بررسی Boxcryptor – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی Boxcryptor

Boxcryptor یکی از بهترین نرم افزارهای رمزگذاری در بازار امروز است. نه تنها آنچه انجام می دهد را به خوبی انجام می دهد ، بلکه با تعداد زیادی برنامه دیگر هم ادغام می شود و یک برنامه رایگان عالی دارد. بررسی کامل Boxcryptor ما را بخوانید تا ببینید چرا ما آن را دوست داریم.


boxcryptor-slider1

boxcryptor-slider2

boxcryptor-slider3

boxcryptor-slider4

boxcryptor-slider5

قبلی

بعد

Boxcryptor یک برنامه رمزگذاری رایگان و محبوب است که به شما امکان می دهد پرونده های رمزگذاری شده خود را با بیش از 30 فضای ذخیره سازی ابری ، EFSS و ارائه دهنده های پشتیبان آنلاین بطور آسان همگام سازی کنید. برخلاف اکثر نرم افزارهای رمزگذاری مجانی ، که معمولاً از لحاظ امنیتی و استفاده از آن دشوار است ، Boxcryptor محافظت کامل خود را برای هر تعداد پرونده که می خواهید ارائه می دهد..

در این بررسی Boxcryptor ، ما قصد داریم برنامه های رایگان و پرداخت شده را بررسی کنیم تا بدانند که آیا ارزش وقت شما را دارند یا خیر. پس از ثبت نام و رمزگذاری برخی پرونده ها ، ما در اینجا هستیم تا نظرات خود را در مورد ویژگی های آن ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، امنیت و موارد دیگر به شما ارائه دهیم.. 

با توجه به برنامه رایگان آن ، Boxcryptor به راحتی جزء بهترین نرم افزارهای رمزگذاری است. خدمات پرداختی آن نیز بد نیست و به شما امکان می دهد تا با بسیاری از سرویس های ذخیره سازی ابری که دوست دارید ادغام شوید. گفته می شود ، برخی از محدودیت های قیمت گذاری عجیب وجود دارد و هیچ سیاستی برای بازپرداخت وجود ندارد ، بنابراین توصیه می کنیم ابتدا یک برنامه رایگان را امتحان کنید تا مطمئن شوید Boxcryptor برای شما مناسب است.

نقاط قوت و ضعف

امکانات

Boxcryptor بیشتر روی ذخیره سازی ابری متمرکز است و به شما امکان می دهد تا با بیش از 30 ارائه دهنده ذخیره سازی ابری ، فایل ها را به راحتی رمزگذاری ، ویرایش و رمزگشایی کنید ، بسیاری از آنها در میان بهترین سرویس های ذخیره رایگان ابر ما هستند. با این وجود ، می تواند پرونده های محلی را نیز رمزگذاری کند. 

با یک برنامه حق بیمه ، می توانید مکانهای مختلفی را که می خواهید اضافه کنید ، به شما امکان رمزگذاری حافظه متصل به شبکه ، درایوهای USB ، دیسک های کل ، مکان های WebDAV و موارد دیگر. 

علاوه بر این ، Boxcryptor از رمزگذاری در پرواز پشتیبانی می کند. به جای رمزگذاری کل فولدر ، هر پرونده درون پوشه به طور جداگانه رمزگذاری می شود. این امر به شما امکان می دهد بدون نیاز به رمزگشایی ، و مجددا رمزگذاری مجدد کل پوشه ، به راحتی یک فایل را رمزگشایی کرده و ویرایش کنید.. 

به دلیل این رویکرد ، شما لازم نیست که پرونده ها ، در صورت وجود ، بسیاری را رمزگذاری کنید. Boxcrytor به شما امکان می دهد تا ویژگی ها را از طریق سلسله مراتب پوشه تنظیم کنید ، که در مورد گزینه های رمزگذاری و اشتراک گذاری صدق می کند. به عنوان مثال ، اگر فایلی را به پوشه ای که قبلاً رمزگذاری شده است اضافه کنید و قرار است با یک مشترک به اشتراک گذاشته شود ، فایل جدید به طور خودکار رمزگذاری و به اشتراک گذاشته می شود. 

