IdentityForce Review – بروزرسانی سال 2020

بررسی IdentityForce

IdentityForce یک سرویس محافظت در برابر سرقت هویت مدارس قدیمی است که مدت زمان طولانی است و هنوز هم آزمایش زمان است. اگرچه کاملاً بدون نقص نیست ، اما در اینجا دوست دارید چیزهای زیادی وجود داشته باشد ، همانطور که می توانید در بررسی کامل IdentityForce ما بخوانید.


identforce-slider1

identforce-slider2

identforce-slider3

identforce-slider4

identforce-slider5

قبلی

بعد

IdentityForce یک سرویس حفاظت از سرقت هویت است که از سال 2005 وجود دارد ، اگرچه میراث آن بسیار بیشتر از آن باز می گردد. شرکت IdentityForce که از بقایای چندین شرکت حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از از بین رفتن خانواده Bearak تأسیس شده است ، حامل سنت محافظت از اطلاعات شخصی در عصر مدرن اینترنت است.. 

در این بررسی IdentityForce ، ما می خواهیم ببینیم که چه چیزهایی دارد که آن را در بهترین لیست محافظت در برابر سرقت هویت ما قرار دهد. ما یک حساب ناشناس برای یک حساب کاربری امضا کردیم و ویژگیهای آن ، سهولت استفاده ، محافظت و موارد دیگر را ارزیابی کردیم تا ببینیم آیا این سرویس محافظت از سرقت هویت برای شما مناسب است یا خیر..

برای بیشتر افراد ، جواب مثبت است. سنت به وضوح تأثیر زیادی در IdentityForce داشته است ، که از طریق فهرست فکری خود از منابع رایگان و داشبورد بدون مزخرف نشان می دهد. به گفته این ، دور زدن وب سایت می تواند کاری جدی باشد ، زیرا احساس می کند مشکلی از طراحی مدرن با یادگار گذشته است.

امکانات

IdentityForce لیستی از ویژگیهای کلیه برنامه های خود را ارائه می دهد. همانطور که در بخش بعدی وارد خواهیم شد ، فقط با دو برنامه شخصی چیزهای ساده را حفظ می کند و همان محافظت اصلی را بین آنها ارائه می دهد. مهم نیست که کدام برنامه را انتخاب کنید ، در تمام جبهه ها محافظت می شوید. 

این حمایت با 1،000،000 دلار بیمه سرقت هویت آغاز می شود ، یعنی عده ای است که بیشترین سرویس های پیشرو را بیرون می کشند. اگر هویت شما به سرقت رفته هزینه های خارج از جیب یا دستمزد از دست رفته شما را تحت پوشش قرار می دهد. 

با این وجود نباید به علامت 1.000،000 دلاری برسید. IdentityForce متخصصان بازیابی را بصورت شبانه روزی در دسترس قرار می دهد و کلیه مدارک و تماسهای تلفنی را برای شما به عهده می گیرد. 

علاوه بر این ، باید بتوانید خونریزی را به سرعت مهار کنید. IdentityForce به طور مداوم بر نام شما ، شماره تأمین اجتماعی ، اطلاعات حساب بانکی و موارد دیگر نظارت می کند. اگر تا کنون یک حساب کاربری با نام شما یا فعالیت تقلبی مرتبط با اطلاعات شخصی شما باز شده باشد ، فوراً به شما اطلاع داده می شوید.

این محافظت نیز به مناطق دزدگیر دیگر سرقت هویت منجر می شود. علاوه بر ردیابی اطلاعات حساب بانکی و SSN ، IndentityForce شما همچنین می توانید حساب های Facebook ، Twitter ، YouTube ، Google+ و Instagram خود را به دلیل فعالیت های کلاهبرداری کنترل کند. 

هک کردن حساب های رسانه های اجتماعی برای گسترش بدافزارها روشی معمول در جرایم سایبری است که معمولاً به افترا و گاهی به اتهامات کیفری ختم می شود. 

