نقد و بررسی ID Watchdog – به روز شده در آوریل 2020

نقد و بررسی مرورگر شناسه

اگرچه ساده ترین کاربرد آن نیست ، ID Watchdog یک گزینه قدرتمند و با قیمتی مناسب برای چندین ارائه دهنده پیشرو در زمینه سرقت هویت است. بخوانید که چرا ما در این بررسی کامل Watchdog شناسه دوست داریم.


id-watchdog-slider1

id-watchdog-slider2

id-watchdog-slider3

id-watchdog-slider4

id-watchdog-slider5

قبلی

بعد

ID Watchdog که در سال 2017 توسط Equifax به دست آمده است ، از سال 2005 میلادی آغاز شده و خدمات محافظت از سرقت هویت و ترمیم را با قیمت مناسب ارائه می دهد. این پیشنهاد هنوز دست نخورده است ، در حالی که ID Watchdog از نظر قیمت در حالی که از نظر ویژگی های آن رقابت می کند ، پایین تر از سطح رقابت قرار دارد.. 

این سرویس به روز نشده است ، و این یک چیز خوب است. با این حال ، قابلیت استفاده نیز بهبود نیافته است. اگرچه ID Watchdog یک سرویس خراب نیست ، اما در هنگام تنظیم بیش از یک موضوع ایجاد می کند. گفته می شود ، حفاظت ، به ویژه برای قیمت ، بهترین راهنمای راهنمای سرقت هویت ما است. 

در این بررسی Watchdog ID ، ما می خواهیم تجربه خود را بعد از بیرون کشیدن آن برای یک تست آزمایشی به تفصیل بیان کنیم. در طول راه ، قبل از صدور حکم خود ، درباره ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، محافظت و پشتیبانی صحبت خواهیم کرد.

امکانات

ID Watchdog دارای یک لیست استاندارد از ویژگی ها ، از جمله 1.000.000 دلار بیمه ، نظارت بر وب تیره و هشدارهای قابل تنظیم است. صادقانه بگویم ، این ویژگی ها به تنهایی چشمگیر نیستند. با این حال ، با توجه به قیمت پایین ، این لیست می درخشد. 

پوشش موجودی است ، اما ID Watchdog با مدیریت پرونده بر روی آن بنا شده است. اگر هویت شما به عنوان سرپرست شناسه Watchdog به سرقت رفته باشد ، یک مدیر پرونده به مرمت اعزام می شود و کلیه اسناد و مدارک را به عهده می گیرد ، بنابراین لازم نیست.

مرکز تلفن که در آن مدیران این پرونده کار می کنند نیز بطور شبانه روزی باز است و قادر به ارائه پشتیبانی در بیش از 100 زبان است. 

با این وجود نباید مشکلی ایجاد کنید. ID Watchdog مانیتورینگ “اساسی” و “پیشرفته” را ارائه می دهد ، که هر دو در دو سطح خدمات ارائه می شوند. “پایه” شامل نظارت بر سوابق عمومی ، مجوزها ، گواهینامه ها و موارد دیگر برای دیدن اینکه آیا کسی از اطلاعات شخصی شما استفاده می کند یا خیر. 

نظارت “پیشرفته” با نگاهی به تغییر ملی خدمات آدرس ایالات متحده و وام های فرعی ، عمیق تر می شود. همچنین وب تاریک را پوشش می دهد ، از طریق وب سایت ها ، اتاق های گفتگو و انجمن های مرتبط با قاچاق اطلاعات سرقت شده ، اسکن می کند. 

اگرچه یک بازار طاقچه است ، ID Watchdog مخصوصاً برای متخصصان پزشکی مفید است. این پایگاه داده ملی شناسایی ارائه دهنده ملی نظارت می کند. اگر غافل باشید ، یک شماره NPI یک شناسه 10 رقمی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده است. اگر شخصی هویت یک متخصص پزشکی را به سرقت ببرد ، می تواند از این شماره برای لکه دار کردن عمل پزشک استفاده کند..

اگر چیزی در مناطق مختلفی که مانیتور ID Watchdog ظاهر می شود ، فوراً به شما اطلاع داده می شود ، و می توانید آن اعلان ها را شخصی سازی کنید. اگرچه ID Watchdog همیشه مهم نیست که از کجا تهیه می شود ، می توانید آن را از طریق برنامه تلفن همراه ، متن ، تماس تلفنی یا ترکیبی دریافت کنید. شما همیشه هشدارهای ایمیل دریافت خواهید کرد.

