بهترین برنامه های یادداشت برداری

برای کسانی که نیاز به اجبار دارند همه چیز را پایین بیاورند ، روزهای بعد از گچ کاری دیوارها و جعبه های مقوایی پر از نوت بوک های مارپیچی که در گاراژ شما قرار گرفته است ، در حال کاهش است. ظهور نوت بوک دیجیتالی دوران جدیدی را برای ثبت هر فکر شما به ارمغان آورده است ، و به ویژه ، این با شکوه است.


با این حال ، در حالی که بسیاری از برنامه های یادداشت برداری در آنجا وجود دارد ، به خصوص برای تلفن های هوشمند و تبلت ها ، هنوز تعداد بسیار کمی از برنامه های بسیار عالی وجود دارد. علاوه بر این ، اختلاف نظر بین بهترین برنامه های یادداشت برداری و آنچه که برای آنها مناسب ترین است ، اختلاف تعجب آور است.

به عنوان مثال ، Google Keep بسته ضبط افکار سریع و لیست برای یادآوری بعدی را هدایت می کند ، در حالی که Evernote برای تحقیقات عمیق بهترین است. اگر فقط به دنبال یک دفتر خاطرات دیجیتالی هستید ، نوت بوک Zoho به عنوان انتخاب برتر ما برای این منظور انتخاب می شود. سرانجام ، OneNote وجود دارد ، که ما کاملاً مطمئن هستیم بهترین دفترچه برای دانش آموزان است ، همانطور که بعدا توضیح خواهیم داد.

هدف ما در این مقاله کمک به شما برای یافتن ابزار مناسب برای جمع آوری مغز است ، چیزی که ابر مخصوصاً مناسب آن است. اگر به دنبال مکانی برای ذخیره کردن اسناد ، عکس ها و فیلم های خود هستید ، ما همچنین به بررسی بهترین راه حل های ذخیره سازی ابری موجود می پردازیم.

مبانی برنامه های Cloud Note-Taking

یکی از گرایش ها (یا عدم روند) بازار نوت بوک های دیجیتال فعلی این است که به نظر نمی رسد در مورد اینکه چگونه چنین ابزاری به نظر می رسد ، اجماع کاملی وجود ندارد. در حالی که Google Keep و Evernote به عنوان دو محبوب ترین نام شناخته شده اند ، تفاوت های کمی بین آنها وجود دارد. این در حقیقت چیز بدی نیست: با این وجود ، گاهی اوقات شما به یک پوسته پوسته پوستی و بعضی اوقات به یک توپ نیاز دارید.

تنها ثابت واقعی این است که بهترین برنامه های یادداشت برداری موجود امروز همه به ابر وصل شده اند. این ابزارها به جای ذخیره کردن یادداشت های شما بر روی دیسک سخت خود ، آنها را در سرورها کپی می کنند. مزیت این است که شما در صورت خراب شدن رایانه خود ، رامبل های الهام بخش خود را از دست نخواهید داد ، به این معنی که لازم نیست تاس ها را با استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات جمع کنید تا همه چیز را دوباره امتحان کنید.

ذخیره کردن یادداشت های خود در ابر همچنین بدان معنی است که شما بدون نیاز به انتقال پرونده ها به خود ، می توانید از هر رایانه یا تلفن هوشمندی به آنها دسترسی پیدا کنید. به این همگام سازی دستگاه ، یک ویژگی مشترک ذخیره سازی ابری گفته می شود (در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری با همگام سازی بخوانید).

سایر ویژگی های محبوب برنامه های یادداشت برداری کمتر متداول است. برخی از اصلی ترین آنها شامل نوت بوک برای سازماندهی یادداشت های شما در ، قالب بندی متن ، ابزار طراحی و امکان اضافه کردن تصاویر و پیوست ها است. قابلیت های پیشرفته تر از ضبط کننده صدا و فیلم گرفته تا تشخیص شخصیت نوری (OCR) و تبدیل جوهر به متن.

