بررسی داود – بروزرسانی شده در سال 2020

داود نقد

Duda یک سازنده وب سایت بسیار خوب است که به سرعت صفحات خوب را ایجاد می کند. تنظیم مجدد کارها دشوار است ، و کمی ویژگی ها را روشن می کند. با این حال ، به طور کلی ، ما احساس می کنیم نسبتاً مطمئن با توصیه آن به اکثر مشاغل ، همانطور که می توانید در بررسی کامل داودا ما بخوانید.

Duda از یک ویرایشگر کد قوی ، یک ابزار مناسب SEO و انواع زیادی از بلوک ها و عناصر قابل تنظیم برخوردار است. با این حال ، این ویژگی ها به ویژه جامع نیستند ، اما در بیشتر موارد شما همه چیز مورد نیاز خود را پیدا خواهید کرد. ممکن است مشکلاتی بوجود بیاید که می خواهید طرح یک صفحه را به شدت تغییر دهید ، زیرا هر عنصری که استفاده می کنید فقط در بخش های از پیش تعیین شده قرار می گیرد.

فقدان بازار برنامه را به هم بیفزایید و همه چیز بد به نظر می رسد این ابزار نیست. صرف نظر از این ، بیشتر مشاغل کوچک یا متوسط ​​یا پروژه های شخصی می توانند از وب سایت زیبایی که با این سازنده ایجاد شده بهره مند شوند. برای دیدن اینکه آیا دادا برای شما مناسب است ، در ادامه بخوانید ، یا این کار را با محاکمه آزاد انجام دهید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای دادا

امکانات

ویژگی های دادا جامع است. این مفید است که شما می توانید قطعه های HTML و CSS را در هر نقطه اضافه کنید ، مدیریت یک وبلاگ آسان است و آمار و عملکردهای آن بهینه سازی موتورهای جستجوگر به یک دستیار کامل جستجوگرها نزدیک می شوند. با توجه به این موضوع ، اشکالاتی دارد.

ویرایشگر کد Duda

برای دسترسی به کد وب سایت خود روی نماد “” در نوار بالای ویرایشگر کلیک کنید.

ویرایشگر duda-code

برخلاف بیشتر سازندگان وب سایت ، ویرایشگر کد Duda مفید است. برای استفاده از ابزارهای برنامه نویس ، شما هنوز هم به دانش پیشرفته HTML و CSS احتیاج دارید ، اما قدرت Duda این است که دستیابی به کد و دستکاری آن در قسمت های نیش اندازه آسان است.

تمام بخش های وب سایت به دسته بندی ها تقسیم می شوند ، بنابراین ، برای مثال ، اگر می خواهید یک عنصر واحد را تغییر اندازه دهید ، می توانید بیاموزید که چگونه یک float را اصلاح کرده و آن عنصر را ویرایش کنید ، حتی اگر درک کاملی از HTML یا CSS نداشته باشید..

اگر برنامه نویسی کاری است که شما همراه با ویرایش منظم و کشیدن آن ، انجام می دهید ، بررسی Mobirise ما را بخوانید. ویرایشگر کد آن به اندازه Duda یکپارچه نیست ، اما پشتیبانی از توسعه دهنده آن از درجه یک است.

وبلاگ نویسی Duda

ابزار وبلاگ نویسی نیز ساخته شده است.

وبلاگ نویسی

علاوه بر طراحی زیبا ، مدیر وبلاگ به شما امکان می دهد پست ها را به سرعت اضافه ، حذف یا ویرایش کنید. هر آنچه منتشر می کنید همراه با RSS است ، اما شما نمی توانید نظرات را با هر چیزی ادغام کنید.

نکته جالب در مورد ابزار وبلاگ نویسی دادا این است که می توانید هر وقت خواستید طرح وبلاگ خود را ویرایش کنید. اگرچه بیشتر سازندگان وب سایت شما را برای انتخاب یک موضوع وبلاگ و یا اینکه شما را با موضوع وبلاگ قالب بچسباند ، Duda به شما امکان می دهد حتی پس از انتشار وب سایت تغییرات کوچکی در ساختار وبلاگ خود ایجاد کنید.

