סקירה מהירה – עדכון 2020

מהירות סקירה

Speedify הוא VPN מבוסס ארה”ב שמציע תוכנית טובה בחינם, אם כי צוות Cloudwards.net מרגיש שיש אפשרויות טובות יותר בתשלום בחוץ. עם זאת, בזכות קלות השימוש הרבה שלה, אנשים מסוימים עשויים להעריך זאת מאוד, כפי שתוכלו לקרוא ולראות בסקירת ה- Speedify המלאה שלנו.


ביקורות VPN הטובות ביותר

Speedify הוא שירות רשת אמריקנית וירטואלית פרטית מבוסס בפילדלפיה, פנסילווניה. זה פותח על ידי Connectify, המתמחה בתוכנות רשת. החברה מעלה את מהירותה, איכות החיבור ואבטחתה הגבוהה. הכנסנו את ה- VPN למרחקים שלה בשביל שתוכלו לראות כמה מהירות בפועל יש מאחורי Speedify.

בסקירה זו של Speedify, נשתף את התוצאות שלנו לאחר שבילינו זמן פנוי עם התוכנה. אנו הולכים לדון בתכונות, תמחור, קלות שימוש, מכשירים נתמכים, מיקומי שרת, מהירות, אבטחה ותמיכה לפני שנתן את פסק הדין שלנו.

Speedify מרשים באזורים מסוימים, אך בקושי מעל הממוצע באחרים. אנו הכי אוהבים את התכונות, הממשק והשימושיות הכללית שלו, אך עדיין מרגישים שהוא מפגר אחרי ספקי ה- VPN הטובים ביותר. עם זאת, התוכנית החינמית שלה טובה למדי, ומציבה אותה בשווי טוב עם ספקי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר.

אלטרנטיבות עבור Speedify

חוזק & חולשות

תכונות

אין הבדל בפונקציונליות בין הגרסאות החינמיות והבלתי מוגבלות של Speedify. באשר להימנעות מחסימה גיאוגרפית, Speedify שכנע אותנו. גם הולו וגם נטפליקס עבדו מצוין, למרות שהשירות אומר באתר האינטרנט שלה כי הוא אינו יכול להבטיח גישה לאחרון.

עם זאת, ההתמודדות עם שגיאת ה- Proxy של נטפליקס היא משחק של חתול ועכבר, לכן אולי תרצו לבדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix אם אתם רוצים גישה עקבית..

Speedify מגיע גם עם מכשיר הורג. אם תדליק אותו, Speedify תנתק את חיבור האינטרנט שלך כל עוד שירות ה VPN מנותק, מה שמבטיח שהנתונים שלך המאפשרים זיהוי אישי לא ייחשפו.

פונקציונליות מליטה הערוץ היא ייחודית ל- Speedify ומרשימה למדי. זה נותן לך אפשרות למזג מספר חיבורי אינטרנט למהירות רבה יותר, וזה יתרון במיוחד עבור מכשירים ניידים. בדרך זו תוכלו להפיק את המיטב מהשירות הסלולרי וה- WiFi שלכם.

Speedify-Features-Channel-bonding

בדומה למליטה בערוצים, המצב המיותר של Speedify משתמש בשני חיבורי אינטרנט כדי לספק התנהגות גלישה טובה יותר וחיבור יציב יותר. התכונה מאפשרת לך להישאר במצב מקוון גם אם החיבור למקור אינטרנט, כגון WiFi, מופרע. אם זה קורה, זה פשוט עובר לזה האחר, כך שתוכל להמשיך לגלוש.

תמחור

Speedify מציעה שלוש תוכניות שונות. מלבד הגרסה החינמית, יש גם Speedify Unlimited ו- Speedify לצוותים, אשר בשניהם מציעים 30 יום הכסף בחזרה. לרוע המזל, השירות אינו מציע מנויים שאורכם יותר משנה.

הגרסה החינמית של השירות כוללת מכשיר אחד עם רוחב פס של 5 ג’יגה-בתים בחודש. בהשוואה ל- TunnelBear, התוכנית החינמית מעולה, אך עדיין מדובר במחצית מהנתונים שמציעה Windscribe (קרא את סקירת TunnelBear וסקירת Windscribe). Speedify זמין עבור Windows, macOS, Android או iOS.

Speedify Unlimited מספק רוחב פס בלתי מוגבל בעד חמישה מכשירים. בהשוואה ל- CyberGhost, התעריף החודשי זול (קרא את סקירת CyberGhost שלנו). כמו אצל מרבית הספקים, המנוי השנתי זול בהרבה. אתה מקבל 12 חודשים בערך במחיר של שישה.

