סקירת CactusVPN – 2020

סקירת CactusVPN

CactusVPN הוא שירות שהרבה הולך עליו, אך בשל מהירויות גבוהות באופן חשוד וביטחון חלש אנו ממליצים להעביר אותו. עם זאת, אם אתה מרגיש הרפתקני אתה מקבל ביצועי סטרימינג טובים וממשק משתמש נחמד, כפי שאתה יכול לקרוא בסקירת CactusVPN המלאה שלנו.


ביקורות VPN הטובות ביותר

אם ראית את הביקורת הקודמת של CactusVPN שלנו, אתה יודע שהתרשמנו מההתחלה הצעירה יחסית. ציינו שיש לזה פוטנציאל, אך צריך לצמוח לפני שהיא תהיה מוכנה לרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו. עם זה בחשבון, החלטנו לבדוק זאת שוב כדי לראות איך זה מתנהל.

הדברים השתנו עם CactusVPN, אך לא כל השינויים הם לטובה. מערכת שירות הלקוחות שונה, נוספו פרוטוקולי רשת פרטית וירטואלית ורשימת השרתים צומחת – אם כי היא עדיין קטנה מדי.

הסקרנות שלנו גרמה לנו לחקור האם השינויים שבוצעו ב- CactusVPN עתידים להספיק בכדי להניע אותו לראש. בכנות, התשובה היא לא, אבל עדיין יש שם משהו למשתמשים מסוימים. המשך לקרוא כדי לגלות אם אתה אחד מהם.

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור CactusVPN

תכונות

CactusVPN עשיר בתכונות באזורים מסוימים, אך חסר באחרים. החל מהחיוביות, הוא מציע הרבה פרוטוקולי VPN, עליהם נדון יותר כשאנחנו נוגעים לאבטחה. זה תומך גם בפלטפורמות רבות כולל macOS, Windows, iOS ואנדרואיד.

CactusVPN מציעה גם שירות DNS חכם המאפשר למשתמשים לשנות את ה- DNS שלהם כדי לגשת לאתרים שאחרת ייחסמו. אולם הוא משתמש בגישה שונה מזו של מרבית הספקים, אליהם אנו נתייחס בפירוט רב יותר בקרוב.

CactusVPN-OS

זה מביא אותנו לדברים ש- CactusVPN חסר. אין בו מנהרות מפוצלות, שהיא תכונה שקשה להפתיע אותה באופן מפתיע למרות עד כמה היא מועילה. אם אתה מעוניין במנהור מפוצל, הסתכל בסקירת ExpressVPN שלנו. ExpressVPN הוא אחד ה- VPN העשירים ביותר בתכונות שיש בחוץ ואנחנו ממליצים עליו.

CactusVPN חסר גם תוספי דפדפן, חסימת תוכנות זדוניות וחסימת מודעות. זה כולל את התכונות החשובות ביותר שרוב הצרכנים דורשים, וזה עובד די טוב. עם זאת, חסרים הרבה מהתכונות “נחמד שיש”.

סקירה כללית של תכונות CactusVPN

לוגו CactusVPNwww.cactusvpn.com

החל מ- 217 $ לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי, PayPro, מטבעות קריפטו

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
5

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין
1

תקופת ההחזר
30 יום רק אם אינך יכול להשתמש בשירות מסיבה כלשהי

כמות שרת ברחבי העולם
23

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
מוצפן כברירת מחדל (משתנה לפי פרוטוקול ולא ניתן להגדרה)

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, IKEv2, SoftEther

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

CactusVPN מתומחר בתחרות ומציע מספר תוכניות. כל התוכניות כוללות עד חמישה חיבורים בו זמנית ורוחב פס בלתי מוגבל. התוכנית שרוב האנשים יעניינו אותה – VPN עם DNS חכם – היא 6.99 דולר לחודש.

הוא מציע גם תוכניות רבעוניות ושנתיות, שהן זולות יותר בחודש ככל שתקדם. התמחור למסגרות זמן זה טוב, אך CactusVPN לא מספקת למשתמשים אפשרות להירשם לשנתיים ואפילו שלוש שנים בכל פעם כמו שחברות מסוימות עושות..

