סקירת גישה פרטית לאינטרנט – עודכנה 2020

סקירת גישה פרטית לאינטרנט

אם אתם מחפשים שירות VPN מהיר ונטול סלסולים, גישה לאינטרנט פרטי ראויה לתשומת לבכם. היא עושה את מה שהיא צריכה, בלי לשאול שאלות, אם כי אנו רוצים שה- PIA יתקשו קצת פחות להיכנס לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים. קרא את הביקורת המלאה שלנו כדי לדעת יותר.


pia-slider1

pia-slider2

pia-slider3

pia-slider4

pia-slider5

קודם

הבא

במהלך השנים האחרונות גישה פרטית לאינטרנט השתנתה רבות, אך למרות זאת היא תמיד מסתובבת במדריך ה- VPN הטוב ביותר שלנו. אף על פי שמעולם לא הגיעה לגבהים של ExpressVPN או CyberGhost, PIA תמיד חזה ברשימת ההמלצות שלנו כ- VPN חזק וקל לשימוש במחיר הגון. 

הגרסה העדכנית ביותר שלה, גרסה 1.5.1, עשויה להיות הטובה ביותר שלה עדיין, עם רשימה של תכונות חדשות וממשק שיפוץ, לאתחל. בסקירה זו של גישה פרטית לאינטרנט, אנו נבחן את התכונות החדשות הללו, כמו גם לבדוק מהירות, אבטחה, פרטיות, ביצועי סטרימינג ושירות לקוחות.. 

למרבה המזל, כל השינויים רק התחזקו את ה- PIA. נבחן את הפרטים הקטנים של התכונות החדשות ולמה אנחנו אוהבים אותם באלפי המילים הבאות, אבל אם אתה רוצה לדלג על ההופלה, אתה תמיד יכול לירות ל- PIA ולנסות את זה ללא סיכון עם שבע ערבון הכסף בחזרה.

סקירת וידיאו של PIA

חוזק & חולשות

אלטרנטיבות לגישה לאינטרנט פרטי

תכונות

PIA, באיטרציות הקודמות שלה, הייתה קלילה בתכונות. אף על פי ש- MACE תמיד הייתה נקודת מכר מרכזית – יותר מכך בקטע “אבטחה” למטה – רבות מהאופציות המתקדמות שנראו ביישום כיום לא היו קיימות. עם זאת, בשנים האחרונות PIA בנתה את היישום שלה לאחת האפשרויות החזקות ביותר בשוק.

התוספת האחרונה היא מנהור מפוצל, או כפי שמכנה זאת PIA, “אי הכללות של אפליקציות.” מנהור מפוצל מאפשר לך לשלוח קצת תנועה דרך מנהרת VPN בזמן שתעבורה אחרת נשארת על החיבור הרגיל שלך.

למרות שאתה יכול להתחיל באופן ידני מנהור מפוצל עם כמעט כל VPN, קשה לעשות זאת, ומעט מאוד שירותים מאפשרים לך להגדיר אותו ביישום (קרא את סקירת PureVPN שלנו לקבלת שירות שעושה זאת). 

מנהרות פיצול-סקירה-פיצול

לצד מנהור מפוצל, PIA כולל מתג להרוג – שניתן להגדיר אותו כך שיחסום את חיבור האינטרנט שלך כאשר ה- VPN ייפול או כאשר ה- VPN מושבת – והגדרות ההצפנה (קרא את תיאור ההצפנה שלנו). MACE הוא גם תכונה מרכזית, אך נדבר יותר על כך כשאנחנו מסתכלים על אבטחה. 

שילוח נמל PIA 

כמה מיקומי PIA תומכים בהעברת יציאות. למרות שזה לא מציין אילו מיקומים תומכים בו, אתה יכול לסמן את מתג “בקשת העברת יציאה” בהגדרות כך שהוא תמיד יבדוק. 

ניתן להשתמש בהעברת יציאה בחיבורים סטנדרטיים למגוון מטרות, כולל חיבור ישירות לשרת משחק או קבלת גישה ישירה לשרת VoIP, אך עבור VPNs, הוא משמש בעיקר לטרנינג. 

