State of Cloud ، آگوست 2018

سلام و خوش آمدید به این ابر در اوت ، جایی که تیم تحریریه Cloudward.net با سردرگمی نگاهی به داستانهای اصلی ژوئیه می اندازد. این پنجمین قسط ما از ماه آوریل است که شروع شده و چون به نظر می رسد تقاضای ورودی ما در رویدادهای فعلی فناوری وجود دارد ، ما قصد داریم آن را حفظ کنیم.


طبق معمول ، در ماه ژوئیه برخی از نشانگرهای Facebook در خصوص حفظ حریم شخصی اطلاعات کاربران خود (که پیش بینی می کنیم این هرگز به پایان نمی رسد) ، و همچنین برخی از SNAFU حریم خصوصی عمومی از دیگران.

با این حال ، ما در این نسخه فقط به امنیت داده ها متوسل نمی شویم ، همچنین چند قطعه داستان دیگر در اینجا و آنجا نیز وجود دارد. بهترین خبر در ماه ژوئیه گذشته این بود که اتحادیه اروپا یک قانون جدید کپی رایت احمقانه را رد کرده است که از جمله موارد دیگر می توان به یادبودهای غیرقانونی اشاره کرد ، بنابراین بندهای نقره فراوان هستند.

بیایید با مسائل مربوط به حریم خصوصی شروع کنیم ، زیرا ما کسانی نیستیم که قبلاً یک اسب مرده کاملاً خوب را مورد ضرب و شتم قرار دهیم.

کلیه اطلاعات شما متعلق به ما است

گرچه این چیزی شبیه به رسوایی گسترده ای نیست که این شرکت را در ماه مه و ژوئن احاطه کرده است ، اما ماه گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه فیس بوک اجازه می دهد انواع شخص ثالث به داده های کاربران خود ، با نقض آشکار قوانین خود (به جای آنچه در قانون تنظیم شده است) به اطلاعات کاربران خود برسد. صرف فانی).

در حالی که برخی از شرکت های موجود در این مقاله مرتبط با آن نسبتاً بی ضرر هستند (در مقایسه با کمبریج آنالیتیکا ، محققان خوب رأی دهی حساس) ، برخی دیگر اینگونه نیستند. در حالی که داشتن لیست دوستان شما با Spotify ممکن است بزرگترین معامله نباشد ، شرکت های روسی یا چینی می دانند که با چه کسی خیلی صحبت می کنید.

همانطور که در نسخه ژوئیه ما به تفصیل آورده ایم ، شرکت های پادشاهی میانه (و احتمالاً در روسیه نیز) داده های خود را با مقامات به اشتراک می گذارند. این بدان معنی است که اطلاعات بسیاری از کاربران فیس بوک ممکن است در دست پلیس مخفی چین باشد.

در اخبار مرتبط ، فیس بوک برچسب “خیانت” را حذف کرد ، بنابراین اکنون همه چیز خوب است. ما یقین داریم که عده ای در حال بهبودی برهنه هستند و از جلسه شکنجه خود در یک زندان مخفی لرزیدند ، که از این خبر بسیار دلگرم هستند.

نه اینکه فیس بوک انحصاری در دسترسی به اشخاص ثالث داشته باشد: ظاهراً devs برای Gmail به ایمیل های شما دسترسی دارند ، مشروط بر اینکه شما آن را به آنها بدهید (هنگام موافقت با T&ج) و شرکت مورد نظر فرآیند بررسی Google را پشت سر گذاشت. این که هیچ کدام از این معیارها به سختی قابل قبول نیست ، بنابراین امیدواریم که شما چیزی بیش از حد از طریق ایمیل دیوانه نکنید ، ارسال کنید.

خوشبختانه ما دولت داریم که از ما محافظت کند

ال-رئیس جمهور-مانیفیکو

با این حال ، همه این ابرهای تاریک دارای یک پوشش نقره هستند ، زیرا کنگره ایالات متحده برای گوگل ، فیس بوک ، توییتر و همکارانش گزارش هایی داشت. جلوی کمیته ای برای گفتگوی خوب و طولانی درباره مداخلات سیاسی. نه اینکه این یک نوع دادگاه به سبک استیضاح بود: از این پاسخ خواسته شد که توضیح دهد آیا شرکت های آنها نسبت به محافظه کاران تبعیض قائل هستند یا خیر ، آنها در پاسخ منفی گفتند ، و به نظر می رسد که کم و بیش این موضوع باشد.

