بررسی حسابداری Xero – کتابهای مبتنی بر ابر – بروزرسانی شده به سال 2020

بررسی حسابداری Xero

Xero یک ابزار حسابداری آنلاین عالی برای اکثر شرکت ها است. اگرچه کاملاً مناسب نیست ، اما قابلیت انعطاف پذیری بالایی را ارائه می دهد ، اگرچه برخی از شرکت ها ممکن است برای به دست آوردن بیشترین بهره از آن ، مجبور به فروش اضافی شوند. بررسی Xero ما را بررسی کنید تا ببینید که چرا فکر می کنیم یکی از بهترین برنامه های حسابداری در آنجا است.

بهترین-حسابداری-نرم افزار-بررسی

Xero یک بستر حسابداری آنلاین مبتنی بر ابر است که برای مشاغل کوچک در صنایع مختلف طراحی شده است. ویژگی های Xero مخصوصاً برای مشاغلی مناسب است که زمان زیادی را صرف ردیابی پول ، موجودی و دارایی خود می کنند. Xero با خودکار کردن ویژگی های اصلی مانند فاکتورها و آشتی بانکی در وقت شما صرفه جویی می کند.

ویژگی های حسابداری Xero بسیار آسان است و با یکدیگر خوب کار می کنند. ردیابی موجودی آن برای مشاغلی که نیاز به مدیریت سهام خود دارند مفید است. اگر می خواهید بهره وری را بهبود بخشید ، Xero همچنین با بسیاری از نرم افزارها مانند HubSpot ، ProWorkflow و بسیاری دیگر از این برنامه ادغام می کند..

بر خلاف رقبای خود ، شما می توانید از تمام ویژگی های Xero حتی با ارزانترین برنامه قیمت گذاری آن لذت ببرید ، اگرچه برنامه های سطح پایین تعداد فاکتورها و صورتحسابهایی را که می توانید ارسال کنید و به شما امکان استفاده از چندین ارز را محدود نمی کنند. اگر یک تجارت در حال رشد هستید ، باید به سرعت ارتقا دهید.

به روزرسانی در برنامه “استاندارد” Xero این محدودیت ها را از بین می برد و Xero را به یک ابزار حسابداری عالی برای مشاغل کوچک تبدیل می کند. در همین حال ، ارتقاء به گران ترین برنامه Xero به شما امکان می دهد از چندین ارز در Xero استفاده کنید.

ما فکر می کنیم Xero یکی از بهترین گزینه های حسابداری در آنجا است. از طریق آزمایش 30 روزه رایگان خود ، Xero به بهترین وجه مناسب برای تجارت شما است یا خواندن این بررسی کامل نرم افزار حسابداری Xero را مطالعه کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای حسابداری Xero

امکانات

Xero ویژگیهایی را ارائه می دهد که از اصلی ترین آنها در هر راه حل دیگر برای حسابداری برخوردار است ، به موارد اضافی که به ندرت در مسابقات آن می بینید.

اولین چیزی که هنگام ورود به حساب Xero خود مشاهده می کنید داشبورد شماست که در آن می توانید وضعیت مالی خود را با یک نگاه پیدا کنید. بسته های داشبورد Xero اطلاعات بیشتری دارد ، بیشتر از FreshBooks یا QuickBooks (برای اطلاعات بیشتر ، بررسی FreshBooks و مرور آنلاین QuickBooks ما را بخوانید). 

داشبورد در ابتدا به هم ریخته به نظر می رسد ، و مقدار اطلاعات نشان داده شده بسیار زیاد است ، اما باید بتوانید با گذشت زمان از آن به طور مؤثر استفاده کنید.

داشبورد xero

Xero برای وارد کردن اظهارات شما هر روز یک حساب مستقیم به حساب بانکی شما ارائه می دهد. جزئیات مربوط به زمان و فرکانس را می توان در صفحه پشتیبانی Xero یافت. اتصال حساب خود به خدمات بانکی آنلاین ، مانند Tide و Starling ، به شما امکان می دهد تا در زمان واقعی به روزرسانی های مربوط به معاملات خود را دریافت کنید.

