بررسی Simvoly – بروزرسانی شده در سال 2020

نقد و بررسی Simvoly

Simvoly یک سازنده وب سایت است که در زمینه تبدیل عمده از طریق صفحات فرود و قیف های فروش تمرکز دارد. با این حال ، از هر نظر دیگر ویژگیهای آن کاملاً روشن است ، به عنوان مثال شما قادر به بهینه سازی SEO نیستید. بررسی کامل Simvoly ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.

Simvoly در صحنه سازنده وب سایت جدید است. این طراحی زیبا دارد و برای موبایل بهینه شده است ، اما مهمتر از همه ، این است که به سمت ایجاد قیف های تبدیل و صفحات فرود هدایت شوید.

مخاطبان هدف آن افرادی هستند که مایل به فروش آنلاین هستند. سیستم قیف – که به شما کمک می کند تا در هنگام مرور سایت خود ، نقشه راه صفحات ایجاد کنید تا بازدید کنندگان خود از آنها پیروی کنند – طراحی صفحه فرود و آزمایش A / B ابتکاری و بی عیب و نقص است. متأسفانه ، Simvoly آن را برای بسیاری از مشاغل اولیه آنلاین قطع نکرد ، و ما به جای آن برای طراحی صفحه فرود ، Instapage را توصیه می کنیم.

دلیل ساده این است: ویژگی های آن جامع نیستند. فقط می توانید کمی بهینه سازی موتور جستجو انجام دهید و بازار برنامه ای برای ادغام با نرم افزار شخص ثالث وجود ندارد. به گفته این ، اگر به بسته فراگیر احتیاج ندارید ، همچنان می تواند کار کند ، بنابراین در این بررسی Simvoly بخوانید تا دریابید که آیا هنوز هم می تواند در بین بهترین سازندگان وب سایت ما باشد.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Simvoly

امکانات

ویژگی های Simvoly جامع نیست. صرف نظر از این ، به دلیل داشتن سیستم قیفی مناسب ، می تواند برای نوع خاصی از کاربر خوب کار کند.

فروشگاه Simvoly

فروش آنلاین با Simvoly آسان است. شما فقط به زبانه “فروشگاه” دسترسی پیدا کرده و فروشگاه را بر اساس الگوی خود راه اندازی می کنید. به عنوان مثال ، موضوع دوره فروش با سه محصول در حال حاضر به فروشگاه شما اضافه شده است ، با محتوای ساختگی ، قیمت ها و ساختاری که برای فروش دوره ها ساخته شده است.

simvoly-store

شما می توانید محصولاتی را اضافه کنید که در چهار دسته قرار می گیرند: محصول دیجیتال ، کالای فیزیکی ، خدمات و عضویت.

پس از ایجاد مسیر برای یک محصول جدید ، می توانید صفحه ابزار را با ابزارک هایی که برای یک صفحه معمولی استفاده کرده اید ویرایش کنید. این انعطاف پذیری را ایجاد کرده و فرصت های زیادی را برای بازاریابی از نقاط فروش بی نظیر شما ایجاد می کند.

تجارت الکترونیکی با Simvoly آسان انجام می شود زیرا می توانید سفارشات را پیگیری کرده و تخفیف یا کوپن ارائه دهید. در کل ، این یک ویژگی کامل فروشگاه است ، اگرچه برای سفارشات بزرگ یا شرکت های سطح صنعتی ، عدم پردازش دسته ای می تواند مشکل ساز باشد.

اگر آن ویژگی ها را می خواهید ، سعی کنید Shopify را امتحان کنید. استفاده از ویرایشگر آن سخت تر است ، اما این بستر برای فروش آنلاین ساخته شده است. علاوه بر این ، اگر راهنمای مبتدی ما برای Shopify را بخوانید ، کار با آن آسان است.

قوطی های Simvoly

در صورتی که هیچ چیزی را نفروشید ، هیچ فروشگاهی زیبا وجود ندارد. این جایی است که قیف های Simvoly وارد می شوند.

قیف های سیمولولی

ایجاد قیف برای عبور مشتریان آسان است. اولین بار که به سیستم دسترسی پیدا می کنید ، یک فیلم توضیحی را مشاهده می کنید که جزئیات و ظواهر آن را به تفصیل نشان می دهد. شما می توانید قیف خود را از ابتدا ایجاد کنید یا می توانید تعداد زیادی از نمونه های اولیه را انتخاب کنید که به شما کمک می کند چگونه مشتریان خود را در وب سایت شما جستجو کنند.

این در بازار بی نظیر است. برای درک مشتریان خود در آن سطح ، به طور معمول به دانش پیشرفته Google Analytics و بازاریابی احتیاج دارید ، اما هرکسی می تواند این کار را با Simvoly انجام دهد.