בקיצור, הנתב שלך עובד כמו מתווך בינך לבין האינטרנט, מעביר את בקשותיך לשרת ואז שולח אליך נתונים אלה דרך יציאה. תקשורת זו עוברת דרך חומת אש NAT, שעלולה לגרום לבעיות מסוימות עם סיקור.

באמצעות העברת יציאה, אתה יכול להפנות מחדש את החיבור שלך כדי להפוך לצומת פעיל בחיבור בין עמית לעמית, ומאפשר לך לתקשר ישירות עם עמיתים רבים יותר. תוכל ללמוד עוד על זה במדריך המהווה סיבוב. 

פרוקסי PIA

PIA כולל פרוקסי SOCKS5 עם מנוי ה- VPN שלך הדורש שם משתמש וסיסמא נפרדים, אותם אתה יכול ליצור בלוח הבקרה שלך. למרות שזה לא רעיון נהדר להשתמש בפרוקסי לבד – קרא את המדריך VPN לעומת פרוקסי מול טור יותר בנושא זה – ניתן להשתמש בו בשילוב עם VPN. 

pia-review-proxy

אחת התוספות האחרונות ל- PIA היא היכולת להשתמש בפרוקסי SOCKS5 כדי להתחבר ל- VPN. הדבר מוסיף הופ נוסף לחיבור שלך מבלי להגדיל משמעותית את זמני הטעינה. בקיצור, אתה מקבל את היתרון של חיבור כפול הופ בזמן שאתה עדיין עובר דרך מנהרת VPN אחת. 

סקירה כללית של תכונות גישה פרטית לאינטרנט

לוגו פרטי גישה לאינטרנטwww.privateinternetaccess.com

החל מ- 297 $ לחודש לכל התוכניות

כללי

שיטות תשלום
PayPal, כרטיס אשראי

מקבלת את cryptocurrency

חיבורים סימולטניים
10

תומך במנהור מפוצל

רוחב פס בלתי מוגבל

ניסיון חינם זמין

תקופת ההחזר
30 ימים

כמות שרת ברחבי העולם
3,355 ב 60 מיקומים

מערכות הפעלה בשולחן העבודה
Windows, MacOS, Linux

מערכות הפעלה ניידות
אנדרואיד, iOS

תוספי דפדפן
Chrome, Firefox, Safari

ניתן להתקין על נתבים

סטרימינג

יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב

יכול לגשת ל- BBC iPlayer

יכול לגשת להולו

יכול לגשת ל Amazon Prime Video

אבטחה

סוגי הצפנה
128-AES, 256-AES, RSA-1024, RSA-4096

פרוטוקולי VPN זמינים
OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2

מופעל בעת הפעלת המכשיר

מאפשר סיקור

מדיניות ללא כניסה

עבר את מבחן דליפת ה- DNS

Killswitch זמין

כלול תוכנת זדוניות / חוסם מודעות

תמיכה

צ’אט חי

תמיכת דוא”ל
24/7

תמיכה טלפונית

פורום משתמשים

בסיס ידע

תמחור

PIA שומר על תמחור פשוט, ומציע תוכנית אחת בלבד לאורך משך זמן רב, שלא כמו VyprVPN (קרא את סקירת VyprVPN שלנו). השירות מוצע לאורך זמן של חודש, שישה חודשים ושנה, אם כי PIA מתייחסת לתכנית של שנתיים בתנאי השירות שלה. עם זאת, לא הצלחנו למצוא את האפשרות לשנתיים. 

הדרך היחידה להירשם לשנתיים היא לשדרג בלוח הבקרה שלך באתר PIA. אם אתה רוכש פחות משנה, תהיה לך אפשרות לשדרג את המנוי לשנה או שנתיים במחיר יחסי.

