State of Cloud ، آوریل 2019

سلام ، و به ستون ماهانه Cloudward.net به State of Cloud خوش آمدید ، و در آنجا به بزرگترین اخبار فناوری می پردازیم. در این نسخه ماه آوریل ، ما در مورد تعدادی از اخبار صنعت در مورد VPN ها و ارائه دهنده های پشتیبان و همچنین البته فیس بوک صحبت خواهیم کرد.

این نسخه همچنین یک سالگرد State of Cloud را نشان می دهد و گزارش ما را از اینکه فیس بوک در هر یک ظاهر شده است ناراحت می کند. گرچه مخدوشین ممکن است خاطرنشان کنند که ما صرفاً غیرقانونی هستیم ، ما دوست داریم تصور کنیم که غول رسانه های اجتماعی خیلی بزرگ و قدرتمند است و باید از همین حالا دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

ما به شما امکان می دهیم تصمیم بگیرید که در کجا به این نتیجه رسیده اید ، اما توصیه می کنیم قبل از انجام این کار ، آنچه را که اخیراً Zuck و مأموریت های وی خوانده اند بخوانید. گفته می شود ، برخی از اخبار صنعت اول است.

جنگهای VPN: افزایش هزینه ها

افزایش قیمت VPN

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، به ویژه در نسخه ژانویه این ستون ، به لطف همه رسوایی های حریم خصوصی و امنیتی ، علاقه به شبکه های خصوصی مجازی بین مصرف کنندگان افزایش یافته است. این امر باعث شده است که ارائه دهندگان جدید مانند قارچ های بعد از باران از آنجا پرش کنند و مانور زیادی را در بین خدمات ارائه شده ایجاد کنند.

تقلا دیوانه وار برای یک قطعه از پای در حال توسعه زندگی ما را به عنوان داوران جالب کرده است. به طور تقریباً هفتگی ، به ما نامه ای می دهیم که یک VPN جدید را مرور می کنیم ، اغلب همراه با پیشنهادهایی برای پول که محکم و مؤدبانه از آنها امتناع می ورزیم. مرور آن شبهای پرواز نیز جالب است زیرا آنها اغلب خوب یا اصلاً کار نمی کنند.

نتیجه اصلی این است که مگر اینکه آن را در بین بررسی های VPN ما پیدا کنید ، احتمالاً نباید برای آن ثبت نام کنید. ما تقریباً به هر VPN در آنجا نگاه کرده ایم و به سرعت تصمیم می گیریم که آیا چیزی ارزش بررسی دارد یا خیر. ما مطمئناً برای ارائه دهندگان مانند VikingVPN استثنائاتی ایجاد خواهیم کرد که علی رغم اینکه بیش از یک سال در خدمت نیستند ، در بین رقبای ما جایگاه خوبی دارد.

قیمت اشتباه است

با اطمینان می توان گفت که هیچکدام از سرویسهای upstart تهدیدی را برای امپراتورهای ExpressVPN یا NordVPN ایجاد نمی کنند ، اما این سرویس ها را در بهترین انتخاب VPN ما از نشستن نگه نمی دارد ، و نتایج در بهترین حالت مخلوط شده اند. اگرچه ما از هر گونه اصلاح ویژگی ها استقبال می کنیم ، ما از قیمت پیام با قیمت هایی که طی یک ماه گذشته دیده ایم ، اطمینان نداریم.

به عنوان مثال ، CyberGhost و NordVPN قیمت های خود را در اوایل سال 5-10 درصد – بسته به برنامه – افزایش داده اند تا فقط آنها را در ماه مارس به سطح قدیمی خود بازگردانند. این برای افرادی که در هنگام بی سر و صدایی ثبت نام کرده اند ، و همچنین برای اعضای تحریریه در Cloudward.net آزار دهنده هستند ، اما حداقل آنها خطای راه های خود را دیدند.

این گفت ، تصمیم گیری در مورد پیاده روی یک دهم ، و سپس تجدید نظر در یک چیز است. شک و تردید قیمت های شما کاملاً متفاوت است ، و ما دوست داریم از تیم دسترسی به اینترنت خصوصی بپرسیم که هنگام انجام این کار چه فکر می کردند؟ این قیمت ها عملاً دو برابر شده است و آن را از خدماتی که خوشحال به توصیه ایمن و ارزان بودن به آن هستیم که امنیت خوبی در حق بیمه ارائه می دهد ، تغییر داده است..

