Google Keep Review – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی Google Keep

Google Keep یک برنامه کوچک مفید است که به شما کمک می کند تا یادداشت ها را انجام داده و ادغام کنید با Google Drive. همانطور که می توانید در بررسی Google Keep ما بخوانید ، با این حال ، واقعاً از سطح سطح بالا نمی رود "مفید" به دلیل داشتن ویژگی های کمتر از رقابت.

وقتی آن لامپ کم از سر شما خاموش می شود ، Google Keep بسیار مناسب می شود. این برنامه مبتنی بر یادداشت برداری ابری به شما امکان می دهد تا افکار را به روشی مشابه استفاده از یادداشت های Post-it ، که در ادامه می توانید در Google Docs ادغام کنید (مرور Google Drive ما را بخوانید) پایین بیاورید.. 

این در مقایسه با برنامه های دیگر بسیار اساسی است ، اما استفاده از آن رایگان و آسان است ، بنابراین می توانیم آن را ببخشیم.

این امکان را به شما می دهد تا تعداد نامحدودی از یادداشت ها را ایجاد کنید ، که در هر یک از آنها بیش از 20،000 کاراکتر وجود دارد و می توانید برای سازماندهی آنها برچسب هایی ایجاد کنید. با این حال ، اگرچه تمام کادرهای برنامه را که می توانید به سرعت از بین ببرید و ایده خود را قبل از اینکه حافظه ماهی طلای شما نگه داشته شود ، تیک می زند ، فاقد ویژگی هایی است که سایر برنامه های یادداشت برداری ارائه می دهند.

به عنوان مثال ، Evernote ویژگی های سازمانی بیشتری را ارائه می دهد ، و می توانید متن را قالب بندی کنید (بررسی Evernote ما را بخوانید). با این وجود ، Google Keep یک اسلات در لیست بهترین برنامه های یادداشت برداری ما به دست آورد. 

با استفاده از Google Keep ، می توانید تمام ایده ها ، لیست های خرید و یادآوری های خود را در یک مکان کامپایل کنید و به راحتی از یک میزکار یا دستگاه دیگر به آنها دسترسی پیدا کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی Google Keep را ادامه دهید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Google Keep

امکانات

اگرچه در نگاه اول Google Keep شبیه به تابلوهای یادداشت Post-it است ، اما به شما امکان می دهد یادداشت های مختلفی ایجاد کنید. همچنین به حساب Google شما گره خورده است ، بنابراین هر دستگاهی که از آن استفاده می کنید ، یادداشت های شما همگام سازی می شوند ، مشروط بر اینکه به اینترنت وصل شوید و وارد سیستم شوید.

یادداشت برداری آسان آسان است ، و شما می توانید این کار را با متن ، لیست چک ، ضبط صدا ، طراحی یا تصویر انجام دهید. یادداشت ها دارای حداکثر 20،000 کاراکتر هستند ، که بیشتر از امثال نوت بوک Zoho است (بررسی نوت بوک Zoho ما را بخوانید) ، اما کوتاه تر از ، به طور مثال ، Box Notes است ، که امکان 500،000 نویسه را می دهد (خواندن جعبه یادداشت های ما را بخوانید)..

محدودیت یادداشت Google Keep

گفته می شود ، هیچ محدودیتی برای تعداد نت هایی که می توانید ایجاد کنید و محدودیت پهنای باند وجود ندارد. حتی نمی تواند در برابر میزان ذخیره Google Drive شما باشد.

Google Keep برخی از ویژگی هایی را که رقبای خود دارند ، از قبیل چندین نوت بوک و یادداشت های ویدیویی از دست داده است. به علاوه ، فاقد ویرایش متن غنی است ، بنابراین اگر می خواهید یادداشت های تحقیقاتی بسازید یا از آن برای تجارت استفاده کنید ، بهترین انتخاب نیست..

با این وجود ، قابلیت افزودن همه ویژگیهای آن به یک نت وجود دارد. شما می توانید یک عکس ، نقاشی ، یادداشت صوتی ، لیست جعبه تیک و یادداشت متنی داشته باشید ، همه در یک مکان هستند. شما می توانید این موارد را به طور جداگانه نیز انجام دهید ، اما خوب است یادداشت هایی مانند دستور العمل ها ، به این دلیل که می توانید تصویری را در بالا پاپ کنید و مثلاً یک لیست چک لیست مواد تشکیل دهنده وجود داشته باشد..

