סקירת פרטיות מושלמת – מעודכנת 2020

סקירת פרטיות מושלמת

אמנם זה מעט יקר ולא עושה הרבה כדי להחזיק את היד שלך, Perfect Privacy אורז שלל תכונות שנועדו להגן על האנונימיות שלך ומציע אפשרויות תצורה רבות יותר מרוב ה- VPNs כיום, אם לא כמו הרבה חיבורי מדינה.


ביקורות VPN הטובות ביותר

כאשר לספק VPN יש את המילה “פרטיות” בשם, ההנחה היא שהיא מתייחסת לפרטיות ברצינות. פרטיות מושלמת אינה ספק ה- VPN הזול ביותר או הזוהר ביותר בשוק, אך פרטיות היא נקודת המכירה הגדולה ביותר שלה – והיא מראה.

סקירת פרטיות מושלמת זו תעבוד על היתרונות והחסרונות שלה. אנו נבדוק את מהירותו, אבטחתו וביצועי הזרמתו ולשקול את התכונות המוצעות. אנו נבחן גם מחירים, מיקום שרתים, שירות לקוחות, פרטיות וקלות השימוש לפני שנתן את פסק הדין הסופי שלנו.

Perfect Privacy הוא VPN טוב, כל הדברים הנחשבים. שם המותג נותן לך טעם היכן מיקוד המיקוד שלו, אך המחיר יכול להפוך אותו למכור קשה בהשוואה לספקי ה- VPN הטובים ביותר בשוק..

PerfectPrivacy-ClientandSettings

PerfectPrivacy-ClientIndex

PerfectPrivacy-ClientSettings

PerfectPrivacy-SiteIndex

מחירים פרפקט-פרטיים

קודם

הבא

אלטרנטיבות לפרטיות מושלמת

חוזק & חולשות

תכונות

רבות מהתכונות המוצעות נועדו לסייע לפרטיות, וכאן באמת מאירה הפרטיות המושלמת.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsIndex

ל- Perfect Privacy יש לקוח שולחן עבודה של Windows וקבצי תצורה לפלטפורמות אחרות, כגון macOS, Linux, Android ו- iOS. זה גם מגיע עם קבצי תצורה לנתבים התומכים ב- OpenVPN. אין לקוחות ניידים נפרדים.

לקוח Windows לא מתכוון לזכות בפרסים על עיצובו, אך הוא פשוט לשימוש. הוא מציג רשימה של שרתים עם רוחב הפס הנוכחי שלהם. ניתן גם לצלצל שרתים לבדיקת החביון בתוך הלקוח, וזה נגיעה נחמדה.

הלקוח מספק אפשרויות להגנת דליפות DNS, המופעלות אוטומטית כשאתה מחובר. אתה יכול לקחת צעד אחד קדימה עם אפשרויות לחסימה קבועה של חיפושים ב- DNS שלא עוברים דרך VPN.

Multi-Hop פרטיות מושלם

אתה יכול גם להשתמש בחיבורים “מדורגים” או מולטי-הופ, המנתבים את תעבורת ה- VPN שלך דרך מספר שרתים לצורך אבטחה נוספת. ספקים אחרים, כמו Surfshark (קרא את סקירת Surfshark שלנו) מציעים את הפיצ’ר, כך שכדאי לראות אותה בשירות זה הממוקד בפרטיות..

Perfect Privacy מציע מנהור SSH (או “VPN התגנבות”, כפי שמכנה זאת הספק) המסייע למשתמשים לעקוף צנזורה באינטרנט בסין ובמדינות אחרות, כך שזו תכונה נוספת לפרטיות נוספת.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsDNS

הלקוח כולל מכשיר הרגה (שנקרא “חומת אש”) המסייע בחסימה של תנועה אם VPN אינו פעיל. זה לא ברור, אבל על פי מידע העזרה שלצד כל הגדרה, ההגדרה הסטנדרטית “הפעל בזמן שמנהרה פעילה” חוסמת תנועה שאינה VPN כאשר חיבור פעיל או אם היא נופלת.

באפשרותך להגביר את ההגנה על ידי הפעלת האפשרויות “בזמן שהתוכנית פעילה” או “פעיל באופן קבוע” במקום זאת.

