بررسی FreshBooks – به روز شده در سال 2020

بررسی FreshBooks

FreshBooks یک ابزار حسابداری جامد برای مشاغل بسیار کوچک و آزاد است ، به خصوص اگر آنها به جای ارائه خدمات بهتر متمرکز باشند. با این حال ، مشاغل بزرگتر یا مشاغل با هزینه های پیچیده ممکن است بخواهند به بررسی بیشتری بپردازند. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل FreshBooks ما را بخوانید.


بهترین-حسابداری-نرم افزار-بررسی

FreshBooks یک سیستم عامل عالی حسابداری ابری برای مشاغل مبتنی بر خدمات و پروژه است. این مجموعه ابزارهای بسیار خوبی دارد که کاملاً با یکدیگر کار می کنند تا به شما در پیگیری درآمد خود کمک کنند. ویژگی صورتحساب آن آسان است و از گزینه های اتوماسیون زیادی مانند تکرار و برنامه ریزی فاکتورها برخوردار است.

FreshBooks برخی از ویژگی های غیر معمول را دارد ، اما برخی از ویژگی های اساسی نیز وجود ندارد ، مانند حقوق و دستمزد و یادآوری صورتحساب. همچنین ردیابی موجودی ندارد ، و این باعث می شود آن را برای کسب و کارهای مبتنی بر محصول مناسب بدارد. برای جبران این امر ، FreshBooks با بیش از 100 برنامه کاربردی ادغام را ارائه می دهد ، اما استفاده از یک سکوی متعادل تر مانند Xero یا Wave هنوز هم ساده تر است..

اگر FreshBooks به نظر نمی رسد مناسب برای تجارت شما باشد ، می توانید لیست ما را از بهترین ابزارهای نرم افزاری حسابداری بررسی کنید تا چیزی بهتر پیدا کنید.

با این حال ، اگر شما بخشی از تیم کوچکی هستید که به دنبال یک سکوی برای مدیریت پروژه های خود و پیگیری ساعت های قابل پرداخت هستید ، محاکمه 30 روزه رایگان FreshBooks را امتحان کنید یا برای بررسی کامل مطالعه کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های تازه برای FreshBooks

امکانات

بسیاری از ویژگی های FreshBooks ، مانند “نگهدارنده” ، “پروژه” و “ردیابی زمان” ، یکدیگر را کاملاً کامل می کنند. ترکیب این ویژگی ها باعث می شود تا حساب cloud cloud FreshBooks برای نظارت بر ساعت کار و درآمد مناسب باشد.

ویژگی “نگهدارنده” با “پیگیری زمان” و “پروژه” یکپارچه ادغام می شود. توافق نگهدارنده قراردادی است که به شما و مشتری شما امکان می دهد برای مدت مشخص معاشات و دستمزدهای ثابت را حل و فصل کنید. می توانید یک پروژه یا ورودی زمان را در زیر نگهدارنده قرار دهید تا به طور خودکار قرارداد خود را با جدیدترین ورودی خود به روز کنید.

برای دیدن لیستی از قراردادهای خود ، از صفحه “نگهدارنده” در زیر دسته “فاکتورها” در نوار ناوبری دیدن کنید. برای افتتاح یک توافق نامه ، آن را از لیست قراردادهای خود انتخاب کنید ، که شما را به صفحه وضعیت خود می رساند ، جایی که می توانید یک نمودار و لیستی از ساعتهایی که ثبت نام کرده اید پیدا کنید. 

نمودار بیش از بودجه را نشان می دهد و می توانید ساعت های اضافی را با کلیک روی دکمه “تولید یک فاکتور” فاکتور دهید..

کتاب های تازه نگهدار-وضعیت

ویژگی “پروژه ها” ، که در نوار پیمایش مشاهده خواهید کرد ، تمام تکالیف شما را در یک مکان نگه می دارد. مشابه نگهدارنده ها ، لیستی از تکالیف شما در صفحه “پروژه ها” نمایش داده می شود. از صفحه وضعیت پروژه می توانید جزئیات و ساعتهای وارد شده را پیدا کنید ، همچنین فاکتور را به مشتری ارسال کنید.

پروژه های FreshBooks

برای افتتاح یک پروژه جدید ، روی دکمه “ایجاد جدید” در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و می توانید یک نرخ مسطح یا یک پروژه ساعتی را انتخاب کنید. در مرحله بعد ، باید بخش “نام پروژه” و “مشتری” را پر کنید. بقیه مانند تاریخ پایان و نرخ اختیاری هستند.

