نقد و بررسی FreeAgent – بروزرسانی سال 2020

نقد و بررسی FreeAgent

FreeAgent ابزاری عالی برای آزادکاران مستقر در انگلیس است که باید زمان خود را پیگیری کنند. اگر در این براکت کاملاً مشخص نیستید ، ممکن است بخواهید به جای دیگری بنگرید. گفته می شود ، این یک سرویس قوی و کم حجم است که به خوبی مخاطبان خاص خود را به خود جلب می کند. بررسی کامل FreeAgent ما را بخوانید تا بدانید چه چیزی را دوست داشتیم و دوست نداشتیم.


بهترین-حسابداری-نرم افزار-بررسی

FreeAgent یک بستر حسابداری مبتنی بر ابر است که در انگلیس ایجاد شده است و به شما امکان می دهد نیازهای مالی تجاری کوچک خود را از هرجای دیگر مدیریت کنید.

طیف وسیعی از ویژگی های FreeAgent برای هر نوع مشاغل کوچک ممکن است به نظر کافی برسد. با این حال ، ردیاب موجودی آن تقریباً غیرقابل استفاده است و اگرچه مدیر پروژه آن خوب است ، اما استفاده از ردیاب زمان کار سختی است.

همچنین مانند پردازنده QuickBooks Online یک پردازنده پرداخت اختصاصی ندارد ، اما می توانید با Stripe ادغام شوید تا پرداخت های کارت اعتباری را بپذیرید.

ویژگی صورتحساب خوب است ، اما برای ایجاد یک فاکتور باید دو صفحه را طی کنید و این امر باعث می شود دسته ای از کابوس استفاده کنند. ویژگی گزارش نیز خوب است ، اما به دلیل عدم وجود گزینه های سفارشی سازی و فیلترها ، استفاده از آن برای تصمیم گیری دشوار است.

اگر مشاغل كوچك مبتنی بر پروژه دارید ، آزمایش آزمایشی 30 روزه را امتحان كنید یا قبل از استفاده ، بررسی FreeAgent ما را بخوانید. با این حال ، ممکن است وقتی آن را با سایر سیستم عامل ها مقایسه کنید ، به ویژه اگر شغل شما خارج از انگلستان است ، نرم افزار حسابداری را ناامید کننده بدانید. بهترین مقاله نرم افزاری حسابداری ما را بخوانید تا یک رقابت بهتر برای تجارت کوچک خود پیدا کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های FreeAgent

امکانات

در نگاه اول ، FreeAgent به نظر می رسد دارای ویژگی هایی است که می تواند برای هر تجارت کوچک تأمین شود. با این حال ، ویژگی موجودی آن به اندازه آنچه که می توانید با دیگر سیستم عامل های حسابداری ، مانند کتاب های Zoho یا Sage پیدا کنید ، مفید نیست. مدیر پروژه و ردیاب زمان آن قابل استفاده است ، اما FreshBooks در کل تجربه بهتری را ارائه می دهد.

فهرست

ویژگی موجودی FreeAgent در صفحه “تنظیمات” پنهان شده است که می توانید با کلیک کردن روی نام خود در گوشه سمت راست بالای صفحه و سپس انتخاب “تنظیمات” به آن دسترسی پیدا کنید. پس از ورود به صفحه تنظیمات ، روی “لیست قیمت” کلیک کنید & پیوند سهام “تحت” ایمیل ، فاکتورها & تخمین ها “.

برگه “سهام” به شما امکان می دهد تا مقدار سهام خود را پیگیری کنید. برای فعال کردن ویژگی ، هنگام ایجاد یک فاکتور جدید ، “سهام” را به عنوان واحد کالای فاکتور خود انتخاب کنید. “لیست قیمت” مفید است اگر موارد مشابه را مرتباً فاکتور دهید زیرا به هنگام استفاده از فاکتور به طور خودکار می توانید جزئیات کالاهای خود را پر کنید.

freeagent_stock

ویژگی موجودی FreeAgent نسبت به سایر سیستم عامل ها تلاش بیشتری می کند. دسترسی نیز دشوار است زیرا در نوار پیمایش قرار نمی گیرد. شما نمی توانید مقدار سهام خود را از طریق صورتحساب خود اضافه کنید ، و این یک تغییر ترتیب نیست که سایر سیستم عامل ها معمولاً مانند Sage و Zoho Books دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی کتابهای Zoho و بررسی Sage را مطالعه کنید.

