Weebly Review – بروزرسانی سال 2020

مرور وببلی

Weebly یکی از قدیمی ترین و مورد اعتمادترین سازندگان وب سایت در خارج از کشور است و با دلیل خوبی: استفاده از آن آسان است و گزینه های طراحی بسیار خوبی دارد. بررسی Weebly ما را بررسی کنید تا بدانید که آیا سازنده مناسبی برای شماست یا خیر.


Weebly بیش از 40 میلیون وب سایت را به 325 میلیون مخاطب کاربر در هر ماه ارائه می دهد. تصور کردن که چرا ، با الگوهای طراح در ابزارهای آماده و دارای ابزارهای عالی تجارت الکترونیکی ، دشوار نیست. با هر دو دست ، مشخص است که چرا Weebly در بین بهترین سازندگان وب سایت ما قرار دارد.

در سال 2006 ، سه فارغ التحصیل پن ایالت وبی را ایجاد کردند. در آن زمان ، این به عنوان راهی برای سایر دانشجویان در نظر گرفته شده بود تا یک سبد آنلاین را بصورت آنلاین و حفظ کنند. با این حال ، یک سال و اندکی پول سرمایه گذار بعد ، Weebly یکی از اولین WYSISYG (آنچه می بینید چه چیزی است را دریافت می کنید) رابط های ساختمانی وب راه اندازی کرد و ادعای خود را به عنوان یک سازنده جدی وب سایت کرد..

از آن زمان ، این شرکت به رشد سازنده ، پیاده سازی ویژگی های جدید و معرفی الگوهای جدید ادامه داده است. ما مورد علاقه قدیمی را امتحان کردیم تا ببینیم که چگونه می تواند مطابق با استانداردهای امروز در دریایی از رقبا باشد که پاشنه های Weebly را می چسباند. هرچند همه چیز عالی نیست ، یک چیز مسلم است ، Weebly هنوز یک مدعی قوی برای تجارت شما است.

رابط کاربری weebly

نوار کناری Weebly

گزینه های وبلاگ weebly

گزینه های جستجوگرهای weebly

مرکز برنامه weebly

قبلی

بعد

گزینه های دیگر برای Weebly

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

Weebly با ویژگی های غافلگیرکننده ای برای ساخت و مدیریت سایت شما به بازار عرضه می شود. در حالی که بسیاری از سازندگان دیگر می توانند عملکردهای یکسانی را انجام دهند ، تعداد معدودی با همه چیز ساخته شده همراه هستند. با Weebly ، ابزارهای مورد نیاز شما در دست شماست ، با یک فروشگاه بزرگ برنامه برای هر نوع درخواست طاقچه..

بیایید با آنچه در آن گنجانده شده است شروع کنیم. Weebly از فرم شروع و پشتیبانی وبلاگ به شما کمک می کند ، به این معنی که هیچ برنامه دیگری لازم نیست. سازنده فرم ، کمتر چشمک زن ، مطمئناً ، اما هنوز هم فوق العاده مفید است. با استفاده از همان رابط کشیدن و رها کردن به عنوان بقیه رابط کاربر ، به این معنی که شما می توانید بطور مستقیم فرم ها را تهیه کنید و داده ها را جمع کنید.

ویرایشگر فرم weebly

وبلاگ نویسی ، حداقل در نگاه اول ، جالب تر است. وبی در مورد نحوه تنظیم وبلاگ کمی متفاوت است. به جای نصب یک برنامه و استفاده از یک رابط کاربری پشتی مانند WordPress ، شما به سادگی یک صفحه وبلاگ اضافه می کنید و پست ها را از ویرایشگر تهیه می کنید. در ابتدا ضد حساس است اما با گذشت زمان بهتر می شود.

هر کسی می تواند وبلاگ کند و فرم ایجاد کند ، بنابراین ویژگی Weebly فقط با برنامه های خارجی جالب می شود. شما می توانید این پسران بد را مستقیماً از UI نصب کنید ، و عناصر را در سایت خود بکشید مثل هر کس دیگری. برخی موارد مورد علاقه ما عبارتند از: تحقق چاپ ، مجله آسان و PinPoll.

