סקירת מנהרות – עדכון 2020

סקירת TunnelBear

TunnelBear הוא כנראה ה- VPN החינמי הטוב ביותר שיש שם, אבל זה לא אומר הרבה: זה לא יכניס אותך לנטפליקס והמהירויות בינוניות במקרה הטוב. עם זאת, כפי שתוכלו לקרוא בסקירת TunnelBear זו, היא בחינם ומאובטחת, כך שזה עשוי להיות שווה צילום.

ביקורות VPN הטובות ביותר

TunnelBear הוקמה על ידי שני קנדים בשנת 2011 ונמכרה לענקית האבטחה מקאפי בשנת 2018. היא מייצרת כיום שני מוצרים: TunnelBear, VPN, ו- RememBear, מנהל סיסמאות. אנו נסקור את ה- VPN היום; בדוק את ביקורת RememBear שלנו אם אתה נמצא בשוק לכספת סיסמאות.

לסקירה המעודכנת הזו של TunnelBear, הכנסנו את הגרסא האחרונה דרך הקצבים שלה ובחנו את התכונות שלה, האבטחה, השימושיות, התמחור ועוד. המגרש עבור ה- VPN של TunnelBear נשען מאוד על נגישות ושימושיות, מחזק על ידי קמע הדוב החופר שלו. זה אומנם מקסים ושינוי קצב נחמד מהטקטיקות מבוססות הפחד שמופעל בדרך כלל על ידי מיתוג VPN.

עם זאת, מאחורי הסרטים המצוירים TunnelBear נופל על מהות, מה שמרחיק אותה מרשימת ה- VPN הטובה ביותר השנה. היא אינה יכולה לגשת לנטפליקס ויש בה רק כמה שרתים, שרובם מקובצים באירופה. 

אבל הכל לא רע. האבטחה שלה – מבחן הליבה של כל VPN – היא חזקה, והתמחור הוגן, אם כי התוכנית החינמית מעט מגבילה. לפרטים נוספים, קרא את סקירת ה- VPN המלא של TunnelBear למטה.

חוזק & חולשות

חלופות עבור TunnelBear

תכונות

ה- VPN של TunnelBear זמין במכשירי Mac, Windows, Android ו- iOS. זה מגיע גם כהרחבת דפדפן עבור Chrome, Firefox ואופרה. הוא משמש לגלישה פרטית, מאובטחת ומגן עליך מפני צדדים שלישיים הגישה למיקום שלך או לנתונים אחרים.

ההתמקדות של TunnelBear בחוויית משתמש ידידותית פירושה שמערכת התכונות שלה מוגבלת, אם כי לא תמיד לרעתה. אם אתה רגיל לראות שירותי VPN בצרורות חבילות אנטי-וירוס עם כיור מטבח כלול, זה אולי נראה צורם שכל מה שאתה יכול לעשות באופן פונקציונלי עם TunnelBear זה להפעיל ולכבות אותו, אבל יש קצת כוח מתחת לפני השטח כאן.

אתה יכול להגדיר את ה- VPN לפעול כאשר המכשיר שלך יתחלל וכדי לנתק את הגישה לאינטרנט דרך מתג להרוג בכל פעם שהחיבור המאובטח שלך מופסק, כדי להבטיח שלא תחשוף בטעות את הנתונים שלך באתר מוצל. אתה יכול גם לעבור כאשר TunnelBear שולח לך התראות ולהגדיר באילו רשתות WiFi ה- VPN אמון אוטומטית. 

מנהרת בקרת-כללי-בקרה

רק שתי פונקציות אינן ברורות מייד: “עקיפה של TCP” ו- GhostBear. TCP ו- UDP הם שני פרוטוקולים מוכרים מאוד להעברת נתונים. TunnelBear בדרך כלל מעביר נתונים באמצעות UDP, שהם מהירים יותר. עם זאת, כמה ספקי שירותי אינטרנט מצמצמים את תנועת ה- UDP. אם חיבור UDP שלך מאט בחדות, “עקיפת TCP” מאפשרת לך לעבור את TunnelBear ל- TCP, שהוא פרוטוקול יציב יותר.