אם אתה מתכנן להשתמש ב- VPN שלך למשך שלוש שנים ומעלה, עיין בסקירת NordVPN שלנו. NordVPN מציעה תוכנית לשלוש שנים תמורת קצת יותר מ 100 $, וזה ערך טוב יותר מאשר לשלם 54.99 $ לשנה עבור CactusVPN.

CactusVPN מציעה גם DNS חכם כמוצר עצמאי, כמו גם תוכניות אמריקאיות בלבד ובריטניה בלבד. תוכניות ה- VPN הללו מאפשרות לך להשתמש בשרתים במדינות המתאימות, ורק בשרתים אלה. אף כי זול יותר, מקרה השימוש בו נראה צר.

כל התוכניות של CactusVPN מאפשרות לך לחבר עד חמישה מכשירים בבת אחת, וזה מספיק עבור רוב האנשים. אם ברצונך שהמשפחה שלך תקבל הגנה מ- VPN או שיש לך טונות של מכשירים, עם זאת, שקול לבדוק את הסקירה של CyberGhost שלנו לאחר שקראת את זה. CyberGhost מציע עד שבעה חיבורים בו זמנית, שקשה לנצח.

CactusVPN מקבלת אמצעי תשלום רבים, כולל כרטיסי אשראי ו- PayPal. זה גם מאפשר ללקוחות לשלם באמצעות cryptocururrency, כולל bitcoin, Ethereum וקומץ של אחרים.

יש לו מדיניות החזר של 30 יום, אך יש אזהרות. מדיניות ההחזר אינה מאפשרת לך לקבל החזר על כך שאתה פשוט לא מרוצה מהשירות. זה אומר במפורש שחייב להיות משהו שמונע ממך להשתמש בשירות כדי לקבל החזר כספי.

קלות שימוש

אתר CactusVPN מעוצב היטב ומאפשר למצוא את מה שאתה מחפש בקלות. באמצע המסך נמצא כפתור “התחל עכשיו” שלוקח אותך לאן אתה יכול לבחור תוכנית, אך אם תגלול למטה תראה את האפשרויות “נסה VPN בחינם” ו- “נסה DNS חכם בחינם”..

בחירה באחת מהאפשרויות “נסה בחינם” תשלח אותך לטופס המחייב רק להגדיר את הדוא”ל שלך. משם תקבל דוא”ל שמאפשר לך להגדיר את הסיסמה שלך ומציע קישורים להגדרת הכל.

ההתקנה קלה. פשוט הורד את הלקוח, התקן אותו והיכנס. לאחר הכניסה, תראה שהממשק די רגיל, אך בצורה טובה. הפריסה מאפשרת למצוא את הדברים החשובים ביותר וקלה על העומס. הבחירה בצבעים כהים היא גם נחמדה מכיוון שהיא מסייעת ללקוח להתבלט מול חלונות אחרים מאחוריה ומפחיתה את מאמץ העיניים.

CactusVPN-ClientVPN

בחלקו העליון יש ארבע כרטיסיות: שירות VPN, DNS חכם, הגדרות ורוצח אפליקציות. בלשונית VPN תוכלו למצוא תפריט נפתח שמאפשר לכם לבחור מתוך רשימת ערים, כפתור לימינו המאפשר למיין את הערים לפי מהירות ולחצן חיבור. מתחת לכפתור החיבור שורת טקסט המציינת האם אתה מוגן.

CactusVPN DNS חכם

בכרטיסיית ה- DNS החכם יש כפתור בודד הנקרא “אפשר DNS חכם”. מתחתיו שורה קצרה של טקסט המציין אם ה- DNS החכם מופעל. זהו שיפור לעומת הגרסה הקודמת של הלקוח, שם היית צריך להתחבר ל- VPN ו- DNS Smart בנפרד.

CactusVPN-Client-SmartDNS

תחת ההגדרות תמצאו כמה אפשרויות לרשת הטחינה שתוכלו להגדיר. מה שמעולה בעיצוב חלון ההגדרות של הלקוח הוא עד כמה מנוסחת כל אפשרות בצורה ברורה. בחלק מתגי המעבר יש תוויות שהן מילוליות יותר מהלקוח הממוצע שלך, מה שעוזר להבהיר מה כל דבר עושה.

CactusVPN-Client-Settings

רוצח האפליקציות מאפשר לך לבנות רשימה של תוכניות שברצונך להסתיים אם חיבור ה- VPN ייפול.