ویرایش ها برای همه پست ها اعمال می شود ، اما این یک شمشیر دو لبه است. اگرچه این به معنای کاهش قابلیت شخصی سازی است ، وب سایت شما را ثابت نگه می دارد ، که برای رتبه بالاتر در Google خوب است.

دادا SEO

از آنجا که ما به رتبه بندی در Google اشاره کردیم ، اجازه دهید SEO صحبت کنیم Duda ساخته شده است تا بتواند رتبه خوب را آسانتر کند. با همه برنامه ها رمزگذاری SSL رایگان دریافت می کنید و می توانید ابرداده را ویرایش کنید. یک ویرایشگر کد عالی اضافه کنید و بیشتر افراد با الگوریتم گوگل باید درجه اول را داشته باشند.

اگر مبتدی باشید ، شروع کار سخت تر می شود. شما هنوز هم می توانید آن را با تحقیق کار کنید ، اما این روند برای کاربران جدید بهینه نشده است.

اگر می خواهید یک جادوگر SEO باشید که دستتان را در طی مراحل نگه دارد ، بررسی Wix ما را بخوانید. علاوه بر انتخاب برتر ما ، یک جادوگر SEO بسیار جذاب نیز دارد.

برای پیگیری چگونگی مشاهده وب سایت شما ، Duda شامل یک ابزار آمار بود. متأسفانه ، این کار بی فایده است زیرا این یک امر اساسی است و می توانید با ادغام با Google Analytics به داده های بیشتری دسترسی پیدا کنید.

تجارت الکترونیکی Duda

اگر تجارت الکترونیکی به همین دلیل است که شما یک وب سایت را راه اندازی می کنید ، از Duda پاک کنید. سیستم فروشگاه بدی ندارد ، اما این ویژگی ناقص است.

دادا فروشگاه

برای اضافه کردن بیش از 10 محصول به وب سایت خود باید هزینه اضافی بپردازید. با توجه به این نکته ، ویژگی تجارت الکترونیک برای کسانی که تنها فروش چند دوره یا محصولات دیجیتال را دارند ، بسیار مفید است ، به خصوص که حساب های رایگان می توانند بصورت آنلاین بفروشند.

استفاده از پلت فرم تجارت الکترونیک بسیار آسان است – Duda فروشگاهی را برای شما ایجاد می کند ، با محتوای ساختگی و دکمه های خرید – اما این بستری برای ساخت فروشگاه های بزرگ آنلاین نیست..

فروشگاه Duda در بعضی موارد می تواند کار کند ، اما برای یک پلت فرم کامل تجارت الکترونیکی باید Shopify را در نظر بگیرید. این برای فروش آنلاین ساخته شده است ، اما استفاده از آن سخت تر است ، بنابراین راهنمای مبتدیان ما را برای Shopify قبل از امتحان کردن بررسی کنید.

بررسی اجمالی ویژگی های Duda

آرم دوداwww.duda.co

از 1400 دلار $ تمام برنامه شروع می شود

طرح

تم های اولیه

فرم ساز

ویرایشگر HTML

پشتیبانی انجمن

وکتور هنر گالری

سمعی

فیلم HD

قابلیت استفاده

رابط بکشید و رها کنید

ویرایشگر SEO

پشتیبانی موبایل

مرکز برنامه

پشتیبانی وبلاگ

پشتیبانی تجارت الکترونیکی

ویرایشگر صفحه

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

موارد اضافی

گواهی SSL

نام دامنه

اعتبار تبلیغاتی

بررسی سایت

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش های ویدئویی

آموزش متن

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

اگر می خواهید یک تحلیل شخصی را در مورد خرید Duda انجام دهید ، ارزش آن را دارد. در مقایسه با استاندارد بازار ، گران است.

برنامه اساسی ویرایشگری است که شما می توانید در جلسه آزمایشی 30 روزه منهای ابزارهای همکاری مانند برگه نظرات امتحان کنید. اگر راه انداز راه انداز هستید ، بدون توجه به اندازه شرکت خود ، باید با این طرح خوب باشید. این به خصوص برای وب سایت های نمونه کارها و یا کارمندان خوب است.

