Storage Made Review Easy – به روز شده در سال 2020

ذخیره سازی بررسی آسان است

Storage Made Easy بیایید انتخاب کنید که چگونه پرونده ها را ذخیره کنید و با چه کسانی ، یک چیز جالب توجه در فضای ذخیره سازی ابر را انتخاب کنید. اگرچه بدون تقصیر آن نیست ، اما ناراحتی های ذخیره سازی (ما قضاوت نمی کنیم) احتمالاً SME را دوست دارند ، حتی فقط برای اینکه زندگی را برای خود راحت تر کند. برای جزئیات کامل ، بررسی کامل Storage Made Review ما را بخوانید.


بررسی ذخیره سازی ابر
Storage Made Easy (SME) نسبت به Dropbox ، Google Drive و بیشتر خدماتی که در کتابخانه بررسی ذخیره سازی cloud ما پیدا خواهید کرد ، رویکرد متفاوتی دارد. SME به جای ارائه سرورهای ابری مخصوص به خود ، می تواند به لطف نرم افزار File Fabric خود به بیش از پنجاه ارائه دهنده ابر مختلف متصل شود..

این بدان معناست که می توانید برای سرویس IaaS ابری مانند Amazon S3 یا Rackspace ثبت نام کنید ، آن را به SME وصل کنید و آن را به یک راه حل کامل ذخیره سازی ابری تبدیل کنید که قادر به پاک کردن فضای هارد دیسک ، همگام سازی پرونده ها در دستگاه ها و به اشتراک گذاری فایل ها با دیگران باشد. این امر نه تنها SME را با بسیاری از گزینه های بهترین راهنمای ذخیره ابر ما قابل مقایسه می کند ، بلکه فقط نوک کوه یخی از آنچه می تواند انجام دهد.

در طول بقیه این بررسی Storage Made Easy ، کلیه ویژگی های اصلی از جمله امنیت را ضبط می کنیم ، به علاوه نگاهی به هزینه ها و تجربه اولیه کاربر می اندازیم. اگر می خواهید ببینید SME به عنوان ابزاری برای ذخیره سازی ابری برای شما معنی دارد ، می توانید قبل از خرید با ثبت نام در یک برنامه شخصی رایگان یا یک کارآزمایی تجاری 14 روزه ، آن را امتحان کنید.

گزینه های ذخیره سازی آسان ساخته شده است

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

در قلب Storage Made Easy is File File Fabric است ، نرم افزاری که برای ایجاد یک راه حل ذخیره سازی کامل ابر برای ادغام با ارائه دهنده ابر طراحی شده است. در زمان نوشتن ، File Fabric بیش از پنجاه اتصال دهنده مختلف را به سیستم های فرضیه و ابری پشتیبانی می کند..

چند ارائه دهنده ابر قابل توجه عبارتند از: Amazon S3 ، Egnyte Connect ، Dropbox ، Google ، Microsoft Azure و Rackspace.

بطور قابل توجهی از گزینه های اتصال مفقود شده است Backblaze B2 ، ابر کم هزینه IaaS است که ما در Cloudwards.net از اینجا بسیار علاقه مندیم. با این حال ، SME با Wasabi کار می کند ، یک ورودی جدید برای ذخیره سازی گرم با برخی از بهترین نرخ هایی که ما دیده ایم (برای اطلاعات بیشتر به بررسی Wasabi ما مراجعه کنید.)

برای تسهیل کار با پرونده ها ، SME تعداد انگشت شماری از ابزارهای رومیزی را برای Windows ، Mac و Linux ارائه می دهد که با File Fabric یکپارچه شده اند. این ابزارها شامل یک سرویس دهنده کاوشگر ابری رایگان می شوند تا بتوانند کلیه سرویس های ابری شما را برای مدیریت آسان تر به یک رابط بکشند.

همچنین برخی از ارائه دهندگان cloud مشتری و همچنین پشتیبانی از WebDAV در جایی که یک برنامه درایو شبکه بومی در دسترس نباشد ، سرویس گیرنده درایو شبکه نیز وجود دارد. این ویژگی ها ، مانند پشتیبانی همگام سازی ، با هزینه مجوز اضافی در بالای پارچه File همراه هستند ، اما (در زیر به قیمت گذاری مراجعه کنید).