مدیریت پروژه

شما می توانید ویژگی های مدیریت پروژه را در زیر “کار” در نوار ناوبری پیدا کنید. اگر می خواهید برگه زمانی خود را ببینید یا ساعت خود را وارد کنید ، روی “پروژه” کلیک کنید..

برای ایجاد یک پروژه ، بر روی دکمه “افزودن پروژه جدید” در گوشه سمت راست بالای صفحه “پروژه ها” کلیک کنید. انجام این کار شما را به صفحه “پروژه جدید” منتقل می کند ، جایی که می توانید جزئیات پروژه خود را مانند مشتری ، نام پروژه و بودجه را پر کنید.

freeagent_newproject

صفحه “پروژه ها” یک مرور کلی از وضعیت پروژه های شما ارائه می دهد. با کلیک روی نام پروژه ، جزئیات پروژه جدا شده در برگه ها ، از جمله فاکتورها ، زمان و گزارش سود و زیان را مشاهده خواهید کرد. برای افزودن هر چیزی به یک پروژه ، می توانید از دکمه “افزودن جدید” در گوشه سمت راست بالای صفحه صفحه پروژه خود استفاده کنید.

freeagent_projectdetails

در صفحه “ردیابی زمان” ، جدولی از زمان ثبت شده خود را مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید با وارد کردن یک تایمر با استفاده از دکمه “شروع تایمر” یا با پر کردن فرم در بالای صفحه و کلیک روی “افزودن یک لیست زمانبندی” ، وارد زمان جدید شوید.

freeagent_timetracking

همچنین می توانید با کلیک بر روی دکمه “اضافه کردن صفحه بارگیری هفتگی” در گوشه سمت راست و بالای صفحه ، وقت خود را به صورت هفتگی وارد کنید. زمان وارد شده برای همان کار باید باشد ، بنابراین اگر در مدت یک هفته روی چندین کار کار کنید ، باید آنها را جداگانه اضافه کنید.

freeagent_weeklytime

برای شروع یک تایمر ، باید به صفحه “ردیابی زمان” بروید ، که ممکن است آزار دهنده باشد. در مقایسه FreeAgent با سایر نرم افزارهای حسابداری ، ردیاب زمان FreshBooks و ویژگی مدیریت پروژه به طور کلی تجربه بهتری را ارائه می دهند. اگر به ردیاب زمان بهتری نیاز دارید ، برای اطلاعات بیشتر ، بررسی FreshBooks ما را بخوانید.

ادغام

با کلیک کردن روی نام خود در گوشه بالا سمت راست نوار پیمایش و انتخاب “اتصالات” می توانید FreeAgent را با سیستم عامل های شخص ثالث ادغام کنید. همچنین می توانید حساب Stripe خود را برای پذیرش پرداخت کارت اعتباری از طریق صفحه “اتصالات” متصل کنید.

freeagent_connections

همچنین می توانید با مراجعه به صفحه “بانکداری” یا صفحه “اتصالات” از FreeAgent برای اتصال به یک حساب بانکی استفاده کنید. پس از اتصال ، FreeAgent به طور خودکار فیدهای بانکی شما را وارد می کند ، بنابراین می توانید معاملات خود را از FreeAgent مدیریت کنید. دریافت فید خودکار بانکی از حساب بانکی شما ، آشتی معاملات شما را آسانتر می کند.

FreeAgent در انگلستان توسعه یافته است ، بنابراین برخی از ویژگی ها هنوز در ایالات متحده یا نسخه جهانی از جمله ویژگی حقوق و دستمزد در دسترس نیستند. اگر به یک ویژگی حقوق و دستمزد نیاز دارید – به همراه سایر ویژگی های موجود در FreeAgent – پیشنهاد می کنیم بررسی آنلاین QuickBooks ما را بخوانید.

قیمت گذاری

FreeAgent یک قیمت را برای کاربران مستقر در ایالات متحده ارائه می دهد ، که در هر ماه 24 دلار هزینه دارد. این بسیار گران است ، به ویژه اگر تازه کار خود را شروع کنید. علاوه بر این ، با هزینه 24 دلار در هر ماه ، می توانید از نرم افزار حسابداری بهتری استفاده کنید.