هر یک از بررسیهای مربوط به یادداشت برداری که نوشتیم ، دارای ویژگی های کاملی از ویژگی های مختلف است ، اگرچه در زیر موارد زیر را می بینیم ، جالب ترین آنها را بیان خواهیم کرد. ما همچنین در مورد آنچه که هر ابزار برای شما مفید است صحبت خواهیم کرد ، خواه این طوفان مغزی ، روزنامه نگاری ، یادداشت برداری برای کلاس یا جلسه ، ایجاد لیست و یادآوری یا تدوین تحقیقات جامع.

بهترین برنامه یادداشت برداری: Evernote

 • بهترین برنامه یادداشت برداری در کل
 • بهترین برنامه یادداشت برداری برای تحقیق
 • بهترین برنامه یادداشت برداری برای نویسندگان
 • بهترین برنامه یادداشت برداری برای امنیت

Evernote بیش از ده سال است که در سال 2007 تأسیس شده است ، و از آن زمان به بعد حرف خود را در میان نویسندگان زرنگ و دانا با فن آوری به دست آورده است. در واقع ، این سرویس علیرغم افزایش چشمگیر قیمت های آن در سال 2016 ، در بیش از 220 میلیون کاربر در آخرین گزارش ، مورد اعتراض قرار گرفت.

البته این تا حدودی به این دلیل است که بیشتر مردم تصمیم دارند از نسخه رایگان Evernote استفاده کنند. با این وجود تعداد زیادی نوت بوک دیجیتالی رایگان در آنجا وجود دارد: آنچه باعث می شود Evernote خاص از خط پایین بالا رود.

همه چیز با یک برنامه دسک تاپ عالی شروع می شود. Evernote ایجاد یادداشت ها و سازماندهی آنها را در نوت بوک آسان می کند. همچنین می توانید یادداشت ها را برای مرتب سازی بعدی با برچسب های دلخواه تنظیم کنید ، این یک روش عالی برای جمع کردن تمام “ایده های وبلاگ” یا “دستور العمل های” خود با چند کلیک ماوس است. ما همچنین این واقعیت را دوست داریم که شما می توانید یادداشت ها را بهمراه لینک های متقابل ، مانند یک وب سایت شخصی برای مشبک خود ببندید.

Evernote بیشتر ویژگی های قالب بندی متن را که می توانید با یک پردازشگر کلمه پیدا کنید ، شامل همه قلم های متداول است. همچنین می توانید تصاویر را درج کنید ، فایل ها را به یادداشت ها ضمیمه کنید ، به علاوه نت های ضبط صدا (اما نه ویدیویی). برای کاربران تبلت و فبلت مفیدتر است ، Evernote گزینه “یادداشت جوهر” با ابزار قرعه کشی دارد و با برخی از تلفن های هوشمند نیز سازگار است ، مانند Livescrib.

ما همچنین ویژگی های اتوماسیون Evernote را دوست داریم. اینها شامل یک کلیپ وب است که می توانید برای ارسال URL یا متن و تصاویر منتخب به طور مستقیم به یک نوت بوک مشخص استفاده کنید. اگر مشترک هستید با پرداخت هزینه ، می توانید حداکثر 200 ایمیل در روز را با استفاده از آدرس ایمیل ویژه به نوت بوک ارسال کنید ، و چندین دستور العمل از پیش ساخته IFTTT و Zapier در دسترس هستند.

در اکثر موارد ، Evernote نیز بسیار ایمن است ، که شما بدیهی است از هر سرویس ابری می خواهید ، به خصوص موردی که ممکن است بهترین ایده های شما را در خود جای دهد. پرونده ها در حالت استراحت و هنگام انتقال رمزگذاری می شوند و می توانید احراز هویت دو عاملی را برای برخی از محافظت در برابر رمزهای عبور مسروقه روشن کنید.