כל שלושת המשך הזמן מבוסס על תעריף חודשי של $ 9.95, אך לעולם לא תשלם זאת בפועל. כל שכבה מציעה הנחה כלשהי, החל מ -30 אחוז הנחה מהתכנית החודשית ועוברת ל -67 אחוז מהמתקדם השנתי. 

אלא אם PIA תשנה את התמחור שלה, תשלם את אותו התעריף שביצעת כשנרשמת, בשונה מ- HideMyAss, שמעלה את המחיר בעת החידוש (קרא את סקירת HideMyAss שלנו למידע נוסף בנושא זה). 

בידיעה, המחיר מצוין. נדיר למצוא VPN שמציע שירות חודשי שמגיע עם כל הפעמונים והשריקות בפחות מ- 7 $.. 

אתה יכול לקבל מנוי זול יותר באמצעות שירות כמו Windscribe, אך ללא כל התכונות ש- PIA כולל (קרא את סקירת Windscribe שלנו). המחיר הופך להיות מרשים יותר ככל שמשך הזמן שלך מתארך, מבייש שירותים במחיר מופקע כמו Astrill (קרא את סקירת Astrill שלנו). 

לא משנה באיזו משך תבחרו, יש לכם גישה לעשרה חיבורים בו זמנית ולכל התכונות של PIA, כולל ה- proxy SOCKS5 ו- MACE. מעבר לכך, אתה יכול לשלם באמצעות PayPal, כרטיס אשראי או Amazon Pay, כמו גם באמצעות אמצעי תשלום אנונימיים, כולל העברות ביטקוין וכרטיסי מתנה.. 

ניסיון חינם של PIA

התמחור המצוין של PIA מוריד יתד בגלל היעדר ניסיון חינם. למרות ש- PIA אינה לבדה שלא מציעה תקופת ניסיון בחינם, תקופת ההחזר שלה בינונית. מותר לך לשבוע לשנות את דעתך, לא משנה באיזה משך תקנה. עם זאת, לפחות PIA לא משקרת את תקופת ההחזר, כמו שקורה ב- TorGuard (קרא את סקירת TorGuard שלנו). 

בהשוואה לשירותים מובילים אחרים, תקופת ההחזר של PIA נופלת. רוב השירותים מציעים 30 יום הכסף בחזרה – קרא את סקירת NordVPN לדוגמא אחת – בעוד שחלקם, כמו CyberGhost, מציעים 45 יום מלאים (קרא את סקירת CyberGhost שלנו). עם זאת, המחיר מספיק נמוך ש- PIA עדיין שווה קליעה.

ידידותיות למשתמש

PIA מקל עליך על הגדרת חשבון. בדף הבית של האתר, אתה יכול להוריד את היישום על ידי לחיצה על כפתור “הורד”, כמו גם לבחור מנוי לשלם עבור השירות שלך.. 

שלא כמו רוב ה- VPNs האחרים, PIA לא גורם לך לעבור תהליך הגדרה ספציפי (קרא דוגמה לכך ל- IPVanish). במקום זאת, תוכלו להוריד את היישום תחילה או להירשם תחילה. 

עבור מרבית האנשים, לחיצה על כפתור “הצטרף עכשיו” היא הדרך המהירה ביותר להתחיל. PIA תציג את משך הפעילות הזמין שלה ולחיצה על אחת מהן תפתח חלון תשלום. כל זה קורה בדף המוצר, מה שהופך את תהליך הקופה ללא תפר. 

ביקורת קופה

הורדת PIA

הורדת PIA היא פשוטה. לאחר ההרשמה תובא היישר לדף ההורדה, ללא צורך ליצור חשבון או לאשר את הדוא”ל שלך. PIA תאתר אוטומטית את מערכת ההפעלה שלך ותציג את כל מתקני הפלטפורמות השונות בהן היא תומכת. שמחנו במיוחד לראות קובץ APK נפרד להתקנות אנדרואיד לא מסורתיות. 

pia-review-download

בנוסף, PIA מציגה את סיכומי הבדיקה של SHA-256 עבור גרסאות ה- Windows, macOS והלינוקס האחרונות שלה, כך שתוכל לפתור בעיות כלשהן שעלולות להופיע במהלך ההתקנה. ישנם גם כמה כלי פרטיות המומלצים בתחתית, כולל GlassWire וטשטוש (קרא את סקירת הטשטוש שלנו). 