با هزینه 25 دلار در هر ماه ، برنامه FreshBooks ‘Plus دارای یک مدیر پروژه عالی و ردیاب زمان است که استفاده از آن بسیار آسان تر از برنامه FreeAgent است. ویژگی صورتحساب FreshBooks به طور کلی تجربه بهتری را ارائه می دهد زیرا می توانید هزینه پرداخت دیرهنگام و فاکتورهای نگهدارنده را اضافه کنید.

با این حال ، FreshBooks برای هر کاربر اضافی 10 دلار هزینه دارد ، در حالی که FreeAgent به شما امکان می دهد کاربران را به صورت رایگان اضافه کنید. FreshBooks همچنین ویژگی “قبض” ای ندارد که به شما کمک کند بر خلاف FreeAgent ، پیگیر پرداخت های آینده خود باشید..

برنامه دیگر با قیمت مشابه ، برنامه ضروری QuickBooks Online است که در هر ماه 20 دلار هزینه دارد. به دلیل فیلترها و گزینه های سفارشی سازی آن ، QuickBooks Online از ابزار گزارش بهتری در مقایسه با FreeAgent برخوردار است.

ویژگی صورتحساب QuickBooks Online در مقایسه با FreeAgent نیز پیشرفته تر است و با پرداخت هزینه اضافی می توانید مالیات خود را از بستر آن تهیه کنید. با این حال ، این طرح به شما یک موجودی یا مدیر پروژه ، که در FreeAgent موجود است ، نمی رسیم. QuickBooks Online همچنین تعداد کاربرانی را که می توانید تا سه نفر در این طرح داشته باشید محدود می کند.

کاربرپسندی

اگر سهولت استفاده برای شما مهم باشد ، FreeAgent بهترین نرم افزار نیست. اگرچه دکمه افزودنی سریع وجود دارد ، اما فقط در صفحه “نمای کلی” موجود است. اگر از نرم افزار حسابداری دیگر استفاده می کنید ، به طرح غیر معمول آن عادت پیدا می کنید ، و برخی از ویژگی های استفاده از آنها بسیار سخت است.

ثبت نام در آزمایشی رایگان 30 روزه FreeAgent آسان است. پنج پنجره وجود دارد که باید آنها را پر کنید ، از جمله جزئیات ورود به سیستم و اطلاعات کسب و کار ، مانند گزینه مالیات بر فروش و نام کسب و کار.

اولین چیزی که هنگام ورود به سیستم می بینید ، صفحه “نمای کلی” است که اطلاعات مالی شما در نمودارها قرار می گیرد ، بنابراین می توانید با یک نگاه وضعیت خود را درک کنید. همچنین یک دکمه “پیوندهای سریع” در گوشه سمت راست بالای صفحه “نمای کلی” وجود دارد که به شما امکان می دهد ورودی جدیدی از جمله فاکتورها ، صورتحسابها و مخاطبین ایجاد کنید.

freeagent_overview

می توانید نوار پیمایش FreeAgent را در بالای پنجره پیدا کنید. این سیستم عامل متفاوت از سایر سیستم عامل ها است ، بنابراین اگر از یک سیستم عامل دیگر در حال انتقال هستید ممکن است برای پیدا کردن برخی از ویژگی های آن کار سختی داشته باشید.

موجودی در صفحه “تنظیمات” قرار دارد. صفحات “پروژه ها” ، “بارهای زمانی” ، “برآورد” ، “صورتحساب” و “فاکتورهای مکرر” در زیر “کار” در نوار پیمایش قرار دارند.

صورتحساب

می توانید صفحه “صورتحساب” را در دسته “کار” در نوار پیمایش پیدا کنید. در این صفحه کلیه فاکتورها و جزئیات آنها ، مانند “مقدار پرداخت” و “وضعیت” نمایش داده می شود. با کلیک بر روی نام فاکتور ، فاکتور شما باز می شود و به شما امکان می دهد یک پرداخت را ضبط کنید.

freeagent_invoaching

تولید فاکتور

دو راه برای دستیابی به ایجاد فاکتور وجود دارد: از طریق دکمه “پیوندهای سریع” در صفحه “نمای کلی” یا دکمه “افزودن جدید” در صفحه “صورتحساب”.