علاوه بر مشتری برای ویندوز ، MacOS و لینوکس ، SME دارای برنامه های تلفن همراه رایگان برای Android ، iOS ، Blackberry و Windows Phone است. البته ، یک رابط کاربری گرافیکی وب نیز برای بارگذاری و دسترسی به پرونده ها وجود دارد.

به اشتراک گذاری فایلها با ذخیره سازی آسان

Storage Made Easy چیزی بیش از ذخیره فایل ها نیست. همچنین قابلیت های اشتراک فایل را با ویژگی های امنیتی حیاتی مانند گذرواژه های لینک ، تاریخ انقضا و محدودیتهای بارگیری که اغلب توسط برخی از نامهای بزرگتر در ذخیره سازی از جمله Google Drive از دست می رود ، فراهم می کند. Dropfolders برای جمع آوری پرونده ها از دیگران یکی دیگر از ویژگی های اشتراک گذاری کلیدی است که ما دوست داریم.

برای پشتیبانی از همکاری ، می توانید گروه ها و پوشه های تیمی ایجاد کنید یا در صورت اشتباه بودن همکاری ها به نسخه های قبلی برگردید. موارد حذف شده در سطل زباله موجود در مدیریت فایل نیز گرفتار می شوند ، بنابراین می توانید حذف های تصادفی را بازیابی کنید.

SME یکپارچه سازی به نام CloudEdit دارد که به شما امکان می دهد هر پرونده را از GUI وب باز کنید و با استفاده از نرم افزار دسک تاپ ، پس از بارگیری ویرایش کنید. CloudEdit سند بارگیری شده را هر چند ثانیه یکبار بررسی می کند تا ببیند که آیا ویرایش شده است یا در صورت وجود ، سند تغییر یافته را بارگذاری می کند.

در حالی که امنیت تا حدی به شرکتی بستگی دارد که تصمیم می گیرید پرونده های خود را ذخیره کنید (به عنوان مثال آمازون ، گوگل ، مایکروسافت) ، از نرم افزار SME می توانید برای رمزگذاری پرونده های خود قبل از بارگذاری استفاده کنید و به آنها در محافظت از دسترسی غیرمجاز کمک می کند. . گزینه ای برای تأیید هویت دو عاملی برای محافظت در برابر رمزهای عبور سرقت شده نیز وجود دارد.

ما بعداً در این بررسی به بررسی بسیاری از این ویژگی ها خواهیم پرداخت تا به شما کمک کنیم احساس بهتری نسبت به محصول کلی SME داشته باشید. با این حال ، اول ، ببینیم که چقدر می تواند برای شما هزینه کند.

قیمت گذاری

SME راه حل های ذخیره سازی ابری شخصی یا تجاری را ارائه می دهد. هر دو مجوز دائمی (عمر) در دسترس دارند به گونه ای که فقط باید یکبار برای SME بپردازید ، در حالی که مشاغل نیز می توانند اشتراک ماهانه به ماه خود را انتخاب کنند.

در کنار استفاده از نرم افزار ، SME فضای ذخیره رایگان نیز به شما می دهد ، که توسط Amazon S3 میزبان است. برای حسابهای دارای مجوزهای دائمی شخصی و تجاری ، 5 گیگابایت دریافت می کنید. برای اشتراک های مشاغل ، از هر کاربر 20 گیگابایت دریافت می کنید که به هر شکلی که می خواهید می توانید در سراسر حساب توزیع کنید.

البته ذخیره سازی اضافی هزینه ای برای شما خواهد داشت و هزینه آن بستگی به کدام ابر IaaS برای استفاده شما دارد. برای مثال ، Rackspace Cloud Files برای ذخیره سازی حدود 1.00 دلار در هر TB در ماه هزینه می کند ، در حالی که Wasabi حدود 0.40 دلار در ماه هزینه دارد. به خاطر داشته باشید ، بیشتر راه حل های IaaS ابر علاوه بر ذخیره سازی ، دارای هزینه های خروجی کوچکی نیز هستند (Rackspace نمی کند).

اگر می خواهید با Amazon S3 چسبیده باشید ، می توانید با پرداخت هزینه ماهانه ، ذخیره خود را مستقیماً از طریق SME افزایش دهید. یک گیگابایت اضافی برای ذخیره سازی ماهانه 0.50 دلار هزینه دارد ، اما این تقریباً دو برابر بیشتر از پرداختی است که اگر فقط S3 خود را تنظیم کرده باشید (منهای هزینه خروج از منزل).

