סקירת מגן נקודה חמה – עדכון 2020

סקירת מגן נקודה חמה

Hotspot Shield הוא VPN הדורש דרך לא חתומה בפרוטוקול Catapult Hydra המהפכני שלה. במהלך הבדיקה שלנו לא הצלחנו לקבוע אם הוא טוב כמו שהשירות טוען, אך לא נוח לנו להמליץ ​​עליו. קרא את סקירת Hotspot Shield המלאה שלנו בכדי לראות מדוע.


ביקורות VPN הטובות ביותר

Hotspot Shield הוא ספק VPN שמנסה להיות משבש בתעשייה, ומתחרה בחוזקה אחר מקום לשולחן עם מיטב ספקי ה- VPN. הוא משתמש בפרוטוקול קנייני, הנקרא Catapult Hydra, שמציע מהירויות מדהימות על הנייר, אך גרם לנו לשרוט את הראש.

בתעשייה שבה האחיזה האחת היא גישה יומיומית, Hotspot Shield לא היה הראשון לחתוך פינות כדי להתקדם. עם זאת, נאלצנו לחשוף בפני החברה שאנחנו סוקרים כדי לקבל כמה מהתשובות שהיינו צריכים לבדיקה זו מכיוון שמדובר בפעילות מהודקת ביחס לפרוטוקול הקנייני והפטנט שלה..

למרות שהתשובות שהצלחנו לקבל היו מאירות, המצב עם הטכנולוגיה הקניינית עדיין מסובך, ולכן אנו מזמינים אותך להישאר איתנו ולראות מה יכול להיות פריצת דרך של VPN בהתהוות.

חוזק & חולשות

חלופות למגן hotspot

תכונות

Hotspot Shield מציעה לקוחות VPN עבור iOS, Android, Windows ו- macOS, כמו גם הרחבה ל- Google Chrome.

לקוח שולחן העבודה מכסה את רוב תכונות ה- VPN העיקריות. בתפריט ההגדרות, תוכלו למצוא אפשרויות להפעלת הלקוח בהפעלה ולהגדיר אותו להתחבר אוטומטית עם WiFi “לא בטוח”, WiFi בטוח ורשתות אחרות. יש גם מכשול הרגה ואפשרות להגנת דליפות DNS, שהם נהדרים להבטיח אבטחה.

הגדרות נקודה חמה

הדבר העיקרי שחסר מההגדרות הוא מנהור מפוצל. זה יאפשר לך לבחור אילו תוכניות המשתמשות בחיבור ה- VPN המוגן ואילו משתמשים בחיבור האינטרנט הרגיל המהיר אך הלא מוגן. אם זה בולט בעינייך, עיין בסקירת ExpressVPN שלנו בכדי לקרוא על המנהור המפוצל המצוין שלה.

באשר לתוסף של Google Chrome, הוא חסר את כל התכונות שהזכרנו זה עתה, אך יש לו תכונות מעניינות רבות שלקוח שולחן העבודה אינו יכול. בתור התחלה, יש חוסם תוכנות זדוניות, שנחמד שיהיה, אך סביר להניח שלא יוכל להתמודד עם תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר..

הרחבת נקודה חמה

יש גם חוסם מודעות, חוסם עוגיות וחוסם מעקב, שיחד עושים דרך ארוכה לשיפור האנונימיות המקוונת ומונע מאף אחד לעקוב אחריך באינטרנט. יש גם חוסם WebRTC שמסיר עוד יותר את כתובת ה- IP ואת הזהות המקוונת שלך.

מגן נקודה חמה

עם זאת, התכונה המעניינת ביותר של התוסף נקראת “חרב”. זה מזין מידע מזויף לעוקבים שעדיין לא חסומים כמסמר אחרון בארון הקבורה עבור מישהו או כל דבר שמנסה לעקוב אחריך או לאסוף מידע אודותיך ברשת.

חשוב לזכור שכל התכונות בתוסף Chrome כרוכות בבטא, כך שהאפקטיביות של החוסמים עשויה להיות מנוקדת.

למרות התכונות הרבות שלו, העברנו ל- Hotspot Shield ציון נמוך יחסית בקטגוריה זו מכיוון שהיא לא מאפשרת לך לשנות את פרוטוקול ה- VPN או את ההצפנה שלך. זה משהו שנמשיך לחקור בקטעי המהירות וה”אבטחה “מכיוון שזה עניין מורכב.

