סקירת HideMyAss – עודכנה 2020

סקירת HideMyAss

השירות עם הרשת הגדולה ביותר בשוק, ל- HideMyAss יש ממשק נהדר ותמחור הגון. עם זאת, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת HMA המלאה שלנו, זה לא עושה את זה ממש מעולה להסתיר את התחת שלך בזמן שהוא שומר יומני.


ביקורות VPN הטובות ביותר

HideMyAss התחמק מזה זמן מה רשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו, ומציגה בעיות בתמחור, בשימושיות ובפרטיות. למרות שחלק מהבעיות הללו עדיין קיימות, זה קרוב יותר לפסגה עכשיו יותר מתמיד. הממשק המחודש מדגיש נגישות, הישג שהופך כל כך מרשים על ידי שורה ארוכה של תכונות.

בסקירת HideMyAss זו, אנו נבחן את הגרסה החמישית החדשה שעוצבה, כשמדברים על הפיצ’רים החדשים שהיא מביאה כמו גם על העיצוב הכללי של הממשק המעודכן. במהלך הדרך נבדוק גם את האבטחה, הפרטיות, ביצועי הזרימה, המהירות ומיקומי השרת, הכל לפני שנתן את פסק הדין שלנו. 

השירות משופר בהרבה, אך גם אז מדובר במכירה קשה במחיר המבוקש. פרטיות היא עדיין לא החליפה החזקה של HMA, למרות שמדיניות הפרטיות קלה יותר לעיכול מאשר בעבר. באופן דומה, התמחור הוא גבוה, על אף העובדה שאתה מקבל הנחה נדיבה בעת ההרשמה.

hidemyass-slider1

hidemyass-slider2

hidemyass-slider3

hidemyass-slider4

hidemyass-slider5

קודם

הבא

סקירת וידיאו HideMyAss

חוזק & חולשות

חלופות עבור HideMyAss

תכונות

ל- HideMyAss שורה ארוכה של תכונות, המכסה את כל הבסיסים שאנו רוצים לראות. זה מתחיל במתג kill, שיחתוך את חיבור האינטרנט שלך אם תפיל אי פעם מהשרת המרוחק. למרות שזה פועל כברירת מחדל בכל החיבור שלך, אתה יכול גם להגדיר אותו על בסיס אפליקציה. 

תכונה זו, המכונה בדרך כלל “kill app”, היא די נדירה, אם כי שימושית מאוד. בעזרתו אתה יכול, למשל, להבטיח שהלקוח המפלט שלך לא ידליף מידע אישי מבלי להפריע להפעלת הגלישה באינטרנט.. 

בדומה להרצאת אפליקציות היא מנהור מפוצל, ש- HideMyAss כולל גם. תכונה זו נדירה גם היא – קרא את סקירת PureVPN לדוגמא שלה – ומאפשר לך לשלוח תנועה מסוימת דרך מנהרת VPN בזמן שתעבורה אחרת נשארת בחיבור הלא מוגן שלך. זה שימושי במיוחד לגיבוי מקוון, כשרוצים את רוחב הפס המלא (קרא את סקירת ה- Backblaze שלנו אם אתה מחפש את זה). 

תכונות אחרות כוללות הגנת DNS, WebRTC והגנת דליפות IP, כמו גם IP-דשדוש. תכונה זו אקראית את כתובת ה- IP שלך לאחר פרק זמן מוגדר, בין 10 דקות לפעם ביום. בכך, כל העוקבים המקוונים שייתכן ואספת באמצעות אותה IP ייפולו ברגע שזה ישתנה. 

כשאנו ניכנס לקטע “מיקומי שרת” למטה, HideMyAss נמצאת בליגה משל עצמה כשמדובר במיקומים. עם זאת קל לבחור את השרתים הרבים. בנוסף להציע שרתי P2P וסטרימינג, ל- HMA יש גם בדיקת מהירות מובנית באפליקציה, כך שתראו איזה שרת הכי מתאים לכם. 

מבחן hidemyass-review-speed-speed

למרות שמדובר בחיוניים, HideMyAss חסר באזורים מסוימים. ראינו חוסמי מודעות והגנה מפני תוכנות זדוניות מפני VPNs אחרים – קרא דוגמא לעיון ב- Windscribe שלנו – ש- HMA לצערנו אינו כולל. זה לא פורץ עסקות, אבל עדיין משהו שיש לקחת בחשבון.

