPN

NordVPN הוא אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר שקיימים שם, בזכות קלות השימוש, האבטחה המעולה ורשת השרתים הרחבה. גלה יותר על מה שאהבנו ולא אהבנו בשירות בסקירה מקיפה זו.


חוזק & חולשות

תמיד היינו אוהדים של NordVPN, לא בגלל מה שזה אלא מה זה יכול להיות. זה יכול בקלות לעלות על הבחירה שלנו עבור ה- VPN הטוב ביותר, ExpressVPN (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו). עם זאת, כפי שאתה יכול לראות בהשוואה ExpressVPN לעומת NordVPN, עקביות עושה את ההבדל, ו- NordVPN נאבק בכל מה שקשור לזה.

בסקירה זו של NordVPN, נדבר על המקצוענים ועל מעט חסרונות מצערים. במהלך הסקירה נדבר על תכונות, תמחור, ידידותיות למשתמש, מהירות, אבטחה, פרטיות, סטרימינג, מיקומי שרת ותמיכת לקוחות. בסיום, אנו ניתן לך את פסק הדין שלנו אם NordVPN כשירות VPN שווה את זה.

התשובה הקצרה היא כן. אבל זה בא עם אזהרות. מהירות לא עקבית בין שרתים אינה אומרת רק שאתה לא מבצע אופטימיזציה לחיבור שלך, זה גם אומר שאתה לא תוכל להתחבר לאינטרנט. אם אתה מוכן לצוד את השרתים שעובדים עבורך, עם זאת, לא ניתן להתאים את NordVPN.

סקירת וידאו של NordVPN

חלופות עבור NordVPN

תכונות

אם יש משהו שמבדיל את NordVPN משאר שוק הרשתות הפרטיות הווירטואליות, זה התכונות שלו. תוך שמירה על חווית משתמש יעילה, NordVPN אורז הרבה תכונות פנימה. יש תכונות שהופכות את היישום לתפקודי יותר, כמו גם מגוון מאפייני אבטחה שיגנו עליך במצבים המסוכנים ביותר..

NordVPN מאפשר לך לציין את השרת שאליו ברצונך להתחבר במהלך ההפעלה. בהתחשב בשרתי המומחיות שלה, זו תכונה שימושית. מרבית ה- VPN ברירת מחדל למיקום המהיר ביותר שזוהה.

בסופו של דבר האבטחה הכללית, NordVPN כולל מתג להרוג ו- CyberSec. CyberSec הוא כלי חסימה לתוכנה זדונית וכלול בחינם לכל מנוי NordVPN. אף כי אינו מהווה תחליף לתוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר, זהו אחד הכלים הטובים ביותר לחסימת מודעות שראינו מ- VPN.

למרות שיש מתג להרוג זה לא משהו מיוחד, ל- NordVPN יש תכונה יוצאת דופן. מתג להרוג גורם לכך שתוכל להשתמש באינטרנט רק כאשר VPN פעיל, מבטיח שלא יחליקו נתונים אישיים בסדקים. NordVPN עושה זאת, אך גם מאפשר לך להראות בלתי נראה למכשירים ברשת המקומית שלך ולציין עם אילו אפליקציות להשתמש בהן..

nordvpn-review-killswitch

“הרגת אפליקציות”, כפי שנהוג לכנות אותה, אינה נדירה בקרב VPNs. על ידי הגדרת יישומים, NordVPN ינתק את החיבור לאפליקציות הללו כאשר ה- VPN נכשל תוך שמירה על הקשר הרגיל שלך על כנו. לדוגמה, אם ברצונך להריץ גיבוי מקוון ללא הפרעה תוך כדי הגנה על הגלישה שלך, זה חיוני.

זה מזכיר מנהרות מפוצלות אך לא אותו הדבר. מנהור מפוצל מאפשר לך לשלוח קצת תנועה דרך מנהרת VPN בעוד שתעבורה אחרת משתמשת בחיבור הרגיל שלך. למרות שניתן להגדיר כל VPN בצורה כזו, ספקים מעטים כוללים דרך לעשות זאת בממשק (קרא דוגמא את סקירת PureVPN שלנו). למרות התכונות הרבות שלו, NordVPN חסר את התכונה הזו.