بررسی اجمالی ویژگی های Watchdog ID

قیمت گذاری

ID Watchdog یک لیست محصول ساده دارد. این سرویس بدون توجه به کدام یک از دو طرح – “plus” یا “پلاتین” – شما انتخاب می کنید. در صورت سرقت هویت ، 1000،000 دلار از پوشش ، نظارت بر وب تاریک ، هشدارهای قابل تنظیم و ترمیم کاملاً مدیریت شده دریافت می کنید. 

با این حال ، برنامه “پلاتین” گران تر نیز با نمرات و گزارش های اعتباری از Equifax ، Experian و TransUnion همراه است..

با دیدن اینکه می توانید نمرات اعتباری به روز را به صورت آنلاین دریافت کنید ، هرچند “به علاوه” جذاب تر است. فقط با 15 دلار در هر ماه ، این یک ارزش عالی است ، به خصوص در مقایسه با LifeLock ، که حدود 20 دلار بیشتر برای یک برنامه مشابه هزینه می کند (بررسی LifeLock ما را بخوانید).

حتی خدمات با قیمت مناسب چند دلار گرانتر از ID Watchdog (برای نمونه ای از آن ، بررسی گارد هویت ما را بخوانید). 

این هم اگر ماهانه پرداخت کنید ، ID Watchdog به شما امکان می دهد چرخه صدور صورتحساب سالانه را در صورت پرداخت انتخاب کنید ، و اگر به دنبال آن بروید ، دو ماه حمایت را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. این قیمت ماهانه برنامه “plus” را در حدود 12.50 دلار به ارمغان می آورد.

ID Watchdog Platinum

همانطور که گفته شد ، شما نمرات اعتباری و گزارش های “plus” را از دست نمی دهید. اگر بخواهید این برنامه را بدست آورید ، که ارزش آن را ندارد با توجه به افزایش قیمت.

اگرچه “پلاتین” هنوز ارزان تر از رقابت است – برنامه مشابه در IdentityForce حدود 5 دلار بیشتر در ماه است ، همانطور که در بررسی IdentityForce ما می بینید – نسبت به “به علاوه” گران قیمت است. 

مهم است که طرحی را که می خواهید با آن بچسبانید انتخاب کنید ، زیرا ID Watchdog پیشنهاد بازپرداخت در برنامه های ماهانه را نمی دهد. 

برنامه های سالانه سردرگمی وجود دارد. در رابطه با خدمات ، ID Watchdog می گوید “اگر قبل از پایان دوره سالانه خود خاتمه دهید ، مبلغی را به شما بازپرداخت می کند.” با این حال ، این همچنین به یک برنامه سه ساله اشاره می کند ، که ما نمی توانیم پیدا کنیم. 

این ادعا در تضاد مستقیم با صفحه محصول آن است ، که می گوید: “شما ممکن است هر زمان لغو شوید. با این حال ما بازپرداخت ماه جزئی را ارائه نمی دهیم. ” احتمالاً ، اگر شما یک برنامه سالانه خریداری کنید ، شناسه Watchdog شما را برای تمام ماههایی که قبلاً استفاده نکرده اید بازپرداخت می کند ، اما هیچ هزینه ای را برای آن ماه که شما لغو می کنید بازپرداخت نمی کند..

راحتی در استفاده

ID Watchdog وب سایت خاصی ندارد ، اما این کار را انجام می دهد. این بیش از چند سال از تاریخ گذشته است ، اما با توجه به اینکه سایت به چه میزان کم است ، پیدا کردن راه حل آن دشوار نیست. در نتیجه ، وب سایت کوچکتر همچنین منجر به اطلاعات محدودی درباره آنچه می خرید هنگام رسیدن زمان ثبت نام می شود. 

به عنوان مثال ، دو جستجو در گوگل و بیش از چند دقیقه به وب سایت رسمیت یافت تا دریابید که ID Watchdog 1،000،000 دلار بیمه ارائه می دهد. آنچه باید در صفحه محصول ذکر شود در عوض در یک سلسله مراتب از صفحات پنهان شده است ، که به عنوان آخرین گزینه از برگه “مرکز مراقبت از مشتری” از صفحه “تجربه تماشای شناسه” ذکر شده است.. 

وب سایت id-watchdog-review-وب سایت

به طور مشابه ، سیاست بازپرداخت ، همانطور که در بالا ذکر شد ، در صفحه محصول مشخص نشده است. درعوض ، این متن با همه شرایط و ضوابط نوشته شده است ، که فقط از طریق صفحه اصلی وب سایت قابل یافتن است. 

