بهترین فضای ذخیره سازی ابری در Kodi 2020

برای بسیاری ، Kodi به سادگی یک پلت فرم رسانه ای منبع باز است که یک رابط جلویی برای رسانه های ذخیره شده در رایانه فراهم می کند. در حالی که گزینه‌هایی مانند NAS گاهی اوقات ظاهر می شود ، این پلتفرم بیشتر به محل ذخیره محلی اختصاص دارد. اگر در آن اردوگاه مستقر هستید ، حتما بهترین پشتیبان آنلاین ما را برای NAS بررسی کنید.


با این وجود می توانید قالب را بشکنید و با یک راه حل مبتنی بر ابر بروید. در حالی که Kodi به طور رسمی از هیچ سیستم عامل ذخیره سازی ابری پشتیبانی نمی کند ، برخی از توسعه دهندگان از ایجاد راههای افزودنی برای پشتیبانی از این واسطها خارج شده اند. در طول این مقاله ، برخی از این گزینه ها را حذف خواهیم کرد و دلایل انتخاب و ارائه یکی از ارائه دهندگان بر دیگری را برای شما بیان می کنیم.

اما قبل از استفاده از بهترین فضای ذخیره سازی ابری در Kodi ، دستیابی به VPN مهم است. Kodi کاملاً قانونی است ، اما رفتاری که گهگاه آن را تشویق می کند ، نیست. برای چند توصیه مطمئن شوید که لیست ما از بهترین VPN برای Kodi را بررسی کرده اید.

بهترین فضای ذخیره سازی ابری در Kodi 2020

چه چیزی باعث می شود Cloud Storage برای Kodi بهترین باشد?

فضای ذخیره سازی ابر روی Kodi کمیاب است. تعداد محدودی از افزودنیهای رسمی به هیچ وجه وابسته به توسعه دهندگان نیستند ، صرفاً ارائه یک رابط جلویی در Kodi برای خدمات ذخیره سازی ابری شما. خوشبختانه ، این چند توسعه دهنده جزء بهترین ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری ما هستند.

با این حال ، اول ، مهم است که درک کنید که فضای ذخیره سازی ابری روی Kodi چه کاری انجام می دهد. “ابر” به سادگی به شبکه ای از سرورهای ساخته شده برای ذخیره سازی داده های شما اشاره دارد. ارائه دهنده به شما مشتری می دهد تا بتوانید به داده های خود در آن سرور دسترسی پیدا کنید. برای Kodi ، برنامه ها فقط مشتری های توسعه یافته شخص ثالث هستند ، بنابراین می توانید به راحتی از رابط Kodi به داده های خود دسترسی پیدا کنید.

در حالی که مشتری برای Kodi رایگان است ، سرویس خود این نیست. قیمت نقش مهمی در انتخاب ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری بازی می کند ، و این اولین چیزی است که ما هنگام ارزیابی این دسته به آن نگاه کردیم. این تنها چیزی نیست که مهم است ، اما پرداخت بیش از حد خدمات ، حتی اگر کاملاً خوب باشد ، به نفع هیچ کس نیست. ما به برنامه های ارائه شده توسط این ارائه دهندگان نگاه کردیم تا اطمینان حاصل کنید که از نرخ و ارزش خوبی برخوردار می شوید.

این مقدار از چند طریق قابل تعریف است. سرعت اغلب در خط مقدم است. شما می توانید مقدار زیادی از داده ها را به مرکز سرور منتقل کنید و برخی از ارائه دهندگان عملکرد بهتری نسبت به سایرین دارند. از نظر Kodi ، شما می خواهید به راحتی وسایل خود را در حساب ابری خود پرتاب کنید و طی چند دقیقه به آن دسترسی داشته باشید.

آخر اینکه ، ما امنیت این ارائه دهندگان را بررسی کردیم. این منطقه کمی در کنار هم افتاد زیرا تعداد محدودی از گزینه ها خود را به انتخاب وام نمی دادند. با این وجود ، اطلاعات شخصی شما در این سرورها ذخیره می شود ، بنابراین مهم است که ارائه دهنده اقدامات امنیتی و حریم خصوصی را برای اطمینان از محافظت از شما انجام دهد.

