סקירת Mullvad – עודכנה 2020

ביקורת מולווד

Mullvad הוא שירות מעניין שיש לו סטנדרט גבוה לפרטיות, הוא די מהיר ומכניס אותך לנטפליקס רוב הזמן. זה גם ייחודי בכך שהוא מקבל מזומנים קשה כתשלום. קרא את כל אודות השירות המוזר הזה בסקירתנו המלאה במולד.


ביקורות VPN הטובות ביותר

יש משהו בריא באופן מוזר במולד. זה מייעל את תהליך ההרשמה המעצבן והפרטיות שאינו ידידותי של כמעט כל VPN אחר והוא עדיין נגיש. זה אפילו השיג מקום במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו בגלל העמדה הברורה שלו בנושא פרטיות וממשק ללא שטויות.

בסקירת Mullvad זו, אנו הולכים לדבר על היתרונות והחסרונות שחווינו תוך כדי בחינתם. אנו נדון בתכונות, מחירים, ידידותיות למשתמש, מהירות, אבטחה, פרטיות, סטרימינג, מיקומי שרת ושירות לקוחות לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

Mullvad הוא VPN מרשים. זה ישמור עלייך פרטית ובטוחה בזול ותעשה זאת במהירות מהירה. יש לזה בעיות, כמו היעדר תכונות וגישה בינונית לפלטפורמות סטרימינג, שעלולות לגרום לך לשקול מחדש, אם כי.

קודם

הבא

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות למולווד

תכונות

Mullvad לא מרגש בכל הקשור לתכונות. תוך התעלמות ממה שאנחנו רואים בתכונות החיוניות עבור VPNs, Mullvad אין שום דבר מעניין. אם אתה מחפש תכונות חריגות, אנו ממליצים לבדוק את סקירת ה- Windscribe שלנו.

באשר לתכונות חיוניות, Mullvad כולל מכשיר הורג שלא ניתן להשבית אותו. בכל פעם שאתה מחובר ל- VPN והוא נכשל, Mullvad יחסום את חיבור האינטרנט שלך, מבטיח שלא יחליק מידע דרך הסדקים. ברגע שמתנתקים מ- VPN, מכשיר ההורג אינו מביא מטרה.

עם זאת, מולווד מכניס סיבוב למכשפה ההורגית שלו. בהגדרות, אתה יכול להגיד ל- VPN לחסום את התעבורה באינטרנט אלא אם אתה מחובר אליו. פעולה כזו פירושה שאם ה- VPN יתנתק, תנועת האינטרנט שלך תיחסם. זה דומה למכשפה הורגית אך מאובטחת יותר.

mullvad-review-killswitch

בעתיד, Mullvad יציע יותר מבחינת התכונות. זה היה מאמץ מוקדם של OpenVPN, שסחף את תעשיית ה- VPN בסערה, והוא מסתכל על WireGuard. פרוטוקול VPN חדש זה אינו זמין ביישום, אך אתה יכול להגדיר אותו באופן ידני באמצעות אחד מקבצי התצורה של Mullvad..

סקירה כללית של תכונות Mullvad

לוגו מולוודwww.mullvad.net

568 דולר לחודש

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי, מזומן, טרנסנפר בבנק

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
5

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
30 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
288 שרתים ב- 38 מדינות

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
זמין באמצעות קבצי תצורה

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN, WireGuard

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

התמחור של מולווד הוא אמנם אחד התכונות שלו, אם כי הוא דליל בתכונות בפועל. המערכת שלה כל כך פשוטה שהיא רומן. בהשוואה לספקי פח, כמו גישה לאינטרנט פרטי (קרא את סקירת ה- PIA שלנו), תחסוך כסף מדי חודש, אך ללא חוזים ארוכי טווח, הערך של מולווד יורד עם הזמן.

יש רק אפשרות אחת: חודש לחודש. אתה יכול לשלם עבור כמה זמן או כמה שפחות שתרצה ומולווד לא יחדש את המנוי שלך כשנגמר לך – אלא אם כן שילמת באמצעות PayPal. במקום להירשם לשירות, אתה קונה איתו פרק זמן מוקצב.