הגרסה בתשלום אינה מוסיפה תכונות, היא רק מגדילה את רוחב הפס המותר ומספר החיבורים בו זמנית.

אתה יכול גם לרכוש שרת ייעודי, שהוא תוספת של 120 $ לחודש או 900 $ לשנה. שרתים ייעודיים זמינים בתוכניות אישיות וצוות, אך הם הגיוניים יותר בתצורה האחרונה.

תוכניות צוות הן למעשה תוכניות אישיות עם תכונות נוספות לניהול משתמשים. אתה מקבל לוחות מחוונים של הצוות ויכולים להשתמש בפונקציות מורחבות לדיווח וניתוח. המחיר למשתמש אינו משתנה בהתאם לגודל הצוות. בין אם יש לך 15 או 50 אנשים בצוות שלך, אתה תשלם אותו שיעור.

מערכת התמחור של Speedfy שימושית במיוחד אם תוסיף שרת ייעודי למנוי החודשי שלך. ככל שיותר אנשים המשתמשים בשרת הייעודי, כך עולה לך בממוצע.

Speedify אינה זולה, אך גם היא לא הספק היקר ביותר שראינו. זהו מודל פשוט שיכול לספק ערך רב יותר אם הוא יציע תוכניות עם תנאים ארוכים יותר. אם אתה רוצה שירות זול, הסתכל בסקירת PIA שלנו.

קלות שימוש

התקנת Speedify קלה. עבור לאתר Speedify ולחץ על “הורד”. לאחר מכן המתן עד שתסתיים הורדת הקובץ והפעל אותה. זה כל מה שאתה צריך לעשות. אתה אפילו לא צריך ליצור חשבון.

אתר Speedify-Installation

לאחר סיום ההתקנה, תוכלו להפעיל את ה- VPN.

מהירות-המסך הראשי

ישנם שני תפריטים שתוכלו לפתוח כאן: “הגדרות” ו- “חשבון.” כדי לגשת לתפריט “ההגדרות”, לחץ על סמל גלגל השיניים.

מהירות-הגדרות מסך-מסך

זה פותח את ההגדרות, בהן אתה יכול לבחור בין שלוש תפריטי משנה: “שרתים”, “הפעלה” ו”פרטיות “.

מסך מהיר של הגדרות

תחת “שרתים” אתה יכול, כפי שכבר אומר לך השם, לבחור בין השרתים שאליהם ברצונך להתחבר. Speedify עשוי לשפר את השימושיות בתחום זה. לא היה ברור לנו מייד כיצד לעבור בין שרתים שונים במדינה. פרט לפגם הקטן הזה, לא היו לנו סוגיות מרכזיות.

מהירות בחר-מיקום-שרת

תחת “הפעלה”, תוכלו למצוא הגדרות הקשורות להפעלה והפסקה של Speedify. שוב, איננו יכולים לבקר שום דבר. ההגדרות החשובות ביותר ניתנות, מסווגות לוגית ומסומנות בבירור.

מהירות-הגדרות-מושב

התפריט האחרון מעניין. כאן אתה יכול להגדיר את ההגנה מפני הרגלים, הצפנה והגנת דליפות DNS.

הגדר-הגדרות-פרטיות

תפריט “חשבון” עוסק בהגדרות החשבון שלך. כדי להגיע אליו, לחץ על הסמל האחר במסך הראשי שמתחת לסמל גלגל השיניים.

מהירות-חשבון-מסך-מסך

משם אתה יכול לשדרג את חשבונך, להיכנס או להגיע לדף המדיה החברתית של Speedify.

Speedify-Account

הקישורים “קבל עזרה” בכל תפריט מועילים. כשאתה לוחץ על אחד מהם, אתה מועבר לחלק השאלות הנפוצות הרלוונטי ב- Speedify, שם תוכל לקרוא על הבעיה שלך. אף על פי שלעתים נדירות היא נדרשת בגלל מבנה הניווט הברור של Speedify, התכונה נחמדה להיות בה.

בסך הכל קל להשתמש ב- Speedify. הקטגוריות מסומנות בתווית לוגית והממשק נראה ברור, תמציתי ובנוי בצורה משמעותית. הכפתורים ואלמנטים אחרים משמשים בצורה אחידה ועקבית לאורך כל עיצוב האפליקציה.

גישת “הנייד הראשון” של Speedify עובדת די טוב ומורגש בבירור בעת השימוש באפליקציה. לא רק שהלחצנים, הסמלים וזרמי המסך מציעים כי Speedify עבר אופטימיזציה למכשירים ניידים, אלא שעיצוב המסך, הניווט ואופן הצגת המידע עושים כן..