שרתי הייחוד של NordVPN

אף על פי שההרג של אפליקציות, CyberSec ובקרת ההפעלה מועילים, שרתי המומחיות של NordVPN הם, ובכן, מיוחדים. NordVPN כולל ארבעה טעמים: P2P, VPN כפול, IP ייעודי ובצל מעל VPN. שרתי העמיתים לעמית מדברים בעד עצמם – הייתם משתמשים בהם לצורך סיבוב – כמו גם אותם IP ייעודי, אך שרתי ה- VPN והבצל הכפולים מעניינים..

שרתי VPN כפולים משתמשים במה שמכונה חיבור “כפול-הופ”, שהונהג על ידי Windscribe (קרא את סקירת Windscribe שלנו). במקום להתחבר לשרת בודד, תוכלו להקפיץ משרת אחד לשני, ובכך להכפיל ביעילות את רמת האבטחה שלכם. זו, בין היתר, הסיבה ש- NordVPN הצליחה להגיע לשירותי ה- VPN הטובים ביותר שלנו עבור מדריך סין.

בצל על VPN מבצע פונקציה דומה ומאפשרת לך להתחבר לרשת Tor דרך חיבור VPN. לטור יש חסרונות, כפי שאתה יכול לראות במאמר ה- VPN שלנו לעומת פרוקסי לעומת טור, אך זו אפשרות הגונה לאנונימיות אמיתית..

בנוסף לשרתים המתמחים, באפשרותך להגדיר את NordVPN להתחבר לשרתים ערומים בלבד בתפריט האפשרויות. לא נבהל על הפרטים, אך הפעלת ההגדרה תאפשר לך לעקוף צנזורה קפדנית על ידי ערבוב הנתונים של כל מנה כפי שהיא נשלחת..

סקירה כללית של תכונות NordVPN

לוגו NordVPNwww.nordvpn.com

מתחיל החל מ- $ 349 לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
6

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
30 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
5244 ב 62 מדינות

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן
Chrome, Firefox

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN, IKEv2

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור NordVPN

כשמדובר ב- VPNs הטובים ביותר, NordVPN הוא מהזולים ביותר. למרות שלגישה לאינטרנט פרטית יש מחיר זול יותר מדי חודש (קרא את סקירת ה- PIA שלנו), NordVPN מושך את התחרות עם תוכניות רב שנתיות בעלות ערך רב. עם זאת, מי שלא יכול להתחייב בסך 125 דולר במהלך ההרשמה ייאלץ ללכת מדי חודש.

בכל הנוגע לתוכניות החודשיות, התוכניות של NordVPN לא גרועות, אך גם הן אינן הטובות ביותר. PIA ו- TorGuard הם בערך מחצית המחיר (קרא את סקירת TorGuard שלנו), בעוד ש Hide.me ו- Astrill יקרים יותר וחצי ואפילו פעמיים (קרא את סקירת Hide.me וסקירת Astrill). למרות ש- NordVPN אינו יקר כמו שני אלה, התוכנית החודשית היא האפשרות הגרועה ביותר בהרכב שלה.

גם התוכנית השנתית אינה מרשימה. NordVPN עשוי לחסוך לך 5- $ 10 $ בהשוואה לספקי מדף עליון אחרים, אבל ללכת על חוזה לשנה לא נראה מצוין בהשוואה לאפשרויות של שנתיים ושלוש שנים.

NordVPN מגיע משל עצמו עם התוכניות הללו. המחיר של שנתיים כמעט זהה לשנה בודדת אצל מרבית הספקים. שלוש שנים הן רק כמה דולרים נוספים ורוב הספקים אינם מציעים תוכנית כל כך ארוכה. המתחרה היחיד ל- NordVPN לתוכניות רב-שנתיות הוא CyberGhost, מה שאיכשהו הופך תוכניות לשנתיים ושלוש אפילו זולות יותר (קרא את הסקירה שלנו בנושא CyberGhost, ואת הקטע שלנו NordVPN לעומת CyberGhost).

