Wondershare Filmora9 Review – ویرایش و برش با سهولت – بروزرسانی شده به سال 2020

بررسی Wondershare Filmora9

Wondershare Filmora9 یک ویرایشگر قدرتمند و آسان برای استفاده است که می توانید از آن به عنوان هیچ چیز استفاده نکنید. بین برنامه رایگان و انعطاف پذیری آن ، توصیه های زیادی وجود دارد. بررسی کامل Wondershare Filomora9 ما را برای تمام جزئیات بررسی کنید.


بررسی ویرایشگر فیلم

Wondershare Filmora9 یک تغییر چشمگیر از تکرارهای قبلی نرم افزار است. طی چند سال گذشته ، Wondershare بیشتر فیلمورا را بر روی ویرایشگرهای غیر متمرکز کرده است. اگرچه آخرین نسخه هنوز هم برای درک مبتدیان آسان نیست ، اما گزینه های پیشرفته تری را برای کاربران جانباز و حرفه ای ارائه می دهد و جایگاهی را در بین بهترین نرم افزارهای ویرایش ویدیو کسب می کند..

مهم نیست که کدام برنامه قیمت گذاری را انتخاب کنید ، هر ابزاری را که برنامه پایه برای ارائه دارد دریافت می کنید. این شامل جدول زمانی 200 صوتی و تصویری آن ، کتابخانه جلوه ها و انتقال و ابزارهای صوتی ، رنگی و متنی است. این برنامه همه چیز را برای ایجاد نتایج سطح حرفه ای با قیمت مصرف کننده در اختیار شما قرار می دهد.

Wondershare به شما امکان می دهد این نرم افزار ویرایش ویدیو را با قیمتی که برای شما مناسب است خریداری کنید – حتی رایگان. همچنین می توانید هزینه اشتراک سالانه را بپردازید ، برنامه را بصورت صحیح بخرید یا نسخه Ultimate را بدست آورید که همه چیز را در فروشگاه افزودنی به شما می دهد.

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

جدول زمانی فیلم Filmora9 به شما امکان می دهد تا 100 آهنگ ویدیویی و 100 آهنگ صوتی اضافه کنید. این به شما توانایی ایجاد پروژه های پیچیده را می دهد. فیلم های ساده احتمالاً به بیش از دو یا سه مورد نیاز نخواهند داشت ، اما اگر در حال ویرایش یک فیلم برجسته ، موسیقی ویدیو یا یک محصول پیچیده دیگر هستید ، این انعطاف پذیری عالی است..

Filmora9_003

برنامه پایه با بیش از 200 جلوه ویدیویی ارائه می شود. آنها اکثراً فیلتر و پوشش هستند ، اما بسیاری از حدسها را از ارائه صحیح به ویدیوی شما می گیرند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید به پروژه خود احساس 703 پوند یکپارچهسازی با سیستمعامل بدهید ، فقط آن اثر را روی کلیپی که می خواهید بکشید. همچنین جلوه هایی وجود دارد که یک سیگنال تلویزیونی بد ، شعله های سینمایی ، دیوارهای ویدئویی و موارد دیگر را تکرار می کند.

شما همچنین می خواهید حدود 200 انتقال برای فیلم های خود داشته باشید ، اگر می خواهید حس گذر زمان را داشته باشید یا فقط سیگنال دهید که صحنه به پایان رسیده است عالی است. آنها شامل محو شدن ساده ، رول و دستمال مرطوب و همچنین جاروها ، تارها و موارد دیگر هستند. گرفتن ظاهر و احساس مورد نظر بین صحنه ها آسان است.