מתקין Windows מטפל בכל דבר עבורך. לאחר הורדת הקובץ, כל שעליכם לעשות הוא לפתוח אותו. PIA תתחיל להתקין מייד ללא כל קלט מהמשתמש. לאחר סיום התהליך, יקבלו סיור מהיר והאפשרות להתחבר. 

PIA כניסה

למרות שאתה נשלח ישירות לדף ההורדה לאחר אישור התשלום, אינך יכול לסגור את הדפדפן שלך. PIA שולחת שם משתמש וסיסמא להודעת הדוא”ל אליה נרשמת, שתצטרך להתחבר אליה. היא לא שוברת שוב, אך אנו מעדיפים את שיטת האימות המבוססת על אסימון של ExpressVPN (קרא את סקירת ExpressVPN שלנו). 

שם המשתמש והסיסמה ששלחת הם חבילה של אותיות ומספרים, לכן אנו ממליצים לאחסן אותם אצל אחד ממנהלי הסיסמאות הטובים ביותר שלנו, כגון 1Password (קרא את סקירת 1Password שלנו). זה חשוב עוד יותר אם אתה משתמש בדוא”ל צורב, וזה אפשרי עם PIA שכן המידע האישי היחיד הנדרש הוא אמצעי התשלום שלך וכתובת הדוא”ל שלך..

PIA יושם במגש המערכת שלך ותוכל להזין את אישורי ההתחברות בדוא”ל כדי לקבל גישה לשירות. למרות שיש הרבה פעמונים ושריקות מתחת למכסה המנוע, אתה יכול להשתמש ב- PIA מבלי לגעת באף אחד מהם. 

יישום חלונות PIA

אם כל מה שאתה רוצה לעשות זה להתחבר, PIA מקל על זה. האפליקציה נפתחת עם כפתור “on” גדול ומיקום מומלץ, שום דבר אחר. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הכפתור כדי להתחבר, כאשר PIA מקשרת אותך למיקום עם הפינג הנמוך ביותר. חשוב לציין, מכיוון שמיקום זה לא יכול להיות זה הקרוב ביותר אליך. 

pia-review-windows-application

לדוגמה, בדיקות מסנט לואיס, PIA המליצה על המיקום בטקסס, למרות שהיה מקום בשיקגו. ברשימת השרתים, שתוכלו למצוא על ידי לחיצה על המיקום שנבחר כרגע, תוכלו לראות היכן ממוקם מרכז הנתונים, וכן את זמן הפינג שנמדד על ידי PIA. 

נראה כי גם בדיקת הפינג נמשכת. בעת השימוש באפליקציה, זמן הפינג הנמדד ישתנה בכמה אלפיות שנייה על פני מיקומים. 

רשימת pia-review-server

בחזרה למסך היישומים הראשי, יש כמה הגדרות שאליהן אתה יכול לגשת על ידי לחיצה על החץ למטה בתחתית. פעולה זו תרחיב את החלון, ותאפשר לך לבדוק מבחן מהירות, כמה הגדרות מהירות, פרטי המנוי שלך ועוד. 

ניתן לסמן כל אחד מהקטעים האלה או להעביר אותם להיות ברשימה או להציג אותם במסך הראשי של היישום. 

סקירה פיאית-מורחבת

הגדרות PIA

למרות שתוכל להתאים כמה הגדרות מהתצוגה המורחבת – למשל, הדלקת מצב אור או כיבוי MACE – הבשר ותפוחי האדמה נמצאים במסך ההגדרות.. 