פרוקסי בחינם

ל- HideMyAss יש גם פרוקסי בחינם שתוכל להשתמש בו בדפדפן שלך. זה מוגבל לכרטיסייה אחת – אתה מזין את כתובת האתר שאליה תרצה לעבור – אבל זה עדיין ה- proxy החינמי הטוב ביותר שיש. עם זאת, אנו ממליצים שלא להשתמש בו. בתיאוריה, פרוקסי פעולה מבצעים פונקציה דומה ל- VPNs, אך בפועל, אתה לא מאובטח. 

קראת עוד על זה במדריך VPN לעומת פרוקסי לעומת טור, אך בקיצור, פרוקסי לא מצפין את החיבור שלך כמו ש- VPN עושה. ברוב המקרים, פרוקסי פרוקסי הם, ובכן, פרוקסי, שמעביר כל הצפנה שכבר עשויה להיות בחיבור שלך. למרות שהיא תחליף את כתובת ה- IP שלך, אינך בטוח יותר מאשר גלישה בחיבור רגיל.

סקירת תכונות HideMyAss

הלוגו של HideMyAsswww.hidemyass.com

החל מ- 429 $ לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
5

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
30 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
1,000+ ב 290 מיקומים

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN, PPTP, L2TP

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

ל- HideMyAss יש תמחור של מניות, ולמרות שזה לא דבר מטבעו רע, היעדר מנוי חודשי עוקץ. תצטרך לפרוש לפחות 80 $ בעת ההרשמה ואף יותר מכך עם חידוש, מה שהופך את המחיר של HideMyAss ליותר מתאים לשירות כמו Astrill לטווח הארוך (קרא את סקירת Astrill שלנו).

בשונה משירותים שקובעים מחיר חודשי בסיסי, כמו ExpressVPN – כפי שאתה יכול לראות בסקירת ExpressVPN שלנו – HideMyAss מתחיל בשנה. תוך פירוק שיעור ההתחדשות לפי חודש, HideMyAss גובה 11.99 דולר לחודש. עם זאת, מחיר זה אינו משתנה בהתאם למשך הזמן שאתה רוכש. 

תוכלו לחסוך כסף בטווח הראשוני, מכיוון ש- HideMyAss מציע הנחה של 42, 50 ו 64 אחוזים עבור התוכניות שלה 12, 24 ו 36 חודשים, בהתאמה. עם זאת, כשמגיע הזמן להתחדש, תשלמו את 11.99 הדולר לחודש עבור כל משך הזמן שתבחרו. 

זה מעלה את מחיר החידוש של מנוי לשלוש שנים ל 431.64 דולר, למרות שהוא רק עולה 154.39 דולר עם התשלום עם ההנחה הראשונית של 64 אחוזים. 

HideMyAss אינו לבד בהצעת הנחות במנויים רב שנתיים, כפי שתוכל לקרוא בסקירת NordVPN שלנו. עם זאת, בניגוד ל- NordVPN, HideMyAss מעלה את המחיר עם חידושו. NordVPN, לעומת זאת, ממשיכה לחייב את כל מה ששילמתם כשנרשמתם. 

היעדר תוכנית חודשית הגיוני, אם כן, לאור התמחור המטעה משהו של HideMyAss. קל להתחבר לתוכנית לשלוש שנים – בסופו של דבר היא מציעה את התמורה הגדולה ביותר – רק לחייב יותר מ -400 דולר כשמגיע הזמן שלך. HideMyAss גם אומר שהיא תחייב את שיעור ההתחדשות בכל התחדשות בזמן החידוש, שאחרי שלוש שנים, ככל הנראה, יהיה גבוה יותר.

ניסיון חינם HideMyAss

למרבה המזל, HideMyAss מציע תקופת ניסיון בחינם למשך שבעה ימים, ולא באותו אופן כמו TorGuard (קרא עוד על סקירת TorGuard שלנו). עם זאת, קשה למצוא את הניסיון החינמי. מצאנו קישור בדף “אודותינו”, אך תקופת הניסיון בחינם לא מוזכרת אחרת. כמו רוב הניסויים, HideMyAss יתחיל לחייב אותך אוטומטית לאחר סיום.  