Filmora9_004

ابزارهای صوتی Filmora

ابزار صوتی در Filmora9 برای کلاس آن کاملاً مستحکم است. ابزارهای اصلی شامل امکان تنظیم صدا ، محو شدن کلیپ ها در داخل و خارج ، تنظیم زمین ، کاهش نویز پس زمینه و برابری صدای شما است. همچنین می توانید یک کتابخانه مناسب از جلوه های صوتی سهام مانند بمب اتمی ، شاخ ماشین و عکس های لیزری دریافت کنید. اگرچه این ابزارها اساسی هستند ، اما کار را انجام می دهند.

این برنامه دارای 50 آهنگ موسیقی رایگان است که می توانید از آنها با ژانرهایی مانند راک ، الکترونیکی و عامیانه نیز استفاده کنید. به علاوه ، می توانید کتابخانه iTunes خود را همگام سازی کرده و موسیقی را از آنجا وارد کنید. بسیار دور از جامع است ، اما برای شروع کار کافی است.

Filmora9_011

ابزارهایی مانند کلید chroma (صفحه سبز) محدود به استودیوهای بزرگ هالیوود بودند ، اما اکنون کرایه استانداردی دارند. استفاده از آن در Filmora9 نیز آسان است. فقط فیلم صفحه سبز خود را وارد کنید ، آن را در جدول زمانی رها کنید و تصویری را که می خواهید پشت آن وارد کنید. شما قادر به دستیابی به کلید سازی کروما با کیفیت Star Wars نخواهید بود ، اما برای YouTube و فیلم های آماتور به اندازه کافی خوب است.

ویژگی های اضافی Filmora

Filmora9 همچنین شامل کنترل حرکت و رنگ است. آنها به شما این امکان را می دهند که فقط به احساس درست دست یابید. تصحیح رنگ اساسی اما مفید است ، که با یک برنامه در این نقطه قیمت انتظار می رود. با این وجود ، این امکان را برای شما فراهم می کند که از یک شوت به شلیک ، نگاهی مداوم داشته باشید.

Filmora9 ایجاد عناوین را تا حد امکان ساده می کند. می توانید از حدود 140 قالب از پیش برنامه ریزی شده ، از جمله اعتبار باز و بسته شدن ، عناوین ، سومین پایین و زیرنویس ها را انتخاب کنید. آنها برای ایجاد یک فیلم سینمایی ، روزنامه نگاری و سرگرم کننده برای ویدیوی شما بسیار عالی هستند.

همچنین می توانید سرعت و حرکت پروژه های ویدیویی خود را دستکاری کنید. یادگیری نحوه کاهش سرعت یا سرعت بخشیدن به ویدیو و صدا و همچنین باعث می شود که آنها برعکس شوند آسان است. به علاوه ، می توانید با استفاده از زبانه کنترل حرکت ، فیلم های خود را روی صفحه بزرگنمایی و زوم کنید.

ابزارهای همراه با Filmora9 بسیار عالی هستند ، اما اگر می خواهید بیشتر پیش بروید ، Wondershare بسته های اضافی را با ابزارهایی ارائه می دهد که به سمت کاربران سازمانی و کاربران حرفه ای است. اگر آنچه را که با برنامه پایه دریافت می کنید دوست دارید ، اگر به سطح بعدی ویرایش بروید ، می توانید بسته های اضافی را به صورت رایگان امتحان کنید.

نمای کلی Wondershare Filmora9

قیمت گذاری

Filmora9_008

بر خلاف سایر ابزارهای ویرایش ویدیو ، Filmora9 گزینه های مختلف قیمت گذاری دارد که همه این ویژگی ها را در اختیار شما قرار می دهد. برخی از برنامه ها ، مانند Adobe Premiere Pro CC ، فقط برنامه های اشتراک دارند. توانایی خرید این برنامه برای افرادی که دوست ندارند نرم افزار اجاره ای باشند ، بسیار زیاد است. خوب است که مجبور نیستید هزینه‌های پرداخت آن را وقتی که اوقات سخت است ، حتی اگر به‌روزرسانی‌ها را دریافت نکردید ، پرداخت کنید.