אתה יכול לפתוח את ההגדרות על ידי לחיצה על שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה של היישום. למרבה המזל, חלון ההגדרות נפרד מיישום המגש, כך שתוכלו להזיז ולהתאים אותו לפי הצורך. 

pia-review-settings

בסך הכל אין יותר מדי הגדרות, אך היסודות מכוסים. אתה יכול להפעיל ולכבות את MACE, להתאים את מתג ההרג ולשנות את ההצפנה שלך, אך PIA לא מרחיקה לכת במורד הארנב, שלא כמו AirVPN (קרא את סקירת AirVPN שלנו). מחוץ להגדרות ההצפנה, עליהן נדבר יותר בסעיף “אבטחה”, תשימו לב בעיקר להגדרות המראה. 

תוסף כרום של PIA

בנוסף לאפליקציה המקומית, ל- PIA יש סיומת זמינה עבור כרום, אופרה ופיירפוקס. בדקנו באופרה (קרא את סקירת האופרה שלנו), שאמורה לתפקד באופן דומה לתוסף Chrome, מכיוון ששני הדפדפנים מבוססים על Chromium.  

סיומת pia-review-chrome

אתה יכול להשתמש בזה או בזה, או בשני יישומי שולחן העבודה והתוסף. לרוב, התוסף משמש רק דרך נוספת לשלוט ב- VPN, אך יש גם כמה תכונות פרטיות ארוזות בהן. 

כברירת מחדל, התוסף חוסם את הגישה למיקרופון, למצלמת האינטרנט ולמיקום שלך. אתה יכול למצוא את ההגנות האלו במקום אחר, אך זה לא פוגע בכך שהקבצים יחד עם ה- VPN. 

בנוסף, באפשרותך להגדיר רשימת מעקפים בתוסף כמו שאתה יכול ביישום המקומי. זה לא מועיל להגדרה לאתרים כמו לאפליקציות, אבל אתה עדיין יכול להוסיף חריגות למנהרת VPN מהסיומת.. 

מהירות

PIA הוא ללא ספק אחד ה- VPN המהירים ביותר שבדקנו. זה לא רק נשאר קרוב לבית, אלא גם כשקפץ מעל הבריכה, וזה ממש הישג. יתר על כן, הפינג שלנו נשאר מתחת ל -250 מ ‘, לא משנה היכן אנו מנהרות, והרוויח ל- PIA מושב ב- VPN הטוב ביותר שלנו למדריך המשחקים.

מיקום: Ping (ms) הורדה (Mbps) העלאה (Mbps)
לא מוגן (סנט לואיס)994.5421.57
שיקגו (מומלץ)1691.2519.79
העיר ניו יורק3785.9817.99
סאות’המפטון, בריטניה10188.7118.31
טוקיו, יפן18251.9612.91
סידני, אוסטרליה24682.1815.31

כפי שנמשיך בסעיף הבא, PIA מתחיל בהצפנת AES-128-GCM, שאמורה להיות מהירה יותר מרוב ה- VPNs המשתמשים ב- AES-256-GCM. כדי לשמור על הבדיקות שלנו הוגנו, השתמשנו ב- OpenVPN עם UDP כפרוטוקול התובלה וב- AES-256-GCM כצופן. עם זאת, גם בקפיצה בגודל המפתח, PIA נשארה מהירה. 

כשמסתכלים על התוצאות למעלה, המהירות המזעזעת ביותר הגיעה מבריטניה, שם שיעור ההורדות שלנו היה למעשה מהיר יותר מהבדיקות שלנו בניו יורק. יפן הייתה איטית יותר, אם כי לא בהרבה. אפילו כאשר מנהלים לצד השני של העולם, PIA החזיקה ביותר ממחצית ממהירות ההורדה הבלתי מוגנת שלנו תוך שמירה על אחסון נמוך. 

המהירויות שנראו כאן מתאימות רק ל- ExpressVPN, שהוא, בממוצע, מהיר יותר, אם כי PIA קרובה מאוד (קרא את הקטע ExpressVPN לעומת PIA שלנו). בינתיים, זה גורם לשירותים מהירים להפליא, כמו TorGuard, AirVPN ו- Astrill, להיראות כמו אפשרויות תת-חלקיות בהשוואה. 