אם אתה מתגעגע לתקופת הניסיון בחינם – תסלח לך על כך – ל- HideMyAss יש ערבות להחזר כספי של 30 יום. אף על פי שזה הסטנדרט של מרבית ה- VPN, יהיה זה הגיוני להציע חלון להחזר ארוך יותר, מאחר ונאלצת להירשם לפחות לשנה. CyberGhost, למשל, מציע 45 יום (קרא את סקירת CyberGhost שלנו).

ידידותיות למשתמש

תחילת העבודה עם HideMyAss זה כמו להתחיל עם כל VPN אחר. לאחר לחיצה על כפתור “קבל את זה עכשיו” בדף הבית, תבחר תכנית ואז הזן את פרטי התשלום והחיוב שלך. לאחר אישור התשלום, HideMyAss יבקש ממך ליצור חשבון, אם כי המעבר אינו חלק ככל שתרצה. 

ביקורת ההידמיאס

HideMyAss פתחה חלון קטן ליצירת החשבון שלנו, שהיה ככל הנראה שלב שלישי בתהליך ביקורת של ארבעה שלבים. HMA אינו כולל את כל ארבעת הצעדים בעמוד בודד, לא משנה אם אתה רוכש תוכנית ישירה או משתמשת בניסיון חינם. זה לא מכשול קשה להתגבר עליו, אבל בכל זאת זה מוזר. 

לבסוף תצטרך לאמת את הדוא”ל שלך. HideMyAss שולח לך שני אימיילים כשאתה נרשם, האחד מבקש ממך לאמת והשני מכיל את מספר ההזמנה ואת מפתח הרישיון שלך. 

חשוב לציין שאף אחד מהודעות הדוא”ל הללו אינו מכיל מידע על הורדות. HMA יעביר אותך לדף הורדה לאחר שתיצור חשבון – זהו שלב רביעי – אך בהתחשב בחלון הקופץ הזעיר, דילגנו על פניו. 

מציאת דף ההורדות היא יותר צרה ממה שהיא שווה. גם כשאתה מחובר לאתר, לחיצה על הכרטיסייה “הורדה” תביא אותך לדף מוצר. מוזר עוד יותר, HideMyAss שואל אם ברצונך לרכוש מנוי כאשר האפליקציה תתחיל, ובכל זאת אינה מאפשרת הורדות לכולם. 

סטארט-אפ של hidemyass

זה הגיוני שהדף “הורדות” יוביל, ובכן, להורדות. במקום זאת, HideMyAss שומרת על קבצי ההתקנה שלך בדף החשבון שלך. תצטרך להיכנס, לחץ על “החשבון שלי” ואז לחץ על שם המשתמש שלך כדי למצוא אותם. אף שהוא קל לניווט אליו, קל להחמיץ את דף ההורדות. 

לוח מחוונים של hidemyass-review-account

כניסה ל- HideMyAss

לאחר שתוריד את היישום, HideMyAss יבקש ממך להתחבר, אך רק בפעם הראשונה. כפי שמציין היישום, לא תצטרך להתחבר בכל פעם שתרצה להשתמש באפליקציה. הגרסה החמישית החדשה שעוצבה היא שמחה לשימוש, ומציגה את כתובת ה- IP המקורית שלך, את המיקום “להתחבר לברק” ומצב הפעלה / כיבוי.

hidemyass-review-windows

תרצה לעשות כמה דברים לפני שתתחבר, עם זאת, והכי חשוב, תפעיל את מתג ההרג. אתה יכול למצוא את מתג ה- kill, kill kill והתחברות אוטומטית בכרטיסייה “עוד” שנמצאת בפינה השמאלית העליונה. אזור מורחב זה יציג את העדפותיך לשלוש הגדרות אלה ולחיצה על אחת מהן תפתח את המסך הרלוונטי בהגדרות. 

תפריט ההגדרות בסיסי, ומאפשר לך בקרות בסיס על מתג ההורדות, הרוג האפליקציות ושילוב ה- IP. למרות שאנו נהנים מגישה פשטנית – קרא את סקירת AirVPN שלנו להפך מכך – כמה הגדרות נוספות היו נחמדות. לדוגמה, אינך יכול להגדיר יישום DNS מותאם אישית או העברת יציאות ביישום. 