یکی از ویژگی های قیف ها تست A / B است که به شما امکان می دهد دو نسخه در همان صفحه ایجاد کنید و ببینید کدام یک عملکرد بهتری دارند. با استفاده از آن ، شما می توانید تا حد امکان به سمت بهینه سازی وب سایت خود بروید تا برای مشتریان جذاب باشد.

در کل ، این ویژگی به بازاریابی دیجیتال کمک زیادی می کند. اگرچه متخصصان هنوز از ابزارهای پیشرفته تری مانند Google Analytics برای مشاغل کوچک و تکنوازهای کوچک استفاده می کنند ، اما Simvoly می تواند از شگفتی های بازاریابی استفاده کند.

وبلاگ نویسی Simvoly

می توانید با Simvoly وبلاگ نویسی کنید ، اما این سیستم با یک سیستم مدیریت محتوای کاملاً رقیب رقیب نیست.

با باز کردن برگه “صفحات” و سپس کلیک روی صفحه وبلاگ می توانید به ابزار دسترسی پیدا کنید. رابط کاربری آسان برای حرکت است و می توانید سریعاً پست های جدید را اضافه ، مدیریت ، برنامه ریزی و تهیه کنید.

این همچنین مفید است که شما می توانید عنوان و نوار کناری صفحه وبلاگ خود را ویرایش کنید ، که ظاهری منسجم به وب سایت شما می دهد.

برای هدایت ترافیک ارگانیک به پست های وبلاگ خود ، می توانید ابرداده مربوط به هر صفحه را از برگه “تنظیمات” ویرایش کنید. علاوه بر این ، می توانید نقشه سایت خود را ویرایش کنید ، بنابراین همه در بلاگ نویسی با Simvoly آسان است و نتایج کیفی را به همراه می آورد ، اما کامل نیست.

اگر می خواهید یک سیستم مدیریت محتوای کامل داشته باشید ، وردپرس را که برای وبلاگ نویسی ساخته شده است امتحان کنید. اگرچه برخلاف Simvoly ، میزبانی وب را شامل نمی شود ، بنابراین اگر می خواهید آن را امتحان کنید ، بهترین راهنمای میزبانی وب ما را نیز برای راهنمای WordPress بررسی کنید ،.

نمای کلی ویژگی های Simvoly

لوگو Simvolysimvoly.com

از تمام برنامه های ماهانه 1200 دلار شروع می شود

طرح

تم های اولیه

فرم ساز

ویرایشگر HTML

پشتیبانی انجمن

وکتور هنر گالری

سمعی

فیلم HD

قابلیت استفاده

رابط بکشید و رها کنید

ویرایشگر SEO

پشتیبانی موبایل

مرکز برنامه

پشتیبانی وبلاگ

پشتیبانی تجارت الکترونیکی

ویرایشگر صفحه

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

موارد اضافی

گواهی SSL

نام دامنه

اعتبار تبلیغاتی

بررسی سایت

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش های ویدئویی

آموزش متن

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

برنامه شخصی چشمگیر نیست ، اما مقرون به صرفه است. شما نیازی به افزودن قیف فروش ندارید ، اما می توانید از سیستم قیف آن و ابزار تست A / B استفاده کنید. شما دامنه سفارشی دریافت می کنید و می توانید تا پنج محصول بفروشید ، اما این فقط برای پروژه های کوچک شخصی یا آزمایش نرم افزار خوب است.

برنامه کسب و کار بهترین انتخاب برای هر شرکت کوچک است که می خواهد با Simvoly آنلاین شود. دارای تمامی ابزارها و برچسب قیمت مناسبی است. از نظر کمیت محدود است – به عنوان مثال فقط می توانید پنج قیف اضافه کنید – اما برای اکثر کاربران این مسئله نباید باشد. بنگاههای بزرگتر می توانند از این طرح برای یک پروژه یا فعالیتی دیگر استفاده کنند.

طرح Growth + گران قیمت است و تمام آنچه که در جدول قرار دارد قیف و محصولات بیشتری است. سی قیف برای اکثر کاربران بیش از حد مجاز است. اگر به اندازه کافی سودآور باشید که بتوانید برای برنامه Growth + پرداخت کنید ، به اندازه کافی سودآور هستید که می توانید تیمی از توسعه دهندگان وب را استخدام کنید و سازندگان وب سایت را فراموش نکنید ، بنابراین برچسب قیمت معنی ندارد..

تا زمانی که ما در مورد برنامه های قیمت گذاری بی معنی صحبت می کنیم ، بسته Pro ارزش آن را ندارد. ماهانه 149 دلار ، که سالانه صورتحساب آن می رود ، بیش از حد برای قیف ها و محصولات نامحدود است. تقریباً برای 2،000 دلار گزینه های بهتری وجود دارد.

به عنوان مثال ، Wix می تواند با قیمت بسیار پایین تر جدول را با قیمت بسیار پایین تری وارد کند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی Wix ما را بخوانید.

