סקירת Hide.me – עדכון 2020

סקירת Hide.me

Hide.me מפורסם בתכנית החינמית שלה, ובצדק: ככל הנראה, אחד הטובים יותר שם בחוץ בזכות המהירות הגונה ורשת השרתים שלה. כשאתה מתחיל לשלם על זה, לעומת זאת, זה כאשר החסרונות מתחילים להצטבר מכיוון שהתוכניות שלה יקרות, כמו גם סיבות אחרות שתוכל לקרוא עליהן הכל בסקירה המלאה הזו..


ביקורות VPN הטובות ביותר

Hide.me היא רשת וירטואלית פרטית עם תכונות הראויות להיכלל במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו. עם זאת, עם תת-רחוק של שרתים ותג מחיר גבוה, הוא נעצר על ידי כמה היבטים בינוניים. עם זאת, אם תוכלו להתמודד עם חסרונותיו, תקבלו את אחד ה- VPN העשירים ביותר בתכונות בשוק.

בסקירת Hide.me זו, אנו הולכים לדבר על כל מה שאהבנו ולא אהבנו לאחר שבילינו איתו. אנו נדון בתכונות, תמחור, קלות שימוש, מכשירים נתמכים, מיקומי שרת, מהירות, אבטחה ותמיכה לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

Hide.me יהיה כוח שיש לחשב איתו אלמלא תג המחיר הגבוה. עם זאת, עם תוכנית בחינם הגונה, שלל תכונות ומהירויות טובות, כדאי להוריד אם התוכנית בתשלום שווה לך.

ממשק סקירה של hideme

רשימת hideme-review-server

hideme-review-fallback

סקריפטים של hideme-review-custom

קודם

הבא

חלופות עבור Hide.me

חוזק & חולשות

תכונות

כפי שנחלוק בקטע “קלות שימוש” למטה, ל- Hide.me יש הרבה הגדרות, למרות גישה יעילה לחיבור. זה מצליח לדחוס המון תכונות לחבילה קלה לשימוש הפונה לטכנופובים וטינקררים כאחד.

ראשית, מנהור מפוצל, שהוא תכונה ש- Hide.me חולק עם PureVPN (קרא את סקירת PureVPN שלנו כדי לראות מדוע זו אחת הנקודות החזקות הבודדות של השירות). מנהור מפוצל מאפשר לך לשלוח נתונים מסוימים דרך מנהרת VPN תוך אי הכללת נתונים אחרים, היעילים למשל להריץ גיבוי במהירות מלאה תוך כדי צפייה בנטפליקס בחו”ל.

Hide.me-Split-Tunneling

מבחינה טכנית אתה יכול לפצל מנהרה עם כמעט כל VPN ב- Windows, אך Hide.me כולל את הפונקציונליות בממשק המשתמש. אתה יכול לבחור להחריג אפליקציות מסוימות ממנהרת VPN או רק לאפשר ליישומים שנבחרו להשתמש בה. כברירת מחדל, כל היישומים יעברו דרך ה- VPN.

יש גם מכשול הורג, שיש לו יותר פונקציונליות מאשר לרוב. אמנם לא חתוך ויבש כמו הגדרת התצורה של מכשיר ההרוגים של NordVPN (קרא את סקירת NordVPN שלנו), אך ישנן הרבה הגדרות. לדוגמה, באפשרותך להוסיף לרשימה כתובות IP מסוימות עבור מכשיר ההורג. פעולה זו עדיין תאפשר חיבור לכתובות ה- IP, גם לאחר שהמכשפה ההורגית מופעלת.

בנוסף לרשימת ההיתרים, באפשרותך להגדיר סקריפטים מותאמים אישית שיופעלו כאשר מכשיר ההילוכים פעיל או מושבת. יהיה עליך לספק את הקוד, כמובן, אך הפונקציונליות קיימת אם תחשק לך מתכנת.

אולם, הרוצח המוות אינו תמיד הכרחי. Hide.me כולל פרוטוקול “fallback” שיחזור להשתמש בפרוטוקול VPN אחר אם שלך נכשל. ההגדרה מושבתת כברירת מחדל, אך ניתן להפעיל אותה ולהגדיר אילו פרוטוקולים יופעלו בהגדרות.

hideme-review-fallback

ביצועי הזרמת Hide.me

בתכנית החינמית, Hide.me נאבקה להיכנס לנטפליקס ו- BBC iPlayer. עם זאת, הווידיאו של אמזון פריים והולו היו נגישים. השדרוג לתכנית בתשלום היה טוב יותר, אך הגישה לנטפליקס הייתה עדיין ספוטרית לאחר ניתוקים וחיבורים מרובים. אם אתה מעוניין בסטרימינג, יתכן וכדאי לקרוא במקום זאת את מדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix.