אבטחה

PIA נטען עם OpenVPN כפרוטוקול ברירת המחדל באמצעות חבילות UDP. זה הסטנדרט לאבטחת VPN, כפי שאתה יכול לראות בפירוט פרוטוקול VPN שלנו. עם זאת, הצופן המשויך לפרוטוקול אינו. מחוץ לקופסה, PIA נטען עם AES-128-GCM שמשתמש בגודל מפתח קטן יותר מהתקן התעשייתי AES-256-GCM. 

עבור מרבית היישומים, ההבדל בגודל המפתח לא אמור להיות חשוב. למרבה המזל, PIA מאפשרת לך להחליף בין AES-GCM ל- AES-CBC, כמו גם לשנות את גודל המפתח שלך בין 128 ביט ל- 256 ביט. בנוסף, אתה יכול לבחור את שיטת לחיצת היד שלך, אשר כברירת מחדל מוגדרת כ- RSA-2048. כמובן, העלאת ההצפנה תגדיל את זמני הטעינה. 

למרות שזה לא נראה ביישום, PIA תומכת יותר מ- OpenVPN. אתה יכול להגדיר שם משתמש וסיסמא של PPTP ו- L2TP בלוח הבקרה של חשבונך, אם ברצונך להשתמש בפרוטוקולים האלה, אך יש להזהיר כי עליך להגדיר אותם באופן ידני. בנוסף, למשתמשי iOS יש גישה גם ל- IKEv2.

מבחן דליפת PIA של PIA

כדי להבטיח שאמצעי האבטחה שהיו במקום יעילים, ערכנו בדיקת דליפת DNS ב- PIA, כמו גם בדיקות דליפת IP ו- WebRTC. באופן לא מפתיע, התוצאות היו נקיות. לא רק שבקשות ה- DNS וכתובת ה- IP שלנו הוסתרו כראוי, אלא ש- PIA הצליחה לעשות זאת תוך הפניות מינימליות, והראו את היתרונות של שרתי מתכת חשופה. 

PIA MACE

למרות שהצפנה ודליפות הם התחומים החשובים ביותר בסעיף זה, PIA מציגה נקודת דיבור נוספת. המנוי כולל MACE, אשר אמור לעזור לכם לשמור על ביטחון מקוון. זה לא אנטי-וירוס מן המניין – קרא את המדריך הטוב ביותר לתוכנת האנטי-וירוס שלנו עבור זה – אבל זה הופך את האפשרות לנחות באתר אינטרנט נגוע פחות סביר.

MACE מתפקד באופן דומה לחוסם מודעות (קרא את המדריך הטוב ביותר לחוסמי חלונות מוקפצים למידע נוסף בנושא זה). בעת טעינת אתר, הדפדפן שלך שולח קומץ בקשות הקשורות לכתובת ה- IP של שרת האינטרנט שאליו אתה מנסה לגשת. MACE סורק את הבקשות הללו ובודק את כתובות ה- IP מול רשימה שחורה שמתעדכנת באופן קבוע. 

אם MACE ימצא התאמה, האתר לא יטען ויגן עליך מפני עומס זדוני. בנוסף, PIA הגדירה את MACE לשימוש ברשימת חסימת מודעות ציבורית, כך שהיא מתפקדת גם כחוסם מודעות. 

בהסתכלות מצאנו MACE יעיל. עם זאת, אתרים זדוניים חדשים משיקים מדי יום, כך שלא נמליץ על MACE במקום, נאמר, Bitdefender (קרא את סקירת ה- Bitdefender אנטי-וירוס שלנו).

פרטיות

PIA הוא נדיר במרחב ה- VPN. כמו רוב השירותים, הוא עומד מאחורי מדיניות ללא כניסה, כלומר שום מידע שהועבר דרך ה- VPN לא מתעדכן או מתבצע פיקוח למשך זמן. עם זאת, יותר מכך, PIA שקופה. זהו אחד ממנהלי ה- VPN הבודדים המצהירים ישירות את חברת האם שלה ולהסביר בבירור את נוהלי הפרטיות שלה. 