אף על פי שהוא מספק ערך רב, תוכנית התמחור של NordVPN אינה חסרת תקלות. מכיוון שהאופציות החודשיות והחודשיות מציעות ערך מועט, אתה נאלץ לרכוש שנתיים שלוש לפני כן. לדוגמה, ל- CyberGhost שיעור חודשי גבוה יותר אך הוא זול יותר בסביבות 20 $ לשנה.

זו ביקורת, אבל לא מסיבית. NordVPN נותרה אחד הערכים הטובים ביותר בשוק בגלל האופציות הרב-שנתיות שלה, והכללתה של שישה חיבורים בו זמנית הופכת את החבילה למושכת אפילו יותר. ניתן להחזיר תוכניות למשך 30 יום, כך שתוכל לנסות לפני שאתה קונה.

בכל הנוגע לשיטות תשלום, NordVPN טוב יותר מרובם, אך הוא אינו מקבל מזומנים כמו Mullvad (קרא את סקירת Mullvad שלנו). בנוסף לכרטיסי אשראי ואפשרויות תשלום אזוריות, היא מקבלת bitcoin, Ethereum ו- Ripple. אולם לאחרונה זה הפסיק את תשלומי PayPal, שהם מהלומה.

ידידותיות למשתמש

הרשמה ל- NordVPN היא משב רוח. לאחר שתבחר תוכנית, הזן את הדוא”ל שלך ובחר אמצעי תשלום, NordVPN יבקש ממך לאמת את כתובת הדוא”ל שלך ולהגדיר סיסמה. אתה עדיין יכול להשתמש בחשבון צורב, אך תצטרך לקבל גישה אליו לצורך הפעלת המנוי שלך. לאחר הגדרת הסיסמה, NordVPN יוריד את היישום באופן אוטומטי.

nordvpn-review-signup

לפני שתגיע ליישום שולחן העבודה, נדבר על לוח המחוונים של החשבון. אתה יכול למצוא אותו על ידי לחיצה על “החשבון שלי” בפינה השמאלית העליונה. אתה לא יכול לגשת לאזור הרבה, אבל זה המקום בו אתה יכול לנהל את הגדרות החיוב, לשנות את התוכנית שלך ולרכוש כתובות IP ייעודיות. תוכלו למצוא גם את האפליקציות ש- NordVPN מציע, כולל הרחבות Chrome ו- Firefox.

תוסף הדפדפן הוא בסיסי, ומספק תהליך חיבור מופשט, אך כדאי להתקין אותו. על ידי שימוש בתוסף הדפדפן, תהיה לך גישה ל- CyberSec וכלי החוסם מידע על WebRTC. בכל הקשור לחיבור, עדיף להישאר עם אפליקציית שולחן העבודה.

NordVPN נדרשת מספר דקות להתקנת היישום שלה וכרטיס הרשת הווירטואלי. לאחר שזה ייעשה, כל שעליך לעשות הוא להיכנס ו- NordVPN יאתחל אותך למסך הראשי שלה.

הממשק שונה כמעט מכל VPN אחר שבדקנו. NordVPN נפתח במפה מסיבית המציגה את המדינות בהן יש לה שרתים. ניתן לשנות את גודל החלון גם כן, כך שתוכלו לראות את המפה כמה שפחות או פחות.

nordvpn-סקירה-ממשק

ליווי נוף כדור הארץ היא רשימה של מדינות, כמו גם שרתי המומחיות של NordVPN. ניווט וחיבור מובנים בממשק הראשי ומספקים גישה יעילה ומושכת ל- VPNs שרק לעתים רחוקות רואים.

לחיצה על אחד מסמנים המפות תחבר אותך לשרת הטוב ביותר באותה מדינה. שים לב שהמפה מייצגת רק מדינות, לא אזורים או שרתים בודדים. אם אתה מחפש מיקום ספציפי בתוך מדינה, תצטרך ללכת על זה בדרך הקשה.

nordvpn-review-marker-selection

הניסיון של NordVPN לנקות את חווית חיבור VPN מגיע עם השלכות עיצוביות. באמצעות התפריט השמאלי, אתה יכול ללחוץ על מדינה כדי להתחבר לשרת בה – ממש כמו שאתה עושה על המפה – אבל למצוא שרת ספציפי קשה. ישנן שלוש נקודות ליד כל מדינה המאפשרות לך לציין לאיזה אזור אתה מנסה להתחבר.

