بررسی وب نود – به روز شده در سال 2020

مرور وب

Webnode تقریباً در حد مسدود بوده و نشان می دهد: این سرویس آسان برای استفاده است و طیف گسترده ای از برنامه های قیمت گذاری را ارائه می دهد. با این وجود ، افرادی که به دنبال راه اندازی یک سایت تجارت الکترونیکی هستند ، ممکن است بخواهند در جای دیگری به نظر برسند ، مانند افرادی که یک رابط زیباشناختی را ترجیح می دهند. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل Webnode ما را بخوانید.


Webnode یکی از سازندگان اصلی وب سایت است که با رونق Web 2.0 وارد بازار شده است ، همانطور که در سال 2008 در سوئیس تاسیس شد. در سال 2008 به طور گسترده رشد کرد. میلیون.

ما Webnode را امتحان کردیم و آن را در برابر بهترین سازندگان وب سایت مقایسه کردیم. در حالی که تبدیل به جدیدترین سازنده و مجموعه تم ها برای هر منطقه از سایت کامل نیست ، Webnode آینده ای روشن را با یک ویرایشگر بصری و قیمت پایین ، برای بوت شدن ایجاد می کند..

در طول این بررسی ، ما در این سازنده وب سایت به اوج ها و پایین ترین سطح ها خواهیم رسید و چه کسی برای آن مناسب تر است. برای دستیابی به روش دستی ، می توانید برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید و سازنده را خودتان امتحان کنید ، اما قبل از بروزرسانی حتماً تا انتها بخوانید.

رابط شبکه وب

تنظیمات مخاطب وب

تنظیمات وب

تنظیمات وبلاگ وب

قالب های صفحه وب

قبلی

بعد

گزینه های دیگر برای Webnode

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

برنامه ها در Webnode مملو از ویژگی های حتی در سطح آزاد است. همه کاربران بدون نیاز به پرداخت یک لایحه به فرم ها ، وبلاگ ها ، تجارت الکترونیک ، ویرایشگر HTML و موارد دیگر دسترسی دارند. سایت ها از صفحات نامحدودی نیز پشتیبانی می کنند ، چیزی که HostGator (بررسی HostGator ما را بخوانید) هزینه اضافی را برای آن به همراه دارد.

همه برنامه ها با یک وبلاگ آزاد می شوند ، شاید اساسی ترین ویژگی هر سازنده وب سایت باشد. این چیز خاصی نیست ، فقط به یک صفحه پر از پست محدود شده است. می توانید با چند گزینه قالب بندی اساسی ، پست ها را مستقیماً در داخل ویرایشگر ایجاد کنید. با این حال ، اگر به دنبال فشرده سازی بلاگ هستید ، بهتر است با وردپرس همراه باشید (بهترین هاستینگ وب ما را برای وردپرس بخوانید تا چند توصیه دریافت کنید).

تنظیمات وبلاگ وب

در حالی که بیشتر کاربران به چند بخش Webnode ارائه می دهند ، یک ویرایشگر HTML وجود دارد. این به شما امکان می دهد کد را مستقیماً در سایت خود بنویسید تا بتوانید بخش های دلخواه ایجاد کنید. این یک گنجاندن کوچک است ، اما ارائه دهنده هایی مانند Strikingly (مطالعه ما را بخوانید).

پس از بروزرسانی ، چند ویژگی متفرقه برای سایت شما وجود دارد. گزینه هایی مانند پس زمینه ویدیو در هر منطقه ، پشتیبان گیری ، ادغام Google Analytics و ثبت نام عضویت دارید. با این وجود ، Webnode در چند زمینه فاقد آن است.

شما به بخشهایی که Webnode ارائه می دهد محدود شده است. هیچ مرکز برنامه ای برای گسترش تعداد گزینه های شما وجود ندارد که می تواند در بعضی موارد احساس محدود کننده کند. در این حالت بخش HTML یک نجات دهنده است. با استفاده از HTML می توانید ویجت ها ، فیلم و صدا را در سایت خود تعبیه کنید ، اما کسانی که نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند از بین می روند.

تنظیمات html سفارشی اینترنتی

علاوه بر این ، برنامه های معمولی دارای گواهینامه SSL نیستند. این قطعه از هرگونه اطلاعات شخصی که کاربر در سایت شما وارد می کند ، محافظت می کند. اگر سایت شما امن نباشد ، برخی از مرورگرها حتی اگر پیام ایمنی نداشته باشند ، مانع از ترافیک شما می شوند. تنها طرحی که با آن همراه است ، گرانترین برنامه تجارت الکترونیک است ، 39.95 دلار حق بیمه در ماه برای آنچه باید با همه برنامه ها درج شود.