در حالی که سرویس گیرنده اصلی فایل دسک تاپ SME رایگان است ، مشتریان درایو شبکه هزینه صدور مجوز اضافی 49 دلار برای شما دارند. همین مورد در مورد ویژگی همگام سازی SME نیز صدق می کند ، که بسته بندی آن با یک بسته الحاقی 39 دلار است.

با توجه به اینکه SME در مدل تجاری کاملاً متفاوت از محصول معمول ذخیره سازی ابر است ، قضاوت درباره ارزش نسبی آن کمی مشکل است..

از طرف ما ، ما فکر می کنیم که مجوز دائمی حداقل یک معامله مناسب است ، حتی اگر ما آماده نیستیم که آن را به عنوان یکی از بهترین معاملات در ذخیره سازی ابری مسح کند. اگر ویژگی پوشه همگام سازی در هزینه صدور مجوز اساسی گنجانده شده باشد ، ممکن است ما این موضع را دوباره مورد بررسی قرار دهیم.

اگر به دنبال یک ابزار شغلی مناسب برای بودجه هستید ، Egnyte Connect را برای به دست آوردن ارزش بهتر از ماه به ماه (5 ترابایت ذخیره سازی مشترک با 8 دلار برای هر کاربر) بررسی کنید. به طور کلی ، ما آن را به عنوان بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای ابزار تجاری قرار داده ایم.

راحتی در استفاده

نکته ای که باید در مورد خفاش روشن باشیم این است که در حالی که یک ایده عالی ، SME به اندازه اکثر راه حل های همه مانند یک ، مثل مثال pCloud ، احساس صیقل یا کاربر پسند نمی کند (به عنوان مثال به pCloud مراجعه کنید).

با این وجود ، روند اتصال به SME cloud و مدیریت پرونده ها نسبتاً ساده است. برای این کار می توانید از یک رابط کاربری وب استفاده کنید یا مشتری مدیریت فایل SME را بارگیری کنید.

هنگامی که برای سرویس ثبت نام کرده و اعتبار خود را تنظیم کردید ، می توانید برای شروع کار به وب وارد شوید. برای انجام کارهایی مانند اضافه کردن ارائه دهنده ابر ، راه اندازی مدیر فایل و بارگیری برنامه های ابری ، به شما تعداد معدودی از پیوندها ارائه می شود.

احتمالاً می خواهید با اتصال سرویس ابری شروع کنید ، مشروط بر اینکه برای یکی از آنها ثبت نام کنید. در غیر اینصورت ، باید ابتدا به Rackspace یا هر خدمتی که می خواهید استفاده کنید برای تنظیم اولیه آن بروید. با این حال ، باید یک گزینه پیش فرض “SME” نیز وجود داشته باشد ، این امکان را به شما می دهد تا به فضای آمازون S3 که SME با هر مجوزی شامل می شود ، دسترسی داشته باشید..

پس از ورود به سیستم و کپی کردن کلید API ، افزودن سرویس جدید آسان است. روی پیوند “افزودن ارائه دهنده ابری” کلیک کنید و برای انتخاب خود منوی کشویی به شما ارائه می شود.

پس از پیدا کردن مورد نظر خود ، روی دکمه “افزودن ارائه دهنده” کلیک کنید. در صفحه بعدی ، باید جزئیات اتصال را برای آن ارائه دهنده اضافه کنید. ما شما را از طریق مراحل اساسی چگونگی انجام این کار در هنگام شروع کار با راهنمای Rackspace طی می کنیم.

متصل شده ، می توانید از مدیر فایل برای شروع بارگذاری محتوا استفاده کنید.

دکمه “بارگذاری پرونده ها” در نزدیکی بالای رابط کاربری دارای گزینه های تک فایل و دسته ای است. همچنین می توانید فایل ها را به اشتراک بگذارید و پوشه هایی را از آنجا ایجاد کنید. همچنین گزینه هایی برای ایجاد گروه و تعیین تکالیف و همچنین جستجوی مطالب آپلود شده وجود دارد.

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، Storage Made Easy تعداد کمی از ابزارهای رومیزی و موبایل را توسعه داده است تا کار با پرونده ها آسان تر شود. همه آنها را مرور نمی کنیم بلکه به گزینه های مرورگر cloud cloud و گزینه های درایو شبکه خواهیم پرداخت.

