بررسی حسابداری Cloud Business Cloud Sage – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی حسابداری Cloud Business Sage

Sage Business Cloud Accounting یک نرم افزار مناسب و معقول است که کار را انجام می دهد ، اما واقعاً از بین جمعیت خارج نیست. در حالی که مطمئناً می توانیم مردم را از این امر بسیار خوشحال کنیم ، اما شک داریم که رقبا بهتر به نقطه شیرین برخورد کنند. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل Sage Accounting را بخوانید.


بهترین-حسابداری-نرم افزار-بررسی

Sage Accounting یک بستر عالی برای مشاغلی است که مرتباً لیست سهام خود را مدیریت می کنند. این یک ویژگی موجودی مناسب و یک ردیاب برای مدیریت مقدار کالای شما دارد. Sage Intelligence ، یکی از افزودنیهای رایگان حسابداری Sage Accounting ، همچنین برای مشاغلی که باید گزارش های خود را با رنگ و نمودار تهیه کنند مناسب است.

اگرچه استفاده از آن بسیار آسان است و بیشتر ویژگی های استانداردی که سایر سیستم عامل ها در آن قرار دارند را شامل می شود ، اما گزینه های اتوماسیون محدود دارد. علاوه بر این ، ویژگی های ارزانترین برنامه خود ، Accounting Start ، قیمت مناسبی ندارند ، زیرا می توانید اکثر آنها را به صورت رایگان با رقیب خود ، Wave Accounting دریافت کنید..

اگر Sage Accounting بهترین برنامه برای شما به نظر می رسد ، محاکمه رایگان 30 روزه آن را بررسی کنید یا برای اطلاعات بیشتر خواندن این بررسی نرم افزار Sage Accounting را ادامه دهید..

با این حال ، اگر Sage Accounting برای شما مناسب نیست ، می توانید بهترین مقاله نرم افزاری حسابداری ما را جستجو کنید تا بهترین مناسب برای تجارت خود را پیدا کنید.

مریم چیست؟?

Sage شرکتی است که نرم افزاری را برای کمک به مشاغل در مدیریت منابع خود ارائه می دهد. Sage Accounting Cloud Accounting یا Sage Accounting ، سکوی حسابداری مبتنی بر ابر است که برای کمک به مشاغل کوچک مدیریت امور مالی آنها طراحی شده است.. 

علاوه بر Sage Accounting ، Sage ابزارهای حمایتی را نیز برای خدمات و سیستم عامل های خود برای مشاغل بزرگتر فراهم می کند. حال ، اکنون ، بگذارید درباره مقرون به صرفه ترین سیستم عامل Sage ، Sage Accounting صحبت کنیم.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای حسابداری Cloud Business Sage

امکانات

قابلیت های Sage بسیار آسان است و ردیاب موجودی آن بسیار مفید است. اما فاقد برخی از ویژگی های اساسی مانند حقوق و دستمزد و صورتحساب های مکرر است که باعث می شود Sage فاقد پانچ اضافی لازم برای رقابت با رقبا باشد.  

گزینه های اتوماسیون Sage تقریباً وجود ندارند ، که باعث می شود Sage اگر می خواهید بهره وری را افزایش دهید ، گزینه ضعیفی باشد. می توانید از طریق افزودنی ها و ادغام Sage ویژگی های بیشتری اضافه کنید.

قابل توجه ترین ویژگی Sage ردیاب موجودی آن است. Sage به شما امکان می دهد تا سه نوع کالا را در موجودی خود نگه دارید: سهام ، غیر سهام و خدمات. برای افزودن یک مورد به موجودی خود ، می توانید بر روی دکمه “مورد جدید” در خدمات “Sage” کلیک کنید & صفحه محصولات را فشار داده و یا بر روی دکمه “+” در سمت راست نوار پیمایش کلیک کنید تا فهرست سریع اضافه شود.

Sage مقدار کالای شما را از طریق فاکتورها و صورتحسابهایی که ایجاد کرده اید ، ردیابی می کند. همچنین می توانید وضعیت کلی موجودی خود را از طریق “محصولات” نظارت کنید & صفحه خدمات “، که جدول مفصلی از موارد شما را نشان می دهد.