کتابهای تازه-پروژه ها

اگر یک پروژه ساعتی را ایجاد می کنید ، نرخ خود را از طریق تنظیم “نرخ ساعت تعیین شده” در سمت راست صفحه تنظیم کنید. سه گزینه وجود دارد: “نرخ یک ساعته” ، “نرخ اعضای تیم” و “نرخ خدمات”.

صورتحساب FreshBooks

برای ایجاد فاکتور برای تکالیف ، روی دکمه “اقدامات بیشتر” در بالای صفحه وضعیت پروژه کلیک کنید و سپس بر روی گزینه “تولید فاکتور” کلیک کنید.

کتابهای تازه-پروژه-فاکتور

ویژگی “ردیابی زمان” ، که در نوار پیمایش مشاهده خواهید کرد ، یکی دیگر از بهترین ویژگی های FreshBooks است. در صفحه “پیگیری زمان” دو زبانه وجود دارد: “پیگیری” و “بررسی”.

می توانید ساعتها یا هفتگی خود را هفتگی یا روزانه در تب “track” نمایش دهید. اگر می خواهید روی افزودن یک ورودی زمان جدید متمرکز شوید ، نمای روزانه عالی است زیرا لیستی از ساعت ها و پروژه های وارد شده به شما نشان می دهد. در ضمن ، شما می توانید از نمای هفتگی – که جدول با تمام ساعتهای وارد شده شما را نشان می دهد ، استفاده کنید تا کلیه زمان صرف شده در پروژه های خود را طی یک هفته مرور کنید.

کتابهای تازه-زمان-ورود

در “بررسی” ، می توانید زمان کلی کار اعضای تیم خود را در هر ماه پیدا کنید. این نمودار از ساعات کار توسط هر عضو در بالای صفحه را نشان می دهد. در پایین ، لیست مفصلی از تمام ساعات ورود به سیستم شما و اعضای خود را در بخش “همه ورودی ها” مشاهده خواهید کرد.

کتابهای تازه-مرور زمان

FreshBooks مانند Xero و QuickBooks آنلاین با بسیاری از برنامه ها ادغام می شود. این به شما کمک می کند تا تجارت خود را با بهره وری بیشتر اداره کنید زیرا می توانید همه چیز را از یک مکان کنترل کنید. با این وجود ، در صورت نیاز به ویژگی هایی مانند دارایی های ثابت و مدیر صورتحساب ، از یک سکوی متعادل مانند Xero استفاده می کنید.

FreshBooks دارای بسیاری از ویژگی های جالب است که به خوبی با یکدیگر کار می کنند. همچنین بسیاری از ویژگی های خود را با گزینه های اتوماسیون تکمیل می کند. با این حال ، برخی از ابزارهای اساسی نیز وجود ندارد ، مانند حقوق و دستمزد ، پیگیری موجودی و یادآوری صورتحساب. به گفته این ، FreshBooks ادغام های زیادی را ارائه می دهد ، که می تواند به شما در دریافت ویژگی هایی که ارائه نمی دهد کمک کند.

قیمت گذاری

ارزان ترین برنامه FreshBooks ، Lite ، ماهانه 15 دلار هزینه دارد و بسیاری از ویژگی های مورد نیاز شما ، مانند صورتحساب ، هزینه ، پرداخت آنلاین ، پیگیری زمان و تخمین را باز می کند. اگر شما پنج مشتری قابل پرداخت یا کمتر دارید ، این طرح برای اداره تجارت شما کافی است.

اما اگر می خواهید از ویژگی های خودکار FreshBooks استفاده کنید ، اکثر آنها فقط با شروع برنامه Plus در دسترس هستند.

قیمت گذاری FreshBooks: برنامه های پیشرفته

به روزرسانی به علاوه ، هزینه ماهانه 25 دلار ، به شما امکان دسترسی به سایر ویژگی های FreshBooks ، مانند پیشنهادات ، فاکتورهای مکرر و یادآوری پرداخت را می دهد. همچنین به شما امکان می دهد تا 50 مشتری قابل پرداخت را اضافه کنید. اگر می خواهید ویژگی های خودکار FreshBooks را قفل کنید ، می تواند به روز رسانی به “پلاس” قیمت داشته باشد ، که می تواند به شما در افزایش بازده شما کمک کند.

