بررسی یادداشتهای جعبه – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی یادداشتهای جعبه

یک برنامه یادداشت برداری مناسب و معقول که همراه با چندین گیگابای از حسن نیت ارائه دهنده فضای مجازی از برادر بزرگ خود در فضای ذخیره سازی ابری ، جعبه یادداشت ها دارای مشت و مزیت رقبای اصلی آن نیست. بررسی کامل جعبه یادداشت های ما را بخوانید تا ببینید منظور ما از آن چیست.

بازار نوت بوک های دیجیتال در حال پیشرفت است و بسیاری از بهترین سرویس های ذخیره سازی ابری اکنون برنامه های یادداشت برداری را از خود ارائه می دهند. نمونه های قابل توجه شامل Google Keep ، OneNote ، Dropbox Paper و Box Notes ، موضوع این مقاله است.

جعبه یادداشت ها توسعه یافته توسط Box.com ، یک توسعه دهنده ابر است که بیشتر به کسب و کارها توجه می کند ، یک جعبه یادداشت بیشتر یک فناوری محل کار است تا یک برنامه یادداشت برداری که برای دانشجویان ، نویسندگان و کامپایلرهای وسواسی بیشتر در آنجا جذاب خواهد بود. در حقیقت ، همانطور که در بررسی بعدی Box Notes (بوش) در مورد جزئیات بیشتری بحث خواهیم کرد ، همه در کل احساس احساسات کمبودی دارند.

به عنوان مثال ، گزینه ای برای مرتب کردن یادداشت ها در نوت بوک ها یا برچسب ها وجود ندارد. جعبه یادداشتها همچنین گیرنده وب را ارائه نمی دهند یا به شما امکان یادداشت صوتی نمی دهند. برخلاف Evernote ، هنوز هم بهترین برنامه یادداشت برداری در کل ، جعبه یادداشت ها به خوبی برای تهیه تحقیقات دقیق مناسب نیست.

اگر می خواهید آن را امتحان کنید تا نظر خود را شکل دهید ، می توانید یک حساب ذخیره سازی رایگان ابر شخصی 10 گیگابایتی را با Box ثبت نام کنید و مشتری یا دسک تاپ یا برنامه های تلفن همراه را بارگیری کنید. برای کسانی که به دنبال جعبه به عنوان یک محل کار برای ذخیره سازی ابر هستند ، ما همچنین یک بررسی Box Business داریم.

گزینه های دیگر برای یادداشت های جعبه

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

Box Notes یک برنامه یادداشت برداری ابری است که کمی شبیه Microsoft OneNote است و بزرگترین شباهت آن با ابر Box است ، همانطور که OneNote با OneDrive یکپارچه است.

همچنین مانند OneDrive ، Box Notes یک مشتری دسک تاپ برای ایجاد یادداشت هایی دارد که هم برای ویندوز و هم برای MacOS در دسترس است. شما لازم نیست که از طریق یک مشتری وب مانند شما با نوت بوک Zoho کار کنید (بررسی نوت بوک Zoho ما را بخوانید).

با این حال ، اگر می خواهید آن را از طریق رابط ذخیره سازی cloud Box جعبه کنید ، دسترسی به مرورگر وجود دارد. نسخه وب Box Notes دقیقاً مانند مشتری دسک تاپ به نظر می رسد و رفتار می کند ، و اگر در رایانه ای هستید که متعلق به شما نیست ، برای دسترسی و ویرایش یادداشت ها مفید است. علاوه بر این ، برای برنامه های iOS نیز برای Android و Box وجود دارد که به شما امکان دسترسی و یادداشت برداری را می دهد.

اشتراک گذاری با جعبه یادداشت ها

Box Notes به عنوان شرکتی با کاربران تجاری در هدف خود ، از ویژگی های بسیار خوبی برای همکاری در محیط کار برخوردار است. حداکثر 20 نفر می توانند همزمان همان یادداشت را ویرایش کنند. می توانید از طریق ایمیل یا ایجاد پیوندی به آن یادداشت ، دسترسی به یادداشت ها را به اشتراک بگذارید.

اگر صاحب حساب یا یک سرپرست تعیین شده هستید ، می توانید از کنسول مدیر Box.com که می تواند موارد یادداشتهای تازه ایجاد شده ، مشاهده ، ویرایش و حذف شده را نیز کنترل کند ، بر استفاده از یادداشت های جعبه نظارت کند..

Box Notes همچنین نسخه های جدید یادداشت ها را هر 30 ثانیه ایجاد می کند. نسخه به شما امکان می دهد تغییرات یادداشت را ردیابی کرده و موارد ناخواسته را به عقب برگردانید.

