State of Cloud ، ژوئیه 2019

سلام ، و به آخرین ستون معمولی ما ، ابر Cloudward.net خوش آمدید و در آنجا به اخبار مهم و جالب ماه گذشته می پردازیم ، با این وجود مقاله را بعد از ماه آینده فراخوانی کنید زیرا این دقیقاً چگونه ما می چرخیم. 


در این نسخه ، ما چند قطعه کوتاه از اخبار جالب از فضای ذخیره سازی ابر و عرصه های حسابداری و همچنین پوشش چهره قانونگذاران نبرد در تنظیم بزرگ چهار را داریم. مهمتر از آن ، ما به این موضوع خواهیم پرداخت که چگونه جنگ نه چندان کامل بین ایالات متحده و ایران به صورت دیجیتالی و نه با بمب ها در حال جنگ است (حداقل فعلاً).

ما دوست داریم که این اولین کشور ابر باشد که در آن فیس بوک را ذکر نمی کنیم ، اما ، افسوس که اینطور نبود. غول رسانه های اجتماعی تصمیم گرفته است ارز خود را به بازار عرضه کند ، ایده ای که بسیار وحشتناک است فقط باید چند پاراگراف را به آن اختصاص دهیم. این بعداً اول ، بیایید نگاهی به آنچه در آشپزی در گردن خود چوب است نگاهی بیندازیم.

از درایو و پول

قیمت OneDrive

بزرگترین اخبار مربوط به صنعت این است که مایکروسافت OneDrive ساختار قیمت گذاری خود را دوباره بازسازی کرد تا حداکثر 2 ترابایت فضای ذخیره سازی را فراهم کند و ویژگی های امنیتی بهبود یافته از جمله یک پوشه مخصوص امنیت بالا را ارائه دهد. این عالی است اما هیچ چیزی از رقابت ارائه نمی دهد ، بنابراین باعث نمی شود که بررسی OneDrive ما در میان بهترین رتبه بندی ذخیره سازی ابر بسیار بالاتر شود.

آنچه تأثیر بیشتری می گذارد ، دستیابی به Wave توسط H است&R Block ، حق رای دادن به حسابداری که می توانید در یک بازار استریپ نزدیک خود پیدا کنید. Wave علیرغم ارائه مجموعه ای کامل از توابع ، به دلیل آزاد بودن شناخته شده است ، اما خرید می تواند به معنای این باشد که مترجمان آزاد شده با پول نقد ممکن است برای پیگیری فاکتورها به جای دیگری مراجعه کنند. برای به روزرسانی ، بررسی Wave ما را در نظر داشته باشید.

بازی یک سیستم جدید

اخبار هیجان انگیز تر از صحنه های سرگرمی به دست می آید ، جایی که به احتمال زیاد دو داستان با بهترین نسخه کلی از بازی های ابری ما را جنجال می زند. مایکروسافت در حال صحبت کردن در مورد xCloud است که ممکن است از طریق یک کنسول ویژه کاملاً قابل دسترسی باشد ، در عین حال اجازه استفاده از Xbox One خود را به عنوان یک سرور کوچک نیز می دهد ، بنابراین می توانید بازی های خود را از آنجا به تلفن یا رایانه لوحی خود منتقل کنید.. 

اگر این به اندازه کافی برای شما خنک نباشد ، Bethesda در ایجاد سکویی که سرعت پخش بازی را سرعت می بخشد ، سخت کار کرده است. با نام Orion ، به خوبی می تواند موفقیتی باشد که منتظر هستیم بازی های ابری را عملی کنیم. اگر چنین است ، ابتدا آن را از ما می شنوید.

اوج ترازو: ترازو

ترازو

اگر به دنبال اعلام خبر cryptocurrency خود نبودیم ، لقب Libra ، به نظر می رسید که ممکن است ما این فیس بوک را به استراحت بدهیم ، علی رغم طرح جمع آوری داده فوق العاده فوق العاده خنده دار خود به نام Study. این به این دلیل نیست که شایان ذکر نیست بلکه فقط به این دلیل است که پس از پوشاندن جنون از آوریل سال گذشته استراحت کنید.

