סקירת AirVPN – עודכן בשנת 2020

סקירה של

AirVPN, תוכנה שנבנתה על ידי חובבים, כוללת אבטחה המתחרה מזו של כל הספקים המובילים בשוק. עם זאת, הממשק שלה דורש הרבה סבלנות ותמיכה באין קיימות, מה שהופך את זה לבחירה גרועה עבור אנשים שרק מסתדרים עם VPNs. קרא את כל הפרטים בסקירת AirVPN שלנו.


ביקורות VPN הטובות ביותר

AirVPN הוקמה על ידי “קבוצה קטנה מאוד של פעילים, האקטיביסטים והאקרים” בשנת 2010. זה התחיל עם שני שרתים בלבד ומאז הוא הפך ליותר מ -200. הרשת הפרטית הוירטואלית פועלת עדיין על ידי פעילים ומסירותה לפרטיות נותנת אפילו ספקי ה- VPN הטובים ביותר שרוצים לכספם.

בסקירה זו של AirVPN, נדבר על תכונות, תמחור, קלות שימוש, מכשירים נתמכים, מיקומי שרת, מהירות, אבטחה ושירות לקוחות לפני שנתן את פסק הדין שלנו. אמנם אנו אוהבים מאוד את הקצה האחורי של האפליקציה, אך יש לנו הסתייגויות בנוגע לחזית.

ל- AirVPN יש דגש ברור על פרטיות וביטחון, עד כדי כך שהוקרבו תחומים אחרים. קלות שימוש הינה עקב אכילס עבור ספק זה ובעוד שתוכלו ללמוד את הממשק, ייתכן שמתחילים חדשים ל- VPN נכבים בגלל המראה המתוארך..

התחברות

רשימת שרתים של airvpn

מהירויות אוויר

הגדרות כלליות של airvpn

אזור לקוחות airvpn

קודם

הבא

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות עבור AirVPN

מאפיינים

ל- AirVPN אין את החשודים הרגילים שאנו מחפשים בתכונות. אין בו מכשיר הורג, חוסם מודעות ובקרות פרטיות נוספות. הוא מתמקד באבטחה והתאמה אישית וככאלה, התכונות מרכזות באזורים אלה.

AirVPN משתמש אך ורק בפרוטוקול OpenVPN ביציאות 80 TCP / UDP, 443 TCP / UDP ו- 53 TCP / UDP. כל שרת תומך גם ב- OpenVPN דרך SSH, SSL וטור, כלומר אפילו הניטור הכי אינטנסיבי לא צריך להיות יותר מדי בשביל שהוא יוכל לטפל בו.

גם תמיכה בהעברת נמל. בעיקרו של דבר, העברת נמל מעביר תנועה המגיעה מהאינטרנט לשרת VPN ליציאה מסוימת בלקוח שלך. הוא משמש להעברת תנועה נכנסת שאחרת תיחסם.

ניתן להעביר עד 20 יציאות בבת אחת עם AirVPN בכל יציאה מעל 2048 דרך TCP, UDP או שניהם. ההגדרות לכך ניתנות להגדרה באזור הלקוח באתר AirVPN, עליהם נדבר עוד בהמשך.

AirVPN-Port-Forwarding-Settings

AirVPN תומך בחיבורי הופ כפול, אך זה לא ניתן להגדרה ישירה בלקוח. אתה יכול לקפוץ מכמה חמישה שרתים, באמצעות חמשת החיבורים בו זמנית, באמצעות מחשב וירטואלי. כלומר, במילים של AirVPN, “פיתרון תת-אופטימלי”, עם זאת, מכיוון שתשתף משאבי מערכת ורוחב פס רשת עם כל המכונות שלך.

פיתרון טוב בהרבה יהיה להתחבר ל- AirVPN דרך Tor, בו היא תומכת.

ל- AirVPN אין מכשיר הורג, כשלעצמו. עם זאת, יש לו נעילת רשת החוסמת את כל התקשורת אלא אם כן היא עוברת AirVPN. ההבדל הוא שמכשף הורג עשוי להיות פעיל רק כשאתה מחובר לשרת, בעוד נעילת הרשת נשארת ללא הפסקה.