هنگامی که حساب بانکی خود را تنظیم کردید و فید خود را به کار گرفتید ، می توانید با انجام آشتی بانکی ، حساب بانکی و مانده های Xero را با یکدیگر هماهنگ کنید..

در آشتی بانکی ، صورت حساب بانکی خود را طی کرده و معامله را با بیانیه مطابقت می دهید. می توانید از طریق داشبورد Xero یا در صفحه “حساب بانکی” به آشتی بانکی دسترسی پیدا کنید ، که می توانید از فهرست بازشو تحت “حسابداری” دسترسی داشته باشید. این صفحه شامل صورت حساب بانکی شما و اقداماتی است که می توانید برای آشتی دادن معاملات انجام دهید.

Xero-Bank- آشتی

اگر تراکنش هایی دارید که به صورت مکرر ظاهر می شوند ، می توانید با ایجاد یک قانون بانکی برای ایجاد خودکار آن معامله ، در تسویه حساب بانکی صرفه جویی کنید. برای ایجاد یک قانون جدید بانکی ، به صفحه “حساب های بانکی” بروید و دکمه “قاعده بانکی” را مشاهده می کنید که به شما امکان می دهد قوانین بانکی خود را مدیریت کنید.

بخش “خرید” Xero ابزاری را که برای مدیریت هزینه های خود نیاز دارید فراهم می کند ، و بخش “فروش” شامل ابزاری برای مدیریت فاکتورهای شما است.

هر دو بخش “خرید” و “فروش” جریان کاملی دارند. وقتی یک مورد را نقل می کنید ، می توانید وضعیت نقل قول خود را کنترل کنید. اگر مشتری شما نقل قول را پذیرفت ، می توانید با چند کلیک فاکتور را ارسال کنید. در مورد قبض ها و سفارشات خرید نیز همین اتفاق می افتد.

می توانید وضعیت فاکتورها و قبض های خود را در صفحات “نمای فروش” و “بررسی اجمالی خرید” بررسی کنید.

ادغام Xero

شما می توانید Xero را با انواع نرم افزارهای مختلفی تلفیق کنید. می توانید این ادغام ها را در بازار برنامه Xero پیدا کنید ، که می توانید در فهرست بازشونده ها تحت عنوان تجارت خود باز کنید.

Xero-app-Marketplace

مدیریت موجودی Xero برای مشاغلی که باید از موجودی خود مراقبت کنند ، مناسب است. این ویژگی می تواند به شما کمک کند تا کالاهای خود را پیگیری کنید و از فروش بیشتر از آنچه در انبار دارید جلوگیری کنید. همچنین می تواند هنگام ایجاد فاکتور یا صورتحساب ، به طور خودکار مقدار مورد شما را به روز کند.

موجودی افزودنی xero

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد Xero “دارایی ثابت” است که به شما امکان می دهد دارایی های موجود خود را مدیریت کنید. شما می توانید به راحتی اطلاعاتی مانند ضمانت ، دفع و ارزش را برای هر یک از دارایی های خود کنترل کنید. اگر دارایی های حساس به زمان دارید ، مانند تجهیزات پیچیده ای که باید بطور منظم جابجا شوید ، مفید است.

نمای کلی ویژگی های Xero

آرم حسابداری Xerowww.xero.com

از تمام برنامه های ماهانه 900 دلار شروع می شود

امکانات

صورتحساب

صورتحساب

A / R

A / P

سودهای بانکی

CC
افزودنی

پرداخت صورت حساب
افزودنی

چنذ ارزی

برنامه تلفن همراه

ردیابی زمان
افزودنی

فهرست

حقوق و دستمزد

قیمت گذاری

برنامه قیمت گذاری Xero به سه طبقه “اولیه” ، “در حال رشد” و “تاسیس” تقسیم می شود. به روزرسانی در برنامه قیمت گذاری بعدی برجستگی های کمی در ویژگی های آن ایجاد می کند. در زیر قیمت های ایالات متحده وجود دارد.

برنامه قیمت گذاری Xero در هر منطقه متفاوت است. برای سایر کشورها ، قیمت Xero به سه طرح “استارت” ، “استاندارد” و “حق بیمه” تقسیم می شود ، اما این طرح ها متفاوت از برنامه های قیمت گذاری ایالات متحده Xero است. برنامه بین المللی شکاف قیمتی کمتری دارد ، با طرح “استارت” با قیمت 20 دلار ، برنامه “استاندارد” 30 دلار و طرح “حق بیمه” با 40 دلار.

