State of Cloud ، نوامبر 2018

به وضعیت ابر خوش آمدید ، ستون ماهانه Cloudward.net است که ما شما را از اخبار ماه موجود می گیریم و نظر خود را در مورد آن می گوییم. در نسخه اکتبر ما پیش بینی کردیم که یک ماه جالب خواهد بود ، و پسر ، درست می گفتیم. این چند هفته دیوانه وار در techland بوده است و ما این فرصت را داریم که چراغ خود را روشن کنیم.


فیس بوک ظاهر خواهد شد (ما از تعجب خود را مکث خواهیم کرد) ، ما اثبات بیشتری خواهیم کرد که گوگل شر است و ما نیز اخبار جدیدی داریم. با این حال ، با بزرگ شروع خواهیم کرد: رسانه های اجتماعی و انتخابات. گرچه واسطه های ایالات متحده بیشترین توجه را به خود جلب می کنند ، هفته گذشته برخی از ابروها در برزیل نیز وجود داشت.

رسانه اجتماعی سامبا

بولسونارو و انتخابات

برنده انتخابات ریاست جمهوری برزیل ، جایر بولسونارو ، اغلب با ترامپ مقایسه می شود: او کاریزماتیک ، غیر متعارف است و ذهن خود را بیان می کند. به نظر می رسد او تنها فردی بود که در انتخابات ریاست جمهوری حضور داشت و واقعاً قدرت رسانه های اجتماعی را درک کرد. به عنوان مثال ، وی اکثراً مباحث را نادیده گرفت ، و ترجیح داد رأی دهندگان را با تورنت در فیس بوک ارسال کند که استدلال کمی ایجاد کرده.

بولسونارو از این مزیت برای تأثیرگذاری استفاده کرد. مبارزات انتخاباتی وی نه تنها بر گسترش پیامهایی که حاکی از تجزیه نظم اجتماعی (پایه اصلی پوپولیست ها در همه جا) بود ، متمرکز شده بود ، بلکه بسیاری از اخبار جعلی نیز منتشر شده بودند. باید در اینجا توجه داشته باشیم که در Cloudward.net ما ترجیح می دهیم آنرا “اطلاعات گمراه کننده” بنامیم ، زیرا خوب ، این همان چیزی است که.

این اطلاعات نادرست و ظریف نبود: حزب چپ که مدعی ریاست جمهوری است پس از رسوائی فساد “ماشین شستشو” از برخی از مشکلات جدی رنج می برد و اردوگاه بولسونارو با جعل عکس هایی که به تقلب رای دهندگان توسط جناح چپ اشاره کرد ، از این سوءاستفاده کرد. موسسه پوینت نمونه های خوبی دارد).

نه این که مخالفت بولسونارو توسط پسران گروه کر تشکیل شده است: این قطعه جزئیات نحوه کار بات های توییتر در ساعت اضافه کاری در انتخابات 2014 و همچنین سال 2018 برای همه طرف ها را نشان می دهد. این طور نیست که بولسونارو تنها کسی بود که از این زرادخانه جدید استفاده کرد ، بلکه فقط این است که او بهتر از این استفاده کرد. ضرری ندارد که وی از پشتیبانان قدرتمندی نیز برخوردار بود ، که پیام های واتس اپ را از طرف وی پخش می کردند.

اطلاعات غلط و جامعه

اخبار جعلی و اطلاعات نادرست

اکنون ، برزیل بسیار دور است و احتمالاً بسیاری از افراد نسبت به تأثیر رسانه های اجتماعی بر انتخابات شک دارند. منظورم این است که ، همه ما به راحتی می توانیم اعضای خانواده را تحت تأثیر قرار دهیم ، اما افرادی مانند آن یک اقلیت بی نتیجه هستند ، درست است؟ درست؟ اشتباه.