Boxcryptor Android ، iOS و Portable

یکی از بزرگترین ویژگی های Boxcryptor این است که برنامه های کاربردی موبایل ارائه می دهد. اگرچه بیشتر سرویس ها از Windows و macOS پشتیبانی می کنند – و حتی برخی از لینوکس ، همانطور که در بررسی VeraCrypt ما مشاهده می کنید – تعداد بسیار کمی با iOS و Android کار می کنند. Boxcryptor نه تنها از این سیستم عامل های موبایل پشتیبانی می کند بلکه عملکرد کامل برنامه دسک تاپ را نیز ارائه می دهد. 

می توانید فایلها را در دستگاه Android یا iOS خود مشاهده ، ویرایش و رمزگذاری کنید. علاوه بر این ، کلیه سرویس های ذخیره سازی ابری که در برنامه دسک تاپ پشتیبانی می شوند ، با تلفن همراه نیز کار می کنند ، به این معنی که می توانید اسناد رمزگذاری شده خود را از طریق آن انجام دهید.. 

علاوه بر این ، Boxcryptor یک برنامه قابل حمل را ارائه می دهد. این برنامه نیازی به نصب ندارد ، بنابراین می توانید آن را به هر دستگاه Windows ، macOS یا Linux ببرید و به پرونده های رمزگذاری شده خود دسترسی پیدا کنید. تنها چیزی که باید به خاطر داشته باشید نام کاربری و رمزعبور شماست. Boxcryptor کارهای پس زمینه را انجام می دهد و پرونده های رمزگذاری شده شما را از ابر جمع می کند. 

Whisply و Boxcryptor

شرکت پشت Boxcryptor ، Secomba GmbH ، Whisply را برای کمک به کاربران Boxcryptor در اشتراک فایل ها توسعه داد. Whisply خدماتی است که رمزگذاری نهایی را به شما ارائه می دهد و به شما امکان می دهد آن فایل ها را با کاربران غیر Boxcryptor به اشتراک بگذارید. به طور جدی از ارسال پرونده ها از طریق OneDrive ، Dropbox و Google Drive پشتیبانی می کند ، اگرچه پشتیبانی بیشتری در آینده اضافه می شود. 

boxcryptor-whisply

ایجاد یک لینک Whisply ساده است. در پوشه Boxcryptor ، تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که بر روی فایل یا پوشه ای که می خواهید برای به اشتراک گذاشتن و ایجاد پیوند راست کلیک کنید ، کلیک راست کنید. 

مشترکین پریمیوم قادر به تنظیم گزینه های اشتراک گذاری هستند ، مانند یک بار بارگیری و انقضاء لینک ، و هر کسی می تواند چندین لایه محافظت را تعیین کند. می توانید فقط لینک را بفرستید ، لینک را به علاوه یک پین چهار رقمی ارسال کنید یا پیوند را به علاوه یک رمزعبور سفارشی ارسال کنید. 

کاملا عالی است ، اما عالی نیست در حال حاضر ، صرف نظر از تعداد پرونده های شما ، محدود به 1 گیگابایت است. در نظر گرفتن برنامه Boxcryptor رایگان به هر کسی امکان رمزگشایی هر مقدار داده را می دهد ، این احتمالاً گزینه بهتر است. گفت: Whisply در صورت تمایل در دسترس است.

نمای کلی ویژگی های Boxcryptor

قیمت گذاری

Boxcryptor استاندارد قیمت گذاری نرم افزار رمزگذاری را تعیین می کند ، کمی بالاتر از AxCrypt و کمی پایینتر از NordLocker قرار دارد (بررسی AxCrypt و بررسی NordLocker ما را بخوانید). به گفته این ، برخی از محدودیت های عجیب در قیمت گذاری اعمال می شود. کاربران شخصی مجبور به عقد قرارداد سالانه و بدون گزینه بازپرداخت می شوند.

صفحه محصول روشن می کند که “مدت انصراف محدودی وجود ندارد.” اگر طرحی را خریداری کردید و تصمیم گرفتید که Boxcryptor برای شما نیست ، مجوز شما تا تاریخ تمدید ادامه خواهد یافت. سپس حساب شما به یک برنامه رایگان کاهش می یابد. 

اگرچه Boxcryptor از لحاظ فنی ارزان تر از سرویس رمزنگاری مانند NordLocker است ، اما ریاضیات کثیف می شود. شاید پرداخت 8 دلار در هر ماه NordLocker امری راحت تر باشد ، هرچند که 48 دلار در سال Boxcryptor یک قرارداد بهتر است. حتی اگر 50 دلار برای شما مهم نیست ، همانطور که باید سیاست بازپرداخت ، گزینه پرداخت ماهانه نیز موجود باشد. 