مرکز برنامه weebly

در حالی که ما نمی توانیم مستقیماً به برنامه ها پیوند دهیم (چون آنها در ویرایشگر قرار دارند) ، می توانیم به شما بگوییم که همه شخص ثالث هستند. بر خلاف Wix ، که در آن اکثر برنامه ها طرف اول هستند ، مجموعه بزرگی از گزینه ها در بازار Weebly وجود دارد (بررسی Wix ما را برای نحوه تفاوت در اینجا بخوانید).

این البته کمی شمشیر دو لبه است. در حالی که گزینه های بیشتری وجود دارد ، آشغال های زیادی نیز در آنجا وجود دارد. اگر تاکنون افزونه های WordPress را مرور کرده باشید ، مطمئناً احساس پیمایش را در لیست برنامه های طاقچه با رتبه بندی پایین خواهید داشت. اگرچه به اندازه وردپرس فله ای وجود ندارد ، برای پیدا کردن چیزهای خوب باید کمی سنگ الک کنید.

حتی با وجود آن دسته کوچک ، یافتن مشکلی با ویژگی ها دشوار است. Weebly حجم قابل توجهی از دروازه را در اختیار دارد که تعداد زیادی برنامه برای تهیه نسخه پشتیبان از آن استفاده می کند. در حالی که ممکن است برای پیدا کردن آنچه به آن نیاز دارید حفر کنید ، مطمئناً در آنجا وجود دارد ، و کمی کار اضافی هرگز به کسی آسیب نرساند.

نمای کلی ویژگی های Weebly

لوگوی Weeblywww.weebly.com

رایگان برای 5 گیگابایت

طرح

تم های اولیه

فرم ساز

ویرایشگر HTML
محدود

پشتیبانی انجمن

وکتور هنر گالری

سمعی

فیلم HD

قابلیت استفاده

رابط بکشید و رها کنید

ویرایشگر SEO

پشتیبانی موبایل

مرکز برنامه

پشتیبانی وبلاگ

پشتیبانی تجارت الکترونیکی

ویرایشگر صفحه

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

موارد اضافی

گواهی SSL

نام دامنه

اعتبار تبلیغاتی

بررسی سایت

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن
0

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7
0

آموزش های ویدئویی

آموزش متن

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

Weebly زندگی خود را به عنوان یک سازنده وب سایت رایگان آغاز کرد اما به چیزی بسیار بزرگتر تبدیل شده است. هنوز اساس آن رایگان است. این برنامه رایگان به شما امکان دسترسی کامل به UI را می دهد ، اما شما مجبور به استفاده از زیر دامنه Weebly هستید و تبلیغات خود را در سایت خود به نمایش می گذارید. حتی با این وجود ، برنامه رایگان به طرز شگفت آور خوبی است. شما امنیت کامل SSL را در سایت خود ، چت و پشتیبانی از ایمیل ، ابزار رایگان سئو و دسترسی به انجمن انجمن دریافت می کنید.

اگر می خواهید از دامنه خود استفاده کنید ، باید اتصال را به روزرسانی کنید. این دقیقاً همان نقشه آزاد است ، اما شما می توانید از دامنه خود به جای برنامه ارائه شده توسط Weebly استفاده کنید. این بسیار هیجان انگیز نیست ، خیر ، اما با 4 دلار در هر ماه ، هنوز ارزان تر از همان برنامه در Wix است.

Starter اولین برنامه واقعی در Weebly است. این کلیه تبلیغات را کاهش می دهد و به شما امکان می دهد تا از دامنه خود (یک رایگان رایگان شامل) با سازنده Weebly استفاده کنید. حتی بهتر ، این اولین طرحی است که به شما امکان می دهد سایتی تجارت الکترونیکی بسازید. شما فقط 10 محصول را دریافت می کنید ، مطمئنا ، اما این نیز کمتر از یک سوم هزینه فروشگاه اصلی با SquareSpace است (برای اطلاعات بیشتر در مورد این مورد ، بررسی SquareSpace ما را بخوانید).