نسخه رایگان Filmora

یک گزینه رایگان برای نرم افزار وجود دارد ، و برخلاف برنامه های دیگر که آزمایش های رایگان محدود ارائه می دهند ، تمام ابزارهایی را که برنامه ارائه می دهد دریافت می کنید. تنها مشکلی که وجود دارد اینست که فیلمهای صادر شده شما دارای علامت Filmora9 هستند. این منحرف کننده است ، اما اگر به فیلم هایتان توجه نکنید که شامل یک تبلیغ است ، این کار بدی نیست.

مجوز یک ساله برای Filmora9 حدود 45 دلار برای شما در نظر گرفته می شود. این برای برنامه بد نیست. علاوه بر به دست آوردن تمام ابزارها ، واترمارک از بین می رود و شما به روز رسانی های نرم افزار را به صورت رایگان دریافت می کنید. اگر اجاره نرم افزار شما را آزار نمی دهد ، این احتمالاً بهترین شرط بندی شماست.

گزینه Lifetime نحوه خرید برنامه بصورت صحیح است. شما همه چیز را در برنامه یک ساله دریافت می کنید ، به جز اینکه فقط یک بار پرداخت می کنید. شما حدود 20 دلار دیگر پرداخت خواهید کرد ، اما ارزش آن را دارد که اگر زمان تمدید فرا رسید و پول کم دارید ، به برنامه دسترسی پیدا نکنید..

برنامه نامحدود کل چمن زنی را به شما می دهد. شما همه چیز را در برنامه پایه و همچنین همه چیز از فروشگاه بسته های الحاقی دریافت می کنید. گران است ، اما اگر می توانید سالانه 164 دلار هزینه کنید ، ارزش آن را دارد.

راحتی در استفاده

اگر با نرم افزار ویرایش ویدیو آشنا باشید ، طرح و گردش کار را می شناسید ، اما Filomora در مقایسه با سایر نرم افزارهای ویرایش ویدیو در سطح مصرف کننده ساده شده است. ویژگی ها و ابزارها از پنجره اصلی رابط قابل دسترسی هستند ، بنابراین حرکت آسان و یافتن آنچه نیاز دارید آسان است.

نکته جالب در مورد Filmora9 این است که هیچ حالت داستانی وجود ندارد. حالت Storyboard ، برخلاف جدول زمانی ، هر عنصر پروژه شما را به طور مساوی نشان می دهد ، صرف نظر از اینکه مدت آن طولانی است. این یک راه خوب برای تنظیم سکته های گسترده پروژه شما است ، سپس برای تنظیم دقیق به جدول زمانی تغییر دهید. این یک ابزار عالی برای مبتدیان است و نسخه های قبلی Filmora آن را داشت ، بنابراین عجیب است که شامل آن نشود.

لازم نیست از ماوس و مکان نما خود برای انجام همه کارها در Filmora9 استفاده کنید. این اتصال به صفحه کلید مناسب است که به شما امکان می دهد فیلم ها را با سهولت برش ، برش ، زوم و چرخش ببخشید. کلید های میانبر صفحه کلید همچنین دسترسی سریع به ماژول های تصحیح رنگ و کلیدهای chroma را دارند. آنها صرفه جویی در وقت هستند.

مانند هر برنامه ویرایش ویدیو ، شما باید حداقل چند ساعت را بگذرانید و چندین بار مراحل را طی کنید تا یاد بگیرید که از Filmora9 استفاده کنید ، به خصوص اگر هرگز از نرم افزار ویرایش ویدیو استفاده نکرده اید. اگر در یادگیری آن یا استفاده از یک ابزار خاص مشکل دارید ، Wondershare یک کانال عالی YouTube دارد که نحوه کار هر ابزار را توضیح می دهد و چگونه می توانید بیشترین استفاده را از آن داشته باشید.