همانطور که در نحوه تأمین راهنمای وب کم خود می بینید ، چند سال پیش هکرها برای دستیابی به وب کم ها به حساب های رسانه های اجتماعی حمله کردند. مهاجم به یک حساب کاربری نفوذ کرده و از آن برای ارسال پیوندهای مخرب به دوستان آن کاربر استفاده می کند. 

در سال 2013 ، خانم نوجوان ایالات متحده ، کاسیدی گرگ ، با عکس های برهنه که با استفاده از این تاکتیک ها با وب کم خود ضبط شد ، مورد تهدید قرار گرفت.

با IdentityForce ، لازم نیست نگران این موضوع باشید. اگرچه هنوز هم باید هوشیار باشید تا روی پیوندهای مخرب کلیک نکنید – بهترین نرم افزار آنتی ویروس ما می تواند به این امر کمک کند – شما لازم نیست که نگران پیام ارسال پیام باشید.

IdentityForce شامل حفاظت محلی اضافی در قالب نرم افزار ضد فیشینگ و ضد keylogging است. فیشینگ و Keylogging دو راه اصلی سرقت اطلاعات شخصی هستند ، بنابراین خوشبختانه می بینید IdentityForce شامل برخی از ابزارهای اساسی است.. 

حتی با این وجود ، توصیه می کنیم از آنتی ویروس هایی با این ویژگی ها مانند Bitdefender نیز استفاده کنید (بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما را بخوانید).

حساب شما همچنین شامل چندین منبع در داشبورد شما ، از جمله یک ماشین حساب مقایسه وام ، ماشین حساب مقایسه کارت اعتباری ، واژه نامه اصطلاحات و نمونه نامه ها است. ما در مورد “سهولت استفاده” در زیر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بررسی اجمالی ویژگی های IdentityForce

قیمت گذاری

IdentityForce صفحات را برای برنامه های شخصی ساده نگه می دارد. یک برنامه پایه ، UltraSecure وجود دارد که مجموعه کاملی از محافظت را با قیمت مناسب و همچنین UltraSecure + اعتبار ارائه می دهد که علاوه بر محافظت کامل و نظارت بر اعتبار ، یک ردیاب نمره اعتباری و یک شبیه ساز نمره اعتباری دارای همان ویژگی ها است..

در مقایسه با LifeLock ، ترکیب فوق العاده است. همانطور که می توانید در بررسی LifeLock ما بخوانید ، این سرویس از روانشناسی قیمت گذاری استفاده می کند تا شما را به سمت یک برنامه گران تر سوق دهد ، و از حمایت های فرعی در رده های پایین استفاده می کند. با IdentityForce ، مسئله ای نیست. طرح پایه شامل همه موارد مورد نیاز شما ، از جمله 1000،000 دلار پوشش سرقت هویت است. 

قیمت بسیار خوب است ، گرچه گزینه های ارزانتری را نیز مشاهده کرده ایم (بررسی نمونه گارد هویت ما را برای نمونه ای از آن بخوانید). شما می توانید ماهانه یا سالانه پرداخت کنید و اگر برای برنامه سالانه بهار هستید ، دو ماه حمایت رایگان دریافت خواهید کرد. شما دو هفته اول هزینه دریافت نمی کنید ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

UltraSecure و UltraSecure + اعتبار دو برنامه شخصی هستند که IdentityForce ارائه می دهد ، اما خدمات دیگری نیز در دسترس است. ChildWatch یک سرویس محافظت از کودک IdentityGuard است و اگرچه به عنوان یک محصول جداگانه ارائه می شود ، از همان ساختار قیمت گذاری مانند برنامه های شخصی استفاده می کند. یک برنامه خانوادگی و یک برنامه تجاری نیز وجود دارد. 

