بررسی جیمدو – بروزرسانی سال 2020

بررسی جیمدو

Jimdo برای بسیاری از افرادی که به دنبال ساختن وب سایت خود هستند گزینه مناسبی است. این گزینه های زیادی دارد ، انتخاب خوبی از موضوعات و قیمت گذاری نیز مناسب است. با این حال ، پشتیبانی ، یک مکان کوچک در مکان است. بررسی کامل جیمدو را برای تمام جزئیات بخوانید.جیمدو یک وب سایت سازنده متناسب با کسانی است که به سرعت می خواهند یک وب سایت عالی به دنبال داشته باشند. ویرایشگر کاربر پسند باعث می شود سایت شما از ابتدا نسیم ایجاد شود ، در حالی که هوشمند دلفین AI می تواند ظرف چند دقیقه چیزی را برای شما جمع کند. مهم نیست که خیابان ، مشخص است که این سازنده وب سایت بر سرعت متمرکز شده است.

این سهولت در استفاده هنوز هم جیمدو را در بین بهترین سازندگان وب سایت به خود اختصاص می دهد ، اما برخی از مسائل باعث می شود که از رده های برتر استفاده نکنید. شما برای ویژگی هایی که ممکن است نیازی به آن نداشته باشید به طور متوسط ​​کمی بیشتر هزینه خواهید کرد ، این بسته به برنامه شما یک راه حل هزینه کمی بالاتر است..

در طول دوره این بررسی جیمدو ، ما به نکات برجسته و افت های این سرویس خواهیم رسید. ما در مورد ویژگی ها ، قیمت گذاری ، طراحی ، سهولت استفاده و پشتیبانی صحبت خواهیم کرد ، به آنچه در آن درست می شود و آنچه را که می تواند روی آن کار کند عمیق خواهیم بود.

اگر ترجیح می دهید اسلحه را پرش کنید و جیمدو را برای خودتان امتحان کنید ، می توانید برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید و از ساختمان درست استفاده کنید. مطمئن باشید که تا پایان این بررسی را می خوانید ، تا در مورد ارتقاء به برنامه پرداخت شده اطلاعات کسب کنید.

رابط jimdo

پس زمینه فیلم جیمدو

تنظیمات جیمو جستجوگر

تنظیمات تجارت الکترونیکی jimdo

تنظیمات وبلاگ jimdo

قبلی

بعد

گزینه های دیگر برای جیمدو

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

جیمدو از نظر ویژگی ها نسبتاً سر راست است. خارج از لیست عناصر و خود سازنده ، برخی از کاربران حتی نمی دانند جیمدو دیگر چه چیزی را ارائه داده است. این ویژگی ها بیشتر در پس زمینه کار می کنند و گرچه چشمک زن نیستند ، اما هنوز هم ارزش زیادی را به وب سایت شما ارائه می دهند.

همه سایت ها با گواهینامه SSL رمزگذاری شده اند ، به علاوه عظیمی به خصوص برای رسانه های تجارت الکترونیک. یک گواهینامه SSL تمام اطلاعات ارسال شده به وب سایت شما را رمزگذاری می کند ، اگر برنامه ای برای جمع آوری هر چیز شخصی باشد ، ضروری است. این آرامش را به کاربران شما می دهد ، اما همچنین به رتبه بندی گوگل کمک می کند زیرا بسیاری از موتورهای جستجوگر و مرورگرهای وب به کاربرانی که در سایتهای غیر ایمن فرود می آیند هشدار داده.

گواهی jimdo ssl

حتی سایت های غیر تجارت الکترونیکی نیز از گواهی بهره مند می شوند. جیمدو به شما امکان می دهد فرم های مخاطب را مستقیماً در ویرایشگر در وب سایت خود ایجاد کنید. یک گواهی علاوه بر شماره کارتهای اعتباری ، مواردی مانند نام و آدرس ایمیل را رمزگذاری می کند ، به این معنی که در هنگام انتقال این داده ها از هرگونه سرقت اطلاعات محافظت می شود.

سازنده فرم جیمدو

وبلاگ نویسی بخش بزرگی از هر سازنده وب سایت است و جیمدو نیز از این قاعده مستثنا نیست. می توانید یک وبلاگ تمام عیار ایجاد کنید یا فقط یک سایت موجود را مرور کنید. با این حال ، جیمدو همچنین به شما امکان می دهد تا مناطقی با رمز عبور ایجاد کنید ، به این معنی که در صورت تمایل نویسندگان مشارکت کننده ، سایر کاربران می توانند وارد وبلاگ شوند..