این گفته ، كتاب برای داستان صرفاً بزرگ است. به عنوان بزرگترین نوآوری تاکنون ، قرار است نقل و انتقالات بین المللی پول را آسان کند و پرداخت هزینه های کالاهای موجود را آسانتر کند زیرا این (کم و بیش) در دسترس همه کاربران فیس بوک خواهد بود. راز آن این است که به دلار آمریکا گره خورده است ، بنابراین نرخ ارز از توازن به سمت بازپرداخت همیشه یکسان خواهد بود.

همانطور که این مقاله خارق العاده اما بدون نقص توسط Financial Times اشاره می کند ، هرچند ، blockchain که از Zuck Buck محافظت می کند. بخشی از برج از پنجره بیرون. این بدان معناست که افراد مسئول در شنا کردن آن در وهله اول ، زوک و خانواده وی ، کسانی هستند که کنترل آن را کنترل می کنند.

حال ، همانطور که بیش از یکبار توضیح دادیم ، به فیس بوک و افرادی که آن را اجرا می کنند ، نباید به جزئیات زمان برگزاری 16 مهمانی شیرین شما اطمینان داشته باشید ، چه رسد به ارزی که احتمالاً توسط میلیون ها یا حتی آن مورد استفاده قرار خواهد گرفت. میلیاردها نفر شرکت اهمیتی برای مشتریان خود یا کارکنان خود برای آن موضوع نمی دهد.

این فقط چند مورد تکان دهنده نیست. چندین بانک مرکزی سؤالاتی ناچیز در مورد ترازو و برنامه هایی که فیس بوک در نظر گرفته است ، پرسیده اند. گمانه زنی هایی وجود دارد که این امر باعث کاهش قدرت بانک های مرکزی خواهد شد ، اما ما شک داریم که حتی تمام نیروهای تاریکی زاکربرگ قادر به از بین بردن آن هستند. حداقل ، ما امیدواریم که چنین باشد.

ساختن وارن ج

پس زمینه رونمایی از ترازو نیز جالب است ، همانطور که در روزهایی اتفاق می افتد که دولت هایی در سراسر جهان به دنبال مهار قدرت بزرگ چهار فن آوری (فیس بوک ، اپل ، آمازون و الفبای والدین گوگل) هستند. اگرچه اعتقاد اعتماد تقریباً سرگرمی اروپایی است ، اما این فشار شگفت آور است زیرا حتی قانونگذاران آمریكا نیز به آن نگاه می كنند ، و به طور جدی نیز.

اگر صادق باشیم ، این بدترین ایده تا کنون نیست. آن شرکت های بزرگ کارهای خوبی را انجام می دهند ، اما آنها اطلاعات زیادی را در اختیار دارند که شکستن آنها مانند مایکروسافت در دهه 90 ، ممکن است راهی خوب برای غیر متمرکز کردن قدرت آنها و سالم نگه داشتن بازار باشد.. 

به توافقی کم و بیش از طرف کشورهای G20 برای بستن برخی از حفره های مالیاتی Big Tech اضافه شود و می توان گفت این غول های شرکت تحت محاصره هستند. جای تعجب نیست که گروه کوچکی از سهامداران الفبای قبل از این که دولت این کار را برای آنها انجام دهد ، اعلام کردند که شرکت را تجزیه کنند.

ایران برخی از کد

هک ایران

اگر اخبار را پیگیری کرده اید ، متوجه خواهید شد که در خلیج فارس همه چیز گرم می شود ، کشتی ها منفجر می شوند و هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیماها برای موقعیت در آسمان های اطراف ایران و در نزدیکی ایران در حال پرواز هستند. این گفته ، در میان زنگ زدن از طرف تهران و واشنگتن ، نبرد بصورت آنلاین در حال جنگ است و به ما طعم دنیای شجاع جدیدی را می دهد که ما می سازیم.