طرح & ابزارها

طراحی Simvoly زیبا و تقریباً قابل مقایسه با زیبایی شناسی Squarespace است. اگر این برای شما معنی چندانی ندارد ، بررسی مربع ما را بخوانید.

ویرایشگر صفحه ای که بیشتر در Simvoly از آن استفاده خواهید کرد. اگر نشانگر خود را روی آن قرار دهید ، هر بلوک و عنصر قابل ویرایش است ، بنابراین می توانید تغییرات سریع را آسان کنید.

simvoly-on-page

بیشتر سازندگان چنین ابزاری را دارند ، اما استفاده ساده از Simvoly بسیار ساده است زیرا گزینه های زیادی در صفحه وجود ندارد.

زبانه ای که بیشتر از آن استفاده خواهید کرد “ابزارک” است.

ابزارک های simvoly

این جایی است که شما عناصر اولیه را از آن جدا خواهید کرد ، و مجموعه ای از بلوک های پیچیده را در خود جای داده است. مثلاً دادا وجود ندارد ، اما این کار را انجام می دهد. اگر تنوع عناصر برای شما مهم است ، بررسی داود ما را بخوانید.

می توانید قطعه کد را در هر کجای وب سایت خود اضافه کنید. این به شما امکان می دهد تا با تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید بسیار عمیق تر شوید زیرا می توانید هر چیزی را که می خواهید تغییر دهید.

اعطا شده ، برای انجام این کار تا حد کامل به مهارت های کد نویسی نیاز دارید ، اما به طور کلی از آن استفاده نمی کنید. به عنوان مثال ، تغییر اندازه یا اضافه کردن یک اثر شناور به چهار تا پنج خط کد احتیاج دارد ، بنابراین می توانید فقط آنها را کپی و جایگذاری کنید ، سپس مقدار پیکسل را تغییر دهید.

یکی دیگر از عناصر جالب شما می توانید از شمارش معکوس استفاده کنید. با صراحت در تراز بودن در ساختن قیف های عالی و صفحات فرود ، Simvoly به شما امکان می دهد تا از یک شمارش معکوس برای ایجاد حس فوریت در مورد محصول خود استفاده کنید.

برگه های “یک ظاهر طراحی شده” و “صفحات” پیچیده نیستند. اولی به شما امکان می دهد تغییرات جهانی در پالت رنگ یا تایپوگرافی انجام دهید ، در حالی که دومی به شما امکان می دهد صفحات را در وب سایت خود مدیریت کنید.

تنها نکته جالب در مورد این زبانه ها این است که توسعه دهندگان در تلاش هستند تا گزینه ها را برای فرم های مختلف و دکمه ها فراهم کنند. به غیر از این ، این کار معمول است.

در بخش تنظیمات امکان دسترسی به سرور و مدیر فایل ، ابزار جستجوگرها و ابزارهای توسعه دهنده فراهم می شود. این یک برگه پیچیده نیست ، اما گزینه های جالبی دارد. به عنوان مثال ، برای فهرست بندی بهتر می توانید هدر ها را به سرعت ویرایش کنید. کافی نیست که شما را به سمت بالا از نتایج جستجوی Google ارسال کنید ، اما شروع خوبی است.

بعلاوه ، می توانید دکمه ای را تنظیم کنید که پاپ آپ هایی را برای وب سایت شما ایجاد کند که آن را مطابق با مقررات اتحادیه اروپا درباره حریم شخصی داده ها نگه می دارد. رعایت مقررات مربوط به حفاظت از داده های عمومی برای شرکتهای آنلاین بار سنگینی ندارد ، اما این یک مشکل بزرگ است که سیمولولی به آن پرداخته است.

بخش “پیش نمایش” چیزی است که در اکثر سازندگان وب سایت مشاهده می کنید ، با استثناء جزئی. با لمس یک دکمه ، می توانید وب سایت را در یک برگه دیگر باز کنید تا آن را بدون داشبورد یا کنترل پنل در سمت آن مشاهده کنید..  

حتی اگر نمی توانید از نمایش عناصر در سیستم عامل های مختلف جلوگیری کنید ، این ویژگی به شما امکان می دهد به سرعت ببینید که چگونه پیشرفت می کنید.

در آخر ، قالب هایی که می توانید با آنها کار کنید عالی هستند. همه آنها برای موبایل بهینه سازی شده اند ، که از نظر گوگل حائز اهمیت است ، و همه از نظر طاقچه ای که انتخاب می کنید بهینه شده اند. الگوهای آژانس دارای پیشنهادات و صفحات “نمونه کارها” است ، در حالی که شرکت های آفلاین صفحات “Google Maps” و “تماس با ما” را دریافت می کنند.