הגדרות בדיקת hidemyass

עם זאת, לא תצטרך להיכנס להגדרות. קל למצוא מיקומים, מפולחים לפי אזור וניתן לחיפוש, ותוכל למחזר את ה- IP שלך על המסך הראשי. HideMyAss הוא נוזלי ברגע שאתה מוריד אותו. אנחנו רק מאחלים שהיו עוד כמה כפתורים להתעסק איתם. 

מהירות

HideMyAss היה מעט ספורדי מבחינת תוצאות המהירות, אבל זה לא אומר שהוא היה איטי. אף על פי שזה קצר את רשימת ה- VPN המהירה ביותר שלנו, הוא הציג תוצאות מרשימות. בהיותנו קרוב לבית, החזקנו את רוב מהירות ההורדה הבלתי מוגנת שלנו, וצנחנו בסביבות 30 אחוז מהמיקום המומלץ.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (סנט לואיס)ז72.7520.8
Lightning Connect (שיקגו)1747.217.96
ברזיל15558.9116.5
הממלכה המאוחדת12215.0411.14
בריטניה דרך ניו יורק10367.8421.71
יפן15840.6818.63

כל הבדיקות שלנו נעשו באמצעות OpenVPN עם UDP, שכפי שניתן לראות בפירוט פרוטוקול VPN שלנו, הוא הגורם הגדול ביותר למהירות. בנוסף, ביצענו את כל הבדיקות שלנו בשרתים פיזיים, למעט יוצא מן הכלל. נגיע לזה עוד דקה. 

“חיבור הברק”, או האפשרות המומלצת, היה איטי באופן מפתיע בהשוואה לכמה אפשרויות אחרות. ברזיל, למשל, הייתה מהירה יותר ב- 10 מגה-ביט לשנייה ויפן הייתה איטית בכמה מגה-ביט. על אף שעקביות בשלושת המיקומים הללו, HMA טבלה בבריטניה והורידה את קצב ההורדה שלנו ל- 15 מגהביט לשנייה בלבד. 

איחור היה גם נושא. למרות שהוא נשאר נמוך כאשר מנהור לאורך מרחקים רחוקים, הקפיצה בין מנהרות ליד מיקום הבדיקה שלנו למנהור בחו”ל הייתה קשה. עם זאת, ניתן להשתמש בו במיוחד למשימות מקוונות רגילות. אם אתה מחפש משימות אינטנסיביות לאחור, כגון משחקי אנוש, אנו ממליצים לבחור אפשרויות מתוך ה- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך המשחקים. 

בריטניה הייתה ללא ספק המיקום הגרוע ביותר, אך בדקנו את בריטניה דרך העיר ניו יורק. כפי שנמשיך בסעיף “מיקומי שרתים” למטה, ל- HideMyAss יש שרתים פיזיים ווירטואליים. שרתים וירטואליים מגיעים עם חסרונות מבחינת אבטחה, אך הם גדולים יותר במהירות. בעיקרון, הצלחנו להשיג כתובת IP בבריטניה מבלי להתחבר לשרת בבריטניה. 

במקום זאת התחברנו לשרת בניו יורק שנראה כאילו היה בבריטניה. בכך שאתה עושה את זה בדרך זו אתה יכול להשיג את היתרונות המהירים של מנהור קרוב לבית, ובכל זאת אתה מקבל את כתובת ה- IP שאתה זקוק לה..

אבטחה

כשמדובר באבטחת VPN, HideMyAss מקפידה על הסטטוס קוו. החיבור שלך מאובטח באמצעות AES-256 – עליו תוכלו ללמוד בתיאור ההצפנה שלנו – באמצעות OpenVPN. כברירת מחדל, OpenVPN משתמש ב- UDP, וזה בסדר ברוב המקרים. עם זאת, אם ברצונך לאשר מנות, אתה יכול לעבור גם ל- TCP. 

מתג ההריגה והורגת האפליקציות עוזרים גם באבטחה, חיתוך האינטרנט שלך למקרה שתאבד את החיבור לשרת המרוחק. ל- HideMyAss יש גם הגדרות להתחברות אוטומטית ברשתות ציבוריות, אבל זה דבר שלא ראינו קודם. 

