بررسی One.com – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی One.com

One.com ویژگی های زیادی را با قیمت عالی ارائه می دهد ، اما بسیار سخت است. با این حال ، هنگامی که از جستجوی رابط کاربری خود گذشته باشید ، می توانید در واقع در زمان بسیار کمی سایت بسیار خوبی را تهیه کنید. جزئیات نظرات و مزایای این سازنده وب سایت را در بررسی مفصل One.com ما بخوانید.

One.com یکی از سازندگان وب سایت کوچکتر در بازار است که هم اکنون بیش از 1.5 میلیون مشتری دارد. از بسیاری جهات ، این یک الماس بسیار ناخوشایند است و دارای یک سری ویژگی های عالی و برچسب قیمت ارزان برای مطابقت با آن است. در حالی که این سرویس کمی تحت الشعاع بهترین سازندگان وب سایت در آنجا قرار دارد ، مطمئناً باید One.com را به عنوان راه حل مورد نظر خود در نظر بگیرید.

در طول این بررسی One.com ، ما در مورد این ویژگی ها و دلیل اهمیت آنها برای ساختن وب سایت شما صحبت خواهیم کرد. علاوه بر این ، ما در مورد برخی از نقاط ضعف خدمات مانند اجرای وبلاگ ضعیف و یک رابط گاه و بیگاه بحث خواهیم کرد.

در پایان ، ما حکم نهایی سرویس را صادر می کنیم ، بنابراین قبل از ارتقا حتماً مطالعه کنید. اگر ترجیح می دهید خودتان این کار را برای چرخش انجام دهید ، می توانید با ضمانت 15 روزه برگرداندن پول این کار را انجام دهید.

گزینه های One.com

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

با وجود هزینه کم One.com ، ویژگی های کاملاً کمی وجود دارد. تمام برنامه ها با امنیت SSL و پشتیبانی از سازنده وب سایت رمزگذاری شده اند ، و مقدار زیادی فضای ذخیره سازی نیز قابل استفاده است. در خارج از این ، بیشتر ویژگی ها با حق بیمه ارائه می شوند ، نکته ای که توجه به چگونگی برنامه های ارزان قیمت به خودی خود چندان جالب نیست.

با شروع با ویژگی های رایگان ، هر طرح مجهز به آدرس های نامحدود ایمیل و اعتبار Google AdWords است. نامه الکترونیکی از هر سرویس دهنده معمولی پست الکترونیکی با محدودیت های صندوق پستی قابل تعریف توسط کاربر استفاده می کند. شما رابط تمیز چیزی مانند GSuite (یکی از بهترین خدمات میزبانی ایمیل ما) نخواهید داشت ، بلکه در عوض هر مشتری دیگری را انتخاب می کنید.

هر طرح به یک وبلاگ نیز دسترسی دارد ، اما نه یک وبلاگ و سازنده. شما می توانید یکی یا دیگری را داشته باشید که هر کدام متناسب با مجموعه الگوهای خاص خود هستند. قالب های وبلاگ برای گفتن حداقل ، بدون هیچ گونه پس زمینه برای سازماندهی یا ایجاد پست ها ، تاریخ کمتری دارند. این یکی از ضعیف ترین مناطق One.com است ، و موضوعی که بعدا در بخش “طراحی” در مورد آن بحث خواهیم کرد.

تنها راه حل استفاده از زیر دامنه ای است که خوشبختانه رایگان است. در وبلاگ خود تنظیم شده ، باید وبلاگ را به جای دامنه معمولی خود در “blog.yourdomain.com” قرار دهید. این تنها راهی است که می توانید با استفاده از الگوهای باستانی به عنوان اصلی ترین طرح خود ، به اطراف برسید.

با این وجود همه ویژگی های رایگان دارای روند نزولی نیستند. One.com برای سایت خود ، دسترسی FTP / sFTP و محافظت از ویروس ، تجزیه و تحلیل جامع را در اختیار همه قرار می دهد. بسیاری از پایه ها تحت پوشش قرار می گیرند و به صورت جامع تحت پوشش قرار می گیرند و باعث می شود روند نزولی یک وبلاگ زشت به مراتب کمتر آسیب برساند.

