بررسی Wix – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی Wix

Wix یکی از مشهورترین سازندگان وب سایت در خارج از کشور است که سابقه ای طولانی در کمک به مردم و مشاغل راه اندازی سایت دارد. در این بررسی ، Cloudward.net به ناشران و حواشی این سرویس می رود.

Wix یکی از بهترین سازندگان وب سایت است که در اوایل سال 2017 از 100 میلیون کاربر پیشی گرفته است. سازنده محبوب را امتحان کردیم تا ببیند آیا این یک ابزار طراحی جدی است یا فقط بصورت اعتیاد آور است. از بسیاری جهات ، به نظر می رسد که پاسخ دسته قبلی است و آن را به یک مدعی جدی در بین بهترین سازندگان وب سایت تبدیل می کند.

سازنده وب سایت رایگان کشیدن و رها کردن در سال 2006 راه اندازی شد. در حالی که این اولین ابزار برای انجام چنین کاری نبود ، جزو صفحات اولیه بود که به کاربران امکان می داد یک وب سایت را به سرعت و بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی تنظیم کنند..

با این حال ، رقبایی مانند SquareSpace (مطالعه SquareSpace ما را بخوانید) موقعیت این شرکت را تهدید کردند و ویکس را وادار کردند تا سیستم عامل خود را به طور کامل تعمیر کند. ویکس با وجود بازاریابی تأثیرگذار و قالبهای جدیدی که در دست داشت ، دوباره با قدرت تمام شد. برای بررسی کامل Wix ما بخوانید تا ببینید چگونه این تغییرات آن را به همان اندازه که در سال 2006 بدست آمده تبدیل می کند.

ویرایشگر wix

بازار برنامه wix

تنظیمات وبلاگ wix

داشبورد wix

تنظیمات wix سبد

قبلی

بعد

گزینه های Wix

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

عبور از هر ویژگی Wix به چندین مقاله نیاز دارد. این سازنده تقریباً به هر سایتی یا نیازمندی مملو از ویژگی های رایگان و پولی است. از عملیات اساسی سایت مانند SEO و آنالیز گرفته تا مدیران رزرو و تماس با ، Wix ابزاری برای تقریباً هر چیزی دارد.

یکی از قابل توجه ترین ، به خصوص برای سایت های جدید ، ابزار SEO است. SEO یا بهینه سازی موتور جستجو ، اطمینان حاصل می کند که سایت شما هنگام ورود به کلمات کلیدی خاص ، در موتورهای جستجو ظاهر می شود. Wix دارای نوشتن اطلاعات گسترده ای برای سئو پایه و پیشرفته است و از رده بندی سایت شما در صدر اطمینان می دهد.

می توانید از طراح آرم نیز بهره ببرید. این رابط معمولی شما نیست با چند ده قطعه کلیپارت و فونت های مختلف. در عوض ، ویکس چند سؤال از شما می پرسد و به طور خودکار طرح های مختلفی را بر اساس پاسخ های شما ارائه می دهد. در زیر می توانید آنچه را که در مورد وبلاگ فناوری ما “Mega Techdome” ایجاد کرده ، ببینید.

سازنده آرم wix

خارج از بهینه سازی سایت شما ، بسیاری از ویژگی های ساختمان نیز وجود دارد. Wix شامل پیوندی به بازار برنامه های خود در پنجره سازنده است که به شما امکان می دهد به راحتی و بدون حرکت به صفحه دیگری ، برنامه ها را در سایت خود پیدا کرده و نصب کنید. این بسیار شبیه پلاگین های WordPress است ، مگر اینکه هیچ گونه اضافی برای شخص ثالث وجود نداشته باشد.

این بسیار گسترده تر از وردپرس است ، هر چند. در حالی که تعداد واقعی افزونه ها پایین تر است ، هر یک از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. به عنوان مثال ، “هتل های Wix” وجود دارد که به هتل ها امکان می دهد از طریق یک سایت Wix رزرو کنند. مطمئناً این کار با وردپرس انجام می شود ، اما به شما نیاز دارد که افزونه خود را کپی کنید ، یا یک افزونه بسیار طاقچه تهیه کنید و هیئت منصفه آن را برای این منظور تقلب کنید..