با این وجود ، اگر قصد جمع آوری داده ها را ندارید ، گواهی SSL ضروری نیست. با این حال ، با دسترسی به یک منطقه عضویت و ایجاد ساز ، منطقی است که حتی اگر شما یک تجارت الکترونیکی نیستید ، یکی را داشته باشید.  

با وجود چند منفی ، ویژگی های زیادی در Webnode وجود دارد. دسترسی به فرم ها ، وبلاگ ها و صفحات در تمام برنامه ها چیزی است که سازندگان وب سایت می توانند به آن دامن بزنند. بخش HTML درد نداشتن یک فروشگاه برنامه را کاهش می دهد ، اما عدم داشتن گواهی SSL در برنامه های پرداخت شده هنوز ناامید کننده است.

بررسی اجمالی ویژگی های وب

لوگوی وبus.webnode.com

از همه برنامه ها در ماه 395 دلار شروع می شود

طرح

تم های اولیه

فرم ساز

ویرایشگر HTML

پشتیبانی انجمن

وکتور هنر گالری

سمعی

فیلم HD

قابلیت استفاده

رابط بکشید و رها کنید

ویرایشگر SEO

پشتیبانی موبایل

مرکز برنامه

پشتیبانی وبلاگ

پشتیبانی تجارت الکترونیکی

ویرایشگر صفحه

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

موارد اضافی

گواهی SSL

نام دامنه

اعتبار تبلیغاتی

بررسی سایت

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش های ویدئویی

آموزش متن

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

Webnode برخی از بهترین قیمت ها را از هر سازنده وب سایت که ما آزمایش کرده ایم ، دارد. این نه تنها ارزان است ، بلکه به روشی تنظیم شده است که تمام برنامه ها ارزش قابل توجهی را ارائه می دهند. Webnode جایی را که حساب می شود ، کم نمی کند و فقط برای ویژگی هایی که ارزش اضافی دارند هزینه ای ندارد.

یک برنامه رایگان ویترینهایی که کاملاً عالی است. این طرح غیر منتظره غیر منتظره به شما امکان دسترسی کامل به سازنده را می دهد ، با تعداد نامحدود صفحه و پشتیبانی وبلاگ سازگار است. سایت شما می تواند از پرتفوی شخصی گرفته تا خروجی تجارت الکترونیکی در برنامه رایگان باشد ، چیزی که اکثر سازندگان وب سایت نمی توانند با آن مخالفت کنند.

با این حال ، مانند سایر سازندگان وب سایت ، یک طرح رایگان با محدودیت استفاده از زیر دامنه Webnode همراه است. برای اتصال دامنه خود ، باید به یک برنامه محدود ارتقا دهید. این به اندازه کافی ارزان است ، اما واقعاً چیز زیادی برای اتصال دامنه شما فراهم نمی کند. برای یک زن و شوهر بیشتر ، معقول است که به یک برنامه Mini ارتقا دهید.

اینجاست که قیمت گذاری واقعی شروع می شود ، با تهیه دامنه رایگان ، سازنده فرم ، حساب ایمیل و پشتیبانی حق بیمه. همچنین می توانید یک ویدیو را به عنوان پس زمینه سایت خود اضافه کنید و تمام آمار وب سایت خود را مشاهده کنید. این طرح هنوز یک آگهی وب نود کوچک را در پاورقی نمایش می دهد ، اما نیمی از هزینه یک طرح مشابه در Wix است (بررسی Wix ما را بخوانید) ، که بحث با آن دشوار است.

برای تجربه کامل Webnode ، بهتر است به یک برنامه استاندارد ارتقا دهید. این یک برنامه میانی است که در آن اکثر کاربران به پایان خواهند رسید. این کلیه مارک های Webnode را کاهش می دهد و ثبت نام عضویت را تا 100 عضو و 20 حساب ایمیل در دامنه شما اضافه می کند. این همان قیمت با برنامه مشابه در Weebly است (بررسی Weebly ما را بخوانید) اما بازیابی کامل تا پنج نسخه پشتیبان تهیه می کند ، چیزی که Weebly نمی کند.

در انتهای برنامه های Profi قرار دارند. این اساساً یک برنامه استاندارد پیشرفته است که از حداکثر 100 آدرس ایمیل ، پشتیبان گیری نامحدود ، ثبت نام عضویت نامحدود و ترجمه سایت شما به هر زبانی پشتیبانی می کند. با دو برابر قیمت ، به همه کاربران مربوط نمی شود. اما اگر به تعداد زیادی عضو و آدرس ایمیل نیاز دارید ، مطمئناً هزینه اضافی ارزش آن را دارد.