CactusVPN-Client-App-Killer

בפינה השמאלית העליונה יש אייקון קטן שנראה כערכת עזרה ראשונה. זה מחבר אותך לתמיכה, עליה נדבר יותר בהמשך.

מה שנחמד גם עם הלקוח הוא שסמל הקקטוס במגש המערכת מאפשר לך לדעת האם אתה מנהור דרך ה- VPN. אם אתה מחובר ל- VPN, הקקטוס הוא ירוק ונחמד וטבעי. אם לא, זה אפור.

מהירות

כמו תמיד, בדקנו את CactusVPN במספר מיקומים לאחר שנמדד את המהירות הלא מוגנת שלנו. מבט מהיר בתרשים המהירות מצביע על כך שמדובר בקלות ב- VPN המהיר ביותר בסביבה, אך הציון שלנו, ואנחנו, נצטרך לא להסכים. קקטוס לא עבד עם OpenVPN ובגלל זה היה מעט מאוד ללא קידוד בחיבור שלנו כדי להשפיע על המהירות.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (וירג’יניה, ארצות הברית)1572.146.01
טוקיו16169.163.78
לונדון8571.214.48
שיקגו4271.195.9

בדקנו את ה- VPN עם מספר פרוטוקולים בערים ברחבי העולם. ההופעה מפרוטוקול לפרוטוקול נראתה בהתחלה עקבית, אך פגענו במגע כאשר ניסינו להשתמש ב- OpenVPN. בזמן שניסינו להשתמש ב- OpenVPN, לא יכולנו להתחבר לשום עיר.

עם זאת, כל פרוטוקול אחר ביצע בצורה מעוררת הערכה, וזה לא מפתיע לנוכח אופי הפרוטוקולים הסאב-סאביים שהצלחנו להשתמש בהם. הוא הצליח ליצור את החיבור בכארבע שניות בממוצע, וזה טוב, וזה היה מגיב. חוויית הגלישה לא הושפעה כל כך מ- VPN עד שכמעט ולא ניתן היה להבחין בה.

זמן הפינג גדל בהתבסס על המרחק שלנו מהמקום בו אנו מנהרות, אך לא יותר מדי. יתכן שלא תרצה לשחק משחקי יורה מגוף ראשון תחרותי תוך כדי שימוש ב- VPN, אבל זה לא היה בעיה לעבודה, גלישה או סטרימינג. אם אתה מחפש VPN נמוך ping, קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאיתור משחקים.

מהירויות הורדה של CactusVPN

מהירויות ההורדה כמעט ולא הושפעו, אפילו במרחקים גדולים, בעוד שביצועי ההעלאה זכו ללהיט. כאשר התחברנו לטוקיו, שנמצאת בערך 6,800 מיילים מאיתנו, איבדנו כמעט מחצית ממהירות ההעלאה שלנו. זה די מרשים.

לפני שדרגנו אותו בין ספקי ה- VPN המהירים ביותר, עם זאת, אנו דואגים לביצועים מעט טובים מדי של CactusVPN. בהתחשב בכך ש- OpenVPN פשוט לא עובד, אנחנו קצת חוששים מרמת ההצפנה שקיימת. היינו משייכים את ירידות המהירות שאנו חווים עם פרוקסי לא מוצפנים ולא מנהרות VPN מאובטחות.

מכיוון שקשה לבדוק את רמת ההצפנה הקיימת, האמור לעיל יצטרך להישאר חשד, אך יש לנו ספקות הנובעים מהתוצאות לעיל. אמנם הוא מסוגל למהירות מהירה באמצעות פרוטוקולים תת-חלקיים, אך ניתן לסכם את החלק הזה כ”לא ישים “מכיוון שאין שום בסיס להשוואה.  

אבטחה

כשמדובר באבטחה, CactusVPN פשוט לא טוב. זה לא מאפשר לך לבחור את רמת ההצפנה לחיבור שלך, ואנחנו לא בטוחים אם הוא אפילו מוצפן, אם לשפוט על פי תוצאות המהירות שלמעלה. סוג ההצפנה תלוי באיזה פרוטוקול אתה משתמש, אך לרוב הוא 128 סיביות AES.