برنامه تیم همکاری را به نمایش می گذارد. حرف های زیادی برای گفتن نیست ، فقط اطمینان حاصل کنید که اگر عاشق Duda هستید ، این معامله را به دست آورده اید ، اما به شخصی سازی عمیق و شخصی نیاز دارید تا بتواند در زمینه برنامه نویسی یا تنظیمات پیشرفته به شما کمک کند.

برنامه آژانس ارزش آن را ندارد. ماهانه 74 دلار ، هر سال صورتحساب ، فقط کمی بیشتر از آنچه در سطح تیم انجام می دهید ، دریافت می کنید. اگر به سازنده ابزارک احتیاج دارید ، بهتر است با یک پلتفرم متفاوت مانند Wix یا Weebly روبرو شوید.

طرح & ابزارها

ویرایشگر Duda چشمگیر است و به شما امکان می دهد وب سایت های زیبایی ایجاد کنید.

ویرایشگر duda

پس از ثبت نام در این سرویس ، باید الگوهای بسیاری را انتخاب کنید. همه آنها خوش بین ، پاسخگو و کار ساده ای هستند. به علاوه ، آنها با ساختار وب سایت های خاص صنعت و محتوای ساختگی همراه هستند ، که باعث می شود انتشار سریع چیزی منتشر شود.

توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری ، مضامین را مرور کنید. می توانید موضوع خود را بعداً تغییر دهید ، اما مجدداً دوباره مطالب را از بالا به پایین سخت تر کنید. به راحتی می توانید چشمان خود را نیمه بسته و اولین چیز را بگیرید زیرا قالب ها به خوبی ساخته شده اند.

پس از انتخاب یک الگوی ، به ویرایشگر ارسال خواهید شد.

نوار بالا دارای ابزار جالب است. به عنوان مثال ، منوی سمت چپ پیمایش به شما امکان می دهد از طریق صفحات موجود حرکت کنید. این مفید است زیرا بیشتر سازندگان وب سایت شما را مجبور می کنند برای ویرایش صفحات به داشبورد برگردید. با دادا روند کار ساده تر می شود.

در کنار آن برگه نمادهای دستگاه قرار دارند. می توانید از آنها استفاده کنید تا ببینید چگونه یک تغییر در دستگاه ظاهر خواهد شد. این بسته کامل خواهد بود اگر بتوانید عناصر خاصی را در یک دستگاه یا دستگاه دیگر نشان داده نشود ، اما هنوز یک افزودنی خوب است.

این برگه جایی است که شما می توانید به ابزارهای توسعه دهنده نیز دسترسی پیدا کنید. اگرچه این نماد می تواند ضد انعطاف پذیر باشد ، اگر در مورد CSS کافی بدانید ، می فهمید که “” به شما امکان می دهد کدگذاری کنید.

سرانجام ، داود تجدید نظرهای شما را ذخیره می کند. اگر اشتباه کردید ، در همان جلسه ، می توانید “خنثیسازی” یا “مجدد” را کلیک کنید تا وب سایت خود را برای تجدید نظر سریع به روز کنید. Duda دارای سابقه ویرایش کامل مانند Elementor نیست ، اما هنوز هم مفید است.

یک ویژگی ابتکاری در Duda ، نظرات آن است.

در سمت راست ویرایشگر ، نوار ابزار کوچک وجود دارد که به شما امکان می دهد نظرات را اضافه و مدیریت کنید.

نظرات دودا

برای پیگیری کار تیم خود می توانید یک گزارش کاملی را بررسی کنید. این امر به شما کمک می کند اگر در وب سایت خود با شخصی کار کنید ، که احتمالاً با توجه به ویرایشگر کد کارایی داشته باشد.

پنل دادا

بیشتر وقت خود را صرف کار با پانل سمت چپ خواهید کرد. این ویژگی بیشتر ویژگی های سازنده وب سایت را دارد ، بنابراین بیایید آنها را یکی یکی حل کنیم.

برگه “طراحی” به شما امکان می دهد تا تایپوگرافی و جنبه های بصری ، مانند پالت رنگ یا طرح وب سایت را تغییر دهید. این تنها به شما امکان می دهد تغییرات جهانی را انجام دهید. برای انتخاب های خاص طراحی ، باید هر بخش را به صورت جداگانه مقابله کنید. گفت که ، در مقایسه با Mobirise ، ویژگی طراحی Duda قدرتمند است. شما می توانید جنبه های زیادی را ویرایش کنید ، حتی مواردی مانند وزن قلم یا ارتفاع خط.