פרטיות מושלמת אינה מציעה מנהור מפוצל, שתמצא אצל ספק VPN מדף עליון, כגון ExpressVPN (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו).

אינך יכול להפעיל את כל תכונות הפרטיות של הלקוח. חלקם דורשים הפעלה דרך האתר. תכונה אחת כזו נקראת “NeuroRouting”, המרחיבה את תכונת ה- Multi-Hop הקיימת של השירות.

PerfectPrivacy-Site-Config

לדברי הספק, “ניתוב מבוסס AI” משמש לניתוח התעבורה שלך בכדי להשאיר אותה ברשת זמן רב ככל האפשר לפני שהוא מנותב אותה לשרת ה- VPN הקרוב ליעדו..

הוא בוחר את המסלול המהיר והבטוח ביותר לתנועה שלך, כשכתובת ה- IP שלך משתנה כל העת ככל שנוצר כל מסלול חדש. לכל אתר שאתה ניגש אליו או לתוכנית שתשתמש בהם יהיה מסלול וכתובת IP חדשים.

זה מרשים ואנחנו טוענים שזו תכונת הרוצחים של Perfect Privacy מנקודת מבט ביטחונית. מכיוון שהוא מופעל בהגדרות החשבון שלך באתר, הוא מופעל בכל החשבון בכל המכשירים שלך.

יש גם “TrackStop”, פתרון סינון עם רשימות שחורות בודדות עבור תוכנות זדוניות, מודעות ואתרי מדיה חברתית. מכיוון שהתכונה כוללת חשבון, המסננים חלים על כל המכשירים שלך.

סקירה כללית של תכונות פרטיות מושלמות

לוגו פרטיות מושלםwww.perfect-privacy.com

החל מ- 1020 דולר לחודש כל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
פייפאל, כרטיס אשראי, מוביאמו, מזומן, גיבוי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
ללא הגבלה

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל
1000 GB

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
7 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
55 שרתים ב- 23 מדינות

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
128-AES, 256-AES, CAMELLIA-128, CAMELLIA-256

פרוטוקולי VPN זמינים
IPSec, OpenVPN, PPTP

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

אין שום מסתיר את החיסרון הגדול ביותר לפרטיות פרפקט – המחיר. ספקים אחרים הממוקדים בפרטיות, כגון Mullvad (עיין בסקירת Mullvad שלנו), מציעים אבטחה במחיר זול בהרבה..

קיימות מערך תכונות אחד בלבד בתכניות המשולמות. ההבדל היחיד הוא משך הזמן שאתה מקבל. התעריף החודשי של Perfect Privacy יחזיר לך 14.79 דולר, או שתוכל לשלם עד שנתיים עבור 244.72 דולר כדי להוריד את העלות לסביבות 10.19 דולר לחודש.

אין ניסיון בחינם, אז תצטרך להירשם למשך חודש כדי לנסות את השירות.

אפילו בתכניות הארוכות יותר, Perfect Privacy אינו זול בהשוואה לחלק מהמתחרות שלה. יהיה עליכם לשפוט את העלות בעצמכם, אך יתכן שתעדיפו ספק כל הסיבוב שלוקח במקום זאת את הפרטיות ברצינות, כגון NordVPN (קרא את סקירת NordVPN שלנו).

אתה יכול לשלם עבור פרטיות מושלמת באמצעות למעלה מ- 60 שיטות תשלום, כולל כרטיסי אשראי וחיוב, PayPal ו- cryptocurrencies, כמו ביטקוין. אתה יכול אפילו לשלם במזומן אם אתה מוכן לשלוח אותו לכתובת בלטביה, אך אנו לא ממליצים לעשות זאת.

Perfect Privacy מציע מדיניות החזר לשבעה ימים עבור כמה אמצעי תשלום – היא אינה כוללת cryptocurrencies וכרטיסי מתנה – כך שיש לקחת בחשבון אם ברצונך לבצע ניסוי של השירות.

קלות שימוש

פרטיות מושלמת אינה מקריבה את קלות השימוש למען הפרטיות באופן בו מבצעים שירותים אחרים הממוקדים בפרטיות, כגון cryptostorm (קרא את סקירת cryptostorm שלנו). לרוב, האיזון בין התאמה אישית לקיום פשוט הוא בערך נכון.