همانطور که می توانید در بررسی PIA ما بخوانید ، این به شدت بر رتبه بندی خدمات تأثیر گذاشته است. علاوه بر این ، شما به سرعت متوجه خواهید شد که اکنون خدمات ارزانتری در آنجا وجود دارد ، و همچنین خدمات بهتری با همان پول ارائه می دهید. ما پیش بینی می کنیم که پرده های جنگنده یکبار شجاع برای خنثی کردن خالص است ، مگر اینکه نوعی عقل را به قیمت آن بازگرداند.

روز جهانی پشتیبان 2019

روز جهانی پشتیبان

31 مارس روز جهانی پشتیبان گیری بود ، یادآوری سالانه برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های شما. با وجود سالها مبارزات انتخاباتی ، ما هنوز هم موارد زیادی مشاهده می کنیم که افراد کپی نمی کنند از کارهای خود در ابر یا حتی فقط در یک درایو انگشت شست و سپس هنگام خراب شدن رایانه های خود آن را گم کنند..

ما نمی توانیم به اندازه کافی استرس داشته باشیم که تهیه نسخه پشتیبان از داده های شما چقدر مهم است ، بنابراین بهترین مقاله پشتیبان گیری آنلاین ما را برای بهترین ارائه دهندگان در آنجا یا مقاله ما از نسخه پشتیبان تهیه 3-2-1 تهیه کنید تا ایده ای از یک استراتژی پشتیبان گیری هوشمند داشته باشید.

Dropboxing افراد در

در نوع اخبار مرتبط – خوب ، ما اعتراف می کنیم که کشش است – Dropbox تعداد دستگاه هایی را که می توانید به حساب Dropbox رایگان وصل کنید ، از مارس 2019 محدود کرده است. خوشبختانه ، برنامه های پرداخت شده از آن معاف هستند ، بنابراین ما حدس می زنیم. این یک راه دیگر برای Dropbox است که مردم را وادار به پرداخت هزینه ذخیره سازی آن کند. شما می توانید بررسی Dropbox ما را بخوانید تا بدانید که پرداخت ایده خوبی است یا خیر.

چهره به فیس بوک

حریم خصوصی فیس بوک

ما ماه مارس را کم و بیش با این خبر آغاز کردیم که در حال فیسبوک دوستانه تر برای حفظ حریم خصوصی هستیم. هنگامی که تیم تحریریه با پاک کردن اشک خنده از چشمان ما ، به جستجوی مطالبات The Zuck پرداختیم و متوجه شدیم که اینها هستند ، تعجب خود را محدود کنید ، جعلی.

ما با خواندن خبر به این نتیجه رسیدیم. به عنوان مثال ، خبری که فیس بوک در مورد کمبریج آنالیتیکا با استفاده از داده ها برای هدف قرار دادن تبلیغات قبل از شروع داستان در رسانه ها می دانست ، دفاع از جهل شرکت را نفی می کند.

نکته دیگر این داستان بود که چندین برنامه اندرویدی هنوز داده ها را با فیس بوک به اشتراک می گذارند ، با وجود این ادعا که این شرکت ادعا کرده است دست از این کار برداشته است ، که در همان روز اعلام Zuck.

این فقط بدخواهی نیست که دروغ را به تلاش فیس بوک برای اصلاح تصویر تبدیل کند. همچنین بی کفایتی ساده قدیمی وجود دارد ، مانند این شرکت که کلمه عبور کاربران را به صورت ساده ذخیره می کند. همانطور که در توصیف رمزگذاری توضیح می دهیم ، متن ساده داده های رمزگذاری نشده است ، و این باعث می شود تا جهان ببیند آیا کسی به آن دسترسی پیدا می کند. شلخته فقط شروع به توصیف آن می کند.

به گفته این ، بسیاری از گناهان فیس بوک به نظر می رسد که به آن دامن می زنند. روزنامه نیویورک تایمز در اواخر ماه مارس گزارش داد که دادستان های فدرال مستقر در خارج از شهر نیویورک به دنبال معاملات بسیاری است که با اشخاص ثالث انجام داده اند تا داده های شما را بفروشند. ما برای آنها آرزو می کنیم در مبارزه با یک موسسه که به نظر می رسد محتوا اجازه دهد شرکت های غول پیکر هر کاری را که می خواهند انجام دهند.

