ביקורת IPVanish – עודכנה 2020

סקירה של

IPVanish הוא VPN מבוסס, עם בסיס מעריצים חזק ומוניטין מעורב. במהלך סבב הבדיקות האחרון אהבנו מאוד את זה, אבל רקורד הפרטיות שלו, כמו גם כמה ניגושים אחרים, מונעים ממנו להיות בכל מקום קרוב למקום הראשון. קרא את הסקירה המלאה שלנו ב- IPVanish בנושא הדיאטות המלוכלכות.


ביקורות VPN הטובות ביותר

IPVanish היה מגיע לרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו אלמלא מדיניות פרטיות שהוכחה ככזבת בבית המשפט לפני מספר שנים. יש לו מגוון טוב של תכונות, שפע של התאמה אישית ומהירויות נהדרות, לאתחול.

בסקירה זו של IPVanish נעבור על האזורים שבהם הרשת הפרטית הווירטואלית מאירה ואיפה היא נופלת. אנו נדון בתכונות, תמחור, קלות שימוש, מכשירים נתמכים, מיקומי שרת, מהירות, אבטחה ושירות לקוחות לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

בסך הכל, אנו אוהבים IPVanish. יש לו לקוח מעולה שמשרת את מי שרוצה חיבור מהיר או לצבוט את ה- VPN שלו. עם זאת, לאחר מסירת יומני משתמשים למחלקה לביטחון פנים בארה”ב, IPVanish לא נראה מפתה; קרא עוד על כך בסעיף “אבטחה” למטה.

חוזק & חולשות

חלופות ל- IPVanish

תכונות

ל- IPVanish מגוון טוב של תכונות המתמקדות באנונימיות ושימושיות. רכיבה על אופני ה- IP המאוורר אוהבת נשכה את האבק, מכיוון שכבר אין אפשרות להפעיל אותה בממשק המשתמש ובדף התמיכה המפרט כיצד לעשות זאת הוא ריק.

לפחות לא הצלחנו למצוא את התכונה, אז הושטנו לתמיכה. IPVanish אמרה לנו שכתובות IP מחוברות כל שעה. בעבר הלקוח מאפשר לך להגדיר הגדרה זו, להפעיל או לכבות אותה ולהגדיר באיזו תדירות תרצה שה- IP שלך ישתנה..

עדיין, יש הרבה מה לאהוב. IPVanish כולל מכשיר הרגה שתוכל להפעיל אותו בתפריט “הגדרות”. הרוצח מכשיר את חיבור האינטרנט שלך אם אתה מנותק אי פעם מ- VPN.

ל- IPVanish יש הגדרות להפעלה ולחיבור אוטומטי גם כן, כלומר כתובת ה- IP שלך לעולם לא צריכה להיחשף.

הגדרות ההפעלה שימושיות במיוחד. אתה יכול להגדיר את ה- IPVanish להתחבר לשרת האחרון בו השתמשת, המהיר ביותר שזמין או המהיר ביותר במדינה מסוימת.

IPVanish תומך כמעט בכל פרוטוקול שתרצה. OpenVPN מופעל מחוץ לקופסה ותוכלו להשתמש בו מעל יציאה 443 UDP / TCP או 1194 UDP / TCP. האחרון הוא יציאת OpenVPN המוגדרת כברירת מחדל והיא אמורה לעבוד ברוב המקרים, אך אתה יכול להשתמש ב 443 כדי לגרום לתנועה שלך להראות כמו תנועת SSL רגילה..

פרוטוקולי IPVanish

אם ספק שירותי האינטרנט שלך גורם לבעיות עם OpenVPN, אתה יכול להסתיר את התנועה שלך. זה יעבור בדיקת מנות עמוקה על ידי ערבוב הנתונים שלך והסתרת היציאות שבהם אתה משתמש.

חוץ מזה, IPVanish מתפקדת כמו VPN רגיל. אתה יכול להגדיר שרתי DNS שונים בתפריט “הגדרות IP” ולאמת את כתובת ה- IP שלך באמצעות אחד מארבעת המקורות של IPVanish. בסך הכל, לא חסר שום דבר, אך ניתן להוסיף עוד דברים.