בואו ונחלץ קודם את הדברים הקלים. המידע היחיד ש- PIA דורש בעת ההרשמה הוא כתובת דוא”ל ואמצעי תשלום. אתה יכול לאנונים את התשלום שלך במגוון דרכים, שכן PIA מקבלת העברות cryptocurrency וכרטיסי מתנה. אם אתה משתמש בכרטיס אשראי, PIA מבקש רק פרטי חיוב בסיסיים, אשר בארה”ב פירושם המדינה והמיקוד. 

נוצר שם משתמש וסיסמא עבור חשבונך על סמך הדוא”ל שלך, שניתן לאחסן ביישום לשם התחברות קלה יותר. 

למרות שאין דרך לדעת בוודאות, נראה שהדוא”ל ושם המשתמש אינם מקושרים ישירות. גם אם כן, PIA לא מונעת ממך להשתמש בדוא”ל צורב. המידע היחיד הדרוש לך מ- PIA הוא שם המשתמש והסיסמה שנוצרו. 

באשר לטענת אי-יומני, PIA הוכיחה בבית המשפט כי היא לא מקיימת יומנים, הישג שהפך את כל המרשימים יותר בהתחשב בכך שחברת האם שלה, לונדון Trust Media, מבוססת בארה”ב. בשנת 2016, אדם בפלורידה היה הובא לבית המשפט בגין איומים על שימוש בפצצה, וכאשר ה- FBI חקר, הם גילו שהחשוד ככל הנראה משתמש ב- PIA. 

תחת זימון זימון, PIA נדרשה למסור את כל יומני התנועה שהיו ברשות החשוד, אך לא היה מה למסור. הבה ונהיה ברור: לונדון Trust Media הייתה מפרה את החוק האמריקאי אם היו ביומנים ולא היו מוסרים אותם, כך שאף אחד מסכן את צווארו לפרטיותו של אחד ממשתמשיו או שאין יומנים. 

כל המידע הזה מתואר במסמכי בית משפט רשמיים. יתרה מזאת, ישנן רשומות של לונדון Trust Media שהגיבו זימונים בעבר. 

אנו מזכירים את כל זה מכיוון שנראה שיש הרבה דיונים מוטעים על פרטיות PIA באינטרנט. למרות שזה נכון אין דרך מוחלטת להוכיח ש- VPN לא שומר יומני, PIA הציגה עדויות רבות יותר מרובן, וזה מרשים, בהתחשב בכך שהוא מבוסס בארצות הברית.

ביצועי סטרימינג

למרות המהירויות והתכונות העומדות על זה, PIA לא תעשה את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לרשימת סטרימינג. בדקנו אותו בארבעה אתרי סטרימינג גדולים, שניים מהם ניגשו ל- PIA. הולו היה בסדר גמור, כאשר PIA פרצה דרך שרתי ארה”ב מרובים. עם זאת, היו בעיות עם Amazon Prime Video ו- BBC iPlayer. 

בדקנו את הפלטפורמות הללו על פני שרתים מרובים, ושניהם הצליחו לגלות שאנחנו משתמשים ב- VPN בכל פעם. אם אתה מעוניין להזרים BBC iPlayer או Prime Video, אנו ממליצים לקרוא את ה- VPN הטוב ביותר שלנו עבור BBC iPlayer ואת ה- VPN הטוב ביותר עבור מדריכי הווידיאו של Amazon Prime.. 

PIA Netflix

הצלחנו לגשת לנטפליקס עם PIA, אם כי לא בעקביות. בנקודות מרובות במהלך הבדיקה, Netflix יסרב לטעון, שמעולם לא נתקלנו בהן. מצאנו דרך לעקיפת הבעיה על ידי טעינת נטפליקס על חיבור רגיל, ואז התחברות ל- PIA לאחר מכן. כשעושים זאת, זה עבד מצוין. 