מכשירים נתמכים

ניתן להשתמש ב- Speedify בשולחן העבודה ובנייד בכל חמישה מכשירים.

לקוח ה- VPN פועל במערכת Windows 7 ומעלה ו- macOS 10.10 ומעלה. אין לקוח עבור לינוקס. כשמדובר במכשירים ניידים, Speedify נמצאת בחזית. האפליקציה המקורית פועלת על אנדרואיד 5 ומעלה ו- iOS 10 ומעלה. אם אתה משתמש ב- Windows Phone או ב- Blackberry, כנראה שאתה צריך לחפש ספק אחר.

התוכנית החינמית של Speedify כוללת מכשיר אחד בלבד למשתמש. מכיוון שלא תצטרך ליצור חשבון כדי להשתמש ב- Speedify, אתה יכול באופן תיאורטי להתקין אותו בכמה מכשירים. החיסרון כאן הוא שאתה לא יכול לסנכרן את ההגדרות והמידע שלך בין מכשירים מרובים.

מיקומי שרת

ל- Speedify יש יותר מ -170 שרתים ב- 50 מיקומים שונים. זה לא הרבה בהשוואה לספקים כמו NordVPN או ExpressVPN שכל אחד מהם כולל אלפים (קרא את סקירת NordVPN שלנו ואת סקירת ExpressVPN).

מהירות מיקומי השרת

השירות מרוכז ביותר באירופה, עם 25 מיקומים. המדינות הבלטיות, כמו אסטוניה, לטביה וליטא, אינן עובדות, וכך גם פורטוגל, צ’כיה, סלובקיה והונגריה.

בצפון אמריקה, Speedify מציעה 15 מיקומים שונים, 13 מהם בארה”ב. השניים האחרים נמצאים בקנדה, כלומר אין כאלה במקסיקו.

זה הופך להיות דק אפילו יותר באסיה, שיש לה שישה מיקומים. לאוקיאניה שלוש, לאפריקה שתיים ולדרום אמריקה אחת בסאו פאולו, ברזיל.

Speedify מיוצגת היטב באירופה ובצפון אמריקה, אך יבשות אחרות מכוסות גרוע.

מהירות

כפי שמרמז השם Speedify, הספק מקדם את המהירות שלו כנקודת מכירה מרכזית. עשינו בדיקת מהירות והגענו לתוצאות הבאות:

מדינה: פינג (ms): הורדה (Mbps): העלאה (Mbps):
גרמניה (לא מוגנת)3321.863.53
מילאנו, איטליה889.893.07
בנגלור, הודו3893.481.54
אוקלנד, ניו זילנד6632.210.87
ניו יורק, ארה”ב26313.312.71
מונטריאול קנדה2714.962.59

בהתבסס על הבדיקות שלנו, Speedify אינה ה- VPN המהיר ביותר בשוק. ההשהיה הידרדרה במידה ניכרת, וזו הסיבה שלא נמליץ על שירות זה למשחקים (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו למשחקים).

הדבר המעניין ביותר במהירויות ההורדה הוא שהשרת בארה”ב מהיר יותר מזה באיטליה. בדקנו שרתים אחרים באירופה, כמו זה בפריס, עם תוצאות דומות.

כדי לרדת לתחתית, בדקנו גם שרת בקנדה. רצינו לברר אם כל השרתים בצפון אמריקה הם מהירים יותר מאלה באירופה. כפי שניתן לראות מהתוצאות לעיל, סביר להניח שמרכזי הנתונים בארה”ב עברו אופטימיזציה על ידי Speedify.

גם מהירויות ההעלאה מאטיות. בשלב זה, עלינו להחמיא ליציבות השרתים האירופיים. ברוב המדינות באירופה כמעט ואין שינוי במהירות ההעלאה בעת השימוש ב- Speedify.

באשר לסטרימינג, Speedify יכולה להקשות על הדברים (קרא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לסטרימינג). עם מנהרת VPN לקצה השני של העולם, מהירות ההורדה מופחתת בכמעט 90 אחוז. כל עוד אתם מטיילים באירופה וצפון אמריקה, עם זאת, סטרימינג לא אמור להיות בעיה.

Speedify הוא VPN איתו ניתן להזרים סרטים באופן מקוון מכיוון שקצב ההורדה הוא, ברוב המקרים, הגון. לעומת זאת, הפינג רע, לכן לא היינו ממליצים עליו למשחקים.