موجودی مریم گلی

هنگام ایجاد یا اضافه کردن یک مورد موجودی جدید ، منوی Sage به شما امکان می دهد جزئیاتی را که در فاکتورها و صورتحساب های شما درج می شود ، انتخاب کنید. برای یک محصول می توانید حداکثر سه قیمت فروش اضافه کنید ، بنابراین می توانید هنگام ایجاد یک فاکتور جدید ، قیمت ها را با یک کلیک متناوب کنید.

مریم گلی-موجودی جدید

همچنین می توانید یک نقطه ترتیب مرتب سازی کنید. خلاصه ای در بالای “محصولات” وجود دارد & صفحه خدمات که وضعیت موجودی شما را برای شما تعریف می کند. با این حال ، بر خلاف QuickBooks آنلاین ، Sage به شما اجازه نمی دهد از این صفحه استراحت کنید. شما باید با پرداخت صورت حساب از طریق صفحه “هزینه” ، یک مورد را به صورت دستی باز کنید.

ثبت نام حکیمانه

علاوه بر ویژگی های موجود در Sage Accounting ، Sage ویژگی های اساسی دیگری مانند کارمزد و پردازش پرداخت را ارائه می دهد. با این حال ، این ویژگی ها افزودنی های حساب شما هستند. سیستم عامل های دیگر مانند Xero این ویژگی ها را در یک برنامه اشتراک ارائه می دهند که می توانید در بررسی Xero ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

حتی اگر Sage خدمات پردازش پرداخت خود را داشته باشد ، شما هنوز هم می توانید با اتصال برنامه Sage Accounting خود با Stripe از طریق صفحه “تنظیمات” ، پرداخت کارت اعتباری را بپذیرید ، که سایر سیستم عامل ها مانند Wave و FreshBooks نیز این کار را انجام می دهند. در نظر داشته باشید که برای پردازش کارتهای اعتباری از طریق Stripe هزینه اضافی نیز وجود دارد.

تنظیمات حکیم

قیمت گذاری

حتی اگر به نظر می رسد قیمت Sage Accounting در نگاه اول پایین است ، سرویس Sage نسبت به سایر سیستم عامل ها ارزش کمتری دارد. طرح شروع حسابداری فقط به شما امکان می دهد از فاکتورها و ویژگی های اتصال بانکی Sage استفاده کنید. در مقایسه ، Wave به شما امکان می دهد تا از هر دو ویژگی به صورت رایگان استفاده کنید (برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی Wave ما بروید).

همچنین برای بدست آوردن قیمت سایر ویژگی ها باید با پشتیبانی Sage تماس بگیرید ، بنابراین نمی توانید تخمین بزنید که چقدر پولی را برای استفاده از خدمات کامل Sage پرداخت خواهید کرد.

قیمت گذاری حسابداری Sage پایین تر از اکثر سیستم عامل های حسابداری است. این برنامه دارای دو برنامه قیمت گذاری است: شروع حسابداری و حسابداری. تنها سیستم عامل های حسابداری که قیمت پایین تری برای برنامه آغازین خود دارند ، Xero است که 9 دلار در ماه در برنامه استارت آن قرار دارد و Wave که نسخه اصلی آن رایگان است.

با این حال ، اگر روی ویژگی ها توجه کنید ، می فهمید که Sage در مقایسه با سایر سیستم عامل ها آنقدر ارزان نیست. به عنوان مثال ، برنامه شروع حسابداری آن ، که هزینه 10 دلار در هر ماه است ، فقط به شما امکان دسترسی به ویژگی های صورتحساب Sage و آشتی بانکی را می دهد. 

سیج در مقابل Xero

در مقایسه ، برنامه Starter Xero همه ویژگیهای Xero (با محدودیت هایی) ، از جمله موجودی و گزارش ها را باز می کند. با Sage این ویژگی ها در برنامه بعدی Accounting موجود است که در ماه 25 دلار هزینه دارد. این به روزرسانی ویژگی های اضافی ، از جمله تخمین ها و لوایح را باز می کند. 