شروع به کار اپل سبد خرید

دادخواست اپل

شرکت دیگری که با مشکلات قانونی روبرو است اپل است. سازنده موارد سفید صاف و سخت افزاری تحتانی ، پرونده ضد انحصاری توسط Kaspersky Labs ایجاد کرده است ، احتمالاً یکی از معروف ترین توسعه دهندگان نرم افزار آنتی ویروس (برای دیدن آنچه که ما از آن فکر کردیم ، بررسی ضد ویروس Kaspersky را بخوانید)..

کسپرسکی ادعا می کند که اپل این شرکت را وادار کرد دو ویژگی را از مجموعه نرم افزارهای خود حذف کند ، فقط برای اجرای هر دو گزینه دیگر. شکایتی مشابه در ماه مارس توسط Spotify علیه Cupertino مطرح شد که ادعا می کند اپل چندین راه را برای کاربران مهیا کرده است. البته اپل این موضوع را انکار می کند ، اما به نظر نمی رسد که هیچ یک از لباس ها از بین بروند.

هر دو کت و شلوار به اندازه کافی جدی خواهد بود ، اما بزرگترین چالش توسط الیزابت وارن مطرح شده است. وی در حالی که پیشنهاد انتخابات ریاست جمهوری خود را مطرح کرده بود ، ادعا کرد که می خواهد همه غول های فناوری را از بین ببرد ، اما مورد توهین ویژه ای برای گوگل ، فیس بوک و یک روز بعد اپل قرار داد. حتی اگر او آن را در بلیط دموکرات قرار ندهد ، احتمال دارد که سایر امیدوارکنندگان ریاست جمهوری پرچم را انتخاب کنند..

داستانهای کوچکتر

ممنوعیت VPN روسیه

روسیه ، هرگز جایی که شکوفایی حقوق بشر است ، با امضای دو قانون جدید سانسور ، قدم دیگری در جهت کابوس دیستوپی برداشته است. یکی خبرهای جعلی را ممنوع می کند ، و دیگری از توهین به مقامات دولتی محافظت می کند. اگرچه در نگاه اول ممکن است با دانستن دولت پوتین این امر منطقی باشد ، هر دو قانون به شیوه های جدید و خلاقانه تفسیر می شوند.

YouTube از جنگ جریان پذیرفت. وب سایت جریان ، بخشی از Google+ Alphabet ، سعی کرده است چندین نمایش و سری وب را به نمایش بگذارد ، اما نمی تواند Netflix ، Amazon Prime Video و Disney + آینده را مطابقت دهد. با صداقت ، هیچ کس در تیم تحریریه ما حتی نمی دانست که YouTube نمایش های خاص خود را دارد ، بنابراین بازاریابی ممکن است مسئله ای باشد.

یکی از بزرگترین شرکت های نروژ ، نورسک هیدرو ، در اثر حمله گسترده و شرورانه باج افزار قرار گرفت. تولید کننده آلومینیوم مبلغی را برای جرایم سایبری پرداخت نمی کند ، زیرا نسخه پشتیبان تهیه شده فقط دو روز دارد. ما می توانیم این مکان را به عنوان مکانی مناسب برای بررسی سایر نسخه های پشتیبان تهیه کنیم.

ما با خبرهای خوب به پایان خواهیم رسید: دموکرات ها در کنگره لایحه ای را ارائه می دهند که بی طرفی خالص در ایالات متحده را بازیابی می کند. این تقریباً اصلی را که در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما ریخته شده بود ، به طور کامل بازگرداند و عموماً به عنوان یک چیز خوب دیده می شود.

افکار نهایی

با آن کمی نور در تونل ، شما را برای این ماه ترک خواهیم کرد. امیدواریم که از خواندن گزارش ماهانه کمی لذت ببرید و توصیه می کنیم در صورت تمایل به خبر شدن در هنگام خبر بعدی ، خبرنامه ما را در زیر ثبت نام کنید.

اگر ما هر داستان اصلی را از دست داده ایم یا اگر عقیده ای برای اشتراک گذاری در هر یک از این پیشرفت ها دارید ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. موفق باشید و از خواندن شما سپاسگزارم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me