مطالعه مرتبط ثابت کرده است که مبارزات رسانه های اجتماعی ، چه مثبت و چه منفی ، کار می کنند و نیز خوب کار می کنند. تجزیه و تحلیل داده ها نیز مانند سایر شکل های voodoo دیجیتال به مرحله اجرا گذاشته می شود ، اما نکته اصلی این است که ما نمی توانیم بخشی از رسانه های اجتماعی را نادیده بگیریم و اطلاعات پخش دیجیتالی را در زندگی خود پخش کنیم..

به عنوان مثال ، در هند ، مشکل واتس اپ برای شلاق زدن جمعیت به منظور رعایت برخی عدالت از تجمع قدیمی و قدیمی بسیار بد است که این شرکت یک گروه تئاتر را برای گردش در این کشور جمع کرده و به مردم می گوید که همه چیزهایی را که می خوانند باور ندارند. ممکن است دیوانه به نظر برسد ، اما مردم به دلیل انتشار شایعات مخرب در رسانه های اجتماعی در آنجا فوت کرده اند.

تا کنون ، هیچ کس در غرب به دلیل ناسازگاری درگذشت ، اما آمریکایی ها دونالد را برگزیدند ، بنابراین زمین عالی اخلاقی از هر چیز دیگری یک ارتفاع ملایم است. با این حال ، فرصتی وجود دارد که اگر کنگره بتواند علیه وی قرار بگیرد ، هفته آینده قدرت روسای جمهور آمریکا را مهار کند ، که ما را به میدان نبرد مهم رسانه های اجتماعی دیگر سوق می دهد..

دموکراسی به صورت دیجیتال Diddled

میان مدت و اخبار جعلی

در ایالات متحده آمریکا ، شرایط ریاست جمهوری چهار سال در هر دوره است. در نیمی از هر یک ، انتخابات برگزار می شود به نام میان دوره ای ، که در آن آمریکایی ها می توانند به مجلس نمایندگان در کنگره و همچنین نیمی از کرسی های مجلس سنا رای دهند. اگر رأی دهندگان در صورت رأی دادن رأی دهندگان برای طرف مقابل مخالف باشند ، آنها بسیار بزرگ هستند.

همانطور که می توانید تصور کنید ، داشتن رئیس جمهور به همان اندازه قطبی است که ترامپ برای اواسط بسیار مهیج ایجاد می کند. اگر دموکرات ها بتوانند اکثریت در هر خانه اکثریت کسب کنند (البته ترجیحاً هردو) ، می توانند دونالد را به رئیس جمهور اردک نشسته تبدیل کنند که نمی تواند کارهای زیادی انجام دهد. اگر جمهوری خواهان اکثریت خود را حفظ کنند ، این مهمترین سیاست فعلی است.

در حال حاضر ، دولت از رتبه بندی کمی تأیید برخوردار است ، اما این تنها نشانگر عدم موفقیت انتخابات نیست. یکی از مهمترین موارد این است که افراد صحیح در نظرسنجی ها حضور یابند ، در حالی که افراد اشتباه در خانه می مانند. روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد ، تاکتیک ها شامل سرکوب رای دهندگان و سرکوب رأی دهندگان هستند ، اما تکذیب رسانه های اجتماعی به یک عامل اصلی تبدیل شده است.

به عنوان مثال ، در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 ، ارتش ترول روسیه روی پیام هایی تمرکز داشت که تصور می کردند رای دهندگان سیاه پوست و مسلمان را از حضور در نمی آورد. این گروه ها به طور کلی به دموکرات رأی می دهند ، بنابراین عدم علاقه آنها برای شرکت در انتخابات رأی می دهد به معنای تغییر به سمت هر کدام از جمهوری خواهان بود..

تاکتیک دیگر اعلام مسابقه برنده شده برای یک نامزد مخالف است. در ابتدا ضد انعطاف پذیر به نظر می رسد ، اما اگر صحیح باشد ، افرادی که می خواستند برای آن نامزد رأی دهند ، نشان نمی دهند که نمی دانند. صادقانه بگوییم ، رأی دادن درد در گردن است ، بنابراین اگر نیازی ندارید بروید?