משהו שאנחנו כמעט ולא רואים הוא רכיבה על אופניים. HideMyAss מאפשר לך לשנות ללא הרף את כתובת ה- IP שלך. אתה יכול להגדיר את זה לקרות באופן אוטומטי בהגדרות או שאתה יכול לעשות זאת ידנית על ידי לחיצה על הכפתור הנכון במסך הראשי. למרות שזו בעיקר דרך לגשת לאתרים שיש להם רשימה שחורה של IP, רכיבה על ה- IP שלך מועילה גם לביטחון.

זה עושה לך הרבה יותר קשה לעקוב אחר אתרי אינטרנט, על גבי חיבור מוצפן AES-256. רכיבה על ה- IP שלך פירושה גם שאתרים לא יכולים לאסור עליך להשתמש ב- VPN. 

יש לשקול את כל זה כנגד השימוש בשרתים וירטואליים. שרתים וירטואליים מגיעים עם בעיות אבטחה, אך HideMyAss לא מאלץ אותך להשתמש בהן, למרבה המזל. כל מיקום וירטואלי מצוין ביישום, כך שאם נוח לכם להשתמש במיקומים פיזיים, תוכלו לעשות זאת. 

HideMyAss טרנינג

אחת הסיבות הגדולות לשימוש ב- VPN היא לצורך סיבוב, שכן סחף אינו חוקי ברוב המדינות. למרבה המזל, זה משחק הוגן עם HideMyAss. יש לו קבוצה של שרתי עמיתים לעמית המוכנים לשימוש. בנוסף, עם מתג kill ו- kill app, לא תיחשף אם החיבור שלך ייפול. 

כדי להבטיח שההתקררות שלך בטוחה, ערכנו בדיקות דליפת DNS, כמו גם בדיקות דליפת IP ו- WebRTC, ו- HideMyAss יצאה נקייה.

פרטיות

HideMyAss מבהיר בדף התכונות שהוא “לא רושם את כתובת ה- IP שלך”, ולמרות שזה נכון, קטע זה מעט מורכב מזה. נתחיל עם ה- proxy בחינם. אם אתה משתמש בפרוקסי האינטרנט או בתוסף הדפדפן של HMA, כתובת ה- IP שלך, היסטוריית הגלישה וההורדות שלך מאוחסנות. בקיצור, אל תשתמש בפרוקסי. 

באשר ל- VPN, חלק מהנתונים נאספים, אם כי הם לא כל כך גרועים כמו כתובת ה- IP וכתובות האתרים שבהם ביקרת. במהלך השימוש ב- VPN, HideMyAss אוספת חותמות זמן של החיבור שלך, רשת המשנה של כתובת ה- IP המקורית שלך (שאינה ניתנת לזיהוי), כתובת ה- IP של השרת שאתה משתמש וכמות הנתונים שהועברה. 

בוואקום, אחסון מידע זה הוא בסדר, גם אם הוא לא אידיאלי. עם זאת, בשילוב עם המידע שאתה נרשם אליו, זה יכול להיות מסוכן. בעת יצירת חשבון תצטרך להזין שם משתמש, סיסמא וכתובת דוא”ל. שלא כמו Mullvad, שנותן לך מפתח משתמש, כתובת הדוא”ל שלך קשורה לשם המשתמש שלך (קרא את סקירת Mullvad שלנו).  

בהנחה ש- HideMyAss משתמש ב- FreeRadius, שזו הנחה סבירה לביצוע, המשמעות היא ששם המשתמש שלך קשור למידע ש- HideMyAss אוסף, ואז ניתן לקשור אותו למידע האישי שלך בקובץ. השרתים מוגדרים לזרוק את שם המשתמש שלך מייד לאחר סיום הפגישה שלך, לפחות בהתאם למדיניות הפרטיות של HMA. 

האקדח המעשן כאן הוא לא ש- HideMyAss אוסף מידע זה, אלא שהוא שומר אותו בתיק במשך 30 יום. 

איסוף חותמות זמן ותת-רשתות של כתובת IP מקורית הוא דבר שבשגרה, אך בדרך כלל נתונים אלה נאספים בזיכרון השרת, שם הם מושלכים מיד לאחר הניתוק. HideMyAss, לכל הדעות, רושם נתונים אלה, גם אם זה רק למשך 30 יום. 