מנהרות בקרת TunnelBear-Security

התכונה GhostBear מיועדת כשאתה גולש ברשת מגבילה או גבוהה למעקב, כגון בבית ספר או במשרד. בסביבות אלה לפעמים זה לא מספיק להצפין את הנתונים שלך – זה כמובן לא צריך להיראות כמו מוצפן. עם זאת, GhostBear מאט קשרים, לכן עליכם להשתמש בו רק במצבים קיצוניים.

הדבר הגדול ביותר שחסר ב- TunnelBear הוא מנהור מפוצל, פונקציה שמאפשרת לך לשלוח קצת תנועה דרך ה- VPN שלך תוך כדי שליחת השאר באופן רגיל, מה שיכול להגדיל בצורה חדה את רוחב הפס שלך בזמן הפעלת VPN. זו לא תכונה כל כך נפוצה, אבל מספר ה- VPN המעט שיש להם (במיוחד ExpressVPN) גורמים לנו להחמיץ אותה מאוד כשלא נעלם.

סקירת תכונות של TunnelBear

לוגו המנהרהwww.tunnelbear.com

החל מ- $ 333 לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
5

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין
7 ימים לתכנית הקבוצות

תקופת ההחזר
כל מקרה לגופו

כמות שרת ברחבי העולם
23 מיקומים

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן
Chrome, Firefox, Opera

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
256-AES

פרוטוקולי VPN זמינים
IPSec, OpenVPN, L2TP

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

התוכנית החינמית של TunnelBear כוללת 500MB רוחב פס בכל חודש ועובדת על חמישה מכשירים. על פי הודאתו של TunnelBear עצמו, תוכנית זו אינה טובה בהרבה, מלבד בדיקות ושימוש קל. למרות שאתה יכול להגדיל את המגבלה שלך ל -1 ג’יגה-בייט על ידי ציוץ ציוץ על TunnelBear פעם בחודש, הוא עדיין מחוויר בהשוואה לתוכנית החינמית של Windscribe (עיין במידע נוסף בנושא Windscribe שלנו) או זו של Hide.me.

אתה יכול לקנות ללא הגבלה, התוכנית היחידה בתשלום פרטני, לשלושה פרקי זמן שונים: חודשי תמורת 9.99 דולר, שנה במחיר של 4.99 דולר לחודש (59.88 דולר בסך הכל) ושלוש שנים במחיר של 3.33 דולר לחודש (120.00 דולר בסך הכל). התוכנית ללא הגבלה מסירה את כל מכסי העברת הנתונים ומקבלת גישה לשירות לקוחות טוב יותר, אם כי אתה עדיין מוגבל לחמישה מכשירים.

תמחור מנהרות

האפשרות הסופית, צוותים, מוקמת לעסקים ומציעה את היתרונות של התוכנית ללא הגבלה בעלות של 5.75 דולר למשתמש בכל חודש (69 $ לשנה). הכסף הנוסף מעניק לך מנהל חשבונות ייעודי, חיוב מרכזי לעסק שלך ויכולת לנהל את כל VPNs הארגוניים שלך מלוח בקרה יחיד. אתה יכול לנסות את תוכנית הקבוצות בחינם למשך שבעה ימים.

אנו שמחים לראות כי TunnelBear הוסיפה אפשרות רב-שנתית והיא מגיעה עם חיסכון משמעותי. זה גם נחמד שאתה יכול לשלם באמצעות bitcoin. אם אתה רוצה את הכסף שלך בחזרה, ל- TunnelBear אין מדיניות רשמית, למרות שצוות התמיכה שלה מציע החזרים כספיים “כל מקרה לגופו.”

התמחור של TunnelBear נמצא ממש באמצע החפיסה. זה משיג נקודות על כך שהוספנו אפשרות רב-שנתית מאז שבדקנו אותה לאחרונה, אך היא מאבדת אותן בגלל השירות המוגבל שלה בחינם והעובדה שתכנית הקבוצות לא שווה את הכסף הנוסף. לקבלת עסקה טובה יותר, בדקו את NordVPN או CyberGhost.

קלות שימוש

TunnelBear מוריד במהירות. לאחר ביטול ביטול ה- zip ופותח אותו, תתבקש ליצור חשבון עם כתובת הדוא”ל שלך. זה קורה גם נחמד ומהיר. אישור הדוא”ל מהיר מדי.