لیست بررسی Google-Keep-Review-check

به علاوه ، اگر می خواهید یک نکته را کمی ظریف تر کنید ، می توانید آن را در Google Doc ادغام کنید. سپس می توانید قالب بندی و هر چیز دیگری را که مناسب می بینید اضافه کنید ، اما به یاد داشته باشید که دیگر این یک “یادداشت” نخواهد بود.

Google OCR در Keep

برای استخراج متن از منابع قطع شده و تصاویر دیگر می توانید از تشخیص نوری شخصیت Keep استفاده کنید. بعلاوه ، با تشخیص دقیق گفتار Google ، جای تعجب نبود که بیش از حد کافی برای نوشتن یادداشت ها و اجازه به Google Keep برای رونویسی آنها.

Google Keep همچنین به شما امکان ایجاد لیست های بولت و همچنین لیست های چک را می دهد ، که برای خرید مواد غذایی عالی هستند ، زیرا می توانید موارد مورد نظر خود را از هر زمان دیگری تیک بزنید. این امکان را به شما می دهد تا یادداشت ها را به اشتراک بگذارید و به همکاران اختصاص دهید ، بنابراین دیگران می توانند به لیست اضافه کنند یا موارد را غیرفعال کنید. دیگر کسی انگشت اشاره را نمی زند وقتی که کسی شیر خوردن را فراموش کرد. برای کارهای بزرگتر ، بهتر است از یک برنامه مدیریت پروژه استفاده کنید.

بعلاوه ، می توانید یادآوری ها را براساس تاریخ و زمان و یا مکان تعیین کنید ، اگر می خواهید لیست خریدتان هنگام ورود به فروشگاه ظاهر شود ، مفید است..

برنامه Google Mobile را نگه دارید

برنامه هایی برای Android و iOS وجود دارد که می توانید از طریق مرورگر نیز از آنها استفاده کنید. با این حال ، مشتری رومیزی اختصاصی وجود ندارد. در عوض ، یک برنامه Google Chrome وجود دارد که پس از نصب ، به عنوان یک برنامه مستقل عمل می کند. می توانید آن را از صفحه “برنامه” Chrome خود باز کنید یا در ویندوز 10 می توانید بعد از نصب به منوی “شروع” بروید و آن را به نوار وظیفه پین ​​کنید..

ویندوزهای google-Keep-review

هر نسخه تقریباً دارای همان طرح است ، بنابراین با تعویض دستگاه ها ، با نگاهی به رابط کاربری دیگر دچار سردرگمی نمی شوید. 

افزونه Chrome نیز وجود دارد که می تواند برای کلیپ کردن محتوای وب و ذخیره مستقیم آن در Google Keep از داخل مرورگر استفاده شود. چند روش وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. ابتدا می توانید مطالبی را که می خواهید ذخیره کنید برجسته کنید. در مرحله بعد ، می توانید روی نماد Google Keep در نوار آدرس کلیک کنید یا روی محتوا کلیک راست کنید و سپس روی “ذخیره انتخاب برای نگه داشتن” ضربه بزنید. 

google-Keep-review-keep-extension

با انجام هر یک از آنها پنجره کوچکی با انتخاب شما در Keep باز می شود و به صورت خودکار یک پیوند صفحه اضافه می کند ، که می توانید آن را حذف کنید. سپس می توانید یک عنوان یا برچسب اضافه کرده یا آن را حذف کنید ، زیرا به صورت خودکار ذخیره می شود. 

اگر می خواهید تغییرات دیگری مانند رنگ ایجاد کنید ، می توانید بر روی فلش کوچک در گوشه سمت راست کلیک کنید تا در مرورگر وب باز شود و یادداشت را از آنجا ویرایش کنید..

google-Keep-review-save-to-Keep

شما نمی توانید کلیه صفحه های وب مانند برخی از برنامه های یادداشت برداری ، مانند Evernote یا OneNote (کلیپ بررسی OneNote ما را بخوانید) کلیپ کنید. اگر هیچ محتوا را برجسته نکنید ، فقط پیوند صفحه را کلیپ می کند ، اما می توانید مواردی را که خودتان آنرا اضافه کنید ، همانطور که قبلاً توضیح دادیم.