באשר לפרוטוקולים, הוא מציע מבחר מדהים. זה מאפשר לך להתאים את ה- VPN שלך לצרכים שלך ביחס לשקלול אבטחה לעומת מהירות או כל היבט אחר. החיסרון הוא שלא יכולנו לגרום ל- OpenVPN, שהוא ללא ספק הפרוטוקול המאובטח ביותר, לעבוד במהלך הבדיקה שלנו..

פרוטוקולים של CactusVPN

ללקוח מספר תכונות אבטחה שיכולות לשפר את רמת ההגנה שה- VPN מציע. ההגדרות מאפשרות לך להגדיר את תצורתו להפעלה בהפעלה או לעצור תנועה באינטרנט אם החיבור ל- VPN יאבד. אלה חיוניים לביטחון.

יש גם הגנה מפני דליפות DNS שבדקנו באמצעות בדיקת דליפת DNS זו והוכח שהיא פועלת. גם רוצח האפליקציות נחמד שיש. זה מאפשר לך להגדיר רשימת תוכניות להרוג אם חיבור ה- VPN שלך אבד.

פרטיות

CactusVPN אומר מספר פעמים באתר האינטרנט שלה כי יש לה מדיניות ללא כניסה. נכתב כי לא נשמרים נתונים לגבי הפעילות שלך בזמן השימוש ב- VPN, כולל כתובת IP, יומני תנועה, חותמות זמן, רוחב פס המשמש וכדומה. לטענתה אין ניטור או הקלטה.

עם זאת, ישנם חלקים במדיניות הפרטיות שמציירים תמונה אחרת. בתור התחלה, הוא אומר שזה יכול “לשתף כמה נתונים לא אישיים כדי למטב את השימושיות והקידום של השירותים והאתר שלנו עם שירותים כמו גוגל אנליטיקס או פייסבוק.”

תוכלו למצוא גם קטע בו CactusVPN שומרת לעצמה את הזכות לאסוף נתונים ולהשתמש בנתונים אישיים כאשר יש צורך להגן על עצמה מפני תקלה משפטית. ישנם סעיפים אחרים שבהם כתוב שהוא יגלה “כל מידע אודותיך” לאכיפת החוק ולעובדי ממשלה.

סעיפים המוטפים בכל מדיניות הפרטיות עשויים להיות מאוד קשורים ללקוחות פוטנציאליים, ובמקרים מסוימים, אפילו נוגדים את הטענות החוזרות ונשנות על אי כריתת עצים. אם אתה רוצה VPN שמציע פרטיות וביטחון יוצאי דופן, הסתכל בסקירת הגישה הפרטית שלנו לגישה לאינטרנט.

ביצועי סטרימינג

כשבדקנו את ביצועי הזרימה של CactusVPN, נתקלנו במצב מעניין. באתר האינטרנט יש רשימה של למעלה מ- 230 אתרים חסומים גיאוגרפיים ש- VPN מאפשר לך לגשת אליהם. כאשר איתחלנו את הלקוח והתחברנו ל- VPN דרך השרת בלונדון, עם זאת, זה לא עבד עם ה- BBC iPlayer.

CactusVPN-Blocking Geo

יצרנו קשר עם התמיכה, וזו הייתה חוויה טובה שאנו נעסוק בה ברגע ונאמר לנו כי ה- DNS החכם אחראי לאפשר גישה לאתרים חסומים גיאוגרפיים. הקמנו את ה- DNS החכם, שדרש תצורה, כולל כיבוי IPv6, והגענו ל- BBC iPlayer, ארה”ב נטפליקס ואתרים אחרים שנחסמו באופן גיאוגרפי..

לרוע המזל, אינך יכול להריץ את ה- DNS וה- VPN החכם בו זמנית בלקוח CactusVPN. אתה מוגבל לזה או אחר. המשמעות היא שאתה יכול להגיע ולהשתמש באתרים חסומים גיאוגרפיים באמצעות שירות ה- DNS החכם, אך החיבור שלך לא יהיה מאובטח. DNS חכם לא מנהר אותך לשרת מקומי, מצפין את החיבור שלך או משפר את האבטחה.

החיסכון בהתקנה הוא שהרזולוציה והמהירות של חווית הזרמת שלך לא תושפעו. העיכוב והאטיות שבהייתם יכולים להזרים משהו עם VPN לא יהיו קיימים מכיוון שאתם משתמשים בחיבור האינטרנט הרגיל שלכם במקום להקפיץ את החיבור שלכם ברחבי העולם..