نام برنامه ، Starter ، تمام چیزی است که شما باید درباره آن بدانید. این یک برنامه خوب برای کسی است که فقط شروع می کند. با وجود قدرت کمی بیشتر ، برنامه Pro بسیار بهتر است. تقریباً تمام ویژگی های سایت را در Weebly باز می کنید ، با افزایش محصول برای تجارت الکترونیک.

این طرح شامل پیش زمینه های ویدئویی برای سایت شما ، فیلم و صوتی با قابلیت تعبیه HD ، حداکثر 100 عضو ثبت شده و 25 محصول است. فقط با چند دلار بیشتر در هر ماه ، این ویژگی به مراتب بیشتر از استارت را می دهد و هنگام انتخاب یکی از صف ها ، باید عملکرد بیشتری داشته باشد..

برنامه های تجارت الکترونیک Weebly

برنامه های کسب و کار بسیار گرانتر هستند و از روندی پیروی می کنند که با سازندگان وب سایت بسیار می بینیم. این تقریباً دو برابر قیمت برنامه میانه است و بازده کمتری را نشان می دهد. حتی با این وجود ، چند ویژگی قابل توجه وجود دارد که ممکن است این طرح را برای شما ارزشمند کند.

اگر قصد دارید یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کنید ، آنها به ویژه ارزش آن را دارند. محدودیت های محصول کاملاً باطل شده است و مبلغ معامله صفر را به شما تعلق می گیرد. شما از ویژگی های تجارت الکترونیکی اضافی و همچنین بررسی محصولات ، حمل و نقل و حسابگر مالیات و ابزارهای مدیریت موجودی برخوردار می شوید. این یک برنامه ایده آل برای اکثر افراد نیست ، اما ضروری است اگر یک فروشگاه اینترنتی را اداره کنید.

رسانه های تجارت الکترونیک نیز می توانند از مزیت ویژه فروشگاه اپلیکیشن نیز استفاده کنند. مواردی مانند Printful به ویژه مفید هستند ، به شما امکان می دهند بدون داشتن موجودی موجودی ، پیراهن ، کیف و موارد دیگر را بفروشید. به سادگی برنامه را نصب کنید ، طراحی خود را بارگذاری کنید و Printful هر سفارش را انجام می دهد.

معاملات Weebly ضربات خوبی با دو عنوان دیگر در فضای وب سازنده ، Wix و SquareSpace دارد. در حالی که هنوز هم انتخاب Wix را ارائه می دهید ، ارزان تر از هر دو است. در حالی که برنامه ها در سطح هیئت مدیره احساس تعادل نمی کنند ، استدلال با قیمت قیمت Weebly دشوار است.

طرح & ابزارها

«کشیدن و رها کردن» وقتی صحبت از سازندگان وب می شود ، یک اصطلاح دلخواه است. مطمئناً ، تقریباً همه طراحان به شما اجازه می دهند تا مستقیماً با وب سایت خود ارتباط برقرار کنید ، اما تعداد کمی از آن به عنوان موتور اصلی طراحی استفاده می کنند. از طرف دیگر ، وبلی کاملاً این رویکرد را پذیرفته است.

هر کاری که در سایت خود انجام دهید به معنای واقعی کلمه می تواند از نوار ابزار موجود در صفحه وب شما مواد مخدر باشد. عناصری که اضافه می کنید در یک نوار ابزار در سمت چپ صفحه نمایش داده می شوند که بر اساس طبقه بندی تقسیم می شوند. به عنوان مثال ، می توانید جعبه “نمایش پرده ای” را به نقطهای روی صفحه نمایش بکشید و مطمئناً یک نمایش پرده ای ظاهر می شود.

ویرایشگر weebly

با این حال ، باید توجه داشت که این صفحه خاص است. در حالی که عناصر جهانی وجود دارد ، بسیاری از گزینه ها کاملاً به این صفحه که ویرایش می کنید بستگی دارد. به عنوان مثال ، شما فقط می توانید یک پست وبلاگ را به صفحه اختصاصی وبلاگ اضافه کنید. بسته به موضوع شما استثنائاتی نیز وجود دارد ، اما این قانون در بیشتر سناریوها اعمال می شود. ما در مورد چگونگی تأثیر این تجربه در بخش “سهولت استفاده” در زیر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

وبلاگ weebly نوار کناری

صحبت از مضامین ، این الگوی ایجاد سایت شما با Weebly است. انتخابی مناسب ، گرچه زیاد نیست ، هر کدام متناسب با وسایل پرکننده هستند تا به شما نشان دهند چگونه طراح قصد داشته است تا به نظر برسد.