אם המידע מאוחסן, השלב הבא הוא להבין היכן הוא מאוחסן. עבור HideMyAss, התשובה מבולגנת. למרות ש- HMA מבוססת מחוץ לבריטניה, חברת האם שלה, Avast, מבוססת מחוץ לצ’כיה. לרפובליקה הצ’כית יש חוקי פרטיות טובים יותר מאשר בריטניה – אתה יכול לקרוא על הנהלים של בריטניה במדריך שלנו לפורנו של בריטניה – אך אף אחד מהם אינו אידיאלי.

כפי שאתה יכול לראות במדריך הצנזורה המסיבי שלנו, בריטניה וצ’כיה משתתפות במעקב מקוון. למרות שההיקף והפולשנות עשויים להיות לא קיצוניים כמו, למשל, ארה”ב, הם עדיין קיימים. 

HideMyAss אינו משקר כאשר הוא טוען שאינו רושם את ה- IP שלך, אך חשוב לדעת שמידע כלשהו נרשם. שקיפותה במדיניות הפרטיות נחמד לראות, ולכן איננו מאמינים כי אוסף נתונים זדוני קורה מאחורי הקלעים. למרות זאת, יתכן שמה שנאסף יכול להיות קשור אליך.

ביצועי סטרימינג

למרות שהיו לנו תקוות גדולות ל- HideMyAss בכל הקשור לביצועי סטרימינג, השבתנו אותנו. זה היה מסוגל לפרוץ לנטפליקס, ולמרות שזה יכול היה להשיג מקום במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו לנטפליקס, הוא לא היה מציג את הרשימה ב- VPN הטוב ביותר שלנו לזרמת אחד. הוא נחסם על ידי Hulu ו- Amazon Prime Video, לא משנה באילו מיקומים בדקנו. 

גם נתנו לזה צילום נאות, בדקנו מספר מיקומים ורכבנו על כתובת ה- IP כעשר פעמים בכל אחד מהם. אף על פי כן, נתקלנו בשגיאת שרת proxy ברחבי Hulu ו- Amazon Prime Video. אם הפלטפורמות האלו חשובות עבורך, הקפד לקרוא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו להולו ואת ה- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי הווידיאו של אמזון פריים. 

בנוסף לנטפליקס, ה- BBC iPlayer עבד, אך בהתחשב בכך של- HideMyAss יש אופני IP ומיקומי סטרימינג מרובים, ציפינו ליותר.

מיקומי שרת

אם יש איזשהו אזור ש- HideMyAss מצטיין בו, זה מיקומי השרת. ישנם 290 מיקומים מדהימים הפזורים ב -190 מדינות. הרשת היא לא כל כך גדולה. יותר מאלף שרתים זה לא דבר לגעת בהם, אך לשירותים אחרים, כמו NordVPN, יש פי שלושה עד ארבעה ממספר השרתים.. 

HideMyAss מסוגלת להשיג כל כך הרבה נקודות נוכחות עם מעט שרתים יחסית על ידי הצעת מיקומים וירטואליים. בעיקרו של דבר, מיקומים וירטואליים מספקים את כתובת ה- IP של המיקום הרשום תוך אין שרת פיזי באותו מיקום. לדוגמה, יתכן שאתה מתחבר לשרת ארה”ב, אך נראה שיש לך, למשל, כתובת IP של קפריסין. 

ישנם יתרונות וחסרונות לשרתים וירטואליים. מצד אחד הם נהדרים למהירות, ומאפשרים לחיבור שלכם לנסוע מרחק פיזי קצר ועדיין לקבל כתובת IP במיקום הרצוי. מצד שני, קשה לדעת היכן ממוקם השרת הפיזי ואיך הוא מופעל, מה שמציב כמה סיכוני אבטחה.

שירות לקוחות

ברחבי אתר HideMyAss תוכלו למצוא כפתור צהוב קטן בפינה השמאלית התחתונה. כפתור זה פותח חלון צ’אט חי, הזמין מסביב לשעון. תצטרך לקפוץ דרך כמה חישוקים כדי לדבר עם מישהו. 