סקירה כללית של תכונות VPN של מגן נקודה חמה

לוגו מגן נקודה חמהwww.hotspotshield.com

מתחיל החל מ- $ 299 לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
5

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר

כמות שרת ברחבי העולם
25

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן
כרום

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
מעוט הידרה

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי
שעות העבודה

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

על פני השטח, ל- Hotspot Shield יש מודל תמחור סטנדרטי הנפוץ בשוק ה- VPN. אתה יכול לשלם לפי החודש עבור המנוי שלך, אך חיסכון משמעותי מוצע אם נרשמת לשנה או לשלוש שנים.

התמחור החודשי הוא בצד הגבוה. האופציות השנתיות והתלת-שנתיות מורידות את המחיר אך לא במידה מרשימה. אם אתה מסתכל על סקירת Windscribe שלנו, למשל, תגלה ש- Windscribe מציע תעריף חודשי נוח יותר, כמו גם מנוי שנתי שכמעט מחצית העלות לשנה של Hotspot Shield..

תכנית חינם מגן נקודה חמה

Hotspot Shield מציעה גם תוכנית חינמית המעניקה לך הגנה על מכשיר יחיד ורוחב פס יומי של 500 מגהבייט בלבד. למרות ש- 500MB ליום אין דבר להתעטש בו, התוכנית החינמית מוגבלת לקומץ שרתי ארה”ב בלבד, אינה מקבלת תמיכת לקוחות ו- Hotspot Shield מריץ מודעות בדפדפן שלך בזמן שאתה משתמש בה, מה שמאריך אותה רחוק מהטוב ביותר בחינם רשימת VPN.

בנוסף לתמחור הבסיסי הגבוה שכבר, ישנם גם תוספות רבות שמגן Hotspot מסתיר עד שתעבור לקופה או תיכנס בפעם הראשונה. כששאלנו על התמחור של אותם תוספות, נאמר לנו שלא ניתן לתת לנו תשובה. רק לאחר שסיימנו את “תעודת העיתונות” וחשפנו שאנחנו בודקים, קיבלנו מחיר.

התוספות כוללות שדרוג מחמשת המכשירים של חבילת הבסיס ל -10 מכשירים ו”עלייה במהירות “המאפשרת גישה לשרתי VPN פחות מאוכלסים. כל אחד מאלה הוא תוספת של 8.99 $ לחודש, או 70 אחוז מהמחיר בקופה אם תבחר תקופה ארוכה יותר.

קלות שימוש

לקוח שולחן העבודה ותוסף הדפדפן של גוגל כרום די יפים ונותנים לך דרך יעילה לקפוץ לחיבור מוגן. כשאתה פותח את הלקוח או את התוסף, מוצג לך מסך נקי עם כפתור גדול אחד שתוכל ללחוץ עליו לחיבור ה- VPN.

לקוח Hotspot

החיסרון בעיצוב המייעל במיוחד הוא שהוא דורש שלב נוסף כשרוצים להתחבר למיקום ספציפי. אם ברצונך לגשת לכתובת IP בריטית, לדוגמה, במקום לבחור את השרת ולהתחבר כמו שאתה עושה עם רוב ה- VPN, עליך להתחבר תחילה, ואז לבחור את השרת שאתה רוצה ואז להתחבר מחדש..

אי הנוחות הקלה הזו מורכבת מהעובדה של- VPN באופן שגרתי מתקשים להתחבר ולעיתים קרובות זקוקים לנסיון שני או אפילו שלישי להתחבר למיקום שאתה בוחר..

פרט לכך, המראה והפריסה הכללית של הלקוח טובים. קל לניווט בתפריטי ההגדרות וכל האפשרויות בהגדרות מנוסחות בבירור, מה שמקל על הגדרת הלקוח לפי טעמך..

מהירות

המהירות היא המקום בו הסיפור המעניין של Hotspot Shield מתחיל להתפתח. הספק משתמש בטכנולוגיה ייחודית כדי לנהל את שירותו, כלומר פרוטוקול קנייני בשם Catapult Hydra.

למרות שזה נשמע מדהים, זה גרם לשריטות ראש רציניות סביב מקום העבודה שלנו. בדיקות המהירות שלנו החזירו תוצאות שלמען האמת, בלתי אפשריות.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (וירג’יניה)1472.165.77
העיר ניו יורק2071.324.35
בריטניה9974.25.02
שוויץ11769.783.30
יפן10870.995.68
ארגנטינה16571.484.41

כל מיקום שבדקנו ביעילות שמר על המהירויות הלא מוגנות שלנו. השרת בבריטניה נתן לנו חיבור מהיר יותר ממה שהיה לנו תוך כדי הגנה.

