State of Cloud ، نوامبر 2019

سلام و خوش آمدید به این آخرین حالت ابر ، ستون ماهانه ما که در آن بیشتر داستانهای مربوط به صنایع ابری و فناوری را می پردازیم. اکتبر یک ماه جالب بود ، اما نوامبر با سرعتی تقریباً بی حوصله حرکت کرد ، بنابراین در هنگام مرور همه موارد موجود در طاقچه خود ، بند را وارد کنید..


البته ، مظنونان متداول ما در Facebook و Libra ، ارز بسیار بی بدیل آن ، ظاهر خواهد شد ، اما ما فقط سنگ های معمول خود را از خانه شیشه ای خود نمی اندازیم. همچنین بررسی در جنگ های جریان و برخی از داستان های کوتاه تر است. با این حال ، در ابتدا ، ما در مورد نقض امنیتی بسیار جدی که بر یکی از ارائه دهندگان مورد علاقه VPN ما ، NordVPN تأثیر می گذارد ، صحبت خواهیم کرد..

NordVPN هک

نقض NordVPN

در اوایل ماه ماه ، اخباری مبنی بر نقض سرور NordVPN در مارس 2018 کشف شد. حمله به دلیل خطایی که توسط اپراتور دیتاسنتر داده انجام شده بود ، امکان پذیر بود که VPN دیگر با آن کار نمی کند ، اما هیچ سابقه ای نداشت. در معرض. 

در کل ، این بزرگترین معامله نیست ، واقعاً با توجه به اینکه جرایم سایبری می تواند به هر کسی و در هر زمان ضربه بخورد ، اما مسئله شفافیت را مطرح می کند.

از این گذشته ، چرا تا اکتبر 2019 ، تقریباً 18 ماه بعد ، متوجه نشدیم که این حمله رخ داده است؟ هرکسی که در واقعیت های تجارت آنلاین استوار است ، می داند که حملات اتفاق می افتد و گهگاه افراد در پشت آنها دسترسی پیدا می کنند ، اما تا زمانی که شما تمام داده های خود را رمزگذاری کرده و مانند موارد NordVPN ، پرونده های کاربر را نگه ندارید ، هیچ آسیبی نخواهد بود. ، معمولا.

اگرچه این سرویس به سرعت با بیانیه ای در پاسخ به این سؤالات و همچنین توضیحی در مورد آنچه دقیقاً رخ داده است ، ارائه شد ، اما ما تصمیم گرفتیم که تنها در چند نکته ، در بررسی NordVPN ما کمی در این زمینه غرق شویم. به گفته این ، ما هنوز به NordVPN ایمان داریم ، اگرچه این قسمت همه ما را به یاد می آورد که هیچ چیز کاملاً ایمن آنلاین نیست.

Streaming Wars: Seas High Might می تواند پیروز شود

دزدان دریایی تورنت

با توجه به نکته جدی تر ، جنگ های جریان پیش از آغاز دیزنی + در ایالات متحده در تاریخ 12 نوامبر گرم می شوند و بزودی پس از آن آغاز می شود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این سرویس داشته باشید یا دوست دارید نحوه دسترسی به آن را از هر کجا دریابید ، راهنمای ما در مورد چگونگی تماشای دیزنی را بررسی کنید+. 

Behemoth جدید در صحنه – ارائه تجربیات کامل جنگ های ستارگان و دنیای مارول و هر آنچه که دیزنی تاکنون تولید کرده است – تهدیدی جدی برای کانال های موجود است. به نوعی این مانع هیچ کس نمی شود آنچه را که می کنند انجام دهد ، و در برخی موارد حتی راه اندازی رقبا جدید.

با این حال ، همانطور که در نسخه آگوست این ستون گفتیم ، تمام کاری که احتمالاً انجام می شود جذابیت دزدی دریایی است. دیزنی بخش عظیمی از کتابخانه Netflix را به سرقت برده است و در حال تنظیم معامله قاتلی با Hulu است که آن را با Disney + بسته بندی می کند ، اما Netflix هنوز هم به اندازه کافی برای ارائه به بینندگان ، بنابراین بعید است مردم آن را تسلیم کنند..

داشتن اشتراک در Netflix و Disney + هزینه تقریبی 20 دلار در ماه را برای شما به همراه خواهد داشت که باید برای اکثر آنها قابل انجام باشد. با این حال ، اگر اشتراک های سرگرمی دیگری را اضافه کنید یا به صورت سالانه فکر خود را شروع کنید ، بسیاری از مصرف کنندگان ممکن است تصمیم بگیرند که این هزینه تمام شده باشد. 

در حالی که این شرکت های بزرگ در حال مشارکت در سهم بازار هستند ، ممکن است خیلی خوب بدانند که این بازار در حال کاهش است زیرا مردم مشغول تورنت هستند.

I Am Robot: the Zuck Face Congress (دوباره)

زاکربرگ فیس بوک

مارک زاکربرگ پس از شهادت خود در کاپیتول هیل در ماه مه سال 2018 ، به لطف عملکرد روباتیک و پاسخ های گریزناپذیر خود ، به عنوان یک یادگاری تبدیل شد ، به این خاطر اشاره ای به نوشیدن بیش از حد او در آب نمی کند. از آن زمان ، این شگفتی پسر هنوز در راه آموزش رسانه ای قرار نگرفته است ، به نظر می رسد ، اگرچه چندین سیاستمدار آمریکایی دانش فنی خود را تشدید کرده اند.