برنامه های تجارت الکترونیکی وب

طیف وسیعی از برنامه های تجارت الکترونیکی نیز وجود دارد. قیمت این محصولات با 7.95 دلار در ماه و پشتیبانی از 100 محصول شروع می شود. خارج از آن ، تفاوت در قیمت توسط گواهی SSL ، واردات و صادرات XML و همچنین پرداخت کارت اعتباری ایجاد می شود. همانند سازنده وب سایت معمولی ، شما می توانید یک فروشگاه آنلاین را به صورت رایگان با زیر دامنه راه اندازی کنید ، اما فقط به 10 مگابایت فضای ذخیره سازی محدود شده اید.

Webnode با مدل قیمت گذاری سازنده وب سایت معمولی مطابقت دارد. شما می توانید برنامه های خود را در هر 5 دلار یا به همان میزان که می خواهید در هر جای دیگر پیدا کنید. با این حال ، هزینه ورود به ویژگی هایی مانند پس زمینه های ویدئویی و ثبت نام عضویت بسیار کمتر است. ما پیشنهاد می کنیم از برنامه محدود صرفنظر کنید زیرا در عمل معنی چندانی ندارد. برای هر مورد دیگر ، مطمئناً ارزش ارتقا دارد.

طرح & ابزارها

Webnode ویرایشگر کاملاً ساده ای دارد ، اما با این وجود بسیار قدرتمند است. شما با یک الگوی کاملاً کاربردی شروع می کنید و سایت خود را از آنجا با استفاده از مطالب مختلف محکم می کنید. به سادگی موس را روی منطقه ای که می خواهید ویرایش کنید برای افزودن ، حذف یا تنظیم مجدد بخش ها برای شکل دادن به سایت خود به روشی که می خواهید بکشید.

لازم نیست کارهای زیادی انجام دهید. الگوهای Webnode کاملاً مناسب هستند ، و یک نگاه اولیه برای سایت شما از دروازه فراهم می کند. انتخاب گسترده ای وجود ندارد ، اما عرضه محدود همه بسیار عالی به نظر می رسد ، به شما می دهد چند صفحه و محتوای ساختگی به عنوان نقشه راه.

البته لازم به ذکر است که وقتی موضوع خود را انتخاب کردید ، نمی توانید آن را تغییر دهید. همه مضامین دارای ویژگی های دقیقی مشابه هستند ، بنابراین موضوع خیلی مهم نیست ، فقط چیزی که باید در خاطر داشته باشید.

قالب های وب

خود ویرایشگر نسبتاً ساده است. این کاملاً شبیه به پاورپوینت در یک صفحه وب است ، تمام محتوای مختلفی را که می توانید به اطراف بکشید به شما نشان می دهد. مناطق اطراف به طور خودکار متناسب با منطقه جدید تنظیم می شوند ، و حتی می توانید از ماکروهای استاندارد مانند CTRL + Z برای سرعت بخشیدن به گردش کار خود استفاده کنید.

در حاشیه هر قطعه محتوا ، نمادی به علاوه را مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی اینجا ، پنجره “افزودن محتوا” ، ابزاری اصلی که برای ساختن یک سایت استفاده خواهید کرد ، ظاهر می شود. تنها دوازده گزینه وجود دارد ، تعداد بسیار کمتری نسبت به سایر سازندگان وب سایت. با این وجود ، انتخاب محدود امکان زیادی را ایجاد می کند. می توانید دکمه هایی را اضافه کنید ، فرم های تماس ایجاد کنید ، HTML جاسازی کنید یا هر یک از گزینه های موجود را ایجاد کنید تا یک منطقه کاملاً جدید از سایت خود ایجاد کنید.

اضافه کردن محتوای وب

اگر می خواهید بخش دیگری را اضافه کنید ، می توانید این کار را نیز انجام دهید. یک علامت به علاوه سیاه بین بخشهایی که می توانید برای گسترش صفحه باز کنید ، ظاهر می شود. در اینجا گزینه های بسیار بیشتری وجود دارد ، از جمله ابزارهای اساسی مانند ستون ها و عنوان ها. با این حال ، بخش های منحصر به فرد دیگری همچون توضیحات و رزرو نیز وجود دارد.

بخش اضافه کردن وب

این همه پیشنهادات سازنده است ، که در واقع اثبات اثربخشی طراحی است. می توانید سلسله مراتب صفحه خود را از تب “صفحات” در فهرست بالای صفحه ویرایش کنید و تنظیمات مانند SEO را در تب “تنظیمات” تغییر دهید ، اما سازنده خود محدود به این گزینه های محدود اما قدرتمند است..