اولین صفحه “فاکتور جدید” شامل تنظیمات فاکتور مانند مخاطب ، پروژه و تاریخ فاکتور است. می توانید با انتخاب کادرهای انتخاب در قسمت “جزئیات فاکتور” یادآوری های ایمیل را فعال کنید. توجه داشته باشید که قبل از فعال کردن یادآوری های ایمیل ، ابتدا باید ایمیل های خود را از طریق تنظیمات تنظیم کنید.

در صفحه “فاکتور جدید” ، می توانید با کلیک بر روی دکمه “افزودن فاکتور” موارد را به فاکتور خود اضافه کنید. در پنجره “افزودن فاکتور” ، می توانید با کلیک کردن بر روی “تکمیل خودکار از لیست قیمت خود” ، یک مورد را از لیست قیمت خود انتخاب کنید یا کالای جدیدی را از طریق فرم در پنجره اضافه کنید که شامل قیمت ، توضیحات و مالیات فروش است..

freeagent_invoiceitem

برای فعال کردن ردیابی موجودی ، واحد موجود در جعبه “کمیت” خود را به “سهام” تغییر دهید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه “افزودن این لیست به لیست قیمت خود” ، وارد لیست قیمت خود شوید. به این ترتیب ، اگر می خواهید همان مورد فاکتور را اضافه کنید ، می توانید سریعاً از طریق دکمه “تکمیل خودکار از لیست قیمت خود” آن را انجام دهید.

اگرچه این نوع تنظیمات جزئیات را دقیق تر می کند ، اگر نیاز به تولید یک بار فاکتورهای مختلف به طور همزمان ایده آل نیست.

صورت های تکراری

می توانید یک فاکتور را از طریق صفحه “صورتحساب” تکرار کنید. با کلیک بر روی شماره مرجع ، فاکتور را باز کنید ، روی دکمه “افزودن جدید” کلیک کنید و سپس “مشخصات فاکتور تکرار” را انتخاب کنید. روش دیگر ، به صفحه “فاکتورهای مکرر” بروید ، که می توانید در زیر “کار” در نوار ناوبری بیابید ، و بر روی دکمه “افزودن نمای تکرار” کلیک کنید.

هر دو دکمه شما را به صفحه ای شبیه به اولین صفحه “فاکتور جدید” می رسانند که می توانید تنظیمات فاکتور خود را تنظیم کنید. شما می توانید فرکانس و تاریخ شروع فاکتور تکرار خود را از طریق فرم در قسمت “جزئیات فاکتور” تنظیم کنید.

freeagent_recurring

روش های دیگری برای اضافه کردن فاکتور جدید وجود دارد. اگر از تخمین استفاده می کنید ، می توانید با باز کردن تخمین خود از طریق صفحه “تخمین ها” و انتخاب پیوند “تبدیل به فاکتور” با یک کلیک آن را به یک فاکتور تبدیل کنید..

روش دیگر ایجاد فاکتور از طریق صفحه پروژه شماست. روی “افزودن جدید” کلیک کنید و “فاکتور” را انتخاب کنید تا به طور خودکار فاکتور برای موارد غیرقابل استفاده خود ایجاد کنید.

هزینه ها

در FreeAgent دو نوع هزینه وجود دارد: “قبض” و “هزینه”. هر دو ویژگی در نوار پیمایش لیست شده اند ، بنابراین می توانید صفحات آنها را به سرعت پیدا کنید.

صورتحساب

با کلیک روی دکمه “پیوندهای سریع” و سپس انتخاب “صورتحساب جدید” می توانید یک لایحه جدید از طریق صفحه “نمای کلی” ایجاد کنید. از طرف دیگر می توانید از طریق نوار پیمایش به صفحه “صورتحساب” بروید و روی دکمه “افزودن صورتحساب جدید” کلیک کنید.

freeagent_newbill

بر خلاف فاکتورها ، نیازی به اضافه کردن موارد روی صورت حساب نیست ، بنابراین فقط یک صفحه برای پر کردن وجود دارد. در صفحه “افزودن یک لایحه جدید” ، می توانید جزئیات صورتحساب خود را پر کنید ، آن را به یک پروژه اختصاص دهید – و آن را قابل پرداخت کنید – یا آن را به یک لایحه تکرار شونده تبدیل کنید. در صورت نیاز می توانید ضمیمه ای به صورت حساب خود مانند لیست موارد اضافه کنید.