تیم های Boxcryptor

علاوه بر برنامه شخصی ، یک برنامه تجاری وجود دارد ، هرچند که برای چند کاربر مناسب نیست. درعوض ، این مجوز برای استفاده تجاری است ، در حالی که برنامه های شخصی و رایگان نیست. اگر می خواهید چندین کاربر را تحت پوشش خود قرار دهید ، باید یک برنامه تیم خریداری کنید ، که در مدت یک و سه ساله در دسترس است. 

مهم نیست که به چه تعداد کاربر نیاز دارید ، اگر سه سال خرید کنید ، هر کاربر 8 دلار در ماه است و در صورت خرید یک سال ، 10 دلار در هر ماه برای هر کاربر. Boxcryptor حداقل به پنج کاربر نیاز دارد و می تواند حداکثر 50 نفر را در خود جای دهد. با این وجود ، برای اضافه کردن کاربران بیشتر تخفیف در دست نیست.. 

اگر به دنبال ویژگی های بیشتری هستید یا به توانایی ورود به سیستم واحد نیاز دارید ، می توانید برای برنامه های سازمانی با تیم فروش Boxcryptor تماس بگیرید.  

Boxcryptor رایگان

کلیدی که قیمت گذاری Boxcryptor را در متن مناسب قرار می دهد ، برنامه رایگان آن است. برای همه صحبت در مورد قیمت گذاری ، بیشتر کاربران در اینجا فرود می آیند. برنامه رایگان Boxcryptor رمزگذاری نامحدودی را برای استفاده خصوصی و غیرتجاری ارائه می دهد. هر چند این سرویس در مناطق دیگر را محدود می کند. 

یعنی ، شما به پشتیبانی ایمیل دسترسی ندارید ، ادغام Whisply به اندازه یک برنامه پرداخت شده دارای ویژگی های زیادی نیست ، فقط می توانید از حساب خود در دو دستگاه استفاده کنید و فقط می توانید با یک ارائه دهنده ذخیره سازی ابری همگام شوید. این ممکن است خیلی به نظر برسد ، اما در عمل ، به سختی تغییری ایجاد می کند. 

برنامه رایگان Boxcryptor اجازه می دهد تا به یک کاربر واحد ، خدمات ، به عنوان مثال ، رایانه و تلفن را نصب و استفاده کند. با توجه به اینکه اکثر کاربران دارای مجوزهای چندگانه ذخیره سازی ابری نیستند ، این محدودیت اهمیتی ندارد. تنها مشکلی که باید بر سر آن بیفزایید ، در صورت بروز هر مشکلی ، به جامعه تکیه دارید (برای اطلاعات بیشتر در مورد آن “بخش” پشتیبانی را بخوانید).

امنیت

Boxcryptor بهترین گزینه را در امنیت از نظر رمزگذاری پرونده های شما به همراه دارد. همه چیز با رمز ورود اصلی شما شروع می شود ، که Boxcryptor از دانش صفر برخوردار است. این بدان معناست که Boxcryptor رمز عبور اصلی شما را هرگز نمی بیند و ذخیره نمی کند. اگر بهترین رمزهای عبور ما ، اگر بهترین رمز عبور خود را فراموش کرده باشید ، شانس نیست. 

درعوض ، Boxcryptor یک هش رمز عبور را ذخیره می کند (توضیحات ما در مورد رمزگذاری را بخوانید تا اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید). رمز عبور شما با استفاده از 5000 تکرار PBKDF2 با HMACSHA512 حذف شده و نمک می شود. وقتی وارد سیستم می شوید ، پسوردی که وارد کرده اید بصورت محلی حذف می شود ، به Boxcryptor ارسال می شود و در مقابل بانک اطلاعاتی بررسی می شود. 

این رویکرد که تقریباً با همه خدمات رمزگذاری مشاهده می شود ، در صورت نداشتن اتصال اینترنتی مشکلاتی را ایجاد می کند. خوشبختانه ، Boxcryptor اجازه تأیید اعتبار آفلاین را می دهد. شما می توانید صادراتی کلیدی ایجاد کنید که بتواند بدون رمزگذاری به سرورهای Boxcryptor ، رمزگشایی پرونده های خود را انجام دهد. حتی اگر این سرویس خاموش باشد ، صادرات کلیدی شما همچنان کار می کند. 