در حالی که این شرکت فرایند رمزگذاری را مدیریت می کند و از این رو می تواند به صورت تئوری یادداشت های شما را برای هر منظور رمزگشایی کند ، Evernote یکی از دو نوت بوک دیجیتالی است که هم اکنون توسط یک افزودنی شخص ثالث به نام SafeRoom پشتیبانی می شود که تمام این موارد را برطرف می کند. با استفاده از SafeRoom ، می توانید نوت بوک های خود را با گذرواژه رمزگذاری کنید که فقط می دانید. در بررسی Evernote ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

گزینه های طرح Evernote

ظاهراً ، برنامه رایگان Evernote درست مانند دو برنامه پرداخت شده شما ، فضای ذخیره نامحدودی را به شما می دهد. با این وجود ، به لطف یک پهنای باند ماهانه 60 مگابایت ، واقعاً صحیح نیست. یادداشت ها همچنین نمی توانند بزرگتر از 25 مگابایت باشند و فقط می توان همزمان دو دستگاه را همزمان کرد.

اگر به انعطاف پذیری بیشتری احتیاج دارید ، Evernote Plus فقط 4 دلار در ماه یا 35 دلار در سال را پس انداز می کند. به علاوه ، پهنای باند شما را تا 1 گیگابایت در هر ماه ، حداکثر اندازه یادداشت را به 200 مگابایت می رساند و به شما امکان می دهد دستگاه های نامحدود را همگام کنید. همچنین Evernote Premium گران تر با 10 گیگابایت پهنای باند در هر ماه وجود دارد.

هیچ یک از اشتراک ها با صورتحساب “نامحدود” قابل استفاده نیستند اما هزینه های پهنای باند باید به اندازه کافی باشد تا بتوانید تایپ کنید..

شماره دو: OneNote

 • بهترین برنامه یادداشت برداری برای دانشجویان
 • بهترین برنامه یادداشت برداری برای طراحان
 • بهترین برنامه یادداشت برداری برای ذخیره سازی ابری
 • بهترین برنامه یادداشت برداری برای رایانه های لوحی

OneNote خیلی راحت می توانست رتبه اول را در رده بندی های ما کسب کند ، به همان راحتی که می توانست رتبه سوم را کسب کند. قانع کننده ترین دلیل برای انتخاب OneNote از Evernote این است که در واقع امکان ایجاد انعطاف پذیر تر یادداشت ها را فراهم می کند ، دقیق تر تقلید یک برگه واقعی در یک نوت بوک.

متن را می توان در هر کجا که می خواهید در یک یادداشت قرار دهید و OneNote کارهای بسیار بهتری را با پشتیبانی از یادداشتهای جوهر با ابزار عالی رسم و الگوریتم های تبدیل جوهر به متن انجام می دهد. اگر به دنبال یک برنامه یادداشت برداری برای رایانه لوحی و رایانه هوشمند هوشمند خود هستید ، شکی نیست که OneNote یک انتخاب هوشمند است ، همانطور که در بررسی کامل OneNote ما بحث می کنیم.

این یکی از دلایلی است که ما OneNote را به عنوان یک برنامه یادداشت برداری برای دانش آموزان دوست داریم ، از آنجا که به شما امکان می دهد هر دو کلمه و نمودارهایی را که در یک تخته سیاه قرار دارد ، به طور دقیق تفریحی کنید. برخلاف Evernote ، OneNote همچنین به شما امکان می دهد یادداشت های ویدیویی را ضبط کنید. این علاوه بر پشتیبانی از یادداشت صوتی ، که هر دو ویژگی فوق العاده برای گرفتن سخنرانی در کلاس برای کسانی که ترجیح می دهند جذب و شرکت کنند ، از نوع خشمگینانه در صفحه کلیدهایشان است..