نحوه نصب افزونه ذخیره سازی ابری در Kodi

قبل از غوطه ور شدن در ارائه دهندگان ، ما می خواهیم یک مرور سریع درباره نحوه نصب هرکدام از این افزونه ها ارائه دهیم. همه آنها با احترام از مخزن رسمی Kodi که با هر بار بارگیری همراه است ، یک فرایند نصب بسیار ساده را ایجاد می کنند. Kodi را در صفحه اصلی باز کنید و مراحل زیر را انجام دهید:

 • بر روی “افزودنیها” از فهرست سمت چپ کلیک کنید

 • روی نماد جعبه باز در بالای منو کلیک کنید

 • بر روی “جستجو” کلیک کرده و نام افزودنی را تایپ کنید

 • افزودنی را پیدا کنید ، آن را انتخاب کنید و “نصب” را بزنید

واقعاً یک فرآیند ثبت نام در هر یک از برنامه های کاربردی وجود دارد که حساب شما را با Kodi گره می زنند ، اما از افزودنی تا افزودنی متفاوت است. اگرچه همه آنها آموزش گام به گام را به شما ارائه می دهند ، بنابراین باید نسبتاً ساده باشد.

1. بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای Kodi: pCloud

pCloud یک انتخاب عالی در ذخیره سازی ابر است و در مقایسه با ذخیره سازی ابر ما رتبه دوم را دارد. این یک شرکت نسبتاً جدید است که تنها در سال 2013 تأسیس شده است. حتی با این وجود ، مدت زمان کوتاه است که بیش از دو میلیون کاربر از جمله امثال BMW ، Uber ، Coca-Cola و Twitter را به خود جلب کرده است..

افزونه Kodi خود برای پخش ویدئو ساخته شده است. از مخزن رسمی Kodi می آید و به شما امکان می دهد از رابط کاربری به حساب pCloud خود دسترسی پیدا کنید. جریانها به سرعت وارد می شوند و با اینکه کمی کیفیت را فدا می کنید ، با توجه به اینکه برای دستیابی به آن به هیچ سخت افزاری احتیاج ندارید چشمگیر است.

همچنین در حساب pCloud خود به همه موارد دیگر دسترسی دارید. در حالی که برنامه برای پخش فیلم ها ساخته شده است ، می توانید موسیقی را نیز پخش کنید ، به تصاویر نگاه کنید یا حتی پرونده های دیگر خود را مرور کنید. این رابط کاربری ساده ای است که با ظاهر Kodi مطابقت دارد ، اما هنوز هم می تواند به همه آنچه که ذخیره کرده اید دسترسی می دهد.

دلایل دیگری که ما pCloud را دوست داریم

pCloud سرعت و امنیت بسیار خوبی را برای قفل کردن داده های شما ارائه می دهد. در بررسی pCloud ما میانگین بارگذاری 25 ثانیه و میانگین بارگیری 22 ثانیه دریافت کردیم. این یک نرخ چشمگیر است ، اما ممکن است بسته به سرعت اتصال شما متفاوت باشد.

با قیمت اضافی ، می توانید افزونه Crypto را برای حساب pCloud خود خریداری کنید. این قطعه از کدهای رمزگذاری دانش صفر را ارائه می دهد ، به این معنی که فقط کلید رمزگشایی داده های خود را در دست دارید. بدون این هزینه اضافی ، pCloud کنترل کلید رمزگذاری را حفظ می کند.