فروشگاه برنامه wix

از آنجا که اکثر برنامه ها دارای توسعه Wix هستند ، تقریباً همیشه نسخه رایگان و محدود نیز وجود دارد. به عنوان مثال نسخه رایگان هتل ها به شما امکان می دهد یک سیستم رزرو و تنظیم نرخ تنظیم کنید اما ویژگی هایی مانند رزرو تلفن همراه و پشتیبانی چند زبانه را کاهش می دهد. در مقایسه ، Weebly (مطالعه Weebly ما را بخوانید) یک برنامه مشابه با عنوان “منصوب شده” دارد که فقط در نسخه پولی ارائه می شود.

اگرچه پرش به Wix ، می توانید سایت خود را مستقیماً از طریق کد ویرایش کنید. بسیاری از سازندگان از ترس اینکه چیزی سایت شما را خراب کند ، این منطقه پیشرفته تر را قفل می کنند. در حالی که مطمئناً این اتفاق می افتد ، Wix به شما امکان می دهد تا سایت خود و نحوه عملکرد آن را حتی از طریق کد کدها به طور کامل شخصی سازی کنید.

اگر همه گزینه ها برای شما جذابیتی ندارند ، Wix می تواند همیشه سایت شما را شارژ کند و طراحی کند. این یک سرویس نسبتاً جدید است ، اما می توانید یک متخصص طراحی Wix را سفارش دهید تا سایت شما زنده شود. این فقط یک تیم از طراحان تصادفی نیست. شما انتخاب می کنید با کدام طراح که می خواهید با آن کار کنید ، در هر یک از پرتفوی آنها را مرور کنید تا ببینید کدام یک از صدها گزینه مناسب شماست.

کارشناسان wix

Wix به وضوح نه فقط برای سازندگان وب سایت بلکه در کل وب سایت ها در قسمت جلویی است. حتی سیستم عامل های منبع باز مانند WordPress تلاش می کنند تا تعداد ویژگی های Wix را ارائه دهند. شما می توانید تقریباً هر کاری انجام دهید ، و بحث با آن دشوار است.

آرم Wixwww.wix.com

از تمام برنامه های ماهانه 500 دلار شروع می شود

طرح

تم های اولیه

فرم ساز

ویرایشگر HTML

پشتیبانی انجمن

وکتور هنر گالری

سمعی

فیلم HD

قابلیت استفاده

رابط بکشید و رها کنید

ویرایشگر SEO

پشتیبانی موبایل

مرکز برنامه

پشتیبانی وبلاگ

پشتیبانی تجارت الکترونیکی

ویرایشگر صفحه

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

موارد اضافی

گواهی SSL

نام دامنه

اعتبار تبلیغاتی

بررسی سایت

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش های ویدئویی

آموزش متن

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

Wix از زمان اولین فعالیت خود در سال 2006 ، وب سایت های رایگان را به کاربران خود ارائه کرده است. اکنون برنامه های مختلف زیادی وجود دارد ، اما هدف اصلی از بین رفته است. برنامه رایگان Wix همچنان درخشان است و به شما امکان دسترسی کامل به سازنده و ویژگی های آن را با یک دامنه “.wix.com” رایگان می دهد..

Free بهترین مکان برای شروع است زیرا پایه ای را برای همه قیمت گذاری های دیگر پایه گذاری می کند. ردیف بعدی به شما امکان می دهد تا مارک Wix را خدشه دار کنید و از دامنه خود استفاده کنید. هنوز تبلیغات Wix در سایت شما وجود دارد که خوشبختانه غیرقانونی هستند. این یک برنامه منحصر به فرد است که به خوبی با دیگر سازندگان وب سایت مقایسه نمی شود اما با این وجود باز هم حرفه ای تر و بدون هزینه زیادی به شما اعطا می کند.

دسته کوچک موسیقی جاز تنها کمی بهتر است ، همه تبلیغات Wix را حذف می کند ، دامنه رایگان به شما می دهد و فضای ذخیره و پهنای باند را افزایش می دهد. باز هم ، این یک برنامه سرکش است که با پیشنهادات سایر ارائه دهندگان مطابقت ندارد. بهترین انتخاب ، و نقشه ای که ما توصیه می کنیم ، نامحدود است.

این یک میانه است ، به شما پهنای باند نامحدود ، 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی و یک دامنه رایگان را می دهد. اگر نیاز به وب سایت آنلاین دارید ، این طرح برای شما مناسب است. این در حالیست که با چند دلار ارزانتر در هر ماه در برابر رقبای قدرتمند خود یعنی SquareSpace جمع می شود.