ממה שהצלחנו לאסוף תוך כדי דיבור עם Hotspot Shield, הביצועים הם המוקד העיקרי של פרוטוקול Catapult Hydra. הוא משתמש באלגוריתמים ייחודיים כדי למצוא ולייצר חיבור לשרת, בעוד שרוב היבטי האבטחה של הפרוטוקול מטופלים באמצעים סטנדרטיים שנבחן בסעיף הבא..

אף על פי ששעות הפינג נמוכות והמהירות המתמשכת מטורפת, המספרים על הנייר אינם מייצגים את אופן השימוש ב- VPN. כאשר הגומי פוגש את הכביש, מגן Hotspot אינו עקביים בפראות.

לפעמים התחברנו לשרת כל כך מהר עד שלא שמנו לב אפילו. בערך מחצית מהזמן, זה לקח שניים או שלושה ניסיונות, שכל אחד מהם נמשך 20 שניות בערך, לפני שהוא התחבר.

האטת האטפליקס של מגן נקודה חמה

הגלישה באינטרנט הייתה מהירה ומגיבה לעיתים, אך נדרשה לפעמים אתרי אינטרנט, כגון Hulu ו- Netflix, כ -30 שניות לטעינה. בנוסף, היו מקרים בהם אלמנטים מסוימים באתר, כגון לחצני כניסה, היו נשברים או חסרים לאחר שהאתר נטען סופית.

הורדות מתמשכות לא עברו הרבה יותר טוב עם טורנטים והורדת Steam בערך רבע מהמהירות שאנו רגילים אליהן ולעיתים קרובות משתנות משמעותית במהלך ההורדות..

אם אתה מחפש VPN שלא רק מהיר על הנייר, אלא מגיב ומהיר בעת השימוש בו, קרא את הסבב המהיר ביותר של VPN שלנו.

אבטחה

הדבר החשוב ביותר במוחם של רוב האנשים בכל הנוגע ל- VPN שהם בוחרים הוא אבטחה. שמירה על אבטחת המידע שלך והבטחתו של VPN שיכול להגן עליכם היא אחריות שאיננו לוקחים בקלילות בעת הערכת VPNs, וזו הסיבה שלפנו פנינו ישירות ל- Hotspot Shield עבור פרק זה.

צוות הפיתוח היה קריטי בסיוע לנו להבחין במתרחש תחת מכסה המנוע של Catapult Hydra. בלי שהם יתנו לנו את המידע הזה, היינו מצלמים בחושך.

נאמר לנו שלמרות שביצועי ה- VPN מואצים בעזרת אלגוריתמים ייחודיים, קוד האבטחה הוא סטנדרטי לרוב ואפשר אפילו לשנות בעתיד לעבוד עם פרוטוקולים אחרים..

אולם לעת עתה, Catapult Hydra משתמשת ב- TLS v1.2 כדי ליצור חיבור עם תעודות RSA לאימות, כמו גם ב- ECDHE, המסייע להבטיח סודיות קדימה. זה כמעט זהה ל- OpenVPN ומציע אבטחה חזקה.

הפרוטוקול משודך ל- AES 256-bit, שמציע הצפנה בלתי ניתנת לשבירה בנתונים בזמן העברתם. זה מה שנאמר לנו, בכל מקרה, אבל נחזור לזה עוד רגע. קוד האבטחה מוערך על ידי חברות אבטחה רבות של צדדים שלישיים המעוניינות להשתמש בפרוטוקול Catapult Hydra.

ספקות בפטפטול הידרה

במהלך הבדיקה שלנו לא הצלחנו למצוא דליפות DNS או פגיעויות אחרות בולטות. עם זאת, למרות שהכול היה נהדר על הנייר, היו כמה דברים שגרמו לנו לפקפק בכמה מהטענות של Hotspot Shield.

יש לנו הסתייגויות שלנו מהפרוטוקול מכיוון שהוא מתריס את ההיגיון של אופן ההצפנה ו- VPNs. לא משנה מה מישהו עושה עם אלגוריתמים וקוד, לכל הפחות, תהליך ההצפנה ייקח זמן עד שהמחשב שלך יבצע.

זה אומר שיהיה תקורה ואובדן מהירות לאחר מכן כאשר המחשב מצפין את הנתונים לפני שליחתם, אבל זה לא מה שראינו עם Hotspot Shield, למרות שהוא טוען שהוא משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות.