IPVanish Streaming Netflix, Hulu, BBC iPlayer

IPVanish לא יפיק את רשימת ה- VPN הטובה ביותר לרשת Netflix שלנו בקרוב. קיבלנו את שגיאת ה- Proxy החשש בחמישה שרתים. גם ל- iP iPlayer של BBC היו בעיות, ולכן איננו בטוחים בביצועי הזרימה של IPVanish.

שגיאת IPVanish-Proxy

VPN ופלטפורמות סטרימינג תמיד משחקות משחק של חתול ועכבר, כך שהכוכבים עשויים להתיישר לקראת ליל הזרימה המשולשת שלך..

סקירה כללית של תכונות IPVanish

לוגו IPVanishwww.ipvanish.com

החל מ- $ 649 לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
10

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר

כמות שרת ברחבי העולם
1000+

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN, PPTP, L2TP

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

IPVanish עולה בערך כפי שציפינו. התעריפים החודשיים נעים סביב 12 $, והתוכניות של שלושה חודשים ושנה מציעות הנחה קלה. עם זאת, היעדר תוכניות ארוכות טווח פירושו שתשלמו יותר, לא משנה כמה זמן תרשמו.

שיעורי חודש לחודש הם טובים במובן זה ששיעורי החודש לחודש הם בדרך כלל רעים. במחיר של 12 דולר, זה הרבה מה לחזית VPN, אבל IPVanish זול בכמה דולרים מהתעריף החודשי של NordVPN (קרא את סקירת NordVPN שלנו ואת הקטע שלנו NordVPN לעומת IPVanish).

בעוד שלרוב ה- VPN יש אפשרות חצי שנתית, ל- IPVanish יש תוכנית לשלושה חודשים. זו בחירה מוזרה ולא תחסוך הרבה כסף. אם אתה משלם עבור שירות מראש, תחסוך 3 $. אנו חושבים שתכנית של שישה חודשים סביב 50 $ תעבוד טוב יותר.

השיעורים השנתיים הם הטובים ביותר, אם כי לפחות בהשוואה לשאר ההרכבים של IPVanish. מנוי שנתי ל- NordVPN יוביל אותך לעשרה דולר נוספים, ואילו מנוי CyberGhost שנתי הוא מחצית העלות (קרא את סקירת CyberGhost שלנו).

יש סדרות במערך. IPVanish אינו מציע תוכנית חינם, ניסיון חינם או מנוי לטווח ארוך. בדרך כלל, בדרך כלל התוכניות החינמיות גרועות, אלא אם כן אתה מוריד את Windscribe (קרא את סקירת ה- Windscribe שלנו), אז אנחנו לא מוטרדים מכך. שני האחרים עוקצים.

ניסיון חינם עובר דרך ארוכה ולמרות ש- IPVanish מציעה ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים, עדיין עליך להקדים את הכסף. באופן דומה, משתמשים ארוכי טווח מקבלים שיעור תת-אופטימלי ללא אפשרות לרכוש תוכנית דו-שנתית או שלוש-שנתית.

תוכניות רב-שנתיות הן win-win עבור החברה והמשתמש. IPVanish יכולה ליצור נאמנות לשירותה בעוד שהאנשים המסתובבים במקום זוכים לתעריף חודשי טוב יותר. יש הנחה נחמדה למנויים שניים על פני חודשיים, אך אנו חושבים ש- IPVanish יכול לכלול ערך רב יותר למשך זמן ארוך יותר.

לרוע המזל, IPVanish אינו תומך בתשלום באמצעות cryptocurrency, כך שתצטרך לחשוף את זהותך כדי לבדוק אותה.

דיפל של יום שישי של IPVanish

שימו לב כי במהלך נובמבר 2019 כל המחירים לעיל נחתכים לחצי ואף יותר מכך, כלומר תוכלו להשיג דיל לא רע. עם זאת, ברגע שהמונח שלך יעבור את שלנו, תשלם מחירים רגילים. השתמש בקוד הקופון “CYBERDEAL19” אם אתה מעוניין בכך.

