حالت ابر ، فوریه 2020

سلام و خوش آمدید به این آخرین وضعیت ابر ، ستونی ماهانه که تیم تحریریه Cloudward به جدیدترین اخبار فناوری نگاهی می اندازد. در این نسخه ، ما یک رویکرد کمی جدید در پیش گرفته ایم. با درک اینکه شما به خوبی می توانید اخبار اصلی را به تنهایی پیدا کنید ، ما روی اخبار صنعت تمرکز می کنیم که احتمالاً در بیشتر رادارها پرواز کرده و داستانی را درباره آن می چرخانند.


از این پس ، از Google و Facebook انتظار بیشتری داشته باشید ، شرکت هایی که احتمالاً می دانید با مسئولیت های اجتماعی خود بازی می کنند سریع و سست بازی می کنند ، و در عوض بازیکنان کمتری را وارد می کنید که اقدامات آنها بر افراد کمتری تأثیر می گذارد. بسیاری از اخبار خاص صنعت توجه کانونی از سازمانهای خبری بزرگتر را از دست می دهند و امیدوارم بتوانیم کمی این شکاف را پر کنیم.

نه این که این همه عذاب و غم و اندوه است ، البته در حقیقت در حاشیه این است که کارهای خوبی انجام می شود تا امیدوارم از مقاومت در برابر megacorps و بی توجهی آنها به حریم خصوصی و نگرانی های مصرف کنندگان جلوگیری کنیم. ما نیز چند نمونه از آن را در این نسخه خواهیم داشت ، بنابراین شروع می کنیم.

Zoolz: طول عمر نگرانی

از آنجا که همه ما شرورها را نسبت به قهرمانان ترجیح می دهیم ، اما ابتدا با مقابله ای با اسلحه سازی شروع خواهیم کرد. مثال اول ما Zoolz است که تعداد چهار ارائه دهنده پشتیبان آنلاین را در اختیار دارد. دو مورد تحت نام Zoolz ، یکی برای استفاده های فردی و دیگری برای مشاغل و دو مورد نیز به همین ترتیب تقسیم می شوند تحت نام BigMIND. 

اگر به نظر می رسد همه این موارد پیچیده نیست ، فقط به این دلیل است ، اما شرکت در تلاش است تا گزینه ها را کاهش دهد. بخشی از آن لغو برنامه های اساسی خود برای برخی از ارائه دهندگان و همچنین پشتیبانی کندتر از دیگران است. این همه چیز خوب و خوب است تا زمانی که مشترکان توجه زیادی را نشان دهند ، اما پیچیدگی این داستان در مورد برنامه های طول عمر پشتیبان Zoolz Cloud وجود دارد.

تا یک سال پیش ، زولز برای 1 ترابایت فضای تهیه نسخه پشتیبان از زندگی ، برنامه ای را در حدود 30 تا 40 دلار پیشنهاد داد ، ما به عنوان نوعی معامله فرض می کنیم تا افراد علاقمند به این خدمات را به خود جلب کنند. بنا به گفته یکی از نمایندگان زولز ، تعداد زیادی از مردم – حدود نیم میلیون نفر – ثبت نام کرده اند و فرض می كنند كه آنها این فضا را برای زندگی مناسب خواهند داشت. با این حال ، این احتمالاً منابع بسیاری از شرکت را به خود اختصاص داده است: 30 دلار پول زیادی ندارد و فضای سرور دقیقا ارزان نیست.

به نظر می رسد که زولز برای کاهش درد خود اقدامی انجام داد و در اواسط ژانویه سال جاری میلادی نامه الکترونیکی ارسال کرد و اظهار داشت که با شروع اول فوریه ، مشترکان برای ادامه دسترسی به فضای ذخیره خود ، مجبور به پرداخت هزینه نگهداری 1.50 دلار در ماه می شوند. فضا. 

برای افزودن توهین به آسیب ، زولز زحمتکش را به عنوان “هزینه بسیار اسمی” توصیف کرد و در صورت تصمیم به پرداخت ظرف چند روز از دریافت ایمیل – به 13.50 دلار به جای 18 دلار برای مردم تخفیف داد. سال.

معامله تغییر یافته

معامله zoolz تغییر یافته است

با این حال ، به عنوان نجات دهنده این زخم ، زولز قول داد كه پرداخت هزینه به مردم این امکان را می دهد از جمله ویژگی های سازگاری GDPR ، پشتیبانی ایمیل شبانه روزی ، ارتقاء مشتری (به یاد داشته باشید كه یكی از این موارد) و چند مورد دیگر كه تصور می كردید به هر حال به مشترکان پرداخت شده ارائه می دهد.

اگر گیرنده این بیت زیرساخت شرکت نتوانست معامله تغییر یافته و جدید Zoolz را دوست داشته باشد ، دو هفته فرصت داشت تا پرونده های خود را از سرور حذف کند. پس از آن ، مشتری به طور خودکار ارتقا می یابد – ارتقاء کاربر ، البته به این دلیل که آنها در برنامه نگهداری جدید ثبت نام نکرده اند ، به آنها دسترسی نخواهند داشت..