برنامه های تجارت الکترونیک در مرحله بعدی قرار دارند. آنها فقط همین کار را کرده اند و محصولات را بصورت آنلاین می فروشند. پرش قیمت کوچک ناچیز است با توجه به اینکه شما دو برابر فضای ذخیره سازی و یک فروشگاه آنلاین از پیش نصب شده را دریافت می کنید. از ADI یا Artificial Design Intelligence برای ساختن فروشگاه شما بطور خودکار استفاده می کند که در بخش سهولت استفاده در زیر بیشتر درباره آنها صحبت خواهیم کرد.

Wix نیز از برنامه های تجارت الکترونیکی خود نیز به خوبی حمایت کرد. به صورت رایگان ، شما نرخ حمل و نقل را قبلاً محاسبه کرده اید ، ویژگی ای که SquareSpace فقط در گران ترین برنامه آن گنجانده شده است. علاوه بر این ، می توانید اعلان های الکترونیکی خودکار را نیز برای مشتریان خود تنظیم کنید ، تخفیف یا تبلیغات را تنظیم کنید و از پرداخت مطمئن Wix برای انجام کلیه پرداخت ها استفاده کنید. حتی بهتر ، تمام این ویژگی ها هنگام ثبت نام از قبل نصب شده اند.

برنامه های VIP از نظر مشخصات دقیقاً مشابه برنامه های تجارت الکترونیک هستند. شما در حال بدست آوردن پهنای باند نامحدود ، یک فروشگاه آنلاین و همان فضای ذخیره سازی 20 گیگابایتی هستید. با این حال ، شما همچنین با پاسخ اولویت و بررسی یک بار حرفه ای سایت ، پشتیبانی VIP را دریافت می کنید. این بسیار گران تر از برنامه های قبلی است و صادقانه نشان می دهد بازده کاهش یافته است. با این حال ، اگر به یک خط مستقیم نیاز دارید ، ضروری است.

Wix رویکرد متفاوتی نسبت به قیمت گذاری سازنده وب سایت دارد. بسیاری از شرکت ها مانند iPage و SquareSpace برنامه های معدودی را ارائه می دهند. Wix گزینه هایی را برای هرکسی که از بالا به بالا به همراه گزینه هایی با قیمت های پایین در برنامه های حق بیمه داشته باشید ، دارد. با این وجود ، دانستن اینکه از کجا باید شروع کنیم ، کمی دشوار است. اگر به دنبال یک برنامه حق بیمه هستید ، برای کامل ترین تجربه Wix نامحدود را توصیه می کنیم.

طرح & ابزارها

به طور کلی ، Wix بهترین ابزار برای ساخت وب سایت شما در بازار دارد. در یک سال گذشته یا همین حدود ، طراح به طور قابل توجهی بهبود یافته است ، با ویژگی های جدید ماه اضافه می شود. در ساخت هر سایتی که می توانید به آرزویش برسید ، به اندازه کافی قالب وجود دارد که قالب های کاملی برای شروع کار شما دارد.

در حقیقت ، انتخاب قالب در ابتدا کمی جنجالی است. دسته بندی هایی از پرتفوی و CV تا فروشگاه های آنلاین وجود دارد که زیر مجموعه ها در هر یک وجود دارد. آنچه به ویژه قابل توجه است این است که قالب ها در واقع مفید هستند.

اگرچه الگوهای وجود دارد ، چشمگیر و بالقوه پرتحرک ، در دسترس نیست ، پیدا کردن یک نمونه ساده نیز دشوار نیست. الگوهای غالباً بسیار ناپسند یا بیش از حد پر کاربرد هستند ، اما Wix می تواند مجموعه ای از گزینه هایی را که بین آنها قرار دارد ، به شما ارائه دهد..

قالب های wix

هنگامی که روی یک موضوع حل و فصل شد ، قدرت زیادی برای شخصی سازی آن وجود دارد. در حال حاضر آنقدر گزینه های مختلف تم وجود دارد که شما واقعاً نیازی به ساختن هیچ چیز ندارید. ترفندهای ساده به رنگ ، فونت و غیره بیشترین وزنه برداری است که شما باید انجام دهید. اگر می خواهید پیچیده تر پیش بروید ، می توانید با برنامه ها این کار را انجام دهید.

درست در سازنده Wix ، می توانید برنامه هایی را به وب سایت خود اضافه کنید. همانطور که در بخش ویژگی های بالا گفته شد ، لیست بسیار بزرگ است و آنها ابزارهای اساسی شما برای ساخت سایت خود هستند. این اضافات بیشتر به جای ویژگی های طاقچه شبیه به بسته های نرم افزاری هستند و به جای فقط یک قطعه ، بخش کاملی از یک وب سایت ارائه می دهند.