برنامه آغازین Xero ، “زود” ، تمام ویژگی های Xero را باز می کند اما تعداد صورتحساب ها ، صورتحساب ها و آشتی های شما در هر ماه را محدود می کند. اگر تجارت شما در حال رشد است ، این محدودیت ها را در هیچ زمان تصویب نخواهید کرد و به ارتقاء نیاز خواهید داشت. حتی با وجود این محدودیت ها ، برنامه “اولیه” Xero هنوز هم کاملاً معامله است زیرا تقریباً تمام ویژگی های Xero را فقط با 9 دلار در ماه دریافت می کنید.

برنامه بعدی ، “در حال رشد” ، برنامه استاندارد Xero است که محدوده معاملات را حذف می کند اما به شما اجازه نمی دهد معاملات را با چندین ارز انجام دهید. اگر شما یک تجارت کوچک و متوسط ​​هستید که تقریباً به همه ویژگی های Xero احتیاج دارید ، برنامه “در حال رشد” Xero برای شما مناسب است.

با 30 دلار در هر ماه ، برنامه “رو به رشد” Xero رقابت زیادی دارد. از آنجا که تمام ویژگی های Xero با ارزانترین برنامه قیمت گذاری – که هزینه آن 9 دلار در هر ماه است ، قفل شده اند – ارتقاء ها در مقایسه با FreshBooks یا QuickBooks Online گرانتر احساس می شوند که با هر نسخه به روز رسانی ، ویژگی های جدیدی را فعال می کنند. با این وجود ، اگر ارزش ویژگی های به دست آمده را در نظر بگیرید ، قیمت مناسب است.

گران ترین طرح Xero ، “تأسیس شده” – که ماهانه 60 دلار هزینه دارد – توانایی اداره چندین ارز را اضافه می کند. همچنین با Xero Projects و Xero Exp هزینه همراه است. اگر در برنامه “تأسیس شده” Xero مشترک شوید ، می توانید برای هر تعداد کارمند به عنوان دلخواه از پروژه ها و هزینه ها استفاده کنید.

برای برنامه “اولیه” یا “رو به رشد” ، Xero همچنین ادغام های اضافی را ارائه می دهد. شما می توانید از Xero Projects – ابزار هزینه شغلی آن – با 7 دلار در ماه و هزینه های Xero – از ویژگی موبایل آن برای گرفتن رسید و ارائه مطالبات استفاده کنید – از 4 دلار در ماه شروع می کنید. Xero Payroll نیز وجود دارد ، هرچند که فقط در ایالات خاص کار می کند.

این اشتراک ها در هر شخص فعال شمرده می شود. اگر کارمندان زیادی دارید که به این ویژگی ها نیاز دارند ، قیمت Xero می تواند به سرعت افزایش یابد.

کاربرپسندی

ثبت نام در یک آزمایش 30 روزه رایگان با Xero آسان است. شما فقط باید آدرس ایمیل خود و نوع شغلی را که مدیریت می کنید پر کنید ، سپس آماده باشید.

قبل از ایجاد حساب کاربری خود ، می توانید با استفاده از یک شرکت نمایشی با Xero بازی کنید. همچنین می توانید حساب کاربری خود را فوراً ایجاد کنید و به تنهایی در آن بگردید.

سه روش برای وارد کردن صورت بانکی شما به Xero وجود دارد. اگر بانکی که استفاده می کنید قبلاً با Xero یکپارچه شده است ، می توانید یک فید مستقیم از حساب بانکی خود تنظیم کنید. مراحل لازم برای انجام این کار به بانک شما بستگی دارد ، اما برای اکثر آنها بسیار ساده است. می توانید راهنمای اتصال بانک خود را در صفحه پشتیبانی Xero بیابید.

اگر بانک شما یکی از شرکای Xero نیست ، شما دو گزینه دارید. می توانید حساب Yodlee خود را با Xero متصل کنید یا بیانیه های خود را به صورت دستی وارد کنید. برای استفاده از Yodlee ، باید اطلاعات ورود به سیستم بانکی خود را آنلاین ارائه دهید تا Yodlee بتواند اظهارات را از حساب شما صادر کند.