آخرین نسخه به روز رسانی Premium که 50 دلار در ماه هزینه دارد ، تعداد مشتریانی را که می توانید 500 مشتری داشته باشید افزایش می دهد. حتی اگر افزایش حافظه مشتری بسیار زیاد است ، شما باید دو برابر قیمت برنامه “Plus” را بپردازید. اختلاف قیمت بین این طرح ها با توجه به اینکه هیچ ویژگی جدیدی برای این بروزرسانی وجود ندارد ، بسیار بزرگ است.

هر برنامه اشتراک شامل توانایی هدایت تیم شما به FreshBooks است. متأسفانه ، شما باید برای هر عضو 10 دلار اضافی پرداخت کنید. این بدان معناست که برای استفاده از ابزارهای مشارکتی FreshBooks ، مانند بحث در مورد پروژه یا پیگیری زمان اعضای تیم ، هزینه اضافی وجود دارد. اگر یک تیم بزرگ دارید ، در مورد انتخاب FreshBooks در مورد انتخاب FreshBooks فکر کنید.

برنامه Lite FreshBooks بسیار خطرناک است که با Wave مقایسه شود. دلیل این امر این است که ، علاوه بر رایگان بودن ، Wave این مزیت را دارد که هیچ محدودیتی برای مشتری ندارد و تقریباً تمام ویژگی های Lite FreshBooks را دارد (در مورد بررسی Wave بیشتر بیاموزید). تنها چیزی که باعث می شود FreshBooks همچنان قیمت آن را بخورد ، ویژگی های برتر صورتحساب و ردیابی زمان آن است.

در مقایسه با برنامه در حال رشد Xero ، که هزینه 30 دلار در هر ماه است ، اگر مشاغل مبتنی بر خدمات را اجرا کنید ، برنامه “PlusBooks” بهتر است. 

به علاوه به شما امکان می دهد از چندین ارز و پروژه استفاده کنید ، که فقط با برنامه 60 دلار در هر ماه فقط در برنامه تعیین شده Xero در دسترس هستند. با این حال ، اگر به ردیابی موجودی یا صورتحساب نیاز دارید ، Xero دارای ویژگی های بیشتری برای ارائه و یک ابزار گزارش بهتر از FreshBooks است.

کاربرپسندی

ثبت نام آزمایشی 30 روزه رایگان FreshBooks آسان است. با پر کردن آدرس ایمیل و رمز عبور خود را ثبت کنید. سپس یک ایمیل با پیوند تأیید صحت دریافت خواهید کرد. روی پیوند کلیک کنید و سپس قبل از دسترسی به حساب FreshBooks خود باید اطلاعات شخصی و تجاری خود را پر کنید.

FreshBooks برخلاف FreeAgent ، دارای طرح تمیز است. فضای زیادی بین عناصر وجود دارد و همه چیز به وضوح برچسب خورده است. تقریباً در هر صفحه خلاصه ای در بالا وجود دارد که به شما کمک می کند تا اطلاعات آنرا به سرعت اسکن کنید. در پایین صفحه ، جزئیات مطالب مانند لیست فاکتورها یا پروژه های خود را پیدا خواهید کرد.

کتاب های تازه تخمین

نوار ناوبری FreshBooks در سمت چپ قرار دارد و اکثر صفحات ، از جمله “فاکتور” را نشان می دهد که دارای دو گزینه زیر است: “نگهدارنده” و “درآمد دیگر”.

در قسمت بالای نوار پیمایش ، تنظیمات و اعلان های نمایه خود را مشاهده خواهید کرد. از طریق تنظیمات نمایه خود می توانید به تنظیمات حساب ، لیست “موارد و خدمات” و صفحه پشتیبانی FreshBooks دسترسی پیدا کنید.

منوی کتابهای تازه

FreshBooks دارای منحنی یادگیری جزئی است ، اما می توانید به سرعت آن را تسلط دهید زیرا اکثر ابزارها ساده هستند و هنگام باز کردن یک صفحه توضیحی می گیرید. این طرح از طرح مشخصی برخوردار است و کاربردهای Android و iOS آن نیز بسیار آسان است. همچنین می توانید زمان خود را ردیابی کرده یا فاکتورهای خود را از طریق این برنامه ها بررسی کنید.