נטפליקס ו- BBC iPlayer היו מרושמים וברירת המחדל לרזולוציה הגבוהה ביותר. במהלך השעה בערך של הבדיקה שלנו, לא היה שום חציצה ולא ירדו רזולוציות. הכל ביצע טוב, אך לא באמצעות VPN מקל על להיתפס (בין הסכנות האחרות).

אם אתם מחפשים דרך לנצח את איסור ה- VPN של נטפליקס, אנו מציעים לבדוק את מדריך ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix. לחלופין, אם תוכן ה- BBC הוא מה שאתה מחפש, יש לנו מאמר המכסה את ה- VPN הטוב ביותר עבור BBC iPlayer. אנו מציעים לבדוק אותם במקום להשתמש ב- DNS חכם לא מוגן.

מיקומי שרת

בפעם האחרונה שבחנו את CactusVPN, היו לה רק 20 שרתים. זו כמות אנמית של שרתים. לספקי VPN רבים יש יותר בעיר אמריקאית יחידה.

מאז, הוא העלה את המשחק שלו, אך לא בשום דרך משמעותית. כעת יש לה 23 שרתים ברחבי העולם. בדרך אחת, זה דבר טוב מכיוון שהוא מראה שיפור. עשרים ושלוש לא מרשים בשום מידה.

שרתי CactusVPN

מיקומי השרתים צפויים וכוללים ארבע ערים בארה”ב, ארבע שרתים בלונדון, וסך הכל 17 מיקומים בסך הכל במקום אחר. יש ערים באסיה, אירופה ובארה”ב מכוסות, אך אין שרתים באפריקה או בדרום אמריקה.

למרות המספר הנמוך של השרתים, CactusVPN מציע ביצועים חזקים, כפי שראינו במבחני המהירות שלנו. עם זאת, אם היא חווה צמיחה מהירה בבסיס המשתמשים ולא תוכל לשדרג את התשתית שלה במהירות, סביר להניח כי המהירויות יסבלו.

שירות לקוחות

כפי שהזכרנו, היינו חייבים ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות כדי לשאול כיצד נוכל לגרום לאתרים חסומים גיאוגרפיים לעבוד. אמרנו שאנחנו לקוח רגיל שמשתמש בניסיון בחינם כדי לבדוק את השירות ורצה להשתמש ב- BBC iPlayer. שאלתנו נענתה תוך דקה וקיבלנו ניסיון חינם בחמישה ימים של שירות ה- DNS החכם.

זמן התגובה והנכונות לעזור היו מרשימים. שאלנו עוד כמה שאלות לגבי הלקוח, וקיבלנו תשובות טובות, וכל זאת תוך דקה מששאלתי.

בסיס הידע טוב גם הוא, עם שאלות נפוצות יסודיות ומספר מדריכי הוראות כיצד ניתן לכתוב בבירור. עם זאת, אין קו טלפון וכשנכתב הביקורת האחרונה שלנו הייתה תכונת צ’אט חי באתר שאינו קיים עוד.

פסק הדין

מסקנתנו דומה לזו שאליה הגענו בפעם האחרונה עם CactusVPN. יש הרבה דברים לאהוב בזה. שירות הלקוחות מעולה, הלקוח אמין וקל לשימוש ומספר הפרוטוקולים והתכונות האחרות הוא נהדר. התמחור הוא תחרותי ו- VPN מהיר, אך הוא אינו יכול להריץ את OpenVPN, שהוא ללא ספק הפרוטוקול הטוב ביותר עבור רוב האנשים.

עם זאת, CactusVPN צריך לצמוח עוד מעט לפני שהיא תהיה מוכנה להתחרות בדומה ל- ExpressVPN ו- NordVPN. די במדיניות הפרטיות כדי לגרום כמעט לכל אחד להרגיש לא בנוח ומספר השרתים אינו מקובל.

רק הזמן יגיד אם CactusVPN יגדל להיות טיטאן של תעשיית ה- VPN. הפוטנציאל קיים, אבל יש לו דרך ארוכה.

אם יש לך ניסיון ב- CactusVPN, יידע אותנו כיצד התרחש בתגובות למטה. אם אתה מחפש משהו טוב יותר, אנו בטוחים שתמצא את ה- VPN המושלם עבורך בביקורות ה- VPN שלנו. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map