PerfectPrivacy-Checkout-Site

הרשמה ל’פרטיות מושלמת ‘היא קלה. ישנם שלושה חלקים בדף הקופה, וכאן תחילה תראו את העלות של כל חבילת מחירים ולא את הממוצעים החודשיים שלהם.

אתה נדרש רק למסור שם משתמש וכתובת דוא”ל, ואתה בוחר את ספק התשלומים שאתה רוצה להשתמש בו לפני שתמשיך לתשלום..

לא ברור איזה מידע רושמים נותני התשלומים, אך בהתאם למנטרת הפרטיות, פרפקט פרטיות אינה מבקשת מידע אישי בהרשמה..

לאחר שנרשמת, יישלח לך דוא”ל עם פרטי החשבון שלך, יחד עם קישורים לאזור החשבון ומדריך הוראות. הסיסמה נוצרת מראש, אך אם אתם מודאגים מפרטיות, עליכם ליצור סיסמה חזקה יותר ולשנות אותה לאחר שתתחברו..

PerfectPrivacy- לוח מחוונים לאתר

לוח המחוונים של החברים פשוט לניווט. זה נותן לך מידע על אורך השירות שלך ומציג אילו תכונות מופעלות בחשבונך.

אין קישור ברור להורדה בהודעת הדוא”ל הראשונית, כך שכשאתה מחובר, פשוט עבור לאזור “הורד” בתפריט השמאלי העליון של האתר. במכשירי Windows נותנים לך מתקין קל לשימוש.

ההורדה וההתקנה נמשכות מספר דקות. הלקוח נקרא “מנהל VPN”, במקום פרטיות מושלמת, מה שעלול לבלבל כשאתה מנסה למצוא אותו.

תצטרך לעבור ל”הגדרות “כדי להתחבר. זה אמור להופיע אוטומטית, אך אם זה לא, חפש את סמל המגש האדום (כדור עם מנעול) בשורת המשימות של Windows, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על ולחץ באמצעות לחצן העכבר הימני. לחץ על “הגדרות”. אתה יכול להקליד את שם המשתמש והסיסמה שלך באזור “שמור אישורים” ולחץ על “סגור” כדי לשמור.

PerfectPrivacy-Client-ConnectDetails

הלקוח לא נועד למראה מושך, אך קל לניווט בו.

בתפריט הלקוח נותנת לך רשימת שרתים. בחר אחד שאתה אוהב ופגע בסמל שנראה כמו תקע חשמל לחיבור. תוכל למצוא את פרטי החיבור שלך על ידי לחיצה על סמל זכוכית המגדלת שלצידה.

אתה יכול לצלצל שרתים, לגשת שוב לתפריט ההגדרות, לפרוש מלקוח VPN או למזער אותו, כך שהכל פשוט.

כשחוזרים לתפריט ההגדרות, אתה יכול לבחור בין שני סוגים של הצפנה: OpenVPN או IPSec. לשניהם תיאור מתחת שיעזור לך לבחור מה הכי טוב עבורך, וזה מועיל.

ניתן לראות את התועלת הזו לצד רוב האפשרויות. כשאתה מנווט סביב תפריט ההגדרות, תראה שלכל דבר שאינו מובן מאליו יש סימן שאלה לצידו, שתוכל ללחוץ עליו כדי לראות מידע נוסף.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsIP

לא כל מאפיין VPN ברור מאליו, במיוחד כאשר הם מקבלים שמות ספציפיים למותג, כך שזה נופך נחמד. זה מסביר כל הגדרה מבלי להטמיע אותה ומביא איזון טוב למשתמשים ברמת מיומנות כלשהי.

הקטע “חומת אש ו- DNS” מאפשר לך לשנות את הגדרות ההגנה מפני הרפתקאות והגנה מפני דליפות DNS, כאשר הגנה מינימלית מופעלת כברירת מחדל.

“Cascading and stealth” עוסק במנהור SSH והגנה מולטי-הופ, המאפשר לך לבחור כמה שרתים תרצה להעביר נתונים דרך.