ویژگی های گمشده جعبه یادداشت ها

با این حال ، در حالی که برخی از قابلیت های آن مفید هستند و ما دوست داریم که Box یک مشتری دسک تاپ ایجاد کرده است ، وقتی این مجموعه ویژگی های کلی را در اختیار دارد ، این ابزار بسیار از برنامه های برتر یادداشت برداری خارج است. بزرگترین اشتباه عدم وجود نوت بوک برای سازماندهی یادداشت های خود مانند شما با Evernote و OneNote است (بررسی Onenote ما را بخوانید).

همچنین امکان برچسب زدن یادداشت ها با برچسب های سفارشی وجود ندارد (به عنوان مثال ، “ایده های کتاب” ، “دستور العمل ها” ، “اشعه مرگ قاتل”). این امر باعث می شود که بعداً نکات مربوط به آن را مرتب کنید. بیشترین کاری که می توانید با جعبه یادداشت ها انجام دهید یک یادداشت “مورد علاقه” است ، که پس از شروع یادداشت های شما ، تقریباً بی فایده است ،.

مشکل دیگری که ما با این ابزار داریم این است که Box Notes یک رویکرد بسیار ایستا برای گرفتن توجه دارد. شما نمی توانید متن را در هر جایی که می خواهید با OneNote سازماندهی کنید ، برای قالب بندی متن غنی گزینه های زیادی ندارد و هیچ ابزار نقاشی وجود ندارد. حداقل می توانید لیست ها (از جمله لیست های چک) ، تصاویر و جداول را در یادداشت های خود وارد کنید ، اما تمام آنچه که سال 2015 به نظر می رسد زیبا است.

به نظر می رسد که ما آن را کمی جمع آوری کرده ایم ، اما ما همچنین آرزو می کنیم که Box Notes دارای کلیپ وب باشد مانند بهترین نوت بوک های دیجیتال شامل ، به شما امکان می دهد به طور خودکار یادداشت هایی را از صفحات وب با استفاده از پسوند مرورگر ایجاد کنید..

برای همین موضوع ، Evernote ، همانطور که می توانید در Evernote Review ما بخوانید ، همچنین به شما امکان می دهد تا ایمیل ها را به صورت خودکار به سمت نوت بوک خود برای حفظ ارسال کنید و چندین دستور العمل عالی IFTTT و Zapier برای خودکار کردن مواردی مانند ایجاد یادداشت بر اساس پست های رسانه های اجتماعی دارد. Box Notes هیچکدام از این موارد را انجام نمی دهد.

جعبه در مورد محدودیت هایی برای ایجاد یادداشت توصیه هایی را ارائه می دهد ، اگرچه هیچ نوع سختی تعریف نشده است و توصیه ها بیشتر به دلایل عملکرد است. فراتر رفتن از حد مجاز ، ظاهراً می تواند باعث ایجاد تاخیر جدی شود ، اگرچه ما این آزمایش را انجام ندادیم (زیرا بعضی از ما در این هفته زندگی اجتماعی داشتیم ، بسیار متشکرم).

برخی از این محدودیت های پیشنهادی بسیار بلند است ، مانند 200 صفحه متن یا 500،000 کاراکتر برای یادداشت های جداگانه. از طرف دیگر ، برخی از موارد محدودتر مانند نگه داشتن لیست ها در زیر 100 آیتم خط و تصاویر در زیر 20 مگابایت هستند.

البته ، به احتمال زیاد تاثیرگذارترین محدودیت Box Notes در میزان ذخیره ابر شما خواهد بود. در مرحله بعد ، ما به بررسی قیمت ها می پردازیم تا بهتر بگوییم که این محدودیت ها چیست.

قیمت گذاری

Box Notes هزینه ای برای خود ندارد اما نیاز به ثبت نام در یک حساب ذخیره سازی Cloud Box را دارد. اگر کاربر خانگی هستید ، جعبه 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان به شما می دهد ، همین کافی است که چند نت را نیز در اختیار داشته باشید. با این حال ، اگر از جعبه ذخیره سازی ابری جعبه برای اسناد ، فیلم ها ، عکس ها و پرونده های خود استفاده کنید ، می توانید آن فضای را به سرعت از بین ببرید..

در این صورت ، باید به Box Personal Pro ارتقا دهید. در ماه 11.50 دلار برای فقط 100 گیگابایت ذخیره سازی ، این یکی از بدترین معاملات در ذخیره سازی ابری است (به عنوان مثال pCloud ، 2 ترابایت برای شما 8 دلار در ماه می دهد ؛ بررسی pCloud ما را برای اطلاعات بیشتر در این مورد بخوانید). دلیل این امر احتمالاً به این واقعیت بستگی دارد كه باكس واقعاً به بازار خانه اهمیتی نمی دهد و در مرحله اول راه حل كاری است.