برنامه های خانوادگی و تجاری فقط از طریق تماس ارائه می شود که با توجه به نیازهای منحصر به فرد هر خانواده و تجارت ، معقول می شود. با این وجود ، یک ساختار قیمت گذاری اساسی در وب سایت خوشحال می شود. 

با این حال ، به طور کلی ، قیمت مناسب است. IdentityForce علیرغم ارائه نکردن یک ردیف بودجه مانند Identity Guard ، کمتر از خدمات گران قیمت مانند LifeLock هزینه می کند. این در حالی است که با برگزاری دو هفته آزمایشی رایگان و امکان پرداخت سالانه ، پیش از رقابت پیش می رود. 

راحتی در استفاده

وب سایت IdentityForce مدرن است ، اما بیشتر از هر چیز شبیه سرویس B2B است. با وجود گزینه های مختلف در زیر و زیرنظرهای بی شماری که در زیر آنها قرار دارد ، مهم نیست که زیبایی شناسی کلی چقدر به آنجا نیاز پیدا کنید ، بروید.. 

به این دلیل است که IdentityForce شامل صفحات آموزشی زیادی در ناوبری اصلی است. صفحاتی مانند “تقلب مالیاتی IRS & سرقت شناسه “باید برای پایگاه دانش باشد نه منوی اصلی. ما دوست داریم وب سایت چقدر پاسخگو باشد و مراقبت هایی که در زمینه تهیه هر صفحه انجام می شود ، اما از نظر ناوبری چربی زیادی باقی مانده است..

خوشبختانه ، چند دکمه در صفحه اصلی شما را در جهت درست نشان می دهد. با کلیک بر روی “به مدت 14 روز رایگان بپیوندید” یا “اکنون محافظت شوید” شما را به صفحه محصول ارسال می کند و دو برنامه شخصی IdentityGuard را نشان می دهد. در زیر هر گزینه یک لیست ویژگی های قابل ارتقا نیز وجود دارد ، بنابراین مقایسه آنها آسان است. 

identforce-review-product-page

پس از انتخاب یک طرح ، شما به صفحه پرداخت می توانید در آنجا بروید که بتوانید چرخه صورتحساب خود را انتخاب کرده و اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. همچنین می توانید اعضای خانواده را در این صفحه اضافه کنید. 

اگرچه اعضای خانواده شما به حساب شما گره خورده اند ، برای گروه بندی همه با هم تخفیفی ندارد. هر آنچه را که برای حمایت خود در هر ماه پرداخت می کنید ، مربوط به تمام اعضای خانواده شما اضافه می شود. 

هویت-بررسی-پرداخت

در آخر ، می توانید اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کرده و ثبت نام کامل کنید. IdentityForce در این صفحه نهایی روشن می کند که شما برای یک آزمایش 14 روزه رایگان ثبت نام کرده اید که به طور خودکار با چرخه صورتحساب شما انتخاب می کند ، تا آنجا که تاریخ نمایش زمان پرداخت هزینه شما را نشان می دهد ، روشن می شود. حتی در این صفحه آخر می توانید چرخه صورتحساب خود را تغییر دهید.

راه اندازی IdentityForce

بعد از پرداخت هزینه ، IdentityForce شما را با دکمه ای که شما را به داشبورد خود می فرستد ، به صفحه آخر می رساند. اگرچه به نظر می رسد ثبت نام شما به پایان رسیده است ، راه اندازی حساب شما به تازگی آغاز شده است. با کلیک بر روی دکمه ، شما را به فرم طولانی ارسال می کند که در آن باید تمام اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.

هویت-بررسی-تنظیم

برخی از اطلاعات مانند نام ، آدرس ایمیل و تاریخ تولد برای شما قبلاً پر شده است ، اما باید با شماره ، آدرس و سایر موارد تأمین اجتماعی خود آنرا گسترش دهید.. 