این امر می تواند یک چیز باشد اگر توضیحات کوچک در عمق وب سایت پنهان باشد ، اما در اینجا اینگونه نیست. اطلاعات ضروری ، مانند سیاست بازپرداخت و میزان پوشش ، در صفحه محصول روشن نیست. علاوه بر این ، این اطلاعات با سایر اطلاعات بی ربط مخلوط شده است. 

به عنوان مثال ، منوی اصلی وب سایت دارای بخشی با عنوان “مزایای کارمندان” است. به شما بخشیده می شود که تصور کنید که این کار را برای کارمندان ID Watchdog انجام دهید ، همانطور که در ابتدا انجام دادیم ، اما این صفحه در واقع برای محافظت در برابر سرقت هویت تجاری است. مطمئناً زبانه ای با این نام بسیار گیج کننده خواهد بود. 

صفحه محصول – که در فهرست اصلی “خدمات دیده بان شناسه” ذکر شده است ، بسیار خوب است. این مقایسه ای از دو سطح را ارائه می دهد و حتی توضیح مختصری در مورد هر ویژگی ارائه می دهد. پس از انتخاب برنامه خود ، روند پرداخت مختصر است. چرخه صورتحساب خود را انتخاب خواهید کرد ، اطلاعات پرداخت خود را وارد کرده و روی “ارسال” کلیک کنید. 

id-watchdog-review-product-page

از آنجا ، تنظیم حساب را شروع می کنید. ID Watchdog فقط اطلاعات اساسی از جمله نام ، شماره تلفن ، شماره تأمین اجتماعی و آدرس منزل را درخواست می کند. در این صفحه ، ID Watchdog دارای مهر و موم است که می گوید: “30 روز ضمانت برگشت پول: هر زمان را فسخ کنید.” ما نفس خود را بر این ادعا نمی گذاریم.

ID Watchdog ورود

پس از گردآوری اطلاعات شخصی خود ، می توانید به داشبورد ID Watchdog وارد شوید و ، مرد ، آیا این یک دیدن ناامیدکننده است. بخش “مرور کلی” به شما نمی توان کلی از هر چیزی را ارائه داد. نام شما ، محصولی را که خریداری کرده اید نشان می دهد و هنگام ثبت نام برای یک حساب کاربری خود را نشان می دهد.

id-watchdog-review-dashboard-نمای کلی

سایر برگه ها ، “حساب” و “ابزار پیشرفته” نیز به طور مشابه فاقد اطلاعات هستند. “حساب” به شما امکان می دهد اطلاعات شخصی خود را تغییر دهید ، که نیازی به رمز عبور ندارد. درنظر گرفتن شناسه Watchdog یک سرویس محافظت از سرقت هویت است ، این یک نظارت بیش از حد برای نادیده گرفتن است. 

حتی با آن ، صفحه “ابزارهای پیشرفته” بدترین مجرم است. این برنامه می گوید: “برنامه شما شامل ابزارهای اضافی مانند برنامه تلفن همراه ما ، کیف پول از دست رفته و بیمه برای اطمینان از دسترسی به داده های خود در صورت نیاز است و به شما برای بهبودی در صورت کلاهبرداری یا سرقت هویت کمک می کند ،” و این همان است. هیچ پیوندی برای بارگیری این ویژگی ها یا نشانه های دیگری از چگونگی دسترسی به آنها وجود ندارد. 

ابزار-شناسه-بررسی-بررسی-پیشرفته

تنها تب مفید “راهنمای خدمات” است که PDF را با جزئیات مشخصات حساب شما بارگیری و باز می کند. با این حال ، حتی در این صورت ، هیچ شفاف سازی وجود ندارد. به عنوان مثال ، این سند در مورد حمایت از اعتبار كودك صحبت می کند و ادعا می کند “ID Watchdog تنها ارائه دهنده مزایای قابلیت قفل کودک آنلاین است” ، که صحیح نیست. 

می گوید قفل کودک را می توانید از طریق حساب Watchdog ID خود فعال کنید ، اما بعد از جستجوی داشبورد بی سیم ، هیچ چیزی پیدا نکردیم.

به روزرسانی های Watchdog ID

بعد از گذشت 20 دقیقه یا همین حدود ، متوجه شدیم که داشبورد شروع به تغییر می کند. هربار که به بخش جدیدی می گشتیم ، یک برگه جدید در نوار بالا نشان داده می شود ، یا وقتی به صفحه ای که قبلاً بازدید کرده بودیم برگشتیم ، بخش های جدیدی را روی آن قرار می دهد..

مدتی طول کشید تا همه چیز به طور کامل وارد شود – تقریباً یک ساعت یا تقریباً – اما یکبار که این کار انجام شد ، داشبورد بسیار مفیدتر بود. ID Watchdog هر ناحیه مورد نظر را اسکن می کرد ، همچنین وضعیت اسکن را نشان می داد. علاوه بر این ، بخشی برای هشدارها اضافه شده است ، که در آن می توانید هر چیزی را که به نام خود می چرخد ​​، مشاهده کنید. 