در این یادداشت ، این شرکت گزینه های برنامه ای جذاب برای برنامه های تجاری ، از جمله ذخیره نامحدود با قیمت 17.30 دلار برای هر کاربر در هر ماه (حداقل سه کاربر) دارد. همراه با یادداشت های جعبه ، چنین برنامه هایی می توانند به ساده کردن پروژه های مشترک برای تجارت شما کمک کنند.

با این حال ، اگر شما به دنبال یک برنامه یادداشت برداری برای خودتان هستید ، احتمالاً در صورت وجود معاملات بهتر در آنجا از جمله یادداشت های نامحدود با نوت بوک Zoho به صورت رایگان (مانند یادداشت های نوت بوک Zoho ما) درخواست تجدید نظر نخواهید داشت..

تجربه ی کاربر

استفاده از جعبه یادداشت ها ابتدا به ایجاد یک حساب کاربری Box نیاز دارد. اعتبار هر دو برنامه یادداشت برداری و سرویس ذخیره سازی cloud یکسان هستند. پس از اتمام این کار ، می توانید در مشتری دسک تاپ Box Notes نصب و وارد شوید.

مشتری بسیار ساده گذاشته شده است ، بنابراین لازم نیست که مدت زیادی طول بکشد تا راه خود را بیاموزد. پایین حاشیه سمت چپ گزینه های ناوبری برای جابجایی بین صندوق ورودی شما (جایی که همه یادداشت ها در آن نگهداری می شوند) ، یادداشت های اخیر و یادداشت های مورد علاقه هستند.

در پایین ، دکمه های ناوبری برای باز کردن تنظیمات و مشاهده میانبرهای صفحه کلید نیز وجود دارد.

ستون اول مشتری یادداشت های شما را نشان می دهد ، در حالی که پنجره در سمت راست یک پنجره متنی است ، محتویات یادداشتی را که انتخاب کرده اید به شما نشان می دهد و به شما امکان ویرایش آن را می دهد.

در بالای پنجره متن ، به گزینه های قالب بندی متن دسترسی خواهید داشت. با این حال ، این گزینه ها محدود به:

  • تغییر رنگ و اندازه فونت
  • متن پررنگ ، برجسته یا تحریک کننده
  • اضافه کردن لیست های چک ، لیست های شماره دار و لیست های بولت

هیچ گزینه ای برای تغییر نوع فونت شما وجود ندارد ، بنابراین شما باید طرفداران کمیک بدون نیاز به جای دیگر بنگرید.

علاوه بر این ، Box Notes به شما امکان نمی دهد نقشه های بصورت رایگان ایجاد کنید یا یادداشت های دست نوشته ای را حتی در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود انجام دهید. این یک ضرر بزرگ است اگر می خواهید فرآیندهای نمودار موجود در یادداشت های خود را نمودار کنید (یا کاریکاتورهای خنده دار رئیس خود را در جلسات وضعیت پروژه انجام دهید).

جعبه یادداشتها همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم ، به شما در نحوه ویژگیهای سازمان ، چیز چندانی نمی دهد. می توانید یادداشت های “مورد علاقه” داشته باشید و یک ویژگی جستجو وجود دارد ، اما بدون راهی برای برچسب زدن یادداشت ها یا سازماندهی آنها در نوت بوک ها ، پیگیری چیزها بسیار آسان است.

هنگامی که یک یادداشت جدید را ایجاد می کنید ، می توانید از لیست قالب ها برای ساده تر کردن روند برخی از موارد را انتخاب کنید. گزینه های الگو شامل “برنامه جلسه” ، “تقویم” و “وضعیت پروژه” است.

احتمالاً مورد مورد علاقه ما در مورد جعبه یادداشت ها این است که می توانید یادداشت ها را با دیگران از طریق آدرس ایمیل یا با ایجاد پیوندهایی ایجاد کنید که هرکسی بتواند از آنها استفاده کند.

این باعث می شود که یادداشت های جلسات را با دیگران به اشتراک بگذارید و در برنامه های پروژه همکاری کنید. همانطور که گفته شد ، Box Notes می تواند حداکثر تا 20 ویرایشگر را تسهیل کند. در حالی که چهل انگشت در پای بسیار زیاد است ، وقتی اشتباه می شود می توانید یادداشت ها را با ویژگی نسخه نسخه Box Note برگردانید.

همچنین گزینه ای برای ترک نظر در یادداشت ها و برچسب گذاری دیگران در آن نظرات وجود دارد.