Sage یکی از بهترین گزینه های نرم افزاری برای ردیابی موجودی است – به همراه QuickBooks Online و Xero – بنابراین اگر به یک ویژگی موجودی نیاز دارید ، قیمت مناسب است. در غیر این صورت ، می توانید بیشتر ویژگی های Sage را از طریق Wave به صورت رایگان دریافت کنید.

برای دسترسی به افزودنی Sage برای حقوق و دستمزد و پردازش پرداخت ، نسخه نمایشی را از طریق وب سایت Sage درخواست کنید. سایر سیستم عامل های حسابداری نیز اغلب حقوق و دستمزد را به عنوان اضافی اضافه می کنند. با این حال ، زیرا شما باید با پشتیبانی مشتری Sage تماس بگیرید ، مشخص نیست که چقدر پول برای پرداختن به تمام پتانسیل Sage نیاز دارید.

کاربرپسندی

تنظیم حساب کاربری با آزمایش 30 روزه Sage Accounting آسان است. فقط باید آدرس ایمیل ، اطلاعات شخصی و جزئیات کسب و کار خود را پر کنید. 

با این حال ، اگر اولین بار است که Sage را امتحان می کنید ، کمی گیج کننده است زیرا گزینه های نرم افزاری زیادی برای انتخاب وجود دارد. Sage خدمات اضافی خود را بطور جداگانه ارائه می دهد ، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر باید با پشتیبانی مشتری Sage تماس بگیرید.

برای راه اندازی یک آزمایش آزمایشی رایگان ، دکمه “آزمایشی رایگان” را در صفحه “قیمت گذاری” انتخاب کنید ، و سپس باید یک سری فرم ها از جمله آدرس ایمیل ، رمز عبور ، جزئیات کسب و کار و جزئیات مالیات خود را پر کنید..

اولین باری که به سیستم وارد می شوید ، صفحه استقبال را مشاهده خواهید کرد که Sage پیشنهاد می کند برای تنظیم حساب خود چه کاری باید انجام دهید. در مقایسه با FreshBooks یا QuickBooks Online ، صفحه استقبال Sage چندان کاربر پسند و شهودی نیست. مانند Xero متن و لینکهای زیادی برای کلیک وجود دارد که می تواند کاربر جدیدی را تحت الشعاع خود قرار دهد.

خوشحالی

اگرچه صفحه استقبال شلوغ است ، اما صفحات دیگر راحت تر به نظر می رسند ، به نظر می رسد تمیز تر و حرفه ای تر. در هر صفحه فضای زیادی وجود دارد و همه آنها جدول مفصلی از داده های شما را نشان می دهند. می توانید جداول را از طریق نماد چرخ دنده در سمت چپ سر ستون تنظیم کنید ، بنابراین می توانید برای هر جدول چه ستونی را انتخاب کنید.

نوار پیمایش Sage را در بالای پنجره مشاهده خواهید کرد که شامل تمام ویژگی های Sage ، لینک راهنمایی و تنظیمات آن است. Sage نوار پیمایش را به طور مرتب و با ویژگی های طبقه بندی شده با توجه به عملکردهای خود ، مرتب می کند. دکمه “+” در سمت راست نوار پیمایش به شما امکان می دهد به سرعت ورودی هایی مانند فاکتورها یا قبض ها را اضافه کنید.

مریم گلی

صفحه “خلاصه” نمای کلی از منابع مالی شما را در یک مکان نگه می دارد. این صفحه داده های شما را به چند دسته تقسیم می کند: “فروش” ، “هزینه” ، “صورت جریان نقدی” و “پیش بینی جریان پول”. خلاصه داده های کسب و کار شما را از طریق نمودار ارائه می دهد ، و درک آن را آسان تر می کند.