قالب های پرونده & پشتیبانی از قطعنامه

Filmora9 با بیشتر فرمت های فایل ویدئویی که احتمالاً دارید داشته باشید کار می کند. قالب های ویدیویی سازگار شامل .mp4 ، .m4v ، .mov ، .wmv ، .avi ، .mkv و موارد دیگر است. لیست کامل نیست ، بنابراین ممکن است قالبهای مبهم یا اختصاصی کار نکنند ، اما مگر اینکه در یک زمینه کاملاً تخصصی باشید و یا در سطح صنعت هالیوود کار می کنید ، بعید است که شما یک قالب ویدیویی دریافت کنید که نمی توانید وارد آن شوید. برنامه.

Filmora9_006

فقط در سالهای اخیر ، برنامه های سطح مصرف کننده مانند Filmora9 توانایی وارد کردن وضوح بسیار عالی با کیفیت 4K را دارند. این عالی است زیرا برنامه را برای تبدیل فیلم های بزرگ ، زیبا و دقیق به یک محصول نهایی که در همان سطح بصری است با هر آنچه می توانند در خانه های استودیویی بزرگ تولید کنند باز می کند.

وقتی ویرایش فیلم خود را انجام داده اید ، Filmora9 گزینه های صادرات زیادی به شما می دهد. شما یک لیست طولانی از قالب های ویدیویی و صوتی از جمله .mp4 ، .mov ، .mkv ، .f4v ، .webm و موارد دیگر دریافت می کنید. به علاوه ، می توانید قالبهای فقط صوتی مانند .mp3 و .ogg را صادر کنید. اگر نیاز دارید که به فرمت صادرات Filmora9 پشتیبانی نمی کند ، باید یکی از ابزارهای بهترین مبدل های ویدیویی ما را دریافت کنید.

همچنین می توانید فیلم ها را برای پخش در دستگاه های خاص بهینه کنید. به عنوان مثال ، اگر می دانید که ویدیوی شما در یک گوشی هوشمند آیفون یا آندروید مشاهده خواهد شد ، به سادگی آن مشخصات را از فهرست دستگاه در فهرست صادرات انتخاب کنید. همچنین می توانید پروفایل هایی را برای کنسول های بازی ، مانند Xbox و PlayStation و همچنین تلویزیون های هوشمند و Apple TV دریافت کنید.

Filmora YouTube بارگذاری شود

یکی از مفیدترین ویژگی های صادرات ، امکان بارگذاری پروژه های تمام شده به طور مستقیم در خدمات اشتراک گذاری ویدیو ، مانند YouTube و Vimeo است. این عالی است زیرا به شما امکان می دهد چندین مرحله را در روند انتشار بگذرانید. بعلاوه ، سرویس های آنلاین تنظیمات خاصی دارند که به بهترین شکل در سیستم عامل های خود به نظر می رسند. Filmora9 حدس می زند از این.

اگر می خواهید یک DVD از فیلم خود تهیه کنید ، گزینه صادراتی برای آن وجود دارد. منوی ایجاد دیسک اساسی اما کاربردی است. نه تنها می توانید پروژه های خود را مستقیماً روی دیسک بسوزانید بلکه می توانید پوشه های DVD و یک پرونده ISO نیز ایجاد کنید.

فایل های ISO اساساً طرح اولیه یك DVD هستند. وقتی یکی از کامپیوترهای خود را ایجاد می کنید ، می توانید در هر زمان که بخواهید یک دیسک جدید بسوزانید. این بسیار مناسب برای بایگانی و تهیه نسخه پشتیبان است. فایل های ISO فضای ذخیره سازی زیادی را به خود اختصاص می دهد ، بنابراین اگر می خواهید پروژه ها را با آن قالب بایگانی کنید ، باید به یک هارد اکسترنال یا یکی از بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای خدمات ویدیویی مراجعه کنید..