جیمدو یک مرکز برنامه ارائه نمی دهد ، اما روش هایی برای ادغام برنامه های شخص ثالث با سازنده وجود دارد. انواع خدمات مختلف سازگار است ، از جمله Tidio Live Chat ، بلیط Eventbrite و Infographics Infogr.am. مطمئناً ضربه ای از هیچ مرکز برنامه ای ایجاد نمی کند ، و ابزار دیگری برای ساخت سایت شما فراهم می کند.

این ادغام ها نقطه فروش واقعی جیمدو است. خود سازنده بسیار آسان است ، اما در برابر سایر سازندگان وب سایت قرار نیست. با این حال ، دسترسی به این لیست ابزارها چیزی است که جیمدو را از هم جدا می کند و به شما امکان می دهد از نرم افزارهای قدرتمندی در وب سایت خود استفاده کنید. در حالی که سایر سازندگان وب سایت ممکن است دارای ابزارهایی باشند که عملکردهای مشابهی را انجام می دهند ، کمتر کسی راه حل های ایده آل برای ساخت سایت شما مانند این ارائه می دهد.

نمای کلی از ویژگی های Jimdo

آرم جیمدوwww.jimdo.com

از تمام برنامه های ماهانه 750 دلار شروع می شود

طرح

تم های اولیه

فرم ساز

ویرایشگر HTML
برنامه فقط

پشتیبانی انجمن

وکتور هنر گالری

سمعی

فیلم HD

قابلیت استفاده

رابط بکشید و رها کنید

ویرایشگر SEO

پشتیبانی موبایل

مرکز برنامه

پشتیبانی وبلاگ

پشتیبانی تجارت الکترونیکی

ویرایشگر صفحه
برنامه فقط

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

موارد اضافی

گواهی SSL

نام دامنه

اعتبار تبلیغاتی

بررسی سایت

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن
1

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7
1

آموزش های ویدئویی

آموزش متن

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت

جیمدو نسبت به سایر سازندگان وب سایت قیمت گذاری ارزان تری ارائه می دهد. برای مثال ، برنامه Pro بسیار پایین تر از بیشتر رقابت ها است. هرچند بالاتر از این ، هزینه پرش به طرز چشمگیری می کند. در حالی که مطمئناً قیمت یک طرح تجاری توجیه می شود ، طرحی بین این دو به طولی می رود که بتواند این ترکیب را به خوبی گرد کند.

با شروع برنامه رایگان ، این فقط مربوط به آنچه انتظار دارید است. شما یک سایت فرعی رایگان از جیمدو ، فضای ذخیره محدود و تبلیغات جیمدو در سایت خود دریافت می کنید. در حقیقت ، شما دقیقاً همان مشخصات یک برنامه رایگان را در Weebly دریافت می کنید (بررسی Weebly ما را بخوانید). این هیجان انگیز نیست ، اما کافی است که شما را به کار ببندید.

برنامه های حرفه ای جایی هستند که می توانید با این سازنده وب سایت وارد برنامه های خود شوید. تبلیغات قطع می شوند و برای سال اول دامنه رایگان دریافت می کنید. برای قیمت ، مشخصات آن نیز بسیار چشمگیر است و 10 گیگابایت پهنای باند و 5 گیگابایت حافظه را ارائه می دهد. برنامه های مشابه با سایر سازندگان وب سایت به طور کلی 10 دلار یا بیشتر در هر ماه می نشیند ، بنابراین قطعاً پس انداز نیز وجود دارد.

پس از آن ، همه چیز شروع به تجزیه می کند. برنامه های تجاری ارزش پول زیادی را برای شما به ارمغان می آورد ، اما در برابر سایر سازندگان خوب عمل نکنید. به عنوان مثال ، پهنای باند نامحدود و 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی در Wix (بررسی Wix ما را بخوانید) فقط 14 دلار در ماه می آید. در حالی که فضای ذخیره کمتری دارید ، روند صعودی از اعتبار تبلیغ رایگان و برنامه های اضافی را بدست می آورید.

با این وجود ، برنامه Business یک فروشگاه آنلاین را به شما ارائه می دهد ، و قیمت آن بسیار مناسب است. یک فروشگاه آنلاین در GoDaddy GoCentral (در بررسی GoDaddy GoCentral ما را بخوانید) در حقیقت همان قیمت است. مسئله واقعی دلتا بین برنامه های Pro و Business است.