ویژگی های همکاری ارزش افزوده را به تجربه کاربر اضافه می کند ، اما به طور کلی جعبه یادداشت ها انعطاف پذیری کافی را برای بهترین برنامه های یادداشت برداری دیگر در آنجا ارائه نمی دهند. مطمئناً برای جلسات مفید است ، اما به احتمال زیاد فقط کسانی که به آزادی خلاقانه تر نیاز دارند را ناامید خواهد کرد.

امنیت & حریم خصوصی

به عنوان خدماتی که به سمت مشاغل نسبت به مصرف کنندگان منزل بیشتر است ، با Box شما به طور کلی امنیت و حفظ حریم خصوصی قابل اعتمادتری را نسبت به خدماتی مانند Google Drive خواهید داشت (برای اطلاع از دلیل آن ، بررسی Google Drive ما را بخوانید).

در حالی که Box کلیدهای رمزگذاری شده مورد استفاده برای تقابل پرونده های خود را در سرورهای داخلی خود ذخیره می کند ، این شرکت از درآمد تبلیغاتی مانند گوگل پول نمی گیرد. این بدان معناست که یادداشت های شما به احتمال زیاد برای کلمات کلیدی اسکن نمی شوند و به کمپین های بازاریابی هدفمند تبدیل می شوند ، که کمتر تضمینی با Google Keep است (بررسی Google Keep ما را بخوانید).

از طرف دیگر ، به دلیل اینکه جعبه کلیدهای رمزگذاری را مدیریت می کند ، این شرکت قابل تصور است که مجبور شود برنامه های نظارت دولتی و درخواست های اجرای قانون را رعایت کند. اگر می خواهید پرونده های خود را با رمزگذاری خصوصی قفل کنید ، Box با Boxcryptor ادغام می شود ، با این حال Boxcryptor با جعبه یادداشت ها کار نمی کند (بررسی Boxcryptor ما را بخوانید).

در بازار برنامه هایی که می توانیم از آنها مطلع شویم وجود ندارد. با این حال ، SpiderOak پیش از این اعلام کرده بود که یک نسخه 2018 را منتشر خواهد کرد (بررسی SpiderOak ما را بخوانید) و SafeRoom برای رمزگذاری هر دو Evernote و OneNote استفاده می شود ، و امنیت بهتری را نسبت به آنچه در جعبه یادداشت ها خواهید داشت فراهم می کند..

جعبه با استفاده از امنیت لایه حمل و نقل (TLS) از یادداشت های بین دستگاه های شما و ابر محافظت می کند ، که باید به شما در جلوگیری از هرگونه تلاش در استراق سمع اینترنتی کمک کند. از طرف سرور ، افکار خصوصی شما با استفاده از AES 256 بیتی رمزگذاری می شوند ، توصیه و متداول ترین پروتکل رمزنگاری شده برای سرویس های ابری.

جعبه همچنین به شما امکان می دهد تا احراز هویت دو عاملی (2FA) را تغییر دهید. این ویژگی به شما نیاز دارد تا هنگام ورود به سیستم از یک دستگاه ناآشنا ، اعتبار دیگری را وارد کنید. ایده این است که شما باید در صورت نقض رمز جعبه خود از شما در برابر نقض محافظت کند. اعتبار اضافی یک کد امنیتی است که به تلفن هوشمند شما ارسال می شود.

حکم نهایی

Box Notes یک برنامه یادداشت برداری وحشتناک نیست اما مگر اینکه در Box Business به عنوان راه حل همگام سازی و اشتراک گذاری شرکت خود فروخته باشید ، گزینه های بهتری وجود دارد. ما می گوییم که حتی با یک برنامه ذخیره سازی ابری 10 گیگابایتی رایگان برای استفاده شخصی در دسترس است.

مشکلی که در جعبه یادداشت ها وجود دارد این است که ، اگر شما یک صاحب یادداشت برانگیز هستید ، صرفه جویی در افکار خود را در سوئیچ دیجیتال بدون نوت بوک و برچسب ها آسان کنید تا بتوانید امور را مرتب نگه دارید. ما همچنین می دانیم که جعبه یادداشت ها فقط برای ایجاد یادداشت های پویا و بدون ابزار رسم و گزینه های قالب بندی متن بیشتر مناسب نیستند.

اگر ایده یک برنامه یادداشت را با فضای ذخیره سازی ابری خود دوست دارید ، ترکیب OneNote و OneDrive گزینه بهتری است ، به طور کلی ، علاوه بر ادغام SafeRoom ، علاوه بر ادغام SafeRoom ، به صورت خصوصی رمزگذاری یادداشت های شما ، گزینه بهتری نیز خواهد بود..

این به هر حال ماست ما نظرات خود را در مورد جعبه یادداشت ها در نظرات زیر استقبال می کنیم. ممنون از خواندن!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me