סקירת Browsec – כמה בעיות אבטחה חמורות – עודכן בשנת 2020

סקירה של

Browsec הוא VPN מבוסס דפדפן ונייד שיש לו תוכנית נהדרת בחינם, אך כמה בעיות אבטחה חמורות מאוד. כרגע איננו יכולים להמליץ ​​עליו, אך בעתיד זה עשוי להפוך למתמודד. קרא את סקירת ה- Browsec המלאה שלנו לקבלת הפרטים.


ביקורות VPN הטובות ביותר

כשמו כן הוא באופן רופף, Browsec הוא VPN המיועד להגן על התנועה של הדפדפן שלך. אמנם התבשרנו כי לקוח שולחן עבודה נמצא בעבודות, אך לעת עתה המשתמשים יכולים לבחור רק בין יישום נייד או סיומת דפדפן.

אם תקרא הלאה, תגלה שזה פותח פחית תולעים בכל הקשור לאבטחה ותכונות. עד שלקוח לשולחן העבודה יתפנה, אין ל- Browsec שום סיכוי להפוך אותו לרשימת ה- VPN הטובה ביותר שלנו.  

עם זאת, אנו עדיין סקרנים לראות מה יש ל- Browsec להציע ללקוחות כיום, ומעוניינים לקבל נקודת התייחסות לחזור אליה בעתיד הלא רחוק. לאורך הדרך הצלחנו למצוא כמה איכויות גואלות, כמו תוכנית חופשית נדיבה, הגורמת לנו לחשוב שייתכן והבטיחה ש- Browsec אם יתייחס לכמה מהנושאים היותר מבריקים..

חוזק & חולשות

חלופות עבור Browsec

תכונות

הדבר הראשון שרבים מוותיקי ה- VPN ישים לב לגבי Browsec הוא היעדרו של לקוח שולחני. האפשרות שלך במחשב היא להתחבר באמצעות סיומת דפדפן עבור Chrome, Firefox או Opera. עם זאת, למכשירים ניידים יש אפליקציה ייעודית, הזמינה עבור אפל ואנדרואיד.

Browsec הודיעה כי לקוח שולחן עבודה אמור לצאת בסוף השנה, שבזמן הכתיבה, הוא מתקרב במהירות לסופו. המחסור הנוכחי בלקוח שולחני פירושו ש- VPN כבר מוגבל מאוד בערכת התכונות שלו בשולחן העבודה ובמחשבים ניידים.

אנו נסקור את הבעיות שגורמות לה לעומק יותר בקטעים אחרים, אך בתור התחלה זה אומר ש- Browsec לא תגן על כל תנועה העוברת דרך יישומים שאינם נמצאים בדפדפן שלך. בנוסף, אין מתג להרוג, אין דרך להתחבר בעת ההפעלה ואין אפשרויות של פרוטוקול או הצפנה.

הגדרות Browsec

התכונה היחידה שיש לקוח הדפדפן היא “הגדרות חכמות.” זה מאפשר לך להגדיר רשימה של אתרים שיגרמו ל- VPN להתחבר אוטומטית – או לחילופין להתנתק – כשאתה מבקר בהם.. 

Browsec-Smart

זה דומה במקצת לאופן הפעולה של מנהרות מפוצלות. עם זאת, במקרה של מנהור מפוצל, חיבור ה- VPN מסונן על בסיס תכנית לתוכנית. אתה יכול לקרוא עוד על זה ולראות VPN עשיר בתכונות בפעולה בסקירת ExpressVPN שלנו. 

מלבד ההגדרות החכמות, התפריטים של סיומת הדפדפן נטולי כל אפשרויות ותכונות. בנוסף, היעדר לקוח שולחני גורם ל- Browsec לאבד מיד הרבה מהפונקציונליות שרוב האנשים מחפשים ב- VPN. 

סקירה כללית של תכונות Browsec

לוגו של Browsecbrowsec.com

החל מ- $ 333 לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
5

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
7 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
41

מערכות הפעלה בשולחן העבודה

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן
Chrome, Firefox, Opera

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
IPSec, TLS, HTTPS

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

אף כי הוא חסר מאוד מבחינת התכונות במצבו הנוכחי, התמחור מצליח לפצות על כך במידה מסוימת. Browsec מציעה רק שתי תוכניות, האחת על בסיס חודש לחודש, והשנייה רושמת אותך לשנה שלמה.