אתה יכול לבחור שרתים בודדים, אך רק מהתפריט הנפתח הזעיר שבקופץ לבחור אזור. במקומות כמו ארה”ב, שיש לה כמעט 2,000 שרתים, למצוא את זה שאתה רוצה זה יכול להכאיב. בנוסף, NordVPN אינו מתייג היכן השרתים נמצאים. המפרט הגדול ביותר שתקבל הוא המדינה והאזור הכללי.

nordvpn-review-server-navigation

למרבה המזל, אתה יכול לחבב או לחפש אחר שרתים. NordVPN תיצור אוטומטית כרטיסייה חדשה בראש תפריט הניווט בשרת עם המיקומים המועדפים עליך.

מעל רשימת השרתים נמצאים שרתי המומחיות, עליהם דיברנו בסעיף “תכונות”. בדומה למיקומים האחרים, לחיצה על אפשרות מיוחדת תחבר אותך אוטומטית לאפשרויות המהירות ביותר הקיימות, ותוכל לציין לאן אתה מתחבר באמצעות שלוש הנקודות שלצד כל אפשרות..

בחלקו העליון של הממשק, יש כרטיסייה להגדרות. בניגוד לרוב ה- VPN, שהכניסו מספר כרטיסיות לתפריט ההגדרות, NordVPN סוחט הכל על גבי מסך אחד. לכל הגדרה, כולל מתג kill ו- CyberSec, יש מתג להחלפה להפעלה או כיבוי בתפריט זה.

nordvpn- סקירת הגדרות

ישנו גם כפתור “הגדרות מתקדמות” בתחתית המסך המאפשר לך לשנות את פרוטוקול התובלה שלך, להגדיר DNS מותאם אישית ולהשתמש רק בשרתים מעורפלים. עם זאת, NordVPN מתריע שאתה צריך להתעסק עם הגדרות אלה אם אתה יודע מה אתה עושה.

קשה לספק חווית משתמש יעילה כשיש יותר מ -5,000 שרתים ברשת שלך, והמאמץ של NordVPN לא מתעלם. עם זאת, כפי שנראה בסעיף הבא, תצטרך לחפור ברשת כדי למצוא את השרת הטוב ביותר שקיים ו- NordVPN לא הופך את זה לקל.

מהירות

לשפוט את המהירות של NordVPN זו משימה לא קטנה. כפי שציינו במדריך ה- VPN המהיר ביותר שלנו, אם אתם בוחרים שרתי דובדבן, זו האפשרות המהירה ביותר בשוק. עם זאת, ברוב המוחלט של הרשת המהירות בינונית עד איומה. לדוגמה, השרת המומלץ על סמך המיקום שלנו אפילו לא יטען את הכלי בו אנו משתמשים לבדיקת מהירות.

אנו רוצים לרשום כמה הערות לפני שנגיע לתוצאות. ל- NordVPN יש רשת מסיבית, ואנחנו יודעים שיש בה מבצעים טובים ורעים. בגלל זה, תמיד השתמשנו בשרת המומלץ במדינה מסוימת. בחלק מהמקרים, הקשר הזה היה מהיר ובאחרים הוא נכשל על הסף.

מקוםפינג
גברתהורד
Mbpsהעלה
Mbpsממוצע 1277.716.45
לא מוגן9165.510.57
ארה”ב # 247923133.538.87
בריטניה # 20115334.786.06
הולנד # 6614566.915.39
יפן מספר 69159132.833.31
VPN כפול (ארה”ב לקנדה מספר 4)7920.488.64

הבדיקה של NordVPN הייתה מקוממת. חלק מהשרתים התחברו במהירות, בעוד שאחרים היו מתחברים ולא טוענים דפי אינטרנט. לומר שההופעה היא ספורדית זה יהיה אנדרסטייטמנט. ל- NordVPN יש את השונות הגבוהה ביותר של כל VPN שבדקנו, ולמרות שהגבוהים הם גבוהים, גם הנמוכים נמוכים.