קלות שימוש

IPVanish הוא בקטגוריית “מסחרי” של VPNs, כך שקל להשתמש בו. תהליך ההרשמה אינו מכאיב. תיצור חשבון עם הדוא”ל והסיסמה שלך – אין צורך במידע אחר – ו- IPVanish יאתר אוטומטית באיזו מערכת הפעלה אתה משתמש וממליץ להתקין. בסך הכל, ההרשמה לא אורכת מספר דקות.

כשאתה פותח את הלקוח, תתחיל בכרטיסייה “התחברות מהירה”. אתה יכול לבחור מדינה ועיר ולהתחבר בלי לגלוש ברשימת השרתים. IPVanish מראה לך גם מידע על החיבור שלך, כולל הפרוטוקול בו אתה משתמש, קצב הנתונים ותרשים מהירות.

IPVanish- חיבור מהיר

עבור רשימת השרתים המלאה, עליך להשתמש בכרטיסייה “רשימת שרתים”. אתה יכול לגלוש באפשרויות או להשתמש במפה כדי להגיע לאזור שאליו אתה רוצה להתחבר. ניתן גם לסנן לפי מדינה ושהיית זמן. ל- IPVanish אין רשימה מלאה של שרתים. באמסטרדם, למשל, יש כמעט 100 שרתים, אך אתה יכול לבחור רק להתחבר לאמסטרדם כולה.

רשימת IPVanish-Server

מבחינת קלות השימוש, זה יכול להיות חוזק, במיוחד אם אתה לא מכיר VPN או אינך מעוניין להשתתף בזמן ההתחברות. הכרטיסייה “חיבור מהיר” מכסה היטב את האזור, כך שרשימת שרתים ממצה יותר תהיה נחמדה למי שרוצה להיכנס לתעלות.

שתיים משלושת הכרטיסיות הנותרות עוסקות בחשבונך ובאפליקציה. לא תצטרך ללחוץ על “פרטי חשבון” או על “מידע” בעת השימוש ב- IPVanish.

סביר להניח שתרצה לבדוק את הכרטיסייה “הגדרות”. אתה יכול להגדיר את מכשיר ההורג, לשנות את הפרוטוקול שלך, לאמת את כתובת ה- IP שלך ולהגדיר שם DNS. ל- IPVanish אין רשימת הגדרות גדולה, אך אנו מסתפקים במה שמציע.

הגדרות IPVanish

אנחנו הכי אוהבים את הגדרות ההפעלה. ניתן לקבוע את התצורה של הלקוח באחת מארבע דרכים: אל תפעיל את IPVanish בעת ההפעלה, התחבר לשרת שחובר בעבר, התחבר לשרת המהיר ביותר והתחבר לשרת המהיר במדינה מסוימת. זה, בשילוב עם מכשול ההורג, פירושו שלעולם לא תתחברו לאינטרנט כשלא מוגנים.

הגדרות IPVanish-Startup

ממשק קל להתמצאות, באופן כללי. יש סרגל עליון שמראה לאיזה שרת אתה נמצא כרגע, כתובת IP וכפתור מקוון. לא משנה היכן אתה נמצא הלקוח, אתה יכול להתנתק או להתחבר מחדש.  

רצינו אפשרויות נוספות, במיוחד עבור רכיבה על אופניים ב- IPVanish שהושמט באופן מוזר. עם זאת, עבור חוויית VPN פשוטה, היא עושה את העבודה היטב.

מכשירים נתמכים

ל- IPVanish יש יישומים עבור מערכת ההפעלה Windows, macOS, Linux ו- Chrome. יש לו גם תמיכה מצוינת במובייל, עם לקוחות ל- iOS, Android ולמרבה ההפתעה, Windows Phone. הוא יכול לתמוך גם בגרסאות אחרות של אנדרואיד, כמו ה- Fire TV של אמזון.

זה תומך גם בנתבים עם קושחת DD-WRT או עגבניות. אתה יכול לקנות נתב שהוגדר מראש מ- IPVanish, אך תוציא עליו 300 דולר לפחות. IPVanish מציע מדריכים חזותיים להגדרת תצורה של OpenVPN בנתבים שהבהבו עם DD-WRT או Tomato ותפריט נפתח של נתבים פופולריים כך שתדעו איזה קושחה יש לכם..