در کل ، ویژگی های پرداخت شده بسیار چشمگیر تر هستند. با هزینه اضافی ، می توانید SiteLock را به سایت خود اضافه کنید ، یک مجموعه کامل امنیتی برای پرداختن به بدافزارها و برخورد با هرزنامه. این ابزار می تواند تا 500 صفحه در یک سایت اسکن کند و نمای کاملی از هرگونه آسیب پذیری ارائه دهد. حتی می توانید هر روز یک گزارش اعتبار و لیست سیاه را مشاهده کنید ، بنابراین می دانید که در کجای موتورهای جستجو ایستاده اید.

صحبت از آن ، One.com خدمات سئو را نیز از طریق MarketGoo ارائه می دهد. برنامه اصلی معیارهای اصلی جستجوگرها ، ممیزی هفتگی و حداکثر پنج کلمه کلیدی را برای شما فراهم می کند. برنامه Evolution گرانتر با گزارش پیشرفته با داشبورد ، تا 15 کلمه کلیدی و ممیزی روزانه از سایت شما گسترش می یابد..

برای پول ، ضرب و شتم مجموعه ویژگی های One.com دشوار است. مسئله وبلاگ بیشتر در حوزه انتخاب طراحی نهفته است بنابراین به این بخش از بررسی آسیب نمی رساند. در عوض ، ویژگی هایی مانند گواهی SSL ، SiteLock و MarketGoo این بخش را به عنوان یک برد آسان برای One.com قفل می کنند.

قیمت گذاری

One.com کمی در برنامه های صفحه نمایش کمی روشن است. در کل این سرویس تنها سه مورد ارائه می دهد که دو مورد از مزیت سازنده وب سایت هستند. با وجود انتخاب محدود ، نرخ ها بسیار پائین هستند و ویژگی های قابل توجهی برای بوت شدن دارند. مهم نیست که چه برنامه ای را روی زمین فرود بیاورید ، ارزش زیادی برای پول دریافت خواهید کرد.

میزبانی استاندارد نسبتاً ساده است. این یک برنامه مشترک است که به شما یک CPU تک هسته ای و RAM 512MB می دهد. با این وجود می توانید از سازنده وب سایت نیز استفاده کنید. این فقط به پنج صفحه محدود می شود ، اما اگر به دنبال یک سایت مستقیم هستید کافی است.

علاوه بر این ، این طرح انعطاف پذیری را برای جابجایی از سازنده وب سایت در آینده ارائه می دهد. شما دسترسی کامل FTP / sFTP به سایت خود دارید و نصب وردپرس امکان پذیر است. اگر می خواهید نحوه انجام این کار را بیاموزید ، حتما راهنمای مبتدی ما برای استفاده از وردپرس را بخوانید. علاوه بر این ، این طرح همچنین با آدرس های نامحدود ایمیل و اعتبار Google AdWords همراه است.

اگر همه در سازنده وب سایت هستید ، اما برنامه اختصاصی به مراتب مناسب تر است. محدودیت صفحه برداشته می شود ، و به 200 صفحه اعطا می شود ، همه فقط در حدود یک دلار بیشتر در هر ماه. این به مراتب ارزان تر از ساخت وب سایت های دیگر در فضا است ، فقط با میزبان وب که یک سازنده اضافی مانند GoDaddy را ارائه می دهد ، رقیب است (بررسی GoDaddy GoCentral ما را بخوانید).

شما تمام ویژگیهای یکسانی مانند میزبانی وب را دارید و منفی دسترسی FTP / sFTP را دریافت می کنید ، به این معنی که وردپرس از این مسئله غافل است. با این حال ، این به دست آوردن الگوهای حق بیمه که به طور کامل پاسخگو و بهینه سازی شده برای تلفن همراه است. همچنین از ویژگی های پشتیبان و بازیابی و امکان وارد کردن تصاویر HD نیز برخوردار هستید.

