بررسی حفاظت از سرقت هویت ADT – بروزرسانی سال 2020

بررسی حفاظت از سرقت هویت ADT

اگرچه احتمالاً ADT را از بین همه علائم موجود در حیاط افراد بهتر می شناسید ، این شرکت امنیتی دیرینه خدمات دیجیتال را نیز ارائه می دهد. حفاظت از سرقت هویت ADT ارزان ترین ارائه در حال حاضر در بازار است ، اما همچنان گسترده است ، همانطور که می توانید در این بررسی بخوانید.


adt-slider1

adt-slider2

adt-slider3

adt-slider4

adt-slider5

قبلی

بعد

ADT مدت ها است که در سال 1874 به عنوان سیستم هشدار مبتنی بر تلگراف توسط ادوارد ا. کالاهان تأسیس شده است. او این ایده را پس از ورود سارق به خانه الیشا اندروز ، رئیس شرکت طلای طلای سهام و سهام داشت.. 

از آن زمان ، ADT همچنان به ارائه سیستم های امنیتی برای خانه ها و مشاغل ، اما اخیراً وارد قلمرو حفاظت از سرقت هویت شد. در این بررسی ADT Identity Prft Protection، ما می خواهیم ببینیم که آیا این چیزها دارای چک لیست هایی است که می تواند آن را در لیست بهترین محافظت از سرقت هویت ما قرار دهد. 

در سال 2018 منتشر شد ، ADT Identity Theft Protection با هدف ارائه پوشش های اساسی با قیمت مناسب. بخشی از مجموعه “امنیت دیجیتال” ، حفاظت از سرقت هویت تنها محصولی است که هم اکنون در این مجموعه موجود است ، اگرچه ADT قصد دارد در آینده محافظت از شبکه خانگی و یک شبکه خصوصی مجازی را آزاد کند.. 

به عنوان یک شروع برای محدوده ، حفاظت از سرقت هویت چشمگیر است ، اگرچه برخی ویژگی های مهم را از دست نمی دهد. نظارت بر رسانه های اجتماعی گنجانده نشده است ، و یافتن برخی از منابع آموزشی دشوار است. با این حال ، با توجه به اینکه خدمات بسیار ارزان است ، از این موارد بسیار ساده است.

امکانات

برای قیمت ، محافظت از سرقت هویت ADT با ویژگی های موجود است. با وارد شدن به بخش بعدی ، ADT چند لایه حفاظتی ارائه نمی دهد. در عوض ، همه چیز در ردیف پایه قرار دارد ، و با قیمت مناسب ، در آن. آنچه در غیر این صورت لیست ویژگی های سهام با توجه به نرخ بسیار چشمگیر تر به نظر می رسد. 

حمایت اصلی شامل نظارت بر کارتهای اعتباری ، حسابهای بانکی ، شماره تأمین اجتماعی ، گذرنامه ، گواهینامه رانندگی ، بیمه پزشکی ، آدرس و موارد دیگر می باشد. ADT علاوه بر ردیابی استفاده از اطلاعات شما ، شبکه تیره را نیز به دلیل کلاهبرداری احتمالی ، که زمینه پرورش مجرمان سایبری است ، مشاهده می کند.. 

در صورت نمایش هر چیزی ، از طریق داشبورد آنلاین خود مطلع می شوید ، که در بخش “سهولت استفاده” در زیر بیشتر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. علاوه بر هشدارهای داشبورد ، می توانید اعلان های ایمیل و اطلاعیه های تلفن همراه را نیز تنظیم کنید. متأسفانه ، برنامه تلفن همراه وجود ندارد ، بنابراین هشدارهای تلفن همراه فقط از طریق متن انجام می شوند. 

در صورت سرقت هویت شما ، از بازپرداخت ADT مبلغ 1000،000 دلار بازپرداخت هزینه های مربوط به سرقت هویت حمایت می شود. مهم نیست که چه وقت خبرها اعتصاب می کنند ، ADT دارای متخصصان قطعنامه است که در انتظار کمک به شما هستند. برای کمک به بازیابی مجدد هویت خود می توانید با ADT بصورت شبانه روزی تماس بگیرید. 

آنچه قیمت ADT را از هم جدا می کند این است که شامل یک گزارش اعتباری سالانه از Experian است. همچنین می توانید نمره اعتباری خود را ماهانه از داشبورد خود کنترل کنید. اگرچه این موارد برای قیمت بسیار زیاد است ، اما امکان انتخاب گزارش اعتباری از هر سه دفاتر اعتباری وجود ندارد.  