با این وجود ، اقدامات امنیتی بسیار بالاست. pCloud از رمزگذاری TLS برای کلیه داده های در حال انتقال استفاده می کند ، با رمزگذاری AES 256 بیتی در حالت استراحت. این یک مجموعه امنیتی نسبتاً استاندارد است ، اما با این وجود در محافظت از داده های شما مؤثر است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این موارد را در آغازگر امنیت ابر ما مطالعه کنید.

pCloud باید اولین انتخاب شما برای ذخیره سازی ابر Kodi باشد. این یک رابط تمیز و بصری با سرعت عالی و اقدامات امنیتی برای بوت شدن فراهم می کند. رمزگذاری صفر دانش با هزینه اضافی همراه است ، اما با این وجود ارزش آن را ندارد. برنامه ها با مبلغ 3.99 دلار در هر ماه برای 500 گیگابایت ذخیره سازی شروع می شوند ، یا می توانید بدون هزینه سکه 10 گیگابایت ثبت نام کنید و 10 گیگابایت دریافت کنید.

2. Dropbox

Dropbox به دلیل سرویس خود ، نه پلاگین Kodi خاص ، دقیقاً پشت pCloud قرار دارد. در حقیقت ، این افزونه ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به pCloud در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان کنترل کامل روی حساب Dropbox خود را در داخل Kodi فراهم می کند. حتی با این وجود ، مسائل مربوط به حریم خصوصی مانند نگرانی از روند راه اندازی دست و پا گیر Kodi یک نگرانی است.

پس از نصب افزونه ، یک URL و کد مجوز پیدا خواهید کرد. شما آنهایی را به مرورگر خود وصل می کنید که بعد از آن می توانید وارد سیستم شوید. یک کد مجوز دیگری را نیز دریافت خواهید کرد که باید به Kodi برگردید و وارد کنید. پس از همه اینها ، در نهایت حساب خود را به Kodi اضافه خواهید کرد.

این یک روند آزار دهنده است ، اما روشی است که بسیاری از کاربران Kodi باید با آن آشنا شوند. به هر حال شما به خاطر دردسرهایتان پرداخت شده اید. این افزونه کنترل کاملی را روی حساب Dropbox شما ایجاد می کند و به شما امکان می دهد فایلها را مستقیماً از پنجره Kodi مشاهده ، ویرایش ، اضافه و حذف کنید. این افزونه به خودی خود از حافظه محلی دیسک نیز استفاده می کند ، به این معنی که پخش شما باید به همان اندازه سخت افزار شما صاف باشد.

دلایلی دیگر که ما Dropbox را دوست داریم

این سرویس بسیار خوب کار می کند زیرا استفاده از آن بسیار آسان است. Dropbox به شما یک رابط آنلاین تمیز برای اضافه کردن پرونده ها می دهد ، جایی که می توانید به راحتی آنچه را که لازم دارید بکشید و رها کنید. حتی تکنوفوب ها با افزودن پرونده های خود و ذخیره آنها در سرورهای Dropbox مشکلی ندارند.

با این وجود ، ممکن است نگران نباشید اگر آنجا نگهداری شوند. Dropbox مرکز چند مورد نقض مهم داده ها بوده است ، یکی این که 68 میلیون کلمه عبور را در سال 2012 به خطر انداخته است. برای بدتر شدن شرایط ، این شرکت حتی تا سالها بعد در مورد این نقض نتیجه نگرفته است ، به این معنی که کاربران بدون هیچ گونه آگاهی آسیب پذیر بودند.

ذخیره آنلاین

به طور کلی ، ما ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری را توصیه می کنیم که رمزگذاری دانش صفر را انجام دهند ، چیزی که Dropbox آن را ندارد. شما تنها کلید رمزگذاری را نگه دارید ، به این معنی که حتی ارائه دهنده نمی تواند اطلاعاتی را که ذخیره می کنید مشاهده کند. برای توصیه ها ، مطمئن شوید که بهترین راه حل های ذخیره سازی ابر دانش ما صفر است یا بررسی Boxcryptor ما را برای ابزاری که فایل ها را برای شما رمزگذاری می کند بخوانید..

با این وجود ، Dropbox یک ارائه دهنده ذخیره سازی ابری سرشار از ویژگی است که استفاده از آن آسان است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Dropbox ما را بخوانید ، یا قبل از به روزرسانی 2 گیگابایت فضای ذخیره رایگان ثبت نام کنید.