אנו מניחים שמשהו לא בסדר במערכת ההמלצות של NordVPN. לדוגמה, כאשר מנסים לבדוק שרת VPN כפול, החיבור נכשל ללא הרף. אולם, כאשר בחרנו בשרת משלנו, הוא הצליח.

בעולם האמיתי זה מתרגם לכאבי ראש כשמנסים למצוא שרת. כפי שהזכרנו בסעיף “ידידותיות למשתמש”, אנו משבחים את NordVPN על הניסיון לייעל רשת כה גדולה, אך כל היגיון העומד מאחורי המערכת אינו חותך אותה. הביצועים בין שרתים משתנים מדי ומערכת ההמלצות של NordVPN אינה מסייעת לעניין.

החלק החיצוני הוא שאתה יכול להשיג מהירויות מהירות. כאשר NordVPN פועל במלוא הקיטור, הוא מפסיד כמעט כל ספק בשוק. גם החביון שלו נשאר נמוך בתהליך, וזו הסיבה שהיא זכתה במדליית כסף ב- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך המשחקים.

בהתבסס על הבדיקות שלנו, עדיף לבחור אזור ולנסות למצוא את השרת עם העומס הנמוך ביותר. איננו בטוחים אם NordVPN מנסה למלא שרת לפני שממליץ על שרת אחר, אך העובדה היא שכמעט בכל המקרים, ההמלצות הן תת-חלקיות ואינן מייצגות את מה שרשת שלה מסוגלת.

אבטחה

86% – טוב מאוד

NordVPN תומך ב- OpenVPN ו- IKEv2, שהן האפשרויות הטובות ביותר שקיימות, כפי שאתה יכול לראות בפירוט פרוטוקול VPN שלנו. אף ששניהם זמינים, זה לא נראה בהתחלה. NordVPN מתקין רק עם OpenVPN בשולחן העבודה, כך שאם אתה רוצה להשתמש ב- IKEv2, תצטרך להתקין אותו באופן ידני.

אולם בכל הנוגע לאבטחת VPN, OpenVPN עם AES 256-bit זה מה שאנחנו מחפשים, ו- NordVPN מסתפק בחזית זו. כמה פרוטוקולים פחות פופולריים, כגון PPTP ו- L2TP, אינם זמינים. למרות שזה לא רלוונטי לרוב המשתמשים, NordVPN לא יכול לשרוט את הגירוד למי שרוצה להשתמש בהם.

מה חסר באפשרויות הפרוטוקול שהוא מפצה בתכונות אבטחה. שרתי המומחיות של NordVPN מתמקדים כמעט כולם באבטחה, והיכולת לערפל מנות מאבטחת את הבקעים יותר. אפילו ללא פרוטוקול קנייני כמו VyprVPN (קרא את סקירת VyprVPN שלנו), NordVPN בונה על אופי הקוד הפתוח של OpenVPN כדי לחרוג מאבטחת תקן.

בדקנו את NordVPN לגבי דליפות DNS, כמו גם דליפות IP ו- WebRTC. זה העביר את כל החזיתות ועשה זאת ללא ניתובי DNS מרובים.

פרטיות

100% – מעולה

NordVPN שומר רק על המידע הדרוש לך. בכל הקשור לשימוש ב- VPN, לא נשמר מידע שניתן לזהות. כמו ש- NordVPN אומר בראש מדיניות הפרטיות שלה, היא “רוצה [שתבין איזה מידע מוגבל [היא] אוסף ומה עלול לקרות למידע זה כשאתה משתמש באחד משירותי NordVPN.”

יצירת חשבון מקנה ל- NordVPN שתי פיסות מידע: כתובת הדוא”ל שלך ואמצעי התשלום שלך. אתה יכול להשתמש בדוא”ל צורב, אך עליך להיות מסוגל לגשת אליו כדי להשלים את הרישום.

שותפי התשלום של NordVPN אוספים גם פרטי חיוב אם אתה משתמש בכרטיס אשראי, אך בניגוד ל- VPN Buffered, מידע זה אינו קשור לשימוש ב- VPN שלך (קרא את סקירת ה- VPN Buffered שלנו).