اگر می خواهید فضای پهنای باند و پهنای باند بیشتری داشته باشید ، مجبور می شوید حتی اگر به آن احتیاج ندارید ، هزینه یک فروشگاه اینترنتی را بپردازید. اضافه کردن طرحی در وسط که چند دلار ارزانتر در هر ماه وجود دارد ، کمک می کند تا کمی از این ترکیب خارج شوید.

پایان لیست ، برنامه های Premium است. بیشتر افراد باید تا حد ممکن از این موارد دور شوند. برای 10 دلار اضافی در هر ماه ، شما به پشتیبانی VIP و بررسی رایگان سایت دسترسی دارید (اگر واقعاً می توانستید آنرا رایگان بنامید). انگیزه ای برای چنگ زدن به سکه اضافی برای چنین ارزش کمی اضافی وجود ندارد.

علاوه بر برنامه حق بیمه ، همه قیمت ها نسبتاً توجیه می شوند. برنامه های رایگان و حرفه ای عالی هستند و برنامه های تجاری ویژگی های اضافی زیادی را ارائه می دهند. با این وجود ، جیمدو به سختی راهی را برای پیوند دادن این دو جهان از دست داده است ، و افزودن یک برنامه پنجم ، باعث می شود که ترکیب این تیم از استحکام بیشتری برخوردار شود..

طرح & ابزارها

جیمدو یک ویرایشگر کاملاً شهودی دارد که در بخش بعدی آن را به عنوان یک امتیاز عالی کسب می کند. این بسیار قدرتمند است ، پر از عناصر مختلف برای ساخت صفحه شما. فقدان گزینه های قالب بدان معنی است که شما به احتمال زیاد کار پا را انجام می دهید ، اما این چندان ناامید کننده از استفاده آسان جیمدو نیست.

ویرایشگر کاملاً تعاملی است. بسیاری از سازندگان وب سایت از اصطلاح “کشیدن و رها کردن” استفاده می کنند اما این دقیقاً همان چیزی نیست که در اینجا اتفاق می افتد. شما مستقیماً در صفحه وب تعامل می کنید ، عناصر را در جایی که می خواهید تغییر مکان دهید ، تغییر اندازه دهید و اضافه کنید. پس از تنظیم صفحه ، می توانید جنبه های مختلف سایت خود را بکشید و رها کنید ، اما فرآیند ساخت به خودی خود اضافه کردن عناصر جدید از یک لیست است.

عنصر اضافه کردن جیمدو

با این حال ، هنگام استفاده از ویرایشگر چند مشکل داشتیم. به عنوان مثال ، ما موضوع فروشگاه بارسلونا را بارگذاری کردیم تا بتوانیم از فروشگاه اینترنتی تی شرت آنلاین خود استفاده کنیم. این الگو از تصاویر در نزدیکی پایین صفحه به عنوان یکی از ابزارهای پیمایش استفاده می کند. با این حال ، هنگامی که ما برای اضافه کردن پیوند کلیک کردیم ، وصل نشد و ما پیامی خطایی دریافت کردیم.

لینک شکسته jimdo

به نظر می رسد که هنگام بارگذاری این موضوع ، پیوندها مرده اند و شما باید عنصر را ویرایش کنید تا در واقع پیوندی به آن اضافه شود. این مسئله به راحتی مشکل استفاده نیست به اندازه یک مشکل طراحی. مضامین بسیار عالی به نظر می رسند ، به حدی که گرفتن آنها برای وب سایتهای کاربردی بسیار ساده است. با این حال ، آنها به این معنی نیستند که می خواهید کار زیادی را انجام دهید تا سایت به شکلی که شما می خواهید کار کند.

شاید به همین دلیل است که انتخاب محدودی از این موارد وجود دارد. جیمدو حدود 15 یا بیشتر از دروازه را انتخاب می کند ، و گزینه ای برای شروع از ابتدا نیز دارد. از آنجا که ویرایشگر جیمو بسیار آسان است ، شروع با یک قالب خالی ممکن است بهترین گزینه باشد. شما از مسائلی مانند آنچه در بالا توضیح داده شده جلوگیری خواهید کرد و سایت خود را به روشی که می خواهید می خواهید جستجو کنید.

قالب های جیمدو

جیمدو موارد کمی دارد که در داخل ویرایشگر اتفاق می افتد و آن را بسیار مفید می کند. ویژگی هایی مانند یک ویرایشگر تصویر داخلی ، ادغام فرم تماس و ستون های قابل تغییر ، ابزارهای زیادی را برای ساخت استفاده می کند. با این وجود ، عدم وجود یک مرکز برنامه ، سودمندی را برای نیازهای بیشتر به شما می دهد.