אם אתה נתקל בבעיות, החלק “אחר” מאפשר לך לאפס את הרשתות שלך ולראות יומן איתור באגים לצורך פתרון בעיות נוסף..

PerfectPrivacy-Site-Config-Site חסימות

כשאתה חוזר לאתר אתה יכול להתאים אישית תכונות נוספות. הם מופיעים תחת “config” של חלק החברים. לכל תכונה יש סליידר להפעלת או כיבוי של אותה, כמו גם תיאורים מועילים.

מההרשמה ועד ההתקנה, Perfect Privacy מבצעת איזון סביר בין הז’רגון המסובך וקלות השימוש. במידת הצורך, ללקוח וגם לאתר יש מידע שיעזור למשתמשים להבין מה עושה תכונה.

הלקוח לא יזכה בפרס סגנון, אבל זה עובד. ההתקנה היא פשוטה והחיבור לשרתים קל. תכונות פרטיות בסיסיות מופעלות מראש ותכונות נוספות מוצעות לבעלי דרישות קשות יותר.

מהירות

פרטיות מושלמת עשויה להיות ממוקדת בפרטיות, אך היא גם טוענת שהיא מהירה.

רצינו לראות את הביצועים שלה לעומת שירותי ה- VPN המהירים ביותר בשוק, ולכן ביצענו בדיקות מהירות בכמה שרתים בינלאומיים ממיקומנו בבריטניה. התוצאות מוצגות להלן.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (בריטניה)1237.134.44
אמסטרדם1933.283.92
פרנקפורט, גרמניה5825.883.74
מונטריאול8832.463.79
לוס אנג’לס15425.272.72
הונג קונג31817.052.42

המהירויות בשרת הבינלאומי הקרוב ביותר באמסטרדם היו בערך 90 אחוז מהמהירויות הבלתי מוגנות, עם השהיה כמעט זהה. התוצאות היו מעורבות כשנבדקו שרתים אחרים, עם שונות מוזרה במהירויות שלא התאימו למרחק, אבל זה לא היה הרבה.

שרת בפרנקפורט, גרמניה, בדק בערך 25 מגה-ביט לשנייה והיה לו זמן חביון טוב. לשרת במונטריאול היו מהירויות גבוהות יותר מפרנקפורט הרבה יותר קרובה, אך גם חביון גבוה יותר, וזה מובן לנוכח המרחק.

לשני מיקומים שהיו רחוקים עוד יותר, לוס אנג’לס והונג קונג, היו גם אחוזים גדולים יותר אך מהירויות מכובדות. בקצב של 154 אלפיות שנייה ו -318 שניות, חיבורים ללוס אנג’לס או הונג קונג לא היו הופכים את הפרטיות של פרפקט למתמודד עבור רשימת ה- VPN הטובים ביותר למשחקים..

התוצאות של Perfect Privacy הן טובות, אך התפשטות השרתים אינה רגילה ויכולה להשפיע על הביצועים שלך, תלוי לאיזו עיר אתה מתחבר.

החיבור האזורי הטוב ביותר שבדקנו היה אמסטרדם, שם יש ל- Perfect Privacy חמישה שרתים זמינים. לעומת זאת, לפרנקפורט יש שניים ובמקומות האחרים יש רק אחד. אינך יכול לבחור ידנית לאיזה שרת בעיר אתה מתחבר מכיוון שהלקוח עושה זאת עבורך.

אתה יכול לבצע בדיקת פינג לכל אזור ולראות רוחב פס זמין בלקוח. אף אחד מהשרתים שבדקנו לא נראה מלא מדי. החיזור נראה יותר עניין בערים עם שרת אחד בלבד. קחו למשל את אמסטרדם מול פרנקפורט.

אתה לא יכול לצפות לחביון קרוב ללינה בשרתים שנמצאים במרחק של אלפי מיילים משם, לכן ההשהיה מלוס אנג’לס והונג קונג נראית סבירה. מהירויות ההורדה של Perfect Privacy הן טובות, מה שהופך אותו למתמודד עם ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב, ומהירות ההעלאה שלו קרובה לחיבור הלא מוגן עבור כל שרת שבדקנו..