منوی سوزاندن دیسک همچنین به شما امکان می دهد منوی DVD ایجاد کنید. شما 11 قالب را انتخاب می کنید ، از جمله طرح های مربوط به تعطیلات خاص ، مانند روز ولنتاین و کریسمس ، و همچنین زمینه های زیبا و ساده. شما نمی توانید شکاف های فصل یا ویژگی های اضافی ایجاد کنید ، اما در این سطح از نرم افزارهای ویرایش ویدیو غیر منتظره نیست.

Filmora9_010

چیز دیگری که نمی توانید با Filmora9 انجام دهید ، ایجاد یک دیسک Blu-ray است. عجیب است زیرا این برنامه با وضوح بالا و وضوح 4K سازگار است. تغییر اندازه آن فیلم بزرگ و زیبا با کیفیت استاندارد به نظر می رسد زباله ای شرم آور است.

کارایی

بر خلاف سایر برنامه های ویرایش ویدیو در سطح مصرف کننده ، Filmora9 برای ویندوز و macOS در دسترس است. تقریباً تمام برنامه های دیگر برای ویندوز در دسترس هستند ، تعداد معدودی برای macOS در دسترس هستند. این باعث می شود Filmora9 یک جایگزین عالی برای برنامه های رایگان ، مانند iMovie و برنامه های سطح حرفه ای ، مانند Adobe Premiere Pro CC و Final Cut Pro X باشد.

ما Filmora9 را با فیلم هایی آزمایش کردیم که قبلاً برای ساخت فیلم کوتاه ضبط شده بود. این قادر به وارد کردن هر عنصر ، صدا ، فیلم و غیره بود. ما توانستیم فیلم های ناخواسته را مرتب کنیم ، عناصر را در جدول زمانی تنظیم کنیم و صدا و رنگ را با همان سهولت و کارآیی تنظیم کنیم که در نرم افزار سطح حرفه ای مورد استفاده برای ساخت فیلم اصلی وجود دارد.

اگرچه ما نتوانستیم فیلم اصلی را دقیقاً تکرار کنیم زیرا Filmora9 با بعضی از افزونه هایی که برای ایجاد جلوه های دیداری پیشرفته استفاده کردیم سازگار نیست ، اما توانستیم آن را تقریبی کنیم. نتیجه یک محصول نهایی بود که می توانست در یک جشنواره فیلم نشان داده شود.

وقتی ما پروژه آزمایشی را صادر کردیم ، مدت زمان 25 دقیقه طول کشید تا Filmora9 طول بکشد ، که برای یک فیلم 15 دقیقه ای بد نیست. احتمالاً كامپيوتر كامپيوتري ما بهتر بود كوتاهتر مي شد. وقتی ویدیوی حاصل را تماشا کردیم ، کاملاً واضح بود. هیچ پیکسلی ، تاری حرکتی یا اعوجاج دیگر در آن مشاهده نشده است. صدا نیز واضح و واضح بود.

ما همچنین از یک صحنه تست یک دقیقه ای در رزولوشن های مختلف و نرخ فریم ، از جمله 1080p با 30 فریم در ثانیه ، 1080p در 60 fps ، 720p در 30 fps و 720p در 60 fps صادر کردیم. صادرات را به موقع انجام دادیم تا ببینیم چه مدت این برنامه طول می کشد تا هر کدام از آنها تکمیل شود و پرونده های ویدیویی چقدر بزرگ بودند. نتایج در جدول زیر آمده است.