אם Hotspot Shield היה עושה פריצת דרך כלשהי של כדור הארץ, הוא היה משנה את כל מה שאנחנו יודעים על הצפנה והעברת נתונים. מכיוון שזה לא קרה, עם זאת, לא סביר שהתגלה גילוי.

מצאנו גם כמה מקרים של מידע סותר, כמו שנאמר לנו שמשמשים להצפנת AES 256-סיביות בזמן שפרסום זה במאגר הידע של Hotspot Shield אומר כי קידוד SSL ​​הוא. זה מוביל אותנו להאמין שיש מידע שלא אומרים לנו ומניף הרבה דגלים אדומים.

פרטיות

מדיניות הפרטיות של Hotspot Shield רחוקה מלהיות הכי תמציתית שראינו, אבל היא כתובה בצורה שקל להבין אותה אם אתה קורא אותה בקריאה מדוקדקת..

כתובת ה- IP שלך נרשמת כשאתה מתחבר ל- VPN כדי לקבל מושג ברמת העיר לגבי המיקום שלך. זה משמש כדי למצוא שרת קרוב עבורך באופן אוטומטי. Hotspot Shield מבטל את כתובת ה- IP שלך לאחר סיום מושב ה- VPN שלך.

בנוסף, כשאתה מפעיל את היישום, גם אם אתה לא מתחבר, נאסף ומאוחסן מידע בנוגע להגדרות החומרה, מערכת ההפעלה ושפה ורשת שבה אתה משתמש, וכן מזהה הנייד הייחודי שלך.

Hotspot Shield משתמש בעוגיות כדי לפקח על האופן בו אנשים משתמשים באתר שלה. זה כמעט בלתי ניתן להשגה, כפי שאתה יכול לקרוא במדריך הגלישה האנונימי שלנו. בנוסף, כמעט כל המידע שהזכרנו זה עתה באיסוף האפליקציות נאסף גם כשאתה מבקר באתר.

אף על פי שאף אחד מהמידע המאוחסן אינו ניתן לזיהוי אישי, הוא עדיין הרבה יותר מהנדרש לצורך מתן שירות VPN. אנו רוצים להצביע על NordVPN כדוגמה לשירות עם מדיניות פרטיות בתולית, עליה תוכלו לקרוא עוד בסקירת NordVPN שלנו.

ביצועי סטרימינג

כפי שציינו בסעיף “מהירות”, הביצועים של Hotspot Shield השתנו בפראות, לא רק בזמני הטעינה וביצועי הגלישה, אלא גם כשמדובר בחיבור לתוכן שעלול להיות חסום.

כשבדקנו את נטפליקס זה עבד בהתחלה, אבל נותקנו כשבדקנו אותה שוב כדי לאשר את התוצאות שלנו כשעה לאחר מכן. הולו חסם אותנו בעקביות, והודיע ​​לנו שהוא יודע שאנחנו משתמשים בפרוקסי וכי עלינו לכבות אותו כדי לצפות בכל דבר.

הצלחנו לשטות ב- BBC iPlayer לחשוב שאנחנו בבריטניה בכל פעם שניסינו את זה (בדוק כמה VPN אחר של ה- BBC iPlayer). עם זאת, הווידיאו של אמזון פריים היה כמו נטפליקס בכך שהוא עבד רק חלק מהזמן. למותר לציין כי Hotspot Shield לא יצטרף ל- VPN הטוב ביותר שלנו עבור Netflix או ל- VPN הטוב ביותר לרשימות של Amazon Amazon בכל עת בקרוב.

נאמר לנו שזו בעיה ידועה ללא ETA בתיקון, והפתרון הוא להתנתק ולחבר מחדש כדי לקבל כתובת IP טובה יותר שהוקצתה באופן אקראי..

ביצועי הסטרימינג היו לא עקביים באותה מידה. לפעמים הסרטונים היו נטענים באופן מיידי ונראים מעולה. בשלב מסוים היה לנו את ה- VPN במהלך הצפייה ביוטיוב בלי אפילו להבין אותו.

אולם בפעמים אחרות, הסרטונים לקחו 15 שניות לטעינה ונראו נחמדים ורטרו בגודל 480p. אם אתה מחפש דרך עקבית ואמינה להזרים תוכן זר, הקפד לבדוק את המאמר הטוב ביותר ל- VPN עבור Netflix..