بازار برنامه wix

به عنوان مثال ، وبلاگ های Wix یک صفحه برای پست ها ، رابط کاربری برای نوشتن پست ها ، یک بخش نظرات و یک منطقه کاربر ایجاد می کنند. این یک راه سریع برای شروع در سایت شما بدون اضافه کردن چندین برنامه مختلف است.

برنامه های طاقچه نیز وجود دارد. این برنامه ها در ترکیب با کاربردهای گسترده تر مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند قدرت زیادی داشته باشند. به عنوان مثال ، وبلاگ های همراه با Wix Forum ، Wix Chat و Wix Hit Counter می توانند یک وبلاگ باهوش را به یک تجربه اجتماعی تبدیل کنند..

Wix لیست طولانی از ابزارهایی را برای طراحی سایت خود به شما می دهد. بسیار جالب توجه است ، با توجه به اینکه هیچ کس خیلی طاقچه و گسترده احساس نمی کند. دامنه قالبها به همان اندازه قابل توجه است که پایه ای محکمی را برای پیاده سازی همه این ابزارها در اختیار شما قرار می دهد.

راحتی در استفاده

در این زمینه جای نگرانی نیست. به بیان ساده تر ، Wix یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد یک وب سایت است. مجموعه ای عالی از قالب های با کیفیت بالا ، یک نقطه شروع عالی را با یک رابط بصری برای سفارشی کردن ظاهر به سلیقه های شما فراهم می کند.

پس از انتخاب یک الگوی ، به ویرایشگر آورده می شوید که از پنج تا هشت دکمه (بسته به موضوع) برای ساخت استفاده می کند. منوهای ، پس زمینه ، عناصر اضافه شده ، برنامه ها ، آپلودها و دکمه ها را برای هر برنامه اضافی که نصب کرده اید اضافه کنید.

تنظیمات بخش افزودنی wix

این رویکرد دکمه ای باعث می شود بدون تغییر بیش از حد در سوراخ خرگوش ، تغییر ظاهر سایت شما بسیار آسان شود. به عنوان مثال وردپرس غالباً از شما می خواهد که به قسمت باطن بروید ، تغییراتی ایجاد کرده و سپس سایت خود را بارگیری مجدد کنید تا ببینید چگونه به نظر می رسد. همه چیز در Wix در درون خود ویرایشگر اتفاق می افتد.

در خارج از دکمه ها ، شما از رابط اصلی کشیدن و رها کردن استفاده می کنید. این فقط حرکت متن و تصاویر نیست. Wix عناصر پویا مانند نمایش اسلایدها رابط کاربری drag and drop را نیز پیاده سازی می کند ، به این معنی که می توانید مستقیماً با آنچه در سایت شما است تعامل داشته باشید.

بخش ویرایش wix

خوشبختانه ، شما لازم نیست که فقط در مورد چشمان قرار گرفتن در محل قرار گرفتن نگران باشید. Wix شامل نشانگرهای Photoshop-esque برای تنظیم عناصر مختلف در صفحه شما است. به سرعت آنچه را که می خواهید حرکت کنید مشخص می کند و عنصر را در جای خود قرار می دهد.

شبکه های wix

با این حال ، اگر می خواهید فرایند طراحی را کاملاً دور بزنید ، Wix نیز گزینه هایی برای شما دارد. شما می توانید یک طراح را استخدام کنید ، اما سیستم ADI بسیار جالب تر است. این مخفف عبارت Artificial Design Intelligence است و به صورت خودکار یک سایت را براساس یک بررسی کوتاه قرار می دهد.

هدف اصلی آن طراحی فروشگاه های آنلاین است. ADI از شما می پرسد چه چیزی را می فروشید ، برخی از کلمات کلیدی عمومی که با نام تجاری شما و طرح های رنگی و قلم مورد نظر شما مشخص می شود. به طور کلی ، روند طی پنج دقیقه به پایان رسیده است ، و می توانید پس از اتمام کار ، به سایت مورد نظر خود ترفندهای اساسی انجام دهید.

wix adi

نکته ایجاد کننده وب سایت سهولت استفاده است. با این وجود ، بسیاری از سازندگان در بازار با رابطهای دست و پا چلفتی که برای یادگیری نگران کننده هستند ، گرفتار می شوند. Wix رابطی را مدیریت می کند که بدون کند کردن سرعت زیادی به شما می دهد و آن را به یکی از آسان ترین سازندگان وب سایت در بازار تبدیل می کند.