صورتحساب

دو روش برای تهیه فاکتور از ابتدا وجود دارد. می توانید با انتخاب دکمه “ایجاد جدید” یا از طریق صفحه “فاکتورها” یک فاکتور از طریق داشبورد ایجاد کنید.

در صفحه “فاکتورها” ، خلاصه ای از فاکتورها را در قسمت بالا و لیستی از فاکتورهای خود را در پایین پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید از طریق دکمه “فعال کردن پرداخت آنلاین” برای دریافت پرداخت کارت اعتباری ، حساب خود را با Stripe متصل کنید.

کتابهای تازه-فاکتورها

برای ایجاد فاکتور از صفحه “فاکتورها” ، روی دکمه “فاکتور جدید” در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. بر خلاف QuickBooks آنلاین یا Xero ، FreshBooks به شما امکان می دهد فاکتور خود را مستقیماً بر روی الگو پر کنید ، بنابراین می توانید آن را به صورت مشتری خود مشاهده کنید..

کتابهای تازه-فاکتور جدید

برای اختصاص فاکتور به مشتری روی دکمه “افزودن مشتری” کلیک کنید. هنگامی که اطلاعات مشتری خود را پر می کنید ، FreshBooks به مشتریان موجود پیشنهاد می کند. می توانید مشتری را از لیست مشتری خود انتخاب کنید یا برای اضافه کردن مشتری جدید ، فرم را ادامه دهید.

برای ایجاد یک مورد جدید از فاکتور ، روی دکمه “اضافه کردن یک خط” در زیر جدول توضیحات کالا کلیک کنید. دقیقاً مانند اضافه کردن مشتری ، می توانید محصولی را از لیست موارد خود انتخاب کنید یا کالای جدیدی اضافه کنید. اگر در حال ایجاد فاکتور برای مشتری با ساعات غیرقابل پرداخت هستید ، FreshBooks توصیه می کند به محض کلیک روی جعبه “نام مورد” ساعت ها را اضافه کنید.

ویژگی های “درخواست سپرده گذاری” و “اضافه کردن یک برنامه پرداخت” ، فاکتور خود را به چندین پرداخت پرداخت تقسیم می کنند. برای هر دو ویژگی می توانید نرخ صاف یا درصد را انتخاب کنید.

“سپرده” فاکتور خود را به دو پرداخت تقسیم می کند ، در حالی که “برنامه پرداخت” آن را به 12 شرط تقسیم می کند. اگر در حال انجام یک پروژه بزرگ هستید و نیاز به پرداخت های متعدد دارید ، این ویژگی ها می توانند مفید باشند.

برنامه های روزنامه های تازه-فاکتور-پرداخت

می توانید یادآوری فاکتور را از طریق دکمه “ارسال یادآوری” در زیر تنظیمات مشتری تنظیم کنید ، که پس از انتخاب مشتری ، نمایش داده می شود. می توانید تا سه یادآوری با فواصل قابل تنظیم و پیام های شخصی ارسال کنید. FreshBooks به طور خودکار یادآوری مشتری را برای فاکتورهای آینده خود ارسال می کند ، بنابراین شما فقط باید یک بار این کار را انجام دهید.

کتابهای تازه-فاکتور-یادآوری

اگر می خواهید یک فاکتور تکراری ایجاد کنید ، روی دکمه “تکرار تکرار” در زیر تنظیمات فاکتور خود کلیک کنید. سپس بخش “تنظیمات” شکلی را نشان می دهد که می توانید گزینه های زمانبندی ، تحویل و پرداخت گزینه های تکرار فاکتورها را تنظیم کنید..

کتابهای تازه-فاکتور-تکرار

برای شخصی سازی قالب فاکتور FreshBooks ، روی دکمه “سفارشی کردن فاکتور” در بخش “تنظیمات فاکتور” کلیک کنید. FreshBooks برخلاف Xero یا QuickBooks Online ، دو فونت و الگوی برای استفاده دارد. خوشبختانه ، شما هنوز هم می توانید یک رنگ لهجه را انتخاب کنید ، آرم خود را بارگذاری کنید و برای شخصی سازی فاکتورهای خود یک تصویر هدر اضافه کنید.

هزینه ها

ویژگی “هزینه” های FreshBooks فاقد یک مدیر صورتحساب است که می توانید یادداشت های خود را تنظیم کنید یا قبض های خود را بصورت آنلاین بپردازید ، همانطور که می توانید با QuickBooks Online (برای اطلاعات بیشتر ، بررسی آنلاین QuickBooks ما را بخوانید). با این حال ، شما هنوز هم می توانید هزینه های خود را با استفاده از FreshBooks پیگیری کنید.