לאחר פתיחת חלון הצ’אט, HideMyAss יבקש ממך לתאר את הבעיה שלך. הוא יחפש את הבעיה שלך בבסיס הידע שלה לפני שתתחיל בצ’אט. למרות שאין לנו בעיה במערכת זו, HideMyAss פותח את המאמר בחלון הצ’אט החי, שיכול לגרום לעיצוב מוזר כלשהו.. 

מאמר על hidemyass-review-live-chat-chat

ברגע שמגיעים לצ’אט החי, הדברים מסתכלים. החברים מועילים ומגיבים, אם כי רק מסוגלים לענות על שאלות בסיסיות. אנו ממליצים לבדוק תחילה את בסיס הידע כאשר אתה נתקל בבעיה. HideMyAss כולל הכל, החל ממדריכים מתחילים ועד הדרכות לפתרון בעיות, כיסוי גרסאות מרובות של התוכנה ומערכות הפעלה שונות.. 

בסיס הידמיה-ביקורת-ידע

אתה יכול גם למצוא את הפורום בקהילה בדף בסיס הידע. הוא לא סופר אקטיבי – לשרשור הפעיל ביותר יש רק שלושה פוסטים מהשבוע האחרון בזמן הכתיבה – אבל הוא שם אם אתה זקוק לו. HideMyAss עונה על שאלות במספר שפות בפורום אך מערבב הכל יחד, מה שמקשה על הניווט. 

למרות שאנחנו אוהבים לראות פורום, האיכות שלו קשורה לקהילה, ונראה כי HideMyAss חסר. אין דיון ברוב הפוסטים. במקום זאת הפורום מתפקד כדרך לשאול בפומבי שאלות של צוות התמיכה. 

אם אתה מעדיף לשאול שאלות באופן פרטי, HideMyAss מספקת גם תמיכה בדוא”ל באמצעות טופס יצירת קשר. שמענו עוד כמה שעות, אבל צ’אט חי הוא עדיין שיטת הקשר המועדפת. עם זאת, בנושאים טכניים, תמיכה בדוא”ל זמינה. 

פסק הדין

HideMyAss טוב בהרבה מבעבר, עם ממשק שיפוץ המדגיש שמישות ורשימה ארוכה של תכונות מועילות. עם זאת, כמה מהאזורים הקריטיים בהם היה חסר בעבר הסתובבו. הפרטיות איננה נהדרת, ביצועי הסטרימינג אמורים להיות טובים יותר והתמחור אינו בקשר עם שאר שוק ה- VPN. 

עם זאת, המהירות מצוינת, כמו גם מיקומי השרת. HideMyAss אינו מושלם, אך הוא טוב יותר מבעבר. עם זאת, במחיר המבוקש, הקרבת הקרבנות באזורים ספורים היא עדיין יותר מדי. אם אתה רוצה לעשות קניות נוספות, אנו ממליצים לקרוא את ביקורות ה- VPN האחרות שלנו. 

מה אתם חושבים על HideMyAss? האם אתה מתכנן לנצל את הניסיון החינמי שלו? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

שאלות נפוצות בנושא HideMyAss

 • כיצד להשתמש ב- HideMyAss

  HideMyAss פשוט לשימוש. לאחר ההרשמה לחשבון והורדת האפליקציה, כל שעליכם לעשות כדי להתחבר זה לסמן את מתג “הפעל”. אם אתה רוצה לשנות את המיקום שלך, אתה יכול לחפש או לגלוש על ידי לחיצה על המיקום שנבחר כעת.

 • מהו VPN של HideMyAss?

  HideMyAss היא רשת פרטית וירטואלית בבעלות Avast, חברת תוכנת אבטחת סייבר צ’כית. למרות שנרכשה על ידי Avast בשנת 2016, HideMyAss עדיין פועלת מחוץ למטה שלה בבריטניה. נקודת המכירה הגדולה ביותר שלה היא רשת שרתים מאסיבית.

 • כמה בטוח HideMyAss?

  HideMyAss בטוח לשימוש, מסתיר את כתובת ה- IP שלך ואת בקשות ה- DNS שלך באמצעות קידוד AES-256. עם זאת, זה לא ה- VPN הפרטי ביותר. למרות ש- HideMyAss לא אוספת את כתובת ה- IP שלך, היא עדיין מאחסנת קצת מידע על חיבור בסיסי.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map