באתר האינטרנט שלה, NordVPN אוספת גם מידע על קובצי cookie למעקב אחר ניתוח שותפים וכן פניות בנושא שירות לקוחות. בעת השימוש ב- VPN, הנתונים היחידים שנאספו הם מידע על טעינת שרתים. נתונים אלה אינם מזהים משתמשים ומשמשים לאיתור ביצועי שרת והבחנת הפסקות.

מלבד זאת, אינך רשום. כפי שצוין במדריך הגלישה האנונימי שלנו, אנונימיות מקוונת אמיתית היא חלום של צינורות, אך NordVPN מתקרב לעמדתה הנוקשה בנושא פרטיות. היא פועלת תחת תחום השיפוט של פנמה, שיש לה כמה מחוקי הפרטיות הטובים בעולם, ומבטיחה שניתן לקיים את מדיניות אי-היומנים..

ביצועי סטרימינג של NordVPN

100% – מעולה

בדיקת ביצועי הזרימה הייתה מעצבנת כמו מהירות הבדיקה, כאשר NordVPN המליץ ​​בעקביות על שרתים שהיו כל כך איטיים עד שלא יכולנו לטעון תוכן. שוב, בחירת שרת בעצמנו הייתה הרבה יותר טובה. החוויה הייתה כה טובה, למען האמת, ש- NordVPN תפס מקום במדריך הזרמת ה- VPN שלנו.

זה גם הרוויח מקום במדריכי ה- VPN וה- BBC iPlayer של Netflix ו- BBC iPlayer, כשהוא מתחבר לשתי הפלטפורמות ללא מהומה (כלומר, מחוץ לבחירת שרת) גם הולו ואמזון פריים וידיאו היו בסדר.

NordVPN Netflix

בדומה למהירות, ביצועי Netflix מסתכמים בבחירת השרת. בעזרת השרתים המומלצים של NordVPN הצלחנו להתחבר לאתר אך לא להזרים תוכן. לא קיבלנו שגיאת פרוקסי, אבל המהירות של השרת הייתה כה גסה שהאתר לא היה זורם דבר. שמור על בחירת השרת עם הכי פחות עומס באזור ותהיה בסדר.

מיקומי שרת

95% – מעולה

כשמדובר במספרים של שרתים, NordVPN היא המובילה בתעשייה. יש לו 5,191 שרתים ברשת בזמן הכתיבה, והסכום עלה רק מאז הפעם האחרונה שבדקנו אותו. למרות שמספר השרתים גבוה בצורה מדהימה, הרי שהמרווח מותיר משהו רצוי.

אנחנו לא מתלוננים. הנוכחות של NordVPN ב -62 מדינות היא יותר מרוב שירותי ה- VPN, אך המספר הגדול של השרתים מוכר חלום שאינו נכון. לדוגמא, ל- HideMyAss יש מיקומים בכמעט 200 מדינות – קרא את סקירת HideMyAss שלנו כדי לראות את הצד הרע של שירות זה..

בהשוואה לרוב הספקים, NordVPN חורג מהסרגל, גם אם זה בשולי רזה יותר ממה שמספר השרתים מציע. מרבית המיקומים ממוקדים ביבשת אמריקה ובאירופה, אך ישנם מיקומים באסיה-פסיפיק ובמזרח התיכון, גם אם רוב האפשרויות האקזוטיות HideMyAss ו- ExpressVPN לא הוצעו.

שירות לקוחות

98% – מעולה

תמיכה היא עוד נקודה חזקה עבור NordVPN. ניתן לענות על רוב השאלות באמצעות בסיס הידע. זה מחולק לארבע קטגוריות, ו- NordVPN עושה עבודה טובה בהסבר על נושאים. כמו ספקים מסוימים, זה מערבב שאלות נפוצות עם בסיס הידע, מה שעלול להקשות על התשובות למצוא.

nordvpn-review-ידע בסיס

זה מתקזז על ידי סרגל החיפוש, שנראה כמו משהו שאי אפשר לטעות בו, אבל מצאנו ספקים שרק מילות מפתח ספציפיות ימשכו כתבות. עם זאת, זה לא המקרה עם NordVPN. פונקציית החיפוש תמיד מצאה מאמרים הנוגעים לנושא במהירות.