برخی از ویژگی های دیگر نیز وجود ندارد ، یعنی نظارت و بینش رسانه های اجتماعی. برخی از خدمات حفاظت از سرقت هویت ، مانند هویت گارد ، شامل یک گزارش بینش اجتماعی است که نحوه استفاده شما از اطلاعات شخصی خود را در رسانه های اجتماعی نظارت می کند و آیا این استفاده شما را در معرض خطر قرار می دهد.. 

ADT در مورد رسانه های اجتماعی زیاد صحبت نمی کند ، درعوض مناطقی مانند سوابق دادگاه و بانک اطلاعات تغییر ملی آدرس USPS را زیر نظر می گیرد. اگرچه اینها زمینه های ضروری برای پوشش هستند ، اما نظارت بر رسانه های اجتماعی فقط اهمیت بیشتری پیدا می کند. 

بررسی اجمالی ویژگی های حفاظت از سرقت هویت ADT

قیمت گذاری

ADT ارزانترین سرویس حفاظت از سرقت هویت را که ما دیده ایم ، دارد. اگرچه می توانید با برنامه “اقتصاد” گارد هویت یک زن و شوهر صرفه جویی کنید – در مورد آن در بررسی گارد هویت بخوانید – این ویژگی هایی را که ADT ارائه می دهد ارائه نمی دهد. یعنی ، ADT شامل گزارش اعتبار سالانه و نمره از Experian است.

این در مقایسه با خدماتی مانند LifeLock بسیار زیاد است ، که تقریباً 25 دلار بیشتر از ADT برای گزارش سه گانه هزینه می کند (بررسی LifeLock ما را بخوانید). 

اگرچه شما از Equifax و Transunion گزارش و نمرات دریافت نمی کنید ، اما با ADT صرفه جویی زیادی می کنید. حتی در مقایسه با خدمات با قیمت مناسب ، مانند IdentityForce ، ADT می درخشد (بازبینی IdentityForce ما را بخوانید).

فقط یک برنامه برای انتخاب وجود دارد ، اما می توانید حداکثر پنج عضو را به آن برنامه اضافه کنید. قیمت با کاهش تعداد کاربران کاهش نمی یابد ، اما با توجه به اینکه ADT چقدر ارزان است ، جای نگرانی نیست. ADT چرخه صورتحساب شما را نیز ساده نگه می دارد. شما یک بار در ماه بارگیری می کنید تا زمان لغو آن. 

ما از رویکرد صریح و قدردانی قدردانی می کنیم ، هرچند که وقتی نوبت به بررسی رسید می تواند ناامید کننده باشد. ADT برای محافظت در برابر سرقت هویت خود تخفیفی ارائه نمی دهد ، به این معنی که شما نمی توانید یک سال را به صورت مقدماتی برای نجات چند استخوان خریداری کنید. قیمت به اندازه کافی کم است که در اکثر موارد مهم نیست ، اما یک برنامه سالانه هنوز هم خوشحال است.

نرخ پایین برخی از جنبه های دیگر قیمت گذاری را تحت تأثیر قرار می دهد. به عنوان مثال ، سیاست بازپرداخت مشخصی وجود ندارد. ما به یک نماینده پشتیبانی مراجعه کردیم که گفت برای کسب اطلاعات بیشتر باید با بخش روابط مشتری تماس بگیریم. پس از پاک کردن وب سایت ، هیچ گونه بازپرداخت بازپرداختی پیدا نکردیم. 

به احتمال زیاد بازپرداخت ها به صورت موردی پردازش می شوند ، که برای بیشتر افراد به معنای عدم وجود سیاست بازپرداخت است. رویکرد سر راست حتی در آنجا وجود دارد. آنچه را برای آن پرداخت می کنید ، تا زمانی که تصمیم به پرداخت هزینه آن را دارید. با این حال ، شما همچنین یک سرویس کاملاً برجسته و با قیمت مناسب دریافت می کنید.

راحتی در استفاده

ADT ، با وجود ارائه خدمات امنیتی متعدد ، وب سایت خود را ساده تر می کند. از صفحه اصلی ، می توانید سرویس محافظت در برابر سرقت هویت را در زیر “محصولات و راه حل ها” پیدا کنید. از آنجا ، در مورد انتخاب یک طرح هیچ جای تعجب ندارد. تمام کارهایی که شما باید انجام دهید اینست که برای شروع کار ، روی “اکنون بخرید” کلیک کنید.