סקירה כללית של תכונות Hide.me

לוגו של הסתרהסתר

מתחיל מ- 1000 $ לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל
10GB בחינם, ללא הגבלה בפרמיה

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
30 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
מעל 1500 שרתים ב -60 מיקומים

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
128-AES, 256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
24/7

תמיכת דוא”ל

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

ל- Hide.me שני שכבות, כולל התוכנית החינמית שלה, המוצגות בטבלה שלהלן, יחד עם המחיר החודשי אם אתה רוכש שנתיים לפני כן. תוכנית הפרימיום שלה מגיעה בגרסאות של חודש, שנה ושנתיים.

במבט ראשון, המחיר נראה נהדר, והמחיר החודשי עבור פרימיום נמוך מהמרבית החודשי. עם זאת, שיעורים אלה הם לשנה. הדחה לתכנית חודש לחודש תכפיל את המחיר.

זה הופך את Hide.me לספק היקר ביותר שסקרנו. למרות שבדרך כלל אנו מתייחסים למחיר של ExpressVPN כאל תנאי (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו), הפרמיה החודשית של Hide.me גורמת לו להראות כמו פריט סל מציאה. אפילו בהשוואה לאסטריל, שמחירה מופקע במיוחד, Hide.me יקר יותר (קרא את סקירת Astrill שלנו).

בסיום השנתי, המחיר טוב יותר. אנו מצפים לשלם בערך 100 $ תמורת הגנה בלתי מוגבלת לשנה, והפרמיה של Hide.me לא נורא. 

עם זאת, נחמד לראות תוכנית בחינם של 10 ג’יגה-בתים. אם כי לא נדיב עם מגבלת העברת הנתונים כמו Windscribe (קרא את סקירת Windscribe שלנו), היא הרוויחה את Hide.me מקום במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו בחינם.

למרות ההצעה של תוכנית בחינם, ל- Hide.me יש ערבות להחזר הכסף. אתה יכול לקבל החזר כספי במהלך 30 הימים הראשונים של השירות, וזה טוב. לדוגמה, גישה לאינטרנט פרטי מציעה רק שבוע, כפי שתוכל לקרוא בסקירת ה- PIA שלנו, בעוד CyberGhost מציע 45 יום (קרא את סקירת CyberGhost שלנו).

בכל הנוגע לשיטות תשלום, Hide.me לוקח כמעט הכל. בנוסף לכרטיסי אשראי, PayPal ו- PayNearMe, קיימות ריבוי מטבעות crypto, כולל bitcoin ו- Ethereum.

קלות שימוש

ההרשמה ל- Hide.me היא פשוטה, אלא אם אינך יכול ללחוץ על כפתור “הורד עכשיו” ברור בעמוד הבית של אתר האינטרנט שלה. לאחר בחירת תכנית, הזן כתובת דוא”ל ואמצעי תשלום. Hide.me אינו דורש שם או משהו כדי להופיע. קישור להגדרת אישורי חשבונך יישלח אליך בדוא”ל.

לאחר מכן, תופנה לאזור החברים, עם מדריך הגדרות שתוכל לעקוב אחריו. אבל זה מבלבל. לאחר שתלחץ דרך, Hide.me ישאל אותך מהי מערכת ההפעלה שלך. לאחר מכן, תוצג לך כפתור “הורד עכשיו”, וכן רשימת פרוטוקולים. לחיצה על אחד מהפרוטוקולים תביא מדריך להגדרת ה- VPN באופן ידני.

מדריכי hideme-review-setup

אנו מבינים ממה מסתדרת Hide.me, אך הקריאה היא קשה והיינו מעדיפים מתקין פשוט למערכות הפעלה מרכזיות מלוח המחוונים..

עם זאת, לאחר שהתקנת, הדברים מתחילים להסתכל. ל- Hide.me יש ממשק יעיל עם קומץ כפתורים בלבד. אם אתה עוסק רק באבטחת החיבור שלך, אתה יכול ללחוץ על כפתור “אפשר VPN” באמצע המסך. Hide.me יבחר את השרת הטוב ביותר עבור המיקום שלך ויחבר אותך.

ממשק סקירה של hideme

סביר להניח שאסור לסמוך שזה הטוב ביותר. לדוגמה, Hide.me המליץ ​​לנו להתחבר למרכז הנתונים הקנדי, אשר בהתבסס על בדיקות המהירות שלנו היה אחד המיקומים האיטיים יותר. אתה יכול לבחור מרכז נתונים משלך על ידי לחיצה על כפתור “שינוי” בפינה השמאלית התחתונה.

כברירת מחדל, Hide.me מציג מיקומים בסדר אלפביתי. הרשימה אינה ממצה, עם זאת, כך שקל לדפדף בה. מדינות שיש בהן יותר ממרכז נתונים אחד, כגון “ארה”ב. West “ו-” U.S. מזרח, “יציג חץ קטן ליד שם המדינה.