הגדרת נתב IPVanish

בסיכומו של דבר, ללכת בדרך הנתיב DIY הוא האפשרות הטובה יותר.

IPVanish אינו תומך רשמית ב- Tor. בדף התמיכה המוקדש לו כתוב “משוב מהלקוחות שלנו העיד כי TOR אכן עובד, אך בעיקר רק לגלישה באינטרנט.” יתכן שתצליחו לגרום לזה לעבוד, אך אנו סופרים את זה כאובדן.

הגדרת תצורת IPVanish בנתב שלך היא יותר דאגה לאבטחה ופחות חשש למכשירים. כל התוכניות מגיעות עם תמיכה בעד 10 מכשירים, שהם יותר מה- VPN, ExpressVPN המדורגים המובילים שלנו (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו והשוואה שלנו ב- ExpressVPN לעומת IPVanish).

מיקומי שרת

ל- IPVanish 1,095 שרתים ביותר מ 60 מדינות. זה לא רמת NordVPN, אך מעטים מספקים. כדי להשיג מספר שרתים זה, יש כנראה שילוב של שרתים שכורים, בבעלות ווירטואלית ברשת.  

המיקומים ממוקדים סביב ארה”ב ואירופה. כפי שצוין בסעיף קלות השימוש, אתה יכול לבחור את המיקום הכללי שאליו ברצונך להתחבר, אך לא את השרת הספציפי.

IPVanish-Server-Map

ישנם המון אזורים מתים על המפה. ברוב דרום אמריקה, אסיה ואפריקה יש מעט שרתים. זה לא מפתיע, בהתחשב באותם מיקומים של מדינות בית עם חוקי הפרטיות המחמירים ביותר, אך הם עדיין מופיעים בחלל ה- VPN.

מהירות

ל- IPVanish יש זמני העלאה והשהיה מרשימים, לפחות אם אתם באזור פופולרי. זה הפך את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לרשימת המשחקים מסיבה זו. זה בין ה- VPN המהירים ביותר בשוק, מאט ב -20 אחוז לכל היותר, אפילו כשנוסעים ברחבי העולם.

מיקום: Ping (ms): הורדה (Mbps): העלאה (Mbps):
לא מוגן (סנט לואיס, מיזורי)1059.1311.55
לוס אנג’לס, קליפורניה9653.598.21
גלזגו, בריטניה1322.362.96
לונדון, בריטניה10549.668.31
טוקיו, יפן16845.604.72
סידני, אוסטרליה24751.133.01

עם זאת, שמנו לב למשהו מעניין במהלך בדיקות המהירות שלנו. לגלזגו היו ציונים מעוררי רחמים, לא רק בהשוואה למיקומים אחרים, אלא גם בהשוואה לספקי VPN אחרים. בדקנו שרת אחר בבריטניה כבדיקת שפיות ומצאנו מספרים שתואמים יותר את שאר תוצאותינו.

באזורים פחות פופולריים, כמו גלזגו, יש מהירויות לא טובות. שאר הרשת של IPVanish כל כך טובה שהיא לא מטרידה אותנו. אם אתה מחפש מיקום ספציפי, יתכן שיש לך בעיות, אך לא סביר שזו תהיה המכשול הראשון או האחרון שאתה נתקל בו.

אבטחה & פרטיות

IPVanish מציע יותר פרוטוקולים לבחירה מאשר AirVPN, עם OpenVPN בלבד (קרא את סקירת AirVPN שלנו). הוא משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות, כל עוד הפרוטוקול מאפשר זאת גם כן, כלומר אתה מקבל אבטחה מהמחלקה הטובה ביותר..

אתה מקבל גישה ל- IKEv2, OpenVPN דרך TCP ו- UDP, L2TP, SSTP ו- PPTP. האפשרות המאובטחת והניתנת להגדרה היא OpenVPN, אך IKEv2 היא בחירה טובה עבור מכשירים ניידים.