בטבלה שלמעלה, שמנו את התעריף הנוכחי בדולרים ארה”ב ויורו. Mullvad גובה 5 יורו, ולכן מה שתשלם יהיה תלוי בשער החליפין בזמן התשלום.

בכל הנוגע לתעריפים החודשיים, Mullvad אין תחרות. PIA יקר יותר ב -2 דולר, למרות היותה אחת האפשרויות הזולות ביותר בשוק. ספקים כמו Astrill ו- Hide.me שגובים 15- $ 20 מדי חודש, נראים כמו בדיחה בהשוואה למולווד (קרא את סקירת Astrill שלנו ואת סקירת Hide.me).

עם זאת, יש בעיה לקנות לטווח ארוך. הוא אינו מציע הנחות רב שנתיות, מה שלא פוגע ברוב הזמן. לדוגמה, התוכנית השנתית של CyberGhost זהה למחיר של Mullvad (קרא את סקירת CyberGhost שלנו). עם זאת, ערכו פוחת בהשוואה ל- NordVPN ו- PureVPN, המציעים שלוש שנים ומעלה (קרא את סקירת NordVPN וסקירת PureVPN).

למרות שהמספרים לא משקרים, המציאות היא שמולווד לא רע, גם אם אתה מתכנן להירשם ליותר משנה. העובדה שלא תצטרכו לשלם 100 $ ומעלה לפני כן ועדיין לקבל תעריף חודשי נמוך היא יתרון גדול וסיבה עיקרית להמליץ ​​לנו על Mullvad על NordVPN ו- PureVPN בכל מה שקשור לתמחור.

ההיבט החריג ביותר במולווד הוא לא הגישה שלו לשירותי מנויים, אלא שהיא מקבלת מזומנים קשים וקשים. אפשרויות התשלום הסטנדרטיות זמינות, כולל כרטיסי אשראי, PayPal ו- bitcoin, אך ניתן גם לשלם באמצעות חוט בנקאי או במזומן. אתה יכול לשלוח Mullvad לכל סכום כסף בכל מטבע עם מספר החשבון שלך וזה יזכה את חשבונך.

mullvad-review-cash-תשלום

בגלל מערכת התשלומים של Mullvad, לא ניתן להחזיר החזר כספי לתשלומים במזומן. עם זאת, יש ניסיון של שלוש שעות שכל אחד יכול להוריד ולשחק איתו כדי להרגיש איך זה עובד. כפי שנראה בסעיף הבא, אינך צריך לספק למולווד דוא”ל, כך שקל להתחיל..

עבור אמצעי תשלום אחרים אתה יכול לקבל החזר כספי עד 30 יום באמצעות קו התמיכה של Mullvad.

קלות שימוש

ההרשמה ל- Mullvad קלה יותר מזו של רוב ה- VPN מכיוון שלא תצטרך ליצור חשבון. במקום לספק את כתובת הדוא”ל, אמצעי התשלום והסיסמה שלך, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על “קבל חשבון” בדף הבית. Mullvad תייצר עבורך קוד חשבון שמתאים למשך שלוש השעות, ותשתמש בו בכניסה לאפליקציה..

mullvad-review-signup

שיטת אימות זו דומה לשיטות ExpressVPN (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו). בניגוד לרוב שירותי ה- VPN, המחייבים אותך להתחבר בכל פעם שאתה מפעיל מחדש את המחשב שלך, Mullvad פעיל תמיד. לאחר שתאמת את חשבונך ביישום, אתה חופשי להשתמש בו.

מה שמעניין במערכת של מולווד הוא שהוא קל לשימוש ופרטי. לעולם אינך צריך להירשם לחשבון או לחשוף פרטים אישיים, ובכל זאת היישום מודרני ואינטואיטיבי. בניגוד ל- AirVPN, שיש לה מערכת תמחור דומה אך אפליקציה גרועה בהרבה, Mullvad נראה נהדר (קרא את סקירת AirVPN שלנו).