اگرچه این یک دردسر است ، راه اندازی هرگونه سرویس حفاظت از سرقت هویت است. نکته مثبت اینجاست که IdentityForce به جای اینکه شما را در داشبورد رها کند و امیدوار است راه خود را پیدا کنید ، مستقیماً به یک صفحه تنظیم ارسال می کند.. 

این صفحه تنظیم فقط برای وارد کردن اطلاعات شخصی شما نیست. IdentityForce همچنین از شما می خواهد یک رمز عبور را تنظیم کنید و این امکان را به شما می دهد که احراز هویت دو عاملی را شروع کنید. علاوه بر این ، می توانید هشدارهای تلفن همراه تنظیم کنید. 

داشتن همه چیز در یک صفحه واحد درمان است. به جای حفر کردن در اطراف برای یافتن آنچه مورد نیاز شماست ، IdentityForce یک صفحه تنظیم جامع را به روشی به سبک چک لیست ارائه می دهد. برخی اطلاعات مانند رمز عبور و شماره تأمین اجتماعی شما لازم است ، اما سایر قسمت ها اختیاری هستند مانند شماره حساب پزشکی و شماره گذرنامه شما. 

با وجود اختیاری بودن ، IdentityForce به شما نشان می دهد که می توانید از این اطلاعات محافظت کنید. IdentityForce حتی تا آنجا پیش می رود که می گوید “می توانید اطلاعات ناتمام را در داشبورد خود به روز کنید یا اضافه کنید” در زیر دکمه “ذخیره”. تنظیم حفاظت از سرقت هویت یک درد است ، اما IdentityForce فرایند را بسیار آسان تر می کند.

داشبورد IdentityForce

بعد از اینکه فرم را پر کردید ، به داشبورد منتقل می شوید ، با تعدادی بازشو متناسب با دکمه های مختلف ظاهر می شوید که توضیح می دهد که هر دکمه چه کاری انجام می دهد. علاوه بر اطلاعات شخصی شما و هشدارهایی که ممکن است داشته باشید ، IdentityForce آخرین اخبار سرقت هویت – از جمله هرگونه نقض عمده داده – و همچنین وضعیت محافظت از شما را نشان می دهد.

هویت-بررسی-داشبورد

داشبورد همچنین نشان می دهد که چه تعداد از عناصر هویتی را وارد کرده اید ، و همچنین زمینه هایی برای اطلاعاتی که هنوز وارد نکرده اید را نشان می دهد. از داشبورد می توانید سریعاً با یک کلیک شماره گواهینامه راننده خود را اضافه کنید. 

علاوه بر این ، می توانید حساب های رسانه های اجتماعی خود را در زیر برگه “اطلاعات اجتماعی” متصل کنید. اگر با یک حساب Gmail وارد سیستم شوید ، حساب Google+ شما بطور خودکار کنترل می شود. 

هویت-شناسایی-بررسی-اتصال-حساب

اگر همه اطلاعات خود را وارد کرده باشید ، داشبورد به سادگی یک ابزار نظارت است. با این وجود دلیلی برای ورود به حساب کاربری شما وجود دارد. برگه “منابع” در فهرست سمت چپ شما را به لیست طولانی ابزارهای رایگان می فرستد. این موارد شامل حسابگرهایی برای بازپرداخت وام مسکن ، اجاره اتومبیل در مقابل خرید ، مقایسه کارت اعتباری و صلاحیت رهنی می باشد.

ماشین حساب هویت-بررسی-حسابگر

این بخش گنجینه ای از موضوعات است. علاوه بر ماشین حساب ها ، IdentityForce شامل پیوندهایی برای بارگیری برنامه موبایل و IdentityForce برنامه های محافظت از رایانه شخصی ، نامه های نمونه ای برای امتناع از نامه های ناخواسته و اختلافات اعتباری ، کتابچه راهنمای اقدام کامل مصرف کننده و واژگان گسترده ای از اصطلاحات مالی. 