قیمت ها پایین است ، اما مسئله اینجا عدم وجود هرگونه برنامه رایگان است. بیشتر سازندگان وب سایت اختصاصی یکی را ارائه می دهند ، در حالی که میزبان سازندگان این کار را نمی کنند. متأسفانه ، One.com در رده دوم قرار دارد. به هیچ وجه تعجب آور نیست ، اما مطمئناً ناامید کننده است.

برنامه های تجارت الکترونیکی One.com

برنامه هایی برای تجارت الکترونیکی نیز موجود است. شما می توانید از وب سایت سازنده یک میزبان وب یا وردپرس استفاده کنید ، گزینه دوم که در ماه بیشتر به صورت چند زوج می آید. در پایان وب سایت سازنده ، این طرح دقیقاً مشابه سازنده وب سایت معمولی است ، اما به شما امکان می دهد محصولاتی را نیز بفروشید.

این یک افزایش شدید قیمت است ، اما این بدان معنی نیست که این طرح ارزان تر از رقابت نیست. به عنوان مثال ، یک فروشگاه اینترنتی در Wix (مطالعه Wix ما را بخوانید) نزدیک به 5 دلار گرانتر از نرخ One.com است.

طرح & ابزارها

One.com دارای ویراستاری است که کاملاً شبیه به نسخه موجود در Weebly است (بررسی وبلاگ ما را بخوانید). با این وجود ، با سطح رابط کاربری تأمین کننده و تفکیک ابزارها گیج کننده نیست..

شما به قالب های کاملاً گسترده ای از قالب ها دسترسی دارید و همه آنها بسیار خوب به نظر می رسند. برخی از آنها برای کسانی که برنامه ای با حق بیمه ندارند قفل شده اند ، اما این بسیار ناامید کننده نیست. One.com مضامین خوب را پشت این دیوار پنهان نمی کند و زباله ها را رها نمی کند. درعوض ، ترکیب خوبی از این دو وجود دارد ، به این معنی که فارغ از اینکه در چه برنامه ای قرار دارید باید گزینه خوبی داشته باشید.


One.com به شما امکان می دهد الگوی خود را در هر زمان تغییر دهید ، اما انجام این کار کمی دشوار است. برای بسیاری ، این یک مورد انتخاب یک الگوی است و تغییر نکرده است ، زیرا تلاش برای خنثیسازی همه موارد موجود در این فرآیند کاملاً روندی است. ما در مورد نحوه تغییر الگوی شما در بخش “سهولت استفاده” در زیر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

الگوی خود را عاقلانه انتخاب کنید زیرا احتمالاً با آن چسبیده اید. اگر می خواهید همه چیز را از بین ببرید ، ممکن است. One.com دارای یک ویرایشگر نسبتاً باز است ، که دست شما را در تمام مراحل نگه نمی دارد. فرض می کند شما کمی در مورد نحوه کار سازندگان وب سایت می دانید و به انعطاف پذیری برای تغییر همه چیز کمک می کنید.

خود ویرایشگر مانند Weebly کار می کند. شما یک رابط کشیدن و رها کردن واقعی دارید که منوی سمت چپ عناصری را که می توانید در صفحه قرار دهید نگه دارید. این یک ویرایشگر بصری است ، اما نسخه ای که از بهینه سازی چند نکته امتیاز خود را از دست می دهد. دستگاه های رده پایین استفاده از آن را متوقف می کنند و برخی از سیالیتی را که وبی در اختیار دارد از دست می دهند. این مقدار کمی تأخیر است ، به خاطر بسپار ، اما با این وجود هنوز هم وجود دارد.

مسئله واقعی تفکیک تنظیمات قالب و تنظیمات صفحه است. شما می توانید هر چیزی را در صفحه در ویرایشگر صفحه بکشید ، اما نمی توانید هر چیزی را که در طراحی جهانی سایت شما مانند هدر و پاورقی درگیر است ، لمس کنید. One.com خوشبختانه این مناطق را به شما اطلاع می دهد. با این وجود ، برای انجام چند کار ساده ، آزاردهنده و عقب بین این دو ، آزار دهنده است.