برای ثبت پرداخت ، به صفحه “صورتحساب” بروید ، با کلیک بر روی شماره مرجع ، صورتحساب را باز کنید ، سپس روی دکمه “افزودن پرداخت دستی” کلیک کنید.

FreeAgent به شما امکان نمی دهد مواردی را به صورتحساب خود اضافه کنید ، بنابراین راهی برای ثبت خودکار خرید سهام شما وجود ندارد. شما باید مقدار سهام خود را از طریق “لیست قیمت” تنظیم کنید & صفحه سهام این باعث می شود FreeAgent مناسب برای مشاغل کوچک که به ردیابی موجودی نیاز دارند ، بد شود.

هزینه ها

مشابه صورتحساب ، می توانید با کلیک بر روی دکمه “پیوندهای سریع” ، هزینه‌ای را از طریق صفحه “هزینه” ، که می توانید در نوار پیمایش یا از طریق صفحه “نمای کلی” پیدا کنید ، اضافه کنید..

فرم موجود در صفحه “هزینه جدید” تقریباً مشابه با صفحه موجود در “صورتحساب جدید” است ، تنها تفاوت این است که می توانید یک نوع برای هزینه ها ، یا پرداخت یا بازپرداخت را انتخاب کنید..

همچنین اگر می خواهید یک رسید را بارگذاری کنید ، باید جزئیات را به صورت دستی درج کنید. خواندن خودکار اطلاعات از یک رسید به یک ویژگی مشترک در بین سایر سیستم عاملهای حسابداری ، حتی یک بستر مجانی مانند Wave تبدیل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی موج ما را بخوانید.

گزارشگری تجاری

الگوهای گزارش FreeAgent در صفحه “گزارش ها” ، واقع در دسته “حسابداری” در نوار پیمایش قرار گرفته است. FreeAgent الگوهای گزارش زیادی ندارد و فقط سه دسته گزارش وجود دارد: “سطح بالا” ، “تفکیک” و “تفصیل”.

دو گزارش پیری وجود دارد: “بدهکاران سالخورده” و “طلبکاران پیر”. گزارش “بدهکاران سالخورده” لیستی از مشتریان و فاکتورهای برجسته آنها را به شما ارائه می دهد ، به همراه زمانی که این فاکتورها موعد مقرر بود. به همین ترتیب ، گزارش “طلبکاران پیر” ، فروشندگان و صورتحساب های معوقه شما را لیست می کند ، به علاوه در موعد مقرر.

freeagent_aged

گزارش “فروش مشتری” فروش شما را – هر ماه یا سال – برای هر مشتری سازماندهی می کند. گزارش “دسته هزینه ها” خریدهای شما را برای همه گروههای حسابداری شما نشان می دهد ، که می تواند ماهانه یا سالانه نیز انجام شود.

freeagent_sales

گزارش “معاملات نشان می دهد” لیستی از معاملات شما را می دهد ، فیلتر شده توسط سال حساب و حساب. گزارش “تراز آزمایشی” لیستی از کل موجودی شما برای هر گروه حسابداری را نشان می دهد.

freeagent_trialbalance

بیشتر گزارش ها به شما امکان می دهند محدوده تاریخ را سفارشی کنید ، اما چیز دیگری نیست که بتوانید آن را شخصی سازی کنید. می توانید گزارشات خود را از طریق دکمه “گزارش صادرات” در گوشه سمت راست بالای صفحه گزارش به پرونده CSV یا PDF صادر کنید..

صورتهای مالی

FreeAgent دو گزارش مالی ارائه می دهد: “سود & ضرر “و” ترازنامه ” سه نوع سود وجود دارد & گزارش های ضرر: ماهانه ، سالانه و مقایسه ای. گزارش مقایسه برای گزارش های سالانه محدود است ، بنابراین شما نمی توانید از گزارش مقایسه ای استفاده کنید مگر اینکه داده های بیش از دو سال در FreeAgent داشته باشید.

freeagent_profitloss

“ترازنامه” دارای یک قالب ثابت با چهار دسته است: “دارایی های سرمایه” ، “دارایی های جاری” ، “بدهی های جاری” و “حقوق صاحبان سهام”. می توانید تاریخ این گزارش را سفارشی کنید ، اما نمی توانید هر دوره را مانند آنچه در توان دارید مقایسه کنید & گزارش ضرر.