SSTP הוא גם הכללה נחמדה, מכיוון שהיא משתמשת בחיבור SSL / TLS כמו OpenVPN, אך נראה כמו תנועת HTTPS רגילה.

האיש המוזר הוא PPTP, מכיוון שהוא פרוטוקול מיושן וחסר ביטחון. יש לטעון שהוא תומך במערכות הפעלה ישנות ומגיע עם דחיפה מהירה, אך האבטחה צריכה להיות הדאגה העיקרית. IPVanish ממליץ עליו לגלישה “עתירת מהירות גבוהה בסיכון”, אך איננו ממליצים עליה כלל.

עדיין, גיוון הוא תבלין החיים ו- IPVanish מעניק לך שפע של אפשרויות. עם הפרוטוקולים האחרונים ורמת ההצפנה המאובטחת ביותר, אין כאן שום דבר שנדבק באף.

בדקנו דליפות IP, DNS ו- WebRTC באמצעות ipleak.org ו- IPVanish עברו ללא בעיות.

IPVanish פרטיות

IPVanish טוענת שהיא ספקית VPN ללא התחברות (עוד על כך בהמשך), כלומר היא לא אוספת מידע על תנועה או שימוש בשירות שלה. זה כן שומר על מידע לעיבוד תשלומים, גילוי הונאה ועוד.

אנו מתרשמים עד כמה ברורה מדיניות הפרטיות של IPVanish. זה מפרק כל שלב בתהליך – שימוש באתר ושימוש ב- VPN. IPVanish אומר לך איזה מידע נאסף ואיך משתמשים בו.

IPVanish-מדיניות פרטיות

IPVanish צריך לשמור על דוא”ל ושיטת תשלום פעילים בכדי לעבד תשלומים. מידע זה אינו קשור בשום דרך לשימוש שלך ב- VPN. היא טוענת שהיא אנונימית את כל התעבורה הנוסעת לשירותיה ואינה רושמת את השימוש.

המידע שנשמר – כתובת דוא”ל, אמצעי תשלום וכו ‘- משמש מסיבות רבות. IPVanish מתאר כל שירות בו היא משתמשת, כולל SendGrid לדואר אלקטרוני ו- MaxMind לצורך גילוי הונאה, במדיניות הפרטיות שלה.

הדרך הטובה ביותר להישאר בעילום שם היא להשתמש בחשבון דוא”ל זבל באופן בלעדי עבור IPVanish. עדיין ניתן לקשור דרכי תשלום אליך, מכיוון ש- IPVanish אינה מקבלת ביטקוין או מזומנים קשים וקרים כמו Mullvad (קרא את סקירת Mullvad שלנו).

רישום IPVanish

בשנת 2018, פוסט של Reddit שבר סיפור כי תושב ארה”ב נחשד כי הפיץ פורנוגרפיית ילדים בשנת 2016. כתובת ה- IP בה השתמש הייתה קשורה לחברת Highwinds Network Group, רשת מסירת תוכן ש- IPVanish מחזיקה בבעלותה.

לאחר קבלת הזימון הראשון, השיבה IPVanish, “כדי להגן על נתוני לקוחות, איננו רושמים מידע על כל שימוש. לכן אין לנו מידע לגבי ה- IP שאליו אנו מוזמנים. “

אולם לאחר שקיבלה זימון מהמחלקה האמריקאית לביטחון פנים, IPVanish סיפקה רשומות של המשתמש לשימוש בתיק. המידע הרלוונטי נמצא בצילום המסך למטה. תוכלו לקרוא את הדוח המלא כאן, אך היו מודעים לכך שהוא גרפי בתיאור.

רישום IPVanish

IPVanish אינה ספקית ה- VPN הראשונה שהפריכה את מדיניותה ללא רישום בבית המשפט. HideMyAss ו- PureVPN אשמים בכך גם כן (קרא את סקירת HideMyAss שלנו ואת סקירת PureVPN). עם זאת, גישה פרטית לאינטרנט, שהיא גם מבוססת ארה”ב, הוכיחה בבית המשפט שהיא לא שומרת יומנים (קרא את סקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט).