לאחר סיום ההתקנה, Mullvad יחבר אותך אוטומטית למיקום בשטוקהולם. זה לא היה מיקום מומלץ על סמך היכן שאנחנו נמצאים, VPN פשוט תמיד מחליף את שוודיה. זה ככל הנראה קשור לכך שמשרדו ממוקם בראשו של מולווד.

mullvad-review-interface

אתה יכול לבחור את המיקום שלך על ידי לחיצה על הכפתור שמעל לכפתור “אבטח את החיבור שלי”. מיקומים מחולקים לפי מדינה ועיר בתפריטים נפתחים ללא דרך לסנן או לחפש את זה שאתה רוצה. בחלק מהערים ישנן מספר מיקומים בתוכם, שיכולים להעמיס את הממשק הקטן.

אין מערכת המלצות לשרת המהיר ביותר עבור המיקום שלך, מה שאומר שתצטרך לחפור ברשימת השרתים כדי למצוא את המהירות הטובה ביותר. זה לא יהיה מטרד גדול כל כך, אלמלא הממשק הזעיר של מולווד. אתה יכול לגשת לאפליקציה רק ​​דרך המגש וכמו יישומי מגש אחרים, היא תיעלם אם תלחץ משם.

בחירת שרת mullvad -

לאחר בחירת השרת שלך, Mullvad יאתחל אותך בחזרה למסך הראשי ביישום, ויציג נקודה שאליה מצביעת כתובת ה- IP החדשה שלך.

לגישה לתפריט ההגדרות על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה. למולוואד אין הרבה מה להתעסק איתם, מה שלא מפתיע לאור רשימת התכונות הקטנה שלו. אתה יכול לקנות יותר אשראי בחשבון, להגדיר הגדרות הפעלה ולהפעיל את מכשיר ההורג.

mullvad-review-settings-menu

שים לב שלמרות שיש אפשרויות כמו הגדרות הפעלה, הן אינן ניתנות להגדרה עמוקה. אתה יכול לבחור רק אם Mullvad מתחבר לשרת כשהוא נטען, ולא לאיזה שרת הוא מתחבר. אם אתה מחפש התאמה אישית נוספת, קרא את סקירת TorGuard שלנו.

מהירות

Mullvad החמיץ בנקודה אחת את רשימת ספקי ה- VPN המהירה ביותר שלנו. בחרנו בחמש ספקים ומהירות ההורדה המשוקללת שלה הייתה 1 מגה-ביט לשנייה איטית מהבחירה החמישית שלנו. עם זאת כמה הם קרובים, ניתן לייחס לווריאציות במהירות הרשת, מה שהופך את Mullvad לבחירה מצוינת למשתמשים הממוקדים במהירות. הבדיקה שלנו לבדיקה זו מאשרת גם זאת.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (סנט לואיס)8146.1511.4
סנט לואיס23158.3210.36
לונדון108131.758.1
אמסטרדם146144.344.35
דרום אפריקה26291.173.05
טוקיו172129.756.42

כפי שניתן לראות בתרשים למעלה, Mullvad ביצע ביצועים טובים כמעט בכל מיקום. בדיקת שרת במרחק של כמה קילומטרים ממיקומנו הגבירה את מהירות ההורדה שלנו, והציעה כמות מסוימת של מצבים של ספק שירותי אינטרנט. המיקום הכי גרוע, דרום אפריקה, עדיין היה קרוב ל 100 מגהביט לשנייה.

גם ההשהיה ניכרת. Mullvad תפס את המקום הרביעי ב- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך המשחקים. אם זה היה מבוסס אך ורק על זמן חביון, הוא יכול היה לקחת את אחד המשבצות. שוב, אם לשפוט על פי דרום אפריקה, Mullvad מעולם לא עלה על 300 אלפיות השנייה.