SME Cloud Explorer

برای کسانی که دسک تاپ را بیش از مشتری های مرورگر ترجیح می دهند ، Cloud Explorer به شما امکان می دهد تا علاوه بر دسترسی به ابزارهای ابری برای تهیه نسخه پشتیبان نامه ، همگام سازی ابری و یک ابزار WebDAV ، به بسیاری از اقدامات مشابه با رابط آنلاین بپردازید..

این ابزار مانند وب سایت SME ، در طراحی خود کمی قاطعانه عمل می کند. ما همچنین هنگام کار با آن به یک مقدار نسبتاً تأخیر رسیدیم ، اما برای این که منصفانه باشد ، آزمایش هایمان را از بانکوک انجام دادیم ، بنابراین کاملاً غیر منتظره نیست.

ما ویژگی های همگام سازی cloud را کمی بیشتر ، همراه با اشتراک گذاری فایل ، بررسی خواهیم کرد.

SME Cloud Drive

SME یک سرویس دهنده درایو شبکه را برای تعداد انگشت شماری از خدمات ابری از جمله Amazon S3 ، Google Cloud ، Microsoft Azure و Rackspace فراهم می کند. این چیزی است که شما می خواهید توسط تعداد انگشت شماری از ارائه دهندگان ذخیره سازی سنتی ابر ، مانند pCloud و ویژگی فوق العاده pCloud Drive آن ، ارائه دهید ، اما تعداد زیادی از آنها نیست.

یکی از مزایای استفاده از درایو شبکه نسبت به یک پوشه همگام سازی سنتی این است که برای همگام سازی برای کار باید به ذخیره فایل ها در هارد دیسک شما علاوه بر ابر بپردازد. اگرچه به طور کلی می توانید همگام سازی را برای پوشه ها خاموش کنید ، با این کار دیگر نمی توانید از طریق سیستم فایل رایانه خود به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید.

با درایو شبکه ، اینگونه نیست. همه چیز در ابر ذخیره می شود ، اما می توانید آن فایل ها را در سیستم فایل خود مرور کنید دقیقاً به صورتی که در محلی ذخیره شده باشد. این وسیله ای بهتر و راحت تر برای صرفه جویی در فضای هارد دیسک است.

CloudDav

در حالی که ابزارهای درایو ابری بومی SME خنک هستند ، آنها برای هر سرویس ابری در دسترس نیستند. با این حال ، این سرویس همچنین از WebDAV در عملیاتی که آن را CloudDav می نامد پشتیبانی می کند ، به شما امکان می دهد به راحتی دسترسی به درایو شبکه را به هر ارائه دهنده راه اندازی کنید..

به طور خلاصه ، SME به شما امکان می دهد تقریباً به هر شکلی که بخواهید با پرونده ها کار کنید ، انعطاف پذیری بسیار بیشتری را نسبت به آنچه که از بیشتر خدمات سنتی ذخیره سازی ابری دریافت می کنید ، ارائه دهید. نگاه و ظاهر کلی آن مجموعه از ابزارها می تواند از یک ظاهر مدرن استفاده کند ، اما این تنها نگرانی جزئی (و تا حدی ذهنی) است که در نهایت نمی تواند مانع تجربه کلی شود.

اشتراک گذاری پرونده & همگام سازی

در مرحله بعد ، ما قصد داریم نگاهی دقیق تر به اشتراک گذاری فایل ها و همگام سازی داشته باشیم ، دو ویژگی اصلی هر سرویس ذخیره سازی ابری که به خود احترام می گذارد. با ایجاد URL می توانید با استفاده از GUI وب یا سرویس گیرنده دسک تاپ ، با ایجاد URL به فایل یا پوشه مورد نظر برای اشتراک گذاری یا اشتراک از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید.

در حالی که اشتراک گذاری پیوند رایج است ، بیشتر سرویس های ابری از ویژگی هایی طراحی شده اند که به شما در کنترل محتوا کمک می کند. SME نمی کند: شما می توانید از لینک ها محافظت کنید ، رمز ورود را تنظیم کنید و تاریخ انقضا را تعیین کنید و پس از آن بطور خودکار لینک ها غیرفعال می شوند.