IdentityForce یک دوره خرابی در محافظت از هویت شما در بالای نظارت بر اطلاعات شخصی شما فراهم می کند. به جای امید به بهترین ها ، IdentityForce ابزاری را که باید برای محافظت در اختیار داشته باشید به شما می دهد ، بنابراین اگر اتفاقی بیفتد ، دقیقاً می دانید چه کاری انجام دهید.

حفاظت

همانطور که در بخش “قیمت گذاری” در بالا ذکر شد ، IdentityForce محافظت را بر اساس میزان پولی که خرج می کنید محدود نمی کند. برنامه سطح پایه ، UltraSecure ، شامل همه چیز شما نیاز است ، با 1،000،000 دلار بیمه سرقت هویت در این مرکز است. این استاندارد برای اکثر سرویس های محافظت در برابر سرقت هویت است (برای مثال ، نمای تماشای شناسه ما را بخوانید).

با این حال ، بعید نیست که شما نیاز به ادعای خود داشته باشید. برنامه پایه ، کلاهبرداری ، تغییر آدرس ، سوابق دادگاه ، وب تاریک ، وام های پرداخت روزانه ، لیست های متخلف جنسی و حساب های رسانه های اجتماعی را برای هرگونه استفاده از اطلاعات شخصی شما نظارت می کند. در هر چیزی که ظاهر شود ، از طریق پیام متنی و ایمیل به شما اطلاع داده می شود. 

از IdentityForce در مناطقی که امکان نظارت نیز وجود ندارد ، محافظت کرده اید. به عنوان مثال ، می توانید شناسه پزشکی خود را از داشبورد خود بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که شما تنها فردی هستید که از مزایای پزشکی خود استفاده می کند. علاوه بر این ، IdentityForce به شما امکان می دهد در صورت از دست دادن کیف پول ، کارتهای اعتباری و بدهی را به سرعت فسخ کنید.

اگر به برنامه UltraSecure + اعتباری بروید ، همچنین می توانید مانیتورینگ ، گزارشات و نمرات اعتباری سه گانه را دریافت کنید. IdentityForce همچنین یک ردیاب و شبیه ساز نمره اعتباری را با این طرح فراهم می کند. 

اگرچه IdentityForce تمام پایه های مورد نیاز خود را پوشش می دهد ، بسته حفاظت اصلی آن چیزی نیست که ما را تحت تأثیر قرار خدمات بیشتر قرار دهد. از این گذشته ، استاندارد برای هرگونه خدمات محافظت در برابر سرقت هویت باید محافظت کامل باشد ، بنابراین IdentityForce هنگام نظارت بر داده های شما ، قالب را خراب نمی کند. منابع برجسته شامل آنچه هستند. 

همه چیز از انتخاب ایمیل های بازاریابی گرفته تا حل و فصل اختلافات خودرو ، در بخش “منابع” داشبورد بسیار گسترده است. IdentityTheft هیچ چیز جدیدی از ماشین حساب های ذکر شده در بخش “سهولت استفاده” در بالا ارائه نمی دهد ، اما همه چیز را در یک نقطه واحد ترکیبی می کند. 

این منابع اطلاعات لازم را برای حل هر مسئله ای که ممکن است داشته باشید به شما می دهند ، اما علاوه بر این ، در وهله اول به جلوگیری از وقوع آن مسائل کمک می کنند. در حالی که اکثر سرویس های محافظت در برابر سرقت هویت به سادگی اطلاعات شخصی شما را کنترل می کنند ، IdentityGuard ابزارهای تبلیغاتی را ارائه می دهد تا بتوانید در وهله اول ایمن باشید.

پشتیبانی

IdentityForce یک برگه “پشتیبانی” در داشبورد شما فراهم می کند ، که پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید را آسان می کند. با کلیک بر روی آن ، سه زبانه ایجاد می شود. دو مورد اول ، «ترمیم» و «بیمه» ، اطلاعات اساسی در مورد اینکه در صورت نیاز به احیای هویت خود یا مطالبه بیمه ای ، چه کاری باید انجام دهند ارائه می دهد. آخرین مورد ، “مرکز پشتیبانی” ، شما را به سمت دانش می برد. 