خلاصه حکیم

صورتحساب

ویژگی صورتحساب Sage برای استفاده آسان است. صفحه “فاکتورها” جدول مفصلی از فاکتورها و دکمه “فاکتور جدید” را در سمت چپ بالا نشان می دهد. اگر قبلاً مشتریان و موارد خود را در لیست مخاطبین و موجودی Sage دارید ، ایجاد فاکتور سریع و آسان است. 

جدول صفحه “فاکتور” Sage کمی جزئی تر از صفحه Xero است ، زیرا شماره تلفن های مشتریان شما را نشان می دهد. اگر در درجه اول با مشتریان خود با تلفن تماس می گیرید ، این قالب مفید است زیرا لازم نیست هر فاکتور را برای بازیابی اطلاعات مخاطب خود باز کنید.

صفحه مرجع-فاکتور

با این حال ، Sage به شما اجازه نمی دهد یادآوری فاکتور یا فاکتورهای مکرر را تنظیم کنید ، این به شما کمک می کند تا کار خود را با کارآمدتر انجام دهید.

برای ایجاد یک فاکتور جدید ، می توانید بر روی دکمه “+” در نوار ناوبری کلیک کرده و گزینه “فاکتور فروش” را انتخاب کرده یا بر روی دکمه “فاکتور جدید” در صفحه “فاکتورها” کلیک کنید. اگر نقل قول ها یا تخمین ها را پذیرفته اید ، می توانید به سرعت از طریق دکمه “ایجاد فاکتور” در هر نقل قول و یا صفحات وضعیت تخمین زده شده ، فاکتور ایجاد کنید.

حکیم-نقل قول-statuspng

Sage پس از کلیک بر روی گزینه “فاکتور جدید” در فهرست “+” یا صفحه “فاکتورها” ، شما را به صفحه “فاکتورهای جدید” می برد. می توانید مشخصات این فاکتور خود را در این صفحه “فاکتور جدید” از جمله موارد ، مشتری و تاریخ پر کنید. می توانید فرم “مشتری” را تایپ کنید تا مشتری را از مخاطبین موجود خود انتخاب کرده و یا از طریق دکمه “افزودن مشتری” مشتری جدیدی را ایجاد کنید.. 

برای انتخاب یک مورد برای فاکتور خود ، در کادر مشخص شده “مورد” تایپ کنید و می توانید یک مورد را از موجودی خود انتخاب کنید یا یک مورد جدید را از طریق دکمه “ایجاد مورد” اضافه کنید.

حکیم-فاکتورهای جدید

اگر این کالا در موجودی شما باشد ، Sage بطور خودکار همه موارد را مطابق با مشخصات موجودی شما به جز ستون “تخفیف” پر می کند. قفل نشده است ، بنابراین اگر شرایط خاصی برای فروش خاص دارید ، می توانید آن را به صورت دستی تغییر دهید. 

نکته مهم “فاکتور” Sage این است که شما نمی توانید فاکتورهای مکرر یا یادآوری فاکتور را انجام دهید. برای برخی از مشاغل ، این ویژگی ها مهم هستند ، به خصوص اگر هدف اصلی شما اتوماسیون بیشتر منابع مالی شما باشد. با این حال ، Sage به شما امکان می دهد تا برگه های بسته بندی را برای فاکتورهای خود چاپ کنید که در صورت نیاز به ارسال سفارشات مشتری خود ، مفید است.

حکیم-فاکتور-وضعیت

هزینه ها

ویژگی “صورتحساب” Sage مشابه ویژگی “فاکتورهای” آن ، استفاده از آن آسان است اما فاقد کارکردهای اتوماسیون است که می تواند به شما در مدیریت پیگیری هزینه شما کمک کند.

دو روش برای ایجاد صورتحساب جدید وجود دارد: دکمه “+” در نوار پیمایش یا از طریق صفحه “صورتحساب فروشنده” با کلیک بر روی دکمه “صورتحساب جدید” ، که شما را به صفحه “صورتحساب فروشنده جدید” می برد.. 