AirVPN-Lock-Network

AirVPN ו- OpenVPN

OpenVPN הוא פרוטוקול הניתן להגדרה גבוהה והמחויבות של AirVPN אליו מראה. ניתן להגדיר את כל תחומי החיבור לרצונך, כולל שכבות היציאה, ה- DNS והרשת עבור IPv4 ו- IPv6.

זוהי עדות למי AirVPN מכוון. משתמשים שאינם בקיאים ב- VPN ירגישו אבודים בפרטים הטכניים וימצאו שהוא שירות גרוע בתכונות, אך, למי שמבין מה קורה, AirVPN הוא VPN מאוד להגדרה ועשיר בתכונות..

ביצועי סטרימינג של AirVPN

AirVPN הוחלף על ידי האיסור של ה- VPN של נטפליקס, מה שהפך אותו למתמודד רע עבור ה- VPN הטוב ביותר לרשימת נטפליקס. עם זאת, BBC iPlayer, Hulu ו- Amazon Prime Video עבדו. השתמשנו בשרת בבריטניה כדי להתחבר מארה”ב, וכל הבלעדיות הראו וזרמו ללא בעיות.

סקירה כללית של תכונות AirVPN

לוגו AirVPNwww.airvpn.org

החל מ- $ 116 כל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
5

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר

כמות שרת ברחבי העולם
223 בעשרים מדינות

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES, RSA-4096

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

הממוקם באיטליה, AirVPN מתבסס על תמחור על יורו. אם אתה לקוח מבוסס ארה”ב, זה יכול להיות שיעורים משתנים בהתאם ליום שאתה משלם. בזמן הכתיבה, יורו אחד שווה ל 1.17 $ אך רק לפני מספר שנים היה זה כמעט 1.40 $.

עם זאת, שיעורים אינם רעים. AirVPN משלמים על בסיס חד פעמי, כך שתוכל לקבל את ההגנה הדרושה לך בזמן שאתה זקוק לו.

המחירים הטובים ביותר הם בטווח של שלושה עד שישה חודשים. קנייה של שנה זולה יותר בחודש, אך לספקי VPN אחרים יש הנחה גדולה יותר מהתוכניות השנתיות. CyberGhost, למשל, גובה כ- $ 3 יותר על בסיס חודש לחודש, אך כמעט 20 $ פחות על שנתי (קרא את סקירת CyberGhost שלנו).

דרך להקל על סוגיה זו היא להציע מנויים לטווח ארוך יותר, אשר AirVPN, למרבה הצער, לא עושה.

AirVPN גם לא מציע תוכנית חופשית, מה שלא מפריע לנו יותר מדי. מבט אל אתר האינטרנט שלה מציע כי סחירות אינה M.O של VPN זה. והכי הרבה תוכניות חינמיות בינוניות במקרה הטוב. קרא את סקירת Windscribe שלנו למעט הכלל.

משפט AirVPN

AirVPN מציע תקופת ניסיון בחינם, אך תצטרך לבקש זאת. החברה גם לא מתייחסת מדוע זה המקרה בשאלות הנפוצות שלה. התוכנית לשלושה הימים מחליפה את המשפט, אך נראה כי בניגוד לאתוס של AirVPN לחייב את פרטי הדוא”ל והתשלום שלך כדי לנסות את השירות..

עם זאת, המחירים לא רעים. זמירה של השומן של אופציות לשלושה חודשים ושישה חודשים לטובת תכניות דו-שנתיות ותלת-שנתיות תעזור להוריד את העלות של תומכים לטווח הארוך ודרך פשוטה יותר לנסות את השירות תסייע בהבאת לקוחות חדשים. כפי שהיא עומדת, AirVPN זה בסדר, אבל זה יכול להשתמש בעבודה מסוימת.

קלות שימוש

יש חלוקה מעניינת בין תהליך הקופה של AirVPN לבין השימוש ביישום. שניהם נראים מיושנים, אך ההרשמה לתכנית מוכיחה הרבה יותר קשה מחיבור שרת מרוחק.