با این کار از راه خارج می شود ، زمان آن رسیده است که وارد خاک شوید. Boxcryptor از AES و RSA به عنوان الگوریتم های پایه خود استفاده می کند. AES-256 برای رمزگذاری پرونده ها و پوشه ها در دستگاه شما استفاده می شود ، و یک جفت کلید RSA-4096 برای مدیریت کلید استفاده می شود. 

روند کار به این صورت انجام می شود: شما یک کلید RSA-4096 عمومی و خصوصی دارید که به هم گره خورده اند. یک کلید تولید شده از رمز عبور اصلی شما برای رمزگذاری کلید خصوصی شما استفاده می شود ، همان چیزی است که شما نیاز به رمزگشایی پرونده های خود دارید. 

پس از وارد کردن رمز عبور ، کلید خصوصی قفل می شود که با کلید عمومی جفت می شود. از آنجا که از جفت کلید RSA برای رمزگذاری کلیدهای AES استفاده می شود ، می توانید فایل های خود را رمزگشایی کنید. 

استفاده از RSA می تواند روند رمزگشایی را کمی طولانی تر کند ، اما معمولاً در سیستم های مدرن تفاوت ایجاد نمی کند. ما با توجه به نگرانی های NSA در مورد رمزنگاری منحنی بیضوی در استفاده از RSA برای مدیریت کلید به جای ECC ، خوشحالیم..

راحتی در استفاده

تنظیم Boxcryptor ساده است. شما می توانید بلافاصله برنامه را بارگیری کنید ، حتی بدون ثبت نام در یک حساب کاربری ، اما بهتر است ابتدا اعتبار خود را از این راه خارج کنید. از صفحه اصلی ، روی زبانه “قیمت گذاری” کلیک کنید ، سپس برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

boxcryptor-checkout

پس از آن ، وارد حساب کاربری خود می شوید. همانطور که گفته شد ، Boxcryptor یک سرویس دانش صفر است ، به این معنی که رمز عبور اصلی شما را نمی شناسد. رمز ورود خود را در صفحه ثبت نام قرار می دهید ، بنابراین توصیه می کنیم با استفاده از یک مدیر رمزعبور ، مانند Dashlane ، آن را تهیه و ذخیره کنید (بررسی Dashlane ما را بخوانید). 

در آخر ، Boxcryptor نصب کننده مورد نیاز خود را بر اساس سیستم عامل مورد استفاده خود توصیه می کند. اگر به نصب کننده دیگری نیاز دارید یا می خواهید برنامه را بر روی چندین سیستم نصب کنید ، می توانید همه آنها را در صفحه “بارگیری” پیدا کنید. 

بارگیری های boxcryptor

قبل از مراجعه به برنامه می خواهیم داشبورد را به آن اشاره کنیم. اگرچه نیازی به استفاده از داشبورد ندارید ، اما این منابع پر از منابع است. 

می توانید برنامه خود را مشاهده کرده و آن را ارتقا دهید ، برای ماه های رایگان عضویت حق بیمه به کاربران جدید ارجاع دهید ، دستگاه های مورد اعتماد خود را مشاهده کنید ، جلسات مرور خود را مشاهده کرده و تأیید هویت دو عاملی را فعال کنید Boxcryptor از بهترین برنامه های 2FA و همچنین کلیدهای امنیتی پشتیبانی می کند. 

مهمترین گزینه صادرات کلیدی است. همانطور که گفته شد ، Boxcrytor رمز عبور شما را ذخیره نمی کند ، بنابراین اگر آن را گم کنید ، شانس ندارید. برای برنامه های شخصی کد بازیابی وجود ندارد ، بنابراین حتما آن را ایمن نگه دارید. 

جعبه داشبورد boxcryptor

نصب کننده ، خارج از اینكه سؤال كند آیا می خواهید آماری برای استفاده ناشناس ارسال كنید ، خود را اجرا كند. در ویندوز ، نصب کننده قادر به بستن و بازگشایی مجدد ویندوز اکسپلورر است ، به این معنی که نیازی به راه اندازی مجدد آن ندارید. پس از اتمام ، برنامه شما را در یک تور کوتاه ارسال می کند ، سپس ببندید. 

رمزگذاری پرونده ها و پوشه ها

اگرچه Boxcryptor دارای رابط کاربری است ، شما اکثرا با استفاده از ویندوز اکسپلورر پرونده ها را رمزگذاری می کنید. هنگام نصب ، Boxcryptor در واقع یک درایو مجازی سوار می کند ، بنابراین پرونده ها و پوشه های شما به عنوان یک دیسک سخت در کنار دیگران ظاهر می شوند.. 