רשימת hideme-review-server

ניתן גם למיין לפי פינג, מה שמרמז כיצד Hide.me ממליץ על שרתים. מיון לפי פינג יבצע בדיקת מהירות מהירה בכל המיקומים ויציג את התוצאות משמאל לשם המדינה.

למרות הגישה המייעלת של Hide.me, יש מספר מפתיע של הגדרות. יש את מחיר ה- VPN הרגיל, כולל הגדרות פרוטוקול, הגדרות הפעלה ומכשף הורג, אבל גם אפשרויות מתקדמות.

לדוגמה, בכרטיסייה “הרוצח הרוגים”, תמצא קטע להוסיף סקריפטים מותאמים אישית למצב בו מכשיר הרוצח מופעל או מושבת. כפי שמזהיר Hide.me בממשק, עליך לטפל רק בתכונה “אם אתה יודע מה אתה עושה.”

סקריפטים של hideme-review-custom

יש המון הגדרות שעדיף לגלות בעצמך. עם זאת, אנו רוצים להצביע על שני דברים נוספים באזור ההגדרות. אתה יכול להגיש כרטיס דרך ממשק המשתמש, וזה נוח ונותן לך אפשרות לצרף את יומן האבחון לבקשת התמיכה שלך.

Hide.me-Support-Request

אתה יכול גם להתקין את סיומת הדפדפן, הזמינה עבור Chrome ו- Firefox. התוסף לא מוסיף פונקציונליות, אך זוהי דרך נוחה להגדיר את ה- VPN.

מכשירים נתמכים

Hide.me תומך, לכל היותר, בעשרה מכשירים. משתמשים בחינם מוגבלים לחיבור יחיד, ואילו משתמשי פרימיום מקבלים עד 10.

עם זאת, התמיכה בפלטפורמה מרשימה. ל- Hide.me יש לקוחות לכל מערכת הפעלה מרכזית, כולל חלונות, אנדרואיד, iOS ו- macOS, יחד עם הרחבות דפדפן עבור Chrome ופיירפוקס. ישנם מספר מדריכי התקנה בזמן שאתה עובר את תהליך ההתקנה.

ניתן להתקין את Hide.me כמעט בכל מקום, אך תצטרך זמן ממושך כדי לעשות זאת.

בנוסף ללקוחות, תוכלו להתקין את Hide.me ידנית על גרסאות מרובות של לינוקס, כולל אובונטו ופדורה, Blackberry, Windows Phone, נתבים עם AsusWRT, DD-WRT, OpenWRT או Tomato, אחסון מחובר לרשת מסינולוגיה ו- QNAP ו- אסדות קודי באמצעות LibreELEC או OpenELEC.

בקיצור, ניתן להתקין Hide.me כמעט בכל מקום.

מיקומי שרת

בחירת השרת אינה חבל. Hide.me משתרע על 60 מיקומים, כאשר רובם נמצאים במרכז אירופה.

hideme-review-server-network

מחוץ למיקומים הצפויים בצפון אמריקה ובאירופה, אין עוד מה לראות. ל- Hide.me מרכז נתונים אחד בדרום אמריקה, אחד באפריקה וכמה מנוקדים סביב דרום אסיה. למרות שזה לא כל כך גרוע כמו, למשל, VPN (קרא את סקירת ה- VPN האלקטרוני שלנו), הרשת של Hide.me מעוכבת למדי.

מהירות

ל- Hide.me יש מהירויות הגון, אך כפי שנמדד בסקירה זו ובמדריך ה- VPN המהיר ביותר שלנו, זו אינה האפשרות המהירה ביותר. עם זאת, זה גם לא נורא, במיוחד בהשוואה לשירותים כמו Surfshark (קרא את סקירת Surfshark שלנו).

מיקום: Ping (ms): הורדה (Mbps): העלאה (Mbps):
לא מוגן (סנט לואיס)10118.3511.58
מזרח ארה”ב4066.8610.8
מערב ארצות הברית7476.1610.18
קנדה4541.0610.62
הולנד11280.428.63
סינגפור24164.972.9

כאשר מנהרות באותה מדינה, שיעורי ההורדות וההעלאות הם יציבים, וגם החביון נשאר נמוך. זה לא עשה את ה- VPN הטוב ביותר עבור מדריך המשחקים, אבל גם לא צריך להוזיל את ההשהיה הקרובה לבית..

יש תוצאות מוזרות, ובמיוחד הקריאה של הולנד, שהצליחה להיות המיקום המהיר ביותר עבור שיעורי ההורדה. עם זאת, בסך הכל Hide.me מפעילה ספינה צמודה, אם לא מרשימה, בכל מה שקשור למהירות.