چیزهای بیشتری وجود دارد که پیامهای تبلیغاتی ساده در اینترنت پخش می شوند. این یک بازی روانشناختی است که از پیام ساده “پسر ما بهتر است پس به ما رأی دهید” فراتر می رود که انتظار می رود در طول مبارزات انتخاباتی.

از آنجا که بسیار ظریف است ، انتظار نمی رود که تک تک رأی دهندگان توجه خود را انجام دهند. افراد عادی مشغول نگرانی های خود هستند و از همه اطلاعاتی که در هر روز مشخص دریافت می کنند ، نمی توان انتظار داشت که هر کس یک تحلیلگر تیزهوش باشد. به همین دلیل است که سیاستمداران با نتایج مختلط آن مسئولیت را به شرکت های رسانه های اجتماعی واگذار کرده اند.

نقش تجارت

احتمالاً شما از شنیدن اینكه ما به توانایی این شركتها برای نجات دموكراسی خود ایمان نداریم ، بسیار شوك خواهید شد. همانطور که در مقالات ابری مقاله قبلی را ثبت کرده ایم ، آنها اکثراً علاقمند به کسب درآمد هستند – که خوب است – و در دنیای بهتری بسیار کمتر ، وعده های آنها با وجود این.

گوگل ، توییتر ، فیس بوک و چند نفر دیگر در جلسات جلسات فراخوانده شده اند که در آنجا مجبور شده اند خود را در برابر اتهامات تعصب علیه محافظه کاران دفاع کنند ، یا به سیاستمداران اطمینان دهند که همه چیز در برابر نفوذ ارتش های ترول است – روسیه نیست. تنها کشوری که از آنها استفاده می کند.

با این حال ، این یک کار عظیم است و این نوع هکرها نیز احمق نیستند. آنها در یک مکان فرو می روند و در یک مکان دیگر فروشگاه می کنند. مقیاس شبکه های اطلاعاتی باعث تعجب می شود که آیا این منصفانه است که تنها مسئولیت مبارزه با آنها بر عهده شرکت های رسانه های اجتماعی است و آیا دولت ها فقط برای مشکلی از آنها استفاده نمی کنند..

هک ، دروغ و یادداشت های جلسه

گوگل و چین

نه اینکه فیس بوک هیچ مشکلی برای خود ندارد. این شرکت علاوه بر این که هنوز هم اتهامات مربوط به مداخله در انتخابات و تحریف اطلاعات را رد کرده ، قربانی جرایم سایبری شده است. هکرها پایگاه داده های فیس بوک را هدف قرار دادند و با جزئیات حدود 50 میلیون نفر را خاموش کردند. یک حمل و نقل خوب ، به خصوص که شامل ورود به سایت های دیگر می شود.

ما در اینجا کمی سریع برای تبلیغ بی شرمانه مکث خواهیم کرد: به جای استفاده از ورود FB ، فقط به جای یکی از بهترین مدیران رمز عبور ما استفاده کنید. آنها کار بهتری را نسبت به هر کاری که زاک انجام می دهند انجام می دهند و نیازی به هزینه برای شما نیست.

زیرا ، اساساً ، فیس بوک نمی تواند حریم شخصی یا امنیت شما را تضمین کند ، و آن را به یک معامله بسیار بد برای افرادی که به نظر می رسد همه چیز را با جهان به اشتراک می گذارند تبدیل می کند (ما می دانیم که داشتن صفحه فیس بوک خود در حالی که می گوید ما را به منافقین تبدیل می کند) ).

با این حال ، فیس بوک در حال حاضر تنها شرکت اینترنتی در کانون توجه نیست. Google به دلیل هدف اعلام شده خود از ورود به بازار چین با داشتن موتور جستجوی سانسور شده ، به نام Dragonfly با کد (توجه به نظر می رسد که حتی اعدام های گوگل در حال تماشای فیلم های هالیوود هستند ، توجه زیادی را به خود جلب می کند)..