TunnelBear-Create-an-account

ממשק המשתמש של TunnelBear

לטוב ולרע, מדובר על ממשק המשתמש הפשוט ביותר שראינו בשירות VPN. מהחלונית הראשונית, אתה יכול לעשות רק שלושה דברים: להתחבר ל- VPN, לבחור מדינה אחרת להתחבר אליה ולפתוח את תפריט ההעדפות..

TunnelBear-Main-UI-panel

אתה יכול לבחור מדינה עם תפריט נפתח, אך אתה יכול גם להשתמש במסך המפה הכולל את קמע הדוב המנהור. למרות שהמסך הזה חמוד, היישום שלו משאיר משהו לרצוי: הדרך היחידה לעבור היא על ידי לחיצה וגרירה, שתצטרך לעשות כמה פעמים כדי להגיע לשום מקום.

תפריט TunnelBear-Dropdown

התפריט הנפתח קל יותר, אם כי לא מושלם. עם TunnelBear, אתה יכול להתחבר ל 23 מדינות שונות, שהתפריט אינו מארגן לפי מדד כלשהו שניתן להבחין בו..  

עם זאת, היא מחזירה נקודות למתן אפשרות נוחה לשימוש ונוחה לבחור את החיבור המהיר ביותר כרגע. ניסינו להתחבר לכמה מדינות שונות, שלקחו את ה- VPN כ -15 שניות בכל פעם.

TunnelBear-Connect-to-Canada

לוחות בקרה

כל שאר הממשק של TunnelBear כלול בתפריט ההעדפות, אליו ניתן לגשת על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים. זה מאורגן בארבע כרטיסיות, שלאף אחת מהן אין בקרות עמוקות מכפתור או תיבת סימון אחת. הלשונית “כללית” מאפשרת לבחור מתי לאתחל את TunnelBear, מתי לקבל התראות ומתי לבצע עקיפה של TCP..

הכרטיסייה “אבטחה” מאפשרת לך להפעיל שתי הגדרות. VigiliantBear הוא מתג ההרג הרגיל בתעשייה שעוצר את כל התעבורה אם החיבור שלך ל- VPN מפסיק. GhostBear מקשה על איתור הנתונים שלך מוצפנים, ומאפשר לך להשתמש ב- TunnelBear ברשתות מגבילות שעשויות לחסום אותם אחרת. 

הכרטיסייה “רשתות מהימנות” כוללת את האפשרות להתחבר ל- VPN באופן אוטומטי בכל הרשתות, עם אפשרות לרשימת הרישיונות שאתה יודע שהם בטוחים. לבסוף, הכרטיסייה “חשבון” מקשרת אותך ישירות לחשבון הדפדפן שלך.

TunnelBear-Trusted Networks

הם אומרים שמוצר מושלם כשאין עוד מה לקחת ממנו. לפי אותו תקן, TunnelBear הוא VPN מושלם כמעט. עם זאת, הקריב הרבה מבחינת הכוח להגיע לשם. אינך יכול לשנות באופן חופשי את הפרוטוקול שלך, אין מנהור מפוצל ואינך יכול להוריד את תוספי הדפדפן מתוך אפליקציית שולחן העבודה.

דירגנו את TunnelBear מאוד ביחס לנגישות, אך עגנו כמה נקודות בגלל חוסר שליטה (שלא לדבר על האפשרויות המדהימות הללו בממשק בחירת השרת).

מהירות

עקב התאגדות TunnelBear של כל שרתי המדינה לאחד מהם, לא הצלחנו להבחין בין מיקומים באף אחת מהמדינות הללו. קח את כל המספרים האלה עם גרגיר מלח, מכיוון שתמיד אפשרי לשרת בודד להיות מתווה טוב יותר. 

מבחן זה נערך מפורטלנד, אורגון. השתמשנו באותו שרת עבור הבדיקות המוגנות והלא מוגנות בארצות הברית, בסמוך לוויצ’יטה, קנזס, שם נראה כי צומת ארה”ב של TunnelBear נמצא.