מה שמוזר הוא שנטפליקס, אם היא הולכת לחסום VPN, תעשה זאת בשגיאת פרוקסי ברגע שתנסה להזרים תוכן. בכמה שרתי PIA נחסמנו אפילו לטעון את השירות. 

מיקומי שרת

ל- PIA יותר מ -3,335 שרתים ב -30 מדינות בזמן כתיבתם. למרות שספירת השרת גבוהה, הפיזור לא מרשים (עוד על זה בעוד דקה). עם זאת, הגיוני בזמינות במדינות. PIA משתמשת רק בשרתי מתכת חשופה, כלומר אין מיקומים הווירטואליים באזורים שקשה להגיע אליהם יותר.  

שרתי PIA

רשת השרת מחולקת ל 50 מיקומים, שרובם ממוקדים בארה”ב. רק קומץ מדינות אחרות כוללות מספר מיקומים, כולל קנדה, גרמניה, בריטניה ואוסטרליה. מחוץ לאלה, לכל מדינה יש מיקום יחיד. עם זאת, לכל מיקום מספר שרתים; אתה פשוט לא יכול לבחור ביניהם. 

pia-review-servers

באשר להתפשטות, PIA לא מרשים. היסודות מיוצרים, כולל מיקומים בהונג קונג, יפן ורוב אירופה, אך חלק מהמיקומים האקזוטיים שנראו עם HideMyAss או NordVPN אינם קיימים.. 

שירות לקוחות

מרבית התמיכה של PIA נובעת מבסיס הידע הרחב שלה. בזמן הכתיבה יש יותר ממאה מאמרים שצריך להמשיך אליהם, שכל אחד מהם ממלא עד אפס מקום. 

רוב החלקים מתמקדים, בצדק, בנושאים טכניים ביישום, אך ישנם גם כמה מאמרי ידע כללי, כמו למשל היכן ממוקם PIA ואם הוא ממשיך ביומנים.. 

בסיס על פי-סקירה-ידע

עיגול של אפשרויות העזרה העצמית, PIA כולל גם רשימת מדריכים שיכולים להנחות אותך דרך הפונקציות השונות של היישום. כל דבר, החל מהורדת המתקין וכלה בתצורת הגדרות DNS, מכוסה בכל מערכת ההפעלה שתומכת ב- PIA. ישנם גם מדריכים להתקנת הפלטפורמה בנתבים. 

אם אתה רוצה ליצור קשר עם צוות התמיכה, תצטרך לשלוח דוא”ל. PIA מציעה תמיכה בדוא”ל באמצעות טופס יצירת קשר וזהו. צ’אט חי חיוני ל- VPN בימינו, כך שזה מאכזב לראות את אפשרויות הקשר המוגבלות של PIA. 

עם זאת, PIA הופכת את מפתח ה- PGP שלה לזמין אם ברצונך ליצור קשר עם הצוות באמצעות חיבור מוצפן (קרא את המדריך שלנו לאבטחת דוא”ל למידע נוסף בנושא זה). 

אתה יכול גם להשאיר משוב, בצורה של בקשת שרת או מתוך הצעת תכונה, אך סביר להניח שלא תשמע עוד זמן מה. כשמסתכלים על ההצעות הסגורות, האחרונה היא מדצמבר 2018, למרות שיש שני דפי בקשות משנת 2019. 

עם זאת, מרבית הבקשות דורשות זמן פיתוח, כך שלמרות שלפני זמן לוקח PIA ליישם את התכונות שהקהילה שלה רוצה, צוות הפיתוח מקשיב בבירור.

פסק הדין

PIA הפכה לשירות די מרשים באמצעות האיטרציות האחרונות שלה. מה שהיה בעבר עצמות בר-VPN, הפך למשהו גדול יותר, עם שפע של תכונות ייחודיות הנגישות אפילו לטכנולוגיות המרוחקות ביותר. גם המחיר נכון, מה שהופך את PIA להמלצה קלה. 

מה אתה חושב על PIA? אתה מתכוון לנסות את זה בשבוע החינמי? נודיע בתגובות למטה וכמו תמיד תודה שקראתם. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map