לחיצה על “הצטרף & לחץ על כפתור ההורדה באתר AirVPN מציג את כל המקומות האפשריים שבהם ניתן להשתמש. אם אתה משתמש בנתב, למשל, תובא למדריך צעד אחר צעד להגדרתו לקושחת הנתב שלך. לקוח שולחן העבודה זהה לכל הורדה: הפעל את התוכנית והמתן לסיומה.

מתקני AirVPN

זה מה שעשינו קודם, מכיוון שזו הדרך הישירה ביותר שהאתר מצביע עליה, אך כאשר העמסנו את היישום, לא יכולנו להתחבר ונאלצנו לחזור לאתר, להירשם ולרכוש תוכנית. AirVPN ברור בדף ההורדות שעליך ליצור חשבון ולרכוש תוכנית, אך הקישור מדף הבית עדיין לוקח אותך להורדות..

רישום AirVPN

אולי זה תוצר לוואי של עיצוב האתר המתוארך של AirVPN. יצירת חשבון, רכישת תוכנית והורדת הלקוח מופיעים בדפי אינטרנט נפרדים, מה שהופך את תהליך ההרשמה לממושך ומבלבל. היינו אומרים ששכל ישר צריך לנצח, אך עבור חלק מהמשתמשים באינטרנט השכל הישר אינו נפוץ ו- AirVPN לא חותך אותם לרפיון.

הלקוח טוב, למרות המראה המתוארך. יתכן שיש לנו אמון רב יותר בהשוואה ל- AirVPN, שאמרה שהטכניות שלו היא “החיסרון העיקרי היחיד”.

שימוש בלקוח AirVPN

לאחר הנחיתה בלקוח, תתבקש להתחבר, ואחריו תראה שני כפתורים בתחתית: אחד להתחברות לשרת מומלץ ואחד להפעלת נעילת רשת. השרת המומלץ עובד טוב, אם כי מצאנו אפשרות מהירה יותר במבחני המהירות שלנו.

AirVPN-Client

עם זאת, AirVPN עובד מצוין עבור משתמשים שרוצים להוריד את הלקוח, להתחבר לשרת ולהתקשר אליו ביום.

חפירה עמוקה יותר לא נעשית בחינניות. רשימת השרתים היא בדיוק זו, רשימה. אתה יכול לארגן לפי שם, מיקום, ניקוד ועומס, אבל זו דרך קשה לעבור דרך הרשת. ל- AirVPN יש כרטיסיית “מדינות” נפרדת, שמגדילה את הגודל, אך אינך יכול להתחבר לשרת משם..

רשימת שרת AirVPN

אם אתה רוצה להתארגן לפי מדינה, תצטרך להוסיף רשימה של רשימה לבנה או של רשימת רשימה שחורה. הרשימה השחורה תסיר את המדינה מדף השרת ורישום הלבן יציג רק את אותה מדינה. לדוגמה, אם אתה רוצה לראות רק שרתים בקנדה, הולנד ושבדיה, אתה יכול לרשימה את המדינות הללו ורק השרתים הזמינים שם יופיעו בכרטיסיית השרתים..

AirVPN-Blacklist-Settings

זו דרך הגונה לצמצם את רשימת השרתים, אך ללא הסבר, יתכן שמדובר בתכונה ארגונית שחלק מהמשתמשים אף פעם לא מבינים.

מתחת לבחירת השרת, ישנן כרטיסיות למהירות, נתונים סטטיסטיים ויומנים. אם אתה פותר בעיות או סתם מנסה לראות את הביצועים של ה- VPN, הם קישורים נחמדים שיש. אחרת, הם בעיקר מיותרים.

הגדרות AirVPN

AirVPN מתחיל להיות טכני בתפריט ההגדרות, אליו ניתן לגשת על ידי לחיצה על הסמל בפינה השמאלית התחתונה של ממשק המשתמש. כאן תוכלו להגדיר DNS, להגדיר Tor, להגדיר נעילת רשת ועוד ועוד. כל עוד אתה יודע מה אתה עושה, זה תחום מצוין. לכולם, עדיף להתרחק.

הגדרות חיבור AirVPN

ניתן לגשת לתכונות מסוימות דרך הלקוח באתר האינטרנט של AirVPN. זה בעיקר בשבילך לראות את השימוש שלך, לשלם חשבוניות ותמיכה ליצירת קשר, אך אתה יכול גם להגדיר העברת יציאות, ליצור תצורות להתקנה בפלטפורמות שאינן תומכות בלקוח AirVPN ולנהל את מפתחות המכשיר שלך..