با این حال ، یک مسئله وجود دارد. انتخاب محدود به این معناست که فقط چند موضوع عملی برای انتخاب وجود دارد. در حالی که هر سایتی هنوز می تواند با یکی از این طرح ها به هدف خود برسد ، اما بیشتر به نظر می رسد چشمگیرتر از مفید باشد. اینگونه نیست که هر یک از مضامین بد به نظر برسند ، در واقع ، بسیار خوب به نظر می رسند ، اما ممکن است شما یک نگاه صریح و ساده نبینید.

اگر در مورد روش تمیز و شیک در طراحی بیشتر بدانید ، احتمالاً چیزی را که دوست دارید پیدا خواهید کرد. Weebly مطمئناً برای آن بازار جذاب است ، با طرح های تمیز و گسترده ای مانند به معنای نگهداری از تصاویر بزرگ و عناصر بی نظیر و گسترده.

تم های weebly

هنگامی که یک موضوع پیدا کردید و از نوار ابزار برای شخصی سازی آن با سلیقه خود استفاده کردید ، می توانید از منوی بالا برای تغییر عناصر جهانی سایت خود استفاده کنید. برگه ساخت جایی است که به رابط کشیدن و رها کردن ، قسمت اصلی UI دسترسی پیدا می کنید. در زیر آن دکمه هایی برای صفحات ، موضوع ، برنامه ها و تنظیمات قرار دارد.

نوار ابزار weebly

صفحات فقط همین کار را می کنند ، صفحات خود را مدیریت کنید. می توانید موارد جدیدی اضافه کنید ، ترتیب را تغییر دهید و تغییر نام دهید ، اما چیز دیگری در اینجا نیست. موضوع کمی جالب تر است و باعث می شود پارامترهای جهانی موردی که نصب کرده اید تغییر کند. برای هر یک متفاوت است ، اما برخی از ویژگی های کلی که ممکن است مشاهده کنید نوار جستجو گزینه های فعال ، هدر و چسبنده گزینه ها است.

ویرایشگر صفحات weebly

بخش برنامه ها بهترین قسمت از فهرست بالای منو است. این جایی است که می توانید افزودنیهای جدیدی را به سایت خود نصب کرده و آن را از یک صفحه زیبا به چیز مفیدی ببرید. همانطور که در بخش ویژگی های بالا ذکر شد ، لیست کاملاً گسترده است ، بنابراین یافتن چیزی که شما نیاز دارید خیلی دشوار نخواهد بود.

فروشگاه برنامه weebly

در آخر ، صفحه تنظیمات به عنوان چشم نواز نیست ، اما هنوز هم مملو از ویژگی های آن است. می توانید کارهایی مانند تغییر دادن علاقه خود را انجام دهید ، رمز ورود سایت اضافه کنید و یک گواهی SSL را فعال کنید. بخش سئو که بخشی از آن برای ما پیش آمد ، بخش سئو بود. از صفحه تنظیمات می توانید کلمات کلیدی و توضیحات سایت خود را مشخص کرده و حتی مسیرهای هدایت مجدد را نیز انجام دهید.

تنظیمات جستجوگرهای وب

فروشگاه های آنلاین گزینه های مختلفی در سازنده دارند. می توانید روش های پرداخت پذیرفته شده خود را تنظیم کنید ، اطلاعات اولیه فروشگاه را اضافه کنید و نرخ حمل را تنظیم کنید و انتخاب کنید. با کمال تعجب ، قدرتمندترین ابزار در اینجا اضافه کردن محصولات است.

می توانید کالاهای فیزیکی ، بارگیری های دیجیتال و خدمات را فهرست کنید ، در این صورت SEO برای هر محصول ساخته شده است. برنامه های تجاری چند ویژگی اضافی برای محصولات و همچنین ردیابی خودکار موجودی ، معافیت مالیاتی دستی ، کم و خارج از نشان های سهام و نشان های فروش دارد..