מה שחשוב בתוצאות הבדיקה של מולווד הוא לא רק שהם מהירים, אלא שהם עקביים. ספקים כמו IPVanish מתפקדים היטב במקומות מסוימים אך רע באחרים (קרא את הסקירה שלנו בנושא IPVanish). בדקנו הרבה שרתים ברשת Mullvad תוך כדי עדכון הביקורות שלנו והמדריכים המרובים שבהם הוא השיג משבצת, ותמיד הגענו לתוצאות מרשימות.

אבטחה

האבטחה של מולווד היא פשוטה. החיבור שלך מאובטח באמצעות AES 256-bit ו- OpenVPN, שהוא תקן הזהב באבטחת VPN. אתה יכול לבחור את פרוטוקול התחבורה ש- OpenVPN משתמש – UDP או TCP – אך לא את פרוטוקול ה- VPN. כפי שניתן לראות בפירוט פרוטוקול VPN שלנו, ברוב המקרים יש להשתמש ב- OpenVPN, אך ישנן סיבות להשתמש בפרוטוקול אחר.

בכל מה שקשור לתכונות אבטחה, למולווד יש מכשול הרוגים שנאפה ביישום. במהלך החיבור, האינטרנט שלך יתנתק אם ה- VPN לא מצליח, ואין דרך שתכבה אותו. יש הגדרה לומר למולווד לחסום את התעבורה באינטרנט אלא אם כן ה- VPN מחובר, וזה מעט שונה.

ערכנו סדרה של בדיקות דליפת DNS, כמו גם בדיקות לדליפות WebRTC ו- IP, ומולווד יצא נקי עם הפניות DNS מינימליות. אין הרבה מה לומר על אבטחה, אבל זה לא דבר רע. Mullvad שומר על כל מה שאנחנו רוצים מתוך אבטחת VPN, וזה ניצחון בספר שלנו.

פרטיות

פרטיות אינה דאגה בכל הנוגע למלוואד. במקום לדאוג לאיזה מידע יכול להיות רשום, הוא נמנע מהנושא. אם אתה משלם במזומן, Mullvad לא יודע עליך כלום. זה לא דורש אימייל, שם או כתובת. בעולם של VPNs שמתיימרים להפוך אותך לבלתי נראה, Mullvad הוא בין הבודדים שעושים ומכבדים את החפרפרת שעל שמה נקרא.

הוא לא מצליח לזהות אותך באמצעות מספר חשבון. אין אפילו קובץ cookie באתר המאחסן את כתובת ה- IP שלך בזמן הגלישה בו. כדבריו של מולוואד, “למולוואד יש 555,541 חשבונות ממוספרים. חשבונות אלה היו יכולים להיווצר על ידי 555,541 אנשים ייחודיים, או על ידי אדם אחד 555,541 פעמים. ” בקיצור, זה לא יכול לדעת מי אתה.

גם את זה אישרנו. באמצעות אותה מכונה, הצלחנו לייצר מספר רב של חשבונות שרצינו ללא בעיה. עם המשפט החינמי ניתן לעשות שימוש לרעה, אך מולווד עדיין לא שינה את מדיניותו. בעולם בו מעט שירותים מקוונים דואגים לפרטיותך, אנו ממליצים לך לציית לחוקים המקלים של מולווד.

למרות שברור שמולווד דואג לפרטיות, עשינו את מדיניות הפרטיות כדי לאשר זאת. בנוסף להבהרתו כי לא נרשמים נתונים אודותיך, השירות מספק דוגמאות ספציפיות לאופן בו הוא מעבד כל סוג של תשלום. אם אתה קורא את מדיניות הפרטיות, תדע שאתה בטוח בשימוש ב- VPN כמו גם בבחירת אמצעי תשלום מסוים.

בכל מה שמפקח ונרשם, Mullvad רושם את המספר הכולל של חיבורים במקביל, עומס ה- CPU ללינה ואת רוחב הפס הכולל המשמש לשרת. מעקב אחר מספר חשבונך כדי להבטיח שלא תחרוג מחמשת חיבור הגבול בו זמנית, אך אפילו זה לא יכול להיות קשור אליך.