علاوه بر این ، Boxcryptor به طور خودکار هر پوشه ذخیره سازی ابری را که در دستگاه خود دارید شناسایی و ثبت می کند. در مورد ما ، OneDrive بلافاصله برداشت شد (بررسی OneDrive ما را بخوانید). 

اما قبل از رفتن آجیل با رمزگذاری ، می خواهید برنامه Boxcryptor را باز کنید. در اینجاست که می توانید سرویس های ابری متصل خود را مشاهده کنید ، و همچنین سرویس های جدیدی را وصل کنید. اگرچه Boxcryptor سرویسهای ذخیره سازی ابری را روی سیستم شما تشخیص می دهد ، اما باید با ورود به سیستم با اطلاعات خود ، آنها را پیوند دهید. 

boxcryptor-link-link

پس از اتصال ، می توانید پرونده ها را به هر شکلی که مناسب ببینید رمزگذاری کنید ، اگرچه ساده ترین راه این است که پرونده های خود را به درایو مجازی Boxcryptor بکشید. شما نمی توانید آنها را به ریشه درایو بکشید. هنگام پیوند دادن حساب های خود ، می توانید سرویس های ذخیره سازی ابری مورد نظر خود را فعال کنید ، که در این صورت در پوشه Boxcryptor شما نمایش داده می شود. این پوشه ها به عنوان اتاق های جداگانه برای پرونده های شما عمل می کنند.

رمزگذاری به صورت خودکار برای هر پرونده یا پوشه جدیدی که به هر یک از سرویس های ابری خود اضافه می کنید اتفاق می افتد. شما می دانید که یک پرونده یا پوشه توسط یک مربع محکم سبز رنگ در انتهای پرونده یا پوشه رمزگذاری شده است ، و همچنین پسوند “_encryelled”. اگر قبلاً فایلهایی را در سرویس ذخیره سازی cloud خود ذخیره کرده اید ، می توانید آنها را به صورت دستی رمزگذاری کنید. 

پرونده های رمزگذاری شده توسط boxcryptor

پوشه آزمایش 205MB ما به سرعت رمزگذاری می شود ، هرچند به همان سرعت NordLocker نیست. با توجه به اینکه Boxcryptor از یک کلید بزرگتر RSA-4096 استفاده می کند ، منطقی خواهد بود. با این حال ، روند بسیار سریع انجام شد و فقط چند ثانیه طول کشید.

اشتراک گذاری پرونده & ذخیره سازی

همانطور که گفته شد ادعای شهرت Boxcryptor ادغام مستقیم آن با بیش از 30 سرویس ذخیره سازی ابری است. همه سگهای بزرگ در نظر گرفته شده اند که Boxcryptor از Dropbox ، Google Drive ، SpiderOak One و iCloud پشتیبانی می کند. همچنین از تعداد معدودی از ارائه دهندگان EFSS ، از جمله Egnyte ، Box و OneDrive for Business پشتیبانی می کند. 

ادغام شرکت بهترین تعداد زیادی است. اگرچه Boxcryptor از مارک های محبوب ذخیره سازی ابر شخصی پشتیبانی می کند ، اما تعدادی از آنها وجود ندارد. یعنی ، با Sync.com یا pCloud ادغام نمی شود (بررسی Sync.com و بررسی pCloud ما را بخوانید). به گفته این ، همیشه می توانید به صورت دستی این مکانها را اضافه کنید.  

برای اشتراک گذاری ، Boxcryptor به شما امکان می دهد به هر کاربرانی که دارای یک حساب Boxcryptor است دسترسی پیدا کنید. با این وجود توصیه می شود که پوشه رمزگذاری شده را مستقیماً به اشتراک نگذارید. 

در عوض ، Boxcryptor پیشنهاد می کند که پوشه رمزگذاری شده را بگیرید و آن را درون یک پوشه رمز نشده با سرویس ذخیره سازی ابر خود قرار دهید. سپس می توانید یک کاربر Boxcryptor را در آن پوشه بدون رمزگذاری اضافه کنید.

به اشتراک گذاری boxcryptor

زیبایی اشتراک گذاری با Boxcryptor این است که رایگان است. تا زمانی که گیرنده از دسترسی به یک سرویس ذخیره سازی ابری برخوردار باشد ، می تواند بدون توجه به اندازه ، یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کرده و به محتوای رمزگذاری شده دسترسی پیدا کند.. 