دستگیره های Weebly کمی متفاوت طراحی می کنند اما هنوز هم خوب کار می کند. گزینه های کاملی را در زیر کاپوت پیدا خواهید کرد که با در نظر گرفتن چرندی UI به نظر می رسد کاملاً جالب است. اگرچه دوست داریم انتخاب بیشتری را در مضامین های premade مشاهده کنیم ، مجازات Weebly خیلی سخت است با توجه به اینکه همه چیز دیگر چقدر عالی است.

راحتی در استفاده

همانطور که در بخش بالا ذکر شد ، Weebly یک رویکرد منحصر به فرد نسبت به سازنده وب سایت معمولی در نظر گرفته است. رابط کشیدن و رها کردن واقعاً این است که یک تجربه کشیدن و رها کردن خالص است. در حالی که می تواند کمی مورد استفاده قرار گیرد ، سیستم کاملاً تعاملی در آسان کردن کارهای پیچیده بسیار طولانی می رود.

برای هرگونه تغییر ، شما به سادگی نماد مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را روی صفحه می کشید. Weebly مناطق مختلفی از هر صفحه را در درون مضامین مشخص می کند که عناصر را می توان در آن قرار داد و به طور خودکار عناصر اطراف را متناسب با آن تنظیم می کند. کاملاً خوب عمل می کند ، به خصوص با کمی تجربه طراحی ، زیرا هرگز نیازی به نگرانی در مورد چیدمان کامل ندارید.

خطوط شبکه weebly

صفحه وب کمی شبیه به یک معما است و قطعاتی را که می سازند انتخاب می کنید. حتی وقتی سعی کردیم با اضافه کردن یک تن عنصر صفحه را بشکنیم ، انجام آن دشوار بود. ویرایشگر به طور خودکار همه چیز را با منطقی ترین حرکت انجام داد و در حالی که نگاه بمباران هنوز بد بود ، سازنده Weebly تمام تلاش خود را انجام داد.

طراحی weebly

طراحی ها کاملاً مخصوص صفحه نیز هستند. مطمئناً کمی محدود کننده است ، اما سهولت استفاده را طی می کند. هرگز موقعیتی وجود ندارد که کشیدن یک عنصر خاص روی صفحه ، موضوع را بشکند. ابزارهای وبلاگ نویسی شما فقط در صفحه وبلاگ شما ظاهر می شوند و ابزارهای هدر شما فقط در صفحه اصلی شما ظاهر می شوند.

با صحبت از صفحات ، Weebly به خوبی این موارد را نیز مدیریت می کند. مانند بسیاری از سازندگان وب مشابه است ، به شما امکان می دهد صفحات جدید اضافه کنید ، چند پارامتر مانند دید را تغییر دهید و آنها را در یک سلسله مراتب ترتیب دهید.

نصب برنامه های جدید در سایت شما مانند همیشه آسان است. در همان نوار بالای صفحات ، فروشگاه برنامه را پیدا خواهید کرد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را باز کنید ، برنامه مورد نظر خود را پیدا کنید و روی “افزودن” کلیک کنید تا نصب شود. پس از اتمام کار ، می توانید از همان کشیدن و رها کردن رابط کاربر برای قرار دادن آن در سایت خود استفاده کنید.

weebly اضافه کردن برنامه

رویکرد Weebly کمی غیر متعارف است ، به این معنی که اگر از سازنده دیگری بیاید ، یک منحنی یادگیری وجود دارد. با این حال ، پس از گذراندن کمی وقت با آن ، بسیار شهودی تر است. شما به طور مستقیم با هر جنبه ای از سایت خود ارتباط برقرار می کنید و طراحی هر چیزی را که عالی به نظر می رسد آسانتر از همیشه می کند.

پشتیبانی

Wix همانند بسیاری از وب سازندگان دیگر ، Wix با پشتیبانی خود از طریق مرکز راهنمایی سرو کار دارد. این مجموعه از مقالات تقریباً به هر مسئله ای که با آن روبرو خواهید شد پرداخته می شود و به عنوان پایه پشتیبانی برای بقیه خدمات ساخته شده است. با این حال ، برخلاف رقبایی مانند Wix ، Weebly برای ارتباط با شما ارتباط روشنی به شما می دهد.