پشتیبانی

از آنجا که خدمات بسیار ساده است ، پشتیبانی در Wix یک backseat می گیرد. به این معنا نیست که در دسترس نیست ، اما معمولاً مهم نیست. اما وقتی سؤالاتی پیش می آید ، مرکز راهنمایی Wix محل پاسخگویی است.

پاسخ های زیادی نیز وجود دارد. لیست طولانی مقالات با 34 موضوع مختلف ، از سؤالات مربوط به طراحی کلی گرفته تا برنامه های توسعه یافته Wix. هنگام گذر از هر یک ، متوجه شدیم که مقالات به دو دسته تقسیم می شوند: سؤالات متداول و آموزش.

سؤالات متداول مجموعه آرایشی از موضوعات را شامل می شود. به عنوان مثال ، یک مقاله اختصاصی برای تمدید پرداخت خودکار Wix Logo وجود دارد ، فقط بیان می کند که Wix Logo یک بار هزینه است. به نظر می رسد پس از خواندن کمی غیر ضروری است ، اما تصور کردن سناریویی که این سؤال پیش می آید دشوار نیست.

هرچند آموزش ها درصد بیشتری از مقاله ها را در مرکز راهنمایی تشکیل می دهند. اینها قطعات بسیار مفیدی هستند که با آموزش گام به گام و هیچ چیز دیگری ارائه شده اند. برای پیشرفت های معمول ، مانند تغییر در طراحی هدر ، این آموزش همراه با یک فیلم همراه است.

مرکز راهنمایی wix

اگر مرکز راهنما نتواند مشکل شما را حل کند ، پشتیبانی یک به یک از طریق ایمیل و تلفن در دسترس است. با این حال ، این به وضوح به عنوان یک شکل ثانویه پشتیبانی در نظر گرفته شده است و به همین دلیل ، ردیابی آن دشوار است.

شما باید یک مقاله را در مرکز راهنمایی پیدا کنید ، به پایین بروید و زیر “” آیا این به سوال شما پاسخ داده است “را انتخاب کنید؟ بخش. حتی پس از آن ، Wix شما را به یک سیستم خودکار کمک می کند که سعی خواهد کرد قبل از ارسال پشتیبانی برای شما ، مقاله ای را پیدا کند.

این یک شمشیر دو لبه است. با وجود گزینه های فراوان مخاطب ، سطح پشتیبانی اغلب پایین می رود ، بنابراین از بین بردن هر مشکلی قبل از این که در واقع به کیفیت پشتیبانی شما می خواهید کمک می کند. از نظر تئوری ، این معقول است و در Wix نیز در عمل نیز چنین می شود.

در حالی که ردیابی پشتیبانی یک دردسر است ، سطح پشتیبانی بسیار عالی است. بلیطها و تماسهای تلفنی با همان دستورالعمل ساده که در مرکز راهنمایی دیده می شود ، در عرض چند دقیقه پاسخ داده می شوند.

در مقایسه با میزبان وب معمولی ، پشتیبانی از Wix جای تعجب دارد. از آنجا که این یک سیستم اختصاصی است ، فقط مشکلات زیادی وجود دارد که باید با آنها مقابله کنید. در اکثر موارد ، یک راه حل در مرکز راهنما دفن می شود ، و این بخش از سرویس Wix را یک پیروزی آسان می کند.

حکم

Wix سابقه ای طولانی در فضای ساخت وب سایت دارد و جای تعجب است که هنوز هم سالها بعد موفق به مرتبط بودن آن شده است. سازنده از بهترین مواردی است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم ، ترکیب الگوهای هنری با ویژگی های عملی. اگر به دنبال مکانی برای ساخت سایت خود هستید ، Wix روش خوبی برای شروع است.

ما اگر هنوز فکر خود را در مورد چگونگی ارسال سایت خود به اتر می گذاریم ، مطلبی در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب داریم..

برای میزبانی وب ، WordPress را توصیه می کنیم. برای یادگیری نحوه استفاده از آن ، سه راهنمای ما را بر روی سکو بررسی کنید. 

  • راهنمای مبتدی برای استفاده از WordPress
  • راهنمای واسطه استفاده از وردپرس
  • راهنمای پیشرفته استفاده از وردپرس

نظر شما درباره ویکس چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me