ברור ש- IPVanish שיקר בשנת 2015, אבל לא ברור אם זה משקר עכשיו. בבעלותה של StackPath קיימת חברת IPVanish ומנכ”ל החברה, לאנס קרוסבי, אמר בראיון לשנת 2018 עם TechRadar, “זו חברה אחרת לגמרי, עם צוות מנהלים ומשפטים חדש.”

בינתיים כל שעלינו להמשיך הוא המילה של קרוסבי ומדיניות הפרטיות, שהייתה זהה פחות או יותר מאז הקמתה של IPVanish. אם הפרטיות היא הדאגה הגדולה ביותר שלך, ייתכן ש- IPVanish לא יתאים לך.

שירות לקוחות

IPVanish מציע תמיכה בצ’אט וטלפון בשידור חי, כמו גם בסיס ידע והגדרת מידע. אנו מתרשמים מהפריסה וזמני התגובה ש- IPVanish מציע, אך זה לא מפתיע לנוכח שאר השירות.

בסיס הידע מחולק לקטעים. אתה מקבל שאלות נפוצות, מדריכים לפתרון בעיות, מודעות, מדריכי התקנה, אודות וחיוב. רוב זמנך יבלה בפתרון בעיות, שאלות נפוצות והתקנה.

בסיס IPVanish-Knowled

עם 12 מאמרים בלבד, שאלות נפוצות הן קטנות. הנושאים כלליים, כגון שימוש בשירות במדינה מסוימת או איפוס סיסמתך. ישנם נושאים שנשענים על פיתרון בעיות יותר, אולם רצינו לראות בחלק זה.

ל- IPVanish יש מדריך כמעט לכל מערכת הפעלה עליה תוכלו להתקין אותה. להתקנות נפוצות, כמו Windows ו- macOS, יש גם מדריכים נפרדים לכל פרוטוקול. מדריכי ההתקנה מראים כיצד להגדיר את ה- VPN ולא רק כיצד להתקין אותו. אם אתה משתמש בלקוח בלבד, אזורים אלה אינם רלוונטיים עבורך.

ישנם 54 מדריכי פתרונות תקלות, המכסים בעיות נפוצות ואופן התפעול, שניהם עם הוראות צעד אחר צעד והרבה תמונות מסך..

מדריכי פתרון בעיות IPVanish

לתמיכה ישירה, צ’אט חי ודוא”ל הם אפשרויות טובות. צ’אט חי זמין מסביב לשעון, וקיים אינדיקטור למיקומך בתור. גם תמיכה בדוא”ל היא הגונה. כשהגענו ל- IPVanish מישהו חזר אלינו בסביבות 15 שעות.

עם זאת, תגובתם הייתה מאכזבת. שאלנו לגבי השימוש בשרתים וירטואליים. התגובה הייתה “סליחה, אנחנו לא חושפים מידע על התשתית שלנו.”

אנו לא חסרים תמיכה טלפונית הרבה שכן די בצ’אט חי ובדוא”ל. ל- IPVanish אין פורום. בהתחשב בכמה תצורות שניתן להגדיר VPN, יהיה מקום לקהילה להעביר רעיונות בצורה נחמדה.

פסק הדין

מדיניות פרטיות לא כנה מייחסת חוויה טובה אחרת. ל- IPVanish יש שימושיות רבה, מהירויות ותכונות. אם מדיניות הפרטיות הייתה מדויקת, הייתה לה גם אבטחה רבה. עם זאת, אנו יודעים כי IPVanish שמרה יומנים בעבר.

עם מנהלים חדשים במקום, עתיד IPVanish אינו בטוח. אם זה ימשיך להיות לא ישר ביחס לפרקטיקות הפרטיות שלו, איננו יכולים להמליץ ​​עליו בתום לב. קרוסבי אומר כי החברה שונה לחלוטין כעת אולם מדיניות הפרטיות מדויקת. אם זה מספיק בשבילך, תמצא VPN מעולה עם מהירויות נהדרות, לאתחל.

עבור ספקים עם ביצועים זהים ללא רישום, קרא את ביקורות VPN שלנו.

מה אתה חושב על IPVanish ועל המחלוקת האחרונה? נודיע בתגובות וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map