همانطور که در بخش ویژگی های بالا ذکر شد ، می توانید در One.com وبلاگ کنید ، اما در ویرایشگر گنجانده نشده است. بر خلاف اکثر سازندگان وب سایت ، شما نمی توانید یک صفحه وبلاگ اضافه کنید یا عنصر وبلاگ را روی هر صفحه بکشید. شما فقط می توانید یک وبلاگ را در کنترل پنل تنظیم کنید و اگرچه روند کاملاً ساده است ، این یک اجرای asinine است که فقط منجر به سرخوردگی می شود.

راحتی در استفاده

با وجود این ناامیدی ها ، سهولت استفاده در واقع بسیار مناسب است. ممکن است One.com با قرار دادن وبلاگ و انتخاب موضوع تصمیمات عجیب و غریبی بگیرد ، اما روند ساخت خود احساس روان بودن می کند. صفحه ای از کتاب Weebly را وام می گیرد ، و این یک چیز خوب است. تا زمانی که موضوع شما متناسب با هدف شما باشد ، باید بتوانید سایتی طراحی کنید که مشکلی برای آنها وجود ندارد.

نوار ابزار سمت چپ تجربه کاملاً تعاملی را ایجاد می کند. شما عناصر را مستقیماً روی صفحه می کشید ، بنابراین هیچ تلاشی در تلاش برای پیدا کردن یک نماد اضافه یا حفر آنچه برای شما می خواهید وجود ندارد. One.com شامل برخی از نشانگرهای فتوشاپ نیز می باشد ، بنابراین می توانید مطمئن باشید همه چیز در صف آرایی است.

اضافه کردن صفحات جدید به همین سادگی است. ویرایشگر شما در نوار ابزار بالا قرار دارد و چند کلیک در آنجا صفحه انتخاب صفحه را نشان می دهد. طیف گسترده ای از گزینه های مختلف برای صفحات وب ، گالری ها و صفحات تماس وجود دارد ، همه پر از محتوای ساختگی. اضافه کردن یک صفحه جدید و گسترش وب سایت شما ساده است.

با توجه به نمای کلی سایت ، می توانید الگو را شخصی سازی کنید ، اما انجام این کار کمی دشوار است. شما باید به ویرایشگر صفحه بروید ، یک صفحه جدید اضافه کنید و سپس بر روی “کاوش الگوهای One.com” کلیک کنید تا مورد نظر شما تغییر یابد. تا آنجا که آزمایش ما پیش رفت ، ما راه دیگری برای تغییر الگو پیدا نکردیم که کمی آزار دهنده باشد.

اگر انتخاب یک الگوی جدید برای شما نیست ، می توانید همیشه خود را طراحی کنید. One.com به یک ویژگی عجیب اجازه می دهد تا از الگوهای مختلف در صفحات مختلف استفاده شود. این انعطاف پذیری زیادی را ممکن می کند ، اما می تواند برای تازه واردان کمی گیج کننده باشد.

از نقطه نظر طراحی ، قرار دادن گزینه های قالب و گزینه های صفحه در مناطق مختلف معنی چندانی ندارد. اما از دیدگاه سهولت استفاده ، کمی کمک می کند. در حالی که سیستم منحصر به فرد عادت می کند ، شما را مجبور می کند کارهایی را که روی آن کار می کنید ، تقسیم کنید تا نیازی به نگرانی در مورد از بین بردن عناصر جهانی سایت خود نباشید. به عنوان مثال ، کشیدن یک عنصر در صفحه باعث نمی شود که شما به طور تصادفی آرم خود را در طول مسیر بگیرید.

برای روشن شدن ، این به معنای تقسیم این ابزارها چیز خوبی نیست. این کار کمی به سهولت استفاده کمک می کند ، اما قربانی کوچک در این منطقه با وجود برخی حوادث احتمالی باعث می شود سازنده بسیار روانتری تولید شود..

برای ساختن سایت خود ، One.com به دلیل آشنایی بسیار کاربردی است. رابط کاملاً تعاملی بدان معنی است که شما می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید با کلیک یک ماوس انجام دهید. گزینه های پیشرفته تر مانند تعویض قالب باعث نگرانی می شود.