نمای کلی Google Keep

آرم Google KeepKeep.google.com

رایگان

امکانات

همگام سازی

اشتراک گذاری

پیوندهای یادداشت را درج کنید

یادداشت برچسب

فایل پیوست

یادداشت های ایمیل

کلیپ وب

ضبط صدا

ضبط کننده فیلم

پشتیبانی دست نویس

پوشاندن جوهر به متن

تشخیص شخصیت نوری (OCR)

IFTTT / Zapier

قیمت گذاری

یکی از موارد مثبت Google نگه داشتن این است که کاملا رایگان است. پولی هزینه ندارد ، بنابراین اگر کمی پول نقدی داشته باشید ، قطعاً انتخاب خوبی است.

بعلاوه ، زیرا هیچ محدودیتی برای تعداد یادداشت های شما وجود ندارد ، و این واقعیت این است که به فضای ذخیره سازی Google Drive شما کمک نمی کند ، برخلاف OneDrive (بررسی OneDrive ما را بخوانید) باعث می شود Google حتی جذاب تر شود..

تجربه ی کاربر

از یک طرف ، رابط کاربر Google Keep بسیار عالی است زیرا بسیار ساده است. از طرف دیگر ، ممکن است خیلی ساده باشد. سایر برنامه های یادداشت برداری ، مانند Evernote ، رابط کاملاً خالی از سکنه را ارائه می دهند و گزینه های بیشتری را برای شما انتخاب می کنند. به این ترتیب ، طرح ساده Google Keep باعث می شود بتوانید ببینید چه چیزی چیست.

اگرچه مشتری دسک تاپ وجود ندارد ، برنامه Chrome تقریباً نیازهای خود را جایگزین می کند. با این وجود ، اگر قبلاً آن را نصب نکرده اید ، باید مرورگر وب Chrome را بارگیری کنید. اما می توانید به جای آن ، از نسخه مرورگر استفاده کنید.

با توجه به اینکه تقریباً کلیه مشتریان موجود یکسان هستند ، جای تعجب نیست که برنامه های Android و iOS نیز به راحتی قابل استفاده باشند. فقط تفاوت های جزئی وجود دارد ، مانند منوی تنظیمات در مکان دیگری ، و حرکت آن هنوز آسان است.

پنجره وسط ، یادداشت های شما را بصورت پیش فرض در قالب کاشی نمایش می دهد ، اما در صورت ترجیح می توانید آن را به صورت نمایش لیست تغییر دهید. منوی همبرگر به شما امکان می دهد بین یادداشت ها و یادآوری ها جابجا شوید ، به یک برچسب خاص بروید یا یک مورد جدید ایجاد کنید ، همچنین یادداشت های بایگانی شده یا حذف شده خود را مشاهده کنید. برای برنامه های تلفن همراه ، از اینجا نیز می توانید به تنظیمات دسترسی پیدا کنید. 

طرح بندی google-Keep-review

یادداشت جدید ساده است. فقط کافی است تایپ کردن در جعبه ای که می گوید “یادداشت برداری کنید …” یا یکی از روش های دیگر را انتخاب کنید: جعبه های انتخاب ، نقاشی ، یادداشت صوتی یا تصویر. همانطور که قبلاً گفتیم ، هیچ گزینه قالب بندی متن غنی در دسترس نیست ، اما ما این واقعیت را دوست داریم که می توانید گزینه های دیگری مانند کدگذاری رنگ ، برچسب ها و یادآوری ها را اضافه کنید ، و این باعث می شود سازماندهی یادداشت ها آسان تر شود.

Google Keep Drawing Tools

اگر می خواهید یک یادداشت بکشید ، چند ابزار وجود دارد. شما یک قلم ، نشانگر و هایلایت دریافت می کنید ، همه اینها می توانید رنگ و اندازه را در یک منوی کشویی انتخاب کنید. شما همچنین یک ابزار لاستیکی دریافت می کنید و اگر روی منوی کشویی آن کلیک کنید ، می توانید صفحه را پاک کنید. 