هنگام دسترسی فایل به اشخاص خاص از طریق آدرس ایمیل آنها ، گزینه های مشابهی وجود دارد. هنگام ایجاد اشتراک گذاری پیوند ، می توانید آن را به عنوان یک “گذرگاه” تنظیم کنید ، به دیگران اجازه می دهد پرونده ها را در فضای ذخیره سازی ابری خود بارگذاری کنند. این کار برای کارهایی مانند جمع آوری نیازهای مشتری یا محصول کاری از سوی فریلنسرها مفید است.

برای همکاری تیمی ، می توانید گروه هایی ایجاد کنید تا پوشه ها و پرونده ها را با چند نفر به طور همزمان به اشتراک بگذارید. افرادی که به یک گروه کاری دعوت شده اند می توانند برای ارسال فایلهای اشتراکی ، به بارگیری بارگیری کنند.

پوشه های اشتراکی دارای تنظیمات قابل تنظیم هستند تا به شما اجازه دهند مجوزهای شخصی مانند ایجاد زیر پوشه ها ، بارگذاری پرونده ها و ایجاد پیوندهای مشترک را به شما اعطا یا ابطال کنند..

با استفاده از ویژگی های اشتراک گذاری ، SME به شما امکان می دهد تا پوشه ها را بر روی دیسک سخت خود همگام کنید. همانطور که اشاره شد ، این امر نیاز به خرید بسته ابزارهای Windows Windows با قیمت 39.99 دلار (یا ابزارهای مربوطه برای Mac یا Linux) دارد. پس از خرید ، می توانید پوشه های همگام سازی را با کلیک کردن روی “همگام سازی ابری” در زیر عنوان “ابزار ابری” مشتری تنظیم کنید..

از آنجا ، می توانید یک رابطه همگام سازی بین یک پوشه در درایو محلی خود و یک پوشه در ابر را پیکربندی کنید.

همچنین می توانید خط مشی حفظ خود را برای پرونده های حذف شده و نسخه سازی تنظیم کنید ، یک اندازه در اندازه پرونده هایی که امکان همگام سازی دارند تنظیم کنید و برنامه همگام سازی خود را تنظیم کنید. SME همچنین به شما اجازه می دهد تا همگام سازی را به بالا (رایانه به ابر) یا پایین (ابر به رایانه) محدود کنید ، به جای خیابان سنتی همگام سازی دو طرفه.

می توانید همگام سازی و روشن کردن هر زیر پوشه در پوشه های همگام سازی را که تنظیم کرده اید ، خاموش و روشن کنید ، به طور موثر آنچه را که معمولاً به عنوان “همگام سازی انتخابی” شناخته می شوند در صنعت ذخیره سازی ابری ارائه دهید. برای انجام این کار ، کافی است کادر انتخاب کنار نام آن را در ابزار همگام سازی ابر لمس کنید.

درباره تنها گوشت گاو ما با فرآیند همگام سازی این است که ما آرزو می کنیم یک نمای سریع از وضعیت همگام سازی از طریق نماد نوار وظیفه موجود باشد. به عنوان مثال ، Google Drive دارای پنجره بازشو است که همگام سازی های در حال انجام و اخیراً تکمیل شده را نشان می دهد.

سرعت

معمولاً ، هنگامی که ما بررسیهای سرویسهای ذخیره سازی ابری را در Cloudward.net انجام می دهیم ، چندین آزمایش بارگذاری و بارگیری پرونده را برای سنجش سرعت همگام سازی انجام می دهیم. با Storage Made Easy ، عامل سرعت کمی از دست این شرکت خارج است زیرا این جنبه به ارائه دهنده ابر وابسته تر است و شما این فناوری را با آن جفت می کنید..

به عنوان مثال آمازون S3 به لطف زیرساخت های جهانی تمایل دارد سرعت های بسیار خوبی را ایجاد کند که به کاهش فاصله بین رایانه شما و مرکز داده کمک می کند و از همه مهمتر ، احتقان سرور را کاهش می دهد. در همین حال وصابی ، در عین حال که مقرون به صرفه تر است ، اما مکان های مرکز داده محدودتری دارد و در نتیجه سرعت کمتری دارد.

این امر می تواند درجه بندی SME در سرعت همگام سازی کمی دشوار باشد ، اما با توجه به اینکه توانایی جفت شدن با بیش از 50 ارائه دهنده ابر مختلف عامل سرعت را در دستان شما قرار می دهد ، ما به آن می پردازیم..