پشتیبانی

از آنجا که One.com یک میزبان وب تمام عیار است ، پشتیبانی بسیار خوب است. بسیاری از سازندگان وب سایت پشتیبانی از مرکز کمک و یک آدرس ایمیل را محدود می کنند. در حالی که همین مورد در مورد One.com نیز صادق است ، شما همچنین دارای گفتگوی زنده هستید ، یک حلال شبانه روزی برای هر مشکلی مزاحم که ممکن است بوجود بیاید.

مرکز راهنما کاملاً سر راست است. One.com با شروع همه چیز تا شروع به مدیریت اشتراک خود ، دارای 9 دسته مختلف است. منطقه شروع کار به ویژه مفید است زیرا کلیه خدمات ارائه شده توسط One.com را ارائه می دهد. این کار باعث می شود تا در چند مقاله کوتاه در سازنده وب سایت ، WordPress ، Microsoft Office 365 و موارد دیگر کار کنید.

این قطعات به طور خلاصه با یک لیست از مطالب برای آموزش های پیچیده تر نوشته شده است. برخی از مقاله ها دارای عکس های صفحه ای هستند ، مانند مواردی که مربوط به سازنده وب سایت است ، اما خوب است دیدن تصاویر در مقالات بیشتر و همچنین برخی از فیلم های همراه خوب باشد..

متأسفانه ، One.com در دامهایی قرار می گیرد که بسیاری از سازندگان وب سایت در مرکز راهنمایی انجام می دهند. آموزش های زیادی در مورد فعال سازی اشتراک تا شروع یک وبلاگ وجود دارد ، اما هیچ راهنمایی عیب یابی وجود ندارد. در بررسی های ما ، Strikingly (بخوانید Strikingly ما را بخوانید) تنها سازنده این مقاله ها است که برای مشکلات کوچک و معمولی بسیار مفید است.

درعوض ، اگر مشکلی دارید ، باید با پشتیبانی تماس بگیرید. چت زنده و ایمیل با زمان پاسخ نسبتاً سریع در دسترس هستند. ما در کمی بیشتر از 10 ساعت پاسخی را از طریق ایمیل دریافت کردیم و طی چند دقیقه چت زنده. با این حال ، برای بلندگوهای غیر انگلیسی ، چت زنده کندتر خواهد بود. فقط نمایندگان انگلیسی زبان 24/7 در دسترس هستند در حالی که سایر زبان ها دارای پنجره های عملیاتی هشت ساعته هستند.

اشکال پشتیبانی همه در One.com بسیار عالی است. قطعاً موارد اضافی مانند تالار گفتمان یا پشتیبانی تلفنی قابل قبول است ، اما اجرای آن به اندازه کافی خوب است. مقالات در مرکز راهنما به وضوح با مقدار زیادی از عمق نوشته شده اند ، و پشتیبانی به سرعت پاسخ می دهد تا زمانی که شما انگلیسی صحبت می کنید.

حکم

اگر به دنبال یک سازنده وب سایت مملو از ویژگی هستید که می تواند چند دلار برای شما صرفه جویی کند ، One.com یک انتخاب عالی است. با توجه به اینکه چگونه ویژگی های مهمی مانند گواهی SSL برای مرورگرهای مدرن در حال تبدیل شدن هستند ، می توانید درآمد زیادی کسب کنید. سهولت استفاده نیز دارای درجه یک ، با رابط کاربری آشنا است که در زمینه های مهم طراحی وب تمرکز دارد.

با این حال ، فیل ضرب المثل موجود در اتاق ، طراحی خود سازنده است. انتخاب های عجیب و غریب در پایان One.com انجام شد ، و کمترین آن اجرای وحشتناک یک وبلاگ نیست. همراه با تقسیم ابزارها ، یافتن گزینه های الگوبرداری و گاهی اوقات رابط کاربری سخت و دشوار باعث می شود تا سرویس مانند کمی شستشو باشد..

این برای برخی است ، هر چند. اگر می خواهید یک وب سایت ارزان از طریق یک رابط کاربر پسند ، One.com برای شما مناسب است. فقط برای انجام بلاگ نویسی برنامه ریزی نکنید.

نظر شما درباره One.com چیست؟ در کامنت ها به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me