یک ابزار برش نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد محتوای انتخاب شده را منتقل کنید ، چرخش و تغییر اندازه دهید. شما حتی می توانید یک شبکه را برای ترسیم انتخاب کنید: مربع ها ، نقاط یا “قوانین”.

google-Keep-review-نقاشی

برنامه افزودنی Google Keep اگر بخواهید به سرعت چیزی را از اینترنت بدست آورید یا پیوند صفحه را ذخیره کنید مفید است ، اما این شرم آور است که شما نمی توانید کلیه صفحه وب را کلیپ کنید ،.

در کل ، اگر فقط بعد از یک ابزار ساده برای به سرعت یادداشت کردن یادداشت ها و ایده ها ، Google Keep عالی است. این برای لیست های خرید خوب کار می کند ، همچنین در چشم ها نیز آسان است. 

به علاوه ، اگر دوست دارید یادداشت های صوتی را حفظ کنید ، Google Keep به دلیل قابلیت تشخیص گفتار Google یکی از گزینه های بهتر است. همه این موارد را با این حقیقت که ترکیب رایگان است ترکیب کنید و قطعاً به عنوان یک ابزار عالی می درخشد.

امنیت & حریم خصوصی

درباره امنیت Google Keep اطلاعات زیادی وجود ندارد ، اما اگر فرض کنیم که مانند همه برنامه های Google دیگر باشد ، برخی از مشکلات وجود دارد. Google داده ها را برای اهداف تبلیغاتی و بازاریابی هدفمند گردآوری می کند. هنگامی که شرایط خدمات آن را می خوانید ، متوجه می شوید که این عمیق تر از چیزی است که برخی فکر می کنند. 

ابتدا بیان می کند که وقتی بارگذاری ، ارسال ، ارسال ، ذخیره ، ارسال یا دریافت محتوا ، به Google و شرکت هایی که کار می کنند حق استفاده از آن محتوا را می دهید. این به جزئیات بیشتر می رود ، اما شما این ایده را می گیرید. به علاوه ، به طور خاص موارد زیر را بیان می کند:

سیستم های خودکار ما محتوای شما (از جمله ایمیل) را تجزیه و تحلیل می کنند تا ویژگیهای محصول مرتبط با شخصی مانند نتایج جستجوی سفارشی ، تبلیغات متناسب و اسپم و شناسایی بدافزار را در اختیار شما قرار دهند. این تجزیه و تحلیل با ارسال ، دریافت و زمان ذخیره شدن محتوا انجام می شود. “

در اصل ، Google فقط با جستجو در جستجوی آنچه در مرورگر جستجو کرده اید ، متناسب نیست. در عوض ، می تواند به هر چیزی که با آنها ذخیره شده اید ، نگاه کند ، که تصور می کنیم شامل Google Keep نیز باشد. 

از طرف طرف ، خط مشی رازداری Google گفته است که از رمزگذاری استفاده می کند تا اطلاعات شما را ایمن نگه دارد ، اما همچنین به Google اشاره می کند که گاهی اوقات نیاز به حفظ اطلاعات دارد ، از جمله موارد دیگر.

نگهداری بهترین مکان برای ذخیره اطلاعات حساس خود مانند اطلاعات ورود به سیستم و گذرواژه‌ها نیست زیرا احتمالاً حداقل در یک دستگاه به حساب Google خود وارد شوید. 

این بدان معناست که هرکسی که از این امر مراقبت کند ، می تواند به خدمات Google شما ، از جمله Keep ، دسترسی داشته باشد. می توانید با تأیید هویت دو عاملی و با اطمینان از ورود به سیستم ، از حساب خود محافظت کنید.

حکم نهایی

Google Keep یک برنامه ساده و در عین حال رضایت بخش از یادداشت برداری است. بسیار مفید است که یادداشت های تصادفی را به سرعت کاهش دهید ، و آنها را نیز به خوبی سازماندهی کنید. این در بعضی مناطق کوتاه است ، از جمله ، نداشتن قالب بندی متن یا نوت بوک. 

با آزاد بودن ، به هر حال این یک ابزار خوب برای دستیابی است. می توانید یادداشت ها را به سرعت و به راحتی بسازید ، آنها را به اندازه کافی سازماندهی کنید ، و در دستگاه های خود همگام سازی کنید. به گفته این ، اگر بعد از گزینه های سازمانی بیشتر و قالب بندی متن استفاده کنید ، Evernote ممکن است انتخاب بهتری باشد. 

حکم شما در Google Keep چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me