מספר החשבון שלך קשור לאמצעי התשלום שלך, אך ניתן לזהות נתונים. לדוגמה, לתשלומי כרטיסי אשראי יש את מספר החשבון, סכום התשלום, המטבע, חותמת הזמן ומזהה הפסים – סימן ייחודי לעיבוד תשלומים באמצעות Stripe – וזהו. שיטת התשלום המרושמת היחידה היא PayPal מכיוון שמולווד צריך לאחסן את כתובת הדוא”ל שלך לצורך חידוש אוטומטי.

ביצועי סטרימינג

ביצועי סטרימינג הם תיק מעורב. Mullvad יכול היה להיות הכללה במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס, ולגשת בקלות לפלטפורמה במהירות מהירה, אך זהו שיקול רע לרשת ה- VPN הטובה ביותר לסטרימינג. במהלך הבדיקה שלנו הוא נחסם על ידי ה- BBC iPlayer, Hulu ו- Amazon Prime Video.

נטפליקס היא הגדולה, כך שאם אתה מנסה לנצח את האיסור של ה- VPN של נטפליקס, Mullvad הוא אפשרות נאה. עם זאת, עבור פלטפורמות אחרות עדיף ללכת עם ספק אחר.

מיקומי שרת

ל- Mullvad 288 שרתים ב -38 מדינות, וזה הגון, אך בשום מקום כמעט לא להתפשט של, נגיד, HideMyAss (קרא את סקירת HideMyAss שלנו). מרבית השרתים נמצאים בארה”ב ובשוודיה, עם מיקומים אחרים באסיה ובאירופה. יש גם אפשרויות בברזיל ודרום אפריקה.

בסך הכל מכוסים במולבד את החשודים הרגילים, וזה בסדר עבור רוב האנשים. עם זאת, אם אתה מטייל תכוף או מעוניין לגשת למיקומים אקזוטיים, Mullvad לא יביא אותך לשם.

שירות לקוחות

Mullvad מספק מדריכים ומדור שאלות נפוצות, המהווה את רוב התמיכה. המדריכים יסודיים, כולל צילומי מסך, הוראות צעד אחר צעד ואפילו מדריך. החל מהתקנת היישום ב- Windows וכלה בתצורת העברת יציאות ופיצול מנהור, Mullvad מכיל את כל מה שמכוסה במדריכים שלו.

מדריכי סקירה מדויקת

במובנים רבים המדריכים מפצים על היעדר התכונות הקיימות בממשק של מולווד. לדוגמה, אין דרך קלה להגדיר מנהרה מפוצלת, אך המדריך של Mullvad יראה לך כיצד להגדיר אותה באופן ידני.

השאלות הנפוצות טובות, אך עדיף להבהרות מאשר לפתרון בעיות. Mullvad מכסה נושאים כמו לדעת אם התשלום שלך עובד וכמה חשבונות חיבורים בו זמנית.

לתמיכה ישירה Mullvad מציע דוא”ל, וזה בסדר אם איטי. במהלך הבדיקה לקח קצת פחות מיממה לחזור לבקשת התמיכה שלנו. אולם הנציג הצליח לענות על שאלתנו לגבי מספר הקשרים בו זמנית.

פסק הדין

Mullvad היא ספקית VPN מהירה וזולה עם יכולת לפרטיות. זה לא שגרתי בגישתו למנויי תוכנה והיה חדשני במרחב ה- VPN מאז הקמתו. למרות שיש בעיות בכל הקשור לזרם ותכונות, זה מסתדר מאוד.

אם אתה רוצה תכונות מושכות יותר מבחינה מסחרית או שאתה מעוניין בזרם שאינו נטפליקס, Mullvad עשוי לא להיות הבחירה בשבילך. למי שרוצה את התכונות האלו, אנו ממליצים לבחון ביקורות אחרות של VPN שלנו.

מה אתה חושב על מולווד? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map