State of Cloud ، ژوئیه 2018

سلام ، و به سلامتی ابر خوش آمدید برای ژوئیه 2018 ، ماهانه Cloudward.net گزارش بزرگترین اخبار مربوط به ابر و حریم خصوصی را با برخی از فناوری های دیگر که در اینجا و آنجا پرتاب شده است ، به بزرگترین اخبار منتقل می کند. این آموزنده است و شما را به اینجا و آنجا می اندازد ، بنابراین جای تعجبی نیست که بیشتر رهبران جهان در آن عضو هستند (وکلا ما می خواهند ادعا کنند که ما این را واقعاً بررسی نکرده ایم).


یک ماه وحشی بوده است و خبرهای زیادی از دنیای فناوری به دست آمده است ، اما بیشتر این نوع است که باعث می شود ابروها را از نگرانی بالا بکشید تا جای تعجب. اگر می خواهید ببنید که کجا را ترک کرده ایم ، پیشنهاد می کنیم نسخه ژوئن خود را بررسی کنید. در غیر این صورت ، برای یک سوار وحشی تسمه بزنید.

سرگرمی با فیس بوک (اگر مشکلات حریم خصوصی سرگرم کننده بودند)

The-Zuck-in-DC
© Scoopnest

از آنجا که ما از تقریباً چند ماه پیش تقریباً هر حالت ابری داریم ، با فیس بوک شروع خواهیم کرد. اگرچه هر کسی حتی از راه دور می داند به دلیل روش های فروش داده و هدف گذاری تبلیغاتی ، سالهاست که از بستر رسانه های اجتماعی اجتناب کرده است ، رسوایی کمبریج آنالیتیکا درب آن را از زیر آب گرفتگی بیرون کشید. و این فقط شروع بود.

به عنوان مثال ، اخبار اخیر را در نظر بگیرید که شرکت به سادگی نمی تواند جلوی نشت اطلاعات کاربران را بگیرد. در این مورد خاص ، فیس بوک به سازندگان انواع دستگاه ها (عمدتاً تلفن های هوشمند و تبلت ها) اجازه می دهد تا به داده های کاربران در تلاش برای بهینه سازی (یک کلمه کلیدی مورد علاقه از نشانگرها) خدمات تولید کنندگان دسترسی پیدا کنند. لازم به گفتن نیست ، کاربران در مورد این موضوع مشورت نمی کردند.

به نظر می رسد ، تعداد معدودی از این تولید کنندگان چینی هستند ، به معنی شرکت های دولتی در یکی از سرکوبگرترین کشورهای جهان ، اکنون برخی از اطلاعات شخصی شما را در اختیار داشته باشید. ظاهرا ، حتی اگر در پادشاهی میانه نیستید ، باید از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب های چین استفاده کنید.

اتفاقاً ، یک بار فیسبوک سعی در انجام برخی کارهای خوب و پیروی از قوانین حفظ حریم خصوصی را که توسط GDPR تنظیم شده است ، انجام داد ، چندین هزار کاربر تجاری را قفل کرد ، بنابراین چنین است.

نه اینکه فیس بوک تنها شرکتی است که با چین معامله می کند. ماه گذشته خبرها منتشر شد مبنی بر اینکه مدیرعامل اپل یک دیپلمات غیر رسمی به چین است و واسطه معاملات از طرف ایالات متحده است ، این یک نگرانی عمیقاً نگران کننده از منافع شرکت ها و دولت ها است (مگر اینکه فکر می کنید اپل بهترین منافع مردم آمریکا را در قلب خود دارد. ما نمی کنیم).

Be Evil: Google از Big Boys یاد می گیرد

Google-Evil-Eyes

صحبت از انگیزه های مبهم است: به نظر می رسد که شرکت دوستانه زمانی که به عنوان شعار “شر نیست” شرمنده تغییر قلب است. این شرکت با همکاری ارتش آمریكا در حال توسعه هواپیمای بدون سرنشین پیشرفته AI است ، یك قلاب بادی را كه توسط The Intercept برای شما به ارمغان آورد..

اگر ایجاد روبات های قاتل کافی نبود ، این شرکت همچنین به دلیل سوء استفاده از موقعیت غالب بازار خود ، توسط کمیسیون اروپا جریمه شد. این ادعاها حاکی از آن بود که گوگل در حال نصب مجدد نرم افزار مخصوص خود بر روی تلفن های اندرویدی بود و از این طریق سایر طرف ها از جلب توجه مشتریان جلوگیری می کردند. بعد از یک تحقیق دو ساله ، EC با این ادعاها موافقت کرد و گوگل با جریمه 11 میلیارد یورویی روبرو است.

به نظر می رسد ، یک آندروید جدید با منبع باز ممکن است ایده خوبی باشد.