برگه “صفحات” خود توضیحی است. شما از آن برای مدیریت زیرمجموعه های وب سایت خود استفاده می کنید. نکته جالب اینجاست که Duda به شما امکان می دهد صفحات را از این برگه بومی سازی کنید. اضافه کردن نسخه های مختلف وب سایت بر اساس زبان ساده و سریع است ، بنابراین مارک های بین المللی با منشور محلی می توانند کار ساده ای با Duda داشته باشند.

گفته می شود ، اگر محلی سازی برای شما مهم است ، بررسی Voog ما را بخوانید. اگرچه به طور کلی یک سازنده فوق العاده نیست ، برای ترجمه وب سایت شما بسیار عالی است.

برگه “محتوا” مانند یک مدیر پرونده کار می کند. از آنجا ، می توانید محتوای آپلود شده در وب سایت خود ، مانند پرونده ها ، پاسخگویی به فرم و اطلاعات تجاری مورد نیاز خود را مدیریت کنید.

برگه “شخصی سازی” یکی از ویژگی های ابتکاری Duda است. در آنجا می توانید فرآیندهای خود را با ایجاد قوانین به صورت خودکار انجام دهید. در اصل ، شما یک ماشه را انتخاب می کنید ، که می تواند به سادگی شخصی باشد که از وب سایت شما بازدید می کند ، و اقداماتی که هنگام کشف آن ماشه انجام می شود.

شخصی سازی شخصاً

حتی بهتر این است که اکثر اقداماتی که می توانید خودکار کنید ، مانند نمایش بازشوها یا شخصی سازی مطالب برای اولین بار و بازدید کنندگان معمولی ، قبلاً توسط توسعه دهندگان ساخته شده اند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که محتوای حفره مکان را به چیزی تغییر دهید که نشان دهنده شرکت شما باشد.

برگه “تنظیمات” به شما امکان ویرایش داده های برگشت بخش را می دهد. به عنوان مثال ، می توانید با فوق داده های صفحات خود بازی کنید ، بخش های HTML را ویرایش کنید یا پیام خطای 404 وب سایت خود را تغییر دهید.

در مقایسه با سایر سازندگان با زبانه تنظیمات ، “داود” بهینه شده است تا به مبتدیان کمک کند تا آنچه را که می توانند و نمی توانند ویرایش کنند ، انجام دهند. این عناوین پیچیده و ساختار متضاد ندارند. این فقط به مواردی که می توانید ویرایش کنید تقسیم شده است.

برگه “ابزارک” سر راست است.

ابزارک های دادا

این یک بخش برای اضافه کردن بلوک و عناصر premade است. شما فقط آنها را به ویرایشگر بکشید و در صورت لزوم روی صفحه تغییر دهید.

در مقایسه با سایر سازندگان ، عناصر Duda فراوان و صیقل داده می شوند ، بنابراین بیشتر نیازهای ساخت وب سایت مراقبت خواهد شد. همه چیز در دسترس شماست ، از دکمه های اهدا کننده پی پال گرفته تا چرخ فلک های تصویر و بخش های توصیفی.

در آخر ، زبانه های “فروشگاه” و “وبلاگ” وجود دارد. ما با کارهایی که می توانند در زیر ویژگی ها انجام دهند ، مقابله کردیم ، اما ما هنوز می خواستیم ذکر کنیم که ، مانند همه بخش های ویرایشگر Duda ، آنها به زیبایی طراحی شده اند.

حتی اگر این مهمترین جنبه به نظر نمی رسد ، ایجاد یک وب سایت گاهی اوقات کار سختی می کند.

در بالای همه این گزینه ها ، می توانید ویرایش های صفحه را انجام دهید. برای مواردی مانند پنجره های بازشو ، می توانید عناصر را تنها با چند کلیک تنظیم کنید. این انقلابی نیست ، اما گردش کار بهینه را ایجاد می کند.