صفحه شناسایی شخصیت-بررسی-پشتیبانی

پایگاه دانش همان فضایی را با سایر وب سایت ها به اشتراک نمی گذارد ، اما در ابتدا آشکار نیست. مقالات پشتیبانی به نه دسته تقسیم می شوند ، و کلیک کردن بر روی یک دسته ، لیست کوتاهی از سوالات مربوط به آن را تشکیل می دهد. IdentityForce همه چیز را مانند سؤالات متداول درج می کند ، به این معنی که هر سوال یک پاسخ کوتاه دارد که می توانید با کلیک کردن روی سؤال آن را پیدا کنید.

شناسایی شخصیت-بررسی-پایگاه دانش

برای هشت مورد از این 9 دسته ، صفحه به سادگی با لیستی از سوالات به روز می شود ، و ناوبری برتر را دست نخورده نگه می دارد. با این حال ، کلیک کردن بر روی “منابع داشبورد جدید” شما را به صفحه ای مجزا با لیستی از فیلم ها سوق می دهد ، نه فرمت FAQ که با دیگر دسته ها مشاهده می شود. 

پایگاه دانش بسیار عالی است ، بیشتر به سؤالات ساده پاسخ می دهد و شما را به سمت حمایت از هرگونه مشارکت بیشتر سوق می دهد. عجیب است که یکی از این مقوله ها شما را به یک صفحه جداگانه می برد. این یک موضوع کوچک است ، به طور کلی ، اما باعث می شود منطقه پشتیبانی – مانند ناوبری اصلی وب سایت – دچار مشکل شود. 

اگر به پشتیبانی نیاز دارید ، باید با IdentityForce تماس بگیرید. می توانید با استفاده از دکمه “سؤالات” در انتهای صفحه ، یک ایمیل بفرستید یا پیام بگذارید ، اما برای هر چیز جدی ، ترجیح دادن به تلفن با شخصی روش ترجیحی تماس است. خوشبختانه ، پاسخ های پشتیبانی منتظر هستند که تماس شما را بطور شبانه رو انجام دهند. 

خارج از طراحی عجیب پایگاه دانش ، پشتیبانی بسیار عالی است. IdentityForce مانند منابع موجود در داشبورد شما ، آموزش و پشتیبانی را در یک منطقه مخلوط می کند. 

پاسخ هایی برای سؤالات مربوط به خدمات وجود دارد ، مانند “چگونه می توان آستانه فعالیت بانکی و کارت اعتباری خود را تنظیم کردم” علاوه بر پاسخ های آموزش عمومی ، مانند “آیا می توانم نسخه رایگان گزارش اعتباری خود را تهیه کنم”.

حکم

از نظر قیمت و حمایت ، IdentityForce گزینه دیگری برای محافظت از سرقت هویت است. با این حال ، این لیست را با لیست فراوان از منابع رایگان و داشبورد بسیار شگفت انگیز طراحی کرده است. این بالاتر از سایر خدمات محافظت در برابر سرقت هویت است ، اما دیگر هیچ هزینه ای دریافت نمی کند ، و این یک انتخاب آشکار برای اطمینان از اطلاعات شخصی شما است. 

شما می توانید بایگانی ما را در بررسی های محافظت در برابر سرقت هویت مرور کنید ، اما نمی خواهید خدمتی را با قدرت به عنوان IdentityForce پیدا کنید. سرویس های محافظت از سرقت هویت باید همه جعبه ها را نشان دهد و این کار را با یک رابط کاربری مدرن و قیمت مناسب انجام می دهد. 

آیا قصد دارید از دو هفته آزمایشی رایگان IdentityForce استفاده کنید؟ درمورد تجربه خود در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن شما سپاسگزاریم. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map