אבטחה & פרטיות

Speedify משתמש בשיטות הצפנה שונות מזו של ספקים אחרים. ככלל, AES, תקן דה-פקטו בקריפטוגרפיה, הוא הצופן המשמש בערוץ TLS / SSL. אם החומרה אינה תואמת AES, מה שקורה לעתים קרובות בסמארטפונים ישנים יותר, משתמשים ב- ChaCha.

זוהי שיטת ההצפנה המשמשת בין היתר את גוגל והיא תקן אבטחה נפוץ בעולם הטכנולוגי. גם AES וגם ChaCha נחשבים לבטוחים, אך ChaCha הרבה יותר מהיר מאשר AES.

לצורך אבטחת פרוטוקול, Speedify מסתמך על DTLS, תקן הצפנה אחר. DTLS הוא בעצם TLS על פני UDP. אם כל זה יווני עבורך, עיין במדריך שלנו לאבטחת VPN.

אינך יכול להגדיר או לשנות את פרוטוקול האבטחה שבו ברצונך להשתמש ב- Speedify. הדבר היחיד שאתה יכול לשנות הוא פרוטוקול ההובלה, כלומר אם אתה רוצה להשתמש ב- UDP או TCP. עם זאת, פרוטוקול התובלה אינו מסייע בשיפור האבטחה.

פרוטוקול ההובלה מגדיר רק את רצף חבילות הנתונים, כיצד עליהם להראות ואיך יש להעבירם כדי להרכיב אותם לבקשה (או תגובה) בשכבת הפרוטוקול הבאה..

לשכבות שמעל לשכבת ההובלה יש השפעה רבה יותר על אבטחת המערכת מכפי שהיא עושה. השימוש ב- TCP לא הופך את היישום לבטוח יותר, אך הוא יכול לעזור לך לעבור בדיקת מנות עמוקה.

העברנו את Speedify לבדיקת דליפת IP והגענו לתוצאות טובות. לא רק שהאתר לא הצליח לגלות שאנחנו משתמשים ב- VPN, אלא שכתובת ה- IP האמיתית שלנו הייתה מוסתרת. השירות עבר גם את בדיקות הדליפות WebRTC ו- DNS ללא בעיות.

הפרטיות מתבקשת. למרות ש- Speedify טוענת שלא לאחסן נתונים בשרתים שלה (אתרים שביקרו, כתובות IP וכו ‘), המידע הבא נשמר בשרתים שלה:

 • השעה ומיקום הרשת שמהם נוצר חיבור Speedify ראשוני
 • כמות הנתונים שהועברה
 • מיקום משוער
 • משך חיבור Speedify

לרוב זה מספוא רגיל עבור VPN, אך המיקום המשוער הוא הנוגע. Speedify טוען כי הנתונים משמשים רק לפתרון בעיות ומתן תמיכה טובה יותר, אך אנו עדיין חושבים שהמיקום המשוער הוא אזור אפור.

שירות לקוחות

בסיס הידע של Speedify פשוט. פרק השאלות הנפוצות מחולק לשני חלקים גדולים: שולחן עבודה ונייד.

מהירות-דף נחיתה

המבנה ברור באזורי שולחן העבודה והמובייל. השאלות מסווגות בצורה משמעותית ויכולנו למצוא את מה שחיפשנו מייד.

Speedify-Service-FAQ

השירות מציע תמיכה אימייל מעולה. אתה יכול להגיש טופס יצירת קשר באתר או ליצור קשר ישירות עם התמיכה באמצעות הדוא”ל. כאשר הושטנו יד, Speedify חזרה במהירות וענתה ישירות על שאלתנו.

זמן התגובה היה פחות משעה ושמחנו מאיכות התשובה. זו הייתה שאלה פשוטה, בנוגע לביטקוין, שניתן היה בקלות לענות עליה בבסיס הידע.

התגובה המהירה והידידותית של Speedify לכך היא סימן טוב.

פסק הדין

Speedify הוא VPN ממוצע הבולט מהתחרות בגלל מליטה בערוצים וגישה ראשונה לנייד. עם זאת, המהירות שלה יותר שיווקית מהמציאות.

ובכל זאת, יש לו רשימה נחמדה של תכונות, ממשק מעולה ותג מחיר הגון, לאתחל. אם אתה מחפש משהו שיש לו אפשרויות נוספות בתחום האבטחה, עדיף לקרוא את ביקורות ה- VPN האחרות שלנו.

האם השתמשת ב- Speedify בעבר? איך אהבת את זה? נודיע בתגובות ותודה על הקריאה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map