מיקום השרת: Ping (ms) מהירות ההורדה (Mbps) מהירות העלאה (Mbps)
ארצות הברית (לא מוגנת)759.642.40
ארצות הברית (מוגנת)868.152.27
מקסיקו1614.762.24
קנדה824.852.24
ברזיל2075.312.27
דנמרק1845.002.32
הודו3073.941.98

כמעט ולא ראינו עלייה בהשהיה עם ה- VPN, לא בארצות הברית או בקנדה, שהרשימה אותנו. בולטת יותר הייתה ההשפעה הזעירה על מהירויות ההורדה, שהאטה רק כ -15 אחוזים; לעיון, VPN הממוצע דופק כ- 30 אחוז.

 בתוך ארה”ב זה מספיק כדי להכניס את TunnelBear לוויכוח עם רשימת ה- VPN המהירות ביותר שלנו. השהיה הנמוכה שלו הופכת את זה למקובל על המשחק וההשפעה הזניחה על הורדות פירושה שהיא צריכה לעבוד טוב גם עבור סטרימינג (מה שהופך את כל העצב יותר שהוא לא יכול לגשת לנטפליקס או להולו). 

מחוץ לארה”ב זה סיפור אחר. TunnelBear עדיין מהיר מספיק למשחקים בקנדה, אך מהירות ההורדה שלו צנחה והפכה את הזרמת הבחירה לקויה. השהיה משתנה מעט, אך ההאטה בעקביות מאיטה בכ 50 אחוז. עם זאת, אנחנו באמת אוהבים שהדברים מזרזים מעט בברזיל המוגבלת מבחינה היסטורית.

אולם זהו רק חיבור אינטרנט אחד ואחרים עשויים לקבל חוויה אחרת. מצידנו בלבד אנו נותנים TunnelBear ציונים גבוהים לביצועים בארצות הברית וציונים נמוכים יותר לביצועים כמעט בכל מקום אחר.

אבטחה

בכל הפלטפורמות למעט iOS, TunnelBear אינו כולל את האפשרות לשנות פרוטוקולי VPN, אם כי זה לא בהכרח דבר רע. פרוטוקולים נוספים לא מחזקים את האבטחה, כמו שש שישה סוגים שונים של מנעול אינם מקשים על הגעת דלתכם.. 

ב- Windows, macOS ו- Android, TunnelBear מיישם את OpenVPN. זהו פרוטוקול עם קוד פתוח לשימוש חופשי שלדעתנו אמין במיוחד מכיוון שקהילת המפתחים הייעודית שלה בילתה כמעט 20 שנה בחיטוט והנעה על כל החולשות האפשריות.. 

ב- iOS, TunnelBear משתמש במקום זאת ב- L2TP, בשילוב עם IPSec. L2TP הוא פרוטוקול להעברת נתונים בין רשתות, המכונה גם מנהור. בניגוד ל- OpenVPN, הוא אינו כולל אלגוריתם להצפנה, ולכן הוא נמצא לרוב משולב עם IPSec כדי להצפין את הנתונים שלו. תוכלו ללמוד עוד על המשמעות של פרוטוקולים אלה על ידי קריאת הפילוח שלנו. 

לצורך הצפנה בפלטפורמות שאינן iOS, TunnelBear משתמשת ב- AES-256, שלמעשה אי אפשר לפצח אותה מבלי להיות טכני מדי באמצעות טכנולוגיית המחשוב הנוכחית. כל הפרוטוקולים והאלגוריתמים הללו החזיקו מעמד תחת שנים של בדיקות בעולם האמיתי. למרות ש TunnelBear לא מאפשרת לך לשנות אותם, אנחנו בכל מקרה לא נרצה לעשות זאת.

מנהרת גילוי מיקום גיאוגרפי

בדקנו אם קיימות דליפות IP, DNS ו- WebRTC באמצעות ipleak.net ומצאנו כי TunnelBear לא מדליף שום מידע על המיקום או ה- IP שלנו. בסך הכל, ברור שזה לוקח את הביטחון ברצינות. אין לנו תלונות על פונקציונליות הליבה של ה- VPN.

פרטיות

TunnelBear טוען שיש לה “מדיניות פרטיות שאתה יכול להבין בפועל.” זה ארוך אבל כתוב בשפה שמובנת להדיוט. 

מנהרת איסוף נתונים

החלק הראשון של מדיניות הפרטיות עוסק באיסוף נתונים אישיים. היא מפרטת כל פיסת נתונים ש- TunnelBear אוספת ממשתמשיה וכנה ביחס לחלקים המשמשים למטרות שיווק. הוא קובע באופן קטגורי כי ה- VPN אינו רושם שום מידע על הרגלי הגלישה או כתובות ה- IP של המשתמשים.