3. Google Drive

Google Drive ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری است که بیشتر آنها باید با آن آشنا شوند. این یک ورود به صورت خودکار با هر حساب Google است و 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان از دروازه فراهم می کند. این یک ابزار همکاری عالی با حجم زیادی از فضای ذخیره سازی است که از آن استفاده می کند ، اما کمی امنیت و سرعت دارد.

برنامه Kodi (مانند اکثر برنامه های Kodi) هرچند کمی جای سوال دارد. روشی که در آن حساب شما تأیید می شود clunky است ، در بهترین حالت. به شما یک کد تأیید اعتبار و آدرس اینترنتی در پنجره Kodi داده شده است که برای ورود به سیستم باید دو دقیقه برای مرورگر وارد کنید. Kodi از متن برجسته پشتیبانی نمی کند ، به این معنی که باید در مدت زمان کوتاه کل موارد را تایپ کنید.

هرچند که این کار را انجام دهید ، برنامه کاملاً خوب عمل می کند. این فقط از فایلهای ویدئویی پشتیبانی می کند ، اما این دقیقاً همان چیزی است که کاربران Kodi پس از آن قرار دارند. ما در طی فرآیند چند خطا را تجربه کردیم ، اما هیچ چیزی که راه اندازی مجدد سریع نمی تواند از آن مراقبت کند. هنگامی که شما در حال پخش هستید ، Drive on Kodi وضوح کامل مطالب را با سکسکه های کمی در طول راه فراهم می کند. رسیدن به آنجا آزار دهنده است ، اما بازپرداخت ارزش آن را دارد.

دلایل دیگر Google Drive ما را دوست دارد

قرعه کشی اصلی درایو گوگل استفاده از آن آسان است. اگر یک حساب Gmail دارید ، یک حساب Drive در اختیار دارید ، با 15 گیگابایت فضای ذخیره سازگار است. این یک پیشنهاد سخاوتمندانه است ، به شما امکان می دهد تا بدون ایجاد یک حساب جداگانه ، انگشتان پا را در فضای ذخیره سازی ابر روی Kodi فرو کنید..

اگرچه به طور اختصاصی به برنامه افزودنی Kodi مربوط نمی شود ، Google Drive نیز یک ابزار همکاری فوق العاده است. به راحتی می توانید دیگران را برای مشارکت در حساب خود دعوت کنید ، حال و هوایی که یک پوشه خاص یا فقط یک سند را به اشتراک می گذارد. ادغام با مجموعه ابزارهای Google Office به این معنی است که می توانید بدون بارگیری پرونده ای ، اسناد را از همکاران ویرایش کنید.

درایو دارای مشکلات جدیدی است. همانطور که در بررسی Google Drive ما بحث می کنیم ، این سرویس وقتی امنیت و حفظ حریم خصوصی به نظر می رسد ناخوشایند است. برای بسیاری ، این یک مسیر مستقیم به پروژه PRISM NSA است. در مورد کلیه خدمات Google نیز می توان گفت ، بنابراین ، Drive به هیچ وجه تنها چیزی نیست که اگر از هر حساب Google دیگری استفاده می کنید نگران باشید.

اگر حفظ حریم خصوصی برای شما مهم است ، بهتر است در جای دیگر جستجو کنید. اگر اینگونه نباشد ، یک ابزار همکاری عالی پیدا خواهید کرد که به اندازه کافی صلاحیت باشد تا بتواند جریان شما را بر روی Kodi ایجاد کند. برای 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ثبت نام کنید تا ببینید در کدام اردوگاه قرار دارید.

4. OneDrive

OneDrive یک موقعیت مایکروسافت در ایجاد یک راه حل مبتنی بر ابر مانند Google Drive است. شما می توانید به مجموعه ای از ابزارهای اداری آنلاین ، با امکان دعوت از همکاران ، دسترسی داشته باشید. این در اصل Google Drive از هر طریق است ، به جز زیر چتر Microsoft.