אם אתה מחפש ספק VPN אחר שמשלב פרטיות עם ביצועים, TorGuard יכול להיות אלטרנטיבה טובה (קרא את סקירת TorGuard שלנו).

אבטחה

Perfect Privacy מציעה פרוטוקולי הצפנה גדולים של VPN כמו OpenVPN ו- IPSec כסטנדרט. הוא מציע גם PPTP, שאינו מומלץ, כפי שאנו מסבירים בתכנית PPTP לעומת OpenVPN. הספק גם מבהיר באתר האינטרנט שלו ש- PPTP אינה אפשרות בטוחה, ולכן אינך יכול להאשים בכך בכנות שלו..

Perfect Privacy מציעה גם מנהור SSH, יחד עם פרוקסי SOCKS5 ו- Squid עבור העברת תנועה בסביבות מסוימות או מדינות לא ידידותיות VPN..

הגדרות בסיסיות עבור הרגת הרגל והגנת דליפות DNS מופעלות כברירת מחדל כאשר חיבורים פעילים, אך ניתן להגדיר אותם כך שיהיו קבועים, כלומר אין נתונים שיכולים לעבור דרך החיבור הלא מאובטח שלך ללא חיבור VPN..

בדקנו את השירות לגבי הדלפות DNS ו- WebRTC כדי להיות בטוחים וזה עבר ללא בעיות.

יש הגדרה “לאפשר ל- GUI להוריד נתוני תנועה ללא VPN” לפני החיבור, כגון נתוני רוחב פס ושרתי פינג. הוא מופעל מראש ויכול לזהות את החיבור שלך אם ספק שירותי אינטרנט או סוכנות ממשלתית חיפשו אחר כך. זו נקודה מינורית, אבל כדאי לזכור.

הודות לתכונה “NeuroRouting”, אתה יכול להסתיר את המיקום שלך ולנתב את התנועה לשרתים הקרובים ליעד שלך. לדוגמה, אם אתה מתחבר בלונדון ומבקר באתר שמתארח במוסקבה, זה ינתב את התנועה דרך השרת במוסקבה. אם אתה מבקר באתר בסין, הוא ינתב את התנועה שלך דרך השרת בסין ויסתיר את זהותך מאחוריה.

אתה מקבל גם רשימות שחורות “TrackStop” כהגנה נוספת מפני תוכנות זדוניות.

בכל הנוגע לאבטחה, Perfect Privacy מכוסה היטב.

פרטיות

מכיוון ש- VPN נקרא Perfect Privacy, פרטיות היא קטע חשוב לנו לבחון. זו נקודת המכירה העיקרית, ולא בכדי. ישנן אזהרות שיש לקחת בחשבון.

PerfectPrivacy-Site-PrivacyPolicy

כפי שציפית משירות כזה, פרפקט פרפקט אינו יומן נתונים. מדיניות הפרטיות שלה אומרת באופן ספציפי כי לא נרשמים נתונים שיכולים לזהות משתמש. הנתונים היחידים שיש בידי החברה הם כתובת הדוא”ל של המשתמש ותאריך התפוגה של המנוי שלהם.

Perfect Privacy מזהיר כי ספק התשלומים העיקרי שלה, Paymentwall, ירשום נתוני תשלום שיכולים לזהות אותך. אם זה דאגה, Perfect Privacy מציעים אמצעי תשלום אנונימיים יותר, כגון ביטקוין או דיוור במזומן לכתובת לטבית..

חברת האם של פרפקט פרטיות, Vectura Datamanagement Limited Limited, רשומה כמתבססת בשוויץ באתר Perfect Privacy, אך חיפוש מהיר בגוגל מציג רישום עסקי של ויומינג במשרד ראשי בפנמה וכתובת דיוור בבריטניה..

זה היה פוטנציאל דגל אדום גדול, כך שנדרשה חפירה נוספת. פוסט של איש צוות בפורום Perfect Privacy בשנת 2016 בנושא זה אישר כי:

 • החברה ממוקמת בעיקר בפנמה, שיש בה דיני פרטיות נהדרים.
 • החברה השוויצרית של חברת Vectura Datamanagement Limited בשוויץ היא “לחשבונאות.” בהתחשב בחוקי הפרטיות הכספיות של שוויץ, זה גם הגיוני.
 • האחזקה בארה”ב מיועדת “לטיפול.” את הפוסט קישרנו עם הפניות ל- PayPal, כך שנראה כי חלק מהתשלומים מטופלים באמצעות חברת בת זו.