شکل نهایی داشبورد بسیار بهتر از آن چیزی است که برای اولین بار با آن روبرو شدیم ، اما ID Watchdog خالی از لطف نیست. غیر منطقی نیست که فرض کنیم شخصی در داشبورد سقوط کند – ID Watchdog بلافاصله پس از پرداخت شما را چکمه می کند – نگاهی به اطراف می اندازد و تصمیم می گیرد که چیز دیگری برای آن وجود نداشته باشد.

id-watchdog-review-update-dashboard

برداشت اول همه چیز است ، و ID Watchdog چندان خوب نیست. یک ایمیل خوش آمدید یا هیچ علامتی مبنی بر تنظیم داشبورد وجود ندارد. 

در حقیقت ، در حین آزمایش ، ما با وجود تلاش های زیادی برای تنظیم مجدد گذرواژه ، پس از عدم موفقیت مدیر رمز عبور ، ورود به سیستم ، هرگز ایمیلی از ID Watchdog دریافت نکردیم.. 

ساعت ها منتظر ماندیم ، برگشتیم ، صبر کردیم و دوباره گره زدیم ، اما چیزی نیامد. سرانجام ، برای تنظیم مجدد رمز عبور ، مجبور شدیم با ID Watchdog تماس بگیریم (می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن تجربه را در بخش “پشتیبانی” در زیر بخوانید). 

برنامه موبایل Watchdog ID

ID Watchdog همچنین یک برنامه موبایل ارائه می دهد که بسیار جذاب تر از داشبورد دسکتاپ است. از لحاظ عملکرد محدودتر است. در ابتدا ، ما به امید یافتن برخی از ویژگی های شرح داده شده در راهنمای خدمات ، مانند مدیر رمز عبور ، برنامه را نصب کردیم ، اما آنها را پیدا نکردید. 

برنامه تلفن همراه به شما امکان می دهد اعتبار خود را قفل کنید ، مواردی را به طاق کیف پول گم شده خود اضافه کنید و هشدارها را مشاهده کنید. طاق کیف پول گم شده جالب ترین ویژگی است ، زیرا به شما امکان می دهد در صورت گم شدن کیف پول ، مدارک معتبر را مشاهده کنید. با این کار ، ما نمی دانیم که چند نفر با داشتن لیستی از اطلاعات حساب در کیف پول خود در حال گردش هستند. 

خارج از اضافه کردن اطلاعات جدید ، که انجام آن راحتتر در دسک تاپ است ، برنامه تلفن همراه به سادگی یک مرکز اطلاع رسانی است. این کار خوبی را در آن انجام می دهد ، هر چند. در صفحه اعلان ها ، دکمه ای برای “تماس با Watchdog ID برای بررسی” وجود دارد که به طور خودکار خط پشتیبانی را برای شما شماره گیری می کند.

حفاظت

ID Watchdog هر کاری را انجام می دهد که یک سرویس حفاظت از سرقت هویت است ، باید مرتباً بر اعتبار ، اطلاعات مالی و اطلاعات شخصی شما نظارت کند. با این حال ، با نظارت بر شبکه های اجتماعی ، کاهش تقاضای و اطلاع رسانی مجرم جنسی ، فراتر از این است که برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما. 

پس از داشبورد به طور کامل به روزرسانی ، شما می توانید ID Watchdog خدمات و نتایج هر اسکن را ارائه می دهید. به عنوان مثال ، هنگام شروع کار ، “وب تاریک” باید نتیجه مشخصی داشته باشد در حالی که هنوز درحال تغییر اسکناس ملی از پایگاه داده آدرس است. مفید نیست که نه تنها هشدارهای موجود ، بلکه نتایج اسکن ها را نیز مشاهده کنید. 

از میان این ویژگی ها ، ما شبکه اجتماعی را بیشترین نظارت را دوست داریم. می توانید فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و LinkedIn خود را با ID Watchdog گره بزنید ، اما بیش از آن ، می توانید هنگامی که ID Watchdog شما را از تغییرات هشدار می دهد ، سفارشی کنید. می توانید شدت هشدارها را در 14 گروه تنظیم کنید ، به عنوان مثال ، می توانید geodata را به “خفیف” و “نژادپرستی-تبعیض آمیز” تبدیل کنید به شدید..