درست مانند گزارش های تجاری ، گزینه های سفارشی سازی زیادی برای صورت های مالی FreeAgent وجود ندارد. شما می توانید بیشتر دوره را تنظیم کنید اما هیچ گزینه فیلتر موجود نیست.

پشتیبانی

برای دستیابی به پشتیبانی مشتری از FreeAgent ، می توانید بر روی دکمه “help” در گوشه سمت راست و پایین هر صفحه کلیک کنید. این شما را به یک chatbot متصل می کند ، که به شما کمک می کند مقاله هایی را در پایگاه دانش FreeAgent جستجو کنید.

freeagent_help

اگر آنچه را که به دنبال آن بودید پیدا نکردید ، می توانید با کلیک روی دکمه “در تماس” در پنجره گپ با نماینده پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل در تماس باشید. تیم پشتیبانی FreeAgent وقتی پاسخی برای سؤال شما دارند از طریق ایمیل با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید با کلیک روی پیوند “پایگاه دانش” در صفحه اصلی هر صفحه ، به پایگاه دانش FreeAgent برسید. پایگاه دانش با مقاله هایی پر شده است که می تواند در صورت گیر کردن نرم افزار در هنگام گیر افتادن به شما کمک کند.

از طریق پایگاه دانش ، همچنین می توانید تماس 20 دقیقه ای را به تیم پشتیبانی مشتری FreeAgent رزرو کنید. علاوه بر مقالات ، FreeAgent همچنین آموزش ویدیویی ، وبینارها و پست های وبلاگ را از طریق پایگاه دانش خود ارائه می دهد.

حکم

FreeAgent یک گزینه عالی برای مشاغل کوچک مستقر در انگلستان است ، اما اگر در هر جای دیگری واقع باشید ، بسیار محدودتر است زیرا نسخه ایالات متحده و نسخه جهانی ویژگی حقوق و دستمزد را ارائه نمی دهد. 

فقط یک قیمت برای نسخه ایالات متحده وجود دارد ، که می تواند ناعادلانه باشد ، به خصوص برای مشاغل کوچک که تازه شروع به کار می کنند.

FreeAgent طیفی از ویژگیهای رضایت بخش را ارائه می دهد ، اما به همان اندازه ویژگی هایی که رقبا ارائه می دهند خوب نیست. ویژگی موجودی کالا در مقایسه با سایر سیستم عامل های حسابداری مانند QuickBooks Online یا Sage دارای نقص های زیادی است. مدیر پروژه آن خوب است ، اما به اندازه مدیر FreshBooks کارآمد نیست.

برای ایجاد فاکتور باید دو صفحه را پر کنید ، بنابراین صورتحساب دسته ای دشوار خواهد بود. بسیاری از الگوهای گزارش غیر مفید هستند. هیچ گزینه فیلتر وجود ندارد ، که معمولاً سایر نرم افزارهای حسابداری از آنها استفاده می کنند ، و سفارشی سازی بسیار محدود است.

اگر مشاغل کوچک شما در ایالات متحده مستقر است ، کمک گرفتن از پشتیبانی مشتری FreeAgent کار سختی خواهد بود زیرا این کشور در انگلستان مستقر است و فقط در زمانهای معینی موجود است.

با توجه به ویژگی های به دست آمده ، FreeAgent مناسب تجارت آزاد یا مشاغل کوچک مبتنی بر پروژه در انگلستان خواهد بود. با این حال ، اگر شما در این دسته باریک قرار نگرفتید ، سیستم عامل های دیگر بهتر از FreeAgent هستند.

اگر آنچه را که تاکنون می شنوید ، دوست دارید ، آزمایش آزمایشی 30 روزه FreeAgent را امتحان کنید تا ببینید بهترین سیستم حسابداری برای شماست یا خیر. آیا قبلاً FreeAgent را امتحان کرده اید؟ در کامنتها به ما بگویید که چه فکر میکنید. با تشکر از خواندن این بررسی FreeAgent.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map