לא ניתן למצוא תמיכה ישירה ממאגר הידע, אך לחיצה על “צור קשר” בכותרת התחתונה תביא את האפשרויות. צ’אט חי מפתיע לטובה. להרבה VPNs יש צ’אט חי בינוני שמתאים רק לענות על שאלות בסיסיות ולהפנייתך לבסיס הידע. NordVPN’s בקיאים במוצר.

nordvpn-review-live-chat

זה כנראה אפילו טוב יותר מתמיכה בדוא”ל. שלחנו את אותה שאלה לגבי פרוטוקולים על צ’אט חי ומייל וקיבלנו בעיקר את אותה תגובה. הצ’אט החי לקח רק כמה דקות, ואילו הדוא”ל ארך מספר שעות.

בסך הכל, מעולם לא הרגשנו שאנחנו בידיים כל כך טובות. מערכת התמיכה של NordVPN היא אידיאלית ומספקת תשובות מהירות ודרך ללא טרחה.

פסק הדין

אנו רוצים ש- NordVPN יהיה כל מה שיכול להיות, אבל זה לא המקרה. אם מערכת ההמלצות הייתה טובה יותר והייתה עקביות רבה יותר במיקומים, לא היו לנו בעיות. הבעיה היא שיש פער כל כך גדול בין שרתים טובים לרעים, ומציאת האפשרויות שעובדות עבורך גורמת לכאב ראש.

עם זאת, בהתעלמות מכך, NordVPN הוא טוב ככל שתקבל בכל מה שקשור ל- VPN. זה כולל הרבה תכונות, יש מהירויות מהירות בשרתים מסוימים ושומר על מסירות ברורה לפרטיות. מתוך ביקורות VPN שלנו, לא תמצא הרבה אפשרויות טובות יותר.

מה אתם חושבים על NordVPN? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

שאלות נפוצות בנושא NordVPN

 • האם NordVPN אמין?

  תשובה קצרה: כן. בדקנו למעלה מ- 50 VPN ו- NordVPN הוא אחד מהבטוחים ביותר לשימוש. זה אחד משירותי ה- VPN הפופולריים ביותר שקיימים שם, מה שהופך אותו כנראה לרגיש יותר לפריצות ולאיומים אחרים. ובכל זאת, אנו ממליצים על NordVPN עבור רוב האנשים.

 • האם NordVPN מציע ניסיון חינם?

  לא. NordVPN הוא שירות VPN בתשלום, אך התוכנית שלך מגובה בערבות של 30 יום הכסף בחזרה.

 • האם NordVPN עובד עם נטפליקס?

  כן, NordVPN עובד עם נטפליקס. הבדיקות שלנו מראות שרבים של שרתים ברחבי העולם מסוגלים לגשת ל- Netflix ללא כל בעיה.

 • כיצד אוכל להוריד את NordVPN?

  אתה יכול להוריד את NordVPN על ידי הרשמה לחשבון והתחברות ללוח המחוונים שלך.

 • האם NordVPN חינם?

  לא, NordVPN אינו חינמי. גם אין תקופת ניסיון בחינם, אבל אתה יכול לבדוק את זה ללא סיכון עם הערבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

 • כמה שרתים יש ל- NordVPN?

  ל- NordVPN יש יותר מ -5,000 שרתים ביותר מ 60 מדינות. המספר המדויק של השרתים משתנה מעת לעת, לכן אנו ממליצים לבדוק את דף מצב השרת אם יש מידע מעודכן.

 • איך אני מתחבר ל- NordVPN?

  אתה יכול להתחבר ל- NordVPN מהדפדפן שלך באמצעות כפתור “החשבון שלי” בדף הבית. היישום המקומי יבקש ממך להתחבר בכל פעם שהוא ייפתח.

 • מה המחיר NordVPN?

  NordVPN עולה 11.95 דולר לחודש, 83.88 דולר לשנה, 95.75 דולר לשנתיים או 107.55 דולר לשלוש שנים. התוכנית לשלוש שנים מתערערת לפחות מ- $ 3 לחודש והיא ניתנת להחזר מלא למשך 30 יום.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map