مشابه فاکتورها ، می توانید هزینه جدیدی را از طریق داشبورد یا از طریق صفحه “هزینه” اضافه کنید. در داشبورد ، بر روی دکمه “ایجاد جدید” کلیک کنید و “فهرست” را از فهرست کشویی انتخاب کنید. در غیر این صورت ، از صفحه “هزینه ها” ، روی دکمه “هزینه جدید” در گوشه سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید.

در صفحه “هزینه جدید” می توانید جزئیات هزینه خود را پر کنید. در صورت نیاز می توانید رسید را نیز از طریق همین صفحه ضمیمه کنید. بر خلاف “فاکتورها” ، شما نمی توانید مواردی را به این مطلب اضافه کنید ، بنابراین پیوست یک رسید به شما کمک می کند تا آنچه را خریداری کرده اید پیگیری کنید..

کتابهای تازه-هزینه جدید

می توانید از طریق گزینه “علامت گذاری به عنوان قابل پرداخت” در سمت راست صفحه ، هزینه ای را به مشتری اختصاص دهید. FreshBooks پیشنهاد می کند دفعه بعدی که فاکتور را برای مشتری ایجاد می کنید ، این هزینه را اضافه کنید ، و آن را در صفحه “هزینه” به عنوان “صورتحساب” علامت گذاری می کند..

همچنین می توانید به سرعت در بخش “همه هزینه ها” ورودی را از طریق دکمه “هزینه جدید” اضافه کنید. به جای اینکه شما را به یک صفحه جدید هدایت کنید ، یک فرم نشان داده می شود که می توانید بدون ترک صفحه “هزینه” جزئیات را پر کنید..

گزینه دیگر اضافه کردن اتصال بانکی است که به طور خودکار معاملات شما را وارد صفحه “هزینه ها” می کند. این همچنین اظهارات شما را به دسته “حسابداری” در نوار ناوبری وارد می کند تا معاملات خود را آشتی دهید.

گزارش نویسی

در گزینه “گزارش ها” در نوار پیمایش می توانید به ویژگی گزارشگری FreshBooks برسید. مشابه Wave ، FreshBooks در صفحه “گزارش ها” توضیحاتی دارد که به شما در درک هر گزارش کمک می کند. الگوهای گزارش FreshBooks به اندازه QuickBooks Online یا Xero قابل تنظیم یا گسترده نیستند ، اما دارای 14 قالب گزارش در چهار بخش است.

گزارش های تازه

روی فاکتور ” & بخش گزارش هزینه ها “، یک گزارش هزینه و سه گزارش فروش را مشاهده می کنید که توسط فاکتور ، کالا و مشتری تنظیم شده است. گزارش های فروش در مورد درآمد خود به شما می دهد ، مثلاً کدام مورد محبوب ترین یا کدام مشتری سودآورترین است. این دانش زمانی ضروری است که می خواهید استراتژی جدیدی را برای تجارت خود پیاده سازی کنید.

دو بخش در بخش “گزارش پرداخت” وجود دارد: “حساب سالخوردگی” و “وصول شده”. هر دو گزارش از زوایای مختلف به بینش درآمد شما می پردازند. “پیری حساب ها” گزارشی را به شما ارائه می دهد که هنوز هم مشتری مدیون شما ، میزان و مدت زمان تأخیر آن هستید. در همین حال ، “پرداخت های جمع آوری شده” گزارش مختصری از کلیه فاکتورهای پرداخت شده شما ارائه می دهد.

بخش “گزارش های حسابداری” FreshBooks شامل شش گزارش ، از جمله “سود” است & ضرر ، “تراز آزمایشی” و “ترازنامه” شما می توانید از این گزارش ها برای نظارت بر سلامت مالی کار خود استفاده کنید. از سال 2019 ، FreshBooks از الگوی حسابداری دو ورود برای این گزارش ها استفاده می کند ، و پیگیری پول در حساب های شما را آسان تر می کند.

بخش “گزارش های ردیابی زمان” شامل دو گزارش “جزئیات زمان ورود” و “خلاصه نگهدارنده” است. هر دو گزارش به شما امکان می دهند نمای کلی از ساعتهای ثبت شده خود را مشاهده کنید ، مشابه آنچه می توانید در صفحه “پیگیری زمان” و “نگهدارنده” مشاهده کنید.