مهمتر از همه اینها ، دانش آموزان (و معلمان) Office 365 را از مایکروسافت به صورت رایگان با آدرس ایمیل معتبر مدرسه دریافت می کنند ، که علاوه بر Word ، Excel و PowerPoint علاوه بر Word ، Excel و PowerPoint دارای 1 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری برای OneNote است..

از دیگر ویژگیهای افزایش یادداشت ها می توان به پیوندهای تعبیه شده و پیوست فایلها ، به علاوه کلیپ وب موجود به عنوان افزونه مرورگر اشاره کرد. این کلیپ به شما امکان می دهد برای حفظ تحقیقات ، صفحات را مستقیماً در OneNote ذخیره کنید ، بعلاوه حاشیه نویسی و فراخوانی اضافه کنید تا بعداً به خود یادآوری کنید که چرا صفحه را در وهله اول قطع کرده اید.

با همه خوب ، دلیل اینکه رتبه اول Evernote را در رتبه دوم و OneNote قرار ندادیم ، بیشتر یک اولویت طراحی ماده است. این نویسنده ، حداقل ، که اکثراً یک کاربر طولانی مدت Evernote است ، می تواند Evernote ابزاری بهتری برای سازماندهی و حفظ تمرکز پیدا کند ، هم برای تدوین تحقیقات دقیق و هم برای ساختن ایده ها..

علاوه بر این ، برنامه OneNote موجود در فروشگاه مایکروسافت برای ویندوز 10 از برچسب های سفارشی پشتیبانی نمی کند ، و این باعث می شود مرتب سازی یادداشت های مرتبط سخت تر شود. OneNote 2016 این کار را می کند ، اما این نسخه از بین می رود.

گزینه های طرح OneNote

یکی دیگر از معایب احتمالی انتخاب OneNote نسبت به Evernote این است که نسخه رایگان فقط با 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی از طریق OneDrive ایجاد می شود ، که فضایی را با هر عکس ، فیلم و اسنادی که در آنجا ذخیره می کنید به اشتراک گذاشته است. با این حال ، شما می توانید با صرفاً 1 ترابایت ذخیره سازی فقط با 6/99 دلار در ماه و برای Office 365 نیز دریافت کنید ، که در بین بهترین معاملات در ذخیره سازی ابری قرار گرفته است..

OneDrive همچنین یک برنامه 50 گیگابایتی با قیمت 2 دلار در ماه دارد. مطمئن باشید و برای بررسی کامل بهترین ویژگی ها و کاستی های آن سرویس ذخیره سازی ابر ، بررسی OneDrive ما را بخوانید.

شماره 3: Google Keep

 • بهترین برنامه یادداشت برداری برای تلفن همراه
 • بهترین برنامه یادداشت برداری برای یادداشت های صوتی
 • بهترین برنامه یادداشت برداری برای یادآوری ها

Google Keep تقریباً به اندازه Evernote یا OneNote یک ابزار تحقیقاتی قدرتمند نیست: هیچ نوت بوکی برای سازماندهی افکار شما وجود ندارد ، یادداشت ها دارای محدودیت 20،000 کاراکتر هستند ، شما نمی توانید پیوست های فایل را اضافه کنید ، هیچ ویژگی قالب بندی متن وجود ندارد و هیچ مشتری دسک تاپ با وجود این ، با وجود همه این اشتباهات ، اگر از این برنامه به خوبی استفاده کنید ، یک برنامه یادداشت مفید است.

ارزش Google Keep از این واقعیت ناشی می شود که در منظره یادداشت برداری ، فضای خود را حاکم می کند ، که می خواهیم به آن طاقچه “اجازه دهید من آن را ببندم” بنامیم. به خصوص ، Google Keep برای Android بسیار مناسب است برای ضبط کردن آن دسته از انتظارات غیر منتظره از الهامات که هنگام سوار شدن به مترو ، پیاده روی در پارک و دلزدگی روی توالت می آیند..