آخرین گزینه وارد کردن اظهارات شما به صورت دستی است ، با این حال اظهارات وارد شده باید با فرمت CSV ، QIF یا OFX باشد.

هنگامی که شما آماده کاوش Xero هستید ، نوار پیمایش آن در بالای پنجره نمایش داده می شود که شامل زبانه های “داشبورد” ، “تجارت” ، “حسابداری” و “مخاطب” است. در سمت چپ ، می توانید نام سازمانی را که مدیریت می کنید مشاهده کنید. در سمت راست ، می توانید دکمه های پشتیبانی و سریع اضافه کنید.

xero-drop-menu

منحنی یادگیری با Xero وجود دارد ، اما استفاده از ویژگیهای اصلی آن ، مانند فاکتورها و صورتحسابها ، آسان است. حتی اگر یک مبتدی کامل باشید ، می توانید بعد از چند دقیقه خواندن صفحه راهنمای ، برخلاف FreeAgent ، اکثر ویژگی های Xero را درک کنید (بررسی FreeAgent ما را بخوانید).

علاوه بر برنامه وب خود ، Xero یک برنامه تلفن همراه را برای دستگاه های iOS و Android شما ارائه می دهد که به شما امکان می دهد پول خود را از طریق حرکت مدیریت کنید. با استفاده از هر دو برنامه iOS و Android ، می توانید داشبورد ، خریدها ، فروش و مخاطبین خود را مشاهده کنید. همچنین می توانید فاکتورها ، صورتحسابها ، رسیدها ، نقل قول ها و مخاطبین جدید ایجاد کنید.

xero-dashboard-program

رابط کاربری Xero در هنگام افزودن فاکتورها ، رسیدها و صورتحساب های ساده ، آسان و قابل استفاده است. با افزودن رسید ، آنها به عنوان تراکنش خروجی در حساب بانکی شما ثبت می شوند. داشبورد به اندازه نمونه ای که در نسخه وب مشاهده می کنید کامل نیست ، اما هنوز هم کافی است تا با یک نگاه شرایط مالی خود را ارائه دهید.

Xero-فاکتور-برنامه

Xero-Receipt-app

صورتحساب

سه راه برای ارسال فاکتور با استفاده از Xero وجود دارد. مورد اول از طریق “+” در سمت راست نوار ابزار خود است. از طریق این دکمه می توانید فاکتورهای جدید ، صورتحسابها ، مخاطبین و موارد دیگر ایجاد کنید.

Xero-plus-sign

راه دوم از طریق داشبورد شما است ، در برگه “فاکتورهای مدیون شما”. در آنجا دکمه “فاکتور فروش جدید” شما را به فاکتور جدید خود می برد.

مورد سوم از طریق صفحه “فاکتورها” است ، که می توانید در فهرست “بازرگانی” در فهرست منوی کشویی آنها را پیدا کنید. همچنین می توانید با کلیک روی پیکان در کنار دکمه و انتخاب “فاکتور تکراری جدید” یک فاکتور تکراری ایجاد کنید.

xero-فاکتور-صفحه

قبل از ایجاد اولین فاکتور خود ، ممکن است بخواهید از صفحه “تنظیمات فاکتور” Xero بازدید کنید ، جایی که می توانید موضوع فاکتور خود را سفارشی کنید یا یک موضوع جدید اضافه کنید. سفارشی سازی شامل قالب و آرم فاکتور شما است.

می توانید خدمات پرداختی را که می خواهید برای فاکتورها استفاده کنید از طریق صفحه “تنظیمات” تنظیم کنید. بر خلاف FreshBooks و QuickBooks آنلاین ، Xero پرداخت مستقیم کارت اعتباری را قبول نمی کند. 

در عوض ، پرداخت کارت اعتباری شما از طریق Stripe انجام می شود. اگر پرداخت های کارت اعتباری زیادی را می پذیرید ، باید در پرداخت هزینه پردازش دقت کنید. همچنین اگر می خواهید از طریق کانال های دیگر پرداخت شوید می توانید از PayPal استفاده کرده یا URL URL سفارشی را درج کنید.