راحتی در استفاده

همه چیز در مورد Duda آسان برای استفاده است. حتی ویرایشگر کد به تکه هایی با اندازه نیش شکسته شده است.

آنچه می خواهیم به آن اشاره کنیم این است که Duda علی رغم ویژگی های قدرتمند ، قابل استفاده است. جنبه های بسیاری وجود ندارد که نمی توانید به عنوان یک مبتدی تغییر دهید و با دانش HTML و CSS ، حد مجاز آسمان است.

این به این دلیل است که دودا به خوبی سازمان یافته و دارای برچسب است. برای تشخیص اینکه گزینه های تحت کدام دسته قرار دارند ، نیازی به آموزش ندارید. بعلاوه گزینه هایی از قبیل بازگرداندن و خنثیسازی ، ویرایش های صفحه و یک رابط کشیدن و رها کردن ، یک گردش کار یکپارچه را ایجاد می کند.

تنها کاری که انجام آن آسان نیست ، ساماندهی عناصر در صفحه به روشی است که شما آنها را تصور می کنید. برای جلوگیری از کثیف شدن کد وب سایت خود ، می توانید بلوک هایی را در بخش های از پیش تعیین شده یک صفحه جمع کنید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که صفحه اصلی ایده آل شما می تواند قبل از ثبت نام در Duda در یک شبکه قرار بگیرد..

اگر سهولت استفاده برای شما مهم است ، اما می خواهید چیزی ارزان تر را امتحان کنید ، بررسی Site123 ما را بخوانید. این ویرایشگر کشیدن و رها کردن ندارد ، اما استفاده از آن بسیار آسان است.

پشتیبانی

پشتیبانی Duda برجسته نیست ، اما این کار را انجام می دهد. بسته به طرحی که خریداری می کنید ، مزایا و به روزرسانی های مختلفی برای پشتیبانی شما وجود دارد ، اما بگذارید در مورد آنچه همه دریافت می کنیم صحبت کنیم.

برای مبتدیان ، همه افراد می توانند از مرکز راهنمایی Duda استفاده کنند.

مرکز کمک duda

در آنجا ، هفت دسته Q پیدا خواهید کرد&به عنوان و آموزش برای کمک به شما در حرکت به ویرایشگر. گرچه مفید است ، ما نیازی به استفاده از مرکز راهنمایی نداریم زیرا استفاده از Duda آسان است.

اگر مشکل خود را با ابزار پیدا کردید ، می توانید از طریق ایمیل با توسعه دهندگان تماس بگیرید. میانگین زمان پاسخگویی در ساعات کاری ایالات متحده چند ساعت است و در صورت نبرد در وسط شب تقریباً یک روز است.

اگر به برنامه Team یا Agency ارتقا دهید ، می توانید از طریق چت یا تلفنی با نمایندگان Duda نیز تماس بگیرید. به علاوه ، هر ایمیلی که ارسال می کنید با اولویت مشخص شده و با آنها برخورد می شود.

پشتیبانی Duda قوی است. این پایه های آن را در بر می گیرد ، اما نوآوری یا چیز خارق العاده ای برای ذکر آن وجود ندارد.

حکم

دادا برای هر کسی که می خواهد بصورت آنلاین انتخاب کند ، انتخاب مناسبی است. از نظر تجارت الکترونیک محدود است ، اما هر مشاغل یا آژانس های کوچک باید فقط با این ابزار خوب عمل کنند. به دلیل طراحی زیبا ، ویژگی های قدرتمند و سهولت استفاده ، Duda با بهترین سازندگان وب سایت ما در آنجا قرار دارد.

اگر به وبلاگ نویسی علاقه دارید ، بهترین مقاله ارائه دهندگان میزبانی وب را مطالعه کنید. Duda از ویژگی های بلاگ نویسی خوبی برخوردار است اما ممکن است وردپرس با آنچه شما نیاز دارید بهتر هماهنگ شود. در این صورت ، راهنمای مبتدی ما برای استفاده از WordPress و راهنمای واسطه ما برای استفاده از WordPress را بخوانید.

آیا شما با بررسی ما در مورد دادا موافقید؟ اگر اینطور نیست ، حتماً وارد بخش نظرات شوید و به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me