در کل یک تاکتیک بسیار نامطبوع بود و زولز به سرعت با ایمیل های عصبانی و تماس های تلفنی غرق شد. بررسی پشتیبان ما Zoolz Cloud چندین نظر دریافت کرد که برخی از آنها به دلیل زبان استفاده شده مجبور به حذف آنها شدیم. به درستی از زبان بد استفاده کرده ، توجه داشته باشید ، اما هنوز. 

با این حال ، نقره این است که زولز به سرعت تهدیدات خود را پس گرفت و ایمیلی را با عنوان “ما می خواهیم درست درست کنیم” ارسال کرد. در این پیام آمده بود كه مشتریان به هیچ وجه دسترسی به پرونده های خود را از دست نخواهند داد ، و این همه ماجرا را به خاطر ارتباط ضعیف از طرف زولز مقصر می داند (این همان خطی بود كه وقتی از زولز در این مورد سؤال كردیم) تغذیه شد..

این که آیا صادقانه این یک مورد از مهارت های ضعف نوشتن نامه الکترونیکی است یا به طرز حیرت انگیز تر ، سریع عقب نشینی از یک سیاست اندیشیده ضعیف ، یا نه ممکن است هرگز بدانیم. با این حال ، به نظر می رسد درس اینجاست که شاید شما نباید برای برنامه های عمر خیلی سریع ثبت نام کنید ، مگر اینکه به شرکت پشت آن اعتماد داشته باشید و به آن اعتماد کنید. پس از همه ، این اینترنت است و هر اتفاقی می تواند رخ دهد.

Avast and Boarded: Pirater از نوع دیگری

برای تأکید بر این احساسات آخر ، ما Avast را داریم ، شرکتی که خط را از زیر سؤال بردن به کلاهبرداری کامل برده است. این شرکت انواع نرم افزارهای امنیتی را ارائه می دهد ، هرچند که به اندازه کافی عجیب خود را با “Avast” ، کمی از زبان عامیانه دریایی که معمولاً با دزدان دریایی در ارتباط است ، ارائه می دهد (این فقط به معنای “توقف” یا “متوقف کردن” است ، البته چند صد سال پیش).

Avast پدر و مادر کل مارک های تجاری است ، همه شما احتمالاً می دانید که آیا دهه گذشته یا زمان قابل توجهی را در اینترنت گذرانده اید یا خیر. ما همچنین بسیاری از این مارک ها را در بعضی مواقع یا دیگری مورد بررسی قرار داده ایم که بزرگترین آنها Avast Pro ، SecureLine VPN و AVG ، یکی از بزرگترین ارائه دهنده های ضد ویروس رایگان در اطراف هستند.

اکنون ، در گذشته داستانهایی منتشر شده اند که ادعا می کردند Avast داده های کاربر را فروخته است ، و حتی شایعات منتشر نشده تر ، بنابراین ما همیشه در مورد بررسی های خود سلب مسئولیت آزمایشی هستیم. در ژانویه ، با این حال ، تحقیقات بزرگی توسط مادربورد و PCMag جلوی رویه های مربوط به داده های خرید Avast را منفجر کرد ، و این یک تصویر زیبا نیست.

ما شما را برای کل این مقاله به مقاله پیوندی ارجاع خواهیم داد ، اما به طور خلاصه ، نرم افزار Avast به طور فعال دستگاههای مردم را برای داده های همه نوارها اسکن می کرد ، آن را جمع آوری می کرد و سپس آن را به کسی که از طریق شرکت های زیرمجموعه خود Jumpshot است ، می فروخت. اگر تاکنون برنامه Avast را در رایانه یا تلفن خود نصب کرده اید ، داده های شما فروخته شده است.

البته چند روز پس از انتشار قطعه ، عملیات Jumpshot به حالت تعلیق درآمد. با این حال ، در اینجا در Cloudward ما قطعاً توصیه می کنیم از این به بعد اجتناب از محصولات Avast بپردازید ، و در مورد همه بررسی ها و مقالات مربوطه هشدار داده ایم. این شرکت مدت ها طول می کشد تا اعتماد ما را به دست آورد و ما مطمئن هستیم که این برای مصرف کنندگان آسیب دیده دو برابر می شود.

در VPN های ما به آنها اعتماد داریم

مقیاس-تعادل-قدیمی مد

شاخه دیگری از نرم افزارهای امنیتی ، شبکه های خصوصی مجازی ، از مشکلات اعتماد به نفس خود رنج می برند ، که ما در چندین بررسی به تفصیل آنرا پوشش داده ایم. بعنوان مثال ، برخی خدمات ، داده های شما را دقیقاً مانند Avast انجام می دهند ، و یا امنیت وعده داده شده را ارائه نمی دهند. دیگران بیشتر عابر پیاده هستند زیرا پول نقدی شما را پس نمی گیرند یا متعلق به بازرسان است (با نگاهی به شما ، خریداری شده).