בעוד שהאתר טוען בנקודה אחת שיש “80 דרכים לשלם”, זה בעצם אומר שאתה יכול להשתמש בכרטיס אשראי או ב- PayPal. יש להניח כי קיימים 79 סוגים של אשראי או כרטיס חיוב המאפשרים לטענה זו לא להסתכם בפרסום כוזב. Browsec אינה מקבלת ביטקוין או כל צורה אחרת של cryptocurrency. 

למרות תביעת התשלומים המטעה במקצת, התמחור של Browsec מציע סיבה משכנעת להירשם. התוכנית החודשית היא כבר במחיר סביר, ואפילו מכה את הדוגמא שעולה על האפשרויות שלנו, CyberGhost.

התוכנית השנתית מורידה את המחיר עוד יותר. עם זאת, בעוד ש- Browsec עוצר שם, CyberGhost לא עושה זאת. כפי שתוכל לקרוא עליה בסקירת CyberGhost שלנו, התוכנית לשלוש השנים שמציעה CyberGhost עולה על התמחור של תוכנית Browsec לשנה כאשר היא מחולקת לעלות חודשית. 

מקום נוסף ש- Browsec מאיר הוא התוכנית החינמית הנדיבה המרשימה שלה. אפשרות זו מאפשרת לך להתקין את סיומת הדפדפן ולהתחבר בלי להשתמש בחשבון. משתמשים בחינם מקבלים גישה לארבעה שרתים ויש להם כמות בלתי מוגבלת של נתונים.

למרות שמהירות השרתים החינמיים מוגבלת בערך עד חמישה מגהבייט לשניות, ל- Browsec עדיין סיכוי טוב לנחות מקום ברשימת שירותי ה- VPN החינמית שלנו..

קלות שימוש

אתר Browsec מקל על התקנת לקוח הדפדפן והרשמה לחשבון. למעשה, אם אתה מתכנן להשתמש בחשבון החינמי, אתה אפילו לא צריך להירשם. פשוט התקנת התוסף והפעלתו מאפשרת לך גישה ל- VPN בחינם, וזו דרך נחמדה להכיר אנשים לשירות.

התוסף עצמו קל לשימוש, אך זה לא אומר הרבה, בהתחשב בחוסר התכונות המוחלט. אתה יכול להתחבר ל- VPN על ידי לחיצה על מתג להחלפה בפינה השמאלית התחתונה של הרחבה או על ידי לחיצה על כפתור “הגן עלי” הגדול באמצע. 

לקוח Browsec

העיצוב הכללי של התוסף הוא בסדר, אך יש גם כמה בעיות בוהקות. כלומר, אינך יכול לבחור שרת לפני שתתחבר. רשימת השרתים מופיעה רק לאחר חיבור, מה שמאלץ את ה- VPN להתנתק ולחבר מחדש לשרת החדש. 

עם זאת, ה- VPN אכן מתחבר מהר מאוד. עם זאת, היא אינה מציעה הודעה או מציגה סימן כלשהו בעת ההתחברות, דבר שלא צפוי לעניין. היעדר אישור כלשהו ש- VPN התחבר (או התנתק) לאחר לחיצה על הכפתור, מרגישים לפעמים לא בטוחים לגבי הסטטוס של ה- VPN..

כל שעליך לעשות הוא להציע את הבחירה בשרת לפני שתתחבר ותוסיף סוג כלשהו של אישור או התראה כאשר ה- VPN מתחבר או מתנתק יעשה דרך ארוכה לשיפור חוויית המשתמש..

מהירות

Browsec הייתה בכל המפה בבדיקת המהירות שלנו. בתחילה, הדברים נראו מאוד מבטיחים, כאשר השרת הקרוב ביותר כאן בארה”ב החזיר חלק גדול מרוחב הפס ההורדה שלנו וכמעט את כל רוחב הפס ההעלאה שלנו. 