این قطعه درام سیاسی بلند نیست که همه انتظار داشتند ، اما شما به آنجا می روید.

با این حال ، در یک چرخش جالب سیاسی ، نرم افزار جدید تشخیص چهره آمازون باعث ایجاد تغییراتی شد و حدود 30 سیاستمدار برجسته ایالات متحده را به عنوان مجرمان تحت تعقیب شناسایی کرد. این آزمایش خنده دار توسط ACLU ، یک گروه حقوق بشر انجام شد تا نشان دهد این نوع نرم افزارها واقعاً قابل اعتماد نیستند. آزمایش موفقیت آمیز از نظر ما ، هر چند باعث شوخی های قابل پیش بینی می شود.

با این حال ، همه موارد فوق به زودی مورد توجیه قرار خواهد گرفت ، زیرا رئیس جمهور ترامپ – مردی با ضریب هوشی بسیار بالا ، همانطور که شما می دانید – به مأمورین خود دستور داده است تا مقررات جدیدی را برای حفظ حریم خصوصی بنویسند. این هدف این است که تعادل بین نیازهای مردم آمریکا و همچنین مشاغل برقرار شود ، بنابراین هیچ فرصتی – بدون هیچ اتفاقی – وجود نخواهد داشت که آن را به آتش سوزی دامپزشکی تبدیل کند..

خوشبختانه ، اگر این قانون ناقص باشد ، چند پرونده دادگاه آن را به دیوان عالی کشور ارائه می دهند ، جایی که انتخاب دونالد برای بالاترین مقام قضایی ، برت کاواناوه ، می تواند بر آن حکمرانی کند. ما یقین داریم که مردی که از طرف Ajit Pai بیرون آمده و چنین (از شهرت بی طرفی خالص) برخوردار باشد ، می تواند حکم منصفانه ای را در این باره اتخاذ کند.

شرارت نکنید (به سهامداران)

Google-Evil-Eyes

صحبت از شرکت ها ، بزرگترین آنها ، گوگل ، در ماه گذشته نیز در اخبار بوده است. اگرچه ما کمی نگران این هستیم که گوگل وقتی شر نمی شود شرور باشیم ، بخش تحقیقات هوش مصنوعی شرکت ، DeepMind ، واقعاً جالب آمد.

DeepMind توانسته است برنامه هایی را برای اجرای بازی Quake III: Arena مانند انسان ها برنامه ریزی کند ، به این معنی که ممکن است سن مخالفان رایانه ای خرد شده به پایان رسیده باشد. هیچ کلمه ای وجود ندارد که آیا هوش مصنوعی بازیکنان را زیر پا می گذارد و از بین می برد ، اما حداقل آنها متوقف می شوند.

اگر نگران نباشید موضوع زمین لرزه ممکن است به جبهه های جنگ واقعی منتقل شود ، الون مسک و گوگل عهد بستن به عدم توسعه هوش مصنوعی را که می توانند برای اهداف مرگبار به کار گیرند ، امضا کردند. اگرچه جمعیت alufoil به احتمال زیاد هنوز هم یک فیوز را منفجر می کنند (چرا که در وهله اول تعهد نمی کنید؟ اگر نمی توانستید حقیقت را پنهان کنید! پس از همه ، به داستان.

با این حال همه نتهای عالی برای Google نبودند. این اتحادیه اروپا به دلیل مجبور کردن مردم به استفاده از برنامه های خود در تلفن های هوشمند اندرویدی ، کم کم از کار افتاد. این سفارش جدید راه را برای توسعه دهندگان شخص ثالث پاک می کند ، به معنای انتخاب بیشتر در برنامه ها (بله) ، بلکه باعث افزایش احتمال bloatware (boo) می شود. در هر دو صورت ، درآمد و سهام همچنان بالا رفت.

منظورتان چیست ، برنامه ها نمی توانند شمع را منفجر کنند?

تولدت مبارک

طرفداران سالگردهای بی معنی خوشحال خواهند شد که بدانند ماه ژوئیه چندین جشن تولد برنامه ها و برنامه های مهم را برگزار کرد. در مرحله اول ، Hotmail بود که 22 سال محترم خود را رقم زد. اگر شخصی بود ، بعد از اتمام کالج ، اولین قدم های خود را در دنیای تجارت بر می داشت ، اما مانند اکثر همسالان خود ، در عوض در زیرزمین والدین خود بنشیند که اسپم می خورد..