AirVPN-Generate-Config

ישנם שני תחומים שנרצה לראות בהם משופרים. יש לייעל את תהליך הקופה כך שהוא יתחיל ברישום ויסתיים בהורדה, ולא להפך. ממשק המשתמש יכול להשתמש במתיחת פנים כך שקל יותר לעבור את הניווט בין השרתים הזמינים..

מלבד זאת, AirVPN מספק חוויה הגונה, אם מתוארכת, המתאימה יותר למשתמשים טכניים, אך אין למתחילים לא ללכת לאיבוד יותר מדי.

מכשירים נתמכים

ל- AirVPN יש פריסה יפה של מכשירים נתמכים. לקוחות שולחן עבודה זמינים עבור מערכת ההפעלה Windows, macOS, Linux ו- Chrome. קישוריות לנייד זמינה עבור אנדרואיד ו- iOS. עם זאת אין אפליקציה סלולרית ייעודית. ניתן להתחבר רק באמצעות אפליקציית OpenVPN, שתוכלו לעבור דרך חנויות האפליקציות וגוגל פליי.

בהתחשב בממשק המתוארך של AirVPN, ההחלפה אינה כה גרועה.

ניתן להגדיר גרסאות נתב עבור DD-WRT, עגבנייה, AsusWRT ו- pfSense. ל- AirVPN יש מדריכים לעשות זאת בעזרת הוראות שלב אחר שלב והרבה תמונות מסך. אתה יכול גם להשתמש AirVPN עם Tor או דרך מנהרת SSH או SSL.

מדריך נתב AirVPN

AirVPN תומך בחמישה חיבורים בו זמנית, לא משנה את פרק הזמן שתרכוש. זה כמו IPVanish וגישה לאינטרנט פרטי (קרא את סקירת IPVanish וסקירת גישה פרטית לאינטרנט), וזה די טוב.

מיקומי שרת

AirVPN מונה 223 מיקומי שרתים בעשרים מדינות. ישנם גם 12 שרתי הופ כפול בעשר מדינות שאינך יכול להתחבר אליהם ישירות. הרשימה לא רעה, אך היא גם לא מרשימה, במיוחד בהשוואה ל- NordVPN, המספק 3,357 שרתי ב- 60 מדינות (קרא את סקירת NordVPN שלנו).

AirVPN טוען שהפיזור הקטן יותר נובע מדרישות מיקום השרת המחמירות שלה. זה אומר שפשוט הוספת שרתים תהיה “… בלי התייחסות לאיכות השירות ולאבטחת הלקוחות.” אנו מסכימים, לרוב, אך ישנם שירותי VPN רבים המספקים יותר שרתים ועושים זאת עם איכות וביטחון עקביים.

עם זאת, מיקום השרתים טוב, אם כי רובם נמצאים בהולנד, ארה”ב, קנדה ובריטניה, לכן ייתכן שתצטרך לחפש במקום אחר אם אתה רוצה גיוון רב יותר.

מהירות

המהירויות אינם עקביים, אם כי לא רע. AirVPN לא יעלה את רשימת ה- VPN המהירה ביותר שלנו, אך אסור לראות ירידה גבוהה מדי במהירויות אם אינך נוסע ברחבי העולם.

מיקום: Ping (ms): הורדה (Mbps): העלאה (Mbps):
לא מוגן (סנט לואיס, מיזורי)10102.3211.12
טורנטו קנדה5116.5910.70
אמסטרדם, הולנד21450.543.44
מנצ’סטר, בריטניה19415.706.72
לוס אנג’לס, ארצות הברית11097.256.91
הונג קונג38456.662.01

כצפוי, מרחקים גדולים יותר מביאים חביון ארוך יותר, מה שהופך את AirVPN לבחירה גרועה עבור ה- VPN הטוב ביותר למשחקים. אפילו הביצועים הטובים ביותר מבחינת חביון, טורונטו, היו ארוכים פי חמישה מהציון הלא מוגן שלנו.