فقط برای وسایل نقلیه ، ما به هر حال چند تست را با استفاده از 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی که دارای مجوز است انجام دادیم ، همانطور که گفته شد از Amazon S3 استفاده می کند. این آزمایشات با استفاده از یک پوشه تست 1 گیگابایتی از بانکوک ، تایلند انجام شد. برای مرجع ، اتصال WiFi که استفاده کردیم دارای 12 مگابیت در ثانیه بارگذاری و سرعت بارگیری 30 مگابیت بر ثانیه است.

تست یک: آزمون دو: میانگین:
بارگذاری:18 دقیقه20 دقیقه19 دقیقه
دانلود:5 دقیقه ، 30 ثانیه5 دقیقه ، 30 ثانیه5 دقیقه ، 30 ثانیه

این نتایج مطابق با آنچه که انتظار داریم برای یک گیگابایت پرونده ارسال شده در سراسر جهان نتایج خوبی باشد. این کمی کندتر از تست های مشابه ما با Dropbox بود ، در حالی که کمی سریع تر از OneDrive و Google Drive.

در نظر داشته باشید ، این نتایج برای بارگذاری کامل پرونده ها است. تعداد انگشت شماری از ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری ، به ویژه Dropbox ، کپی کردن فایل های سطح بلوک را برای سرعت بخشیدن به همگام سازی پرونده هایی که قبلاً یک بار ذخیره شده اند ، ارائه می دهند. این مکانیسم فقط با کپی مجدد بخشهایی از پرونده تغییر یافته (دلتا) کار می کند.

از آنجا که SME File Fabric کنترل خود فضای ذخیره سازی را کنترل نمی کند ، استفاده از آن از کپی کردن بلوک به سرویس ابری نیاز دارد تا مکانیزم API را برای انجام همگام سازی دلتا فراهم کند. متأسفانه بسیار نادر است اگر رمزگذاری خصوصی را انتخاب کنید (امنیت را ببینید) ، به هر حال گزینه ای نخواهد بود.

به طور پیش فرض ، SME از هر پهنای باند برای همگام سازی پرونده ها استفاده می کند. اگر می خواهید ، می توانید سرعت بارگیری و بارگیری را به منظور پرهیز از منابع احتکار آنها ، به سرعت بارگیری و بارگیری کنید. از طرف دیگر ، برای خنثی کردن موارد ، می توانید بارگیری های چند رشته ای را تنظیم کنید.

به طور کلی ، این اخبار بسیار خوبی است. با این وجود ، انتخاب جدید ارائه دهنده ابر عامل اصلی در اینجا است.

امنیت

همانند سرعت همگام سازی ، امنیت بخشی از آنچه را که ارائه دهنده ابر را ذخیره می کنید ، Storage Made Easy را با آن مرتبط است ، تکیه دارد. ارائه دهندگان مختلف از سطح امنیتی مختلف مرکز داده ها از جمله رمزگذاری در زمان استراحت برخوردار هستند ، بنابراین می خواهید به صورت جداگانه با آنها چک کنید.

با این حال ، حتی اگر SME را با خدمتی که رمزگذاری آن در سمت سرور پرونده ها نیست ، جفت کنید ، مشتری به شما امکان می دهد تا پرونده هایی را که همگام سازی کرده اید به صورت خصوصی رمزگذاری کنید.

رمزگذاری خصوصی ، که گاهی به آن رمزگذاری دانش صفر نیز گفته می شود ، مزیت بزرگی نسبت به رمزگذاری مدیریت شده دارد ، این همان چیزی است که شما با بیشترین سرویس های ذخیره سازی ابری اصلی ، از جمله Dropbox و Google Drive دریافت خواهید کرد..

رمزگذاری خصوصی بدان معنی است که پرونده های شما نمی توانند توسط ارائه دهنده ابری شما اسکن شوند ، چه بخاطر اسکن برای محتوای دارای حق چاپ و یا بازاریابی ، و یا حتی تحویل پرونده های شما برای برنامه های نظارت دولتی مانند هر کیسه مشت محکم مورد علاقه طرفداران حریم خصوصی ، PRISM.

روشی که توسط SME برای رمزگذاری خصوصی استفاده می شود AES 256 است ، پروتکل پیشنهادی که برای استفاده توسط موسسه ملی استاندارد و فناوری ایالات متحده (NIST) استفاده می شود و توسط بیشتر سرویس های ابری ، مؤسسات مالی و سازمان های نظامی استفاده می شود..