با مشاهده اینکه این نوع شیوه ها به اعتبار خودشان آسیب جدی می زند ، چندین ارائه دهنده پیشرو VPN به هم پیوسته اند و VPN Trust Initiative را تشکیل داده اند. این سازمان با مراجعه به وب سایت خود ، این هدف را دارد که به عنوان نماینده صنعت VPN عمل کند و نوعی از خودتنظیمی را تنظیم کند..

بخش اعضاء VTI مجموعه ای از برخی از بزرگترین اسامی در بازار VPN است که اکثر آنها به خوبی در مناطق فوقانی رتبه بندی ما هستند. ExpressVPN و NordVPN نمایش داده می شوند ، و همچنین قورباغه طلایی (از مشهور VyprVPN) و IPVanish ، در میان بسیاری دیگر.

خودتنظیمی یا خودپسندی?

ما کسانی نیستیم که فکر خوبی را بکشیم ، اما در مورد مزایای خود تنظیم شرکت شگفت زده هستیم. اگرچه بسیاری از نام های موجود در لیست VTI کسانی هستند که به آنها اعتماد داریم ، اما اعتماد اغلب بر اساس قضاوت ما است نه واقعیت های سخت. به چند دلیل اطمینان از اینکه سرویس بالای صفحه باشد ، کار سختی است.

اول از همه ، VPN موجودات نامشهود هستند. به عنوان مثال ، بسیاری از آنها در پناهگاه های خارج از کشور مستقر هستند ، و بیشتر از این موارد که ما در ردیابی سرچشمه خود ، به جز مجموعه ای از شرکتهای پوسته اشتغال نداریم.. 

کمترین حرف این امر باعث می شود کار داخلی آنها مبهم باشد و آنها را از دسترس مقررات دولتی دور نگه دارد. از بسیاری جهات ، این یک چیز خوب است ، زیرا اغلب دولتها هستند که ما از آنها محافظت می کنیم ، اما همچنین تعیین استانداردی که باید برای آن استفاده شود VPN دشوار می شود..

مهمتر از آن ، هیچ راه خوبی برای بررسی اینکه یک سرویس چه میزان سوابق را حفظ می کند وجود ندارد ، و اگر این کار را انجام دهند ، آیا این داده ها را می فروشند یا خیر. رسوایی Avast این موضوع را به خوبی نشان می دهد: این سوت زنی بود که درب آن را بیرون کشید ، نه اینکه یک حسابرس تلاش کند تا برخی از کد های back-end را معنا کند..

درمجموع ، ما فکر می کنیم VPN Trust Initiative یک چیز خوب است زیرا وقتی کسی قدرت تنظیم این صنعت را ندارد ، یک استاندارد عالی با بهترین روشها بهترین چیز بعدی است. با این حال ، ما به شما هشدار می دهیم که به طور ضمنی به این سازمان اعتماد نکنید ، زیرا برخی از امضا کنندگان کمتر از سایرین تمیز هستند. به عنوان مثال ، Encrypt.me تجسم جدید Buffered است. 

مشکلات ذاتی مربوط به خودتنظیم – بزرگترین آنها این است که وقتی خودتان آنها را تنظیم می کنید ، رعایت استانداردها بسیار افتضاح است – و تصمیم گرفته ایم قبل از نتیجه گیری ، رویکرد منتظر بمانید و ببینید. شاید راه حل این باشد که همه برنامه های VPN مانند منبع ProtonVPN ، متن باز و کاملاً ممیزی باشند.

افکار نهایی

با این افکار ، شما را برای ماه ترک خواهیم کرد. در ماه ژانویه داستانهایی بسیار خوب از صنایعی که ما پوشش می دهیم بیرون آمده است ، و فوریه در حال حاضر در حال شکل گیری است تا بتواند در این زمینه به نوعی پیروز شود ، از جهاتی. 

البته ، ما به شما متکی هستیم که خواننده عزیز ، به ما اطلاع دهید که این اتفاقات در حال وقوع است ، بنابراین لطفاً هر وقت به چیزی دلخور رسیدید ، به سردبیر ارشد ما ایمیل بزنید. به عنوان مثال ، داستان Zoolz هرگز شکل نمی گرفت ، مگر اینکه دو خواننده در یک گنجینه مطلق مکاتبات با شرکت ارسال نکرده اند ، که ما از آنها تشکر می کنیم.

نظر شما در مورد همه موارد بالا چیست؟ آیا ماجرای زولز صرفاً یک مورد سوء استفاده از اطلاعات بود؟ آیا Avast هیچ اشتباهی نکرد؟ آیا مارک VTI را از دست دادیم؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن شما متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map