با این حال ، این تنها سازنده ای نیست که Webnode ارائه می دهد. هر وب سایت عادی از این وب سایت استفاده می کند ، اما یک سازنده بسیار قدیمی و قدیمی برای سایت های تجارت الکترونیکی استفاده می شود. این سازنده قدیمی Webnode است که بیشتر از یک ابزار طراحی شبیه Microsoft Word است. ما به Webnode مراجعه کردیم تا ببینیم سازنده در مرحله تبدیل است ، که آنها تأیید کردند. با این حال ، اکنون ، این یک طراحی تاریخ است که به سادگی نمی تواند با سایر سازندگان وب سایت مقابله کند.

سازنده تجارت الکترونیک وب

سایتهای عادی از سادگی و قدرت سازنده Webnode قدردانی می کنند. یک نوار ابزار پر از گزینه های مختلف وجود ندارد ، وام را به یک رابط طراحی تمیز وام می دهد بدون آنکه هیچ نیرویی را فریب دهد. از طرف دیگر رسانه های تجارت الکترونیک در حال حاضر با یک سازنده فرعی گیر کرده اند ، یکی که هنوز هم قدرت زیادی دارد اما برای بدست آوردن راه حل.

راحتی در استفاده

سازنده ای که احتمالاً در آن قرار دارید ، بسیار آسان است. همانطور که در بالا ذکر شد ، Webnode مزاحمت کمی در داخل ویرایشگر دارد ، و این باعث می شود تجربه طراحی سیال را بدست آورید. با این حال ، اگر به دنبال ساختن یک سایت تجارت الکترونیکی هستید ، ظاهر باستانی از سازنده دوم باعث می شود که راه خود را برای اتمام تمام کنید.

سازنده معمولی ، رابط کاملاً معمولی کشیدن و رها کردن است. می توانید با محتوا مستقیماً روی صفحه نمایش خود تعامل داشته باشید ، حرکت و تغییر اندازه دهید تا همه چیز مانند یک معما باشد. محتوا می تواند از تصویر و متن گرفته تا کد HTML دلخواه باشد ، همه با گزینه های پیوند و اندازه.

کشیدن و رها کردن سازنده وب

در مقیاس وسیع تر ، از بخش هایی استفاده می شود که تمام این محتوا را شامل می شوند. شما آن را به همان روش پیدا می کنید ، تا وقتی که علامت اضافه را مشاهده نکردید ، مسخره می شوید. با این حال ، این شکستن برای پیدا کردن کمی مشکل است ، که اغلب سوار بر حاشیه نازک بین بخش ها هستند. این یک مسئله مهم نیست ، فقط یک جزئیات کوچک است که هنگام آزمایش متوجه آن شدیم.

با این حال ، سهولت استفاده با سازنده فرم می درخشد. بسته به میزان فضای مورد نظر خود ، می توانید فرم را به صورت محتوا یا به عنوان یک بخش کامل وارد کنید. مانند ویرایش محتوا ، می توانید با کشیدن و رها کردن مدخل های موجود در فرم ، اشتباه بگیرید. این فریاد از هر نوع سازنده فرم در وردپرس بسیار فریاد است ، در عوض به شما امکان می دهد تا به راحتی مستقیماً در صفحه وب مدخلاتی را ایجاد کنید.

تنظیمات فرم وب

صفحات به همان اندازه بقیه خدمات ساده هستند. برگه در فهرست بالا سلسله مراتب شما را نشان می دهد که می توانید صفحات خود را اضافه یا حذف کنید. گزینه های بسیار مختلفی از جمله وبلاگ ، منطقه عضویت و گالری عکس وجود دارد. می توانید انتخاب کنید که آیا صفحه در حالت ناوبری نشان داده شده یا دسترسی به اعضا را محدود کرده و همچنین SEO را مدیریت می کند.

تنظیمات جستجوگر اینترنتی

از سایر جنبه های سایت شما در منوی تنظیمات مراقبت می شود. با چند کلیک می توانید مواردی مانند آدرس های ایمیل ، ادغام Google Analytics و همکاران را کنترل کنید. اکثر گزینه ها به سادگی به شما نیاز دارند تا آنها را روشن کنید ، حتی تکنیک ترین نقص برای ایجاد یک وب سایت را نیز امکان پذیر می کند.