מיקומי שרת

ל- Hotspot Shield יש רשימה של 25 מדינות בהן יש שרתים. ברשימת המיקומים בלקוח, כל אפשרות מוצגת כארץ בלבד, למעט ארה”ב, שהיא תפריט נפתח המציג רשימת ערים ממצה..

מיקומי נקודה חמה

המיקומים מכסים את צפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, אסיה, המזרח התיכון ואוקיאניה. זה כיסוי טוב לאור מספר השרתים, אך ספירת המיקום היא אנמית.

כפי שאתה יכול לראות בסקירת HideMyAss שלנו, חלק מהכלבים המובילים בענף מבחינת מיקומים מציעים למעלה מ 280, ואפילו ספקי אמצע החפיסה מציעים לפחות 40 אפשרויות בערך..

שירות לקוחות

שירות לקוחות הוא תיק מעורב עם Hotspot Shield. יש תכונה של צ’אט חי תחובה בפינה השמאלית התחתונה של המסך באתר. אתה יכול להשתמש בו גם כשאתה לא מחובר לחשבון, אך אם לאימייל שלך אין חשבון פרמיום המשויך אליו, יתכן שלא תקבל תשובות. הסיבה לכך היא ש- Hotspot Shield מוכרת שירות לקוחות כתכונה מובחרת.

אם אתה שולח דוא”ל, תקבל במהירות תגובה אוטומטית. קיימת מערכת אוטומטית שנראית וסורקת את הדוא”ל שלך אחר מילות מפתח כדי להציע תגובה רלוונטית עם קישורים למאמרים רלוונטיים. המאמרים נבחרים מתוך בסיס הידע הנרחב באתר של Hotspot Shield.

זה נהדר, אבל כאשר פנינו לשירות לקוחות מהודעת דוא”ל שאינה קשורה לחשבון שלנו, קיבלנו מיד תשובה אוטומטית שנייה שאומרת שאף אחד לא מתכוון לקרוא את הדוא”ל שלנו מכיוון שהכתובת ששלחנו אליה לא הייתה בתיק.

זו מדיניות מגוחכת שאנחנו קוראים למגן הנקודות החשוב לשקול מחדש. יש בן / בת זוג או אח לאותו חשבון זה דבר שכיח, ואם הם זקוקים לעזרה במשהו אבל הדוא”ל שלהם לא מופיע בחשבון, הם כאן חסרי מזל כאן.

למרות שנציגי הצ’אט החי ידידותיים ומסייעים, ומידע הידע נרחב, זה יכול להיות קשה לקבל תשובות מפורטות וספציפיות כשאתה זקוק להן. לדוגמה, כפי שהזכרנו בסעיף “תמחור”, לא נוכל אפילו לקבל הצעת מחיר תמורת שירות הגברת המהירות וחבילת המכשירים.

זו לא אשמת נציגי שירות הלקוחות, מכיוון שהם היו לבביים ועוזרים. מנקודת המבט שלנו, נראה ברור כי מדיניות עסקית פנימית מונעת מהם למסור מידע מסוים ומגביל עד כמה הם יכולים להיות מועילים. זהו פתרון קל והיה לוקח את תמיכת הלקוחות מבינונית ואפילו מתסכלת לעיתים ללא רבב.

פסק הדין

למרות שאנו מכבדים אפילו ניסיונות לחדשנות שוברת עובש, זה חייב להיות חידוש כדאי ואפקטיבי לקבל את המלצתנו האמיתית ואת כספך הרוויח.

Hotspot Shield מספקת את ההבטחה למהירויות מהירות יותר, על הנייר, אך בפועל חלק גדול מכך אבד. בנוסף, קיימים נוהגים מתמשכים, כמעט אנטי צרכניים, כמו הסתרת התמחור והזמינות של מכירות תוספות והפיכת שירות לקוחות לתכונה מובחרת..

הטכנולוגיות הייחודיות של Hotspot Shield הן סודות שמורים היטב, והמידע שנמסר השאיר אותנו מגרדים את הראש. יש לנו ספקות רציניים לגבי אופן פעולתו של הפרוטוקול, ולכן איננו מוכנים להמליץ ​​עליו.

אנו מעוניינים לראות כיצד הדברים מסתדרים עם Catapult Hydra מכיוון שזה סוג הטכנולוגיה שאם היא לגיטימית יכולה לשנות את עולם הקריפטוגרפיה..

מה אתם חושבים על מגן Hotspot? ספרו לנו בתגובות למטה. תודה שקראתם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map