ما به خصوص با Google Keep به عنوان ضبط کننده یادداشت های صوتی (یا گزارش های مربوط به کاپیتان ، اگر با Starfleet هستید) تقلید کرده ایم. ضبط یادداشت های گفتاری در تلفن شما یک ویژگی جدید در میان برنامه های یادداشت برداری نیست ، اما با قابلیت تشخیص دقیق گفتار Google دقیقاً جفت شده است ، این بهترین ابزاری است که برای تبدیل صدا به یادداشت های متنی با آنها بازی کرده ایم..

Google Keep همچنین از برچسب زدن برای مرتب کردن افکار تصادفی خود در بعد پشتیبانی می کند. یک ویژگی یادآوری مفید نیز وجود دارد ، که در رابطه با ویژگی های ایجاد لیست نگه داشته می شود به خوبی برای تهیه پروژه ، مواد غذایی ، انتقام جویی و سایر لیست های انجام شده کار می کند.

با کمال تعجب برای پادشاه جستجو ، Google Keep دارای کلیپ وب وب Chrome برای حفظ محتوا در حالی که در حال یافتن اینترنت است. با این حال ، ما یکی را که با Evernote دریافت می کنید ، ترجیح می دهیم که انعطاف پذیر تر باشد و به شما امکان می دهد تا کلیپ های خود را در نوت بوک ها کامپایل کنید..

گذشته از برخی از ویژگی های ذکر شده موجود ، احتمالاً بهترین دلیل برای جلوگیری از Google Keep عدم اطمینان در مورد خصوصی بودن آن است. Google از تبلیغات درآمد کسب می کند و این حق را برای خود محفوظ می کند که داده های کاربر ذخیره شده در سرورهای خود را برای استفاده در کمپین های بازاریابی هدفمند اسکن کند..

در حالی که می توان Google Drive را با استفاده از Boxcryptor و Evernote و OneDrive با استفاده از SafeRoom امن کرد ، گزینه دیگری برای رمزگذاری خصوصی یادداشت های Google Keep وجود ندارد. با توجه به این نکته ، مراقب باشید که به Google Keep می گویید زیرا احتمال خوبی وجود دارد که یک نشانگر در آنجا به شما گوش کند.

گزینه های گزینه Google Keep

Google Keep 100 درصد رایگان است و به شما امکان می دهد یادداشت های نامحدود بکشید ، که هیچ کاری برای رفع نگرانی های مربوط به حریم خصوصی ما نمی کند ، با توجه به اینکه گوگل این روزها بیشتر از “انجام هیچ مشکلی” کسب درآمد نمی کند. برنامه فضای ذخیره Google Drive را به خود اختصاص نمی دهد ، بنابراین می توانید آن را برای عکس های خود روشن نگه دارید (بدانید که Google Drive در بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای گردآوری عکس ها در کدام مکان قرار دارد).

شماره 4: نوت بوک Zoho

 • بهترین برنامه یادداشت برداری برای روزنامه نگاری

نوت بوک Zoho به عنوان توصیه نهایی برنامه یادداشت برداری ما رتبه بندی می شود. مانند سایر مطالب موجود در این لیست ، موارد مشخصی وجود دارد که بهتر از بقیه قسمتها انجام می دهند ، حتی اگر این موارد کمی محدودتر باشد.

به طور خاص ، ما فکر می کنیم نوت بوک Zoho به عنوان یک ابزار روزنامه نگاری ایده آل است. در حالی که هیچ مشتری دسک تاپ در دسترس نیست ، رابط مرورگر به اندازه کافی طراحی شده است که احتمالاً متوجه آن نخواهید شد. ما این تجربه را با دقت بیشتری در بررسی نوت بوک Zoho ارائه می دهیم.

البته ، این بدان معنی است که اگر متوجه شدید نوت بوک های شما روی دسک تاپ شما به صورت آفلاین در دسترس نخواهند بود ، به خصوص مشکل ساز اگر خود را پیدا کنید که سناریوی آخرالزمانی را اسناد می کنید که در آن هیچ تلاقی وجود ندارد.