مشكلات بوي مشك

الون ماسک
© CNBC

اگرچه دقیقاً شر نیست ، به نظر می رسد بسیاری از شرکت های ایلون مسک-اسباب بازی سرگرمی و مشکوک با مشکلات ناگوار روبرو هستند. تجارت انرژی خورشیدی وی در حال دفع است. با افت فروش ، نه تسهیلات بسته شد. این ممکن است به دلیل کاهش تقاضا باشد زیرا قیمت نفت دچار افت شدید شده است ، یا ممکن است این باشد که در وهله اول تولید بیش از حد تخمین زده شود ، دقیقاً مانند Tesla..

در جبهه ساخت خودرو ، سرانجام این شرکت در اوایل ماه ژوئیه به هدف خود رسید ، اما نه قبل از اخراج تعداد قابل توجهی از کارگران ، و همچنین شلیک یک پسر که ادعا می کند به دلیل تلاش برای ساماندهی اتحادیه اخراج شده است. گرچه به سختی جای تعجب دارد که شخصی به عنوان سرگشاده به عنوان مسک طرفداران معامله جمعی نیست ، این یک ضربه برای نیروی کار او است.

این همه ابر سیاه برای الون نیست. شیکاگو برای شرکت خسته کننده خود (از شهرت flamethrower) خوب بود تا کار خود را در زمینه پروژه هایپرلوپ در شهر شروع کند. ایده این است که لوله های تحت فشار در زیر شهر اجرا شوند و حمل و نقل عمومی بسیار سریع و ارزان ارائه دهند. با این حال ، یک روز پس از اعلام این خبر ، یک نویسنده برای The Verge شک و تردیدهای خود را در مورد ریاضی مالی این پروژه به وجود آورد.

جنگ سرد از تعطیلات گرم برگشته است

ما این جمع بندی از داستانهای بزرگ ژوئن را با خبرهای جالب و جالب به پایان می رسانیم که طبق گفته یکی از افراد سابق انگلیسی ، روسیه در حال جنگ سرد با غرب است. توجه داشته باشید به این جمله: آنها در حال آماده شدن برای یک نیستند ، آنها اکنون در حال مبارزه هستند.

علاوه بر هک کردن گسترده روترها در سرتاسر جهان ، که قبلاً از آنها گزارش دادیم ، شواهدی وجود دارد که بازدید کنندگان از جام جهانی امسال در روسیه در حال هک کردن دستگاههای خود ، غالبا از راه دور هستند. هنگامی که بازدید کننده از مسابقات ورزشی به خانه برگردد ، او به طور موثر جاسوسی دیجیتالی برای پوتین و نزدیکانش است ، دوست دارد یا نباشد.

داستانهای کوچکتر

اجلاس - همایش
© ZDNet

با این خبر دلچسب و بی نظیر ، بیایید به داستان های کوچکتر ژوئن نگاهی بیندازیم که جالب ترین آنها این است که غرب به لطف Summit ، یک بار دیگر در بازی ابر رایانه صدرنشین است و به لطف Summit ، یک ماشین جدید ساکن در Oak Ridge National است. آزمایشگاه. در اجلاس اجلاس می توانید حداکثر 122 مورد از داده را محاسبه کنید ، بر خلاف 93 Sunway TaihuLight 93 چین قادر به.

یک نقض گسترده در MyHerading آدرس ایمیل 92 میلیون کاربر را در معرض دید خود قرار داد که یک رکورد جدید است. این شرکت تأکید می کند که این فقط آدرس های ایمیل است که لخت شده اند. خوشبختانه پایگاه داده DNA آن بی تأثیر نبود.

یکی از محققان به این نتیجه رسید که اتوماسیون کار شما را تهدید نمی کند. احتیاط (که می دانید وجود خواهد داشت) این است که اقتصاد پایدار است. با توجه به اینکه بانکداران بسیاری از ترفندهای قبل از رکود خود را دوباره انجام می دهند ، توصیه می کنیم خوانندگان ما یاد بگیرند که با استفاده از یک دوره مکاتبات یا چیزهایی بتوانند هوش مصنوعی را برنامه ریزی یا حفظ کنند..

ویندوز 98 بیستمین سالگرد تولد خود را در ماه ژوئن جشن گرفت. در صورتی که نمی دانید چرا این نکته قابل توجه است ، بسیاری از افراد و همچنین موسسات هنوز از سیستم عامل عملاً باستانی استفاده می کنند. بدترین متخلفین دولت ها هستند که جای تعجب ندارد ، واقعاً با توجه به اینکه شهر لندن از شهروندان خواسته است تا اطلاعات کارت اعتباری خود را از طریق ایمیل ارسال کنند …

افکار نهایی

با این کار ، ماه کامل می شویم. در ماه ژوئیه ، ما انتظار داریم که در مورد قوانین جدید اتحادیه اروپا در مورد بارگیری ، و همچنین افشاگری های بیشتر در فیس بوک (صدای جنجالی برای خبرنگاران بی حوصله) خشم و عصبانیت زیادی وجود داشته باشد..

امیدواریم تا چند هفته دیگر مجدداً به ما بپیوندید. تا آن زمان ، در امان باشید و مثل همیشه از خواندن شما سپاسگزارم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map