صورتحساب مریم گلی

همانند فاکتورها ، وقتی روی جعبه “فروشنده” کلیک کنید ، می توانید یک فروشنده جدید ایجاد کنید یا یکی از لیست فروشندگان خود را انتخاب کنید. وقتی فرم “مورد” را تایپ می کنید ، می توانید یک مورد را از موجودی خود انتخاب کنید ، که در زیر فرم نشان داده می شود. Sage در صورت استفاده از موجودی خود ، به طور خودکار جزئیات مورد شما را پر می کند.

لوحهای مریم گلی-جدید

متأسفانه ، این تنها کاری است که شما می توانید از ویژگی “هزینه” Sage دریافت کنید. شما نمی توانید مثل QuickBooks Online یک فاکتور مکرر یا یادآوری فاکتور تنظیم کنید و همچنین نمی توانید صورتحساب خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید (اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی آنلاین QuickBooks ما را بخوانید). 

ویژگی “صورتحساب” Sage برای پیگیری هزینه های شما بسیار عالی است ، اما سیستم عاملهای مشابه مانند QuickBooks Online یا Xero با ارائه عملکردهای اتوماسیون مانند تکرار صورتحسابها یا یادآوری صورتحساب ، آن را یک قدم جلوتر برمی دارند. برای اینکه دریابید کدام بستر بهتر است ، مقایسه آنلاین ما Xero و QuickBooks را بخوانید.

گزارش نویسی

Sage 23 گزارش گزارش و دسترسی به Sage Intelligence ، سرویس گزارش دهی آن را ارائه می دهد. ویژگی گزارشگری Sage Accounting به تنهایی چیز خاصی نیست. این گزینه سفارشی سازی گزارش را به محدوده تاریخ و ترتیب مرتب سازی برای اکثر گزارش ها محدود می کند. 

با این حال ، یک افزونه Sage Intelligence باعث می شود که گزارش های Sage جذاب تر به نظر برسند ، همچنین می توانید یک الگوی گزارش سفارشی ایجاد کنید.

23 قالب گزارش Sage به هفت دسته تقسیم می شوند: “گزارش های اساسی” ، “گزارش های دقیق” ، “گزارش های نقدی” ، “گزارش های مالیاتی” ، “محصول & گزارش خدمات ، “” گزارش پرداخت آنلاین “و” گزارش داده “

گزارش حکیم

دسته “گزارش های اساسی” شامل گزارش های اصلی شما برای نظارت بر مشاغل خود ، مانند “سود” است & ضرر ، “ترازنامه” و “حساب های دریافتنی” 

گزینه “گزارش های تفصیلی” دانش عمیق تری در مورد امور مالی شما ، مانند “دفترچه راهنمای عمومی” ، “تحلیل سود” و “درآمد فروش” ارائه می دهد.

“گزارش های نقدی” حاوی گزارش هایی مانند “صورت جریان پول” در مورد جریان وجوه نقدی و معاملات شما است ، بنابراین می توانید ببینید پول شما در کجا حرکت می کند..

دسته “گزارش مالیات” دو گزارش دارد ، “گزارش مالیات بر فروش” و “گزارش فروش 1099” ، که با آمدن فصل مالیات ایالات متحده مفید است..

محصولات & گزینه خدمات فقط دارای یک گزارش ، “حرکت سهام” است که به شما امکان می دهد وضعیت موجودی خود را در طی یک دوره معین مشاهده کنید.

“گزارش های پرداخت آنلاین” فقط دارای یک الگوی ، “پایا” است ، که یک سرویس پرداخت است که می تواند با استفاده از Sage برای دیدن پرداخت های انجام شده با استفاده از Paya. 

دسته آخر “گزارش های داده” حاوی گزارش “اطلاعات شخصی مخاطبین” است که به شما امکان می دهد مخاطبین مورد نیاز شما را دیگر حذف کنید.

سهام-حسابداری حکیم

علاوه بر عملکرد گزارشگری Sage Accounting ، می توانید از طریق پیوند “Intelligence Sage” در سمت راست بالای صفحه “گزارشگری” به Sage Intelligence دسترسی پیدا کنید. قالبهای گزارش Sage Intelligence نسبت به گزارشهای استاندارد Sage Accounting جذاب تر هستند.