طراحی رابط آنلاین به صورت کارت است که هر نوت بوک دارای کارت مخصوص خود و یک پوشش مشخص است. روکش های نوت بوک خود به جای رنگ های محکم تر کشیده شده اند و همین امر باعث می شود آنها راحت پیدا شوند.

نوت بوک ها می توانند تعداد نامحدودی از نت ها را در خود جای دهند ، اگرچه خود یادداشت ها فقط به 10،000 کاراکتر محدود می شوند ، یعنی حدود 2000 تا 3000 کلمه. با این حال ، برای یک دفتر خاطرات شخصی ، باید برای یادآوری یک روز کافی باشد.

طیف وسیعی از انواع مختلف یادداشت نیز موجود است ، از جمله یادداشت های عکس ، صوتی و طرح. این موارد به افزایش گزینه های روزنامه نگاری شما کمک می کند و به ویژه باید در مورد انواع خلاق جذاب باشد.

آنچه نوت بوک Zoho برای آن خوب نیست استفاده از تجارت است ، با توجه به اینکه Zoho در درجه اول ابزارهای تجاری مانند نرم افزار CRM را توسعه می دهد تعجب آور است. شما نمی توانید در یادداشت ها با دیگران همکاری کنید ، گزینه های محدودی برای قالب بندی وجود دارد ، تشخیص شخصیت نوری برای کشیدن متن از تصاویر اسکن شده و دستور العمل های IFTTT یا Zapier برای انجام کارهایی مانند ارسال پیامهای رسانه های اجتماعی به نوت بوک وجود ندارد..

برنامه های نوت بوک Zoho

مانند Google Keep ، نوت بوک Zoho کاملاً رایگان است. شما می توانید نوت بوک ها و نت های نامحدودی ایجاد کنید بدون اینکه دیگر نگران خرید گیگابایت بیشتر در ابر باشید و یا حتی با محدودیت پهنای باند ماهانه مانند شما با Evernote روبرو شوید..

تنها محدودیتی که باید در مورد آن نگران باشید 10،000 شخصیت برای یادداشت ها و حداکثر اندازه 5 گیگابایت پرونده برای پیوست ها است. نبود محدودیت و هزینه باعث می شود نوت بوک Zoho برای افرادی که به دنبال یک برنامه یادداشت برداری با پشتیبانی نوت بوک و امور مالی محدود هستند ایده آل باشد..

شماره 5: یادداشت جعبه

 • بهترین ابزار EFSS با برنامه یادداشت ها

برای کاربران تجاری که نیاز به یادداشت های جلسات ، یادداشت های پروژه و سایر یادداشت ها به راحتی داشته باشند ، توزیع و توزیع می کنند ، یک برنامه یادداشت ساده ساده است. ساده ترین راه برای انجام این کار ، ادغام با محلول ذخیره سازی ابر است. متأسفانه ، بسیاری از بهترین عکسهای EFSS (همگام سازی و اشتراک گذاری شرکت) یک ابزار داخلی برای انجام این کار ارائه نمی دهند.

OneDrive دارای OneNote است ، اما برای یادداشتهای ساده بیش از حد است. Dropbox و Box دو خدمتی هستند که احتمالاً برای این نیاز بهتر کار می کنند ، Dropbox دارای ابزار Dropbox Paper و جعبه دارای Box Notes است. از بین این دو ، تصمیم گرفتیم که Box Notes برنامه کمی بهتر باشد ، به همین دلیل است که ما آن را به عنوان برنامه پنجم و نهایی برنامه یادداشت برداری خود استفاده می کنیم.

یادداشت های فردی ایجاد شده با استفاده از جعبه یادداشت ها می تواند گسترده باشد ، محدودیتهای توصیه شده (اما واقعی نیست) از 200 صفحه متن و 500000 کاراکتر. با این حال ، همانطور که در بررسی Box Box Notes ما بحث می کنیم ، عدم وجود ویژگی های سازمانی مانند نوت بوک و برچسب های یادداشت و همچنین هیچ گزینه قالب بندی متن ، آن را به عنوان انتخاب ضعیفی برای تدوین مقادیر زیادی از تحقیقات ، انتخاب مناسبی می کند..