פרטיות מושלמת אינה מתייחסת לאף אחד מאלה באתר שלה, וזה מצער, אך נראה כי הרישום העסקי בארה”ב מאשר כי פנמה היא המשרד העיקרי של החברה ונדמה שכתובת הדואר היא משרד עורכי דין בבריטניה המטפל בבקשות משפטיות. . בסך הכל זה מפותל, אבל זה לא VPN Buffer, למרבה המזל.

אם אתה מתקשר עם חברה העוסקת בלקוחות אמריקאיים או אמצעי תשלום בארה”ב, תצטרך להתמודד עם הדוד סם. אם אתה מודאג מכך, השתמש בשיטות התשלום האלמוניות של Perfect Privacy במקום PayPal או Paymentwall.

המרכיב הבלתי מוסבר היחיד בכל זה הוא הכתובת הלטבית לעסקאות במזומן. סביר להניח שמדובר במשרד וירטואלי, אם לשפוט לפי הרישום של הכתובת, שם ניתן לאסוף או להעביר כל דואר, אז שוב, אנו לא ממליצים לשלוח את המזומנים שלך לשם.

Perfect Privacy עשתה בעבר בעיות משפטיות, עם שרתים שנתפסו בהולנד בשנת 2016. השרתים נלקחו ממארח ​​של צד שלישי, אך ספק ה- VPN הבטיח ללקוחות את מדיניותה ללא רישום בזמנו..

החברה לא ניסתה להסתיר את הבעיה, שהייתה מבטיחה, ונראה שהיא המשיכה להיות פתוחה וכנה עם צו תנאי שמתעדכן מדי חודש. בדרך כלל, מדינות מציבות מגבלות חוקיות על חברות כמו Perfect Privacy כדי למנוע מהן להתריע בפני לקוחות על בקשות משפטיות לנתונים.

קנרית צו צופה את זה. הכנרית של Perfect Privacy מאשרת כי לא התקבלו בקשות משפטיות לנתונים בחודש האחרון. אם הצו ייעלם, הלקוחות יכולים להניח שהמצב השתנה מבלי שהפרטיות הפרפקט תפר את החוק.

זוהי פרצה משפטית נחמדה והיא מדגימה שלמרות שפרטיות פרפקט אינה חסינה מפני איומים משפטיים, היא מתייחסת ברצינות למדיניות הפרטיות.

ביצועי סטרימינג

בואו ננפץ את הציפיות שלך מייד. כשמדובר בזרם מ- Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer או Hulu, Perfect Privacy הוא לא ה- VPN בשבילך. זה לא יכול היה להזרים, ולכן הוא לא יצטרף ל- VPN הטוב ביותר לרשימת הזרמת שלנו.

PerfectPrivacy-Netflix-Error

אף אחד מהשרתים לא רשום כידידותי מדיה, ופרפקט פרטיות אינה מתיימרת להיות באתר שלו או בתיעוד שלו, כך שייתכן שזו נקודה לא הוגנת. עם זאת, זהו סימן שחור נוסף, בהתחשב במחיר.

בדקנו את Perfect Privacy מבריטניה, אך ברגע שהתחברנו לשרת אחר בבריטניה, אתר ה- iPlayer של BBC ידע שיש קשר ל- VPN במקום. אם אתה רוצה לתקן את ה- Top Gear שלך, תצטרך לבחור אלטרנטיבה מהרשימה שלנו עם VPNs הטובים ביותר עבור BBC iPlayer.

Netflix החזיר שגיאות דומות, כך שפרפקט פרטיות לא תהיה גם מתמודדת עם ה- VPN הטוב ביותר עבור נטפליקס.

סביר להניח כי שרתי ה- Perfect Privacy כבר חסמו על ידי שירותי המדיה הללו, אז חפש במקום אחר.

