State of Cloud ، مه 2019

سلام ، و به ستون ماهانه Cloudward.net به دولت جدید ابر خوش آمدید و در آنجا تابش می بخشد و ما را تابناک و روشن تر از آنچه اتفاق می افتد در دنیای فناوری است. آماده باشید تا با نظرات آگاهانه ما خیره شوید ، همه آنها با خواندن گسترده اخبار ، تا آنجا که ممکن است در عصر فیلر ممکن باشد یا فقط در انتظار خمیازه می گیرند ، خیره می شوند. همه چیز خوبه.

در این ماه ، ما در فیس بوک هدف معمول خود عکس خواهیم گرفت ، و همچنین به الکسا می پردازیم ، که اثبات این است که آمازون به همان اندازه فیس بوک یا گوگل بد است ، وقتی می گوید در مورد عدم حفظ حریم شخصی افراد اهمیتی نمی دهیم. وضعیت هواوی نیز ظاهر خواهد شد و خبرهای کوچکتر نیز وجود خواهد داشت ، اما در ابتدا ، نگاهی خواهیم انداخت به اتفاقات VPN.

روسی به نتیجه گیری

ممنوعیت VPN روسی

در اواخر ماه مارس ، روسای نظارت بر همه امور ، Roskomnadzor ، ایمیل هایی را برای چندین از بهترین VPN ارسال کرد و به آنها دستور داد تا دسترسی به بسیاری از وب سایت ها را برای کاربران روسی مسدود کنند. مسکو علاقه مند است تا مردم خود را از فکر آزاد محافظت کند ، بسیاری از مردم با استفاده از VPN از بلوک های آن گول می زنند ، بنابراین اکنون سعی دارد آنها را در گذرگاه قطع کند.

همانطور که می توانید در قطعه ما از بلوک VPN تلاش شده روسیه بخوانید ، ارائه دهندگان VPN که به آنها نزدیک شدیم به Roskomnadzor گفتند که گم شود ، اما برخی از سایرین فراتر رفتند. علاوه بر اظهارات سختگیرانه ExpressVPN ، چندین ارائه دهنده مانند NordVPN سرورهای روسی خود را خاموش می کنند.

امیدواریم که Roskomnadzor شکست خود را با لطف خوب بپذیرد. ما شما را پست خواهیم کرد. به گفته این ، در مورد NordVPN ، یک یا دو هفته پیش خبرهای ناخوشایند را دریافت کردیم. ثبت گزارش می دهد که چندین خواننده آن هنگام استفاده از برنامه ، از ترافیک عجیب و غریب گزارش کرده اند.

این مسئله ، و همچنین شایعات قبلی ، که ممکن است NordVPN در حال فعالیت بات نت باشد ، ما را نسبت به آنچه در سرویس دوم رتبه بندی شده بین بررسی های VPN ما پیش می رود ، کنجکاو کرده ایم. به تماشای این فضا بروید ،.

امیدوار بودیم که هرگز Facebook آنها را دوباره نبینیم

فیس بوک ایمیل ارسال می کند

ما اعتراف خواهیم کرد که ما از ضرب و شتم این طبل – که ما در آوریل 2018 شروع کردیم – بیمار هستیم ، اما فیس بوک هدیه ای است که به شما هدیه می کند. به طرز بدی مانند تبخال می دهد. چندین رسوایی کوچک در طول ماه رخ داد و همه آنها بی توجهی بی پروا به حریم شخصی کاربران نشان دادند.

به عنوان مثال ، این شرکت 1.5 میلیون آدرس ایمیل را بارگذاری کرده است ، که با سیاست جدید شرکت که در آن کاربران جدید باید رمزهای ایمیل خود را به فیس بوک ارائه دهند ، به خوبی از بین رفت. در اصل ، نه تنها فیس بوک آدرس ایمیل شما را ارسال می کند بلکه رمزعبور آن را نیز در اختیار دارد.

اگر فکر می کنید چنین اطلاعاتی ایمن نگه داشته شده است ، دوباره فکر کنید. مشخص شد که این شرکت آنها را بدون رمزگذاری ذخیره می کند ، اما بخش روابط عمومی فیس بوک ، شغلی است که نمی خواهید برای بدترین دشمن خود آرزو کنید ، سریعاً بیانیه ای را منتشر کرد که می گوید این چندان بد نیست. هشدار Spoiler: این خیلی بد است ، به ویژه اگر شما عامل این باشید که بسیاری از پرونده های کاربر را در سرورهای ناامن آمازون نگه داشته است.

جای تعجب نیست که آخرین گزارش درآمدی فیس بوک 3 میلیارد دلار برای رکورد جریمه ای که کمیسیون تجارت تجاری فدرال قرار است اژدهای کوچک The Zuck را در اختیار بگذارد ، نگه داشته شده است. سهامداران دیگر نگران نباشید ، هرچند که مارک قدیمی در حال راه اندازی دستیار شخصی از نوع الکسا است ، که متعلق به “چه اشتباهی می تواند انجام شود؟” دسته تصمیمات تجاری.