رنگ ها و نمودارهای موجود در الگوهای Sage Intelligence باعث می شود در مقایسه با گزارش استاندارد Sage Accounting بهتر به نظر برسد. Sage Intelligence همچنین به شما امکان می دهد گزارش های خود را به پرونده XLSX یا یک فایل PDF صادر کنید.

خردمند-اطلاعات-سهام

از دسامبر 2019 ، کمتر از 20 الگوی گزارش شما می توانید استفاده کنید. با این وجود ، می توانید با رفتن به برگه “گزارشهای من” و کلیک بر روی دکمه “ایجاد یک گزارش سفارشی” ، یک گزارش سفارشی ایجاد کنید.

خردمند-اطلاعات-سهام

پشتیبانی

Sage اطلاعات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا از جمله وبلاگ ، صفحات راهنما و دوره های پرداخت شده به کاوش بپردازند.

برای دستیابی به پشتیبانی Sage ، روی دکمه “help” در سمت راست نوار پیمایش کلیک کنید ، که نمایه شما را در انجمن مشتری Sage باز خواهد کرد. در نوار بسیار بالای بالا ، یک کادر جستجو را مشاهده خواهید کرد که می توانید در انجمن مشتری Sage مشتری بحث و مقاله را جستجو کنید.

جامعه مرجع پشتیبانی

از طریق انجمن مشتری Sage ، شما می توانید به مقالات راهنمایی Sage ، بحث و گفتگوی دانشگاه Sage دسترسی پیدا کنید ، جایی که می توانید دوره های ارائه شده توسط Sage را خریداری کنید. دوره های مربوط به محصولات Sage وجود دارد ، اما دوره های مربوط به مهارت های عمومی ، مانند حسابداری و حسابداری نیز وجود دارد.

اگر می خواهید به پشتیبانی Sage برسید ، روی دکمه سبز “چت آفلاین ایجاد یک مورد” در سمت راست صفحه نمایه کلیک کنید. سپس برای روشن شدن مشکل خود یک فرم پر کنید و پشتیبانی مشتری Sage ظرف 48 ساعت به شما باز می گردد.

پشتیبانی عاقلانه

حکم

Sage فاقد ویژگی های اضافی لازم برای ضرب و شتم رقبای خود است. فقدان یادآوری و صورتحساب های تکراری یا صورتحساب ممکن است برای برخی از مشاغل بخصوص برای کسانی که به دنبال افزایش بازده خود هستند ، معامله گر باشد.. 

با این حال ، ویژگی موجودی آن بسیار عالی است و عملکردی برای ردیابی دارد که سایر سیستم عامل ها به ندرت از آن برخوردار هستند. Sage Intelligence – افزودنی گزارش آن – گزارش هایی را تهیه می کند که بسیار عالی به نظر می رسد ، و شما می توانید گزارش های سفارشی ایجاد کنید.

قیمت Sage ممکن است در ابتدا ارزان به نظر برسد ، اما ویژگی های زیادی را با 10 دلار ارائه نمی دهد. بسیاری از ویژگی های ارائه شده با این قیمت نیز با Wave ، یک ابزار حسابداری رایگان و کوچک در تجارت ارائه شده است. 

صفحات Sage دارای رابطی مرتب و منظم هستند ، که باعث می شود حرکت آسان شود. با این حال ، برخی از صفحات دارای پیوندهای زیاد هستند که می تواند کاربران را تحت الشعاع قرار دهد. پشتیبانی Sage Accounting محتوای زیادی را ارائه می دهد ، از جمله دوره های پرداخت شده ، مقالات راهنما و یک انجمن بحث و گفتگو.

اگر آنچه را که تاکنون خوانده اید ، دوست دارید ، محاکمه 30 روزه Sage را امتحان کنید تا ببینید که آیا Sage مناسب تجارت شما است یا خیر؟.

قبلاً از سیج استفاده کرده اید؟ دوست داریم در بخش نظرات زیر نظر شما را بشنویم. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map