ویرایشگر تصویر jimdo

این روشی است که ما از چند سازنده وب سایت مشاهده کرده ایم ، مانند SquareSpace (مطالعه SquareSpace ما را بخوانید) که انعطاف پذیری زیادی را قفل می کند. آنچه می بینید همان چیزی است که می توانید دریافت کنید و در حالی که گزینه های زیادی وجود دارد ، شما نمی توانید چیزی را در خارج از حدود تعیین شده توسط جیمدو قرار دهید. هر سازنده وب سایت تا حدی محدودیت هایی دارد ، اما سطح اینجا از انتخاب های دیگر مانند وردپرس بیشتر است.

برای اکثر سایت ها ، کمی مشکل وجود دارد. پرتفوی شخصی ، موسیقیدانان ، عکاسان و مشاغل محلی همه می توانند با جیمدو یک سایت کاربردی و خوب به وجود آورند. با این حال ، اگر به دنبال چیزی کمی بیشتر هستید ، ممکن است ابزاری برای اجرای صحیح آن نداشته باشید.

تمام برنامه های شخص ثالث از طریق پلاگین های POWr وارد می شوند ، خدماتی که ابزارهای مختلفی را ارائه می دهند اما در همان سطح وردپرس قرار ندارند. مواردی مانند تایمر شمارش معکوس ، دکمه PayPal و صفحات فرود ظاهر شده را پیدا خواهید کرد که همگی مفید هستند ، اما در همان سطح با وب سایت سازندگان دیگر نیستند.

راحتی در استفاده

با یک کلیک می توانید یک وب سایت با جیمدو ایجاد کنید. این به نظر می رسد فقط یک عبارت پنیر ، اما در اینجا درست است. از صفحه اصلی ، به سادگی روی “شروع” کلیک می کنید و به مسابقات نرسیده اید. شروع غافلگیرکننده در واقع ما را در طول این بررسی از گارد محافظت کرد و ما مجبور شدیم برای عکس گرفتن از تصاویر به عقب برگردیم.

صفحه اصلی jimdo

برای شروع ساخت سه گزینه وجود دارد: یک وب سایت ، فروشگاه یا یک وبلاگ. بعد از انتخاب صحیح ، می توانید به جیمدو اجازه دهید سایت را بر اساس چند سوال ایجاد کند یا مستقیم به ابزارهای خود فرو رود. سیستم خودکار (معروف به جیمدو دلفین) از شما درمورد محتوای سایت خود چند سوال می پرسد و نقطه شروع را برای شما ایجاد می کند.

انتخاب وب سایت jimdo

یک وب سایت کاملاً کاربردی از Dolphin دریافت خواهید کرد ، اما بهتر است که در این ویرایشگر ترفندهایی ایجاد کنید. مسلماً ، دلفین کمی خزنده است ، زیرا نام شما را بصورت آنلاین جستجو می کند و سعی می کند تمام اطلاعات مربوط به شما را جمع کند. این مفید است ، اما همچنین بسیار نگران کننده است.

دلفین جیمدو

در حقیقت ، بهتر است از دلفین به طور کامل اجتناب کنید زیرا طراحی سایت شما به تنهایی بسیار ساده است. همانطور که در بخش بالا ذکر شد ، جیمدو رابط کاملاً تعاملی است ، به حدی که تمام عناصر طراحی سایت شما در صفحه وب پیکربندی شده اند.

به نوعی ، شمشیر دو لبه است. وجود عناصر قابل ویرایش زیادی در چنین فضایی کوچک ، استفاده اولیه از جیمدو را بسیار مبهم می کند. با این وجود ، پس از گذراندن کمی وقت با ویرایشگر ، تصور کردن از هر چیز دیگری دشوار است. در مورد ویژگی خاص این سؤالی وجود ندارد زیرا شما به معنای واقعی کلمه می توانید مستقیماً روی صفحه وب آن را موس کنید.

اگر در مورد اینکه یک ویژگی خاص چه کاری انجام می دهد ، سؤالی وجود دارد ، Jimdo شامل یک مرجع سریع برای هر ابزار است. توضیحات مختصری از کارهایی که این عنصر انجام می دهد ، و همچنین پیوند به مقاله ای فراگیرتر در مرکز پشتیبانی ارائه می دهد.