مشکلی با الکسا

حریم خصوصی الکسا

صحبت از ، الکسا آمازون در حال شکل گیری است که یک فاجعه است. جعبه مربع خیابانی با میکروفون که همیشه در آن قرار دارد در صدر بحث بحث حریم خصوصی است ، اگرچه ما می خواهیم به این نکته اشاره کنیم که فروش هنوز هم به نوعی شگفت انگیز است.

به نظر می رسد بسیاری از محافظاتی که برای تضمین حریم شخصی شما در سیستم ایجاد شده اند جعلی هستند. برای یک نفر ، اپراتورهای الکسا – افرادی که اساساً به آنها گوش می دهند ، از داده های ناشناس استفاده نمی کنند ، اما در واقع همه چیز را از جمله آدرس منزل شما می دانند. این چیزی نیست که شما بخواهید در دستگاهی که مجاز به دسترسی و ذخیره داده های بیمار است نیز باشد.

امنیت 5G؟ Huawei Kiddin ‘?

هواوی

همانطور که در ماه فوریه ذکر کردیم ، و همانطور که در هر دو روز در ماه یا دو ماه گذشته نیز وجود داشت ، بحث جدی صورت می گیرد که آیا باید غول ارتباطی چینی هواوی اجازه شرکت در ساخت شبکه های 5G در اروپا ، کانادا و آمریکا را داشته باشد ، واشنگتن در برابر آن جهنم است.

در اینجا در Cloudwards.net ، ما قصد داریم کاری غیر مشخص و با دولت ترامپ انجام دهیم. با تمام آنچه در مورد چین می دانیم ، اجازه دادن به شرکتی که ممکن است با بودجه دولتی در ساخت زیرساخت های حیاتی شرکت کند ، ایده ای است که کاملاً بد است. یک رژیم به اندازه غیرقانونی با حقوق بشر مانند پکن باید از هر قیمتی در گوش دادن به مکالمات ما جلوگیری شود.

گفته می شود ، آلمان احساس متفاوتی می کند و به هوآوی اجازه خواهد داد که به ساخت شبکه های 5G کمک کند ، مشروط بر اینکه این شرکت قوانین را رعایت کند. بریتانیا استراتژی مشابهی را دنبال خواهد کرد ، آن را از برخی اجزای “اصلی” ممنوع می کند اما همه چیز را باز می کند.

مشکل این استراتژی ها این است که فناوری به سرعت پیش می رود. آنچه که یک بار بی ضرر بود ممکن است بعدا مهم شود. یک مثال اشکال Y2K است. ما نمی دانیم که چگونه سخت افزار هواوی می تواند 10 سال از جاده استفاده کند ، وقتی مراحل ژئوپلیتیکی و فناوری تغییر کرده است.

با اجازه ورود Huawei ، دولت ها نمی دانند که قیمت سخت افزار ارزان را از این قیمت پرداخت می کنند. ما جامعه اطلاعاتی آمریكا را مقصر نمی دانیم كه در صورت تصمیم به همکاری با هواوی ، در استراتژی به اشتراک گذاری داده ها با متحدین خود تجدید نظر كرده اند..

داستانهای کوچکتر

ممنوعیت VPN روسی

Google با قرار دادن تهاجمی تر مکان های تحت حمایت ، قرار است یکی از مفیدترین برنامه های خود ، نقشه ها را تهیه کند ، که بسیار کمتر از آن سودمند است. چند سال به آن اختصاص دهید و ما باید مجدداً از همه نقشه های کاغذی با همه تبلیغاتی که در بین چشم های ما وجود دارد استفاده کنیم.

به نظر می رسد ، مانند هر حرفه ای ، دوره های آنلاین در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک کلاهبردار اینترنتی ثروتمند و موفق وجود دارد. در یک پیچ و تاب اجتناب ناپذیر و در عین حال خنده دار ، بسیاری از این راهنماها کلاهبرداری هستند ، به این معنی که بچه هایی که مایل هستند افرادی را که از پول خود بدست می آورند ، تقلب کنند ، قبل از شروع کار حتی با یکدیگر پول دریافت می کنند. عدالت شاعرانه?

برای تعطیل کردن این ماه ، ما اخباری داریم که بزرگترین مشتری وب سرویس های آمازون … Apple است؟ به نظر می رسد که کوپرتینو فضای ابری لازم برای ذخیره بسیاری از داده های خود را ندارد ، بنابراین از این رقابت استفاده می کند. ما در یک دنیای عجیب زندگی می کنیم.

افکار نهایی

با این کار ، جلوی خود را متوقف خواهیم کرد و به نوشتن نظرات باز خواهیم گشت. آوریل احساس می شود ماه هایی که داستان های بزرگتری در حال پخش شدن هستند ، و ما در حال انتظار برای آنچه مه می باشد ، هستیم. اگرچه نتیجه گیری برای فیسبوک فیسبوک خوب خواهد بود ، ما شرط می بندیم که هواوی همچنان بر عناوین مسلط است ، و همچنین نقض معمول موارد امنیتی.

نظر شما درباره اخبار مربوط به ماه گذشته چیست؟ آیا ما هیچ داستان مهم را از دست داده ایم؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و طبق معمول از خواندن شما متشکریم. در آنجا امن باشید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me