بهترین اپلیکیشن یادداشت برداری در خارج ، Evernote ، 10 ساله شد و این امر باعث شده است که یک دهه قادر به مشاهده مشاهدات در حرکت باشد. ما در اینجا چیزی طعنه آمیز نیز می گوییم ، اما واقعاً آن را دوست داریم ، بنابراین یک علامت جالب در مورد آرم فیل های شرکت را در اینجا تصویر کنید.

البته بزرگ آن مخصوص ویندوز 10 است که ماه گذشته به سه مورد تبدیل شده است. تقریباً مانند بعضی از کودکان نو پا ، هنوز هم به طور مرتب خود را ناپدید می کند ، اما والدین آن همچنان به بهترین ها امیدوار هستند و دوستان و خانواده آنها مودبانه از بوی پر کردن اتاق غافل می شوند..

داستانهای کوچکتر

taipei-skyline-101

OECD تقصیر کاهش رشد دستمزدها را به طور گسترده بر روی شرکت های فناوری قرار داده است. طبق گفته سازمان جهانی ما ، حقوق و دستمزد گوگل ، فیس بوک و نوع پرداخت آنها از استخر عمومی پول در دسترس است ، بنابراین دیگران را کوتاه می کنند. مهم نیست که چه فکر می کنید ، پرداخت کارآموز فنی بیش از یک برق ، کمی برای ما به نظر می رسد.

با یادداشتی طنزآمیز ، ظاهراً کلمه “تایوان” به لطف تثبیتی که دولت چین خواستار اجرای آن بود ، iOS را در شرایط خاصی خراب می کند. متأسفانه ، مسئله برطرف شده است ، اما خوب است بدانید که شرکت های چند میلیارد دلاری می توانند دردی برای تحقیر رژیم های استبدادی احساس درد کنند..

SNAFU با سطل های S3 آمازون وجود دارد: ظاهرا همه افراد مهم با وجود آمازون ، یکی از بهترین ارائه دهندگان IaaS ، گزینه های امنیتی زیادی را برای آنها باز کرده است. داده های رأی دهندگان آمریکایی تحت تأثیر قرار گرفت ، از جمله دیگر ، به این معنی که روسها به احتمال زیاد در حال صحبت کردن هستند.

در طول G20 ، رهبران اروپایی درباره تعیین مالیات دیجیتال بر خدمات اینترنتی بحث کردند ، حرکتی که مطمئناً بر اقتصاد جهانی که به سختی بهبود می یابد تأثیر می گذارد. با این حال ، فشار سرکوبگرهای مورد نظر ، دلهره آور است ، به این معنی که ممکن است ما انواع اضافی جالب در کالاها و خدمات خریداری شده از طریق اینترنت را بدست آوریم. به نظر می رسد فقط ایالات متحده نیست که سعی در خراب کردن وب دارد ، به نظر می رسد.

نوکیا و T-Mobile توافق کردند که 5G را به ایالات تحویل دهند. این توافق نامه اولین باری است که توافقنامه بتونی برای از بین بردن اینترنت موبایل پر سرعت انجام شده است. اگر کار کند ، انقلابی خواهد بود.

آخر ، به نظر می رسد که جولیان آسانژ از سفارت اکوادورای لندن از جبهه اش بیرون می رود. اسکاتلت گفت: این نتیجه اصلی فشار بر این کشور کوچک آمریکای لاتین توسط پسران بزرگ است ، ما فکر می کنیم که آنها از آنجا که وی صندلی توالت را بالا می برد ، بیمار بودند..

افکار نهایی

ماه ژوئیه همانطور که می بینید ماه مهمی بود و بندرت لحظه کسل کننده ای وجود نداشت. بین shenanigans حریم خصوصی و دسترسی نظارتی ، ما برای یک اوت دیوانه وار درگیر هستیم ، مهم نیست که نیمی از جهان تعطیلات داشته باشد. امیدواریم یک ماه دیگر برگردید تا نسخه سپتامبر خود را بررسی کنید (یا خبرنامه ما را در زیر بخاطر خوبی های Cloudwards.net ثبت نام کنید).

ما امیدواریم که شما از recap کوچک ما لذت ببرید ، لطفا اگر ما از هر داستان مهم صرف نظر کردیم در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. با تشکر از شما برای خواندن و امیدوارم ماه آینده شما را ببینید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map