این در زمان شنیدن سخنان زوك در مورد كلی ، ارزهای دیجیتالی مورد نظر او مشهود بود. برای کوتاه کردن یک داستان کوتاه ، به نظر می رسد هیچ کس در فیس بوک تصوری واقعی از چگونگی عملکرد Libra ، خطرات برای مصرف کنندگان (و حریم خصوصی آنها) و دقیقاً چه چیزی در شرکت امیدوار نیست که با معرفی خود به دست آورد.. 

همانطور که انتظار دارید ، بسیاری از پشتیبانان زاک باک پس از اعتراض گسترده مردم در پی جلسه رسیدگی ، سریع کشتی را رها کردند.

افزودن به مشکلات فیس بوک – و بله ، ممکن است تصور کنید که ما دست های خود را به سختی سرکوب شده دست می زنیم – یک دادخواست گسترده اقدام طبقاتی که علیه آن سوءاستفاده کرده است از فناوری تشخیص چهره ، علیه یک سوء استفاده از فناوری تشخیص چهره شکایت کرده است ، پیشرفتی را از یک قاضی ، فدرال دریافت کرده است ، خیر. کمتر. 

قیمت این رقم می تواند به 35 میلیارد دلار برسد ، به علاوه هزینه های دادگاه ، به طور بالقوه بخار گیر زاکربرگ را برای آینده قابل پیش بینی تحریک می کند. فقط می توانیم امیدوار باشیم.

هواوی به آنها اجازه می دهد شبکه ایجاد کنند?

هواوی

برای تکمیل پوشش منظم ، فصل دیگری در حماسه نوشته شده است که آیا کشورهای غربی باید اجازه دهند هواوی بتواند (بخشی از) شبکه های 5G نوپا را بسازد. 

همانطور که در نسخه ژوئن ما در مورد آن صحبت کردیم ، تنها شرکت هایی که هم اکنون قادر به ارائه اتصال به داده های سریع هستند از پادشاهی میانه هستند و همه این افراد با تهدید بسیار جاسوسی توسط سرویس های اطلاعاتی چین همراه هستند..

بنابراین ، اتحادیه اروپا ارزیابی ریسک را در مورد آنچه ما می توانیم و نمی توانیم انتظار داشته باشیم داشته باشیم ، هنگامی که کشورهای عضو آن اجازه دهند هواوی در شبکه های 5G خود کار کند. اگرچه این یک گزارش طولانی و بسیار ظریف است ، آنچه که پایین می آید این است که خطرات قابل کنترل هستند به شرط اینکه اقدامات احتیاطی مناسب انجام شود. به نوبه خود ، آلمان تصمیم گرفته است كه درها را به روی هواوی باز كند ، هرچند نه كاملاً.

با این حال ، این مسئله به طور کامل نادیده گرفتن مسئله ای که هر زمان چین به آن راهی داده شود ، از این افتتاحیه بی رحمانه سوء استفاده می کند. برای مثال ، فقط ببینید چه اتفاقی در آبهای اطراف آن می افتد یا سرکوب وحشیانه هنگ کنگ. 

مشکل در این واقعیت نهفته است که سیاستمداران خردمند غربی ، چین را به عنوان یک شریک معقول می بینند ، که بسیار هم نیست. اجازه کار Huawei در ارتباطات از راه دور فقط در حال باد کردن باد است.

داستان های کوتاه تر

جورجیا

برای دیدن آسیب هایی که احتمالاً توسط کسی که به سیستم های رایانه ای در سراسر کشور دسترسی داشته باشد ، آسیب دیده باشد ، بیشتر از جورجیا – کشور قفقاز ، به دنبال ایالات متحده نباشید. حمله گسترده سایبری تقریباً همه کشور را از بین برد و باعث صدمات غیرقابل توصیف شده و احتمالاً مردم را به طور جدی فراری خواهد کرد.

با این حال ، به گفته حداقل یک مقام چینی ، به لطف “ذهنیت جنگ سرد” که مانع “اعتماد متقابل” در فضای مجازی است ، واقعاً غرب است که مقصر همه این مشکلات است. ما یک سانسور چینی داریم و نقض حقوق بشر ممکن است تا حدودی مقصر باشد.

در اخبار بهتر ، گوگل کل برنامه های وام پرداخت روزانه را از فروشگاه Play ممنوع اعلام کرده است. هر چیزی که یکی از صنایع غارتگر را ناراحت کند ، حرکت خوبی در کتاب ما است ، بنابراین همه در این مورد همه ستایش از Mountain View دارند..

در سایر اخبار مرتبط با گوگل ، این شرکت از پیشرفت محاسبات کوانتومی رونمایی کرده است که به گفته مردم بسیار باهوش تر از ما هستند ، بسیار عالی هستند ، اما به اندازه آنچه اعلام شده نیستند. ما صادق خواهیم بود ، تنها چیزی که می توانیم به آن فکر کنیم این است که آیا می تواند Witcher 3 را در تنظیمات کامل روی یک صفحه بزرگ اجرا کند یا نه.

افکار نهایی

با این کار ، شما را برای این ماه ترک خواهیم کرد. نوامبر در حال شکل گیری است تا یک ماه هیجان انگیز دیگر ، و ما در حال حاضر منتظر هستیم تا همه را در ماه دسامبر به شما بگویم. در حال حاضر برای روزهای تاریک در نیمکره شمالی و لذت بردن از چشمه در جنوب برای شما آرزوی موفقیت داریم.

آیا ما از ماه اکتبر خبرهای مهمی را از دست دادیم؟ یا آیا ما به طرز وحشیانه ای به تفسیر حقایق پرداختیم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map