מהירויות ההורדה היו מוזרות. הביצוע השני הטוב ביותר היה בהונג קונג שנמצאת בצד השני של העולם ממכונת הבדיקה שלנו. שיעורי ארה”ב היו רחמים, מה שהפך את זה לאופציה גרועה עבור ה- BBC iPlayer, אבל המהירות בארה”ב היו טובות. אנו ממליצים עליו כ- VPN Netflix מהיר, אך לא הצלחנו להגיע לשגיאת ה- Proxy של נטפליקס האימה..

המהירויות אינן יצירות באופן כללי. לדוגמה, ל- GooseVPN יש ירידת מעבר צבע בהתאם למיקום של השרת המרוחק (קרא את סקירת GooseVPN שלנו). אין שום חריזה וסיבה למהירויות AirVPN. הביצועים שלך תלויים במידה רבה באיזה שרת תבחר עבור האזור אליו אתה מנסה לגשת.

בהתחשב בארגון העניים של מיקומים, ציד השרת המהיר ביותר עבורכם יהיה מטלה. AirVPN לא סובל מהידרדרות המהירה של Shellfire (קרא את סקירת ה- VPN של Shellfire שלנו), אבל קיווינו לטובה.

אבטחה & פרטיות

AirVPN משתמש בפרוטוקול OpenVPN באופן בלעדי עם קידוד AES-256 המגובה במפתח RSA של 4096 סיביות. המדריך שלנו לאבטחת VPN מסביר תנאים אלה לעומק אך לעת עתה, כל שעליך לדעת הוא כי AirVPN מספק אבטחה מהשורה הטובה ביותר..

הבלעדיות ל- OpenVPN מראה איפה הראש של AirVPN. נמצא כי PPTP, L2TP ואפילו IKEv2 פחות מאובטחים מ- OpenVPN וזה משהו שאנחנו יכולים להשיג מאחור.

אפילו עם היעדר פרוטוקולים, OpenVPN אמור לעבור את רוב חומת האש. ל- AirVPN יציאות כניסה מרובות, OpenVPN UDP / TCP מקורי ומנהור דרך SSL או SSH. שיטות החיבור והצפנת RSA של 4096 סיביות זיכו אותה במקום כאחד משירותי ה- VPN הטובים ביותר לסין.

המנהרה באמצעות SSL היא יעילה, מכיוון שהיא נראית כמו תנועת HTTPS רגילה. חסימת פירושו חסימת כל חיבור מוצפן באופן מקוון, וככל שתעודות SSL הופכות להיות שכיחות יותר, זה בעצם היה מכבה את האינטרנט.

פרטיות והעין האיטלקית

הפרטיות היא המקום בו הדברים נהיים מעניינים. נתחיל עם החדשות הרעות. AirVPN ממוקם באיטליה, שהיא חלק מ -14 העיניים, קבוצה של 14 מדינות החולקות מידע ומרגלות אחת על השנייה..

למרות זאת, AirVPN מקפידה על מדיניות אי-יומני קפדנית והיא שקופה בה. אתה יכול לשלם באמצעות ביטקוין ו- AirVPN רק שומר על שם המשתמש שלך. אפילו עם אמצעי תשלום ביניים, כמו PayPal, AirVPN לא אוחסן את המידע שהועבר.

בנוסף, ל- AirVPN אין שרתים באיטליה, דבר שמקשה על גוף ממשלתי לחטט בתנועת VPN.

מידע הקשור לשירותי AirVPN, כגון רשת, רוחב פס וכו ‘, נשמר ב- RAM של השרת בלבד, ולא באחסון המוני. לא מאוחסנים נתונים מזהים אלא אם כן אתה רוצה שיהיו.

אלה חדשות נהדרות, בהתחשב בכך שממשלת איטליה יכולה לדרוש מ- AirVPN למסור הכל. כפי שהיא נראית לא היה מה למסור, אבל אם יש כניסה כלשהי בעתיד, זהו עניין פרטיות חשוב. בהתחשב בעובדה שקופה AirVPN לגבי פרטיותך, אנו בספק אם זה יהיה המצב.