گزینه های سفارشی سازی برای هر گزارش متفاوت است ، اما هر گزارش به شما امکان می دهد حداقل دوره را تنظیم کنید. به طور مقایسه ای ، QuickBooks Online و Xero قابل تنظیم تر هستند ، زیرا فیلترها و گزینه های ستونی بیشتری برای استفاده دارند.

وقتی با Wave مطابقت داشته باشید ، ویژگی های گزارش FreshBooks و Wave تقریباً در یک سطح قرار دارند. هر دو دارای کمتر از 20 قالب و گزینه های سفارشی سازی محدود هستند. با این وجود ، طرح های گزارش Wave بهتر به نظر می رسند ، به ویژه برای افرادی که تازه وارد نرم افزار حسابداری هستند ، زیرا خلاصه ای در بالای هر گزارش دارند.

پشتیبانی

برای رسیدن به مرکز راهنمایی FreshBooks ، روی “؟” کلیک کنید دکمه در گوشه پایین سمت راست هر صفحه. با کلیک بر روی این دکمه ، یک پنجره “مرکز راهنما” نمایش داده می شود ، جایی که می توانید یک مشکل یا موضوع را در نوار جستجو تایپ کنید تا به دنبال پاسخ در بانک اطلاعاتی FreshBooks باشید.

تازه های کتاب-کمک جعبه

اگر نمی توانید آنچه را جستجو می کنید ، روی نماد چرخ دنده در کنار تصویر نمایه خود کلیک کنید و گزینه “نیاز به کمک” را انتخاب کنید.

سه گزینه وجود دارد که روی صفحه نمایش شما نمایش داده می شود. می توانید سؤالات متداول FreshBooks را کشف کنید ، جایی که می توانید موضوع خود را به تنهایی جستجو کنید ، یا از طریق ایمیل یا از طریق تلفن با مرکز پشتیبانی FreshBooks تماس بگیرید. توجه داشته باشید که پشتیبانی FreshBooks فقط از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر در دسترس است. EST ، بنابراین اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، باید صبر کنید.

کتاب های تازه پشتیبانی

حکم

FreshBooks ابزاری قدرتمند است ، به خصوص برای مشاغل خدماتی و مبتنی بر پروژه. “پیگیری زمان” و “پروژه” آن برای کسب و کارها برای مدیریت پروژه های خود و پیوند دادن آن با درآمدشان ایده آل است. همچنین بسیاری از ویژگی های خودکار به خصوص در صورتحساب نیز وجود دارد که می تواند به شما در تمرکز روی موارد مهم تر کمک کند.

FreshBooks ممکن است بهترین گزینه برای مشاغل مبتنی بر محصول نباشد. مدیر صورتحساب یا ردیاب موجودی ندارد ، بنابراین شما می توانید مدیریت مالی خود را از طریق FreshBooks سخت بگیرید..

قیمت آن بسیار مناسب است ، به خصوص که دارای برخی از ویژگی های قوی است که می توانید با شروع طرح Pl Plus با 25 دلار در ماه به طور کامل از آنها استفاده کنید. با این حال ، برای دعوت اعضای تیم خود به FreshBooks ، شما باید مبلغ 10 دلار اضافی در هر ماه برای هر عضو بپردازید ، که به سرعت اضافه می شود. اگر تیم بزرگی دارید ، در مورد انتخاب FreshBooks Select ، از مشتری خود بخواهید.

ویژگی گزارش دهی FreshBooks هنوز هم در QuickBooks Online از دست می رود و با Wave مطابقت دارد که این ویژگی ها را به صورت رایگان ارائه می دهد. گزینه های سفارشی سازی FreshBooks محدود است و به اندازه QuickBooks Online یا Xero قدرتمند نیست. اگرچه چیدمان گزارش ها ساده و قابل اسکن است ، اما الگوهای Wave به راحتی مشاهده می شوند ، زیرا خلاصه ای در بالای گزارش ها را شامل می شوند.

اگر مشاغل خدماتی یا مبتنی بر پروژه را با یک تیم کوچک اداره می کنید ، محاکمه 30 روزه FreshBooks را امتحان کنید تا ببینید آیا این برای شما مناسب است.

آیا قبلاً FreshBooks را امتحان کرده اید؟ آنچه را که در مورد آن فکر می کنید در بخش نظرات زیر بگویید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map