آگهی هویت-سرقت-محافظت از بررسی-پرداخت

پرداخت ساده است ، با چند صفحه می خواهد اطلاعات اولیه صورتحساب را وارد کرده و پرداخت را تأیید کنید. ADT از شما نمی خواهد قبل از اتمام خرید ، اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. در واقع ، پس از تأیید پرداخت ، باید منتظر بمانید تا ADT ثبت نام شما را آماده کند ، که ، همانطور که در بررسی Watch Watch Dog ما دیدیم ، احتمالاً چیز خوبی است. 

برای ورود ایمیل ثبت نام ما فقط یک ساعت خجالتی بود که به ما گفت برای گرفتن حمایت از ما یک حساب کاربری ثبت کنیم. ثبت نام ساده است ، با ADT نیاز به نام ، آدرس ایمیل ، رمز عبور و چند سوال امنیتی دارد. این روند راه اندازی فقط برای ایجاد یک حساب ADT است ، هر چند. برای شروع حمایت خود باید کمی کار بیشتری انجام دهید. 

ثبت نام آگهی-سرقت-محافظت-بررسی-ثبت نام

پس از ثبت نام ، به داشبورد خود را نشان می دهید ، که خدمات موجود را نشان می دهد. برای محافظت از سرقت هویت ، این چهار گزینه را شامل می شود: بازیابی هزینه ، حفاظت از هویت ، حل حادثه و مرکز دانش. برای محافظت از خود ، باید روی کادر “استفاده از اکنون” در زیر کادر حفاظت از هویت ، کلیک کنید که مشخص نیست. 

داشبورد آگهی-هویت-سرقت-محافظت از بررسی

از آنجا ، شما به صفحه ثبت نام دیگری خواهید رسید که از همان نام کاربری و رمزعبور به عنوان حساب ADT استاندارد شما استفاده می کند. در اینجا ، شما می توانید حفاظت از سرقت هویت خود ، از جمله وارد کردن شماره تأمین اجتماعی و تاریخ تولد خود ، و همچنین پاسخ به برخی از سؤالات امنیتی را تنظیم کنید.. 

تنظیم-شناسایی-سرقت-محافظت-بررسی

روند ثبت نام ADT دشوار نیست ، اما ناامید کننده است. در کجا باید بروید و آنچه باید انجام دهید روشن نشده است و با داشتن داشبورد جداگانه برای حساب ADT و حفاظت از سرقت هویت ، سیستم می تواند به سرعت گیج شود. شکاف بین دو داشبورد باعث ایجاد برخی از مشکلات پس از راه اندازی نیز می شود.

ADT ورود

مسئله اصلی از این واقعیت ناشی می شود که شما باید دائماً وارد دو بخش شوید. ابتدا باید به داشبورد ADT وارد شوید ، جایی که می توانید خدمات فعال خود را مشاهده کنید ، سپس برای مشاهده هشدارها و اضافه کردن اطلاعات اضافی به داشبورد سرقت هویت وارد شوید.. 

اگرچه ما می توانیم از یک داشبورد متحد درک کنیم ، با توجه به اینکه چند سرویس ADT ارائه می دهد ، بسیاری از حلقه ها را برای پرش از طریق استفاده از سرویس ارائه می دهد.. 

شناسه ADT-سرقت-محافظت از بررسی-هویت-داشبورد

به عنوان مثال ، اگر اخطار دریافت کرده اید و باید در مورد سرقت هویت احتمالی با ADT تماس بگیرید ، باید به داشبورد ADT گزاف گویی کنید ، اما برای دیدن هشدار در ابتدا باید در داشبورد سرقت هویت وارد شوید. محل. 

این یک مورد خواهد بود اگر همه چیز مربوط به سرقت هویت در یک داشبورد باشد ، در حالی که دیگری اطلاعات کلی حساب ADT شما را در اختیار داشت ، اما این طور نیست. 

برخی از ویژگی ها ، مانند بازیابی هزینه و حل حادثه ، در داشبورد اصلی قرار دارند ، در حالی که هشدارها در یکی از سرقت های هویت قرار دارند. با استفاده از عقب و جلو ، برای دستیابی به هر کاری باید دو برگه دائماً باز داشته باشید ، که این امر بیشتر ناامیدکننده است ، با توجه به اینکه بعد از 15 دقیقه عدم فعالیت ، از هر دو نتیجه خارج خواهید شد. 