تنظیمات id-watchdog-review-social-media

همه این نظارت ها ترکیب شده تا گزارش قرار گرفتن در معرض شما را تشکیل دهند ، که نشان می دهد چه اطلاعاتی در رسانه های اجتماعی می تواند شما را به سرقت هویت قرار دهد. اگرچه به اندازه نمره مدیریت ریسک گارد هویت کاملاً فراگیر نیست ، اما گزارش قرار گرفتن در معرض نمایش خوبی است. 

داشبورد فقط برای نظارت بر رسانه های اجتماعی یا هشدارهای شما نیست. در صورت دسترسی غیرمجاز نیز می توانید اعتبار خود را قفل کنید. در برگه “اعتبار” ، که بعد از به روزرسانی های فوق نشان داده می شود ، گزینه ای وجود دارد که اعتبار خود را با هر یک از سه دفتر پیشرو قفل کنید. اگر از یک برنامه “plus” استفاده می کنید ، فقط Equifax نمایش داده می شود. 

id-watchdog-بررسی-اعتبار-قفل

پشتیبانی

تنها یک راه برای ارائه خدمات به مشتری با ID Watchdog وجود دارد: از طریق تلفن. فقدان یک برگه پشتیبانی در داشبورد نظارتی در طراحی ندارد. در خارج از راهنمای خدمات و وبلاگ شرکت ، منابع خودیاری وجود ندارد. پشتیبانی تلفن تنها مسیری است ، اما خوشبختانه مؤثر است. 

ما به رمز عبور فراموش شده خود رسیدیم و خوشحال شدیم که ما مجبور نیستیم با یک تلفن تلفنی خودکار یا هر چیز دیگری از این دست برخورد کنیم. در عوض ، یک ربات از شما استقبال می کند ، از شما می خواهد که در یک بررسی بمانید و شما را مستقیماً با یک نماینده خدمات مشتری متصل کنید.

حل این درخواست نسیم بود. این نماینده از برخی اطلاعات اولیه برای تأیید تماس ، از جمله چهار رقم آخر SSN که با آنها امضا کردیم ، درخواست کرد و به کمک آنها رسیدیم. حتی تجربه کوتاهی که در گذشته داشتیم ، به توانایی ID Watchdog در مواجهه با درخواست های جدی تر اعتماد به نفس بالایی می دهد. 

با این وجود ، عدم پشتیبانی ایمیل و پایگاه دانش نمی توان نادیده گرفت. اگرچه ID Watchdog پشتیبانی بصورت تلفنی را بصورت شبانه روزی – و در بیش از 100 زبان) برای بوت شدن ارائه می دهد – این جایگزینی برای پشتیبانی ایمیل و منابع خودی برای شما نیست. شما حتی نمی توانید ابتدا حساب خود را بدون تماس با شناسه Watchdog لغو کنید.

حکم

ID Watchdog در طول راه اندازی بیش از چند سکسکه ارائه می دهد ، اما حتی به عنوان یک دستگاه روغنی ضعیف ، آن را سزاوار توجه شما قرار می دهد. این بسته بندی در همان ویژگی ها ارزان تر از رقابت است. به گفته این ، شما گزینه های پشتیبانی و قابلیت استفاده برای کاهش قیمت ناچیز را تجارت می کنید. 

اگر راحتی و گزینه های پشتیبانی برای شما مهم است ، حتما بررسی های دیگر درباره حفاظت از سرقت هویت ما را بخوانید. با وجود این ، اما با وجود آن ، کمترین اهمیت را به ID Watchdog می دهد. 

نظر شما در مورد خدمات چیست؟ آیا قصد دارید یکبار امتحان کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

سؤالات متداول در مورد دیده بان شناسه

 • ID Watchdog چیست؟?

  ID Watchdog یک سرویس حفاظت از سرقت هویت است که بر روی شماره های تأمین اجتماعی ، اطلاعات حساب بانکی ، سوابق پزشکی و موارد دیگر درباره نقاط احتمالی کلاهبرداری نظارت می کند. اگر هویت شما در حین استفاده از سرویس به سرقت رفته باشد ، بازپرداخت هزینه و یک مدیر پرونده اختصاصی برای ترمیم هویت را دریافت خواهید کرد.

 • ID Watchdog چقدر است?

  ID Watchdog دو برنامه ارائه می دهد: به علاوه و حق بیمه. “به علاوه” ماهانه 14.99 دلار و “حق بیمه” در صورت صورتحساب ماهانه 19/95 دلار در ماه است. در صورت صورتحساب سالانه ، هر دو برنامه به صورت رایگان دو ماه خدمات ارائه می دهند ، قیمت را به ترتیب به 149.99 دلار و 199.95 دلار کاهش می دهند..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map