گروههای تجاری Boxcryptor

سرویس متمرکز شرکت Boxcryptor با گزینه های اشتراک گذاری و مدیریت کاربر اضافی همراه است. همه کاربرانی که در یک حساب کاربری تیمی هستند می توانند توسط یک پنل مدیریت مرکزی توسط سرپرست مدیریت شوند. علاوه بر این ، سرپرست می تواند فعالیت های کاربران را ردیابی کند ، سیاست های امنیتی را اعمال کرده و کلمه عبور را دوباره تنظیم کند. 

برای تیم های بزرگ ، مدیریت گروه امکان پذیر خواهد بود. شما می توانید کاربران را در گروه قرار دهید و در حالی که دیگران را محدود می کنید ، دسترسی بیشتری به گروههای خاص ارائه دهید. علاوه بر این ، می توانید افرادی را تنظیم کنید که می توانند پوشه های خاصی را مشاهده یا ویرایش کنند ، به این معنی که برخی از کاربران می توانند به یک پرونده برای مرجع دسترسی داشته باشند در حالی که دیگران می توانند مستقیماً آن را ویرایش کنند. 

گروه ها هم نیازی به همگام سازی ندارند. هنگام افزودن یا حذف کاربر از یک گروه ، هیچ اتفاقی نمی افتد که با خدمات ذخیره سازی ابری شما وجود دارد. در عوض ، مجوز به صورت محلی یا بر روی سرورهای Boxcryptor اضافه شده یا ابطال می شود ، بدین معنی که تقریباً بلافاصله می توانید کاربران را اضافه و حذف کنید. 

پشتیبانی

یکی از دلایل اصلی پرداخت برای Boxcryptor ، پشتیبانی آن است. اگر از یک برنامه رایگان استفاده می کنید ، فقط به کمک جامعه و راهنمای گسترده کاربران ارائه شده توسط Boxcryptor محدود خواهید شد. بین این دو ، دیگر نباید مشکلی را تنظیم کنید. با این حال ، عیب یابی ممکن است برخی از مشکلات را ایجاد کند. 

به گفته این ، جامعه فعال است. در زمان نوشتن ، بیشتر موضوعات حداقل یک پاسخ دارند که برخی از آنها از طرف عوامل پشتیبانی پاسخ دریافت می کنند. این مجمع پایدارترین روش پشتیبانی نیست – بسیاری از موضوعات فقط توسط مفسران مورد تکرار قرار گرفتند – اما با این وجود گزینه ای برای کاربران رایگان است. 

boxcryptor-Forums

اگر به خواندن توجه نکنید ، راهنماهای کاربر Boxcryptor یک منبع عالی هستند. اینها فقط دستورالعملهای اساسی نصب نیستند. در عوض ، Boxcryptor در مورد هر پلتفرمی که از آن پشتیبانی می کند ، به تفصیل می پردازد ، حتی مسائل مشترک را نیز پوشش می دهد. برای اکثر کاربران ، راهنماهای کاربر برای حل مشکلات کافی خواهد بود. 

راهنماهای کاربر boxcryptor

پرداخت کاربران می توانند از طریق ایمیل سؤال کنند و مشترکان مشاغل دارای اولویت بالاتری باشند. گفته می شود ، پشتیبانی ایمیل فقط به زبان آلمانی و انگلیسی است و مشترکین شخصی در صف پایین خواهند آمد. اگر به گزینه های پشتیبانی بیشتری نیاز دارید ، برنامه های شرکت پشتیبانی تلفن و یک مدیر حساب اختصاصی را ارائه می دهد.

حکم

Boxcryptor استاندارد نرم افزار رمزگذاری را تعیین می کند. برنامه رایگان آن سخاوتمندانه است ، و گرچه ما طرفدار محدودیت قیمت گذاری نیستیم ، اما در کل قیمت بد نیست. علاوه بر این ، Boxcryptor آسان برای استفاده است و یکپارچه با بسیاری از خدمات مهم ذخیره سازی ابر ، با وجود از دست رفتن چند گزینه. 

با داشتن یک برنامه رایگان ، هیچ دلیلی برای امتحان نکردن Boxcryptor وجود ندارد. اگر در حساب کاربری خود ثبت نام کردید و مثل همیشه از خواندن شما سپاسگزاریم ، از تجربه خود مطلع شوید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map