החלק השני קובע כללי קרקע לגבי מה שעושה TunnelBear עם המידע שהיא אוספת. היא מבטיחה לחשוף רק נתונים אישיים לצדדים שלישיים המספקים תשתית ל- TunnelBear עצמה, או לכל מי שמשרת את החברה זימון זימון תקף..

מדיניות הפרטיות פוגעת בכל ההערות הנכונות, אך בהתחשב בכמה VPNs שנתפסו אחר המשתמשים שלהם לאחרונה, אימצנו גישה של אמון אך-לאמת. למרבה המזל, לא מצאנו כי אירועי TunnelBear נתפסים עם כפותיו בציר הדבש. זה גם נבדק על ידי צד שלישי פעמיים כעת ללא כל שמץ על נוהלי נתונים מוצלים.

דאגות לגבי מקפי

רבים מהמעריצים הוותיקים של TunnelBear שאהבו שזה לא קוצר נתוני גלישה היו מודאגים כשמקאפי רכשה אותם בשנת 2018. אם לומר זאת בקלילות, מקאפי אינו בעל מוניטין מהמם להגנה על פרטיות המשתמשים.

למרות שזו בהחלט סיבה לפקוח על TunnelBear, עדיין לא נראה שיש עדויות לכך שאתה צריך לנטוש אותה מטעמי פרטיות. החברה עדיין ממוקמת בקנדה, שיש לה עמדה פרוגרסיבית בהרבה על פרטיות הנתונים מאשר ארצות הברית. תוכל לקרוא את המאמר שלנו בנושא אחסון הענן הטוב ביותר לקנדה כדי ללמוד עוד.

לשם שינוי, נראה שהנתונים שאומרים שהם רושמים הם באמת הנתונים היחידים שהוא רושם. אנו מברכים על העובדה כי TunnelBear מרוויח רק כסף ממנויים ולא מפרסומות ואנחנו מורידים רק כמה נקודות מכיוון שלא ניתן להפעיל VPN ארגוני עם פרטיות מושלמת לחלוטין..

ביצועי סטרימינג

זה המקום בו TunnelBear מכה גוף. שירותי סטרימינג גדולים חוסמים באופן אחיד את TunnelBear, כולל Netflix, Hulu, Amazon Prime Video ו- BBC iPlayer. אפשר להתעסק עם TunnelBear עד שיש לו סיכוי לעבור לנטפליקס, אבל עם כל כך הרבה VPNs אחרים שעושים את זה ממש מחוץ למחבט, אין שום סיבה לעבור את הבעיה.

TunnelBear-Amazon-Prime-חסום

מיקומי שרת

קשה לדעת בדיוק כמה גישה לשרתים של TunnelBear. לכל מדינה יש צומת יחידה המייצגת את האומה כולה, מבלי להבהיר כמה שרתים הצומת מייצג או היכן הם נמצאים בתוך המדינה. על המפה, הצומת של ארצות הברית נראה כאילו הוא אי שם בקנזס, אך לא יכולנו לדעת אם מיקום זה אומר משהו.

מנהרה צמתים בצפון-אמריקה

TunnelBear מציע שרתים ב 23 מדינות. חמישה נמצאים באסיה (אם כי לא ברוסיה ולא בסין), שלושה הם בצפון אמריקה, שניים באוקיאניה ועוד 12 הם במערב אירופה. ל- TunnelBear יש אפס שרתים באפריקה, רק אחד בדרום אמריקה (ברזיל), אחד במזרח אירופה (רומניה) ואף אחד מהם אינו בדרום מזרח אסיה או במזרח התיכון..

מנהרה צמתים מערביים-אירופיים

שני אשכולות שרתים במיקומים לא מוגדרים שומרים על TunnelBear ממש מעל המים בקטגוריה זו. אנו מעדיפים לראות גיוון גיאוגרפי יותר ויותר בהירות בכל מדינה. אם רשת גדולה חשובה לך, בדוק את סקירת HideMyAss במקום זאת.