نکته منفی برای رمزگذاری خصوصی به این دلیل است که SME در صورت فراموش کردن رمز رمزگذاری خود ، دسترسی به پرونده های خود را فراموش نمی کند. همچنین سرعت بارگذاری و بارگیری بیشتر بر پرونده های رمزگذاری نشده است.

برای مشترکان مشاغل Storage Made Easy ، یک گزینه رمزگذاری در سطح حساب نیز وجود دارد که تمام پرونده های تیم را در حالت استراحت رمزگذاری می کند. در این حالت ، کلید رمزگذاری توسط SME اداره می شود ، بنابراین کمی ایمن تر است ، اگرچه مشکل رمز عبور گم شده را ندارید. توجه داشته باشید که وقتی رمزگذاری تیم روشن است ، گزینه رمزگذاری شخصی و خصوصی غیرفعال است.

SME همچنین یک گزینه 2FA را ارائه می دهد ، که از دسترسی آسان کلمه عبور های سرقت شده برای دسترسی به فضای ذخیره شما جلوگیری می کند. با وصل شدن 2FA ، ورود به سیستم از یک ماشین ناآشنا به اعتبار یک اعتبار اضافی در قالب کد نیاز دارد. این کد می تواند به عنوان متن به دستگاه تلفن همراه شما تحویل داده شود یا می توانید از Google Authenticator استفاده کنید.

پشتیبانی

Storage Made Easy چندین وسیله ارتباط از جمله چت زنده با فروش و ایمیل برای کمک فنی فراهم می کند. در صورت نیاز به پشتیبانی ، اسکایپ پشتیبانی نیز در دسترس است.

ساعات پشتیبانی مستقیم متأسفانه کمی محدود است: آنها از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه به وقت لندن اجرا می شوند. ما برای پشتیبانی از فنی برای تعیین زمان پاسخ ، چند ایمیل ارسال کردیم و در همان روز کاری پاسخ دریافت کردیم. تیم SME واقعاً چیزهای خود را می دانند و کمک دوستانه ارائه می دهند ، اگرچه تیم خیلی بزرگی نیست. 

اگر نمی خواهید در ساعات خاموش منتظر پشتیبانی باشید یا به کمک نیاز دارید ، می توانید به صفحه SME ویکی یا سؤالات متداول دسترسی پیدا کنید تا در آنجا پاسخی پیدا کنید. به ویژه منابع ویکی به خوبی انجام شده است ، با مقالات زیادی و یک ویژگی جستجو برای یافتن سریع تر مطالب مرتبط.

همچنین یک فروم SME وجود دارد که می توانید استفاده کنید ، اگرچه به نظر نمی رسد بسیار فعال باشد.

افکار نهایی

به طور کلی ، ما در هنگام بررسی افتتاحیه این سرویس از Storage Made Easy تحت تأثیر قرار گرفتیم. ما توانایی جفت کردن SME با طیف گسترده ای از سرویس های ابری مانند Rackspace و Amazon S3 را دوست داریم. قابلیت های کلیدی مانند به اشتراک گذاری فایل و همگام سازی به لطف ویژگی های غیر معمول مانند رمزهای عبور و رمزگذاری خصوصی به خوبی انجام شده است.

همانطور که اشاره کردیم ، مشتری های دسکتاپ و وب همانطور که اشاره کردیم ، لهستانی مشابهی با برخی از اعضای بهترین باشگاه ذخیره سازی ابری ندارند ، اما بیشتر ویژگی هایی که ما به دنبال آن هستیم در آنجا وجود دارد ، همراه با سرویس دهنده های درایو شبکه ، پشتیبانی از WebDAV ، پشتیبانی از FTP و برخی از ابزارهای مفید دیگر.

در کل ، Storage Made Easy یک راه حل امن تر و تواناتر از Dropbox و بسیاری از گزینه های رایج Dropbox است. ما حتی در مورد ویژگی های کوتاه مدت از مواردی نیز صرف نظر کردیم ، از جمله ابزارهای حاکمیت برای کاربران تجاری که به SME کمک می کند تا مطلوب با بهترین ابزارهای EFSS مقایسه کند..

البته ، ما دوست داریم که افکار شما را درباره Storage Made Easy نیز بشنویم. به ما اطلاع دهید که در نظرات زیر نظر شما چیست ، و از خواندن شما متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map