השרת הבריטי סבל מעט, אך עדיין ביצע בצורה מכובדת מבחינת מהירויות הפינג וההורדה. מהירויות ההעלאה מאותו שרת, לעומת זאת, היו הסימן הראשון לבעיה.

מיקום: Ping (ms) הורדה (MB / s) העלאה (MB / s)
לא מוגן (וירג’יניה, ארה”ב)4308.59343.54
ארה”ב.15246.62341.66
בריטניה76215.8421.85
יפן174227.723.72
ברזילDNFDNFDNF
צ’ילה1320.653.40

המעבר לשרת ביפן המשיך את המגמה שראינו עם השרת הבריטי. זמני הפינג היו סבירים, לאור המרחק העצום – בערך 6,700 מיילים, או כמעט 11,000 ק”מ – בינינו ליפן. מהירויות ההורדה היו עדיין טובות, אך מהירויות ההעלאה סבלו יותר מתמיד. 

בבדיקת שרתים בדרום אמריקה לא הצלחנו להשיג תוצאה מהשרת בברזיל בכלל, למרות סיומת הדפדפן שהראתה כי אנו מחוברים וכי השרת לא עמוס בתעבורה.. 

זה המקום שבו התראות מסוג חיבור וניתוק יהיו מועילות, כאמור, כדי לאשר את מצב ה- VPN.

לבסוף, ניסינו שרת דרום אמריקאי אחר, הפעם בצ’ילה. בדומה לברזיל, בקושי הצלחנו ליצור קשר בכלל. בגלל התוצאות המשתנות להפליא, אם אתה מחפש VPN שמציע מהירויות גבוהות באופן אמין, אנו ממליצים לך לבדוק את הסבב המהיר ביותר שלנו ל- VPN.

אבטחה

כפי שכבר הזכרנו, Browsec אינה מציעה לקוח שולחני בזמן הכתיבה, אך טוענת כי היא מתכננת שיהיה אחד מוכן לפני סוף 2019. במקום זאת, משתמשים במחשבים שולחניים ומחשבים ניידים נאלצים להשתמש בתוסף דפדפן בשני Chrome, פיירפוקס או אופרה. 

התוסף לא יכול לרוץ בהפעלה ואין לו מתג להרוג. זה פוסל מייד את Browsec מתוך התחשבות כאפשרות מאובטחת באופן אמין למי שמנסה להגן על האבטחה המקוונת ועל האנונימיות שלהם. 

כדי להחמיר את המצב, הפרוטוקולים של Browsec רחוקים מהטובים ביותר. תוסף הדפדפן משתמש בפרוקסי HTTP באמצעות TLS, עליהם תוכלו לקרוא בהשוואה בין SSL לעומת TLS. יישום הטלפון משתמש ב- IPSec. 

אם תעבור לפירוט פרוטוקול ה- VPN שלנו, תראה שהפרוטוקול העליון בו רוב ה- VPN משתמשים – או לפחות מציעים – הוא OpenVPN. היעדר OpenVPN, אפילו כאופציה, מעלה ספק נוסף באבטחת הרחבות ולקוחות הסלולר של Browsec.. 

עם זאת, כדי לתת קרדיט למקרה שהוא נובע, לא הצלחנו לאתר דליפות DNS במהלך הבדיקה שלנו. בנוסף, גם היישום הנייד וגם תוספי הדפדפן משתמשים בהצפנת AES-256 כדי לשפר את מצב האבטחה. 

עובדות אלה אפילו לא מתחילות לפצות על חוסר מתג ההרג. הבעיה המרכיבה את זה היא היעדר ההודעות, שכבר קיימנו עליהן. 

אם ה- VPN היה נתקל בבעיה, לא רק שלא היה מתג להרוג כדי לעצור את זרימת התנועה, אלא אפילו לא תדע או תקבל שום סוג של התראה או אזהרה, ככל שיכולנו לדעת. 

אם אתה מחפש VPN מאובטח ביותר, אנו מציעים לבדוק את סקירת NordVPN שלנו. NordVPN מציע מתג להרוג ופרוטוקול OpenVPN, ויש לו רקורד חזק של הגנה על צרכניו. 