מיקומי שרת

ספרנו 55 שרתים ב -23 מדינות באתר Perfect Privacy, אך זה אישר לנו שיש לו 59 שרתים. בהשוואה לספקים אחרים המציעים אלפי שרתים ללקוחותיהם, כמו גישה פרטית לאינטרנט (קרא את סקירת ה- PIA שלנו), זה לא נראה כמו הרבה.

PerfectPrivacy-מיקומי-אתרים

השרתים נמצאים בעיקר באירופה, עם שישה בלבד בצפון אמריקה, ארבעה באסיה ואחד באפריקה. במרכז אמריקה או בדרום אמריקה אין שרתים.

התפשטות השרתים היא גרועה, ועם כל כך מעט שרתי ארה”ב, זה לא הולך להיות ה- VPN הטוב ביותר עבור ארה”ב. כשאתה מחשיב שאין מגבלות רוחב פס, אם אתה באזור עם פחות שרתים, אתה ‘ אני מתמודד יותר על רוחב הפס.

פרטיות מושלמת עשויה להיות אפשרות טובה אם אתה באירופה. עם זאת, האפשרויות מוגבלות אם אתה גר במקום אחר, לכן עליך לשקול אפשרויות אחרות.

שירות לקוחות

שירות לקוחות אינו נקודת מכירה נהדרת עבור פרטיות מושלמת. צ’אט חי ולא תמיכה טלפונית אינם זמינים אם ברצונך ליצור קשר.

Perfect Privacy מציע כתובת דוא”ל תמיכה וטופס יצירת קשר למשתמשים לשאול שאלות. יש גם פורום תמיכה, עם אזורים בשפה הגרמנית והאנגלית. בדקנו את דוא”ל שירות הלקוחות עם כמה שאלות טכניות ותמחור:

 1. האם יש לפרטיות מושלמת מכשול הורג?
 2. האם זה תומך במנהור מפוצל?
 3. מה העלות הכוללת של החבילה בת 12 חודשים?
 4. כמה שרתים זמינים להתחברות אליהם?

החברה השיבה תוך 14 שעות עם פירוט והשיבה על כל שאלה בצורה ברורה, אך התגובות לשאלות טכניות יותר – כמו השאלה לגבי מנהור מפוצל – היו בוטות ולא מועילים.

PerfectPrivacy-Email-Response

יש גם עמוד שאלות נפוצות עם רשימה מפורטת של שאלות טכניות ותמחור למשתמשים, עם מידע על מדיניות ההימנעות של Perfect Privacy בחלק העליון. יש גם מדריך הוראות המסביר כיצד להתקין ולהגדיר את ה- VPN.

כל קטע מגיע עם תמונות והוראות מפורטות. המדריכים עקביים ואינפורמטיביים, וההוראות שניתנו קלות למעקב.

פסק הדין

Perfect Privacy הוא VPN טוב אך לא יוצא דופן עבור מי שרוצה משהו שמתמקד בפרטיות. יש הרבה תכונות שמתמקדות בהגנה על משתמשים מפני הדבקת זהותם ברשת ומגן עליהם מפני תוכנות זדוניות.

מבחן המהירות שלנו הראה שהוגן לקרוא לזה שירות מהיר, אך בדקנו מאירופה, שם רוב השרתים נמצאים. למשתמשים בצפון אמריקה או באסיה עשויה להיות חוויה שונה. תכונות הפרטיות שלה מגובות על ידי מדיניות ללא יומני מחמירה, בסיס בשוויץ ודף קנרי צו המעודכן על בסיס חודשי..

יש גם חסרונות. התמחור הוא גרוע, ולמרות שהתכונות טובות, הפרטיות המושלמת אינה תחרותית עם חלק מהיריבות העליונות שלה. הלקוח פשוט ונוח לשימוש, אך בדומה לאתר, הוא מרגיש מיושן. גם שירות הלקוחות המוצע אינו מבריק.

אם אתה מחפש VPN חזק, מהיר וממוקד פרטיות, עם זאת, פרטיות מושלמת היא אפשרות טובה.

האם יש לך מחשבות על פרטיות מושלמת שתשתף? שחרר אותם בקטע התגובות למטה, ותודה שקראת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map