نمای کلی حساب وب نود

وب نود سرانجام سازنده تجارت الکترونیک را به روز می کند و سهولت استفاده از dunk slam را آسان می کند. ویرایشگر کاملاً بصری است و امکان تعامل مستقیم با صفحه وب را دارد و هیچ ویژگی خارجی ندارد. حتی گزینه های پیچیده ای مانند ثبت نام عضویت و نمایه سازی موتور جستجو با کلید سوئیچ نیز برخورد می شوند ، به این معنی که وب سایت شما در مدت زمان بسیار کمی می تواند راه اندازی شود..

پشتیبانی

پشتیبانی یکی از نقاط ضعف Webnode است. در حالی که کیفیت پشتیبانی کاملاً بالاست ، تعداد گزینه ها نیست. مانند بسیاری از سازندگان وب سایت ، شما برای هرگونه سؤال به یک پایگاه دانش محدود می شوید و متأسفانه ، وب نود کمی قدیمی است.

همانطور که با چند قسمت دیگر از سایت Webnode ، پایگاه دانش طراحی باستانی را طراحی می کند. استفاده توهین آمیز یا دشوار نیست ، اما مطمئناً با بقیه سرویس مطابقت ندارد. Webnode مقالات را به 12 دسته مختلف با دامنه دو تا 20 مقاله برای هر موضوع اختصاصی تقسیم می کند.

پایگاه دانش دانش وب

در حالی که خود پایگاه دانش قدیمی نیست ، اما این مقالات حاوی اطلاعات به روز است. Webnode به شما آموزش گام به گام برای هر موضوع ، متناسب با تصاویر می دهد. هیچ نوشتاری واقعی وجود ندارد ، که یک مورد عالی در این مورد است. شما به سادگی لیستی از دستورالعمل ها را دریافت می کنید ، و این باعث می شود یک روند سریع پشتیبانی انجام شود.

آموزش وب نود

اگر دستورالعمل ها به اندازه کافی آسان نبودند ، Webnode لیستی از 11 آموزش ویدیویی را نیز شامل می شود. این موارد فقط شامل اصول اولیه خدمات مانند دعوت دیگران به کار در سایت شما و افزودن کنسول جستجوی Google است. فیلم ها نسبتاً اخیر هستند و همه آنها نیز زیر 10 دقیقه زمان دارند.

با این حال ، همه چیز در پایگاه دانش صرفاً یک آموزش است. هیچ راهنمایی برای عیب یابی سایت شما در هر صورت وجود ندارد ، روندی که بیشتر سازندگان وب سایت دنبال می کنند. در حقیقت ، یکی از تنها سازندگان وب سایت که با آنها روبرو شده ایم که در واقع دارای بخش عیب یابی است ، بسیار جالب است. اگر مشکلی دارید ، باید با Webnode تماس بگیرید.

تنها راه برای به دست آوردن Webnode از طریق ایمیل است. پشتیبانی پنج روز در هفته در دسترس است ، اما ساعات کار مشخصی وجود ندارد. Webnode سعی دارد ظرف 24 ساعت به سوالات پاسخ دهد و وقتی به نتیجه رسیدیم ، پاسخی در اندکی بیش از 12 دریافت کردیم.

فرم پشتیبانی از وب

این اما با یک برنامه رایگان صورت گرفت. برنامه های کوتاه و بالاتر از حق بیمه دریافت می کنند. شما همچنان در روزهای هفته به ایمیل محدود می شوید ، اما به پیام های شما نسبت به سایر سوالات اولویت داده می شود. این یک معامله بزرگ یا چیز دیگری نیست ، اما شما واقعاً هزینه اضافی نیز پرداخت نمی کنید.

حکم

امروزه Webnode یکی از بهترین انتخاب ها برای سازنده وب سایت است. یک تن از ویژگی های متراکم در یک رابط قابل حمل وجود دارد ، و این باعث می شود تا یک فرآیند طراحی و راه اندازی سیال ایجاد شود. طرحی از این برنامه ها را اضافه کنید که دارای یک برچسب قیمت مناسب است ، و Webnode یک وب سایت سازنده است که بیشترین کمک را می کند.

با این حال ، همه نمی توانند. اگر قصد دارید هر نوع تجارت الکترونیکی را اجرا کنید ، بهتر است در جای دیگر جستجو کنید. نبود گواهینامه SSL و رابط کاربری کلی زشت نمایشی ضعیف از این سرویس است و باید از وضعیت فعلی آن جلوگیری کرد.

اگر ترجیح می دهید با CMS مانند WordPress بروید ، حتما لیست ما از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب را بررسی کنید. کار و فعالیت سایت شما کمی بیشتر طول می کشد ، اما انعطاف پذیری ایجاد دقیقاً همان چیزی را که می خواهید اعطا می کند.

نظر شما در مورد Webnode چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map