راهنما جیمدو

استفاده از جیمو در هنگام پرش می تواند کمی دشوار باشد. با این حال ، با پیشرفت زمان یکی از رابطهای بصری تر در آنجا می شود. در حالی که هر سازنده وب سایت دارای یک منحنی یادگیری است ، این یکی از آنها بسیار کم احساس می کند ، خیلی سریعتر از اکثر رقبا پرداخت می کند. مطمئناً جایی برای پیشرفت وجود دارد ، اما مشخص است که جیمدو یکی از آسانترین سازندگان در آنجا است.

پشتیبانی

جیمدو یکی از مراکز پشتیبانی بهتری را که ما از این سازندگان وب سایت دیده ایم ، دارد. این یک رابط تمیز و آسان برای استفاده است که با اطلاعات مربوط به شروع و نگهداری سایت شما همراه است. با این حال ، در دست گرفتن از جیمدو عوارض کمی دارد.

با شروع مرکز پشتیبانی ، به یک مقال sm smorgasbord دسترسی دارید که بیشتر در استفاده از سازنده جیمدو متمرکز است. موضوعات بسیار اندکی در مورد پشتیبانی وجود دارد ، مانند افزایش حافظه. این مرکز پشتیبانی بیشتر شبیه به یک مرکز آموزشی است و در قسمتهای اصلی اجرای یک وب سایت مانند نمایه سازی گوگل قرار دارد.

مرکز پشتیبانی جیمدو

این مسئله خیلی زیاد نیست. بر خلاف میزبانی وب معمولی ، جیمدو و سایر سازندگان وب سایت سیستم های بسته هستند ، به این معنی که در مورد طرف فنی یک وب سایت نمی توانید مشکلاتی را ببینید. بیشتر مشکلاتی که برای این منظور پیش می آید از طرف جیمدو خواهد بود ، و شما بعید می دانید که حتی در مورد آنها اتفاق می افتد.

بیشتر آنچه شما نیاز دارید از طریق مرکز پشتیبانی انجام می شود ، حتی اگر این اسم کمی گمراه کننده باشد. مقالات بسیار مفصل ، با تصاویر و دستورالعمل های مرحله به مرحله متناسب است. بسیاری از مباحث دارای فیلم های همراه هستند و همین امر باعث می شود آموزش های پیچیده ای مانند راه اندازی صفحه “در دست ساخت” بسیار ساده تر شود.

مقاله پشتیبانی جیمدو

برای هرگونه مشکل فنی ، باید با جیمدو تماس بگیرید. با این حال ، مطمئناً یک روند ایده آل نیست. سازنده وب سایت فقط از طریق فرم تماس با پشتیبانی ایمیل ارائه می دهد و یک فرآیند پشتیبانی دست و پا گیر را ایجاد می کند. این تنها راه برای به دست آوردن جیمدو است ، به استثنای برنامه هایی که دارای حق بیمه حق بیمه هستند که مستقیماً پشتیبانی می کنند.

فرم تماس با jimdo

خود مرکز پشتیبانی کاملاً مناسب است ، اما به جای عیب یابی در سایت ، بیشتر بر ساخت و رشد سایت شما متمرکز است. برای هر مشکلی ، تماس با جیمدو ضروری است ، اما روند دشوار بدان معنی است که مشکلات شما به احتمال زیاد طولانی تر از آنچه دوست دارید.

یک گفتگوی زنده ساده ، تمام این مشکل را کاهش می دهد. در وضعیت فعلی ، فراموش کردن از روند دست و پا گیر جیمدو دشوار است. یک شکل تماس بهتر باعث می شود مرکز پشتیبانی بهتر به نظر برسد ، اما به نظر می رسد هیچ یک نیز ایده آل نیستند.

حکم

جیمدو یک انتخاب عالی برای سازنده وب سایت است. شما از ابتدا به لیست بزرگی از ابزارها و ادغام برنامه هایی مانند تقویم Google و Eventbrite دسترسی دارید. به روز رسانی اولیه بسیار ارزان است ، اما در صورت نیاز به یک برنامه قدرتمند ، کمی بیشتر از سایر سازندگان هزینه خواهید کرد.

کسانی که به دنبال ایجاد سریع وب سایت هستند که می توانند شما را در عرض چند دقیقه آنلاین کنند ، حتما جیمدو را در نظر می گیرند. اگر از ابتدا شروع کنید ، استفاده از آن آسان است ، اما Dolphin AI تضمین می کند که می توانید بصورت آنلاین و کمی کار بدون پا انجام دهید..

علاوه بر این ، می توانید با استفاده از هاست وب ، به CMS مانند WordPress بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طی کردن این مسیر ، لیست ما را از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ببینید.

نظرت درباره جیمدو چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map