کار با الگوهای Simvoly آسان خواهد بود ، اما اگر الگوهای عالی برای شما مهم هستند ، بررسی Voog ما را بخوانید. آن سازنده تیزترین نیست ، اما دارای الگوهای عالی نیز هست.

راحتی در استفاده

Simvoly آسان برای استفاده است. طراحی ساده حرکت را ساده تر می کند. پالت رنگ ویرایشگر دلپذیر است ، و این باعث می شود مکان هایی از اهمیت در صفحه مانند زبانه ها و دکمه ها را راحت تر مشاهده کنید. به علاوه ، همه چیز با برچسب خوب و سازمان یافته انجام می شود. لازم نیست ویژگی هایی مانند دیوانه را مرور کنید تا دریابید که مدیریت صفحه ها یا اضافه کردن برنامه می تواند انجام شود.

به عنوان مثال ، هنگامی که مکان نما خود را روی عناصر معلق می کنید ، برچسب هایی با عنوان “ستون” یا “spacer” ظاهر می شوند تا به شما اطلاع دهند که در آنجا برای کلیک بر روی ویرایش عنصر مربوطه ، باید به شما اطلاع دهند..

هنگامی که شما با این ابزار شروع به کار می کنید ، یک آموزش کوتاه بازی می کند. این ممکن است برای اکثر کاربران مورد نیاز نباشد زیرا همه چیز در حال حاضر بسیار آسان برای استفاده است ، اما خوب است که Simvoly پایه های خود را پوشش دهد. سرانجام ، ویرایشگر کد نیز یکپارچه است.

simvoly-code

برای شروع برنامه نویسی در صفحه اصلی ، فقط بلوک را از برگه “ابزارک” بکشید.

پشتیبانی

مرکز پشتیبانی Simvoly نسبت به آنچه از سازندگان دیگر می گیرید ، پایین تر است.

simvoly پشتیبانی

این فقط 9 دسته از Q دارد&به عنوان مثال ، که در مقایسه با مرکز پشتیبانی Site123 ، تعداد کمی است ، اما فقط چهار مورد از آنها موجود است. پنج مورد دیگر نیز در حال انجام کار هستند.

این پلتفرم جدید نیست ، بنابراین به نظر می رسد که پشتیبانی اخیراً برای Simvoly در اولویت قرار گرفته است. با وجود تعداد کمی از بخش های راهنما ، دسته بندی هایی که در دسترس هستند به خوبی ساخته شده اند. آنها دارای آموزش های متن گسترده ، همراه با تصاویر و فیلم های تصویری هستند.

جنبه خوب پشتیبانی Simvoly جعبه چت در صفحه است.

simvoly-chat

هر کجا که در ویرایشگر هستید ، می توانید کادر گپ را باز کنید و با توسعه دهندگان در تماس باشید. زمان پاسخگویی خارق العاده نیست – بسته به زمان روز ، ممکن است چند ساعت طول بکشد – اما کمکی به نمایندگان آن می کند با ارزش است.

همچنین می توانید به سؤالات و آموزش های پاسخ داده شده از Simvoly از آن صفحه دسترسی پیدا کنید. اگر چیزی نادرست باشد و شما نیاز به پیاده روی دارید.

از طرف دیگر ، چون Simvoly شناخته شده نیست ، هیچ جامعه ای در اطراف آن وجود ندارد تا هنگام داشتن مشکلات خاص دستگاه ، به شما کمک کند.

اگر شما فردی هستید که اغلب با تیم پشتیبانی تماس برقرار می کنید ، چیز دیگری را امتحان کنید. Site123 پشتیبانی فوق العاده ای دارد ، بنابراین قبل از انتخاب ، بررسی Site123 ما را بخوانید.

حکم

Simvoly عالی است اگر بخواهید برای یک شرکت کوچک یا پروژه جانبی ، قیف و صفحه فرود داشته باشید. فروشگاهی مناسب و طراحی زیبا را به ترکیب اضافه کنید و می تواند یکی از بهترین سازندگان وب سایت ما باشد.

این عالی نیست ، فاقد سفارشی سازی عمیق و انواع مختلف Wix و Weebly است. همچنین یک اجتماع در اطراف ابزار برای کمک به ابزارهای شخص ثالث یا پشتیبانی انجمن وجود ندارد. بلاگ نویسی با Simvoly آسان است ، اما می تواند از ویژگی های بیشتری برخوردار باشد. اگر این برای شما مهم است ، بهترین راهنمای میزبانی وب ما را بخوانید.

ما WordPress را توصیه می کنیم ، اما CMS دیگری ممکن است خوب باشد. اگر وردپرس را انتخاب کردید ، راهنمای مبتدی ما را برای WordPress بخوانید زیرا این یک بستر قدرتمند است که کار سختی برای آن نیست. آیا شما با بررسی ما درباره Simvoly موافقید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me