به گفته این ، داشبورد هویت به راحتی قابل دستیابی است. ADT نمره اعتباری ، هشدارهای جدید ، گزارش های فعلی ، برخی از سؤالات متداول و هشدارهای ماهانه شما را نشان می دهد. پرش به دور و یافتن گزارش برای مناطق مختلف مانیتور ADT و همچنین افزودن اطلاعات جدید در بخش “ویرایش نمایه” آسان است. 

حفاظت

ADT ، همانطور که در بخش “ویژگی ها” در بالا ذکر شد ، اصول اصلی هرگونه خدمات محافظت از سرقت هویت خوب و با قیمت مناسب را نشان می دهد. با این حال ، برخی از ویژگی های حفاظتی وجود ندارد ، که نرخ پایین تر از متوسط ​​را توضیح می دهد. ADT شما را در هنگام ورود به وب تاریک و سوابق عمومی از شما محافظت می کند ، اما خارج از آن ، شما هنوز هم آسیب پذیر هستید. 

بدیهی ترین حذف محافظت از رسانه های اجتماعی است ، اما بیش از آن نوعی سیستم مدیریت ریسک است. محافظت از خود در مقابل سرقت هویت ، همه چیز در مورد مدیریت ریسک است ، مهم نیست که نظارت بر فعالیت مشکوک چقدر دقیق است. ADT هیچ اندازه گیری ای برای اندازه گیری ریسک شما در داشبورد شما ارائه نمی دهد ، این بدان معنی است که شما ناخواسته هویت خود را در معرض خطر قرار می دهید. 

اقدامات پیشگیرانه در بهترین حالت یافتن دشوار است. هیچ اطلاعاتی در مورد ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی شما در داشبورد وجود ندارد. در عوض ، ADT در پس زمینه کار می کند ، بعضی از مناطق معنی دار را اسکن می کند ، اما مناطق مهم دیگری را در این فرآیند از دست نمی دهد. 

قیمت خوب است ، و اگرچه ما می توانیم ADT را بخاطر مبلغی که با نرخ ارز ارائه می شود ، تحسین کنیم ، شما هنوز آنچه را می پردازید دریافت می کنید. 

ADT اگر اتفاقی بیفتد بیشتر تمرکز دارد ، در وهله اول مانع از آن نمی شود و در آن جبهه موفق می شود. برنامه شما با بازپرداخت بودجه و خدمات بازپرداخت سرقت هویت در حدود ساعت 1000،000 دلار ارائه می شود. حداقل اگر هویت شما هنگام استفاده از ADT به سرقت رفته باشد ، در ترمیم آن کمک زیادی خواهید کرد. 

ابزارهای پیشگیری وجود دارد ، هرچند آشکار نیست. از طریق مرکز دانش ، که در بخش بعدی با آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد ، می توانید مقالات مربوط به جلوگیری از سرقت هویت را مشاهده کنید. شما همچنین می توانید ریسک خود را با ابزار RiskCompass اندازه گیری کنید ، که بر اساس پاسخ های شما به برخی سؤالات اساسی ، نمره خطر را ارائه می دهد. 

هویت آگهی-سرقت-محافظت از بررسی-خطر-قطب نما

اگر احتمالاً وجود نداشته باشد ، ممکن است این ابزارها را به طور کامل از دست ندهید ، که به خوبی به جز درج نکردن آنها نیست. به عنوان مثال ، RiskCompass منحصراً از طریق مرکز دانش ارائه می شود ، علی رغم اینکه ابزاری است که به طور خاص برای محافظت از سرقت هویت ساخته شده است. به همین دلیل ، منطقی است که آن را در داشبورد سرقت هویت قرار دهید ، نه در منطقه پشتیبانی.

پشتیبانی

ساده ترین راه برای پیدا کردن پشتیبانی از طریق داشبورد ADT است. یک شماره تلفنی در داشبورد سرقت هویت نمایش داده شده است ، اما این همان است. با وجود این ، از طریق داشبورد معمولی می توانید مرکز دانش را باز کنید ، که همانطور که در بالا گفته شد ، شامل پشتیبانی و همچنین ابزاری برای جلوگیری از سرقت هویت است.. 

آگهی-هویت-سرقت-محافظت از بررسی-دانش-مرکز

اصطلاحاتی مانند “دانش دانش بنیان” و “مرکز دانش” معمولاً بیش از حد است ، زیرا این مناطق فقط منابع پشتیبانی هستند. با این حال ، ADT موفق به کسب درآمد می شود. مرکز دانش مکانی برای کسب دانش است. ADT نکاتی را برای محافظت از خود ، منابع برای تماس با مؤسسات مالی و موارد دیگر ارائه می دهد. 