بیایید با مرکز راهنمایی شروع کنیم. این یک کتابخانه مضمون پاک است ، از شروع سایت شما گرفته تا برخورد با تجارت الکترونیک. این شش موضوع بیشتر به زیر شاخه هایی تقسیم می شود که در هر کدام از آنها ، گوشت واقعی و سیب زمینی را پیدا خواهید کرد. شما همیشه می توانید سلسله مراتب را دور بزنید و از نوار جستجو نیز استفاده کنید.

مرکز کمک Weebly

خود مقاله ها بسیار خوب هستند. Weebly تقریباً برای هر آموزش ، با آموزش گام به گام و کمی مداخله در مناطق دیگر ، عکسهای بزرگی را در اختیار شما قرار می دهد. با این وجود ، فضای پیشرفت وجود دارد.

در حالی که مقالات به طرز شایسته ای نوشته شده اند ، اسکن کردن آنها کمی دشوار است. دستورالعمل ها قدم به قدم است ، اما با علامت گذاری نشده اند ، به این معنی که هر عمل می تواند در یک ترکیب دیگر ترکیب شود. علاوه بر این ، تهیه فیلم برای مباحث پیچیده تر در افزایش محتوای هر قطعه کتبی بسیار طول می کشد.

مقاله پشتیبانی weebly

در خارج از مرکز کمک ، خیابان دیگری برای پشتیبانی DIY وجود دارد. Weebly خوشبختانه یک انجمن جامعه را فراهم می کند که می توانید در مورد شغل ، طراحی خود سؤالاتی ارسال کنید یا حتی بازخورد کلی ارائه دهید. در طول مشاهده ما ، یک مدیر به طور کلی در طی یک ساعت به هر پست مشخص پاسخ می دهد.

تالارهای وب

اگر هیچ کدام از این مسیرها برای شما کار نکنند ، تماس با پشتیبانی یک کلیک دور است. درست از مرکز راهنمایی ، می توانید با یک نماینده Weebly از طریق ایمیل ، تماس یا گپ زدن استفاده کنید. Weebly مانند بسیاری از سازندگان وب و میزبان وب ، سعی خواهد کرد تا شما را به سمت یک مقاله راهنمایی کند ، اما این یک مانع کوچک در یک سیستم دیگر بزرگ است..

گزینه های جذاب در مورد پشتیبانی اینجاست. Weebly هر راهی را که می توانید از آنها بخواهید ، به شما هدیه می دهد ، هرکدام با کیفیتی کاملاً بالا. کمتر به عنوان یک تونل پشتیبانی احساس می شود و بیشتر شبیه یک مرکز پشتیبانی است و گزینه های بسیار خوبی برای انتخاب دارد.

حکم

وبیلی از ریشه های پن ایالت خود فاصله زیادی گرفته است. در حالی که هسته باقی مانده است ، یک سری از مضامین جدید و یک رابط کاربری جدید به روز شده این سیستم عامل را به طور گسترده بازبینی کرده است. طراح بدون نیاز به سختی به شما انرژی زیادی می دهد و نکته ارزان قیمت به این معنی است که می توانید تنها با یک سکه کوچک یک سایت زیبا داشته باشید.

گزینه های دیگری وجود دارد ، بنابراین ، بررسی های وب سایت سازنده دیگر ما را بررسی کنید. ما به ویژگی های هر ارائه دهنده می پردازیم بنابراین شما می دانید که هر زمان که ثبت نام می کنید وارد چه چیزی می شوید. ما همچنین انتخابی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب برای زمانی که سایت شما آماده است انجام داده ایم.

اگر به مسیر میزبانی وب بروید ، وردپرس یکی از بهترین سیستم عامل های ساخت سایت شما است. اطمینان حاصل کنید که سه راهنمای ما در مورد استفاده از آن را بررسی کنید. 

 • مبتدیان برای استفاده از WordPress راهنمایی می کنند
 • راهنمای واسطه ای برای استفاده از WordPress
 • راهنمای پیشرفته استفاده از وردپرس

نظر شما درباره وبیلی چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map