در عین حال ، برنامه یادداشت برداری دارای یک طراحی ساده و ویژگی های اشتراکی است که آن را برای کارهای روزمره اداری مناسب می کند. از طریق آدرس ایمیل خود به همکاران امکان دسترسی به یادداشت ها را دارید یا می توانید پیوند اشتراک گذاری را با اشاره به یادداشت ایجاد کنید ، و تا 20 نفر می توانند همان یادداشت را همزمان ویرایش کنند.

برای مدیریت این میزان همکاری ، Box Notes هر 30 ثانیه یک نسخه یادداشت جدید ایجاد می کند تا بتوانید تغییرات ناخواسته را برگردانید. کنسول سرپرست همچنین به شما امکان می دهد یادداشت های مشاهده شده ، ویرایش شده و حذف شده را ردیابی کنید.

برنامه های یادداشت جعبه

جعبه یادداشت ها با فضای ذخیره سازی ابری جعبه رایگان ارائه می شود. اگر به دنبال گزینه ذخیره سازی ابر شخصی هستید ، یک برنامه رایگان 10 گیگابایتی وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. اما پس از آن ، نسبت هزینه ذخیره سازی معنی چندانی برای مصارف خانگی ندارد: 11 دلار در ماه برای 100 گیگابایت صرفه جویی.

برای کاربران تجاری ، قیمت مناسب تر است. هر طرح حداقل به سه کاربر نیاز دارد ، اما فضای ذخیره نامحدود ابر با قیمت 15 دلار در ماه چیزی برای عطسه کردن نیست.

در حقیقت ، ما Box را در بین بهترین راه حل های نامحدود ذخیره سازی ابر در کل قرار می دهیم. گفته می شود ، اگر ابزار یادداشت برای شما معنی چندانی نداشته باشد ، ما فکر می کنیم که Egnyte Connect یک معامله بهتر و با قابلیت EFSS مناسب تر است. بررسی Egnyte Connect ما را بخوانید تا دلیل آن را بدانید.

افکار نهایی

تعداد انگشت شماری از برنامه های یادداشت برداری دیگر در دسترس هستند. با این حال ، هیچ سرویس دیگری که واقعاً مورد بررسی قرار داده ایم ، ذکر نکرده است که بهتر از Evernote ، OneDrive ، Google Keep ، نوت بوک Zoho یا جعبه یادداشت ها برای هر مورد خاص استفاده است.

در حالی که نام Evernote بهترین برنامه برای یادداشت برداری موجود است دقیقاً اصلی نیست ، وقتی نوت بوک های دیجیتالی بدون مزخرف به میان می آید ، فقط OneNote واقعاً به عنوان یک رقیب شایسته وضعیت “Evernote Killer” ادعا شده است. نوت بوک Zoho دارای ویژگی های تقریباً کافی برای بخش بازاریابی خود نیست تا بتواند این ادعا را به طور قانع کننده انجام دهد (حتی اگر این کار را انجام دهند) ، در حالی که Google Keep این کار را به خود اختصاص داده است.

در یک یادداشت نهایی ، مهم نیست که با کدام نوت بوک راه بروید ، اگر می خواهید از طریق شبکه WiFi عمومی استفاده کنید ، مطمئن باشید و با یک VPN ایمن باشید ، به خصوص اگر برای حفظ اطلاعات شخصی از هر یک از این سرویس ها استفاده می کنید. ما بهترین راهنمای VPN با گزینه های خوب و همچنین راهنمای حفظ حریم خصوصی روزنامه نگاران را داریم.

در نظرات زیر یادداشت خود را برای ما رها کنید و از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map