שירות לקוחות

תמיכת הלקוחות ב- TunnelBear הינה, באופן לא מפתיע, די נושא נושא מאוד. אתה יכול לגשת לדף העזרה דרך ה- VPN השולחני. זה מורכב מסרגל חיפוש שמתחבר לכל מאמר בבסיס הידע וששה לחצנים המפרקים את המאמרים לקטגוריות. זה נעים מבחינה ויזואלית, קל לקריאה ובעל רחמים ללא מכירות.

TunnelBear-Knowled Base

הדרך היחידה ליצור קשר עם תמיכה חיה היא להגיש כרטיס אימייל דרך כפתור “צור קשר”. מערכת הכרטיסים קלה לשימוש, והתמיכה בדרך כלל חוזרת אליך באמצעות אימייל בערך 24 שעות. שאלת המבחן שלנו ארכה קצת יותר זמן, אך היסודיות של תגובת “דוב התמיכה” גרמה לנו אסירת תודה על הזמן שנדרש כדי לתקן אותה.

TunnelBear- הגש כרטיס

ל- TunnelBear אין פורום או קו טלפון תומך טכני. בחבילה ללא הגבלה אומרים שהיא מציעה שירות לקוחות פרימיום, אך לא ברור מה המשמעות של זה, מחוץ לדחיפת כרטיסי הדוא”ל שלך לקדמת הקו. אנו מדרגים את שירות הלקוחות של TunnelBear גבוה בגלל היסודיות, הידידות והעיצוב שלו, אך נמוכים יותר בגלל היעדר האפשרויות.

פסק הדין

אנחנו לא מתכוונים למכור את TunnelBear בקצרה על ידי כך לקרוא לזה דברים כמו “מקסים”. כולנו עבור VPNs שמתמקדים פחות בטקטיקות פחד. האסתטיקה של TunnelBear וממשק המשתמש היעיל שלה הופכים אותה לנקודת התחלה טבעית עבור VPNs. יתרה מזאת, כמעט ולא קיימים שריונים בשריון שלו בכל מה שקשור לביטחון, ונראה שהוא מתרגל את מה שהוא מטיף בכך שהוא לא רושם ומוכר נתוני משתמשים.

כל זה גורם לנו לרצות להמליץ ​​עליו יותר, אבל יש יותר מדי גרירת TunnelBear למטה. מלבד אי היכולת לגשת לשירותי סטרימינג, המשתמשים נאלצים להתמודד עם אפשרויות שירות לקוחות מוגבלות ומהירויות לא עקביות. אנו מאחלים שיהיה רוחב פס רב יותר ברמת החינם ומגוון הרבה יותר מגוון של מיקומי שרתים.

עם זאת, תוצאות הביקורות השנתיות מציעות כי החברה נאלצת לשפר באופן קבוע את המוצר שלה, ולכן אנו מצפים TunnelBear להיות VPN לצפייה בשנים הבאות..  

תודה שקראת את סקירת ה- VPN של TunnelBear. אם חווית ניסיון בשימוש ב- TunnelBear שאתה חושב שעלינו לדעת עליו, יידע אותנו בתגובות שלהלן.

שאלות נפוצות בנושא מנהרות

 • למה מיועדת מנהרות?

  TunnelBear הוא VPN, או רשת פרטית וירטואלית. VPNs מאפשרים לך לגלוש באינטרנט באמצעות חיבור שרת אחר ולא שלך. זה מעניק לך פרטיות רבה יותר, מכיוון שמה שאתה עושה באינטרנט לא ניתן לאתר אותך ישירות.

 • האם TunnelBear בטוח?

  TunnelBear אינו מדגים שום דליפות בבדיקות. יש חשש מסוים לחברת האם שלה, מקאפי, שתפריע למדיניותה ללא רישום כניסה, אך עדיין אין עדויות שקרה. TunnelBear מבוסס בקנדה, אשר עמדה בפרטיות נתונים פרוגרסיבית יותר מזו של ארה”ב.

 • האם TunnelBear עובד עם נטפליקס?

  למרבה הצער, TunnelBear נחסם על ידי כל שירותי הסטרימינג הגדולים, כולל Netflix, Hulu, Amazon Prime Video ו- BBC iPlayer.

 • האם TunnelBear מאפשר טרנינג?

  כן. עם זאת, מהירויות ההורדה עשויות להיות איטיות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me