این مقاله توسط گیزمودو به طور خلاصه آنچه را که اتفاق افتاده است را بیان می کند ، اما آنچه که می شود به خاطر هر تهدید سقط شده در دنیای واقعی است ، چندین ضرب در فضای مجازی زده شده است. این نه تنها این نقاب ها بلکه همه اختلافات را تغییر می دهد. غرب عادت دارد که جنگ نامتقارن را علیه مخالفان ضعیف انجام دهد. به لطف اینترنت ، کشوری مانند ایران یک سطح بازی را بدست می آورد.

تاکنون ایران از این طریق برای انتشار نفوذ به انتخابات ، به ویژه در ایالات متحده ، با انتشار اطلاعات نادرست در توییتر استفاده کرده است (این شرکت در ماه گذشته حدود 5،000 حساب را بسته است) و از هکری هایی برخوردار بوده است که به زیرساخت ها و ارتباطات از راه دور حمله می کنند. گرچه ممکن است برخی ادعا کنند که جنگ هرگز تغییر نمی کند ، ما در زمانهایی زندگی می کنیم که خلاف آن را اثبات کند.

داستانهای کوچکتر

آجیت پای

رئیس محبوب FCC ما ، Ajit Pai از شهرت خنثی خالص ، یک بار دیگر در آب داغ است زیرا معلوم می شود او چیزهایی را از کمیسیون های خود در رابطه با فروش غیرمجاز داده های جغرافیایی آمریکایی ها پنهان کرده است. ما نمی دانیم چگونه او راه خود را برای خروج از این راه حل می کند ، اما می خواهد از این اطمینان مطمئن شود.

در بازگشت ثروت ، بیت کوین دوباره به بازار برگشته است و در اواخر ماه ژوئن بار دیگر به علامت 15،000 دلار ضربه می زند ، اما تا زمانی که این مقاله به چاپ برسد ، ممکن است دوباره کاهش یابد یا بیش از 25000 دلار باشد. به طور جدی ، شما هرگز نمی دانید ، و ما از پیش بینی کردن دست کشیده ایم.

سرنوشت جولیان آسانژ به همان اندازه ترسیده شده است. با توجه به اینكه اتهامات سوئدی در حال حاضر كاهش یافته است ، انگلیس در حال آماده كردن مدارك برای ارسال وی به آمریكا است تا به جرم روزنامه نگاری در دادگاه محاکمه شود. بنابراین ، آزادی کمی بیشتر می میرد ، با یک زمزمه.

ما یک یادداشت شاد به پایان خواهیم رسید. وعده داده شده پورنو بریتانیا خاموش است ، به احتمال زیاد برای همیشه. با درک اینکه شناسه پورنو انگلیس یک ایده وحشتناک بود و اینکه دولت دست کامل در برخورد با Brexit دارد ، ساکنان انگلیس ، اسکاتلند و ولز می توانند آگاهی از نفس نفس بکشند و می دانند که بدون داشتن مجوز مجاز به تماشای پورنو خواهند بود. ثابت کنید که آنها بالای 18 سال دارند.

افکار نهایی

ژوئن سال 2019 بهترین ماه بشر نبود ، چه با تنش بین ایالات متحده و ایران و Assange برای استرداد و یک شرکت بزرگ که قصد دارد ارز خود را برای دور زدن آنهایی که تحت کنترل دولت های دموکراتیک هستند ، معرفی کند. هنوز هم بندهای نقره ای وجود دارد ، بنابراین امیدواریم که این روند در ماه جولای ادامه یابد.

به نظر شما مهمترین داستانهای ماه ژوئن کدام بودند؟ از دست دادیم؟ ژوئیه چه چیزی را برای ما دارد؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن شما متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map