با این حال ، همانطور که در نسخه های قبلی این ستون به تفصیل توضیح داده ایم ، این دقیقاً یک پروژه محبوب در بین عموم ، سیاستمداران یا کارمندان Google نیست. به اندازه کافی بد است ، اما اکتبر شاهد نشت نسخه ای از پروژه ملاقات سنجاقک بود که با خط رسمی شرکت منافات داشت و ادعا کرد که گوگل به آزادی بیان احترام می گذارد.

برخی روابط عمومی خیلی بد آنجا. سپس دوباره ، اگر حتی مایک پن فکر می کند که شما چه کاری انجام می دهید اشتباه است ، احتمالاً باید در انجام آن تجدید نظر کنید.

اخبار کوتاه

کالیفرنیا

اکنون لایحه خنثی سازی خالص کالیفرنیا در حال اجرا است. پس از برخی عقب و جلو بین دولت ایالت گلدن گلد و وزارت دادگستری فدرال ، تصمیم گرفته شده است كه دادخواستی علیه FCC كه توسط شركتهای فنی مطرح شده است در حال حاضر برتری دارد. ضرباتی برای دوستداران اینترنت رایگان ، اما زمان می گوید چه اتفاقی خواهد افتاد.

بلومبرگ با گزارش در مورد وجود تراشه در CPU هایی که گفته می شود توسط عاملان چینی کار گذاشته شده است ، موج های جدی ایجاد کرد. هم دولت چین و هم مقامات آمریكایی و همچنین روسای سازنده این ادعا این ادعا را رد كردند ، اما بلومبرگ در زمان نوشتن هنوز بایستد یا به اثبات نرسید..

جولیان آسانژ ، مدافع حریم شخصی و مجرم متهم ، به زودی مجبور خواهد شد از حفاری های خود در سفارت اکوادور در لندن دست بکشد. ملت آمریكای جنوبی بعد از هشت سال اساساً بدلیل بدترین هم اتاقی تا كنون ، عزیزم اینترنت را خراب می كند. فقط باید ببینیم که پس از اتمام اخراج وی ، چه زمانی دستگیر خواهد شد.

Mozilla در آینده نزدیک یک شبکه خصوصی مجازی را در مرورگر Firefox خود ادغام خواهد کرد. این برنامه آزمایشی در حال حاضر برای تعداد مشخصی از کاربران آمریکایی منتشر شده است و احتمالاً ماهانه 10 دلار هزینه خواهد داشت. VPN مورد نظر ProtonVPN است ، هرچند که بدون برخی از یادداشت ها انتخاب کاملی است. برای جزئیات بیشتر ، بررسی ProtonVPN ما را بخوانید.

ما به این وضعیت ابر با ورود به اپل پایان می دهیم: ظاهراً کنترل والدین iOS 12 ، ظاهراً مانع از دیده شدن فرزندان گرانقدر شما از همه اطلاعات آناتومیکی می شود (از جمله اصول اولیه تولید مثل و موارد مشابه) اما اجازه انواع وحشتناک خونین را می دهد. در قالب وب سایت های تروریستی و موارد مشابه وای!

افکار نهایی

همانطور که در ابتدا گفتیم ، اکتبر یک ماه بسیار شلوغ بود و ما احتمالاً چند داستان را رد کردیم که ممکن است دیگران از آن مهمتر بدانند. در اظهارنظرهای زیر احساس راحتی کنید و در خبرنامه ثبت نام کنید تا بتوانید در زمان واقعی ما را به صورت پشتیبان تماشا کنید.

خیلی ممنون که خبرهای اکتبر ما را خواندید. امیدواریم که در مدت زمان یک ماه مجدداً به ما بپیوندید. تا آن زمان ، موفق باشید و در امان باشید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map