مرکز دانش فقط همین است. هیچ منبع پشتیبانی واقعی در آنجا وجود ندارد. به عنوان مثال ، سؤالات متداول شامل سؤالاتی از قبیل “نقض اطلاعات” چیست ، اما در مورد مدیریت حساب یا تنظیم سرویس با شما صحبت نمی کند.

یک پایگاه دانش سنتی از طریق مرکز راهنمایی ارائه می شود ، و متأسفانه هیچ پیوندی به آن در داشبورد شما وجود ندارد. باید به وب سایت اصلی که از URL داشبورد استفاده می کند ، بروید و بر روی دکمه “پشتیبانی” در نوار بالای سایت کلیک کنید. 

آگهی-هویت-سرقت-محافظت از بررسی-مرکز-کمک

مباحث تحت پوشش مفید هستند ، اگرچه اساسی هستند ، مانند نحوه مشاهده سابقه صورتحساب یا تغییر سرویس شما. اگرچه ما از تقسیم یک مرکز دانش برای حفاظت از سرقت هویت قدردانی می کنیم ، اما پشتیبانی از دو منطقه دشوار است. دقیقاً مثل دو داشبورد برای مدیریت حساب شما ، پیدا کردن منابع خودیاری می تواند کار سختی باشد. 

با این حال ، تماس با ADT چیزی نیست. مهم نیست که در آن سایت هستید ، ADT دائماً به شما یادآوری می کند که می توانید هر زمان تماس بگیرید. شماره ارائه شده در سایت یک خط پشتیبانی عمومی است که بصورت ساعتی در دسترس است. اگر برای ترمیم هویت به کمک نیاز دارید ، یک شماره جداگانه وجود دارد که می توانید در داشبورد خود مشاهده کنید. 

اگر یک سؤال ساده دارید ، همیشه می توانید از طریق گفتگوی زنده به نتیجه برسید. ADT چت زنده بصورت شبانه روزی را ارائه می دهد ، که می توانید از طریق حباب در سمت راست و پایین وب سایت اصلی شروع کنید. در طول این بررسی به تعداد انگشت شماری رسیدیم و همیشه در کمتر از یک دقیقه با پاسخگویی روبرو شدیم. 

حکم

حفاظت از سرقت هویت ADT یک سرویس محافظت در برابر سرقت هویت ارزان و موثر برای بیشتر اهداف است. اگر می خواهید بیمه ای باشید که در صورت سرقت هویت شما از شما محافظت می کند و سوابق عمومی و وب تاریک را با قیمت مناسب نظارت می کند ، ADT را تحویل می دهد. با این حال ، برای ویژگی های اجتماعی ، بهتر است به جای دیگری نگاه کنید. 

هرچند این ویژگی ها با قیمت سنگین همراه هستند ، همانطور که در بررسی های محافظت در برابر سرقت هویت ما مشاهده می کنید. ADT بیشتر از این راه به آنجا می رود خیلی کمتر ، بنابراین اگر به نظر می رسد مثل شما بازی هستید ، این احتمالاً خدمات مناسبی برای شماست. 

نظر شما در مورد ADT چیست؟ آیا می خواهید برای ثبت نام در یک حساب کاربری اقدام کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

سؤالات متداول درباره حفاظت از سرقت هویت ADT

 • ADT چیست؟?

  ADT مخفف American District Telegraph است. این شرکت در سال 1874 به عنوان یکی از 57 شرکت تلگراف منطقه ای راه اندازی شد و در نهایت با استفاده از سیستم تحویل تلگراف به عنوان ابزاری برای تأمین امنیت مسکونی.

 • ADT چیست?

  ADT یک شرکت امنیتی است که امنیت الکتریکی ، مانیتورینگ زنگ و حفاظت از آتش را برای مشاغل بزرگ و کوچک و همچنین آدرس های مسکونی ارائه می دهد..

 • ADT چقدر هزینه دارد؟?

  امنیت ADT ، حفاظت از آتش و نظارت فقط با قول است. قیمت بسته به محل ، اندازه و دامنه حفاظت متفاوت خواهد بود. ADT همچنین خدمات محافظت در برابر سرقت هویت را با قیمت 9.99 دلار در هر ماه ارائه می دهد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map