صفحه تنظیمات همچنین به شما امکان می دهد یادآوری فاکتور را تنظیم کنید. می توانید تا پنج یادآوری ایجاد کرده و ایمیل های ارسال شده با آنها را سفارشی کنید. این تنظیم برای همه فاکتورهای شما اعمال می شود. 

اگر مشتری دارید که نمی خواهد دائماً به شما یادآوری شود ، چاره ای جز خاموش کردن یادآوری برای همه مشتریان خود ندارید. این یکی دیگر از ویژگیهای نادیده گرفتن ویژگی صورتحساب Xero است ، به ویژه اگر چندین مشتری با خط مشی های مختلف صورتحساب داشته باشید.

رابط کاربری برای ایجاد فاکتور ساده و آسان قابل فهم است. گیرنده خود را در کادر علامت “به” اضافه کنید. می توانید یک مخاطب جدید اضافه کنید یا از لیست مخاطب خود از مشتری موجود استفاده کنید ، در این صورت جزئیات آن مخاطب به طور خودکار در فاکتور وارد می شود.

هنگام ایجاد فاکتور ، می توانید مواردی را از موجودی خود انتخاب کنید یا آنها را به صورت دستی اضافه کنید. اگر کالایی که می خواهید فاکتور کنید در لیست مدیریت موجودی شما نیست ، می توانید آنها را به سرعت از طریق صفحه “فاکتورهای جدید” اضافه کنید. اگر از ردیابی موجودی استفاده می کنید ، هنگام تهیه یک مورد ، مقدار کالا به طور خودکار به روز می شود.

تخفیف و نرخ مالیات برای هر مورد اعمال می شود. تخفیف ها را می توان با قیمت مشخص یا درصدی تعیین کرد. همچنین می توانید تعیین کنید که آیا می خواهید مالیات را در زیر فاکتور خود وارد کنید یا خیر.

فاکتور xero

نقص جزئی در صورتحساب Xero این است که شما نمی توانید یادداشت خود را در فاکتور خود به مشتری اضافه کنید. اگر اطلاعات مهمی در دسترس باشد ، می توانید آن را فقط از طریق ایمیل شخصی که همراه با فاکتور شما است ، ارتباط برقرار کنید.

x-تکرار-فاکتور

به طور کلی ، ایجاد فاکتورها در Xero ساده و آسان قابل فهم است. صفحه “نمای کلی فروش” ، که می توانید در زیر “تجارت” در فهرست کشویی قرار بگیرید ، می تواند وضعیت فاکتور خود را به شما بدهد. همچنین می توانید گزارشی کوتاه از فاکتورهای هفتگی خود را در داشبورد مشاهده کنید.

اگر قبلاً از Xero استفاده کرده اید ، ممکن است از صورتحساب “کلاسیک” Xero استفاده کرده باشید. Xero برای بهبود انعطاف پذیری ، چیدمان و افزودن یک عملکرد صرفه جویی خودکار ، ویژگی خود را در آوریل 2019 به روز کرد. می توانید با کلیک روی پیوند “تغییر به صورتحساب کلاسیک” در پایین صفحه صورتحساب عادی خود ، به صورتحساب “کلاسیک” Xero تغییر دهید.

هزینه ها

مدیریت هزینه های شما در Xero شبیه به مدیریت فاکتورهای شما است. صورتحسابهای خود را می توانید در فهرست “حسابداری” پیدا کنید.

وقتی سفارش خرید را شروع می کنید ، می توانید فقط با چند کلیک صورتحساب ایجاد کنید. اگر از ردیابی موجودی استفاده می کنید ، پس از ایجاد صورتحساب ، مقدار کالای شما به طور خودکار به روز می شود.

مانند فاکتورها ، می توانید قبض های جدیدی را از طریق چند روش مختلف ایجاد کنید: داشبورد ، “+” در سمت راست نوار پیمایش یا صفحه “صورتحساب” ، که می توانید در فهرست کشویی “کسب و کار” بیابید.. 

شما می توانید پیشرفت صورتحساب خود را در صفحه “صورتحساب به پرداخت” پیگیری کنید. از طریق این صفحه می توانید پرداخت های خود را تنظیم کنید یا مبلغ دسته ای را برای قبض های مختلف تنظیم کنید.