בטיחות ופרטיות

ל- Hide.me יש כמעט כל פרוטוקול שאתה יכול לרצות, כך שאתה בטוח בחזית האבטחה של VPN. כברירת מחדל, אתה מתחבר לפרוטוקול OpenVPN עם קידוד AES 256 סיביות, שייקח בערך מיליארד שנים לפיצוח. לחיצת היד מתרחשת עם מקש RSA-8192, שגודל כפול מזה שמשמש רוב ספקי ה- VPN.

בנוסף ל- OpenVPN, Hide.me תומך ב- L2TP / IPSec, PPTP, SSTP, IKEv2 ו- SoftEther. נדבר יותר על זה האחרון בהמשך. השירות ממליץ על IKEv2 כחלופה ל- OpenVPN. למרות שאסור להפחית פרוטוקול זה, הוא חסום ביתר קלות מ- OpenVPN.

SoftEther הוא תוספת מוזרה. זהו קוד פתוח, תוכנת VPN מרובת פרוטוקולים, בדומה ל- OpenVPN. למעשה הוא משווק כחלופה ל OpenVPN. אמנם אנו אוהבים את היכולת לשנות דברים, אך SoftEther הושלמה בעיקר מלקוחות VPN מודרניים. בעיקרון, זה OpenVPN עם תכונות נוספות.

כדי להבין כמה טוב האבטחה של Hide.me עובדת, בדקנו דליפות DNS יחד עם דליפות IP ו- WebRTC. זה עבר בכל החזיתות, כך שאתה לא צריך לדאוג שהזהות שלך תחליק דרך הסדקים.

Hide.me פרטיות

באשר לפרטיות, ל- Hide.me יש את כל הטענות “ללא רישום” שכל VPN אחר עושה. מרבית הטענות הללו הפכו מעופשות מכיוון שספקים כמו IPVanish ו- HideMyAss נתפסו כשיקרו על אי כניסה (קרא את הסקירה של IPVanish וסקירת HideMyAss כדי ללמוד על כך).

אנו צפויים להאמין למה שאומרים ספקי VPN במדיניות הפרטיות שלהם, אך איננו צריכים לקחת את זה בערך הנקוב עם Hide.me. החברה אושרה על ידי לאון יורניק, מייסד ומנכ”ל חברת ההגנה קוד בע”מ, ללא שמירת יומנים.

אתה יכול לנוח על כך ש- Hide.me לא יומן את המידע שלך, אבל העובדה שהיא הרחיקה לכת כדי לאשר שעם חברת אבטחת סייבר צד ג ‘מדברת נפחים. הנתונים שלך בטוחים באמצעות Hide.me.

שירות לקוחות

כאמור בסעיף “קלות שימוש”, Hide.me מאפשר לך להגיש בקשות תמיכה בלקוח. עשינו זאת בחשבון הבדיקה שלנו ונציג תמיכה חזר אלינו תוך קצת יותר מיממה. זה לא מרופט מדי.

אם תעבור למדור התמיכה באתר, תוכל למצוא כלים אחרים. בנוסף למדרי ההתקנה המצוינים, ל- Hide.me יש קטע שאלות ותשובות קצר לשאלות כלליות. למרות שאינו נרחב, השאלות הנפוצות יכולות לענות על שאלות ברמת השטח כגון “האם מותר שיתוף בחשבון?”

צ’אט חי יכול לענות גם על שאלות אלה. לשאלות בנושא חיובים או מכירות, Hide.me מציעה אותה 24/7. אתה יכול לשאול שאלות טכניות אם אתה רוצה, אך נציגי הצ’אט החי פשוט יפנו אותך לתמיכה בדוא”ל.

לקבלת תשובות מעמיקות יותר, תוכלו להשתמש בפורומים. ל- Hide.me יש פורומים באנגלית וגרמנית, אך החלק הגרמני פעיל הרבה יותר. עם זאת, ישנם מספר מכובד של משתמשים בשניהם, כך שזה כלי נחמד העומד לרשותכם.

פסק הדין

אם זה לא נועד לרשת שרתים לא מרשימה ותג מחיר גבוה, Hide.me היה אחד ה- VPN הטובים ביותר שבדקנו. יש לו מהירויות סולידיות, אבטחה מעולה ואחת מערכות התכונות הטובות ביותר שראינו. גם תוכנית חופשית נדיבה לא פוגעת.

לקוחות משלמים נאלצים כמעט לרכוש שירות של שנה או שנתיים מראש, וגם אז הערך אינו גדול. אם אין לך מספיק הכנסה פנויה בכדי לכסות את הפרמיה הקשה של Hide.me, אנו ממליצים לקרוא את ביקורות VPN האחרות שלנו.

מה אתם חושבים על Hide.me? האם ניסית את השירות בחינם? ספר לנו על החוויה שלך בתגובות למטה וכמו תמיד תודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map