شباهت ها به سطح Kodi نیز می رود. این افزودنی دقیقاً مشابه Google Drive One است ، با همان توسعه دهنده ، روند ورود به سیستم و راه اندازی حشرات آزار دهنده. با این وجود ، شما از Kodi به حساب OneDrive خود دسترسی دارید که اگر در انتهای مایکروسافت از راه حل های ذخیره سازی ابر استفاده کنید ، می تواند یک امتیاز عالی باشد..

مانند Drive ، فقط به پرونده های ویدیویی درون حساب خود دسترسی دارید. جریانها گاه به گاه سقوط می کنند ، اما بطور کلی سریع و با وضوح کامل بوت می شوند. کلیپ های ویدیویی کوتاه یا نمایش های تلویزیونی خوب خواهد بود ، اما فیلم های بلند ممکن است مشکلی ایجاد کنند. برای پخش این موارد ، بهتر است از یکی از بهترین افزودنیهای غیررسمی برای Kodi استفاده کنید.

دلایل دیگر ما مایکروسافت OneDrive را دوست داریم

هرچند که قیمت OneDrive یکی از نقاط مهم فروش است. یک برنامه رایگان 5 گیگابایت فضای ذخیره به شما می دهد که در مقایسه با Google Drive ناامید کننده است. با این حال ، برنامه 1.99 دلار در هر ماه شما را 10 برابر ذخیره می کند ، در یک وسط می نشینید که چند ارائه دهنده ذخیره ابر دیگر ارائه می دهند.

حتی ، حتی در یک برنامه رایگان ، به Office Online دسترسی دارید. این نسخه های ضعیف برنامه های موجود در Office 365 هستند ، اما هنوز هم قدرت بسیار بیشتری نسبت به معادل های Google دارند. بسیاری از ویژگی های قوی در ورد ، پاورپوینت و اکسل مورد استفاده قرار نمی گیرند ، اما معدودی که از این مزیت استفاده می کنند خوشحال خواهند شد که آنها را.

با این حال ، مانند اکثر ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر مستقر در ایالات متحده ، مشکلی در رابطه با حریم خصوصی وجود دارد. مایکروسافت از مدت ها پیش به عنوان ارتباط با NSA گزارش شده است ، بنابراین انتظار نداشته باشید که چیزی مخفی نگه داشته شود. علاوه بر این ، داده های شما به هیچ وجه رمزگذاری نمی شوند و اگر هر شخصی را در حساب خود ذخیره کنید ، هدف بزرگی باقی می مانند.

اینها چند مورد از نگرانی هایی است که ما در بررسی OneDrive خود مطرح می کنیم. مطمئناً در حفظ حریم خصوصی و امنیت مشکلی وجود دارد ، اما مشکلی نیست که همه را تحت تأثیر قرار دهد. اگر ویدیوها و موسیقی را در حساب خود ذخیره می کنید و به کسی که آن را می بیند اهمیتی نمی دهید ، با OneDrive یک ارائه دهنده ارزان قیمت پیدا خواهید کرد. می توانید با یک برنامه 5 گیگابایتی سرویس را برای خودتان امتحان کنید.

افکار نهایی

انتقال رسانه شما به ابر راه حل ایده آل برای Kodi نیست ، اما راه حل ای است که با این وجود در دسترس است. با هزینه کمتری به فضای ذخیره سازی بسیار بیشتری دسترسی خواهید داشت و مجبور نیستید با پیکربندی NAS.

اگر در انتخاب کدام ارائه دهنده مناسب برای شما مشکلی دارید ، حتما بررسی های ذخیره سازی ابر ما را بخوانید. برای مقایسه سیب در مقایسه سیب ، می توانید چند مقاله را نیز بررسی کنید که در آن چند ارائه دهنده را در برابر یکدیگر قرار می دهیم ، مانند Dropbox در مقابل Google Drive vs OneDrive.

برای کسانی که تازه در Kodi شروع به کار کرده اند ، حتماً راهنمای و بایگانی کدی ما را بررسی کنید. برای سرگرمی و راه اندازی شما از جمله بهترین افزودنی های کد برای ورزش می توانید نکاتی و ترفندهایی روی سکو بیابید. نظر شما در مورد ذخیره ابر در کدی چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map