Xero-Batch-Payment

برای ایجاد صورتحساب جدید از صفحه “صورتحساب” ، می توانید دکمه “صورتحساب جدید” را فشار دهید. برای ایجاد یک لایحه در حال تکرار ، می توانید بر روی فلش کلیک کنید ، سپس دکمه “صورتحساب تکرار جدید” را بزنید.

صورتحساب مبلغ پرداختی

اگر این هزینه قابل پرداخت است ، می توانید صورتحساب را به مشتری اختصاص دهید. دفعه بعد که شما با استفاده از صورتحساب “کلاسیک” این مشتری را فاکتور می کنید ، این هزینه به طور خودکار به فاکتور اضافه می شود.

گزارش نویسی

علاوه بر داشبورد بسته بندی شده اطلاعات ، همچنین می توانید گزارش های جامع تری در مورد شغل خود مشاهده کنید. شما می توانید این گزارش ها را از فهرست “حسابداری” ، و سپس انتخاب “در منوی کشویی پیدا کنید.” در این صفحه می توانید گزارشات خود را باز کرده و موارد دلخواه خود را برای دسترسی سریع مدیریت کنید.

گزارش های Xero به هشت دسته تقسیم می شود: مالی ، فروش ، خرید ، مالیات ، موجودی ، حسابداری ، پرداخت و دارایی های ثابت.

گزارش های Xero

گزارش های فروش به شما امکان می دهد فاکتورهای دریافتنی خود را در طی یک دوره زمانی خاص از بسیاری جهات مشاهده کنید. از این گزارش ها می توانید شناسایی کنید که کدام یک از مشتریان کمترین سرعت را دارند و کدام یک از فاکتورهای طولانی مدت دارند.

گزارش Xero-age

تنظیمات گزارش Xero مفید و سفارشی سازی بیشتری نسبت به QuickBooks Online و FreshBooks دارد. می توانید محدوده تاریخ مورد نظر خود را در گزارش های خود تنظیم کنید. برخی از گزارشها همچنین به شما امکان می دهند کدام ستونهایی را که مایل به دیدن هستید انتخاب کنید و فیلترها را اضافه کنید تا بتوانید داده های مورد نظر خود را پیدا کنید.

گزارش های Xero-تنظیمات

گزارشات تحت عنوان “خرید” همانند گزارشهای تحت “فروش” کار می کنند. این گزارش ها برای دیدن اینکه کدام تامین کننده ها کمترین میزان را پرداخت می کنید و بیشترین مدیون آنها را دارید ، استفاده می شود.

گزارش خلاصه مالیات به شما امکان می دهد تمام مالیات فروش خود را در طی یک دوره معین ببینید. در این گزارش ، می توانید دو گزارش خلاصه کنید و گزارش حسابرسی. مالیاتهای نمایش داده شده بر اساس نوع مالیات طبقه بندی می شوند. هنگام انتشار گزارش مالیاتی ، می توانید بخش هایی از گزارش خود مانند عنوان ، تاریخ و پاورقی را تنظیم کنید.

علاوه بر این دسته ها ، گزارش های “دارایی ثابت” و “موجودی” نیز وجود دارد. گزارش های مربوط به دارایی های ثابت برای نظارت بر استهلاک و دفع دارایی های شما استفاده می شود. گزارش های مربوط به مدیریت موجودی می توانند به شما کمک کنند جریان موجودی خود را با گذشت زمان مشاهده کنید. از این گزارش ها همچنین می توانید ببینید که کدام آیتم ها محبوب ترین یا کدام یک از آنها نیستند.

گزارش های حسابداری می تواند به شما در درک معاملات خود کمک کند. می توانید معاملات خود را که توسط حساب ها ، مخاطبین یا تاریخ ها فیلتر شده اند مشاهده کنید. گزارش های خلاصه معاملات به شما نگاهی مختصر به فعالیت های حساب شما با گذشت زمان می دهد. گزارشهای مربوط به معاملات دقیق ، گزارش مفصلی از تمام معاملات خود را در طول زمان ارائه می دهد.