פרטיות

מדיניות הפרטיות של Browsec היא אחת הקצרות ביותר שראינו. המסמך הקצר אורך רק עמוד ונדרש לקרוא דקה או שתיים בלבד.

בתוכו, Browsec מפרט במהירות במונחים רחבים איזה מידע נאסף וכיצד ניתן להשתמש בו. כצפוי בכל אתר אינטרנט, מידע כלשהו נאסף באמצעות קובצי cookie כשאתה מבקר באתר של Browsec. 

מידע זה אינו מזהה ומשמש לתחזוקה ושיפור האתר. בינתיים, המידע האישי שאוסף Browsec מוגבל לאימייל ולאמצעי התשלום שלך כדי לפתוח את החשבון. 

בנוסף, יש סעיף לגבי מידע שנאסף אוטומטית במהלך השימוש ב- VPN. Browsec לא עושה עבודה טובה בכדי להסביר מהו מידע זה, אך היא כן אומרת שיש לה את הזכות להשתמש במידע זה ל”ניטור “, שהיא מילה מפחידה למצוא במדיניות פרטיות..

ביצועי סטרימינג

מבין אתרי הסטרימינג שבדקנו, אמזון פריים הייתה היחידה שנתנה לנו גישה לתוכן. נטפליקס והולו שניהם גילו שאנחנו מתחברים דרך VPN ואמרו לנו להתנתק לפני שנוכל לצפות במשהו.

ה- BBC iPlayer לא ראה אותנו בבריטניה, למרות שהיינו מחוברים לשרת בבריטניה, כך שגם לא יכולנו לצפות בשום דבר שם. בנוסף, כפי שראינו בסעיף המהירות, מהירויות ההורדה המתמשכות משתנות משמעותית משרת אחד לשני.

סטרימינג של Browsec

כפי שניתן היה לצפות, משמעות הדבר הייתה שביצועי הזרימה השתנו משרת אחד לשני. בשרת האמריקאי הסמוך הצלחנו לצפות בתכני HD מלאים ללא כל חציצה או בעיות אחרות. עם זאת, בשרתים כמו צ’ילה, נראה שהדברים לרוץ בצורה חלקה ב- HD לא היו בכרטיסי Browsec. 

אם אתה מחפש דרך לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי ורוצה להיות מסוגל לצפות בו ב- HD, הקפד לקרוא את המדריך שלנו כיצד לנצח את האיסור של VPN Netflix. 

שירות לקוחות

האתר של Browsec נמצא בצד היותר חשוף של הדברים. בגלל זה, אין בסיס ידע אמיתי באתר. יש שאלות נפוצות של שלוש שאלות עם פניות כלליות מאוד וכפתור בצד ימין למטה ליצירת קשר עם התמיכה. 

Browsec-שאלות נפוצות

אף על פי שבסיס ידע יהיה תוספת נהדרת, דוא”ל התמיכה בלקוחות היה מוצק. זמני התגובה היו בדרך כלל תוך 15 דקות והציעו תשובות אינפורמטיביות וקלות להבנה.

פסק הדין

ל- Browsec יש דרך ארוכה לפני שנוכל לתת לה את חותמת האישור שלנו. ללא לקוח שולחן עבודה, חסר לו את כל התכונות החשובות ביותר שאנו מחפשים, כמו מתג להרוג וחיבור בעת ההפעלה. 

עם זאת, ישנם כמה אזורים שגורמים להיראות שלברובסק פוטנציאל להיות יהלום במחוספס. כל הדברים הנחשבים, התמחור משכנע והתוכנית החינמית נדיבה. 

אולם לעת עתה אנו ממליצים לעבור לרשימה המלאה של ביקורות VPN כדי למצוא אפשרות מלאה יותר. עם זאת, אנו כבר סקרנים לחזור בעוד זמן קצר לראות את לקוח שולחן העבודה הקרוב של Browsec.

אם ניסית את Browsec, אנו מעוניינים לשמוע על החוויה שלך בתגובות למטה. כמו תמיד, תודה שקראתם. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map