قالب: زمان صادرات (دقیقه: ثانیه) اندازه پرونده (MB)
1080p (30fps)1:3863.2
1080p (60fps)2:2963.6
720p (30fps)1:1239.8
720p (60fps)1:4540

ما فیلم ها را در .mp4 (H.264) با فرکانس 1.4 گیگاهرتز Intel Core i5 iMac در حال اجرا macOS Mojave نسخه 10.14.15 صادر کردیم

ابزارها

Filmora9 تصحیح لنز را ارائه می دهد ، که برای فیلم های ضبط شده با دوربین های اکشن بسیار عالی است زیرا آنها این اثر fisheye را دارند که می تواند حواس پرتی باشد. ابزار تصحیح لنز دارای پیش تعیین شده هایی برای مدل های بادامک اکشن از تولید کنندگان دوربین مانند GoPro ، Panasonic ، Ricoh ، Sony و iON است. این باعث می شود برنامه جایگزین مناسبی برای نرم افزارهای رایگان مانند GoPro Quik باشد.

یکی دیگر از ابزارهای خوب ، تشخیص صحنه است. هنگامی که پرونده های خود را به Filmora9 وارد می کنید ، می توانید به برنامه بگویید که فیلم های خود را به طور جداگانه برای عکس های جداگانه اسکن کرده و آنها را برای قرار دادن آسان در جدول زمانی به صورت سازماندهی کنید. این به ویژه برای عکس های طولانی از رویدادهایی مانند رویدادهای ورزشی و کنسرت های موسیقی مفید است.

همچنین می توانید آنچه اتفاق می افتد را روی صفحه رایانه خود ضبط کنید. این عالی است اگر می خواهید یک آموزش نرم افزاری تهیه کنید ، در مورد یک مقاله خبری اظهار نظر کنید یا از یک پخش مستقیم یا یک فیلم آنلاین ضبط کنید.

Filmora و وب کم

همچنین شما می توانید در برنامه ضبط فیلم از وب کم و صدا خود را از میکروفون بگیرید. ممکن است یک چیز ساده به نظر برسد ، اما مفید است زیرا این بدان معنی است که برای ضبط ویدئو و صوتی بی نظیر و وارد کردن آن ، نیازی به نرم افزار اضافی ندارید. فقط آن را از Filmora9 و آن را به طور خودکار در سطل رسانه خود ضبط کنید ، آماده ویرایش است.

چندین ابزار پیشرفته وجود دارد که از Filmora9 وجود ندارد که در سایر برنامه های سطح مصرف کننده وجود دارد. به عنوان مثال ، شما نمی توانید فیلم های 360 درجه را وارد یا ویرایش کنید. این یک مسئله بزرگ نیست ، زیرا این فناوری هنوز هم نسبتاً جدید است.

این یک ماژول ویرایش چند دوربین را نیز از دست نمی دهد ، که می تواند برای ویرایش سریع یکسان حتی از زوایای مختلف – مانند یک کنسرت زنده که توسط چندین تلفن هوشمند ضبط شده ، بسیار جذاب باشد. این خوب است که شامل شود ، اما معامله گر برای مبتدیان نیست.

اگر ویژگی مورد نظر یا نیاز به آن وجود دارد که در Filmora9 در دسترس نیست ، می توانید با استفاده از گزینه “درخواست ویژگی جدید” در فهرست “help” با Wondershare تماس بگیرید. Wondershare در ترکیب بازخورد کاربر و ارائه ویرایشگر به آنچه آنها می خواهند و نیاز دارند بسیار عالی است.

حکم

Filmora9 خرید خوبی برای مبتدیان و علاقه مندان است. شما تمام ابزارهای مورد نیاز خود را برای به دست آوردن نتایج به ظاهر حرفه ای با قیمت مصرف کننده دریافت می کنید. شما فقط با توانایی خود در یادگیری ابزارها در تمام توان خود محدود هستید.

اگر محصولات Wondershare را دوست دارید ، بررسی بازیابی اطلاعات Wondershare ما را نیز بررسی کنید. ما آن را دوست داشتیم ، و این ممکن است شما را از یک نقطه محکم کمک کند.

از خواندن بررسی ما متشکریم نسخه آزمایشی رایگان را برای خود بارگیری کنید و به ما اطلاع دهید که در نظرات زیر نظر شما چیست یا اگر چیزی را از دست دادیم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map