היכולת להתחבר דרך דפדפן Tor היא גם מרגיעה. גם אם סוכנות ממשלתית תבוא לדפוק ו- AirVPN איכשהו שמרה יומנים, הדבר היחיד ברשומה היה כתובת ה- IP של צומת היציאה לסשן Tor שלך..

מדיניות אי-יומני וההגנה הטובה ביותר בכיתה הן נקודות חזקות עבור AirVPN, אך חסרות לה תכונות כמו מכשיר הורג, שהוא כלי המנתק את חיבור האינטרנט שלך אם תתנתק מ- VPN. הוספת כזו תגרום לאבטחה של AirVPN להיות דומה ל- ExpressVPN (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו).

בדקנו דליפות WebRTC, IP ו- DNS באמצעות ipleak.org. דאגנו להריץ אותו ב- ipleak.org ולא ב- ipleak.net שכן האחרון מנוהל על ידי אייר. עדיין, AirVPN עברה את כל הבדיקות ו- IPLeak לא יכול היה לראות שאנחנו משתמשים ב- VPN. הכל היה צריך להיות.

שירות לקוחות

הקהילה היא הנקודה החזקה ביותר בשירותה של AirVPN. עם זאת, שאר התמיכה חסרת דופי.

AirVPN מציע תמיכה בדוא”ל באמצעות טופס יצירת קשר. שלחנו פעמיים, פעם לבקשת ניסיון ופעם שאלנו על מספר מיקומי השרת. AirVPN חזר בערך ניסיון למשך קצת יותר מ- 24 שעות ועל מיקומי שרתים תוך פחות משעה.

AirVPN-Contact-Form

דוא”ל התשובה היה פשוט, ואמר לנו את מספר השרתים והמדינות. AirVPN נראתה אמנם הגנתית ביחס למספר השרתים, אולם אמרה “ברצוננו להדגיש כי אנו לא מבצעים טריקים וכתובות IP של כתובות IP ועמלות יתר”, ומאתגרת אותנו “לאמת טענה זו באמצעות מעקב אחר מסלול.”

השאלות הנפוצות טובות, אך קשה לעקוף אותה. ישנם 37 נושאים שרובם מתמקדים במכירות ובתוכנת הלקוח. עם זאת, השאלות הנפוצות מסתכמות בשאר הפורום, מה שהופך אותו לבלבל לניווט. מדריכים משתמשים בפורמט דומה, אך למרבה הצער AirVPN משלב את המדריכים הרשמיים שלה עם מדריכי הקהילה.

מדריכי AirVPN

הפורומים טובים. הקהילה מפרסמת נושאים חדשים ותשובות בכל יום, עם תחומים בולטים כמו הצעות ופתרון תקלות מעל 15,000 נושאים. כאן אתה תמצא את עיקר התמיכה, כל עוד אתה משחק נחמד עם אחרים, אתה אמור להיות בסדר.

AirVPN-פורומים

כמו בשירות השירות של AirVPN, אין הרבה אחיזת יד בכל מה שקשור לתמיכה. בהשוואה ל- VPNs מסחרי יותר, זה כישלון. לעומת זאת, נגד VPNs אחרים שדחפו קהילה זה לא רע.

פסק הדין

AirVPN הוא שירות VPN טוב עם מדיניות פרטיות מרשימה ואמצעי אבטחה מעולים. עם זאת יש כמה תקלות. הממשק מתוארך ותהליך ההרשמה אינו מזמין. כמו כן, המהירויות טובות, אך אינן קרובות למהירות שראינו.

עדיין יש הרבה מה לאהוב ב- AirVPN. הקהילה המסורה מגבה פלטפורמה הניתנת להתאמה אישית במיוחד. אם אתם מתעסקים, AirVPN הוא בשבילכם.

אפילו עם הממשק המתוארך, אנחנו גם לא שונאים את חווית המשתמש הממוצעת. אתה יכול להתחבר לשרת באופן אוטומטי, וזה טוב. אנו מאחלים שזה יועבר לתהליך ההרשמה.

אתה יכול לנסות את AirVPN בעצמך על ידי בקשת משפט או רכישה של מעבר לשלושה ימים. אם אתה רוצה לעשות קניות נוספות, קרא את ביקורות ה- VPN האחרות שלנו. מה אתם חושבים על AirVPN? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map