دسته مالی شامل 14 گزارش مختلف است. تقریباً ، این گزارشها به چهار نوع تقسیم می شوند: بودجه ، حقوق صاحبان سهام ، عملکرد و گردش پول. گزارش های سهام برای مشاغل دارای چندین صاحب مشاغل یا سرمایه گذاران قابل استفاده است. عملکرد و گردش پول می تواند داده هایی را که برای قضاوت درمورد سلامت مالی خود لازم دارید به شما ارائه دهد.

گزارش های Xero برای پذیرش زیاد است. گزارش های زیادی در مقایسه با FreshBooks و تعداد مشابه در مقایسه با QuickBooks Online وجود دارد. عجیب نیست اگر همه آنها را استفاده نکنید. 

بسیار دشوار است که شما برای اولین بار همه چیز را تنظیم کنید ، اما هنگامی که می دانید از کدام یک می توانید برای تجزیه و تحلیل شغل خود استفاده کنید ، ویژگی گزارش دهی Xero مفید است زیرا گزینه های سفارشی سازی زیادی وجود دارد.

پشتیبانی

می توانید از طریق “” “به صفحه راهنمای Xero برسید. نماد در سمت راست نوار پیمایش. صفحه راهنما Xero بسیار گسترده و عمیق است. این می تواند به بیشتر سؤالات فنی شما ممکن است پاسخ دهد. 

اگر آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا نکردید ، Xero همچنین یک انجمن انجمن را فراهم می کند ، بنابراین می توانید از کاربران دیگر Xero که ممکن است راه حل یا راه حلی داشته باشند بپرسید.

همچنین می توانید مستقیماً با خدمات مشتری Xero تماس بگیرید. فرم حمایتی که شما باید پر کنید شامل موضوع و موضوع ، ایمیل شما و جزئیات مشکل شماست. وقتی موضوع را پر کردید ، Xero موضوعاتی را از صفحه راهنمای آنها پیشنهاد می کند تا مطمئن شوید مسئله مورد نظر شما در صفحات راهنمای آنها نیست.

پس از ارسال سؤال خود ، در صف قرار خواهید گرفت ، بنابراین بلافاصله پاسخی دریافت نخواهید کرد. طبق صفحه پشتیبانی Xero ، تیم پشتیبانی آن طی 24 ساعت پاسخ می دهند. 

وقتی از مشتری پشتیبانی خود سؤالی پرسیدیم ، در مدت هشت ساعت پاسخی دریافت کردیم. در پنجره 24 ساعته موعود بود ، اما اگر مشکل فوری دارید که می تواند تجارت شما را مختل کند ، ایده آل نیست..

حکم

Xero یک راه حل حسابداری مبتنی بر ابر است که عملکردهای زیادی دارد. ویژگی های آن بسیار آسان است ، و با یکدیگر خوب کار می کنند.

ویژگی های اساسی مانند قبوض و فاکتورها کلیه طرح کلی مانند سایر نرم افزارهای حسابداری را دارند و به راحتی قابل درک است. ویژگی های پیشرفته ، مانند ردیابی موجودی و دارایی های ثابت ، باید بیاموزید ، اما تمام اطلاعات مورد نیاز در صفحه راهنمای Xero موجود است.

با توجه به تمام ویژگی های موجود ، برنامه قیمت گذاری “رو به رشد” Xero برای مشاغل کوچک و متوسط ​​مناسب است. از آنجا که تیم Xero در حال بهبود سیستم خود و نوآوری ویژگی های جدید است ، ممکن است در آینده چیزهای بیشتری از Xero دریافت کنید.

چقدر قدرتمند Xero به تجارت شما بستگی دارد. اگر تجارت شما شامل ردیابی موجودی و مدیریت دارایی است ، حسابداری Xero کامل است. اگر یک فریلنسر هستید که نیازی به بیشتر ویژگی های Xero ندارید ، بستر دیگری مانند FreshBooks برای شما بهتر است.

برای اینکه دریابیم آیا Xero مناسب ترین تجارت برای تجارت شما است ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که آزمایشی 30 روزه Xero را امتحان کنید. نظر شما در مورد Xero چیست؟ دوست داریم در بخش نظرات بشنویم. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me